Page 133

Kwartalnik Laktacyjny nr 4

Justyna Antonik – doula, doradca macierzyński, doradca noszenia

Maria Ryll - doula, doradczyni chustowa, promotorka karmienia

dzieci w chustach i nosidłach miękkich, instruktor masażu dziecię-

piersią

cego

- wsparcie w ciąży, porodzie i połogu

www.jadoula.pl

- szkolenia chustowe i nosidłowe dla rodziców małych dzieci

www.facebook.com/doulajustyna.antonik

- wsparcie laktacyjne

www.facebook.com/DoradcaMacierzynski

tel. 501 083 889

tel. 601 343 699

e-mail: maria.ryll@gmail.com

e-mail: doulowanie@gmail.com, chustobaby@gmail.com

zasięg działania: Warszawa i okolice

Ewa Krogulska - doula, doradca macierzyński, promotor karmienia

Iza Sztandera - doula i promotorka karmienia piersią (CNOL)

piersią

http://maminiec.eu

http://wsparciewporodzie.wordpress.com

www.facebook.com/Maminiec

www.facebook.com/doulawspiera

tel. 697 464 240

tel. 504 705 828

e-mail: Iza@maminiec.eu

e-mail: wsparciewporodzie@gmail.com

zasięg działania: Warszawa i okolice

Gosia Darmas - doula, prawniczka, Promotorka Karmienia Piersią,

Karolina Saturska - Certyfikowany Doradca Laktacyjny, porady lakta-

instruktorka fitness

cyjne i pielęgnacyjne

www.doulafit4u.pl

www.karolina.saturska.pl

www.facebook.com/Doulafit4u

tel. 501 937 696

tel. 604 462 366

e-mail: karolina@saturska.pl

e-mail: gosia@doulafit4u.pl

zasięg działania: Warszawa i okolice

zasięg działania: Warszawa, Radom Marta Klewińska - doradca noszenia w chuście ClauWi Dominika Jakubowska - doula i instruktorka masażu Shantala

www.zamotani.pl

http://rodzicielstwobliskosci.com/

www.facebook.com/Zamotani

zasięg działania: Warszawa, Pruszków, Milanówek

tel. 663 286 222 e-mail: marta@zamotani.pl

Kama Papińska – doula, doradca noszenia w chustach

zasięg działania: Warszawa i okolice

www.doula.papinska.pl www.facebook.com/kama.papinska

Patrycja Klimek-Wierzbicka - Doradca Noszenia ClauWi po kursie

tel. 502 132 281

zaawansowanym

email: kamila@papinska.pl

www.chustodzieciaki.pl

zasięg działania: Warszawa i powiaty piaseczyński i grójecki

www.facebook.com/chustodzieciaki tel. 506 052 295

Agnieszka Rudzińska-Jobda – doula

e-mail: patrycja@chustodzieciaki.pl

www.twojadoula.com

zasięg działania: Warszawa i okolice

www.facebook.com/TwojaDoula tel. 501 406 482

Kasia Masojada-Chotkowska – doula

agnieszka@twojadoula.com

www.doulama.pl

zasięg działania: Warszawa i południowe powiaty

www.facebook.com/kasiadoulama tel. 530 059 058

Kamila Bochenek - Doula (certyfikat ukończenia szkolenia DONA,

e-mail: doulama@doulama.pl

członkini Stowarzyszenia Doula w Polsce)

zasięg działania: Warszawa i okolice

http://doulakamila.wordpress.com www.facebook.com/doulakamila

Węgrów

tel. 533 699 068

Weronika Surudo – doula, Bezpłatna Szkoła Rodzenia Profile

e-mail: doula.kamila@gmail.com

www.szkolarodzenia-prolife.pl

zasięg działania: Warszawa i wschodnie okolice

www.facebook.com/pages/Szkoła-Rodzenia-Prolife/136052923256609 tel. 536 404 850

133

Kwartalnik Laktacyjny nr 4 - XII.2014 - III.2015  

Czwarty numer Kwartalnika Laktacyjnego - pierwszego magazynu o karmieniu piersią w Polsce

Kwartalnik Laktacyjny nr 4 - XII.2014 - III.2015  

Czwarty numer Kwartalnika Laktacyjnego - pierwszego magazynu o karmieniu piersią w Polsce

Advertisement