Page 1

Stadium

SEATS Stadyum KoltuklarÄą

Prima

www.primaseat.com

R


primaseat.com


mete.com.tr

Dünya’dakİ tüm stadyumlar İçİn en İyİsİnİ üretİyoruz... Stadyumda ter döken ve onları desteklemeye gelen herkese BİR tek mesajımız var: we produce the best for all stadıums ın the world... AND WE HAVE A MESSAGE For SPORTS MAN, ATHLETES and sPEctAtors that support them: SAYGI | RESPECT

Prima


Destanların yazıldığı 50 ülkenin stadyumundayız We are in the stadiums of 50 countries in which the epics were written

Prima www.primaseat.com


Biz We Sayın Müşterimiz, Mete Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş olarak 30 yılı aşkın bir süredir, PRİMA markamız ile Bahçe Mobilyası, Stadyum Koltukları, Mutfak Eşyaları, Ev Gereçleri, Sanayi Ürünleri ve Ambalaj Malzemeleri üretiminde hizmet vermekteyiz. Üretimimizi en yeni teknolojiye sahip makine ve kalıplar, tecrübeli teknik kadro ve konusunda uzman personelimizle, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve TS 18001 İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemi normlarında gerçekleştirerek en iyi sonuçları almaktayız. Birçok Kalite Sistem Belgesi’ne sahip olan şirketimizde kalite; üretimde en son teknolojiyi tüketicimize en iyi imkanlarla, en hızlı şekilde sunabilmektir. Hedefimiz, organizasyonda yer alan tüm birimlerin katılımı ve ortak çabası ile tüketicilerimize kalite, fiyat ve hizmet üçgeninde en iyiyi sürekli olarak verebilmektir. Faaliyet alanımızda tüketici taleplerini, çağın gelişen teknolojisini, fiyat ve rekabet koşullarını göz önüne alarak sürekli gelişen, güvenilir ve kaliteli ürünler üreten, istikrarla büyüyen, ulusal ve uluslararası lider bir marka olmak temel politikamızdır. Dear Customer, We as Mete Plastic Industry and Trade Inc, with our brand PRIMA, have been producing Garden Furniture, Stadium Seats, Kitchenware, Houseware, Industrial Products and Packaging Materials for more than 30 years. Having done this for a long period of time we have established a production plant that houses the newest machinery, a team of experienced technical employees that work in accordance to the ISO 9001 Quality Management System, ISO 22000 Food Safety Management System, ISO 14001 Environmental Management System and TS 18001 Occupational Health and Safety Management Systems. Our aim, as our organization, is to provide our customers with the highest quality, the convenient price and the best service, by achieving the participation of joint efforts of all the units in our organization. In the area we operate in, we are constantly taking in perspective the newest technologies, pricing and competition allowing us to consistently grow reliably; producing products of the highest quality. Our main policy is to be a leader brand both locally and internationally.


primaseat.com

Kırılmayan ve yanmayan koltuklarla

GÜVENLİ TRİBÜNLER

Tribünlerde sıkça yaşanan taşkınlıklar neticesinde kırılan ve yakılan koltuklar, spor camiasına önemli ölçüde maddi zarar vermekte ve ülkemize prestij kaybettirmektedir. Uzun yılllardır tribün koltuğu konusunda üretim yapan, bu konuda pek çok ülkeye ihracat yapan ve çok çeşitli ürün gamına sahip olan firmamız kırılmayan ve yanmayan koltuk üretiminde her zaman bir numara olmaya devam edecektir. Tribünlere konulacak olan koltukların seçiminin doğru yapılması durumunda, yaşanmakta olan tüm bu olumsuzlukların önüne geçilmesi mümkündür.


mete.com.tr

Safety Grandstands

with non-flammable and unbreakable stadium seats Due to situations that arise in grandstands that lead to the destruction of the seats, the sporting communities have major losses in both prestige and financial aspects. With an established name in the stadium seat industry, our company exports seats too many overseas costumers with a wide range of products. And our company continues to be number one in unbreakable and non-flammable stadium seats production. The correct choice of stadium seating is a signification step for preventing negative situations.


primaseat.com

Eger.. If.. Prima I. yüzyılda var olsaydı, Kolezyum’ ateşinden etkilenmeyen yanmaz ve kırılmaz koltukları üretirdi. Prima was in first century, they would produce unbreakable and non-flammable seats, that weren’t affected from Colosseum fire


mete.com.tr

Trİbün Koltuğu Seçİmİnde

Dikkat Edilecek Hususlar Bilindiği üzere ülkemizde ve birçok ülkede spor müsabakalarını seyretmek için spor alanlarına giden seyirciler, çoğu zaman kendilerinden geçerek etrafına zarar verme duygusuna kapılmaktadırlar. Bu zarar verme duygusu ile yakınında bulunan cismi yani tribün koltuklarını kopartmaya, tekmeleyerek kırmaya veya üzerinde saatlerce zıplamaya başlamaktadırlar. Tribün koltuklarının yukarıda örneklenen ve benzeri dış etkenler karşısında zarara uğramaması veya en az şekilde zarar görmesi arkada belirtilen üretim şartlarına bağlıdır.

POINTS TO TAKEN INTO ACCONT WHEN

Selecting Stadium Seats As we have seen in many sporting events, fans behave in a destructive manner. The destructive behavior leads to fans trying to tear apart, burn, kick and jump on seats. In order to prevent destruction on that kind of cases, stadium seats must be produced as stated in the next pages:


Trİbün koltuğu üretİmİnde hammaddenİn önemİ Birçok hammadde çeşidi vardır ve bu çeşitlerin çoğu ile tribün koltuğu üretmek mümkündür. Ancak amaç kaliteli ve uzun ömürlü tribün koltuğu üretmek ise, hammadde seçimini oldukça dikkatli şekilde yapmak gerekir. Öncelikle kullanılacak olan hammade ‘’ORIJINAL’’ olmalıdır. Bazı üretici firmalar tribün koltuğu üretiminde ‘’HURDA HAMMADDE’’ kullanarak haksız rekabete sebep olmakta, dolayısıyla son derece kalitesiz ve kısa ömürlü ürünler ortaya koymaktadırlar. Maliyet faktörü gözetilmemesi halinde tribün koltuklarını “KOPOLIMER PP’’ malzemesinden üretmek mümkündür. Bu hammaddeden üretilen koltuklar çok daha uzun ömürlü olup, kırılması çok zordur. Ayrıca istenildiği takdirde tribün koltuklarını yanmayı geciktiren özel katkılı “ALEV GECİKTİRİCİ HAMMADDEDEN’’ üretmek mümkündür. MODELİN YENİLİĞİ VE DİZAYNI Her yeni tasarım bir önceki tasarımın eksikliklerini görerek ve bunları gidererek yapılmaktadır. Bu nedenle tribün koltuğu seçiminde model yeniliği ve dizaynı çok önemli bir yer tutmaktadır. Ergonomik görüntüsünden, yüksek konfordan, en ince ayrıntısına kadar Avrupa Standartları doğrultusunda üretilen tribün koltukları tercih edilmelidir. KOLTUK ÜRETİMİNDE KALIBIN ÖNEMİ Her türlü üretimde amaç, kalite ve yüksek verimdir. Bu nedenle kaliteli bir tribün koltuğu üretebilmek için, kalıbın çok iyi şekilde yapılmış olması gerekmektedir. Kalıp son teknolojiyle ve gelişmiş tasarımla yapıldığında ortaya çıkan ürünün teknik özelliği ve kalite düzeyi yüksek olmaktadır. Ürün parlaklığında en büyük etkenlerden biri kalıpta kullanılan çeliğin kendisidir. Kaliteli çelikten üretilen kalıp çok parlak ürün üretilmesini sağlar ve kaliteli çelikten üretilmeyen ürünlerde bu parlak yüzey elde edilemez. Ayrıca kalitesiz çelikten elde edilen kalıp kısa süre sonra deforme olmaya başlayacak, birleşme yüzeyleri ezilmeye ve üründe çapak oluşturacak kötü bir üretime sebep olacaktır. Kalıp soğutmasının iyi yapılmaması durumunda ise kalıptan çıkan koltuk çarpılacak ya da çukurlaşacaktır. İyi soğutma sistemine sahip olan bir kalıptan üretilen koltuk homojen, sağlam bir yapıya sahip olarak, uzun sureli dayanım gösterecektir.

KOLTUK ÜRETİMİNDE MAKİNANIN ÖNEMİ Amaç kalite ve yüksek verim olduğundan yapılacak üretim için en yüksek teknolojiye sahip olan makineler gündeme gelmektedir. Aynı ürünü birçok değişik model ve markada makinelerle üretmemiz mümkündür. Eski ve teknolojik olmayan makineler hem az sayıda ürün ortaya koyar, hem çıkan ürünler istenilen özelliklere sahip olmaz. Örneğin eski ve teknik olmayan bir makinede kalıp ömrü kısalmakta, dolayısıyla ürünlerde çapaklanma görülmektedir.


