__MAIN_TEXT__
feature-image

Page 1

Magazyn Europejski SOWA 28 stycznia 2021

Europäisches Magazin SOWA 28. Januar 2021

Z Brabancji do Belgii jak Masło Czeladzkie do Czeladzi z listy 27 PANDEMIA PSYCHOZY FO von Stefan Kosiewski CB25 SSetKh ZECh Dialoginitiative ZR Napisał sowa (») Wczoraj o 22:34 w kategorii Kriegsgräber – Mogiły Polskie w RFN, czytaj: 76× audio: https://gloria.tv/post/JDwzahQB38Qo4xE6VUemfr1NR Stefan Kosiewski odpowiedział na komentarz. Stefan Kosiewski Zofia Kijania https://twitter.com/sowa/status/1353969713441890304 sowa @sowa https://ligon.wordpress.com/2020/01/13/ Ursula von der Leyen musi odejść z Brukseli https://astrazeneca.com/country-sites/belgium.html po fiasku geszeftu z producentrem szczepionki, https://nl.wikipedia.org/wiki/Groot-Bijgaarden który odmówił eksportu z Brabancji do Belgii === Original (Polnisch) übersetzt von https://ligon.wordpress.com/2020/01/13/ Ursula von der Leyen muss Brüssel verlassen https://astrazeneca.com/country-sites/belgium.html nach dem Scheitern von Geszeft mit dem Impfstoffhersteller, https://nl.wikipedia.org/wiki/Groot-Bijgaarden die sich weigerten, aus Brabant nach Belgien zu exportieren Belgium AstraZeneca AstraZeneca - Belgium - Discover the ground-breaking work we are going in Belgium at AstraZeneca.com astrazeneca.com 8:35 vorm. 26. Jan. 2021

280 Publications Open stack Instytut Niebopolityki Polnisches Kulturzentrum e.V.


Magazyn Europejski SOWA 28 stycznia 2021

Europäisches Magazin SOWA 28. Januar 2021

audio: https://gloria.tv/post/vut6b9bxfUkX3MTvu1rYPGy9Q Groot-Bijgaarden - Wikipedia nl.wikipedia.org Groot-Bijgaarden - Wikipedia Groot-Bijgaarden is een plaats in de Belgische provincie Vlaams-Brabant en een deelgemeente van Dilbeek gelegen in het Pajottenland. Op deelgemeente Dilbeek na is Groot-Bijgaarden met ruim zevenduizend inwoners binnen de fusiegemeente de kern met het hoogste inwoneraantal. Het dorp is sterk verstede... 2 komentarze Komentarze Zofia Kijania Niestety zawsze byli lepsi i gorsi... co wolno wojewodzie, to nie tobie smro .... i tak jest do dzisiaj, przykre, pozdrawiam❤ · Odpowiedz 1 dni Stefan Kosiewski Zofia Kijania Rzecz w tym, Droga Pani Zosiu, iż zawsze będą tacy, nazwijmy to: inaczej mądrzy, jak dla przykładu: miliarderka Ursula von der Leyen, https://www.facebook.com/photo?fbid=1069870906813572&set=p.1069870906813572 audio: https://www.mixcloud.com/sowafrankfurt/z-brabancji-do-belgii-jak-masloczeladzkie-do-czeladzi-z-listy-27-pandemia-psychozy-fo-von-stefan-k/ Miały miejsce szatańskie zaiste wypaczenia w Kościele św. jak zresztą w całym życiu publicznym tudzież nie wiedzieć dlaczego w końcu także i tajnych towarzystw doskonalących się ludzi, żydomasońskich, ezoterycznych, wolnomularskich, wyjętych nie wiedzieć dlaczego spod kontroli państwowej, nie tylko finansowej, jak gdyby żydomasoneria (Davos, Bilderbergi, Grupa Windsor Kaczyńskiego, Grupa Habsburg Kwaśniewskiego etc.) stały ponad prawem Unii Europejskiej a także wyjęte były kategorycznie, imperatywnie, po królewiecku, coronnie rzekłby aktualnie, spod wszelkiej oceny moralnej. Tymczasem filozofia a z nią jednako proces Oświecenia ludzkości i to, co najcenniejsze, nazywane powszechnie NWO (Nowym Porządkiem Świata), nie stoją wszak w miejscu, niczym pudrowane peruki w czasach Kanta na wystawie sklepowej a potem jeszcze do dziś właściwie, we wstępie do Kapitału Marxa wspomniane, ale permanentnie podlegają rozwojowi zgodnie z Planem Bożym. Jakim imieniem nie byłaby wzywana odwiecznie na całej planecie Moc Kreacji Wszystkiego nie z przypadku agnostycznego, od tzw. wielkiego wybuchu do wielkiego wybuchu, jak od pierwszego do pierwszego żyło biedne żydostwo na Węgrodzie w Czeladzi za Gomułki jeszcze a może i pokutuje dzisiaj nadal za długi u sąsiada na komornym wegetując; nie wiem, nie bywam w Ojczyźnie mojej, od 15 grudnia 1982 r., drugiego roku stanu wojennego w PRL przebywając na emigracji politycznej w Niemczech. Polak w Niemczech na wygnaniu za niezgodę kontestatora na zniewolenie ludzi (nieludzkie!) i narodów Europy (bezprawne!) 280 Publications Open stack Instytut Niebopolityki Polnisches Kulturzentrum e.V.


