Page 1

випуск

№1 2011

РІЧНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ЗВІТ ПОДІ ЛИСЯ ЛЮБОВ’Ю ДО У КРАЇНИ Н А О Н Л А Й Н - П О Р ТА Л І I L O V E U K R A I N E . C O M . U A

65

200

БІЛЬШЕ ШКІЛ УКРАЇНИ ПІДКЛЮЧЕНО ПІДШЕФНИХ ДО ВИСОКОШВИДКІСНОГО ДИТЯЧИХ БУДИНКІВ БЕЗКОШТОВНОГО ІНТЕРНЕТУ ТА ІНТЕРНАТІВ

«КИЇВСТАР» – НАЙКРАЩИЙ ПРАЦЕДАВЕЦЬ УКРАЇНИ


Репутація компанії та корпоративна соціальна відповідальність Упродовж всієї історії «Київстар» висока якість послуг була й залишається базовим пріоритетом у роботі нашої компанії. Завдяки цьому «Київстар» заслужив на повагу й довіру мільйонів людей, які живуть в Україні. Саме тому в 2011 році в умовах інтеграції з «Beeline-Україна» було принципово важливим укріпити репутацію об’єднаного «Київстар» – української бізнес одиниці Vimpelcom LTD. Дослідження Reputational Institute свідчать, що компанія успішно впоралась із цим завданням. «Київстар» зберіг у 2011 році найвищий рівень репутації серед телеком-операторів світу й посів 2 місце серед українських компаній всіх галузей із найміцнішою репутацією. Таких результатів «Київстар» зумів досягнути завдяки правильній роботі з клієнтами, якісному зв’язку й обслуговуванню, корисним сучасним продуктам і послугам, чіткому розумінню своїх цілей, відповідальному ставленню до роботи й грамотному керуванню репутацією.

Діалог зі споживачами та громадськістю в соціальних інтернет-мережах Like • Comment • Share • 24 hours ago near Kyiv 4 587 people like this. 1 058 share Жанна Пархоменко. Інтернет надає компанії якнайширші можливості безпосередньо вести діалог з клієнтами й представниками громадськості, слухати та чути їхню думку, отримувати зворотний зв’язок, консультувати з питань роботи сервісів та продуктів тощо. Роботу в соціальних мережах як окремий напрямок «Київстар» розпочав у 2009 році. За цей час було побудовано й оптимізовано процеси, що дають можливість вести діалог з людьми в цьому форматі, розроблено та запроваджено стратегію комунікацій «Київстар» у соціальних мережах. На цей момент «Київстар» веде діалог з клієнтами на всіх ключових веб-майданчиках, де відбувається обговорення продуктів і послуг оператора. Створені й активно функціонують офіційні представництва «Київстар» і молодіжного мобільного бренда djuice в Facebook, ВКонтакте, YouTube, Twitter. На цей час на соціальних інтернет-площадках інтереси компанії представляє 17 співробітників інтернетволонтерів «Київстар».

Серед головних про-активних акцентів керування репутацією в 2011 році були: проект «Поділіться любов’ю до України», ряд благодійних проектів, а також розвиток діалогу з клієнтами на соціально-медійних площадках.

У результаті «Киевстар» і djuice є телеком-брендами, які одержали найпозитивніші відгуки в українському інтернеті. За результатами дослідження моніторингової компанії SemanticForce, згадуваність «Київстар» у соціальних мережах з 2009 по 2011 рік зросла в 12 разів. Загальна кількість прихильників «Київстар» і djuice в соцмережах перевищила 150 тисяч осіб. А кількість переглядів відеоканалу «Київстар» на YouTube перевищила позначку 500 тисяч.

23 hours ago • Like Comment

2

Річний звіт – 2011


«Поділіться любов’ю до України» «Київстар» був і залишається національним лідером телекому в Україні, компанією, яка щиро любить свою країну й робить усе можливе для її розвитку. В 2011 році «Київстар» вирішив залучити українців до, по суті, національного інтернет-руху, мета якого – укріпити любов українців до своєї країни. Для цього оператор створив багатофункціональний інтернет-портал iloveukraine.com.ua, де кожний, хто побажає, міг викласти улюблені фотографії України, розповісти про корисні маршрути подорожей, поділитися цікавими фактами з історії. На сьогодні цей майданчик став величезною базою знань про країну та її визначні пам’ятки – як уже популярні, так і досі незнані. За півроку існування порталу майже 850 тисяч українців відвідали сайт і долучились до проекту.