THE DESIGN AND MODERNITY OF THE PRODUCT Every new design comes out by realizing and correcting the deficiencies in the old one. Therefore, in the selection of Stadium Seats, design and modernity is high important. The right choice must be made by choosing the design that is recommended by European Standards in term of ergonomic visual aspect and high comfort in every small detail. THE SIGNIFICANCE OF MOLDS IN PRODUCTION Thorough all productions, we aim for high quality and productivity. To produce in a high quality stadium seats, The mold must be made with highest standards. When the mold is made with the highest technology, the end product will be technically better and of a higher quality. The most important factor in shininess of the product, is the steel on the mold is made of. If the mold is made of low quality steel the product will not be shiny and smooth. Molds made of low quality steel will deform faster and not produce quality goods. The mold cooling is another factor that can effect the end products. If the cooling is not done well the product will be bent and deformed. However, when the cooling is done well, the seats will be of high quality and have homogeneous and strong attributes. As result, it will have a strong structure in the face of external factors. THE SIGNIFICANCE OF THE MACHINE IN THE PRODUCTION When the main goal is to have high quality and high performance, it is inevitable to have the most high-tech machines. It’s possible to produce the same product with different type of machines in different models and brands. However, with the old technologically backward machines, not only the production will be in less in quantity, but also the products will not be with the requested specifications. Moreover, with this type of machines mold life shortens. As a result, final product comes out with rough edges.

mete.com.tr

IMPORTANCE OF RAW MATERIAL IN THE PRODUCTION OF STADIUM SEATS There are many different raw materials and it is possible to produce seats with all. However, if the aim of the producer is to produce high quality, long life seats, the choice of raw material is extremely important. The raw material that should be used is the ‘’ORIGINAL’’ type. Several companies use “SCRAP RAW MATERIAL’’. Therefore, producing low quality and limited life products. In order to produce high quality and unbreakable seats ‘’COPOLYMER POLYPROPYLENE’’ should be used. For the products to be non-flammable, a special raw material can be used according to the costumer requirements.


primaseat.com

Referanslar | References


mete.com.tr


primaseat.com


mete.com.tr

Pamukkale Üniversitesi Kınıklı Kampüsü Kapalı Spor Salonu | DENİZLİ Pamukkale University Kınıklı Campus Closed Sports Hall | DENIZLI

Prima


primaseat.com

Dinamo Zagreb Maksimir Stadyumu | HIRVATÄ°STAN Dinamo Zagreb Maksimir Stadium | CROAITA


mete.com.tr

Aksaray Ãœniversitesi Stadyumu | AKSARAY Aksaray University Stadium | AKSARAY

Prima


primaseat.com

Kütahya Tavşanlı Şehir Stadyumu | KÜTAHYA Kutahya Tavsanli City Stadium | KUTAHYA


mete.com.tr

ORKA Hotel Amfitiyatro Etkinlik Alanı | FETHİYE ORKA Hotel Amphitheatre Event Area | FETHIYE

Prima


primaseat.com

Ataköy Atletizm Spor Salonu| İSTANBUL Atakoy Athletism Sports Hall | ISTANBUL


mete.com.tr

Üsküdar Çamlıca Spor Salonu | İSTANBUL Uskudar Camlica Sports Hall | ISTANBUL

Prima


primaseat.com

FK Nepredak Stadyumu | SIRBİSTAN FK Nepredak Stadium | SERBIA

Beylikdüzü Kapalı Spor Kompleksi| İSTANBUL Beylikduzu Closed Sports Hall | ISTANBUL


mete.com.tr

Baqa Al-Gharbiya Stadyumu | İSRAİL Baqa Al-Gharbiya Stadium | ISRAEL

Avcılar İlçe Stadyumu | İSTANBUL Avcilar Stadium | ISTANBUL

Prima


primaseat.com

Crvena Zvezda Kızılyıldız Stadyumu | SIRBİSTAN Crvena Zvezda Red Star Stadium | SERBIA


mete.com.tr

Shabab Al Arabi Stadyumu | BAE Shabab Al Arabi Stadium | UAE

Prima


primaseat.com

STADYUM KOLTUGU SERISI STADIuM SEAT SERIES


mete.com.tr


primaseat.com

Stadyum Koltuğu Stadium Seat SF707 yükleme adedi number per packing 10

paket ölçüleri packing size

44x49x87 cm

40’ konteyner container 40’ 4420

90m3 TIR truck 90m3 6000

* 2 montajlı | * 2 montages

PALCO 31.5 cm

Stadyum Koltuğu Stadium Seat SF705 43c

m

m

c 44.5

yükleme adedi number per packing 6

paket ölçüleri packing size

44x47x83

40’ konteyner container 40’ 3000

90m3 TIR truck 90m3 4500

* 2 montajlı | * 2 montages

32 cm

LAMPO 46c

m

m

43 c


mete.com.tr

POLO yükleme adedi number per packing 10

paket ölçüleri packing size

43x44x85 cm

40’ konteyner container 40’ 5000

90m3 TIR truck 90m3 6600

* 4 montajlı | * 4 montages

PANTERA Stadyum Koltuğu Stadium Seat SF751

yükleme adedi number per packing 10

paket ölçüleri packing size

64x47x73 cm

40’ konteyner container 40’ 2520

90m3 TIR truck 90m3 3780

36.5 cm

.5

5cm

43

44.

cm

31.5 cm

Stadyum Koltuğu Stadium Seat SF790

43c

m

m

45 c

* 4 montajlı | * 4 montages

Prima


primaseat.com

Stadyum Koltuğu Stadium Seat SF701 yükleme adedi number per packing 6

paket ölçüleri packing size

43x43x48 cm

40’ konteyner container 40’ 3720

90m3 TIR truck 90m3 5580

* 2 montajlı | * 2 montages

FERRO 9.5 cm

Stadyum Koltuğu Stadium Seat SF 703

37c

m

42 cm

yükleme adedi number per packing 10

paket ölçüleri packing size

43x41x48 cm

40’ konteyner container 40’

7280

90m3 TIR truck 90m3 10000

* 2 montajlı | * 2 montages

14 cm

SPORTIVA 37c

m

m

43 c


Prima

mete.com.tr


primaseat.com

Stadyum Koltuğu Stadium Seat SF795 yükleme adedi number per packing 2

FONTANA BARLI 56 cm

Stadyum Koltuğu Barlı Stadium Seat with Bar SF795-B

50c

yükleme adedi number per packing 2

m

44.5

cm

paket ölçüleri packing size

45x41x56 cm

40’ konteyner container 40’ 1040

90m3 TIR truck 90m3 1500

paket ölçüleri packing size

45x38x58 cm

40’ konteyner container 40’ 1248

90m3 TIR truck 90m3 1500

58 cm

FONTANA 45c

m

44.5

cm


Prima

mete.com.tr


primaseat.com

Stadyum Koltuğu Stadium Seat SF785 yükleme adedi number per packing 2

paket ölçüleri packing size

101x30x44 cm

79 cm

PERLA-Y 58c

m

Stadyum Koltuğu Stadium Seat SF785-Y

m

43 c

paket ölçüleri yükleme adedi packing size number per packing 1 25x81.5x43 cm

40’ konteyner container 40’ 630

90m3 TIR truck 90m3 800

40’ konteyner container 40’ 800

90m3 TIR truck 90m3 1350

53 cm

PERLA 54c

m

m

43 c


mete.com.tr

PERLA-K 53 cm

Stadyum Koltuğu Stadium Seat SF786-K 54c

m

m

49 c

yükleme adedi number per packing *

paket ölçüleri packing size

*

40’ konteyner container 40’ *

90m3 TIR truck 90m3 *

*Ürün teknik bilgileri için lütfen iletişime geçiniz. *Please contact us for technical information.

Stadyum Koltuğu Stadium Seat SF786-KY paket ölçüleri yükleme adedi packing size number per packing 2 56x85x47.5 cm

40’ konteyner container 40’ 560

90m3 TIR truck 90m3 *

79 cm

PERLA-KY 58cm

49.5

cm

53 cm

PERLA MEDIA 54c

m

m

43 c

Stadyum Koltuğu Stadium Seat SF786-M yükleme adedi number per packing *

paket ölçüleri packing size *

40’ konteyner container 40’ *

90m3 TIR truck 90m3 *

*Ürün teknik bilgileri için lütfen iletişime geçiniz. *Please contact us for technical information.

