Lantel katalogas švietimui Nr. 3 2020-2021

Page 1

INOVACIJŲ GIDAS ŠVIETIMO ĮSTAIGOMS Padedame švietimui tobulėti.

www.viskassvietimui.lt

Nr.

2020–2021 m.

3


2

Interaktyvieji ekranai

Interaktyviosios lentos

Interaktyvieji kubai

„Apple“ klasė

Kalbų laboratorija

Virtualizacija

Kompiuterinė įranga

IT įrenginių įkrovimo ir saugojimo spintos

Interaktyviosios grindys

Interaktyvioji sporto įranga

Interaktyvioji žaidimų aikštelė

Virtualiosios realybės įranga ir turinys

Robotika

STE(A)M sprendimai

3D spausdintuvai ir skaitytuvai

Mokykliniai baldai

Sensorinė įranga

Hibridinė klasė

Kataloge kainos nurodytos su PVM Prekių kiekis ribotas


INTERAKTYVIEJI KUBAI „iMO“ TRYS MOKYMO KONCEPCIJOS: • Dinaminis sėdėjimas • Aktyvusis (kinestetinis) mokymasis • Skaitmeninis aktyvusis (kinestetinis) mokymasis

KODĖL VERTA RINKTIS INTERAKTYVIUOSIUS KUBUS „IMO-LEARN“?

• • • • • • • •

Lanksti mokymo(si) aplinka Tai produktas, kuris judėjimą paverčia mokymosi objektu Lengvojo fizinio aktyvumo suderinimas su sėdimąja veikla turi stiprinamąjį poveikį sveikatai Skatina mokymąsi, gerina vaikų susikaupimą ir ugdo dėmesio išlaikymą Ugdomas vaikų kūrybiškumas Lavinami kognityviniai įgūdžiai Sėdėjimas tampa nebe judėjimo apribojimu, o ugdymo dalimi Ergonominis dizainas

• • •

Tvari koncepcija ir medžiagos Susietas su interaktyviąja programine įranga Aktyvūs ir kūrybiški interaktyvieji turinio ištekliai Sukurta mokytojų ir vaikų – specialiai mokytojams ir vaikams 100 bazinių užduočių ir 40 konstrukcijų pavyzdžių, kaip naudoti „iMO“ pamokose Tai sprendimas, sujungiantis dinaminį sėdėjimą, aktyvųjį (kinestetinį) mokymąsi ir skaitmeninį aktyvųjį (kinestetinį) mokymąsi į vieną bendrą mokymosi aplinką Analogų neturinti mokymosi patirtis

• • •

KOMPLEKTO KAINOS

Į KAINĄ ĮEINA:

4 kubai ir 4 jutikliai – 1699 EUR 12 kubų ir 4 jutikliai – 2999 EUR 12 kubų ir 12 jutiklių – 3999 EUR 24 kubai ir 12 jutiklių – 5499 EUR

• • • • • • •

Daugiau nei 2000 vaikų Lietuvoje jau mokosi naudodami šį unikalų produktą!

100 užduočių knyga lietuvių kalba 3 metų programinė įranga lietuvių kalba Knyga „Surink mane“ Profesionalūs mokymai USB įkrovimo stotelė Lipdukai Transportavimas

3


INTERAKTYVIEJI EKRANAI PROMETHEAN

NAUJIENA

SUKURTA MOKINIAMS ĮTRAUKTI

BENDRASIS MENIU PATOBULINTAS INTERAKTYVUMAS

SUKURTA MOKYTI NAUDOJANTIS „PROMETHEAN“

Mokytojai ir mokiniai gali bendradarbiauti, vienu metu suaktyvindami iki 20 lietimo taškų, įskaitant rašiklį, lietimą ir trynimą delnu. Pažangi delno ignoravimo technologija atpažįsta, kai naudotojas tiesiog prisiliečia, kad būtų patogiau rašyti ekrane.

Sukaupta ilgalaikė patirtis leido per pastaruosius 20 metų vystyti technologijas, kurios puikiai atitinka švietimo poreikius. „ActivPanel Elements Series“ įrenginys tiekiamas kartu su dviem pasirenkamais apdovanojimų pelniusiais programiniais sprendimais.

EKRANO DALIJIMASIS

Pristatykite pamokas interaktyviai, naudodami „Promethean“ švietimo programinę įrangą, kuri yra nemokama standartinio „ActivPanel“ įrenginio dalis, t. y. nėra einamųjų abonementinių mokesčių.

Lengvai dalykitės ekranais. Belaidžiu būdu galite rodyti net 4 ekranus vienu metu ir valdyti net 39 prisijungusių mokinių įrenginius. SUASMENINTA PATIRTIS Naudotojo profiliai suteikia galimybę net 9 skirtingiems mokytojams prisijungti su savo asmeninėmis paskyromis prie vieno „ActivPanel“ įrenginio su PIN apsauga, saugančia duomenis, failus ir programas.

4

Naujovišką pamokų pristatymo programinę įrangą, pagrįstą debesijos technologija, sudaro bendram darbui klasėje skirti įrankiai ir interaktyvūs ištekliai, pasiekiami bet kur ir bet kada.


INTERAKTYVIŲJŲ EKRANŲ NUOTOLINIS VALDYMAS Naudodamiesi „Promethean Panel Management“, IT administratoriai gali centralizuotai valdyti ekranų konfigūracijas, parametrus ir apribojimus iš bet kurios vietos, kad būtų užtikrinta saugesnė ir nuoseklesnė mokymosi patirtis keliose mokyklos vietose. Lengvai užregistruokite „ActivPanels“, naudodami papildomą programą mobiliesiems įrenginiams „myPromethean“ arba per „myPromethean“ debesijos portalą. Greitai ir lengvai nuotoliniu būdu per „myPromethean“ portalą naudokite tiesioginius naujinius, pritaikydami juos tada, kai jie taps prieinami, arba jums patogiu metu.

65” 4K

75” 4K

86” 4K

KAINA 2199 EUR

KAINA 2999 EUR

KAINA 3999 EUR

Visos kainos nurodytos be montavimo darbų ir mokymų. Mokymų ir montavimo darbų kaina priklauso nuo mokyklos lokacijos.

5


Pamokų kūrimo programinė įranga interaktyviesiems ekranams

VESKITE INTERAKTYVIĄSIAS PAMOKAS

ATSISIŲSKITE SAVO PLATFORMOJE

Intuityvusis „ActivInspire“ skydelis ir įvairius apdovanojimus pelnę pamokų rengimo įrankiai yra tikslingai sukurti padėti mokytojams įtraukti mokinius įdomiu turiniu.

„ActivInspire“ programinę įrangą – jau dabar optimizuotą ir 4K ekranams – galima atsisiųsti operacinėse sistemose „Windows®“, „Mac®“ ir „Linux®“.