Magazyn Europejski SOWA 28 stycznia 2021

Europäisches Magazin SOWA 28. Januar 2021

przez mafijny system ukrytego pod rytualnymi fartuszkami bezbożników żydomasoństwa światowego. Tymczasem Ład Boży Pitagorejczycy dostrzegli w geometrycznym kształcie gwiazdy pięcioramiennej, w złotym podziale klasycznej Grecji, w ciągu matematycznym Fibonacciego, w sprawiedliwym dostępie najmniejszych listków każdego kwiatu do światła słonecznego, w piramidkach szyszek pinii, jak cyprys zielonej w Księdze Ozeasza (14,9), owocami rodnej obecnymi w pesto medyterańskim, rozświetlonym miłością Kreatora Bizantyjskiego. Tymczasem jutro, w środę 27 stycznia na kanale Szkoły Zdrowego Zmysła w Moskwie: ostatnie wydarzenia w kraju, wzrost akcji protestacyjnych z udziałem młodzieży https://t.co/lCPzyksjLt Prof. Oleg A. CHAGIN, Dyrektor Instytutu Badawczego Research Institute of Anthropogenesis https://t.co/LtMs9zctR1 — sowa (@sowa) January 26, 2021 Szczęść Boże, Państwu. Obecności Bożej nigdy za wiele.

https://vk.com/video467751157_456239388 Stefan Kosiewski Zofia Kijania Rzecz w tym, Droga Pani Zosiu, iż zawsze będą tacy, nazwijmy to: inaczej mądrzy, jak dla przykładu: miliarderka Ursula von der Leyen, która jako Komisarz Unii Europejskiej w Brukseli zrobiła szemrany geszeft z globalistyczną firmą żydoską produkującą na przedmieściach Brukseli szczepionkę AstraZeneka, natomiast dzisiaj - ta osobiście namaszczona przez Angelę Merkel niewiasta, pochodząca nota bene z jednej z najbogatszych rodzin żydowskich w Republice Federalnej Niemiec (Albrecht, sklepy ALDI, kawa Albrecht) - zdradza wyraźnie objawy Pandemii Psychozy głosząc w rocznicę wejścia wojsk sowieckich do opuszczonego od kilku dni obozu KL-Auschwitz, tzw. Kłamstwo Brukselskie o wstrzymanym rzekomo eksporcie do Unii Europejskiej inkryminowanej szczepionki matacząc, prawdę zatajając, przeinaczając, albo nie mając po prostu zielonego pojęcia o tym, że szczepionka ta produkowana jest w Belgii na przedmieściach Brukseli, w tej samej Brabancji, w której żydokomunista Leszek Miller obecnie robi za negatywnie zaszczepionego eurodeputowanego, tzn. tak jakby nie wiedziała wytapirowana niekumata, że nie można wstrzymać eksportu do Unii Europejskiej Masła Czeladzkiego wyprodukowanego w Czeladzi po prostu dlatego, że Czeladź leży na terytorium Unii Europejskiej (jak Bruksela w Brabancji), zatem nie może być eksportu żadnego towaru szczepionkowego, czy maślanego, jak masło Czeladzkie z osiedla Piaski na osiedle terrorysty z Polskiej Partii Robotniczej, Marcelego Nowotki, ponieważ nieszczęsne szczepionki wyprodukowane w Brabancji mogą sobie oczywiście 280 Publications Open stack Instytut Niebopolityki Polnisches Kulturzentrum e.V.