Prima


primaseat.com

LUPO 55c

m

Katlanır Stadyum Koltuğu Tip-Up Stadium Seat SF780 yükleme adedi number per packing 2

paket ölçüleri packing size

40x63x47 cm

40’ konteyner container 40’

1060

90m3 TIR truck 90m3 1512

LUPo-Y Katlanır Stadyum Koltuğu Tip-Up Stadium Seat SF780-Y yükleme adedi number per packing 1

paket ölçüleri packing size

44x30x75 cm

40’ konteyner container 40’ 900

90m3 TIR truck 90m3 1000

44 cm

75 cm

60 cm

44 cm

55c

m


Prima

mete.com.tr


primaseat.com

LUPO-K paket ölçüleri yükleme adedi packing size number per packing 1 57.5x40x60 cm

56 cm

LUPO -KY 55c

75 cm

m

Katlanır Stadyum Koltuğu Tip-Up Stadium Seat SF781-KY paket ölçüleri yükleme adedi packing size number per packing 1 57.5x40x60 cm

40’ konteyner container 40’ 720

90m3 TIR truck 90m3 800

40’ konteyner container 40’ 720

90m3 TIR truck 90m3 800

57.5 cm

60 cm

Katlanır Stadyum Koltuğu Tip-Up Stadium Seat SF781

55c

m


mete.com.tr

LUPO-M yükleme adedi number per packing 2

52 cm

40’ konteyner container 40’ 1060

55c

m

90m3 TIR truck 90m3 1512

LUPO MEDIA 67c

m

60 cm

paket ölçüleri packing size

40x63x47 cm

44 cm

60 cm

Katlanır Stadyum Koltuğu Tip - Up Stadium Seat SF780- M

Katlanır Stadyum Koltuğu Tip-Up Stadium Seat SF782 yükleme adedi number per packing 1

paket ölçüleri packing size

52x57x60 cm

40’ konteyner container 40’ 900

90m3 TIR truck 90m3 1000

Prima


primaseat.com

RUBINO-T yükleme adedi number per packing 1

RUBINO 68 cm

44 cm

50 cm

Katlanır Stadyum Koltuğu Tip-Up Stadium Seat SF761 yükleme adedi number per packing 1

paket ölçüleri packing size

45x22x68 cm

40’ konteyner container 40’ 900

90m3 TIR truck 90m3 1000

paket ölçüleri packing size

45x22x68 cm

40’ konteyner container 40’ 900

90m3 TIR truck 90m3 1000

44 cm

68 cm

Katlanır Stadyum Koltuğu Tip-Up Stadium Seat SF761-T

50 cm


mete.com.tr

RUBINO- M 44 cm

yükleme adedi number per packing 1

54 cm

40’ konteyner container 40’ 900

50 cm

90m3 TIR truck 90m3 1000

RUGGITO MEDIA 61c

m

68 cm

paket ölçüleri packing size

45x22x68 cm

68 cm

Katlanır Stadyum Koltuğu Tip-Up Stadium Seat SF761

Katlanır Stadyum Koltuğu Tip-Up Stadium Seat SF772

yükleme adedi number per packing 1

paket ölçüleri packing size

54x36x68 cm

40’ konteyner container 40’ 720

90m3 TIR truck 90m3 800

Prima


primaseat.com

RUGGITO Katlanır Stadyum Koltuğu Tip-Up Stadium Seat SF771

yükleme adedi number per packing 1

paket ölçüleri packing size

54x36x68 cm

40’ konteyner container 40’ 720

90m3 TIR truck 90m3 800

CONTESSA Katlanır Stadyum Koltuğu Tip-Up Stadium Seat SF721 yükleme adedi number per packing 1

paket ölçüleri packing size

47x22x79 cm

40’ konteyner container 40’ 900

90m3 TIR truck 90m3 1000

44 cm

78 cm

68 cm

50 cm 5 8cm

50c

m


mete.com.tr

VELLUTO MEDIA Katlanır Stadyum Koltuğu Tip-Up Stadium Seat SF712 yükleme adedi number per packing 1

paket ölçüleri packing size

55x36x79 cm

40’ konteyner container 40’ 720

90m3 TIR truck 90m3 800

VELLUTO Katlanır Stadyum Koltuğu Tip-Up Stadium Seat SF711 paket ölçüleri yükleme adedi packing size number per packing 1 58x42x80.5 cm

40’ konteyner container 40’

720

90m3 TIR truck 90m3 800

57.5 cm

80.5 cm

61cm

78 cm

54 cm

50c

m

Prima


primaseat.com

VISPO yükleme adedi number per packing 10

REGNO Stadyum Koltuğu Stadium Seat SF740

63 cm

45 cm 45 cm

yükleme adedi number per packing 6

paket ölçüleri packing size

64x47x73 cm

40’ konteyner container 40’ 1512

90m3 TIR truck 90m3 2268

paket ölçüleri packing size

64x50x73 cm

40’ konteyner container 40’ 2520

90m3 TIR truck 90m3 3780

51 cm

48.5 cm

Stadyum Koltuğu Stadium Seat SF742

43c

m


mete.com.tr

Mersin Arena Stadyumu | MERSÄ°N Mersin Arena Stadium | MERSIN

Prima


primaseat.com

Stadyum Koltuğu Stadium Seat SF741

yükleme adedi number per packing 1

60 cm

44.5

paket ölçüleri packing size

45x45x70 cm

PASSERO

cm 43

cm

Stadyum Koltuğu Stadium Seat SF745 yükleme adedi number per packing 1

paket ölçüleri packing size

40’ konteyner container 40’

45x45x60 cm

450

90m3 TIR truck 90m3 600

40’ konteyner container 40’ 400

90m3 TIR truck 90m3 550

m

44.5c

70 cm

PARARE

43

cm


mete.com.tr

STEPPA yükleme adedi number per packing 1

paket ölçüleri packing size

44x38x55 cm

40’ konteyner container 40’ 625

37c

m

54 cm

Stadyum Koltuğu Stadium Seat SF731

43 cm

90m3 TIR truck 90m3 750

SOVRANO 37c

46 cm

m

m

Stadyum Koltuğu Stadium Seat SF735

43 c

yükleme adedi number per packing 1

paket ölçüleri packing size

44x38x47 cm

40’ konteyner container 40’

800

90m3 TIR truck 90m3 950

Prima


primaseat.com

STADYUM BANKLARI SERISI STADIuM BeNcH SERIES


Prima

mete.com.tr


primaseat.com

INVITO yükleme adedi number per packing 1

59 cm

145 cm

50

cm

FLORA Üçlü Bank Bench for Three People GF612 yükleme adedi number per packing 1

paket ölçüleri packing size

40’ konteyner container 40’

145x50x59 cm

130

90m3 TIR truck 90m3 180

paket ölçüleri packing size

103x50x59 cm

40’ konteyner container 40’ 200

90m3 TIR truck 90m3 260

103 cm

59 cm

İkili Bank Bench for Two People GF610

50

cm


mete.com.tr Dörtlü Bank Bench for Four People GF613 yükleme adedi number per packing 1

40’ konteyner container 40’ 100

cm

90m3 TIR truck 90m3 150

EDERA

103 cm

76.5 cm

paket ölçüleri packing size

187x59x59 cm

50

59 cm

SILENZIO

187 cm

50c

m

İkili Bank Bench for Two People GF614 paket ölçüleri yükleme adedi packing size number per packing 1 103x50x76.5 cm

40’ konteyner container 40’

200

90m3 TIR truck 90m3 260

Prima


primaseat.com

ELEGANTE yükleme adedi number per packing 1

MITO 76.5 cm

187 cm

50

cm

Dörtlü Bank Bench for Four People GF618 paket ölçüleri yükleme adedi packing size number per packing 1 187x50x76.5 cm

40’ konteyner container 40’

100

90m3 TIR truck 90m3 150

paket ölçüleri packing size

145x50x76.5 cm

40’ konteyner container 40’ 130

90m3 TIR truck 90m3 180

145 cm

76.5 cm

Üçlü Bank Bench for Three People GF616

50

cm


mete.com.tr

ROMANZO yükleme adedi number per packing 1

paket ölçüleri packing size

103x50x81 cm

40’ konteyner container 40’ 200

50

81 cm

İkili Bank Bench for Two People GF620

103 cm cm

90m3 TIR truck 90m3 260

PAVONE Üçlü Bank Bench for Three People GF622

81 cm

145 cm 50c

m yükleme adedi number per packing 1

paket ölçüleri packing size

40’ konteyner container 40’

145x50x81cm

130

90m3 TIR truck 90m3 180

Prima


primaseat.com

SULTANO Dörtlü Bank Bench for Four People GF624 yükleme adedi number per packing 1

paket ölçüleri packing size

187x50x81 cm

40’ konteyner container 40’ 100

81 cm

187 cm 50

cm

90m3 TIR truck 90m3 150


Prima

mete.com.tr


primaseat.com

PROTOKOL KOLTUGU SERISI VIP SEAT SERIES


Prima

mete.com.tr


primaseat.com

CAPO yükleme adedi number per packing 1

paket ölçüleri packing size

140x75x60 cm

40’ konteyner container 40’ 800

70c

m

95 cm

Protokol Koltuğu Protocol Armchair VF221

62 cm

90m3 TIR truck 90m3 850

CAPO MEDIA 80cm

Protokol Koltuğu Protokol Armchair VF222 yükleme adedi number per packing 1

paket ölçüleri packing size

140x75x60 cm

40’ konteyner container 40’ 800

90m3 TIR truck 90m3 850

POTENZE Protokol Koltuğu Protocol Armchair VF225 yükleme adedi number per packing 1

