__MAIN_TEXT__

Page 1

Nr.

2

INOVACIJŲ GIDAS

ŠVIETIMUI

Padedame švietimui tobulėti!

2019 / 2020 metai

www.classup.lt


ĮŽANGINIS ŽODIS

GERBIAMAS SKAITYTOJAU, Pristatome antrąjį „Lantel Classup“ inovacijų katalogą. Per metus sugebėjome pristatyti net 10 naujų ir įdomių sprendimų, technologijų, skirtų mokykloms ir klasėms. Žmogaus kūrybiškumas yra begalinis, tad ir būdų palengvinti mokymosi procesus - daugybė. Visa tai įkvepia ir toliau tęsti savo darbą bei pristatyti naujausius, įdomiausius ir efektyviausius technologinius sprendimus Lietuvos mokykloms. Nuolatinis inovacijų atsiradimas įrodo, kad niekas nestovi vietoje - vieni produktai ateina, kiti produktai palieka rinką, tai, kas vakar atrodė kaip gyvenimo kasdienybė, rytoj jau gali būti pamiršta.

Žmogaus protas ir kūrybiškumas neturi ribų, jis prisitaiko prie aplinkybių, žvelgia į viską iš skirtingų perspektyvų ir veda mus visus į priekį. Džiaugiamės, kad Jūs ruošiate vaikus kūrybiškai, inovatyviai ir moderniai! Tai užtikrina, kad joks dirbtinis intelektas „neatims“ darbo vietų, o atvirkščiai - leis sukurti jų dar daugiau. Dėkojame visiems, kurie įsigyja mūsų pristatomą produkciją ir mumis pasitiki. Ačiū tariame ir tiems, kurie nemato vertės mūsų produktuose ar paslaugose, nes tai mus verčia dar labiau pasitempti ir ieškoti geriausių sprendimų.

Pagarbiai, Lantel komanda

2

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !


INTERAKTYVŪS EKRANAI I3 - TECHNOLOGIES Pasirūpinkite mokyklos ateitimi! PAGRINDINIAI PRIVALUMAI 8 metų garantija; Bevielis vaizdo perdavimas iš visų operacinių sistemų; Baltos lentos funkcija; Išmanūs rašikliai; 4k raiška.

Visi interaktyvūs ekranai su

EKRANŲ DYDŽIAI 55”,

8

65”,

75”,

86”

metų

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !

garantija švietimo įstaigoms!

3


INTERAKTYVŪS EKRANAI

INTERAKTYVŪS EKRANAI I3 - TECHNOLOGIES Visiems, kam rūpi mokyklos ateitis!

Interaktyvus ekranas yra neatsiejama šiuolaikinės klasės dalis ir šio įrenginio pagalba pamokos būna įdomesnės, labiau įtraukiančios. Tai įvesties ir išvesties įrenginys vienu metu. Galite naudotis visomis egzistuojančiomis edukacinėmis programomis be jokių apribojimų. Integruota baltos lentos funkcija užtikrina ekrano veikimą be kompiuterio, o bevielis vaizdo perdavimas leis perduoti bet kokio įrenginio vaizdą į ekraną. Gamintojo suteikiama 8 metų garantija užtikrina, kad ekranu bus galima naudotis ilgai ir efektyviai.

GAMINTOJO PUSLAPIS

www.i3technologies.com

4

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI 8 metų garantija; Bevielis vaizdo perdavimas iš visų operacinių sistemų; Baltos lentos funkcija; Išmanūs rašikliai; 4k raiška.

EKRANŲ DYDŽIAI 55”,

65”,

75”,

86”

KARTU SU EKRANU Montavimo darbai; Inovatyvi programinė įranga „i3learnhub“; Apmokymai, kaip naudotis ekranu ir programine įranga.

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !


INTERAKTYVŪS KUBAI

INTERAKTYVŪS KUBAI IMO I3 - TECHNOLOGIES Mokykis judėdamas! PAGRINDINIAI PRIVALUMAI Mokomasi per judesį; Galima naudoti vietoj kėdės; Jaukesnė ir kūrybiškesnė mokymosi aplinka; Paruoštas turinys ir metodikos; Metodinė medžiaga ir programinė įranga lietuvių kalba.

KARTU SU KUBAIS Dvi mokymosi knygos lietuvių kalba; Programinė įranga lietuvių kalba; Interaktyvūs davikliai; Mokymai naudotis kubais.

KUBŲ SKAIČIUS Pagal pasirinkimą.

Interaktyvūs kubai „iMO“ yra visiškai naujas, unikalus ir revoliucinis mokymosi būdas, leidžiantis sukurti dinaminę mokymosi aplinką. Nuo šiol Jums nebereikės mokytis sėdint. Nuo šios akimirkos Jūs mokysitės judėdami. Dėl unikalios kubo formos ir lengvos konstrukcijos galima kūrybiškai modifikuoti klasės sėdėjimo išsidėstymą. Pavyzdžiui, apskritimas, dialogo ratas, pusė apskritimo, sėdėjimas dviese ar vienas priešais kitą. Ergonominio dizaino, interaktyvus kubas iMO-LEARN, skatins vaikų judėjimą. Dinaminis sėdėjimas, aktyvus mokymasis ir pagalba įsisavinti žinias - viename produkte. Kubų pagalba galima mokytis skaičiuoti, lietuvių, anglų kalbų, pasaulio pažinimo ar kitų disciplinų.

INTERAKTYVIŲ DAVIKLIŲ SKAIČIUS Pagal pasirinkimą.

DAUGIAU INFORMACIJOS

www.classup.lt/interaktyvus-kubai-imo/

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !

5


PHOTON

ROBOTAS PHOTON Atraskite magiją šiuolaikiniame švietime!

SU DŽIAUGSMU PRISTATOME NAUJIENĄ — ROBOTĄ „PHOTON“

Robotas „Photon“ - tai mokomoji priemonė, padedanti mokytojui vesti pamokas. Jis turi daugybę interaktyvių jutiklių ir edukacinių scenarijų, kurie labai paįvairina pamokas. Robotas išskirtinis tuo, kad gali reaguoti į aplinkinius, skleisti garsus, parodyti emocijas, pakeisti spalvas ir dar daug visko. Robotas „Photon“ buvo suprojektuotas taip, kad atitiktų griežtus ugdymosi turinio ir aplinkos reikalavimus.

