Page 102

aber H l a s m u r u K

LC Waikiki’nin

Stil Sihirbazı ile tanıştınız mı? LC Waikiki’den alışverişin eğlenceli bir aktivite olduğunu bir kez daha hatırlatan ve hatta daha da eğlenceli hale getiren bir internet icadı: Stil Sihirbazı. lışverişe çıktığınız güzel bir günde, günün büyük çoğunluğunu mağazaların soyunma kabinlerinde geçiriyor; ayna karşısındaki görüntünüze son onayı verene kadar onlarca kıyafeti giyip çıkarırken aslında epey bir yoruluyorsunuz. Bazen karar vermek daha da zor oluyor. O zamanlarda da çareyi, cep telefonunuzu elinize alıp, soyunma kabininin aynası aracılığıyla üze-

A

rinizdekilerin fotoğrafını çekmekte ve fikir almak için arkadaşınıza göndermekte buluyorsunuz. LC Waikiki Stil Sihirbazı, size bunların hepsini ve çok daha fazlasını oturduğunuz yerden yapabilme fırsatı veriyor. Tek ihtiyacınız, internet bağlantısı olan bir bilgisayar. LC Waikiki.com adresine girip, Stil Sihirbazı’na tıklayın. Sonrası çok kolay ve çok da eğlenceli.

1

2

Ekranda sizi temsil edecek modelinizin görüntüsüne karar verin ve dilerseniz farklı bir arka plan seçin.

3

Bunun altına o, onun üstüne bu; ona bu kemer, şuna bu ayakkabı... Deneme, yanılma... Yaratıcılığınızı konuşturup, size en çok yakışan kombinleri belirleyin.

LC Waikiki koleksiyonundaki sayısız ürün hemen elinizin altında. Farklı ürün grupları arasından yaptığınız seçimler bir tıkla modelinizin üstüne geliyor.

4

Onay verdiğiniz kombinleri kayıt edin ya da doğrudan sepete ekleyip, satın alın. Beğendiğiniz görüntüleri sosyal medyada paylaşmak veya arkadaşınıza e-posta ile göndererek yorum yapmasını istemek de, Stil Sihirbazı’nın sergilediği hünerler arasında.

2012 yılının Ekim ayında hizmete giren Stil Sihirbazı, şimdilik sadece kadın koleksiyonunda çalışıyor. Evet, bazen kadınlar daha şanslı olabiliyor. Ya da belki şöyle demek daha doğru: Önce bayanlar!

100 www.lcwaikiki.com

LCWORLD- İlkbahar 2013  

LCWORLD- İlkbahar 2013

LCWORLD- İlkbahar 2013  

LCWORLD- İlkbahar 2013

Advertisement