Річний звіт – 2011

Загальна кількість прихильників «Київстар» і djuice в соцмережах перевищила 150 тисяч осіб

3


Соціальна програма «Безпека дітей в інтернеті» Довгострокова соціальна програма «Безпека дітей в інтернеті» була розпочата компанією «Київстар» у 2009 році з метою навчання дітей правилам онлайн-безпеки, що сприяє створенню території безпечного інтернету для спілкування, освіти й розвитку. В 2011 році роботу в межах цієї програми було продовжено.

Упроваджено унікальну на телеком-ринку України безоплатну соціальну послугу «Батьківський контроль» для мобільного інтернету, яка відкриває доступ тільки до «білого списку» безпечних дитячих сайтів. Підписано Меморандум про співробітництво з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України; підключено до безоплатного швидкісного інтернету більше 200 шкіл по всій країні. Інформаційною роботою навчання школярів основам онлайн-безпеки охоплено близько 5000 учителів. Волонтерами «Київстар» проведені відкриті уроки й ігрові семінари з онлайн-безпеки для більш ніж 2500 дітей у загальноосвітніх школах і дитячих таборах.

Як результат – соціальна програма «Безпека дітей в інтернеті» визнана найкращим волонтерським проектом в Україні за номінацією «Освіта й культура» за результатами всеукраїнського конкурсу «Корпоративне волонтерство в Україні – 2011», організованого Фондом Східна Європа.

Соціальна програма «Безпека дітей в інтернеті» визнана найкращим волонтерським проектом в Україні Телекомунікаційними послугами «Київстар» користуються близько 25 млн українців, доволі значна частина користувачів – це діти. Відповідальність за власні продукти та послуги – один із головних напрямків соціальної відповідальності «Київстар». У 2011 році «Київстар» продовжував системно розвивати соціальні ініціативи в обраних напрямках відповідальності за продукти та послуги, корпоративної філантропії й екологічної відповідальності.

4

Річний звіт – 2011


На свято Дня Перемоги – 9 травня – «Київстар» традиційно провів акцію «Дзвінок фронтовому другу». Ветерани й діти війни могли традиційно безоплатно зателефонувати всім своїм друзям і близьким в Україні, Білорусі та Росії. У підсумку, герої війни здійснили близько 2000 дзвінків. Співробітники «Київстар» у дарунок організували добровільні концерти пісень воєнних років у 18 містах України.

Усеукраїнська благодійна ініціатива «Для людей, для країни!» «Київстар» уже майже 10 років реалізує масштабну благодійну ініціативу «Для людей, для країни», системно допомагаючи тим, хто найбільше цього потребує, – насамперед дітям з інвалідністю і дітям, позбавленим батьківського піклування. У 65 інтернатах і дитячих будинках, з якими співпрацює компанія, навчаються та живуть більше 10 тисяч дітей з проблемами здоров’я та дітей-сиріт. У центрі уваги 2011 року – допомога дітям і молоді з порушеннями опорно-рухового апарату. Для них «Київстар» обладнав мультимедійні кімнати в 10 спеціальних загальноосвітніх школах-інтернатах і створив серію відео майстер-класів із професійної орієнтації, запросив найкращих експертів. До Нового року співробітники «Київстар» зібрали біля 5000 подарунків, а 100 волонтерів компанії подарували новорічні вистави дітям підшефних інтернатів. Загалом співробітники зіграли 13 вистав у 10 містах України для більш ніж 1500 вихованців дитячих будинків та інтернатів. Також на постійній основі «Київстар» надає допомогу 3500 самотнім людям похилого віку в 11 геріатричних центрах по всій Україні, допомагаючи вирішенню поточних побутових проблем.

Річний звіт – 2011

Програма екологічної відповідальності «Київстар» з 2008 року реалізує Програму екологічної відповідальності в трьох основних напрямках: упровадження енергозберігаючих технологій на різних сегментах бізнесу, заміна паперового документообігу на електронний, екологічні ініціативи. У 2011 році в межах проекту волонтери «Київстар» озеленювали та впорядковували міста України, висаджували квіти та дерева, прибирали зелені території. Також у головному офісі компанії в Києві було обладнано велосипедний паркувальний майданчик.

5


Діяльність «Київстар» тісно пов’язана з життям суспільства – адже кожний другий українець уже обрав наші послуги. Ми наполегливо працюємо, щоб зробити сучасні телекомтехнології доступними для кожного. Надаючи послуги найвищої якості, ми покращуємо життя людей і всієї країни. Ми ухвалюємо відповідальні бізнес-рішення, долучаємося до вирішення актуальних соціальних проблем і з любов’ю піклуємося про тих, хто найбільше цього потребує.

Святкування Дня Незалежності

6

Річний звіт – 2011


«Пробіг під каштанами», Майдан Незалежності, Київ Річний звіт – 2011

7

Social_UA_Annual_2011