Turinys kurtas kartu su psichologijos mokslininkais.

6

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !


PHOTON

ROBOTAS PHOTON Atraskite magiją šiuolaikiniame švietime!

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI 10 skirtingų sensorių; Programėlės ir turinys lietuvių kalba; Iki 8 valandų veikimas vienu įkrovimu; Paruoštos programėlės pagal vaikų lygį; Veikia visose platformose: iOS, MAC, Windows, Android; Paruoštas turinys pagal ŠMM reikalavimus darželinukams ir pradinukams.

PAPILDOMI PRIEDAI Lipdukai; Edukacinis kilimėlis; Edukacinės knygos.

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI Šviesos sensorius; Judesio sensorius; Artumo sensorius; Tarpusavio bendravimas su kitais robotais; Atstumo sensorius; Krypties sensorius; Magnetinis laikiklis; LED apšvietimas; Garso sensorius; Kontrasto sensorius; Maršruto įrašymo įrenginys; Garsiakalbis .

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !

7


I3LEARNHUB

INTERAKTYVIŲ PATEIKČIŲ PLATFORMA I3LEARNHUB Pasiruošk įdomiai pamokai!

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI Integruotas 3D turinys, daugiau nei 1500 objektų; Integruota saugi paveikslėlių ir vaizdų internetinė paieška; Integruotas IMO kubų pamokų kūrimas; Veikia naršyklėje: kurkite ir pasiekite savo pamokas iš bet kurios pasaulio vietos; Su i3 Akademija išmokite programa naudotis nuotoliniu būdu. Užsiregistruokite jau dabar www.i3learnhub.com; Integruoti interaktyvūs objektai puikiai tinka aiškinti sudėtingus fizikos, chemijos, biologijos, matematikos ar geografijos dalykus.

KARTU SU PROGRAMINE ĮRANGA Perkant ekraną arba interaktyvius kubus i3LEARNHUB licencija su turinio duomenų baze suteikiama 3 metams nemokamai. i3LEARNHUB buvo sukurta atsižvelgus į mokytojų ir vaikų poreikius. Interaktyvią pateikčių platformą itin paprasta naudoti. Ji veikia tik naršyklėje, todėl jos nereikia įrašyti ir galite programinę įrangą naudoti bet kokiame įrenginyje. Gausi turinio biblioteka užtikrins galimybę bet kuriuo pamokos metu rasti tinkamas priemones, sudėtingiems dalykams paaiškinti.

UŽSIREGISTRUOKITE JAU DABAR

www.i3learnhub.com/

8

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !


INTERAKTYVI ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖ LU

INTERAKTYVI ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖ „LU“ Išjudina visus!

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI Unikali sporto ir mokymosi patirtis; Tinka ir mažiems, ir dideliems; Puiki medijos platforma vaizdui ir garsui; Praturtina mokyklos aplinką.

DÜO - tai dviejų susietų ÜNO, esančių viena prieš kitą, kombinacija, ženkliai padidinanti žaidimų erdvę. Galima ir mobili sistemos versija.

GAMINTOJO PUSLAPIS Interaktyvi žaidimų aikštelė „LÜ“ - išmani erdvė, realiu laiku reaguojanti į žmonių, esančių joje, elgesį ir sąveiką. Naudojant informaciją, gaunamą iš ant lubų pakabintų 3D kamerų, valdomi žaidimai, mokomosios užduotys ir kiti įrankiai matomi projekcijose ant sienos. Taip pat integruojami sinchronizuoti garso ir vaizdo efektai, taip skatinant įsitraukimą. „LÜ“ yra dviejų konfigūracijų - ÜNO ir DÜO. ÜNO yra viena interaktyvi siena,

www.play-lu.com

DAUGIAU INFORMACIJOS LIETUVIŲ KALBA www.classup.lt/interaktyvi-zaidimu-aikstele-lu/

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !

9


SAUGOJIMO SPINTOS

MOBILIŲ ĮRENGINIŲ SAUGOJIMO IR KROVIMO SPINTELĖS

Augant mobilių įrenginių ir nešiojamųjų kompiuterių skaičiui, mokyklose susiduriama su iššūkiu, kur juos saugoti ir įkrauti. „Lapcabby“ - vienas didžiausių pasaulyje mobilių įrenginių saugojimo spintelių gamintojas, siūlantis ypač aukštos kokybės produkciją, kurios korpusui suteikia itin ilgą 10 metų garantiją. „Lapcabby“ įrenginiuose yra sumontuotos visos galimos elektros saugos priemonės, o korpusas pagamintas iš nedegių medžiagų. Spintelė atvežama iš karto paruošta naudoti, todėl nereikės sukti galvos kaip tai padaryti. Produkcijos pasirinkimas labai platus, tad nesunkiai rasite spintelę atitinkančią Jūsų poreikius.

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI Patvari konstrukcija su 10 metų garantija; Aukščiausio lygio saugumas; Platus pasirinkimas, visų tipų mobiliems įrenginiams.

GAMINTOJO PUSLAPIS

www.lapcabby.com/en/

10

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !


APPLE

APPLE PLANŠETINIAI KOMPIUTERIAI PAGRINDINIAI PRIVALUMAI Didelė išliekamoji vertė; Didelis edukacinių programėlių pasirinikimas; Aktyvi ir didelė bendruomenė www.iklase.lt Paprasta naudoti.

REKOMENDUOJAMI PRIEDAI Mobilių įrenginių saugojimo ir krovimo spintelės „Lapcabby“; Aplikacijų valdymo sistema „Mosyle“ www.mosyle. com.

Sunku įsivaizduoti šiuolaikinį vaiką be išmaniojo įrenginio - ar tai būtų telefonas, ar planšetinis kompiuteris. Kad ir kaip skeptiškai į technologijų epochą žiūrėtų vyresnės kartos atstovai, reikia pripažinti - drausti naudotis išmaniaisiais prietaisais neverta, daug naudingiau prisitaikyti ir panaudoti jų galimybes mokymosi procese. „Apple iPad“ planšetiniai kompiuteriai - geriausias mobiliosios klasės sprendimas.