PASINAUDOKITE ESAMAIS IŠTEKLIAIS

ĮTRAUKIMAS Į PAMOKĄ VOS KELIAIS SPUSTELĖJIMAIS

Mokytojai gali lengvai įkelti esamus išteklius, pvz., „PowerPoint“ skaidres ir PDF dokumentus, ir įterpti multimedijos failus. ĮTRAUKITE MOKINIUS Skatinkite mokinius bendradarbiauti priešais klasę, pasitelkę daugiataškį jutiklinį ekraną ir unikalias įtraukimo funkcijas, tokias kaip interaktyvioji veikla, „Spotlight“ ir kt.

Išteklių biblioteka „myPromethean“ suteikia „ActivInspire“ programinės įrangos naudotojams prieigą prie daugiau kaip 30 000 nemokamų „Flipchart“ failų, kuriuos mokytojai sukūrė mokytojams. Mokytojai gali lengvai rasti, filtruoti, peržiūrėti ir atsisiųsti „Flipchart“ failus ir taip sutaupyti vertingo laiko ruošdamiesi pamokoms.

Programinė įranga yra NEMOKAMA VISAM LAIKUI perkant interaktyviuosius „Promethean“ ekranus.

6


„ACTIVBOARD TOUCH“ INTERAKTYVIOJI LENTA | GAMINIO SPECIFIKACIJOS ||GAMINIO SPECIFIKACIJOS | GAMINIO GAMINIO SPECIFIKACIJOS SPECIFIKACIJOS

„ActivBoard Touch“ „ActivBoard „ActivBoard Touch“ Touch“

APRAŠYMAS Įrenginyje „ActivBoard Touch“ įdiegtos daugiataš I N T E R AkKio TYVIOJI LENTA IN T E RRAAKKTTYYVVI O J I L E NNTTAA II N N TT E E R A K T Y V II O O JJ II LL E ENTA lietimo, sausojo valymo ir raš ymo funkcijos bei pripaž inimą pelniusi programinė į ranga leidž 78ia col. ir 88 col. 78 col. ir 88 col. col. 78 col. ir ir 88 88 col. col. iš mė ginti tikrą interaktyvų jį mokymą si. Š is į r78 enginys APRAŠYMAS APRAŠYMAS APRAŠYMAS suteikia mokytojams daug į vairių kasdieniame darbe APRAŠYMAS Įrenginyje „ActivBoard Touch“ dera daugiataškio lietimo, sausojo Įrenginyje Touch“ dera daugiataškio lietimo, sausojo Įrenginyje „ActivBoard Touch“ dera lietimo, Įrenginyje „ActivBoard Touch“ dera daugiataškio daugiataškio lietimo, sausojo sausojo naudingų mokymo priemonių už prieinamą kainą . „ActivBoard valymo bei rašymo funkcijos ir pripažinimą pelniusi programinė įranga, 88 colių KAINA – TIK 1799 EUR!

valymo bei rašymo funkcijos irirpripažinimą pelniusi programinė įranga, valymo bei funkcijos pelniusi įranga, valymo bei rašymo rašymo funkcijos ir pripažinimą pripažinimą pelniusi programinė programinė kurie leidžia išmėginti tikrą interaktyvųjį mokymąsi. Šis įrenginysįranga, suteikia kurie leidžia išmėginti tikrą interaktyvųjį mokymąsi. Šis įrenginys suteikia kurie leidžia išmėginti tikrą interaktyvųjį mokymąsi. Šis įrenginys suteikia kurie leidžia išmėginti tikrą interaktyvųjį mokymąsi. Šis įrenginys suteikia mokytojams daug įvairių kasdieniame darbe naudingų mokymo mokytojams daug įvairių kasdieniame darbe naudingų mokymo mokytojams daug įvairių kasdieniame darbe naudingų mokymo mokytojams daug įvairių kasdieniame darbe naudingų mokymo priemonių už prieinamą kainą. priemonių už prieinamą kainą. priemonių priemonių už už prieinamą prieinamą kainą. kainą.

KELIŲ EKRANAS IR KELIŲ VARTOTOJŲ VARTOTOJŲ SĄVEIKOS SĄVEIKOS EKRANAS SISTEMA IR DAUGIAJUTIKLINĖ INTERAKTYVIOJI IR PRIPAŽINIMĄ PELNIUSI PROGRAMINĖ ĮRANGA PRIPAŽINIMĄ PELNIUSI PROGRAMINĖ ĮRANGA PRIPAŽINIMĄ PELNIUSI PROGRAMINĖ ĮRANGA DAUGIATAŠKIO LIETIMO SĄVEIKUSIS EKRANAS DAUGIATAŠKIO LIETIMO SĄVEIKUSIS DAUGIATAŠKIO LIETIMO SĄVEIKUSIS EKRANAS DAUGIATAŠKIO LIETIMO SĄVEIKUSIS EKRANAS SĄVEIKUSIS EKRANAS SU DAUGIATAŠEKRANAS KIO LIETIMO FUNKCIJA Kelių vartotojų bendradarbiavimas vienu metu suaktyvinant 10 lietimo

Kelių bendradarbiavimas vienu Kelių vartotojų bendradarbiavimas vienu metu suaktyvinant 10 lietimo Keliųvartotojų vartotojų bendradarbiavimas vienumetu metusuaktyvinant suaktyvinant10 10lietimo lietimo taškų irirnaudojant naudojant 22 naudotojų skaitmeninius rašiklius. Užtikrinamas kelių bendradarbiavimas, vienu metu taškų ir 2 skaitmeninius rašiklius. taškų naudojant skaitmeninius rašiklius. taškų ir naudojant 2 skaitmeninius rašiklius.

suaktyvinant 10 lietimo taš kų ir naudojant 2 skaitmeninius raš iklius.

