Page 1


W W W.CLUBCHIC.LV CLUBCHICKARTE CLUB_CHIC

Ekskluzīvu privilēģiju karte Club Chic – tās ir regulāras atlaides, dāvanas un īpašie piedāvājumi!

Karte Club Chic par brīvu visiem, kas abonē žurnālu L’OFFICIEL Latvija uz gadu www.stylepages.lv. Sekojiet jaunumiem un partneru piedāvājumiem www.clubchic.lv.


confess

IEVA DAUGIRDAITĖ A young Lithuanian designer Ieva Daugirdaite is a graduate of the Design College in Vilnius. The Fall/ Winter 2013/14 collection’s idea is about light rain, fluffy moss, white chalk and straight lines. A woman that wears clothes by Daugirdaite chooses trench coats, dresses, skirts and jackets made of matte and glossy leather of different textures and furs. Jaunā Lietuvas modes dizainere Ieva Daugirdaite ir Viļņas Dizaina koledžas absolvente. Viņas 2013./2014. gada rudens/ziemas kolekcija sastāv no trenčiem, kleitām, svārkiem un žaketēm. Ievas Daugirdaite savās kolekcijās daudz izmanto kažokādu un ādu.

Молодой литовский дизайнер Иева Даугирдайте окончила Колледж дизайна в Вильнюсе. Коллекция сезона осень/зима 2013/14, которую дизайнер представит на Riga Fashion Week, состоит из тренчей, платьев, юбок и жакетов. Коллекции Иевы Даугирдайте характеризует обилие мехов и кожи.


creative latvia


Organizatori:

Ģenerālsponsori:

Oficiālā dekoratīvā kosmētika:

Dzērienu partneris:

Oficiālā matu kosmētika:

Oficiālais auto:

Oficiālāis ūdens:

Oficiālāis klubs:

Oficiālais dzēriens:

Oficiālā kafija:

Oficiālais modeļu ēdinātājs:

Oficiālās viesnīcas:

Partneri:

Informatīvie partneri:


Meklējat tipogrāfiju ? Tipogrāfija UnitedPress ir pilna cikla poligrāfijas uzņēmums. Mēs nodrošinām pirmsdrukas sagatavošanu, lokšņu un rotācijas druku, pēcdrukas apstrādi – locīšanu, izciršanu, laminēšanu, skavošanu ar parasto un cilpiņskavu, iesiešanu ar termolīmi un iesiešanu ar spirāli. Mūsu pamatprodukcija ir žurnāli, katalogi, brošūras, reklāmas avīzes, kalendāri un cita reklāmas produkcija. Ar prieku aicinām Jūs izskatīt iespēju veiksmīgai un ilgstošai sadarbībai. Sazinieties ar mūsu pārdošanas nodaļu, lai saņemtu konkrētu Jūsu darbības un interešu specifikai atbilstošu piedāvājumu.

Vestienas iela 6, Rīga, LV -1035 E-pasts: info@unitedpress.lv Tālr.: 67 64 80 50 Fakss: 67 28 92 66


ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS AIZLIEGTS PĀRDOT , IEGĀDĀTIES VAI NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM


Riga Fashion Week spring/summer 2014 Magazine  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you