DAUGIAU INFORMACIJOS LIETUVIŲ KALBA www.classup.lt/apple-ipad-klase/

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !

11


MINI KOMPIUTERIAI

MINI KOMPIUTERIS „PROTON“ PAGRINDINIAI PRIVALUMAI Mažos energijos sąnaudos – iki 20W; Didelis modelių pasirinkimas; Mėgstantiems tylą galima rinktis visiškai tylų, be aušintuvų, modelį; Užrašų knygutės dydžio; Našūs įvairaus tipo Intel procesoriai; Greitas SSD diskas; Galima komplektuoti greitą SSD ir talpų HDD diskus kartu; Iki 16 GB operatyvinė atmintis; Galima pajungti 2 vaizdo išvesties įrenginius, pvz. monitorių ir projektorių per D-SUB ir HDMI jungtis; Palaikomos sistemos: Windows 7/8/10, Linux.

12

Į KOMPLEKTĄ ĮEINA Kompiuteris; VESA tvirtinimo laikiklis ir/arba stovas; Operacinė sistema Windows 10. Mini kompiuteris Proton - tai modernus mini kompiuteris, kuriuo galėsite atlikti viską, ką ir su įprastu kompiuteriu, tik dar geriau!!! Naudodamiesi dideliu procesoriaus ir grafinės plokštės našumu, lengvai apdorosite vaizdinę medžiagą, garso įrašus, žaisite žaidimus, bendrausite bei naršysite internete. Ir visą tai darysite greičiau ir produktyviau nei jo konkurentai. Mini kompiuteriai Proton yra ypatingai maži, todėl nereikės apsistatyti atgyvenusiomis didelėmis įprastų kompiuterių dėžėmis - jį tiesiog galite prisitvirtinti ant monitoriaus nugaros.

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !


LENOVO KOPIUTERIAI

LENOVO KOMPIUTERIAI LENOVO 300E YOGA

LENOVO 100E

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI Liečiamas ekranas su specialiu rašikliu; Operacinė sistema „Windows 10“; Pasirinktinai 64GB arba 128 GB SSD diskas; Iki 8 valandų veikianti baterija; Klasės valdymo programinė įranga vieneriems metams.

Šie Lenovo kompiuteriai yra pritaikyti švietimo įstaigoms. Ilgas baterijos tarnavimo laikas leis vesti pamokas visą dieną be pertraukų. Kartu su įsigytais kompiuteriais metams nemokamai suteikiama ir klasės valdymo programa, kuri užtikrins sklandų ir efektyvų darbą klasėje.

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI Operacinė sistema „Windows 10“; Pasirinktinai 64GB arba 128 GB SSD diskas; Iki 10 valandų veikianti baterija; Svoris tik 1,23 KG; Klasės valdymo programinė įranga vieneriems metams.

REKOMENDUOJAMI PRIEDAI Mobilių įrenginių saugojimo ir krovimo spintelės „Lapcabby“.

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !

13


VCLOUDPOINT

VIRTUALIOS KOMPIUTERINĖS DARBO VIETOS

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI Iki 30% pigiau, lyginant su standartiniais kompiuteriais; Iki 90% mažiau elektros suvartojimo, lyginant su standartiniais kompiuteriais; Iki 90% mažiau priežiūros kaštų, lyginant su standartiniais kompiuteriais; Integruotas klasės valdymo sprendimas; Veikia su BBC micro:bit mikro kompiuteriais.

KARTU SU KOMPIUTERINE KLASE Montavimo ir įdiegimo darbai; Mokymai; Rekomendacijos, kaip naudotis sistema.

14

!

SKIRTAS VISOMS KLASĖMS SKIRTAS VISIEMS DALYKAMS

„Vcloudpoint“ terminalas turi tinklo, USB, vaizdo bei mikrofono ir garso jungtis. Per tinklą jis prisijungia prie centrinio serverio ir naudojasi jo resursais. Darbo vietoje prie terminalo yra prijungiama klaviatūra, pelė ir monitorius. Jeigu reikia, galima prijungti ausines ar kolonėles ir mikrofoną. Palaikoma labai daug periferinių įrenginių, tokių kaip spausdintuvas, skeneris ir t. t. Vartotojui atrodo, kad jis dirba prie standartinio kompiuterio, nors iš tikrųjų jis naudojasi centrinio serverio resursais, ten saugo duomenis.

DAUGIAU INFORMACIJOS LIETUVIŲ KALBA

GAMINTOJO PUSLAPIS

www.classup.lt/vcloudpoint-virtualizacija/

www.vcloudpoint.com

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !


INTERAKTYVIOS GRINDYS

INTERAKTYVIOS GRINDYS „I3LIGHTHOUSE“

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI Interaktyvios grindys yra mobilios, todėl galite išplėsti mokymosi erdves; „Windows“ operacinė sistema. Naudokite bet kurias programėles, kurias palaiko „Windows 10”; Skirtingos spalvos. Rinkitės sau patinkančią spalvą.

Interaktyviosios grindys „i3Lighthouse“ susideda iš specialios mobilios spintelės, lazerinio, interaktyvaus projektoriaus, specialaus kompiuterio ir kilimėlio. Šio sprendimo dėka bet kokias grindis galime paversti interaktyviomis. Komplekte yra įdiegta specializuota programa, skirta švietimo įstaigoms. Su šiomis grindimis galite naudoti kitas turimas interaktyvias pateiktis arba žiūrėti filmus.

DAUGIAU INFORMACIJOS LIETUVIŲ KALBA www.classup.lt/interaktyvios-grindys/

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !

15


CATCHBOX

MĖTOMAS MIKROFONAS „Catchbox“ mėtomas mikrofonas yra unikalus sprendimas, kuris pakeičia standartinį, rankinį mikrofoną. Tai minkštas, spalvotas kubas, kuris gali būti metamas kaip kamuolys kiekvienam pašnekovui, kuris nori pasisakyti - nereikia siųsti mikrofono iš rankų į rankas. Taip ne tik sutaupoma laiko, tai taip pat puiki priemonė užmegzti glaudesnį ryšį su auditorija, bei padėti pokalbio dalyviams pasijusti laisviau.