„PRIJUNGTI IR LEISTI“ ĮRENGINYS „PRIJUNGTI ĮRENGINYS „PRIJUNGTI IR LEISTI“ ĮRENGINYS „PRIJUNGTIIR IRLEISTI“ LEISTI“ ĮRENGINYS „PRIJUNGTI IR LEISTI“ ĮRENGINYS Norėdami įjungti sistemą, prie „ActivBoard Touch“ prijunkite savo Norėdami įjungti sistemą, prie „ActivBoard Touch“ Norėdami įjungti sistemą, „ActivBoard Touch“ prijunkite savo Norėdami įjungti sistemą,pradėkite prie „ActivBoard Touch“prijunkite prijunkitesavo savo Norė dami į jungti sistemą ,prie prie „ActivBoard Touch“ prijunkite savo kompiuterį ir nedelsdami darbą. kompiuterį ir nedelsdami pradėkite darbą. kompiuterį ir nedelsdami pradėkite darbą. kompiuterį ir nedelsdami pradėkite darbą. kompiuterį ir nedelsdami pradė kite darbą . UNIVERSALUS PAVIRŠIUS UNIVERSALUSSAUSOJO SAUSOJOVALYMO VALYMO PAVIRŠ IUS UNIVERSALUS UNIVERSALUS SAUSOJO VALYMO PAVIRŠIUS UNIVERSALUS SAUSOJO SAUSOJO VALYMO VALYMO PAVIRŠIUS PAVIRŠIUS Dėl 3 funkcijų paviršiaus mokytojams ir mokiniams suteikiama Dėl 33 paviršiaus mokytojams irir suteikiama Trifunkcis įrenginys suteikia galimybę vykdyti peržiūras, susieti kelis Dėl funkcijų paviršiaus mokytojams mokiniams suteikiama Dėl 3funkcijų funkcijų paviršiaus mokytojams irmokiniams mokiniams suteikiama optimalios peržiūros, kelių naudotojų sąveikos ir rašymo bei trynimo optimalios peržiūros, kelių naudotojų sąveikos ir rašymo naudotojus bei raš y ti ir trinti sausuoju būdu ant jo paviršiaus. optimalios peržiūros, kelių naudotojų sąveikos ir rašymo bei trynimo optimalios peržiūros, kelių naudotojų sąveikos ir rašymobei beitrynimo trynimo sausuoju būdu galimybė. sausuoju sausuoju būdu galimybė. sausuojubūdu būdugalimybė. galimybė.

ĮDOMIOS PAMOKOS ĮDOMIOS PAMOKOS ĮDOMIOS ĮDOMIOS PAMOKOS ĮDOMIOS PAMOKOS PAMOKOS Kurkite ir veskite interaktyviąsias pamokas bei vertinkite mokinių Kurkite ir veskite interaktyvią sias pamokas bei vertinkite mokinių Kurkite ir veskite interaktyviąsias pamokas bei vertinkite Kurkite ir veskite interaktyviąsias pamokas bei vertinkite mokinių Kurkite ir veskite interaktyviąsias pamokas bei vertinkitemokinių mokinių rezultatus naudodami pripažinimą pelniusią programinę įrangą rezultatus, naudodami pripaž i nimą pelniusią programinę į r angą rezultatus pripažinimą pelniusią programinę rezultatus naudodami pripažinimą pelniusią programinę įrangą rezultatusnaudodami naudodami pripažinimą pelniusią programinęįrangą įrangą „ClassFlow“ irir„ActivInspire“ „ActivInspire“ (įtraukta pirkinį). „ClassFlow“ ir „ActivInspire“ (į traukta į rinkinį). „ClassFlow“ ir įį įpirkinį). „ClassFlow“ „ActivInspire“(įtraukta (įtraukta pirkinį). „ClassFlow“ ir „ActivInspire“ (įtraukta į pirkinį).

Visos kainos nurodytos be montavimo darbų ir mokymų. Mokymų ir montavimo darbų kaina priklauso nuo mokyklos lokacijos.

7


INTERAKTYVIOSIOS GRINDYS „FLYSKY“

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI: „Click“ technologija „FlySky“ interaktyviųjų grindų tikslumas yra panašus į kompiuterio pelės kursoriaus tikslumą. Jokių šešėlių Pasirinkus tokio tipo sprendimą, susiduriama su problema, kai šešėliai atpažįstami kaip veiksmas. „FlySky“ produktas beveik nereaguoja į šešėlius, taigi atlikti užduotis ir žaisti žaidimus galėsite be trikdžių. „Judanti saulė“ „FlySky“ grindys reaguoja į aplinką ir jos šviesumą bei automatiškai pritaiko sistemos parametrus geriausioms jūsų patirtims.

8

NAUJIENA

Garsas „FlySky“ turi integruotą stereogarso sistemą, kuri užtikrina gerą garso kokybę užsiėmimo metu ar klausantis muzikos. Internetas Naudokitės „Youtube“ ir „Google“ neprijungę jokių papildomų įrenginių. Didelė žaidimų duomenų bazė Žaidimai pagrįsti principu „mokymasis per žaidimą“. Daugiau nei 90 žaidimų lietuvių kalba! Atskira kategorija žaidimų, skirtų specialiųjų poreikių vaikams. Interaktyviųjų grindų KAINA – 3499 EUR


INTERAKTYVIEJI EKRANAI „i3-TECHNOLOGIES“ INTERAKTYVIŲJŲ EKRANŲ KAINOS (su 8 metų garantija) 65 colių – 2499 EUR 75 colių – 3199 EUR 86 colių – 3999 EUR Į nurodytas kainas neįeina montavimo darbai ir mokymai.

„Android 8.0“

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI: 8 metų garantija

Programuojamas fizinis mygtukas

Magnetiniai rašikliai (galite pridėti prie bet kurios ekrano vietos)

Itin tikslus lietimo jautrumas

(net 30 % tikslesnis nei standartinis IR)

Net 4 HDMI jungtys

Patogi vartotojo sąsaja

„I3“ ekranus galima valdyti nuotoliniu būdu

Belaidis vaizdo perdavimas „Android“, „iOS“, „MAC OS“, „Windows“ platformose

4K raiška

Baltos lentos funkcija

USB C jungtis

9


„APPLE“ KLASĖ PARDUODAMA PRODUKCIJA: • • • •

„Apple“ mobilieji telefonai „iPhone“ „Apple“ planšetiniai kompiuteriai „iPad“ „Apple“ nešiojamieji kompiuteriai „Apple“ kompiuteriai „iMac“

KARTU SU „APPLE“ PRODUKCIJA SIŪLOME: • „Apple“ įrenginių valdymo programinę įrangą „Mosyle“ • Mobiliųjų įrenginių saugojimo ir krovimo spintas „Lapcabby“

8 kartos, 2020 metų modelis, 10,2 colio, 32 GB KAINA 389 EUR

10

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI: Visi „Apple“ įrenginiai – geriausiomis kainomis švietimo įstaigoms

Didelis edukacinių programėlių pasirinkimas

Aktyvi ir didelė bendruomenė www.iklase.lt

Didelė išliekamoji vertė


MOBILIŲJŲ ĮRENGINIŲ ĮKROVIMO IR SAUGOJIMO SPINTOS PAGRINDINIAI PRIVALUMAI: Patvari konstrukcija, kuriai suteikiama 10 metų garantija

Aukščiausio lygio saugumas

Didelis pasirinkimas visų tipų mobiliesiems įrenginiams

Nusiperki ir naudoji

MODELIS „DeskCabby“

MODELIS „GoCabby“

MODELIS „Unicabby 20H“

MODELIS „Unicabby 32H“

KAINA 999 EUR

KAINA 1299 EUR

KAINA 1499 EUR

KAINA 1699 EUR

ĮRENGINIAI Iki 12 vnt. 12 colių planšečių

ĮRENGINIAI Iki 16 vnt. 11 colių planšečių

ĮRENGINIAI Iki 20 vnt. 14 colių nešiojamųjų kompiuterių

ĮRENGINIAI Iki 32 vnt. 14 colių nešiojamųjų kompiuterių

MODELIS „TabCabby 16HC“

MODELIS „TabCabby 32HC“

MODELIS „TabCabby 20-32V“

KAINA 1449 EUR

KAINA 1649 EUR

KAINA 1699 EUR

ĮRENGINIAI Iki 16 vnt. 11 colių planšečių

ĮRENGINIAI Iki 32 vnt. 11 colių planšečių

ĮRENGINIAI Iki 32 vnt. 11 colių planšečių su mobiliaisiais krepšeliais

11


VIRTUALIOSIOS KOMPIUTERIZUOTOS DARBO VIETOS

Iki 30 % pigiau!

