Page 1

КОКТЕЙЛЬНА КАРТА


Весь колорит галицьких традицій допомагає бренд-бармену Івану Зелику міксувати унікальні та неповторні коктейлі. Особливу увагу він приділяє домашнім настоянкам та наливкам, які подаються у складі авторських коктейлів. А відомі, перевірені часом, надихають на створення нових рецептів, а також подаються в Барі Бачевських у класичному варіанті.


СЕЗОННІ КОКТЕЙЛІ

МАЛИНОВИЙ ДЖИН ТОНІК Освіжаючий, літній Ароматний та яскравий коктейль на основі джину Baczewski, провареного у сувіді з малиною, горілки Baczewski абрикос та освіжаючого тоніку. Прикрашається базиліком та малиною. APERITIF

200g

100 ГРН


СЕЗОННІ КОКТЕЙЛІ

БЕАТА РОЗМАРИНОВА Літній, тонізуючий Освіжаючий коктейль на основі горілки Baczewski на розмарині, з легкою кислинкою лимонного фрешу та м’якими нотками цукрового сиропу, прикрашається базиліком.

80 ГРН

APERITIF

100g


СЕЗОННІ КОКТЕЙЛІ

КВІТКОВИЙ АРТЕС Літній, пряний, трав’яний Оригінальний та ніжний коктейль з незвичним поєднанням горілок Baczewski на ромашці та Baczewski лісовий горіх, молочного та ванільного сиропів, портвейну Noval Black та лимонного фрешу. ANY TIME

200g

80 ГРН


СЕЗОННІ КОКТЕЙЛІ

ЯГІДНА ІМПРЕЗА Літній, освіжаючий Коктейль з фруктовими нотками на основі смородинової горілки Finlandia BlackCurrant, ароматного джину Baczewski, портвейну Noval Black, грушового сиропу, цитрусового смаку від фрешу лайму та освіжаючого тоніку. Подається з ягодами смородини та апельсиновим чіпсом.

120 ГРН

ANY TIME

200g


СЕЗОННІ КОКТЕЙЛІ

РЕМЕР БАЧЕЛЕСА Освіжаючий, літній Сміливе поєднання ароматного джину Baczewski, трав’яного смаку настоянки Becherovka, пряності імбирного елю з освіжаючими нотками лаймового фрешу, сиропу з лемонграсу та щавлії. APERITIF

250g

100 ГРН


АВТОРСЬКІ КОКТЕЙЛІ

ЛЕОПОЛЬД Фруктовий, середньої міцності Прекрасне поєднання наливок з абрикосу та смородини з м’яким та ароматним джином Baczewski та з цитрусовими нотками лаймового фрешу.

100 ГРН

APERITIF

250g


АВТОРСЬКІ КОКТЕЙЛІ

ГРЕЧНА МАРГАРИТА Пряний, середньої міцності Пряний коктейль на основі гречаної настоянки Baczewski та текіли El Jimador Reposado, м’який та карамельний смак якої балансує з лаймовим фрешем та медовим сиропом. ANY TIME

130g

120 ГРН


АВТОРСЬКІ КОКТЕЙЛІ

КАЙЗЕРВАЛЬД Середньої міцності, освіжаючий, тонізуючий Його ще називають львівським мохіто. Коктейль на основі горілки Baczewski та фірмової настоянки на соснових бруньках, з ароматним сиропом з бузини та освіжаючими нотками лаймового фрешу, яблучного соку, огірка та пікантністю розмарина.

100 ГРН

APERITIF

120g


АВТОРСЬКІ КОКТЕЙЛІ

ЛЕЙБ ТА ХАНА Легкий, освіжаючий У коктейлі – горілка Baczewski проварена у сувіді з грушею, що добре балансує зі свіжістю лимонного фрешу та пряною солодкуватістю сиропів з хрону та меду. Прикрашається малиновою пудрою та вишнею Amarena. APERITIF

130g

120 ГРН


АВТОРСЬКІ КОКТЕЙЛІ

ПАН КУЛЬЧИЦЬКИЙ Міцний, вершковий Коктейль на основі цісарських горілок Baczewski – з класичним та зі смаком лісового горіху, з оксамитовим смаком кавової наливки, вершками, пряністю мускатного горіха та свіжістю м’яти.