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI Gaminys yra minkštas, todėl mėtydami mikrofoną nieko nesužeisite; Ant „Catchbox“ mėtomo mikrofono galite uždėti savo mokyklos logotipą; Dėl žaismingo ir neįpareigojančio mikrofono dizaino, klasė ar auditorija jaučiasi laisviau, drąsiau, o svarbiausia, visi gali įsitraukti į užduotį; Mikrofoną galima naudoti su visomis garso sistemomis.

GAMINTOJO PUSLAPIS

www.catchbox.com

16

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !


DOBOT

EDUKACINĖ ROBOTO RANKA „DOBOT“ PAGRINDINIAI PRIVALUMAI Edukacinė roboto ranka „Dobot“ yra daugiafunkcinis įrenginys. Keisdami roboto rankos galūnę galite turėti visiškai skirtingos paskirties robotus: 3D spausdintuvas, ranka - čiuptuvas arba ranka, graviruojanti lazeriu; Grafinis ir tekstinis programavimas - imituokite šiuolaikinę gamybos liniją ir spręskite iškilusias problemas.

Į KOMPLEKTĄ ĮEINA Roboto ranka; Rašiklio laikiklis; Pneumatinis laikiklis; 3D spausdintuvo galvutė; Graviravimo galvutė.

„Dobot“ roboto ranka - tai daugiafunkcinis, stalinio šviestuvo dydžio įrenginys, skirtas mokymuisi. Galima keisti roboto galūnes, o tai leidžia įrenginį naudoti skirtingoms paskirtims: 3D spausdinimui, graviravimui lazeriu, piešimui, rašymui, daiktų paėmimui ir t.t. Prie šio roboto taip pat galite prijungti net 13 skirtingų įrenginių, pavyzdžiui, konvejerio diržą arba optinį prietaisą, kuris atpažįsta spalvas. Šis robotas gali būti programuojamas net 20 skirtingų programavimo kalbų, kas užtikrina neribotą kūrybiškumo ir vaizduotės panaudojimą. Edukacinė roboto ranka „Dobot“ laimėjo inovacijos apdovanojimą renginyje CES 2018 ir dizaino apdovanojimą renginyje iF.

GAMINTOJO PUSLAPIS

www.dobot.cc

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !

17


NEULOG

SKAITMENINĖ LABORATORIJA „NEULOG“

Pasaulio tyrinėjimas yra įdomus ir įtraukiantis užsiėmimas. Dar smagiau, kai galime matuoti aplink mus vykstančius reiškinius, tokius kaip elektros srovė, įtampa, šviesumas, garsumas, druskingumas ir t.t. Iš matavimo rezultatų galime daryti išvadas ir suprasti, kaip ir kodėl veikia vienas ar kitas fizikos, chemijos reiškinys. Dar nuostabiau yra tai, kad visus šiuos matavimus mes galime registruoti „Neulog“ skaitmeniniais jutikliais. Šiuos jutiklius galima prijungti prie kompiuterio bevieliu ar laidiniu būdu ir realiu laiku registruoti duomenis kintančiame grafike ar lentelėje.

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI Didelis jutiklių pasirinkimas; Integracija su robotika ir programavimu; Mobilumas: jutiklius galite neštis į lauką ir matuoti fizikinius parametrus; Itin paprasta naudotis.

KARTU SU JUTIKLIAIS Programinė įranga lietuvių kalba; Mokymai, kaip naudotis programine įranga.

GAMINTOJO PUSLAPIS

www.neulog.com

18

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !


MIRPLAY BALDAI

„MIRPLAY“ MOKYKLINIAI BALDAI

Gera savijauta mokykloje yra itin svarbus rodiklis leidžiantis pasiekti gerų mokymosi rezultatų. Baldai lemia ne tik gerą fizinę, bet ir psichologinę savijautą. „Mirplay“ baldai pasižymi ergonomika bei gražiu, šiuolaikišku dizainu ir funkcionalumu.

TEIKIAMOS PASLAUGOS Baldų parinkimas pagal patalpos išplanavimą; Pristatymas; Baldų surinkimas.

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI GAMINTOJO PUSLAPIS

www.mirplayschool.com

Itin kokybiški ir nebrangūs baldai: stalai, kėdės, spintos, spintelės, minkštasuoliai ir kiti; Moduliniai, lengvai leidžiantys pakeisti išdėstymą; Gražus ir šiuolaikiškas dizainas; Platus pasirinkimas įvairioms erdvėms; Galime pateikti vizualų pasiūlymą.

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !

19


3D KLASĖ

3D KLASĖ

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI Platus 3D turinio pasirinkimas; Integruoti net 6 dalykai: chemija, biologija, inžinerija, matematika, fizika, geografija; Itin aukštos kokybės aktyvūs 3D akiniai; Turinys išverstas į lietuvių kalbą.

Į KOMPLEKTĄ ĮEINA Projektorius; Ekranas; Akiniai; 3D turinys.

20

3D klasė yra inovatyvus mokymo sprendimas, kurio pagalba pamokos tampa labiau įtraukiančios. Šis sprendimas susideda iš specialaus projektoriaus, kuris palaiko 3D vaizdą, to paties gamintojo aktyvių 3D akinių, kurie užtikrina itin gilų 3D vaizdą, specialaus 3D turinio, ekrano bei kompiuterio. Tai puiki priemonė išplėsti standartinės pamokos sąvoką, apibendrinti dėstomą dalyką.

GAMINTOJO PUSLAPIS

www.sensavis.com www.vivitek.com

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !


VIRTUALI REALYBĖ

VIRTUALI REALYBĖ „REDBOX“

Dar visai neseniai paveikslėlis kompiuteryje buvo labai didelė inovacija, po to sekė vaizdo klipai, kurie padėjo dar įdomiau ir sklandžiau išaiškinti mokomąją medžiagą. Vienas moderniausių sprendimų mokytis - 3D klasė, vis dar sukelia daug malonių emocijų. Virtuali realybė yra dar vienas inovatyvus ir šiuolaikinis būdas perteikti pamokos turinį. VR „Redbox“ leidžia atsidurti įvairiose žymiausiose pasaulio vietose, muziejuose, neišeinant iš mokyklos. Tuo pačiu, galite paprasčiau suprasti net ir itin sudėtingus dalykus bei patys kurti savo turinį!

