Page 1

dromen met potenties...

go! Een project van

ArtEZ hogeschool voor de kunsten, Hogeschool van Arnhem en Nijmegen – HAN en de Radboud Universiteit Nijmegen

ArtEZ

Agenda Alle go! partners 23 september 2010 Start&go! bijeenkomst 6 november 2010 Startersdag KvK 15-19 november 2010 Global Entrepreneurship Week Oktober 2011 Eindcongres go!

ArtEZ Maart 2011 Art Business Contest Juni 2011 Arnhem Mode Biënnale Maandelijks ArtEZ netwerkcafé

Radboud Universiteit Oktober 2010 Business Challenge i.s.m. VNO-NCW Tweemaandelijks Science to Business Café

HAN Najaar 2010 Masterclass Ondernemend Onderwijs

Bewustwording

Ontwikkeling

Start

ArtEZ

ArtEZ

Allen

• Lezing: Kunst & Cash • Training: Van idee tot commercieel concept • Lessenreeks bedrijfsvoering Arteconomie

• Minor Festival management • Mode & designwinkel Coming Soon • Artiestenbureau ArtEZ Agency • Collectie Arnhem

• Start&go! pas (testen, advies, werkplekken, cursussen, begeleiding) • Mentorenpool • Netwerkbijeenkomsten

Radboud Universiteit

Radboud Universiteit

ArtEZ

• Workshop: Hoe ondernemend ben je? • Business Challenge • Ondernemerstesten

• Keuzevakken: - Duurzaamheid, Ondernemer- schap en Innovatie - Kennisbescherming - Vrouw en Ondernemerschap • Accounting, Managementgame, Marketing

• Netwerkcafé ArtEZ • Bedrijvennetwerk Industrie Kring • Alumni-onderwijs Recht, Financiën, Marketing & Communicatie

HAN • Beroepsoriëntatie • Student Company • Ondernemer voor de Klas • Masterclass Ondernemend onderwijs • De Schatkist • Train the Trainer Ondernemerschap

HAN • Minors - Adviseren - Ondernemerschap - Innovatie • Certificaat Ondernemerschap • Testen Ondernemerschap • Startersvolgsysteem

Radboud Universiteit • Flexibele werkplekken • Science to Business Café • Professioneel Business advies

HAN • Huisvesting: Broedplaatsen / FabLab • YOB Society • Financiering o.a. Kern & Radar

Voorjaar 2011 Masterclass Ondernemend Onderwijs Elk kwartaal Netwerkbijeenkomst

go! gestarte bedrijven

Ondernemendheid (gedrag)

Ondernemerschap

Meer info over go! > www.gelderland-onderneemt.nl | info@gelderland-onderneemt.nl | 026 - 36 58 266

Bedrijf Rosanne Bergsma Product ontwerpen – schoenen www.rosannebergsma.nl Ondernemer Rosanne Bergsma Opleiding Product Design Bedrijf Dance Wise Product dansprojecten voor het onderwijs www.dancewise.nl Ondernemer Laura van Meurs Opleiding Docent Dans

Radboud Universiteit Bedrijf Antiziq Product zelftest baarmoederhalskanker www.antiziq.nl Ondernemer Marthe de Jonge Opleiding Geneeskunde Bedrijf Brainrack Product crowdsourcing platform www.brainrack.com Ondernemer Pepijn de Visscher Opleiding Economie

HAN Bedrijf Inoda Product van idee tot prototype! www.inoda.nl Ondernemers Sander Eenink, Jelle Nijman, Tonino Reinbergen en Erik Toonen Opleiding Elektrotechniek Bedrijf TapeMate Product uniek tape hulpmiddel www.tapemate.nl Ondernemer Esmée Meulenkamp Opleiding Sport, Gezondheid en Management


Contactgegevens

Participanten

Websites Algemeen

Het project go! is mede mogelijk gemaakt dankzij financiële bijdragen van: • Ministerie van Economische Zaken

Art Business Centre - ABC

Informatiepunt Ondernemerschap

• Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschappen

Onderlangs 9 - Kratongebouw 6822 CE Arnhem | 026 - 35 35 631 abc@artez.nl

Comeniuslaan 4 6525 HP Nijmegen | 024 - 36 12 975 info.ondernemen@dsz.ru.nl

Bart Huydts directeur 026 - 35 35 792 b.huydts@artez.nl Cily Smulders coördinator ABC 026 - 35 35 631 c.smulders@artez.nl    Ton Lamers startersdesk 053 - 48 28 140 t.lamers@artez.nl

Dorien Wellen projectmanager 024 - 36 15 796 d.wellen@mso.ru.nl

Sylvia Bronkhorst projectmanager 026 - 36 58 320 sylvia.bronkhorst@han.nl

Babs Ligthart projectleider 024 - 36 12 789 b.ligthart@dsz.ru.nl

Mathilde van Wijk projectleider 026 - 36 58 353 mathilde.vanwijk@han.nl

Suzanne Gommans projectleider 024 - 36 13 037 s.gommans@mso.ru.nl

Elske van der Kolk projectleider 026 - 36 58 334 elske.vanderkolk@han.nl

• Provincie Gelderland • Gemeente Nijmegen • Gemeente Arnhem • Stadsregio Arnhem Nijmegen • Rabobank • Van den Wildenberg & Van Halder advocaten • Ernst & Young • Stichting Dutch Fashion & Design Centre • Kamer van Koophandel Centraal Gelderland

Corien Stellingwerf secretaresse 026 - 35 35 737 c.stellingwerf@artez.nl

• Buck Consultancy

www.gelderland-onderneemt.nl

Arnhem Ruitenberglaan 26 6828 CC Arnhem | 026 - 36 58 266 cvo@han.nl Nijmegen Kapittelweg 33 | D.0.35 | cvo@han.nl

www.kvk.nl

Tom Salemink projectleider 026 - 36 58 334 tom.salemink@han.nl

• Mercator Incubator Nijmegen • Stichting Kennisintensief Innovatief Ondernemerschap Gelderland

Centrum voor Ondernemerschap - CvO

Geert-Jan Sweers go! Gelderland onderneemt programma-manager Ruitenberglaan 26 | 6828 CC Arnhem 026 - 36 58 266 026 - 36 58 266 | info@gelderland-onderneemt.nl geertjan.sweers@han.nl www.gelderland-onderneemt.nl

Tiny Kleinee managementassistent 026 - 36 58 406 tiny.kleinee@han.nl

www.newventure.nl www.studentenondernemersprijs.nl www.onderwijsonderneemt.nl www.kauffman.org www.ikstartsmart.nl www.startwijzer.nl www.belastingdienst.nl

ArtEZ www.artez.nl/ondernemerschap www.arnhemcomingsoon.nl www.artez.nl/artbusinesscentre

Radboud Universiteit www.ru.nl/go www.ru.nl/mercator www.ru.nl/kern

HAN www.han.nl/cvo www.certificaatondernemerschap.nl www.hancs.nl www.fablab.nl www.yobsociety.ning.com

Go!-Placemat  

Info - overzicht

Advertisement