paket ölçüleri packing size

140x75x60 cm

40’ konteyner container 40’ 850

90m3 TIR truck 90m3 900

m

60 c

63c

m

88 cm

95 cm

62 cm


Prima

mete.com.tr


YURTDIŞI

Referanslar | References

Kiryat Ono Spor Salonu / İsrail Baqa Al-Gharbiya Stadyumu / İsrail Golubinci Spor Merkezi / Sırbistan Skiathos & Symi Spor Salonu / Yunanistan Jablanica Spor Salonu / Bosna Hersek Ulusal Spor Akademisi / Sofya Zemen / Bulgaristan Wasit Olimpik Yüzme Havuzu / Irak Pinki Spor Merkezi / Sremska Mitrovica - Sırbistan Osecina Sport Merkezi / Sırbistan Lajkovac Spor Merkezi / Sırbistan Askaabat Futbol Sahasi / Türkmenistan Alba Iulia Town Yüzme Havuzu, Alba County / Romanya Siroki Brijeg Stadyumu Herzegovina / Bosna Hersek F.C. Zrinjski Stadyumu Herzegovina / Bosna Hersek Afula Stadyumu / İsrail FK Napredak Stadyumu Krusevac / Sırbistan Angel Kynchev Şehir Stadyumu / Bulgaristan Vathi- Chalkida Kapalı Spor Salonu / Yunanistan Galati Jimnastik Salonu / Romanya Megara Belediyesi Stadyumu / Attiki / Yunanistan Cibona Zagreb Drazen Petrovic Spor Salonu / Hırvatistan Mesologi / Batı Yunanistan Otoka Stadyumu - Saraybosna / Bosna Hersek Kızılyıldız Crvene Zvezde Stadyumu - Sırbistan Aşkaabat Kültür Merkezi – Türkmenistan Dinamo Zagreb Maksimir Stadyumu / Hırvatistan Banyas Spor ve Kültür Kulübü / Abu Dhabi Al Shabab Al Arbi Kulübü / Dubai Khorfakkan Al Khaleej Spor Kulübü / Birleşik Arap Emirlikleri Ajman Spor Kulübü / Birleşik Arap Emirlikleri Hartum Kerima Stadyumu / Sudan Tiblis Ulusal Hipodromu / Gürcistan Mtskheta Park / Gürcistan Kapalı Spor Salonu / Kazakistan Viyana Hohe Warte Stadyumu / Avusturya Erzgebirgsstaion Aue / Almanya Sofya Akademik Tenis Kompleksi / Bulgaristan Erbil Olimpiyat Stadyumu / Irak Ballsh Stadyumu / Arnavutluk Dinamo Tirane Stadyumu / Arnavutluk Kralevo Metalos Stadyumu / Sırbistan İdlep Şehir Stadyumu / Suriye Abha King Khalid Üniversitesi Stadyumu / Suudi Arabistan Eghegnadzor Kültür Stadyumu / Ermenistan Binicilik Tesisleri / Libya Fatih Spor Kulübü Tesisleri / Almanya Türkmenistan Kapalı Spor Salonu / Türkmenistan Ulusal Hipodrom / Türkmenistan Milli Eğitim Bakanlığı Atletizim Pisti / Gürcistan Tiflis Gençlik Stadyumu / Gürcistan Turda Belediye Stadyumu / Romanya Ulusal Hipodrom / Türkmenistan Milli Eğitim Bakanlığı Atletizim Pisti / Gürcistan Tiflis Gençlik Stadyumu / Gürcistan Turda Belediye Stadyumu / Romanya Dubai Spor Kulübü / Birleşik Arap Emirlikleri

INTERNATIONAL

Kiryat Ono Sports Hall / Israel Baqa Al-Gharbiya Stadium / Israel Sport Center Golubinci / Serbia Gym of Skiathos & Symi / Greece Sport Hall Jablanica / Bosnia and Herzegovina National Sport Academy / Sofia Zemen / Bulgaria Wasit Olympic Swimming Pool / Iraq Pinki Sport Center / Sremska Mitrovica - Serbia Osecina Sports Center / Serbia Lajkovac Sports Center / Serbia Askaabat Football Field / Turkmenistan Alba Iulia Town Swimming Pool Alba County / Romania Siroki Brijeg Stadium Herzegovina / Bosnia F.C. Zrinjski Stadium Herzegovina / Bosnia Afula Stadium / Israel FK Napredak Stadium Krusevac / Serbia Angel Kynchev The Town Stadium / Bulgaria Vathi- Chalkida Indoor Sports Hall / Greece Galati GYM / Romania Public Stadium of Megara Municipality/ Attiki / Greece Cibona Zagreb Drazen Petrovic Sports Hall / Croatia Mesologi / West Greece Otoka Stadium - Sarajevo / Bosnia Stadion Crvene Zvezde / Marakana - Serbia Askaabat Cultural Centre / Turkmenistan Dinamo Zagreb Maksimir Stadium / Croatia Banyas Sports and Cultural Club / Abu Dhabi Al Shabab Al Arbi Club / Dubai Khorfakkan Al Khaleej Sports Club / United Arab Emirates Ajman Sports Club / United Arab Emirates Khartoum Kerima Stadium / Sudan Tbilisi National Hippodrome / Georgia Mtskheta Park / Georgia Sport Hall / Kazakhistan Wien Hohe Warte Stadium / Austria Erzgebirgsstaion Aue / Germany Sofia Academical Tennis Complex / Bulgaria Erbil Olympic Stadium / Iraq Ballsh Stadium / Albania Dinamo Tirane Stadium / Albania Kralevo Metalos Stadium / Serbia Idlep City Stadium / Syria Abha King Khalid University Stadium / Saudi Arabia Eghegnadzor The Stadium of Culture / Armenia Riding Facilities / Libya Fatih Sports Club Facilities / Germany Turkmenistan Indoor Sports Hall / Turkmenistan National Hippodrome / Turkmenistan Ministry of Education Athletism Track / Georgia Tbilisi Youth Stadium / Georgia Turda Municipality Stadium / Romania Dubai Sports Club / United Arab Emirates The Ministry of Education Athletics Runway / Georgia Tbilisi Youth Stadium / Georgia Turda Municipality Stadium / Romania Dubai Sport Club / United Arab Emirates


Lenkeren Stadyumu / Azerbaycan Magosa Yeni İskele Spor Kulübü / Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Lefkoşa Hamitköy Spor Kulübü / Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Esentepe Spor Kulübü / Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Değirmenlik Spor Kulübü / Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Albena Turistik Tesisleri / Bulgaristan Haskova Şehir Stadyumu / Bulgaristan Varna Stadyumu / Bulgaristan Werder Bremen Spor Kulübü / Almanya

Lenkeren Stadium / Azerbaijan Magosa Yeni Iskele Sport Club / Northern Cyprus Turkish Republic Nicosia Hamitkoy Sport Club / Northern Cyprus Turkish Republic Esentepe Sports Club / Northern Cyprus Turkish Republic Degirmenlik Sports Club / Northern Cyprus Turkish Republic Albena Touristic Facilities / Bulgaria Haskova City Stadium / Bulgaria Varna Stadium / Bulgaria Werder Bremen Sports Club / Germany

STADYUM

STADIUMS

Antalya Stadyumu / Antalya Konya Ilgın Şehir Stadı / Konya Karaman Kemal Kaynaş Stadyumu / Karaman Aksaray Üniversitesi Stadyumu / Aksaray 18 Mart Stadyumu / Çanakkale Manavgat Belediyesi Atatürk Stadyumu / Antalya Samsun Alaçam Stadı / Samsun Samsun Bafra Stadyumu / Samsun Çanakkale Futbol Sahası / Çanakkale Gaziosmanpasa Stadyumu / İstanbul Malatya Futbol Sahası / Malatya Sarıyer Yusuf Ziya Öniş Stadı / İstanbul Karaçayır Futbol Sahası / Bolu Arhavi Stadyumu / Artvin Sinop Dokuzoğlu Şehir Stadı / Sinop Kemerburgaz Spor Tesisi / İstanbul Kastamonu Üniversitesi Spor Sahası / Kastamonu Ilgaz Stadı / Çankırı Çankırı Atatürk Stadı / Çankırı Bayrampaşa Stadyumu Bayrampaşa / İstanbul Başakşehir Stadyumu / İstanbul Arhavi Şehir Stadyumu / Artvin Hacettepe Üniversitesi Stadyumu / Ankara Arhavi Stadyumu / Artvin Kırklareli Atatürk Stadı / Kırklareli Galatasaray Türk Telekom Arena / İstanbul Mersin Arena Stadyumu / Mersin Bayrampaşa Çetin Emeç Stadyumu / İstanbul Beşiktaş İnönü Stadı-İstanbul Selimiye Belediyesi Atatürk Stadyumu / Muğla Yeni Mersin Stadyumu / Mersin Mersin Üniversitesi Stadyumu / Mersin Gümüşhane Yenişehir Stadyumu / Gümüşhane Körfez Belediye Stadı / Kocaeli Gebze Dilovası Stadyumu / Kocaeli Osmaniye Düziçi Stadyumu / Osmaniye Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Stadyumu - Osmaniye İbrahim Çeçen Üniversitesi Stadyumu – Ağrı Çarşamba Şehir Stadyumu / Samsun Kilyos Futbol Sahası / İstanbul Ardeşen Futbol Sahası / Rize Esenyurt İncirtepe Stadyumu / İstanbul Yenişehir Stadı / Rize Demre Futbol Sahası / Antalya Şehir Stadyumu – Sinop / Turkey Şehir Stadı – Kars Ardeşen Stadyumu / Rize Samsun Yolspor Kulübü / Samsun Kilis Belediye Stadyumu / Kilis Çayırova Stadı / Gebze – Kocaeli Mardan Stadı / Antalya Gebze Stadyumu / Kocaeli