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI Nemokamas ir platus virtualaus turinio pasirinkimas; Galimybė kurti virtualų turinį pačiam; Mokytojas gali stebėti, ką mato vaikai ir interaktyviai prisijungti; Platus VR komplektų pasirinkimas pagal biudžetą ir poreikius.

Į KOMPLEKTĄ ĮEINA VR akiniai; Telefonai; Planšetė; VR turinys; VR filmavimo kamera; Įkrovimo ir saugojimo lagaminas; Bevielis maršrutizatorius; Mokymai. GAMINTOJO PUSLAPIS www.redboxvr.co.uk

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !

21


VANERUM BĖGIŲ SISTEMOS

STUMDOMOS LENTOS I3MOMENTUM

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI Galima rinktis skirtingus paviršius: stiklinė lenta, magnetinė lenta, kreidinė lenta; Galima rinktis skirtingų dydžių ir modifikacijų lentas; Puikiai dera su esamais interaktyviais ekranais.

Į KOMPLEKTĄ ĮEINA Lentos pagal pasirinkimą; Montavimo darbai.

Tai sprendimas, kuris sujungia šiuolaikinius, interaktyvius ekranus su seniai rinkoje esančiomis magnetinėmis, kreidinėmis ar stiklinėmis lentomis. Sistemą galima rinktis pagal poreikius. Pavyzdžiui, pasirenkame vieną važinėjančią lentą ir dvi stacionarias arba atvirkščiai. Kiekviena lenta gali būti skirtingo paviršiaus. Tai puiki priemonė, kada norime, kad tam tikrai informaciją išliktų ilgam arba, kai nenorime naudoti interaktyvaus ekrano. Taip pat, pasirinktinai galima įsigyti specialią spintelę, laikyti rašikliams, magnetams ir valymo priemonėms.

GAMINTOJO PUSLAPIS www.vanerum.com www.vanerum.com/en/visual-communication/writing-boards/ product/2548-i3momentum

22

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !


SMART FIT

„SMARTFIT“ TRENIRAVIMOSI SISTEMA

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI Valdymas iš telefono programėlės; Tinka treniruotis daugumai sporto šakų; Daugiau nei 150 paruoštų programų; Galimybė kurti asmenines paskyras ir sekti savo rezultatus. „Smartfit“ siūlo platų pratimų ir aktyvaus mokymosi sprendimų pasirinkimą mokykloms ir jaunimo sporto programoms, kūno kultūros pamokoms ir specialių poreikių vaikų užsiėmimams. „Smartfit“ yra multisensorinis prietaisas, kurio pagalba, vaikai gali vystyti savo kognityvinius, motorinius ir fizinius gebėjimus. Galima rinktis iš kelių sistemų - mobilios ir stacionarios. GAMINTOJO PUSLAPIS www.smartfit.rocks

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !

23


VANERUM BALDAI

ERGONOMIŠKI IR IŠSKIRTINIAI KLASĖS BALDAI

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI Stalai ir kėdės yra aukštesni. Tai sukuria vietos ir erdvės jausmą; Itin ergonomiška; Reguliuojamas mechanizmas užtikrina, kad stalus ir kėdes pritaikysite bet kokio amžiaus ir ūgio vaikams; Mokytojui, priėjus prie mokinio, nereikia pasilenkti; Mobilūs.

GAMINTOJO PUSLAPIS

www.vanerum.be

24

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !


SEDIA

ERGONOMIŠKOS AUDITORIJŲ IR KONFERENCIJŲ KĖDĖS

!

SKIRTAS VISOMS AUDITORIJOMS SKIRTAS VISIEMS DALYKAMS

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI Unikalus dizainas; Puikiai tinka auditorijoms, mokyklų koridoriams, konferencijų salėms, priėmimo erdvėms, bibliotekoms;

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !

GAMINTOJO PUSLAPIS

www.sedia.com

25


LEGAMASTER PLĖVELĖS

STEBUKLINGOS PLĖVELĖS PAGRINDINIAI PRIVALUMAI Tinka naudoti ant bet kokių paviršių; Daugkartinio naudojimo; Mobilus sprendimas.

Į KOMPLEKTĄ ĮEINA

Norite užsirašyti svarbias mintis ir neturite tam tinkamos vietos ar erdvės? „Legamaster“ stebuklingos plėvelės išspręs šias problemas. A1 dydžio plėvelę galite klijuoti ant bet kokio paviršiaus: medžio, stiklo, betono, metalo. Taigi, savo mintis galite užrašyti Jums patogioje vietoje, o esant reikalui perneškite į kitą vietą ar net patalpą.

25 plėvelės (pasirinktinai: juoda, balta, languota, permatoma); 1 žymeklis.

GAMINTOJO PUSLAPIS

www.legamaster.com

26

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !


LEGAMASTER PREKĖS

„LEGAMASTER“ KONFERENCINĖ ĮRANGA

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI

GAMINTOJO PUSLAPIS

www.legamaster.com

Magnetinės, kamštinės, stiklinės ir planavimo lentos; Kabinamieji bloknotai; Informacinės lentos; Žymekliai, valikliai, magnetai ir kiti konferenciniai priedai; Projekciniai ekranai; Suteikiama iki 25 metų garantija lentų ir ekranų paviršiui.

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !

27


MYTHWARE

„MYTHWARE“ KLASĖS VALDYMO PROGRAMA

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI 5 operacinės sistemos. Galite valdyti „Linux“, „Windows“, „Android“, „iOS“ ir „MAC“ įrenginius; Nėra mėnesinių ar metinių mokesčių; Lietuvių kalba; Mokytojo pagalbininkas. Mokytojas gali kontroliuoti vaiko dėmesį.

„Mythware“ klasės valdymo programa skirta pamokos metu stebėti ir valdyti vaikų įrenginius: kompiuterius, telefonus, planšetes. Mokytojas gali matyti, ką kiekvienas vaikas veikia, siųsti užduotis, susirašinėti, užrakinti ekraną ar išjungti įrenginius. Tokiu būdu mokytojas yra tikras, kad vaikai užsiima tomis veiklomis, kurios yra būtinos pamokos metu.