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI

palyginti su standartiniais kompiuteriais: Integruotas klasės valdymo sprendimas!

Iki 90 % mažiau išlaidų priežiūrai!

Skirta visoms klasėms. Skirta visiems mokymo dalykams. TRUMPAS APRAŠYMAS. Terminalas „vCloudPoint“ turi tinklo, USB, mikrofono bei vaizdo ir garso jungtis. Per tinklą jis prisijungia prie centrinio serverio ir naudojasi jo resursais. Darbo vietoje prie terminalo yra prijungiama klaviatūra, pelė ir monitorius. Jeigu reikia, galima prijungti ausines ar kolonėles ir mikrofoną, taip pat kitų papildomų įrenginių (spausdintuvą, skaitytuvą ir kt.). Naudotojui atrodo, kad jis dirba prie standartinio kompiuterio, nors iš tikrųjų jis naudojasi centrinio serverio ištekliais ir ten saugo duomenis.

12

Iki 90 % mažiau sunaudojamos elektros energijos! Iš vieno kompiuterio galima padaryti iki 30 kompiuterių klasę! Stabili ir patikima „Windows Server“ operacinė sistema

VIRTUALIOSIOS DARBO VIETOS ĮRENGINIO KAINA – 121 EUR

KARTU SU KOMPIUTERIŲ KLASEI SKIRTA ĮRANGA TEIKIAMOS PASLAUGOS: • Montavimo ir diegimo darbai • Mokymai • Rekomendacijos, kaip naudotis sistema Daugiau informacijos lietuvių kalba https://classup.lt/vcloudpoint-virtualizacija/ Gamintojo interneto svetainė www.vcloudpoint.com


KLASĖS VALDYMAS NAUDOJANT „MYTHWARE“

MOKYTOJAS GALI: • perimti mokinio įrenginio valdymą; • transliuoti savo vaizdą į mokinių įrenginius; • kurti įvairias teises, suteikti leidimus, valdyti turinį; • ruošti klausimus; • susirašinėti žinutėmis. MOKYTOJO LICENCIJOS VIENKARTINĖ KAINA – 99 EUR* MOKINIO LICENCIJOS VIENKARTINĖ KAINA – 39 EUR*

*Į kainą neįtraukti diegimo darbai ir mokymai.

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI: Lietuvių kalba

Veikia belaidžiu būdu

Mokytojas gali valdyti mokinių įrenginius, kurie veikia su šiomis operacinėmis sistemomis: „Windows“, „Android“, „iOS“, „MAC OS“, „Linux“

Vienoje klasėje galima prijungti iki 60 įrenginių

13


KALBŲ LABORATORIJA „MYTHWARE“

Naudingi vertinimo įrankiai

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI: Interaktyvusis mokymasis ir mokymas

Lietuvių kalba

KALBŲ LABORATORIJA – tai tikrai reikalingas ir naudingas įrankis kalbų pamokose. Dažniausiai rinkoje siūlomos brangios ir ganėtinai sunkiai valdomos kalbų laboratorijos. Mes siūlome itin funkcionalią ir paprastai valdomą kalbų laboratoriją už YPAČ PATRAUKLIĄ KAINĄ.

Efektyvus klasės valdymo įrankis

Daug daugiau praktinio kalbėjimo

Integruotas testavimo įrankis

MOKYTOJO LICENCIJOS KAINA – 199 EUR* MOKINIO LICENCIJOS KAINA – 99 EUR* Ir jokių mėnesinių mokesčių! *Į nurodytas kainas neįtraukti mokymai ir diegimo darbai. Sistemai reikalingi kompiuteriai ir ausinės.

14


NAUJIENA „KNOOKER“ MOBILI INTERAKTYVIOJI ŽAIDIMŲ SIENA

Tai daugiafunkcis medijos įrenginys, kuris gali būti skirtas žaidimams, mokymuisi, sporto renginiams. Sistemą sudaro vientisa šiek tiek paversta siena, projektorius, garsiakalbiai ir integruotas kompiuteris. Į SISTEMĄ ĮEINA: • • • • • •

MDF konstrukcija su metaliniais rėmais „Epson“ interaktyvusis projektorius 29 edukaciniai ir sportiniai žaidimai Garso sistema Kompiuteris su „Windows“ operacine sistema 50 plastikinių kamuoliukų, šviečiančių ultravioletinėje šviesoje

KAINA – 4999 EUR

15


INTERAKTYVIOJI ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖ „LU“

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI: Galingas 5500 liumenų lazerinis projektorius

Kokybiška garso (2 x 1000 W), vaizdo ir šviesų aparatūra

„LÜ“ – unikali priemonė, sujungianti aktyvų sportą ir mokymąsi. Visą sistemą sudaro šviesų, projekcinės, garso sistemos, kompiuteris, speciali kamera, programinė įranga ir kamuoliai. Interaktyviosiose žaidimų aikštelėse jūs galite žaisti estafetes, kurti naujas sporto šakas, mokytis matematikos ir net žiūrėti filmus. Kiekvienas teisingas atsakymas, laimėtas taškas pasveikinamas garso ir šviesų efektais.

16

Kokybiška garso (2 x 1000 W), vaizdo ir šviesų aparatūra

Garso ir šviesų įranga sudėta į vieną korpusą, taigi užtikrinamas ne tik gražus vaizdas, bet ir mažesnės montavimo išlaidos

KAINOS „LU Mobile“ – 26 999 EUR „LU Uno“ – 23 499 EUR „LU DOU“ – 41 999 EUR

Į nurodytas kainas neįtraukti montavimo darbai.


TRENIRAVIMOSI SISTEMA „SMARTFIT“ „SMARTFIT“ – tai įvairių pratimų ir aktyvaus mokymosi priemonių sistema, skirta mokykloms ir jaunimo sporto programoms (kūno kultūros pamokoms, specialiųjų poreikių vaikų ugdymui ir reabilitacijos programoms). „SMARTfit“ yra daugiajutiklis prietaisas, kuriuo naudodamiesi vaikai gali ugdyti savo kognityvinius, motorinius ir fizinius gebėjimus.