100 ГРН

DIGESTIF

150g


АВТОРСЬКІ КОКТЕЙЛІ

СТАРЕНЬКИЙ ТРАМВАЙ Міцний, трав’яний Оригінальне поєднання фірмових настоянок з зеленого горіху, полину, полуниці, апельсинової та ожинової горілки Baczewski з цитрусовою та оксамитовою гірчинкою апельсинового бітеру. Подається зі справжнім трамвайним квитком. DIGESTIF

100g

100 ГРН


АВТОРСЬКІ КОКТЕЙЛІ

КРИВАВА МАРИСЯ Пряний, димний, середньої міцності Галицька варіація класичного відомого коктейлю. В основі горілка Baczewski на овочах із настоянкою з хрону у поєднанні з овочевим соком, медовим сиропом та кислинкою лимону. Приправлений пряними спеціями та трьома видами Табаско. Вудиться на стружці дуба та яблуні. Добре смакує з м’ясними стравами.

100 ГРН

APERITIF

250g


КОКТЕЙЛІ WHISKEY/WHISKY/BOURBON NEW YORK SOUR

WHISKEY SOUR Легкий, з кислинкою, літній Коктейль на основі пряного віскі Bulleit Burbon, смак якого доповнений легкою кислинкою лимонного фрешу та цукровим сиропом. DIGESTIF

110mg

140 ГРН

ANY TIME

110mg

LYNCHBURG LEMONADE

ANY TIME

200mg

140 ГРН

Середньої міцності, пряний Пікантний мікс віскі Red Label JW та торф’яного Caol Ila, який балансує з пряністю імбирного та медового сиропів і цитрусовим смаком лимонного фрешу. ANY TIME

105mg

SAZERAC

DIGESTIF mg

70

Міцний, вечірній Старовинний американський коктейль на основі віскі Bulleit Rye та коньяку Remy Martin VS з анісовою ноткою абсенту та благородною гірчинкою бітерів Reychaud’s та Angostura.

130 ГРН

140 ГРН PENICILIN

Літній, освіжаючий

Коктейль з легкою цитрусовою кислинкою у якому чудово поєднався м’який смак віскі Jack Daniel's з освіжаючим імбирним елем, апельсиновим лікером, лимонним фрешем та цукровим сиропом.

Середньої міцності, літній Освіжаючий та цитрусовий коктейль на основі ароматного віскі Gentelman Jack, вина Колоніст Каберне та бітеру Angostura, які чудово балансують з цитрусовими нотками лимонного фрешу та солодкістю цукрового сиропу.

120 ГРН OLD FASHIONED Міцний, вечірній Легендарний коктейль на основі пряного бурбону Woodford Reserve, змішаного з цукровим сиропом та цитрусовою гірчинкою бітеру Angostura.

DIGESTIF mg

70

140 ГРН


КЛАСИЧНІ WHISKEY/WHISKY/BOURBON BOULEVARDIER

MANHATTAN RYE

Міцний, вечірній Насичений твіст на Negroni. Пряна гірчинка Campari та класична трав’яна солодкуватість Cinzano чудово поєднуються з м’ягкою міцністю Bulleit Burbon.

120 ГРН

DIGESTIF mg

90

Міцний, вечірній Коктейль з насиченим смаком на основі ароматного та пряного віскі Bulleit Rye, солодкого та трав’яного смаку Cinzano Antico1757 та з цитрусовою гірчинкою бітеру Angostura. Прикрашається вишенькою Amarena.