Į KOMPLEKTĄ ĮEINA Programinės įrangos licencijos; Instaliavimo darbai; Mokymai.

GAMINTOJO PUSLAPIS

www.mythware.com

28

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !


3DSPAUSDINTUVAI SPAUSDITNUVAIDOBOT DOBOT 3D

„DOBOT“ DAUGIAFUNKCINIS SPAUSDINTUVAS PAGRINDINIAI PRIVALUMAI Daugiafunkcinis įrenginys; 3D spausdintuvas; Graviravimas lazeriu; CNC staklės.

Į KOMPLEKTĄ ĮEINA

„Dobot Mooz“ - įrenginys skirtas spausdinti 3D objektus, graviruoti lazeriu ant medinių paviršių bei naudoti kaip CNC stakles. Tai unikalus įrenginys, kuris savo funkcijas keičia pakeičiant funkcines galvutes. „Dobot Mooz“ - ekonomiškas sprendimas norintiems turėti daugiafunkcinį sprendimą ir supažindinti bei išmokyti vaikus su juo dirbti.

Bazė su trimis skirtingomis galvomis: 3D, CNC ir lazeriu; Mokymai.

GAMINTOJO PUSLAPIS

www.dobot.cc

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !

29


ASRTO REALITY

„ASTROREALITY“: INTERAKTYVŪS DANGAUS KŪNŲ MODELIAI Naujiena!

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI Visų saulės sistemos planetų modeliai; Labai tikroviški modeliai; Papildytos realybės aplikacija. Tai nuostabi naujiena, kurią savo klasėje turėtų turėti kiekvienas geografijos mokytojas. Šie žemės, mėnulio ir visų saulės sistemos planetų modeliai yra itin tikroviški, atvaizduojantys planetų reljefus. Šie dangaus kūnai atgyja ir tampa interaktyvūs, į juos nukreipus telefoną ar planšetę. Judinant modelį fiziškai, jis judės ir programėlėje. Naudojant mobiliąją aplikaciją, galima pažiūrėti kur kokie gyvūnai gyvena, kur yra aukščiausi kalnai ar giliausios įdubos.

GAMINTOJO PUSLAPIS

www.astroreality.com

30

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !


„AUGMENTIFY”CARDS CARDS AUGMENTIFY

PAPILDYTOS REALYBĖS KORTOS PAGRINDINIAI PRIVALUMAI Kosmosas: 24 kortelės, 180 faktai, 265 klausimai; Cheminiai elementai: 24 kortelės, 180 faktai, 265 klausimai; Vandenynas: 24 kortelės, 180 faktai, 265 klausimai.

Papildytos realybės kortos - tai edukacinės kortelės, kuriose yra atvaizduotos planetų, cheminių elementų ir vandenyno gyvūnų nuotraukos. Į telefoną ar planšetę įrašome specialią „Augmentify“ programėlę ir nukreipę mobilaus įrenginio kamerą į kortelę pamatysime papildytos realybės interaktyvų vaizdą. Tai puikus būdas mokyti vaikus geografijos, chemijos ir biologijos, vaizdžiai bei interaktyviai. Kiekvienoje temoje rasite 24 korteles, 180 įvairiausių faktų ir galėsite atlikti testus, įtvirtindami žinias.

GAMINTOJO PUSLAPIS

www.augmentify.myshopify.com

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !

31


CLEVER BOOKS MAPS

CLEVER BOOK MAPS

PAPILDYTOS REALYBĖS GEOGRAFIJOS ŽEMĖLAPIS Naujiena!

Tai A1 dydžio žemėlapis su informacija apie žemynų ypatybes, politinę struktūrą, žymius statinius, paveldą, fauną ir florą, orus. Visa ši informacija pavirsta interaktyvia, naudojant specialią aplikaciją. Analizuoti pasaulio žemėlapį taip yra daug smagiau, o informacija įsimenama efektyviau.

Į KOMPLEKTĄ ĮEINA 1x A1 žemėlapis; Papildytos realybės aplikacija.

GAMINTOJO PUSLAPIS

www.www.cleverbooks.eu

32

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !


MARŠKINĖLIAI

PAPILDYTOS REALYBĖS ŽMOGAUS VIDAUS ORGANŲ MARŠKINĖLIAI Naujiena! Tai marškinėliai, kurie turi specialų užrašą, į kurį nukreipus planšetę ar telefoną matysite žmogaus vidaus organus. Galite stebėti, kaip veikia virškinimo sistema, širdis, kvėpavimo sistema, kaip teka kraujas ir kt.

GAMINTOJO PUSLAPIS

www.curiscope.com

Šiuos marškinėlius vaikai gali vilkėti ir mokykloje, o jų draugai, naudodami specialią programėlę, gali matyti kaip veikia organizmas!

Į KOMPLEKTĄ ĮEINA Marškinėliai; Papildytos realybės aplikacija.

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !

33


SHAPE ROBOTICS

ROBOTAS FABLE Naujiena! „Fable” yra modulinės konstrukcijos sistema. Mokiniai gali susikurti savo robotą per kelias akimirkas bei surinkti modulius įvairiomis konfigūracijomis. Sukurkite norimus roboto kūno variantus ir formas, naudokite įmontuotus jutiklius ir užprogramuokite roboto judesius. Priklausomai nuo patirties lygio, studentai gali programuoti naudodami vaizdinius blokus („Blockly“) arba programavimo kalbą („Python“). Robotas „Fable“ yra tinkamas pradinei mokyklai (8+), viduriniam ir aukštajam mokslui.

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI Sumontuokite robotą per kelias akimirkas. Greitai realizuokite savo idėjas ir skirkite visą laiką problemų sprendimams; Spręskite realias problemas; Robotas auga kartu su naudotojais. Jis puikiai pritaikomas pradinukams, progimnazistams, gimnazistams ir net universiteto studentams; Pritaikyta naudoti su LEGO konstruktoriais; Naudokite specialius adapterius, kad sukonstruotumėte reikiamus priedus iš LEGO detalių.

GAMINTOJO PUSLAPIS

www.shaperobotics.com

34

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !


SAMLAB

SAMLAB

„SAMLAB“ RINKINYS Naujiena!

„Samlabs“ pateikia viską, ko reikia STEAM mokymuisi mokykloje. Ši sistema susideda iš įvairių mygtukų, lempučių, varžų, motorų, šviesos jutiklių, kamuoliukų, ratų, adapterių, „Lego” detalių. Visi šie priedai jungiasi prie kompiuterio per „Bluetooth“ jungtį ir yra programuojami. Vienoje Lietuvos mokykloje, ketvirtokai pagamino išmanų namą. O ką galite pagaminti Jūs?

GAMINTOJO PUSLAPIS

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI Smagus ir interaktyvus būdas išmokti programuoti; Plačios galimybės kurti skirtingus projektus; Visi priedai yra belaidžiai.

Į KOMPLEKTĄ ĮEINA Mygtukai; Lemputės; Motorai; Šviesos jutikliai; Programinė įranga; Kiti priedai.

www.samslab.com

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !

35


ATSILIEPIMAI

Atsiliepimai Esu rami, nes visuomet turiu užuovėją, galiu drąsiai klausti ir visada gausiu atsakymą. Ilgainiui pažintis su šios įmonės atstovais peraugo į nuoširdų bendradarbiavimą, kuriuo be galo džiaugiuosi. Dabar ne tik gaunu - dalinamės patirtimi, susitinkam konferencijose, ruošiame kartu pranešimus. Ačiū Lantel už suteiktą galimybę būti besišypsančių ir norinčių eiti mokyklą mokinių mokytoja. Gera būti su Jumis kartu. Rūta Filončikienė, VGTU inžinerijos licėjaus pradinių klasių mokytoja

Rūta Filončikienė Sparčiai tobulėjant skaitmeniniam pasauliui, mes, mokytojai, susiduriame su dideliais iššūkiais. Dažnai kyla klausimai, kaip ugdyti vaiko kompetencijas, būtinas XXI a. žmogui, kaip ruošti ugdytinius gyvenimui ateityje, kokios žinios ir gebėjimai bus reikalingi ateities profesijoms. Neretai ir patys susiduriam su nepakankamu skaitmeninio raštingumo bagažu, juolab technologijų atsinaujinimo tempai labai dažnai lenkia mus. Į mokyklas atėję alfa kartos vaikai nepatenkina žingeidumo mokytojo pasakojimu ir neatranda mokymosi džiaugsmo užduotis atlikdami popieriuje. Jiems reikia, kad mokymasis būtų aktyvus, sąmoningas, inovatyvus, patyriminis. Todėl ir griebiamės įvairiausių būdų, kad ugdymo procesas vaikui taptų ne kančia, o iššūkiu, kad mokinys lauktų pamokos, o ne skaičiuotų kiek jos dar liko... Man, kaip mokytojai, labai pasisekė, nes mano ugdymo proceso modernizavimo būdų paieškas palengvino pažintis su Lantel komanda. Šie žmonės pristato naujienas - techniką ir technologijas, tokias - kokios naudingos, įdomios, aktualios šiandieninio vaiko ugdymui. Išsamus produkto pristatymas, suteikiama galimybė išbandyti, įsigijus jų siūlomą priemonę nuolatinė globa ir pagalba kilus bet kokiai negandai, garantinė ir pogarantinė technikos priežiūra leido pasijusti gerokai saugesnei. Vaikui reikia technologijų, o mokytojai naują įrenginį ne taip greitai įvaldo, programinės įrangos nuolat atnaujinamos, todėl kartais ir fiziškai nespėja visko perprasti.

36

„Maži, tačiau patikimi” – dažniausiai tokius atsiliepimus girdime apie Klaipėdos „Varpelio” mokyklą-darželį. Patikimi bendrauja su patikimais. Todėl, kai tik pradėjome diskutuoti mokykloje kaip dar įdomiau mokyti ir mokytis, nusprendėme bendradarbiauti su UAB „Lantel” komanda. Taip drauge ir kuriame tiltą tarp švietimo ir verslo, tradicijų ir inovacijų. Nors technologijos keičiasi greičiau nei galime įsivaizduoti, UAB „Lantel” specialistai geba pasiūlyti pačias naujausias, efektyviausias technologijas ir idėjas, gerinant edukacines mokyklos aplinkas. Dėkojame įmonės darbuotojams už bendrystę, už pasiūlytas technologijas, kurios mums, mokytojams, leidžia dalintis tuo, ką unikalaus ir nepakartojamo turi patys vaikai. Direktorė Daina Paliulienė

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !

Daina Paliulienė


ATSILIEPIMAI

Atsiliepimai Prireikus inovatyvių sprendimų ugdymo procesui, skubaus patarimo ar pagalbos, pirmiausiai kreipiuosi į „Lantel“ įmonę. Visada gaunu geriausius pasiūlymus už prieinamą kainą. Profesionali, operatyvi, rūpestinga darbuotojų komanda kol kas pranoko mano, kaip kliento, visus lūkesčius. Simona Boguckienė

UAB „LANTEL” atstovai padeda mokykloms ieškant įdomių technologijų, metodikų, kurios skatintų mokytojus, mokinius tobulėti. Džiaugiamės, kad šios įmonės atstovai ne tik siūlo, bet ir siekia grįžtamojo ryšio, domisi priemonių efektyvumu, iškylančiomis problemomis, organizuoja mokytojams įvairius mokymus. Tikimės gražaus, tvirto bendradarbiavimo ir ateityje. Ačiū, kad esate kartu su mumis. Specialioji pedagogė Lina Mineikienė Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija

Simona Boguckienė

Bendradarbiavimas, problemų sprendimas, kūrybiškumas, gebėjimas kritiškai įvertinti savo įgūdžius ir gaunamą informaciją – šie XXI a. gebėjimai svarbūs mūsų gyvenime. Šiandien labai svarbus besikeičiantis mokytojo ir mokinio santykis, kur mokytojas yra ne griežtas dėstytojas, o pagalbininkas siekiant rezultatų. Mokytojas turi siekti, kad mokiniai pasiruoštų sudėtingiems pokyčiams ir tam mokytųsi visą gyvenimą. Įgyvendinant šiuos tikslus turime mokykloje suteikti mokiniams erdvės ir laiko ugdyti vidinę motyvaciją ir džiaugsmą mokytis, atrasti savo pomėgius. Dažnai galvojame, kad inovacijos švietimo sistemoje – tai tik programavimas, informacinės ir skaitmeninės technologijos UAB „LANTEL” siūlo platų asortimentą priemonių, kurios ne tik palengvina pedagogų darbą, bet skatina mokinius atrasti mokymosi prasmę ir stiprinti mokymosi motyvaciją, teikti pažinimo džiaugsmą. Tai patrauklu. Taip ugdymas ir saviugda tampa tarsi vienas bendras tikslas - išmokti kūrybiškai ir kritiškai mąstyti, nebijoti klysti ir mokytis iš savo klaidų, ieškoti informacijos, ją analizuoti ir pritaikyti problemų sprendimui. Būtent šiam tikslui turi tarnauti inovacijos, kurias šiandien vis dažniau bandome pritaikyti mokymosi procesuose.

„Lantel” - turbūt vienintelė įmonė Lietuvoje, kuriai be pardavimų, dar rūpi ir Lietuvos švietimas. Jie nuolat bendradarbiauja su švietimo bendruomene, organizuoja bendrus informacinius renginius bei mokymus, atsižvelgia į mokytojų nuomonę ir remia jų idėjas! Esu dėkinga visiems įmonės darbuotojams - ypač Mindaugui - už ilgametę draugystę ir paramą! Tai pati inovatyviausia ir atsakingiausia įmonė, besirūpinanti Lietuvos mokyklų technine baze ir patrauklia bei patogia mokymosi aplinka. Nuolatinis įmonės darbuotojų domėjimasis pasaulinėmis tendencijomis ir drąsūs sprendimai Lietuvai padovanojo ne vieną techninę švietimo naujovę. Dėkojame už jūsų indėlį į įdomesnį ir efektyvesnį mokymosi procesą! Staselė Riškienė

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !

Staselė Riškienė

37


LUKO MOKYMAI

MOKYMOSI MOKYKLA ATSINAUJINA!

NUO 2016 M. VEIKIANTI ŠVIETIMO PROFESIONALŲ ORGANIZACIJA ATGIMSTA. IKI 2022 M. SIEKIAME BŪTI DIDŽIAUSIĄ PASLAUGŲ PASIŪLĄ ŠVIETIMO BENDRUOMENEI TEIKIANČIA ORGANIZACIJA LIETUVOJE.

ĮGYVENDINAME ŠIAS PASLAUGAS Rengiame specializuotas konferencijas, kurios kviečia įgauti naujas ar fundamentalias žinias iš savo srities ekspertų; Organizuojame kokybiškus mokymus, kuriuos kruopščiai atrenkame ir atnaujiname; Kuriame nuotolinius seminarus, kuriuos galite peržiūrėti bet kur ir bet kada; Vedame ilgalaikes programas, kurios kuria tvarius pokyčius Jūsų organizacijoje!

DAUGIAU INFORMACIJOS www.mokymosi.lt

38

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !


KUBAI + EKRANAS

Akcija! EUR Visiems, perkantiems interaktyvų ekraną, dovanojame

Dovanos vertė

1699

interaktyvių kubų IMO komplektą „Starter kit“*

I3 - Technologies 65” interaktyvus ekranas su 8 metų garantija.

Interaktyvių kubų IMO komplektas „Starter kit“*

KUBŲ KOMPLEKTĄ ĮEINA 4 kubai; Dvi mokomosios knygos; Mokymai; 4 davikliai; Programinė įranga.

Akcija pasinaudoti galima vieną kartą vienai mokyklai. Prekių kiekis ribotas. Akcija galioja iki 2019.12.31

PADEDAME ŠVIETIMUI TOBULĖTI !

39


MŪSŲ

KONTAKTAI TOMAS VIENAŽINDIS

JOLANTA BATAVIČIENĖ

tomas.vienazindis@lantel.lt

jolanta@lantel.lt

+370 652 24545

+370 685 55156

ŠIAULIAI, JONIŠKIS, AKMENĖ, NAUJOJI AKMENĖ, MAŽEIKIAI, KELMĖ, TELŠIAI, RASEINIAI, KURŠĖNAI

PANEVĖŽYS, PAKRUOJIS, RADVILIŠKIS, PASVALYS, BIRŽAI, KUPIŠKIS, ROKIŠKIS

LAURYNAS VAICEKAUSKAS

LUKAS KLIMANTAVIČIUS

laurynas.vaicekauskas@lantel.lt

lukas.klimantavicius@lantel.lt

+370 615 49239

+370 640 66900

VILNIUS, ZARASAI, VISAGINAS, UTENA, MOLĖTAI, UKMERGĖ, ŠVENČIONYS, ŠIRVINTOS, TRAKAI, ŠALČININKAI, VARĖNA, ELEKTRĖNAI

KAUNAS, KAIŠIADORYS, DRUSKININKAI, ALYTUS, JONAVA, KĖDAINIAI, ŠAKIAI, KAZLŲ RŪDA, VILKAVIŠKIS, MARIJAMPOLĖ, KYBARTAI, KALVARIJA, LAZDIJAI, BIRŠTONAS, PRIENAI

GYTIS JABLONSKIS gytis.jablonskis@lantel.lt +370 607 56639 KLAIPĖDA, JURBARKAS, TAURAGĖ, ŠILALĖ, ŠILUTĖ, RIETAVAS, PLUNGĖ, KRETINGA, PALANGA, SKUODAS

Padedame švietimui tobulėti ! 2019 / 2020 metai

www.classup.lt

Profile for Lantel

Lantel classup Inovacijų gidas švietimui Nr. 2  

Lantel Classup 2019/2020 metų sezono inovacijų gidas Švietimui. Šiame gide pristatomi patys populiariausi ir naudingiausi technologiniai ir...

Lantel classup Inovacijų gidas švietimui Nr. 2  

Lantel Classup 2019/2020 metų sezono inovacijų gidas Švietimui. Šiame gide pristatomi patys populiariausi ir naudingiausi technologiniai ir...

Advertisement