„SMARTfit“ 5+1 mobilioji sistema „Strike POD“, su lagaminu bei „Android“ ir „iOS“ aplikacijomis

„SMARTfit“ mini treniravimosi sistema su „Android“ ir „iOS“ aplikacijomis, veikia kartu su „Strike POD“

KAINA 6399 EUR

KAINA 12 699 EUR

„SMARTfit“ treniravimosi sistema SINGLE, su „Android“ ir „iOS“ aplikacijomis, veikia kartu su „Strike POD“

„SMARTfit PRO trainer 2“ – dviguba sistema, skirta sportuoti ir žaisti komandomis

KAINA 13 799 EUR

KAINA 22 999 EUR

17


STUMDOMŲJŲ LENTŲ SISTEMA „i3MOMENTUM“

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI:

Paviršius gali būti kreidinis, skirtas rašyti žymekliais, ir stiklinis

Galimybė montuoti kartu su jau esamais interaktyviaisiais ekranais

Galimybė pasirinkti iš skirtingų lentų modifikacijų

SISTEMA, SKIRTA 75 COLIŲ EKRANUI

SISTEMA, SKIRTA 75 COLIŲ EKRANUI

Lentų skaičius: 2 Lentos ilgis ir aukštis: 2000 x 1205 mm Sistemos ilgis: 4000 x 1205 mm Paviršius: magnetinis, skirtas rašyti žymekliais

Lentų skaičius: 4 Lentos ilgis ir aukštis: 1000 x 1205 mm Sistemos ilgis: 4000 x 1205 mm Paviršius: magnetinis, skirtas rašyti žymekliais

KAINA 1999 EUR

18

KAINA 2499 EUR


MĖTOMAS MIKROFONAS „CATCHBOX“ Puikiai žinoma ir plačiai Lietuvos mokyklose naudojama priemonė – mėtomas mikrofonas.

„Catchbox Lite“, standartinės spalvos, be logotipo

„Catchbox Lite“, pasirinktos (RGB) spalvos, be logotipo

KAINA 665 EUR

KAINA 725 EUR

„Catchbox Lite“, pasirinktos (RGB) spalvos, su mokyklos logotipu

Belaidžio įkrovimo stotelė

KAINA 799 EUR

KAINA 121 EUR

19


MARŠKINĖLIAI

TRUMPAS APRAŠYMAS Tai marškinėliai su specialiu užrašu, į kurį nukreipę planšetę ar telefoną matysite žmogaus vidaus organus. Galite stebėti, kaip veikia virškinimo sistema, širdis, kvėpavimo sistema, kaip teka kraujas. Šiuos marškinėlius vaikai gali vilkėti ir mokykloje, o jų draugai, naudodami specialią programėlę, gali matyti kaip veikia organizmas!

Kraujotaka

Pagaminta iš 100 % medvilnės

Į KOMPLEKTĄ ĮEINA: • Marškinėliai • Papildytosios realybės aplikacija

Kvėpavimo sistema

KAINA 49 EUR Gamintojo interneto svetainė https://www.curiscope.com

Virškinimo sistema

20

Širdies sandara ir jos veikla


VR PAGRINDINIAI PRIVALUMAI: Galimybė kurti virtualų turinį pačiam

Mokytojas gali stebėti, ką mato vaikai

Nemokamas ir didelis virtualaus turinio pasirinkimas iš „Google Expeditions“

Didelis VR komplektų pasirinkimas pagal biudžetą ir poreikius

Į KOMPLEKTĄ ĮEINA: • • • • • • • •

VR akiniai Telefonai Planšetė VR turinys VR filmavimo kamera Įkrovimo ir saugojimo lagaminas Belaidis maršrutizatorius Mokymai

KOMPLEKTAS

KAINA

5 akinių komplektas AR/VR, su lagaminu ir filmavimo įranga

6499 EUR

8 akinių komplektas AR/VR, su lagaminu ir filmavimo įranga

7499 EUR

15 akinių komplektas AR/VR, su lagaminu ir filmavimo įranga

10 999 EUR

30 akinių komplektas AR/VR, su lagaminu ir filmavimo įranga

17 999 EUR

21


„i3LEARNHUB“

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI: Integruotas 3D turinys, daugiau nei 1500 objektų

Su „i3 Akademija“ galėsite naudotis programa nuotoliniu būdu

(užsiregistruokite jau dabar svetainėje www.i3learnhub.com)

Veikia naršyklėje: pamokos pasiekiamos iš bet kurios pasaulio vietos

Integruoti interaktyvūs objektai puikiai tinka sudėtingiems fizikos, chemijos, biologijos, matematikos ar geografijos reiškiniams aiškinti

KARTU SU PROGRAMINE ĮRANGA Perkant ekraną ar interaktyviuosius kubus, „i3learnhub“ licencija suteikiama 3 metams nemokamai, įskaitant turinio duomenų bazę. Užsiregistruokite jau dabar svetainėje https://i3learnhub.com/.

22

Integruotas „iMO“ kubų pamokų kūrimas

Integruota saugi paveikslėlių ir vaizdų internetinė paieška

Integracija su „Google Classroom“

LICENCIJA

KAINA

1 metų licencija mokytojui

60 EUR

3 metų licencija mokytojui

180 EUR

5 metų licencija mokytojui

300 EUR

1 metų licencija mokyklai (35 mokytojams)

900 EUR

3 metų licencija mokyklai (35 mokytojams)

2700 EUR

5 metų licencija mokyklai (35 mokytojams)

4500 EUR


ROBOTAS „PHOTON“ PRIVALUMAI: • • • • • • •

skirtas vaikams nuo 5 metų; programėlės pritaikytos skirtingiems vaikų raidos etapams ir jų suvokimo gebėjimams; nebūtina turėti programavimo patirties (į roboto kūrimo procesą buvo įtraukti vaikai, visiškai neturintys programavimo patirties); veikia vos tik išėmus iš dėžutės – nereikia jokių konfigūracijų ar specifinių įgūdžių; 10 skirtingų jutiklių leidžia sąveikauti su aplinka; veikia visose platformose: „iOS“, „MAC“, „Windows“, „Android“; vaikai gali mokytis savarankiškai;

• • • •

programėlės ir turinys – lietuvių kalba; specialus kilimėlis, atminties kortelės, pamokų scenarijai ir planai palengvina mokymo(si) procesą ir pakelia pamokos vertę; talpi baterija, kurią kartą įkrovus iki 8 valandų galima mėgautis smagiais užsiėmimais; vienu robotu gali naudotis keli vaikai (programa leidžia sukurti savo robotą, duoti jam vardą, sumodeliuoti jo elgseną, nuotaikas bei kaupti roboto pažangą); suprojektuotas taip, kad atitiktų griežtus ugdymosi turinio ir aplinkos reikalavimus.