Antalya Stadium / Antalya Konya Ilgin City Stadium / Konya Karaman Kemal Kaynas Stadium / Karaman Aksaray University Stadium / Aksaray 18 Mart Stadium / Canakkale Manavgat Municipality Ataturk Stadium / Antalya Samsun Alacam Stadium / Samsun Samsun Bafra Stadium / Samsun Canakkale Football Field / Canakkale Gaziosmanpasa Stadium / Istanbul Malatya Football Field / Malatya Sariyer Yusuf Ziya Onis Stadium / Istanbul Karacayir Football Field / Bolu Arhavi Stadium / Artvin Sinop Dokuzoglu City Stadium / Sinop Kemerburgaz Stadium / Istanbul Kastamonu University Stadium / Kastamonu Ilgaz Stadium / Cankiri Cankiri Ataturk Stadium / Cankiri Bayrampasa Stadium Bayrampasa / Istanbul Basaksehir Stadium / Istanbul Arhavi City Stadium / Artvin Hacettepe University Stadium / Ankara Arhavi Stadium / Artvin Kırklareli Ataturk Stadium / Kırklareli Galatasaray Turk Telekom Arena / Istanbul Mersin Arena Stadium / Mersin Bayrampasa Cetin Emec Stadium / Istanbul Besiktas Inonu Stadium / Istanbul Selimiye Municipality Ataturk Stadium / Mugla New Mersin Stadium / Mersin Mersin University Stadium / Mersin Gumushane Yenisehir Stadium / Gumushane Korfez Municipality Stadium / Kocaeli Gebze Dilovası Stadium / Kocaeli Osmaniye Duzici Stadium / Osmaniye Osmaniye Korkut Ata University Stadium / Osmaniye Ibrahim Cecen University Stadium / Agri Çarşamba City Stadium / Samsun Kilyos Football Stadium / Istanbul Ardesen Football Stadium / Rize Esenyurt Incirtepe Stadium / Istanbul Yenisehir Stadium / Rize Demre Football Stadium / Antalya City Stadium – Sinop / Turkey City Stadium – Kars / Turkey Ardesen Stadium / Rize Samsun Yolspor Club / Samsun Kilis Municipality Stadium / Kilis Cayirova Stadium / Gebze – Kocaeli Mardan Stadium / Antalya Gebze Stadium / Kocaeli


Bakırköy Ataturk Yaşam Kompleksi / İstanbul Sancaktepe Belediyesi Hakan Şükür Stadyumu / İstanbul Durugöl Stadyumu / Ordu Kepez Belediyesi Hasan Doğan Stadyumu / Antalya Hereke Stadı / Kocaeli Karamürsel Stadı / Kocaeli Derince Belediyespor Stadyumu / Kocaeli İzmit İsmet Paşa Stadyumu / Kocaeli Vefa Stadyumu / İstanbul Saraybahçe Stadyumu / Kocaeli Yalvaç Stadyumu / Isparta Muğla Atatürk Stadyumu / Muğla Alemdağ Stadyumu / İstanbul Arnavutköy Stadyumu / İstanbul Çorlu Stadyumu / Tekirdağ İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Bahçeköy Stadyumu / İstanbul Araklı Stadyumu / Trabzon Şenköy Stadyumu / Hatay Marmara Adası Saraylar Stadyumu / Balıkesir Çatalca Stadyumu / İstanbul Abana Stadyumu / Kastamonu Bartın Stadyumu / Bartın Zeytinburnu Stadyumu / İstanbul Atatürk Stadyumu / Antalya Atatürk Stadyumu / Eskişehir Esenyurt Stadyumu / İstanbul Silivri Stadı / İstanbul Ümraniye Belediyesi Spor Tesisleri / İstanbul Şekerpınar Stadyumu / Gebze Fethiye İlçe Stadyumu / Muğla Termal İlçe Stadyumu / Yalova Finike İlçe Stadyumu / Antalya Korkuteli İlçe Stadyumu / Antalya Orhangazi İlçe Stadyumu / Bursa Bafra İlçe Stadyumu / Samsun Tavşanlı İlçe Stadyumu / Kütahya Pazar İlçe Stadyumu / Rize İnebolu İlçe Stadyumu / Kastamonu 13 Şubat Şehir Stadyumu / Erzincan 18 Temmuz Stadyumu / Düzce Etimesgut Belediyesi Atatürk Stadyumu / Ankara Demir Çelik Stadyumu / İskenderun Dumlupınar Şehir Stadyumu / Kütahya Eğirdir Belediye Stadı / Isparta Görükle Belediye Stadı / Bursa Kumluca Belediye Stadı / Antalya Sarıgazi Belediye Stadı / İstanbul Beylerbeyi Stadı / İstanbul İTÜ Maslak Stadı / İstanbul Pendik Stadı / İstanbul Avcılar Stadı / İstanbul Maltepe Stadı / İstanbul Atatürk Stadı / Isparta Atatürk Stadı / Yalova Atatürk Stadı / Elazığ Eskişehir Stadı / Eskişehir Başpınar Stadı / Kırıkkale Atatürk Satdı / Rize 19 Mayıs Stadı / Samsun Trabzon Avni Aker Stadı / Trabzon GS Metin Oktay Tesisleri / İstanbul Galatasaray Ali Sami Yen Stadı / İstanbul Bartın Kozcağız Belediye Stadyumu / Bartın

Bakirkoy Ataturk Complex Life / Istanbul Sancaktepe Municipality Hakan Sukur Stadium / Istanbul Durugol Stadium / Ordu Kepez Municipality Hasan Dogan Stadium / Antalya Hereke Stadium / Kocaeli Karamursel Stadium / Kocaeli Derince Municipality Sports Stadium / Kocaeli Izmit İsmet Pasa Stadium / Kocaeli Vefa Stadium / Istanbul Saraybahce Stadium / Kocaeli Yalvac Stadium / Isparta Mugla Ataturk Stadium / Mugla Alemdag Stadium / Istanbul Arnavutkoy Stadium / Istanbul Corlu Stadium / Tekirdag Istanbul University Faculty of Forestry Bahcekoy Stadium / Istanbul Arakli Stadium / Trabzon Senkoy Stadium / Hatay Marmara Island Saraylar Stadium / Balikesir Catalca Stadium / Istanbul Abana Stadium / Kastamonu Bartin Stadium / Bartin Zeytinburnu Satidum / Istanbul Ataturk Stadium / Antalya Ataturk Stadium / Eskisehir Esenyurt Stadium / Istanbul Silivri Stadium / Istanbul Umraniye Municipality Sports Facility / Istanbul Sekerpinar Stadium / Gebze Fethiye Borough Stadium / Mugla Termal Borough Stadium / Yalova Finike Borough Stadium / Antalya Korkuteli Borough Stadium / Antalya Orhangazi Borough Stadium / Bursa Bafra Borough Stadium / Samsun Tavsanli Borough Stadium / Kutahya Pazar Borough Stadium / Rize İnebolu Borough Stadium / Kastamonu 13 Subat Sehir Stadium / Erzincan 18 Temmuz Stadium / Duzce Etimesgut Municipality Ataturk Stadium / Ankara Demir Celik Stadium / Iskenderun Dumlupinar City Stadium / Kutahya Egirdir Municipality Stadium / Isparta Gorukle Municipality Stadium / Bursa Kumluca Municipality Stadium / Antalya Sarigazi Municipality Stadium / Istanbul Beylerbeyi Stadium / Istanbul ITU Maslak Stadium / Istanbul Pendik Stadium / Istanbul Avcilar Stadium / Istanbul Maltepe Stadium / Istanbul Ataturk Stadium / Isparta Ataturk Stadium / Yalova Ataturk Stadium / Elazig Eskisehir Stadium / Eskisehir Baspinar Stadium / Kirikkale Ataturk Stadium / Rize 19 Mayıs Stadium / Samsun Trabzonspor Hüseyin Avni Aker Stadium / Trabzon Galatasaray Florya Metin Oktay Sports Facilities / Istanbul Galatasaray Ali Sami Yen Stadium / Istanbul Bartin Kozcagiz Municipality Stadium / Bartin


Kocaeli Dilovası Stadı / Kocaeli Eyüp Stadyumu / İstanbul Büyükkarıştıran Belediye Stadı / Kırklareli Marmara Üniversitesi Kampüs Stadı / İstanbul Konya Yunak Stadı / Konya Safranbolu Stadı / Karabük Küçükköy Stadı / İstanbul Genç Osman Stadı / Bayburt Atatürk Olimpiyat Stadı Atletizm Tesisi / İstanbul

Kocaeli Dilovasi Stadium / Kocaeli Eyup Stadium / Istanbul Buyukkaristiran Municipality Stadium / Kirklareli Marmara University Campus Stadium / Istanbul Konya Yunak Stadium / Konya Safranbolu Stadium / Karabuk Kucukkoy Stadium / Istanbul Genc Osman Stadium / Bayburt Ataturk Olympic Stadium Athletics Facility / Istanbul

