Page 6

Tvoj domov v zahraničí

Zapoj sa do každodenného života miestnej rodiny alebo si vychutnaj spoločnosť medzinárodných študentov v bezpečnej EF rezidencii či rezorte.

Hosťovská rodina

Rezidencia Londýn

Hosťovská rodina Využi možnosť spoznať kultúru a jazyk hosťovskej krajiny z prvej ruky. Všetky hosťovské rodiny sú starostlivo vyberané EF miestnym personálom a mnohé z nich poskytujú svoj domov EF študentom už niekoľko rokov. Ak cestuješ s kamarátom a chcete spoločne bývať, stačí uviesť meno kamaráta na prihláške.

6

14LT_SK_BOOK.indb 6

Junior College Dauntsey’s

EF Rezidencia/EF Campus Študentská rezidencia sa nachádza v blízkosti EF školy alebo univerzitného campusu. Staneš sa súčasťou medzinárodnej komunity mladých. Vedúci rezidencie je k dispozícii 24 hodín denne, aby zabezpečil najvyššiu bezpečnosť a riadenie rezidencie. V mnohých rezidenciách nájdeš študentskú miestnosť na oddych, kaviareň alebo počítačovú miestnosť.

EF Rezort

Juniorská škola

Vo vybraných destináciách ponúkame ubytovanie v letných rezortoch, kde sa môžeš cítiť ako na dovolenke a zabávať sa so študentmi z rôznych kútov sveta. Vedúci EF rezortu je k dispozícií 24 hodín denne, aby zabezpečil najvyššiu bezpečnosť a riadenie rezortu. Všetky rezorty majú k dispozícii bazén a ponúkajú rôzne skupinové aktivity.

V špeciálnych EF juniorských destináciách ponúkame bezpečné, pohodlné a zaistené internátne školy. Na vlastnej koži zaži, čo prináša britský univerzitný život a využi množstvo športových aktivít, ako i aktivít vo voľnom čase. EF vedúci kurzu sú tu taktiež ubytovaní.

Zavolaj nám:

11/11/13 10:56 AM

Final 14lt sk brochure hres  
Final 14lt sk brochure hres  
Advertisement