SVARBU! Visos programėlės, aplikacijos, turinys, mokomosios knygos yra lietuvių kalba ir suteikiami nemokamai perkant robotus!

Robotas „Photon“

Edukacinis kilimėlis

Edukacinės kortelės

KAINA 219 EUR

KAINA 59 EUR

KAINA 15 EUR

Kaukės

Lipdukai

KAINA 9 EUR

KAINA 5 EUR

USB adapteris „Windows“ operacinei sistemai KAINA 29 EUR

23


LABORATORINĖ ĮRANGA „NEULOG“ Aukštos kokybės ir itin tiksli laboratorinė įranga skirta matuoti įvairiems gamtos reiškiniams. Išsiskiria tuo, kad visa laboratorinė įranga sujungta į vieną bendrą sistemą. Programinė įranga išversta į lietuvių kalbą. TRUMPAS APRAŠYMAS Pasaulio tyrinėjimas – tai įdomus ir įtraukiantis užsiėmimas. Dar smagiau, kai galime matuoti aplink mus vykstančius reiškinius, tokius kaip elektros srovė, įtampa, šviesumas, garsumas, druskingumas ir t. t. Remdamiesi matavimo rezultatais galime daryti išvadas ir suprasti, kaip ir kodėl veikia vienas ar kitas fizikinis ir cheminis reiškinys. Dar nuostabiau yra tai, kad visus šiuos matavimus mes galime registruoti „Neulog“ skaitmeniniais jutikliais. Šiuos jutiklius galima prijungti prie kompiuterio belaidžiu ar laidiniu būdu ir realiuoju laiku registruoti duomenis kintančiame grafike ar lentelėje.

BENDRIEJI ĮRENGINIAI

KAINA

Skaitmeninis duomenų vaizduoklis

99 EUR

Skaitmeninis, grafinis, spalvotas duomenų vaizduoklis

199 EUR

Baterijos modulis

69 EUR

USB modulis

69 EUR

IR komunikacijos modulis

64 EUR

„WiFi“ komunikacijos modulis

199 EUR

Aplinkos duomenų rinkiklis su 9 integruotais matuokliais, duomenų vaizduoklio ir baterijos moduliais

299 EUR

24

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI:

Mobilumas (jutiklius galite neštis į lauką ir matuoti fizikinius parametrus)

Itin paprasta naudotis

Integracija su robotika ir programavimu

Didelis jutiklių pasirinkimas

RINKINIAI

KAINA

Mechanikos rinkinys fizikai

499 EUR

Priemonių rinkinys (chemijai, biologijai ir aplinkai)

399 EUR

Priemonių rinkinys elektros tyrimams

199 EUR

Priemonių rinkinys šviesos reiškinių tyrimams

99 EUR

Priemonių rinkinys garso reiškinių tyrimams

99 EUR

Priemonių rinkinys šiluminės energijos reiškinių tyrimams

99 EUR

Priemonių rinkinys dujinių reiškinių tyrimams

179 EUR

Vandens distiliavimo priemonių rinkinys

249 EUR

Priemonių rinkinys degimo procesų tyrimams

169 EUR

Magnetų rinkinys

49 EUR

Skriemulių rinkinys

149 EUR

Priemonių rinkinys drėgmės tyrimams

39 EUR


MATUOKLIAI

KAINA

MATUOKLIAI

KAINA

Įtampos matuoklis

59 EUR

Sukamojo judesio matuoklis

219 EUR

Srovės matuoklis

59 EUR

Temperatūros matuoklis

59 EUR

Akselerometras (pagreičio matuoklis)

159 EUR

Šviesos matuoklis

69 EUR

Druskingumo matuoklis

149 EUR

Deguonies matuoklis

299 EUR

Dirvožemio drėgmės matuoklis

149 EUR

pH matuoklis

149 EUR

UVB matuoklis

149 EUR

Santykinės drėgmės matuoklis

99 EUR

Drumstumo matuoklis

179 EUR

Širdies ritmo matuoklis

109 EUR

UVA matuoklis

149 EUR

Fotovartai

79 EUR

Paviršiaus temperatūros matuoklis

49 EUR

Slėgio matuoklis

109 EUR

Aukštų temperatūrų matuoklis

99 EUR

Jėgos matuoklis

189 EUR

Garso lygio matuoklis

79 EUR

Infraraudonųjų spindulių termometras

249 EUR

Atstumo, greičio ir pagreičio matuoklis

149 EUR

Kvėpavimo matuoklis

169 EUR

Magnetinio lauko matuoklis

89 EUR

Delno suspaudimo dinamometras

219 EUR

Laidumo matuoklis

149 EUR

Kalcio matuoklis

399 EUR

Plaučių tūrio matuoklis (spirometras)

179 EUR

Chloro matuoklis

399 EUR

Amonio matuoklis

399 EUR

Odos laidumo matuoklis

149 EUR

Nitratų matuoklis

399 EUR

EKG matuoklis

229 EUR

Anemometras

199 EUR

Kolorimetras

179 EUR

GPS

199 EUR

CO2 kiekio matuoklis

299 EUR

Rasos taško matuoklis

119 EUR

Barometras

109 EUR

Elektrostatinio krūvio matuoklis

149 EUR

Kraujospūdžio matuoklis

159 EUR

Geigerio skaitiklis

589 EUR

Lašų skaičiuotuvas

159 EUR

Elektros srovės mA matuoklis

69 EUR

Vandens srovės matuoklis

199 EUR

Varžos matuoklis

69 EUR

Jėgos lėkštė (elektroninės svarstyklės)

299 EUR

25


DARBO SU ELEKTRA LABORATORIJA „BELLA“ Elektra yra vienas didžiausių žmonijos išradimų. Ji šiuo metu mus lydi kiekviename žingsnyje, o elektromobilių revoliucija elektros svarbą iškelia į visai kitą lygį. Elektros reiškinių supratimas ir išmanymas tampa fundamentaliu tikslu. Pristatome unikalų sprendimą „Bella“.

Visa sistema prijungta prie mokytojo valdymo bloko, todėl mokytojas bet kada gali išjungti visą sistemą vieno mygtuko paspaudimu

26

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI: Visa sistema atspari trumpiesiems jungimams

Laboratorinė plokštė „suvažiuoja“ į stalą, tad, kai neatliekami eksperimentai, galima daryti kitus nesusijusius tyrimus ar naudotis kitomis ugdymo priemonėmis


„MIRPLAY“ BALDAI

Modernūs, gražūs ir kuriantys jaukias erdves.