SPOR SALONLARI

SPORT HALLS

Üsküdar Belediyesi Çamlıca Spor Okulu / İstanbul Karşıyaka Spor Kompleksi / İzmir Caferağa Kapalı Spor Salonu / İstanbul Beylikdüzü Spor Kompleksi / İstanbul Kars Kapalı Spor Salonu / Kars Ihani Ahmet Meslek Yüksekokulu/ Ağrı Düzce Kapali Spor Salonu / Düzce Maltepe Spor Salonu / İstanbul Pamukkale Üniversitesi Kınıklı Kampüsü Kapalı Spor Salonu / Denizli Başiskele-Vezirçiftliği Spor Salonu / İstanbul Bursa Atıcılar Spor Kompleksi / Bursa Fikri Bayrıl Spor Tesisleri / Manisa Çağlayan Kapalı Spor Salonu / Antalya Kastamonu Üniversitesi Atletizm Pisti ve Futbol Sahası / Kastamonu Turgutlu Kapalı Spor Salonu / Turgutlu İski Kağıthane Spor Salonu / İstanbul Çamlıca Kapalı Spor Salonu / İstanbul Vezirçiftliği Spor Salonu / İzmit Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu / Denizli Biga Futbol Sahası / Çanakkale Tosyalı Çok Amaçlı Kapalı Spor Salonu / Osmaniye Mamak Arena Kapalı Spor Salonu / Ankara Kocaeli Atatürk Spor Salonu / Kocaeli Beykoz Belediyesi Recep Şahin Köktürk Spor Salonu / İstanbul Amasya Kapalı Spor Salonu / Amasya Gökmeydan Spor Salonu / Eskişehir Porsuk Spor Salonu / Eskişehir Muttalip Spor Kompleksi / Eskişehir 80. Yıl İlköğretim Okulu Spor Salonu / Antalya Türkiye Petrolleri Spor Salonu / Kırklareli Çayırova Kapalı Spor Salonu / Gebze Cumayeri Spor Salonu / Düzce Kargı Spor Salonu / Çorum Sancaktepe Eyüp Sultan Spor Kompleksi / İstanbul Merkez Sentetik Saha Tribünü / Kırklareli Eyüp Sultan Spor Kompleksi / İstanbul 100. Yıl Spor Kompleksi / Antalya Yeditepe Üniversitesi Spor Salonu / İstanbul Merkez Antreman Spor Salonu / Mersin 18 Temmuz Kapalı Spor Salonu / Düzce Fenerbahçe Ülker Sports Arena / Istanbul Erdek Kapalı Spor Salonu / Balıkesir Şehit Ümit Boz Spor Tesisleri / İzmir Beşiktaş Çilekli Spor Tesisleri / İstanbul Çorlu Belediye Spor Tesisleri / Tekirdağ Zeytinburnu Merkez Efendi Spor Tesisleri – İstanbul Yeşilyurt Spor Kulubü / Istanbul Balıkesir Atletizm Pisti / Balıkesir Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu / Balıkesir

Uskudar Municipality Camlica Sport School / Istanbul Karsiyaka Sports Complex / Izmir Caferaga Sports Hall / Istanbul Beylikduzu Sports Complex / Istanbul Kars Sports Hall / Kars Ihani Ahmet Technical High School/ Agri Duzce Sports Hall / Duzce Maltepe Sports Hall / Istanbul Pamukkale University Kinikli Campus Indoor Sports Hall / Denizli Basiskele-Vezircifligi Sports Hall / Istanbul Bursa Aticilar Sports Hall / Bursa Fikri Bayril Sports Facility / Manisa Caglayan Sports Hall / Antalya Kastamonu University Athletism Track & Football Field / Kastamonu Turgutlu Sports Hall / Manisa Iski Kagıthane Sports Hall Camlıca Sports Hall / Istanbul Vezirciftligi Sports Hall / Izmit Pamukkale University Sports Hall / Denizli Biga Football Field / Canakkale Tosyalı Multipurpose Sports Hall / Osmaniye Mamak Arena Sports Hall / Ankara Kocaeli Atatürk Sports Hall / Kocaeli Beykoz Municipality Recep Şahin Köktürk Sports Hall / İstanbul Amasya Sports Hall / Amasya Gokmeydan Sports Hall / Eskişehir Porsuk Sports Hall / Eskişehir Muttalip Sports Complex / Eskişehir 80th Year Primary School Sports Hall / Antalya Turkey Petrols Sports Hall / Kırklareli Cayirova Sports Hall / Gebze Cumayeri Sport Hall / Düzce Kargı Sport Hall / Corum Sancaktepe Eyup Sultan Sports Complex / Istanbul Central Synthetic Field Tribune / Kırklareli Eyüp Sultan Sports Complex / Istanbul 100th Year Sports Complex / Antalya Yeditepe University Sports Hall / Istanbul Central Training Sports Hall / Mersin 18 Temmuz Sports Hall / Düzce Fenerbahce Ulker Sports Arena / Istanbul Erdek Sports Hall / Balikesir Sehit Umit Boz Sport Facilities / Izmir Besiktas Cilekli Sport Facilities / Istanbul Municipality Sport Facilities / Tekirdag Zeytinburnu Merkez Efendi Sport Facilities / Istanbul Yesilyurt Sports Club / Istanbul Balıkesir Athletism Track / Balikesir Banvit Kara Ali Acar Sports Hall / Balikesir


Ataköy Atletizm Salonu / İstanbul TFF Riva Tesisleri / İstanbul Boğazköy Spor Tesisleri / İstanbul Sivaslı Kapalı Spor Salonu / Uşak Yahya Kaptan- Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu / Kocaeli Çatalca Boztepe Spor Tesisleri / İstanbul 2 Mart Spor Salonu / Rize Burdur Spor Kompleksi / Burdur Atatürk Spor Salonu / Sinop Manisa Belediye Spor Toki 2 Tesisleri / Manisa Açık Spor Tesisleri / Mardin Gölova Spor Salonu / Sivas Bayrampaşa Spor Salonu / İstanbul Söğütlü Atletizm Pisti / Trabzon Harran Üniversitesi Spor Salonu / Şanlıurfa Erdal Öner Spor Kompleksi / Antalya Kula Spor Salonu / Konya Arel Üniversitesi Tepecik Kampüsü Spor Salonu / İstanbul Bakırköy Atatürk Yaşam Kompleksi / İstanbul Atletizm Pisti / Mersin Kars Endüstri Meslek Lisesi Spor Salonu / Kars Bilecik Üniversitesi Spor Salonu / Bilecik Arnavutköy Spor Salonu / İstanbul Toki Yurt Konutları / Karabük Esenyurt Belediyesi Gaziler Parkı Spor Tesisleri / İstanbul Hisar Eğitim Vakfı Okulları / İstanbul 75. Yıl İlköğretim Okulu Spor Salonu / İstanbul Anadolu Güzel Sanatlar Meslek Lisesi Spor Salonu / Bolu Endüstri Meslek Lisesi Kapalı Spor Salonu / Düzce Özel Tan Eğitim Kurumları Spor Salonu / Bursa Fatih İlköğretim Okulu Kapalı Spor Salonu / Isparta Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu / Denizli 19 Mayıs Belediyesi Kapalı Spor Salonu / Samsun Bafra Kapalı Spor Salonu / Samsun Çarşamba Kapalı Spor Salonu / Samsun Dumlupınar Kapalı Spor Salonu / Samsun Atatürk Kapalı Spor Salonu / Konya Ereğli Kapalı Spor Salonu / Konya Akçakoca Kapalı Spor Salonu / Düzce Atletizm Spor Salonu / Kocaeli Elmalı Kapalı Spor Salonu / Antalya Halkapınar Kapalı Spor Salonu / İzmir Kepez Arena Spor Salonu / Antalya Oyak Renault Spor Kulübü Spor Salonu / Bursa Yenimahalle Belediyesi Spor Tesisleri / Ankara Davutpaşa Yıldız Teknik Üniversitesi Spor Salonu / İstanbul Silivri Kapalı Spor Salonu / İstanbul Çınar Koleji Spor Salonu / İstanbul Özel Umut Fono Koleji Spor Salonu / İstanbul Hadımköy Kapalı Spor Salonu / İstanbul Mimarsinan Kapalı Spor Salonu / İstanbul Kıraç Kapalı Spor Salonu / İstanbul Darüşşafaka Spor Tesisi / İstanbul Haldun Alagaş Spor Kompleksi / İstanbul Büyükçekmece Gazanfer Bilge Kapalı Spor Salonu / İstanbul TVF 50. Yıl Spor Salonu / İstanbul Ahmet Cömert Kapalı Spor Salonu / İstanbul Maltepe Gülsuyu Spor Kompleksi / İstanbul Bayrampaşa Eğitim Kompleksi / İstanbul Kandıra Spor Salonu / Kocaeli Erzincan Kapalı Spor Salonu / Erzincan Utku Koleji Kapalı Spor Salonu / Zonguldak İstanbul Anadolu Yakası Okul Spor Salonları / İstanbul

