Page 1

ЗАКОХАНИЙ

LABLABLAB.COM.UA


02

“Я ВІРЮ, ЩО ЛЮБОВ – ЦЕ ПАРОЛЬ ДО ВСЬОГО”


Сьогодні, в стрімкому і хвилюючому світі, сказати близькій людині «я тебе кохаю» важливіше, ніж тисячі буденних справ.

03

Для цього не потрібно чекати Дня святого Валентина, однак саме 14 лютого ви можете зробити це по-особливому красиво. Отож, обираємо святкову валентинку разом із LABLABLAB.

Всупереч поширеній думці, валентинка це не лише листівка з таємним зізнанням. Це й квіткові композиції, серця різноманітної форми, тематичні свічки, аксесуари з янголятами – одним словом, предмети дизайну, які можуть «освідчуватися» в почуттях не гірше слів.


04

Не варто перевантажувати ваші валентинки червоним кольором і серцями. Маленьке яскраве сердечко на фоні огрядного вінка з лози пастельних тонів дивитиметься красномовніше, ніж сотня таких же. Душевно і атмосферно виглядають предмети декору в стилі рустік. Візьміть сушені квіти, гілки з бруньками або ягодами, розмістіть у дерев'яному підсвічнику, вазі з кори або в крафтовому конверті – і ваша валентинка готова.


05 Якщо маєте сумніви, який саме сувенір святкової тематики подарувати, обирайте відповідно оздоблено свічку – безпрограшний варіант. Декорований “вогник” – це завжди чуттєво і символічно.

Природні матеріали особливо підкреслюють щирість почуттів і намірів


УКРАЇНА, КИЇВ ВУЛ. ВОЗДВИЖЕНСЬКА, 9-19 INFO@LABLABLAB.COM.UA WWW.LABLABLAB.COM.UA +380 67 443 76 03 +380 50 388 58 28

З ЛЮБОВ'Ю, LABLABLAB

Lablablab Newsletter_In love_Feb 2014  
Lablablab Newsletter_In love_Feb 2014  

Interior design and décor ideas dedicated to Valentine's Day

Advertisement