Sėdukas „Ztool“ KAINA 39 EUR

Laisvalaikio erdvės baldas „Move“ KAINA 559 EUR

Kėdė-stalas „MIA table“ KAINA 219 EUR

Kėdė „MIA“, be ratukų KAINA 55 EUR

Kėdė „MIA LIFT”, su 5 ratukais KAINA 75 EUR

Kėdė „MIA Castors“ KAINA 65 EUR

Kėdė „MIA big lift“ KAINA 79 EUR

Kėdė „MIA mini lift“ KAINA 59 EUR

Kėdė „MIA Stool“ KAINA 99 EUR

Kėdė „MIA Cantilever“ KAINA 79 EUR

Plastikinė kėdė KAINOS: Pirmas dydis – 15 EUR Antras dydis – 19 EUR Trečias dydis – 22 EUR Ketvirtas dydis – 35 EUR Penktas dydis – 39 EUR Šeštas dydis – 45 EUR

Sėdukų „Ztool“ dėklas KAINA 499 EUR

Kaina be paminkštinimo

27


28

Fotelis „Charlote“ KAINA 549 EUR

Fotelis „Simone“ KAINA 349 EUR

Fotelis „Angle“ KAINA 165 EUR

Fotelis „Cube“ KAINA 149 EUR

Fotelis „Tube“ KAINA 359 EUR

Fotelis „Complete“ KAINA 599 EUR

Stalas „Square“ KAINA 129 EUR

Stalas „Arrow“ KAINA 109 EUR

Stalas „Hexa“ KAINA 115 EUR

Stalas „Octa“ KAINA 129 EUR

Stalas „Yang“ KAINA 185 EUR

Stalas „Wave“ KAINA 205 EUR


Stalas „Trisix“ KAINA 275 EUR

Stalas „Rectangle“ KAINA nuo 159 iki 259 EUR

Stalas „Rectangle Plus“ KAINA nuo 179 iki 235 EUR

Stalas „Rectangle teacher“ KAINA 239 EUR

Stalas „Naxel“ KAINA 89 EUR

Stalas „Space teacher“ KAINA 375 EUR

Stalas „Space“ KAINA nuo 235 iki 375 EUR

Stalas „Rony“ KAINA 125 EUR

Stalas „Rony round“ KAINA 125 EUR

Stalas „Alufloop“ KAINA 459 EUR

Stalas „Minifloop“ KAINA 375 EUR

Stalas „Louise“ KAINA 145 EUR

29


Spinta „Victory H80 732-601“ KAINA 369 EUR

Spinta „Victory H80 532-501“ KAINA 235 EUR

Spinta „Victory 632-504“ KAINA 235 EUR

Spinta „Victory 632-501“ KAINA 355 EUR

Spinta „Victory 532-507“ KAINA 329 EUR

Spinta „Victory 533-501“ KAINA 199 EUR

Spinta „Sophie 633-501“ KAINA 505 EUR

Spinta „Cubetes 633-507“ KAINA 505 EUR

Spinta „Victory 534-501“ KAINA 285 EUR

Spinta „Victory 634-508“ KAINA 429 EUR

Spinta „Victory 634-510“ KAINA 549 EUR

Spinta „Victory 535-501“ KAINA 335 EUR

30

Spinta „DAN“ KAINA 285 EUR


PAPILDYTOSIOS REALYBĖS PASAULIO ŽEMĖLAPIS

TRUMPAS APRAŠYMAS Tai A1 formato žemėlapis, kuriame pateikiama informacija apie žemynų ypatybes, politinę struktūrą, žymius statinius, paveldą, fauną ir florą, orus. Visa ši informacija tampa interaktyvi naudojant specialią mobiliąją programėlę. Analizuoti pasaulio žemėlapį taip yra daug smagiau, o informacija įsimenama efektyviau.

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI: Jokių paslėptų mokesčių

Tarptautinio mokymosi turiniu paremtas žemėlapis

Į KOMPLEKTĄ ĮEINA: • A1 formato žemėlapis (1 vnt.) • Papildytosios realybės aplikacija KAINA 49 EUR Gamintojo interneto svetainė https://www.cleverbooks.eu

Sertifikuotas STEM

Įdiegus mobiliąją aplikaciją internetas nebūtinas

Nereikia turėti techninių žinių

Papildytosios realybės žemėlapis

Nuolatinis naujinimas – nemokamai

31


HIBRIDINĖ KLASĖ

Puikiai tinka nuotoliniam mokymui

Veikia su jau klasėje įdiegtomis technologijomis: „Microsoft Teams“, „Zoom“, „Google Hangouts“ ir kt. Patogi ir nesudėtinga naudoti sistema

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI: Nebrangi sistema

Namuose esantys vaikai nepraranda ryšio su vaikais, sėdinčiais klasėje, ir atvirkščiai

32

Integruoti garso procesoriai neleidžia susidaryti pašaliniam triukšmui, o perduodamas bei girdimas garsas yra geros kokybės

Mokytojai ir vaikai gali jaustis laisvai, nes nereikalingos papildomos ausinės ar mikrofonai


KAS SUDARO HIBRIDINĘ KLASĘ? • Vaizdo kamera ir specialus laikiklis • Specialus mokytojo mikrofonas • Speciali sisteminė įranga su garsiakalbiu ir mikrofonais • Instaliacijos • Mokymai KAIP VEIKIA HIBRIDINĖ KLASĖ? Hibridinės klasės tikslas yra sujungti į vieną erdvę tiek klasėje, tiek namuose esančius vaikus ir mokytojus. Tai gali būti atvejai, kai: • Dalis vaikų eina į mokyklą, o dalis lieka namuose; • Mokytojas yra klasėje, o vaikai lieka namuose.

Klasėje įrengtos technologijos užtikrina, kad tiek klasėje, tiek namuose esantys vaikai kuo puikiausiai girdėtų vieni kitus. Jeigu mokytojas kažką aiškina priešais klasę ir rašo interaktyviojoje lentoje, tiek vaikai klasėje, tiek vaikai namuose gali matyti mokytoją ir jo rašomą turinį. Mokytojas ant kaklo turi specialų mikrofoną, kuris perduoda garsą ne tik vaikams, esantiems namuose, bet ir sustiprina mokytojo balsą ir transliuoja per klasėje esančius garsiakalbius – taip užtikrinama, kad visi klasėje sėdintys vaikai vienodai ir aiškiai girdėtų mokytoją. Dar vienas šios sistemos privalumas – nereikia brangių technologijų. Be to, sistemą tinka naudoti su bet kuriomis jau įdiegtomis technologijomis, pavyzdžiui, „Microsoft Teams“, „Zoom“ ar „Google Hangouts“. KAINA 1999 EUR

33


3D SPAUSDINTUVAI IR SKAITYTUVAI 1. MODELIS „3DGENCE P255“

2. MODELIS „SINTRATEC KIT“

Dviejų ekstruderių profesionalus 3D spausdintuvas, skirtas itin tikslioms detalėms gaminti, naudojant tirpiąsias atramines medž iagas.