Ataköy Athletism Hall / Istanbul TFF Riva Facility / Istanbul Bogazkoy Sports Facility / Istanbul Sivaslı Indoor Sports Hall / Usak Yahya Kaptan- Martyr Police Recep Topaloğlu Sports Complex / Kocaeli Çatalca Boztepe Sports Facility / Istanbul 2 Mart Sports Hall / Rize Burdur Sport Complex / Burdur Atatürk Sports Hall / Sinop Manisa Municipality Sport Toki 2 Facilities / Manisa Outdoor Sports Facilities / Mardin Gölova Sports Hall / Sivas Bayrampasa Sports Hall / Istanbul Sogutlu Athletism Court / Trabzon Harran University Sports Hall / Sanliurfa Erdal Oner Sports Complex / Antalya Kula Sport Hall / Konya Arel University Tepecik Campus Sport Hall / Istanbul Bakirkoy Ataturk Yasam Complex / Istanbul Athletism Court / Mersin Kars Industrial Vocational High School Sport Hall / Kars Bilecik University Sport Hall / Bilecik Arnavutkoy Sports Hall / Istanbul Toki Halls Residence / Karabuk Esenyurt Municipality Gaziler Park Sports Facilities / Istanbul Hisar Education Foundation Schools / Istanbul 75th Year Primary School Sports Hall / Istanbul Anatolia Fine Arts High School Sports Hall / Bolu Industry Profession High School Sports Hall / Duzce Private Tan Education Associations Sports Hall / Bursa Fatih Primary School Sports Hall / Isparta Pamukkale University Sports Hall / Denizli 19 Mayıs Municipality Sports Hall / Samsun Bafra Sports Hall / Samsun Carsamba Sports Hall / Samsun Dumlupinar Sports Hall / Samsun Ataturk Sports Hall / Konya Eregli Sports Hall / Konya Akcakoca Sports Hall / Duzce Atletizm Sports Hall / Kocaeli Elmali Sports Hall / Antalya Halkapinar Sports Hall / Izmir Kepez Arena Sports Hall / Antalya Oyak Renault Sports Club Sports Hall / Bursa Yenimahalle Municipality Sports Facility / Ankara Davutpasa Yildiz Technical University Sports Hall / Istanbul Silivri Sports Hall / Istanbul Cinar College Sports Hall / Istanbul Private Umut Fono College Sports Hall / Istanbul Hadimköy Sports Hall / Istanbul Mimarsinan Sports Hall / Istanbul Kirac Sports Hall / Istanbul Darussafaka Sports Facility / Istanbul Haldun Alagas Sports Complex / Istanbul Buyukcekmece Gazanfer Bilge Sports Hal / Istanbul TVF 50th Year Sports Hall / Istanbul Ahmet Comert Sports Hall / Istanbul Maltepe Gulsuyu Sport Complex / Istanbul Bayrampasa Education Complex / Istanbul Kandira Sports Hall / Kocaeli Erzincan Sports Hall / Erzincan Utku College Sports Hall / Zonguldak Anatolian Side Of Istanbul Sports Hall / Istanbul


Şişli Terakki Vakfı Okulu Spor Salonu / İstanbul Florya Koleji Spor Salonu / İstanbul Başkent Üniversitesi Spor Salonu / Ankara Diyarbakır Mali Hizmetler Spor Salonu / Diyabakır Çankırı Spor Salonu / Çankırı Karabük Spor Salonu / Karabük Fethiye Kapalı Spor Salonu / Muğla Zonguldak Kapalı Spor Salonu / Zonguldak Muş Merkez Spor Salonu / Muş Trakya Cam Sanayi A.Ş. Spor Salonu / Kırklareli Hatay Jimnastik Spor Salonu / Hatay Aksaray Spor Salonu / Aksaray Rize Çok Amaçlı Spor Salonu / Rize Akyol Çubuk Kapalı Spor Salonu / Ankara Ereğli Ticaret Meslek Lisesi Spor Salonu / Konya

Sisli Terakki Foundation School Sports Hall / Istanbul Florya College Sports Hall / Istanbul Baskent University Sports Hall / Ankara Diyarbakir Financial Services Sports Hall / Diyarbakir Cankiri Sports Hall / Cankiri Karabuk Sports Hall / Karabuk Fethiye Indoor Sports Hall / Fethiye Zorguldak Indoor Sports Hall / Zonguldak Mus Sports Hall / Mus Trakya Cam Sanayi A.S. Sports Hall / Kirklareli Hatay Gymnastics Sports Hall / Hatay Aksaray Sports Hall / Aksaray Rize Multipurpose Sports Hall / Rize Akyol Cubuk Indoor Sports Hall / Ankara Eregli Vocational High School Sports Hall / Konya

YÜZME HAVUZLARI

SWIMMING POOLS

Kırklareli Yüzme Havuzu / Kırklareli Muğla Kapalı Yüzme Havuzu / Muğla Bilecik Kapalı Yüzme Havuzu / Bilecik Muğla Kapalı Yüzme Havuzu / Muğla Kilis Yüzme Havuzu / Kilis İzmit Yarı Olimpik Yüzme Havuzu / İzmit Yeşilbahçe Olimpik Yüzme Havuzu / Antalya Kurtköy Pendik Yüzme Havuzu / İstanbul Osmaniye Kapalı Yüzme Havuzu 19 Mayıs Yüzme Havuzu / Samsun Büyükçekmece Aqua Marine / İstanbul Aksaray Üniversitesi Kapalı Yüzme Havuzu / Aksaray GSİM Yüzme Havuzu / Kütahya Harran Üniversitesi Yüzme Havuzu / Şanlıurfa Çanakkale Kapalı Yüzme Havuzu / Çanakkale Marmaris Olimpik Yüzme Havuzu / Muğla Kartal Yakacık Kapalı Yüzme Havuzu / İstanbul Sultanbeyli Kapalı Yüzme Havuzu / İstanbul Gaziosmanpaşa Kapalı Yüzme Havuzu / İstanbul İstanbul B. Belediyesi Ümraniye Kapalı Yüzme Havuzu / İstanbul Yenidoğan Kapalı Yüzme Havuzu / İstanbul İTÜ Ayazağa Kampüsü Yüzme Havuzu / İstanbul Halkalı Kapalı Yüzme Havuzu / İstanbul Ataköy Olimpik Yüzme Havuzu / İstanbul Çorlu Kapalı Yüzme Havuzu / Tekirdağ Iğdır Kapalı Yüzme Havuzu / Iğdır Gebze Olimpik Yüzme Havuzu / Kocaeli Sinop Yarı Olimpik Yüzme Havuzu / Sinop Artvin Kapalı Yüzme Havuzu / Artvin Düzce Kapalı Yüzme Havuzu / Düzce Bartın Kapalı Yüzme Havuzu / Bartın Muş Kapalı Yüzme Havuzu / Muş Kırklareli Kapalı Yüzme Havuzu / Kırklareli

Kirklareli Swimming Pool / Kirklareli Mugla Swimming Pool / Mugla Bilecik Swimming Pool / Bilecik Mugla Indoor Swimming Pool / Mugla Kilis Swimming Pool / Kilis Izmit Half Olympic Swimming Pool / Izmit Yesilbahce Olympic Swimming Pool / Antalya Kurtkoy Pendik Swimming Pool / İstanbul Osmaniye Indoor Swimming Pool 19 May Swimming Pool / Samsun Buyukcekmece Aqua Marine / Istanbul Aksaray University Indoor Swimming Pool / Aksaray GSIM Swimming Pool / Kutahya Harran University Swimming Pool / Sanliurfa Canakkale Indoor Swimming Pool / Canakkale Marmaris Olympic Swimming Pool / Mugla Kartal Yakacik Indoor Swimming Pool / Istanbul Sultanbeyli Indoor Swimming Pool / Istanbul Gaziosmanpasa Indoor Swimming Pool / Istanbul Istanbul Metrop. Municipality Umraniye Indoor Swimming Pool / Istanbul Yenidogan Indoor Swimming Pool / Istanbul ITU Ayazaga Campus Swimming Pool / Istanbul Halkali Indoor Swimming Pool / Istanbul Atakoy Olympic Swimming Pool / Istanbul Corlu Indoor Swimming Pool / Tekirdag Igdir Indoor Swimming Pool / Igdir Gebze Olympic Swimming Pool / Gebze Sinop Half Olympic Swimming Pool / Sinop Artvin Indoor Swimming Pool / Artvin Duzce Indoor Swimming Pool / Duzce Bartin Indoor Swimming Pool / Bartin Mus Indoor Swimming Pool / Mus Kirklareli Indoor Swimming Pool / Kirklareli


TİYATRO, GÖSTERİ MERKEZİ ve OTELLER Yaylada Avm Anfi Tiyatrosu / Balıkesir Le Chateau De Prestije Hotel / Antalya Tekirova Resort Rixos Hotel / Antalya Crystal Nirvana Leagon Spa Hotel / Antalya Jakaranda Hotel / Antalya Club Grand Side / Antalya Mavişehir Coastal Site / Aydın Kadıkale Resort Hotel / Bodrum Sirkav Sirk Gösterileri / İstanbul Gölbaşı Kampüsü Amfitiyatrosu / Ankara Darıca Belediyesi Amfitiyatrosu / Kocaeli Garnita Holiday Club Hotel / Antalya Latanya Beach Resort Hotel / Muğla Club Yalı Resort Hotel / İzmir Kuştur Club Tatil Köyü / Kuşadası İstanbul Veliefendi Hipodromu / İstanbul Yelken Blue Life Otel / Antalya Pamukkale Tenis Kulübü / Denizli Park Oran Konutları / Ankara Kayra Otel Sarıgerme / Muğla Ölüdeniz Resort Hotel / Fethiye Voyage Hotel / Bodrum Crystal Hotel / Antalya Taşköprü Belediyesi Amfitiyatrosu / Yalova WOW Hotel / Antalya Didim Mavişehir Sahil Sitesi / Aydın Calista Luxuury Resort Hotel / Antalya Club Zigana Tatil Köyü / Antalya Sun Flower Otel / Antalya Likia Golf Hotel / Antalya Aydınbey Gold Dreams Hotel / Antalya Club Alibey Tatil Köyü / Antalya Çanakkale Şehitlikleri Anzak Tören Alanı / Çanakkale Hane Otel Amfitiyatrosu / Antalya Sezer Temple Otel Amfitiyatrosu / Antalya Büyükşehir Belediyesi Amfitiyatrosu / Gaziantep Adana Açıkhava Amfitiyatrosu / Adana Güzelbahçe Belediyesi Açıkhava Tiyatrosu / İzmir Esenyurt Belediyesi Amfitiyatro Salonu / İstanbul Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu / İstanbul Aksaray Belediyesi Amfitiyatro / Aksaray Selçuk Amfitiyatrosu / İzmir Gökkubbe Gösteri Merkezi / Isparta Delta Beach Resort / Yalıkavak Ramada Resort / Kuşadası Sürmeli Efes Otel / İzmir Palm Wings Beach Resort / İzmir Kadıköy Belediye Başkanlığı / İstanbul Türkiye Jokey Kulübü / İstanbul Donna Hotel / Antalya Belek Beach Resort / Antalya Tuzla Cankurtaran Eğitim Merkezi / İstanbul

Detaylar ve renkler bağlayıcı olmayıp sadece yönlendirme amaçlıdır. Mete Plastik Sanayi A.Ş. Prima markası ile herhangi bir ön bilgi vermeden ürünü modifiye etme veya yenileme hakkını saklı tutar.