130 ГРН

DAIQUIRI

Середньої міцності, тропічний

Улюблений коктейль Ернеста Хемінгуея. Класичне поєднання освіжаючого та пікантного рому Capitan Morgan Blanco, лаймового фрешу та цукрового сиропу.

Кубинський коктейль з двома видами рому Capitan Morgan Blanco та Appleton Estate, пряною ноткою білого вермуту Martini Bianco та цитрусовою кислинкою лаймового та ананасового фрешів.

ANY TIME mg

95

CLOVER CLUB

120 ГРН GIN NEGRONI

Середньої міцності, освіжаючий

Міцний, трав’яний з гірчинкою

Коктейль справжніх чоловічих клубів за часів сухого закону. З м’яким смаком та ароматними нотками джину Tanqueray Ten, свіжістю лимонного фрешу, яка добре балансує з смаком малинового сиропу.

Тонке поєднання ароматного джину Tanqueray, солодкого вермуту Cinzano Antico1757 та пряного Campari.

130 ГРН

85

RUM FLORIDITA

Кубинський, освіжаючий

120 ГРН

DIGESTIF mg

ANI TIME

110mg

120 ГРН

ANY TIME

130mg

DIGESTIF mg

90


КОКТЕЙЛІ APERITIVE BITTER RIGA BLACK MAGIC Міцний, дигестив, ягідний

APEROL SPRITZ Легкий, літній, цитрусовий

APERITIVE mg

190

ANI TIME

125mg

ANI TIME

250mg

Освіжаючий коктейль на основі насиченого аперитиву Aperol та ігристого prosecco Miol spumante, що увібрали у себе італійське сонце, з терпкою гірчинкою грейпфрутового фрешу та м’якою cвіжістю содової Royal Club.

120 ГРН VODKA GRAPEFRUIT SOUR Літній, цитрусовий, легкий Освіжаючий та терпкий коктейль на основі горілки Finlandia Grapefruit та лікеру Joseph Cartron зі смаком грейпфрута у поєднанні з оксамитовою гірчинкою італійського аперитиву Aperol, лимонним фрешем та пряним смаком медового сиропу.

120 ГРН

DIGESTIF mg

90

Коктейль на основі гіркуватосолодкого бальзаму Riga Black Balsam, зі смородиновими відтінками у смаці від лікеру Riga Black Currant, з додаванням гранатового лікеру Pama, ароматного апельсинового бітеру та сухого насиченого хересу Olo Rosso Lustau. Обережно, коктейль з містичною історією.

130 ГРН БЕЗАЛКОГОЛЬНІ ЛИМОНАД ЗА ТАРНАВСЬКИМ Літній, освіжаючий

ANI TIME

250mg

Освіжаючий коктейль на основі содової Royal Club, пряного імбирного сиропу, з кислинкою лимонного фрешу, що підкреслюється сиропом з щавлії.

70 ГРН

КРИВАВА МАРИСЯ

СНІДАНОК РАЙХА

Пряний, димний

Тонізуючий, солодкий

В основі коктейлю овочевий сік з пряним медовим сиропом та нотками лимонного фрешу. Приправлений пряними спеціями та трьома видами Табаско. Вудиться на стружці дуба та яблуні.

Оригінальний коктейль на основі міцної кави еспресо, освіжаючого тоніку, бурякового фрешу, підсолодженого апельсиновим пюре та ванільним сиропом.

70 ГРН

ANI TIME

250mg

70 ГРН


ОЗНАКУВАННЯ ДЕННИЙ КОКТЕЙЛЬ ВЕЧІРНІЙ КОКТЕЙЛЬ НІЧНИЙ КОКТЕЙЛЬ З ЦИТРУСОВИМИ НОТКАМИ З МЕДОВИМ СИРОПОМ З РОЗМАРИНОМ З РОМАШКОЮ З МАЛИНОЮ З КАВОВИМ ПРИСМАКОМ

Карта коктейлів  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you