Idealus pirmasis ž ingsnis į selektyvaus kietinimo lazeriu pasaulį . PAGRINDINIAI YPATUMAI: • Geriausios ž emos kainos • SLS technologijos sprendimas • Ypač didelė s raiš kos spausdinimo rezultatai

PAGRINDINIAI YPATUMAI: • Vandenyje tirpios atraminė s struktū ros • Du keič iami spausdinimo moduliai: 3D spausdinimas naudojant į vairių rū š ių medž iagas • Veikia su visomis pagrindinė mis FDM medž iagomis • „3DGence“ medž iagos: PLA, PP, PA, ABS, TPU, PET, NYLON • Gaubtas (spausdinimo metu palaikoma pastovi temperatū ra) • Medž iagų srauto valdymo sistema • Autokalibracija

TECHNINIAI DUOMENYS: • Darbinis tū ris: 110 × 110 × 110 mm • Galima spausdinimo apimtis: 90 × 90 × 90 mm • Sluoksnio aukš tis: 100 µm • Matmenys (aukš tis × plotis × gylis): 600 × 520 × 380 mm • Svoris: 28 kg KAINA 6699 EUR

TECHNINIAI DUOMENYS: • • • • •

Darbinis tū ris: 190 × 255 × 195 mm Spausdinimo purkš tukai: 2 Purkš tuko temp. (maks.): 270 °C Pagrindo temp. (maks.): 160 °C Programinė į ranga: „3DGence SLICER 4.0“ KAINA 2999 EUR

1

2

3

3. MODELIS „CALIBRY“ 3D SKAITYTUVAS Kokybiškas, į perkamas ir lengvai naudojamas. PAGRINDINIAI YPATUMAI: • „Calibry“ rankinis 3D skaitytuvas, galintis už fiksuoti objektus nuo vidutinio iki didelio dydž io (nuo 20 cm iki 10 m ilgio) • Raiš ka gali siekti iki 0,6 mm (yra į montuota tekstū ros kamera, kuri per sekundę pajė gi surinkti iki 3 mln. taš kų ) • Š is skaitytuvas naudotojams garantuoja greitus ir tikslius (iki 0, 1 mm) rezultatus • Lengvas ir paprastas naudoti • Į montuotas jutiklinis ekranas • Galinga profesionalams skirta programinė į ranga į eina į skaitytuvo kainą • 3 rež imai: geometrija, tekstū ra ir ž ymekliai

34

KAINA 6699 EUR


ATSILIEPIMAS Todėl ir griebiamės įvairiausių būdų, kad ugdymo procesas vaikui taptų ne kančia, o iššūkiu, kad mokinys lauktų pamokos, o ne skaičiuotų, kiek jos dar liko...

Sparčiai tobulėjant skaitmeniniam pasauliui, mes, mokytojai, susiduriame su dideliais iššūkiais. Dažnai kyla klausimų, kaip ugdyti vaiko kompetencijas, būtinas XXI a. žmogui, kaip ruošti ugdytinius gyvenimui ateityje, kokios žinios ir gebėjimai bus reikalingi ateities profesijoms. Neretai ir patys susiduriame su nepakankamu skaitmeninio raštingumo bagažu, juolab technologijų atsinaujinimo tempai labai dažnai lenkia mus. Į mokyklas atėję alfa kartos vaikai nepatenkina savo smalsumo vien tik mokytojo pasakojimu ir neatranda mokymosi džiaugsmo užduotis atlikdami tik popieriuje. Jiems reikia, kad mokymasis būtų aktyvus, sąmoningas, inovatyvus, patyriminis.

Man, kaip mokytojai, labai pasisekė, nes mano ugdymo proceso modernizavimo būdų paieškas palengvino pažintis su „Lantel“ komanda. Šie žmonės pristato naujienas – techniką ir technologijas – tokias, kokios naudingos, įdomios ir aktualios šiandieninio vaiko ugdymui. Produktai pristatomi išsamiai, suteikiama galimybė juos išbandyti, o įsigijus jų siūlomą priemonę teikiama nuolatinė parama ir pagalba kilus bet kokiai problemai, garantinės ir pogarantinės techninės priežiūros paslaugos – visa tai leido man pasijusti gerokai saugesnei. Vaikams reikia technologijų, o mokytojai naują įrenginį ne taip jau greitai įvaldo, be to, programinės įrangos nuolat atnaujinamos, todėl kartais ir fiziškai nespėja visko perprasti. Esu rami, nes visuomet turiu užuovėją, galiu drąsiai klausti ir visada gausiu atsakymą. Ilgainiui pažintis su šios įmonės atstovais peraugo į nuoširdų bendradarbiavimą, kuriuo be galo džiaugiuosi. Dabar ne tik gaunu: dalijamės patirtimi, susitinkame konferencijose, ruošiame kartu pranešimus. Ačiū „Lantel“ už suteiktą galimybę būti besišypsančių ir norinčių eiti mokyklą mokinių mokytoja. Gera būti su Jumis kartu. Rūta Filončikienė VGTU inžinerijos licėjaus pradinių klasių mokytoja

35


TOMAS VIENAŽINDIS +370 652 24 545 tomas.vienazindis@lantel.lt

JOLANTA VIENAŽINDIENĖ +370 685 55 156 jolanta@lantel.lt Panevėžys, Pakruojis, Radviliškis, Pasvalys, Biržai, Kupiškis, Rokiškis

Šiauliai, Joniškis, Akmenė, Naujoji Akmenė, Mažeikiai, Kelmė, Telšiai, Raseiniai, Kuršėnai

LAURYNAS VAICEKAUSKAS +370 615 49 239 laurynas.vaicekauskas@lantel.lt

LUKAS KLIMANTAVIČIUS +370 640 66 900 lukas.klimantavicius@lantel.lt Kaunas, Kaišiadorys, Druskininkai, Alytus, Jonava, Kėdainiai, Šakiai, Kazlų Rūda, Vilkaviškis, Marijampolė, Kybartai, Kalvarija, Lazdijai, Birštonas, Prienai

Zarasai, Visaginas, Utena, Molėtai, Ukmergė, Švenčionys, Širvintos, Trakai, Šalčininkai, Varėna, Elektrėnai, Vilniaus rajonas, Anykščiai, Ignalina

INDRĖ KUIZINAITĖ +370 687 71 018 indre.kuizinaite@lantel.lt Vilniaus miestas

GYTIS JABLONSKIS +370 607 56 639 gytis.jablonskis@lantel.lt Klaipėda, Jurbarkas, Tauragė, Šilalė, Šilutė, Rietavas, Plungė, Kretinga, Palanga, Skuodas, Gargždai, Pagėgiai

Susisiekite su mumis: Tel. +370 5 203 2004 El. p. svietimas@lantel.lt

www.viskassvietimui.lt