Theatre, Showland and Hotels Yaylada Avm Amphitheatre / Balikesir Le Chateau De Prestije Hotel / Antalya Tekirova Resort Rixos Hotel / Antalya Crystal Nirvana Leagon Spa Hotel / Antalya Jakaranda Hotel / Antalya Club Grand Side / Antalya Mavisehir Coastal Site / Aydın Kadikale Resort Hotel / Bodrum Sirkav Circus Shows / Istanbul Golbasi Campus Amphitheater / Ankara Darıca Municipality Amphiteater / Kocaeli Garnita Holiday Club Hotel / Antalya Latanya Beach Resort Hotel / Muğla Club Yalı Resort Hotel / Izmir Kuştur Club Holiday Village / Kusadasi Istanbul Veliefendi Hippodrome / Istanbul Yelken Blue Life Otel / Antalya Pamukkale Tennis Club / Denizli Park Oran Housing / Ankara Kayra Hotel Sarıgerme / Mugla Oludeniz Resort Hotel / Fethiye Voyage Hotel / Bodrum Crystal Hotel / Antalya Taskopru Municipality Open Air Theatre / Yalova WOW Hotel / Antalya Didim Mavisehir Coast Site / Aydin Calista Luxury Resort Hotel / Antalya Club Zigana Holiday Village / Antalya Sun Flower Hotel / Antalya Likia Golf Hotel / Antalya Aydinbey Gold Dreams Hotel / Antalya Club Alibey Holiday Village / Antalya Canakkale Martydom Anzac Ceremony Area / Canakkale Hane Hotel Amphiteater / Antalya Cesar Tempe Hotel Amphiteater / Antalya Metropolitan Municipality Amphiteater / Gaziantep Adana Open Air Amphiteater / Adana Municipality of Guzelbahce Open Air Theatre / Izmir Esenyurt Municipality Amphiteater / Istanbul Harbiye Cemil Topuzlu Open Air Theatre / Istanbul Aksaray Municipality Amphiteater / Aksaray Selcuk Amphiteater / Izmir Gokkubbe Show Center / Isparta Delta Beach Resort / Yalikavak Ramada Resort / Kusadasi Surmeli Efes Hotel / Izmir Palm Wings Beach Resort / Izmir Mayoralty Of Kadikoy / Istanbul Turkey Jockey Club / Istanbul Donna Hotel / Antalya Belek Beach Resort / Antalya Tuzla Lifeguard Training Center / İstanbul

Mete Plastic with it’s Prima brand reserves the right to modify or upgrade the product without prior notice.


Askerİ Bİrlİk, Polİs Merk. ve Dİğer

Military, Police and Others

Saray Sosyal Tesisleri / Ankara Akdeniz Oyunları Turizm Otelcilik Lisesi / Mersin Özel Sultan Alparslan Eğitim Kurumları / Kars Ağrı Nil Özel Eğitim Kurumları / Ağrı Kuzeykent Anadolu Lisesi / Kastamonu Doğafen Anaokulu / Istanbul İkmal Maliye Okul Komutanlığı Küçükyalı / İstanbul Fırat Plastik A.Ş. Büyükçekmece / İstanbul Polis Eğitim Merkezi – Bilecik Polis Akademisi Yüzme Havuzu / Ankara Emniyet Genel Müdürlüğü Yıldız Kapalı Spor Salonu / Ankara Baktat Gıda / Bursa Kızıltepe Ticaret Borsası / Mardin Karapınar Atış Poligonu / Konya Sivil Savunma Arama Kurtarma Birliği Eğitim Alanı / Erzurum Polis Eğitim Merkezi Müdürlüğü / Bilecik Jandarma Özel Eğitim Tugay Komutanlığı / Antalya 59. Topçu Eğitim Tugay Komutanlığı / Erzincan 39. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı / İskenderun Taktik Jandarma Alay Komutanlığı / İstanbul 1. Mekanize Piyade Tugayı / Ağrı Beytepe Jandarma Komutanlığı / Ankara

Saray Social Facilities / Ankara Mediterranean Games Tourism Hotel School / Mersin Special Sultan Alparslan Education Institutions / Kars Agri Nil Special Education Institutions / Agri Kuzeykent Anatolian High School / Kastamonu Dogafen Kindergarten / İstanbul Commander of Supply of Finance School Kucukyali / Istanbul Fırat Plastik A.S. Buyukcekmece / Istanbul Police Training Center / Bilecik Police Academy Swimming Pool / Ankara General Police Department Yildiz Sports Hall / Ankara Baktat Gida / Bursa Kiziltepe Commodity Exchange / Mardin Karapinar Shooting Range / Konya Civil Defence Search and Rescue Association Training Field / Erzurum Police Training Central Directorate / Bilecik Gendarmerie Special Training Command Headquarters / Antalya 59th Artillery Training Brigade Command Post / Erzincan 39th Mechanised Brigade Command Post / Iskenderun Tactical Gendarmerie Legion Command Post / Istanbul 1th Mechanized Infantry Brigade / Agri Beytepe Commander Of The Gendarmerie/ Ankara

GENÇLİK HİZ. VE SPOR İL MÜDÜRLÜKLERİ

Youth and Sports City Directorates

Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Bayburt Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Sinop Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Siirt Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Eskisehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Uşak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Bursa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Bartın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Giresun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Burdur Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Iğdır Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Aksaray Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kastamonu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kütahya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şırnak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Çorum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Mardin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü

Kırklareli Provincial Directorate of Youth Services and Sports Rize Youth and Sports City Directorate Adiyaman Youth and Sports City Directorate Afyonkarahisar Youth and Sports City Directorate Bayburt Youth and Sports City Directorate Sinop Youth and Sports City Directorate Istanbul Youth and Sports City Directorate Tokat Youth and Sports City Directorate Siirt Youth and Sports City Directorate Eskisehir Youth and Sports City Directorate Usak Youth and Sports City Directorate Tekirdag Youth and Sports City Directorate Bursa Youth and Sports City Directorate Ordu Youth and Sports City Directorate Bartın Youth and Sports City Directorate Osmaniye Youth and Sports City Directorate Duzce Youth and Sports City Directorate Konya Youth and Sports City Directorate Karaman Youth and Sports City Directorate Isparta Youth and Sports City Directorate Giresun Youth and Sports City Directorate Burdur Youth and Sports City Directorate Antalya Youth and Sports City Directorate Edirne Youth and Sports City Directorate Mugla Youth and Sports City Directorate Igdir Youth and Sports City Directorate Aksaray Youth and Sports City Directorate Kirikkale Youth and Sports City Directorate Kastamonu Youth and Sports City Directorate Samsun Youth and Sports City Directorate Kutahya Youth and Sports City Directorate Kocaeli Youth and Sports City Directorate Sirnak Youth and Sports City Directorate Corum Youth and Sports City Directorate Mardin Youth and Sports City Directorate Canakkale Youth and Sports City Directorate Bolu Youth and Sports City Directorate


METE PLASTİK SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

Fabrika & Merkez Ofis | Factory & Head Office Beylikdüzü O.S.B. Mermerciler Sanayi Sitesi 10. Cadde No: 4 (34524) Beylikdüzü - Istanbul | Turkey Tel: +90 212 875 4 333 Fax: +90 212 875 3 303 meteplast@mete.com.tr Şube | Branch Office İstoç Ticaret Merkezi 24. Ada No: 13-15 (34550) Mahmutbey - Istanbul | Turkey Tel: +90 212 659 25 44 Fax:+90 212 659 25 45

www.primaseat.com

METE PLASTIC Industry and Co.Inc METE PLASTIK Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

R

Prima bir Mete Plastik A.Ş. markasıdır. | Prima is a brand of Mete Plastic Industry and Co. Inc. R

yapım: kadircaca.com

R

Stadyum Koltuğu - Mete  

Mete Plastik Stadyum Koltuğu Kataloğu Tasarımı

Stadyum Koltuğu - Mete  

Mete Plastik Stadyum Koltuğu Kataloğu Tasarımı

Advertisement