Magazyn Europejski SOWA 28 stycznia 2021

Europäisches Magazin SOWA 28. Januar 2021

syjonistyczne debile unijne podrzucić do Brukseli taczkami, po godzinach spania na posiedzeniu plenarnym, aby wyspani, zrelaksowani oraz pod nowymi maseczkami, nazwiskami (vide: Janusz Korwin-Mikke, wcześniej używane nazwisko Ozjasz Goldberg https://www.facebook.com/ArchiwaIpn/posts/212937702147325/ po kilkunastoletnim jeżdżeniu bez prawa jazdy i po przejechaniu polskiej baby na przejściu dla pieszych, jak europoseł Cimoszewicz po stypendium Fulbrighta w USA https://niezlomni.com/mariancimoszewicz-ojciec-wlodzimierza-cimoszewicza-byl-w-informacji-wojskowej/ wjechał w Suwałkach na przejściu dla pieszych w kobietę, na nazwisko Dawid Goldstein http://yelita.pl/artykuly/art/lista-prawdziwych-zydowskich mogli zaszczepiać się mową nienawiści jeden od drugiego, nienawiści do miejscowego goja, do woli https://www.fronda.pl/a/resortowi-rodzice-ojciec-wlodzimierza-cimoszewicza,65734.html Tauto-logicznie masło maślane Studia Slavica et Khazarica von Stefan Kosiewski CUI BONO 25 Rozdział (żydostwa od miejscowych) Pandemia Psychozy 20210127 Fascynacja Obłędem Z Panem Bogiem, Szanowna Pani Zosiu, nie doszukujmy się, nie dosikajmy się w powyższym nic przykrego, obżydliwego, zanim Angela Merkel nie wprowadzi na wszystkich lotniskach w Polin Dudy obostrzenia polegającego na wkładaniu (analnie i oralnie na spotkaniach posłużbowych Kaczyńskiego z podoficerem z WSI) do PIS-uarów papieru toaletowego, ażeby nie pryskało im ekstatycznie moczem na boki i żeby jeden podróżujący do Brukseli nie zarażał się zapachem kwaśnego moczu od drugiego podróżującego do Izraela, gdzie rząd żydowski wstrzymał całkowicie ruch samolotów na swoich lotniskach, ponieważ papier toaletowy wkładany tam do muszli klozetowych był z recyklingu (patrz: proza Różewicza), takie było podejrzenie niesprawdzone, a to wywołało z miejsca obligatoryjnie antysemicką odrazę, że oni (tzn. miejscowe żydostwo) ten papier pos(.)any poddają ekologicznemu przerobowi, ażeby utrzeć .:.Sprawę tańszym kosztem i żeby premier Netanyahu nie podlegał osądowi za korupcję i geszefty tego samego rodzaju, co Ursula von der Leyen rozprysła na boki śmierdząco w Brukseli. https://ligon.wordpress.com/2020/01/13/ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=414707133269625&id=10004191024 7940&comment_id=470121821061489&reply_comment_id=470414707698867 Miesiąc: Grudzień 2012 Polecane Czy jest Pani może córką Macieja Kozłowskiego TW „Witold”? ZECh von Stefan Kosiewski FO110 Generalkonsulin Kozlowska https://sowafrankfurt.wordpress.com/2012/12/ Stefan Kosiewski: ZECh Fascynacja obłędem, fragment 110: czy jest Pani może córką Macieja Kozłowskiego, TW "Witold"? 12/7/2012 http://oswiata.weebly.com/blog/fo110 Prezes Stefan Kosiewski, Konsul Genaralna RP w Kolonii Jolanta Róża Kozłowska

Stefan Kosiewski: Zarys Estetyki Chazarów FO110 Frankfurt nad Menem, 7 grudnia 2012 r. Szanowna Pani Konsul, czy jest może Pani Konsul córką Macieja Kozłowskiego, TW 280 Publications Open stack Instytut Niebopolityki Polnisches Kulturzentrum e.V.


Magazyn Europejski SOWA 28 stycznia 2021

Europäisches Magazin SOWA 28. Januar 2021

“Witold”, kłamcy lustracyjnego, żydowskiego bojowca podczas marcowych zamieszek syjonistycznych w 1968 r., zaś od 1969 kapusia Służby Bezpieczeństwa, który robił m.in. za katolika i członka redakcji “Tygodnika Powszechnego” w Krakowie, infiltrował Solidarność Małopolską, a w latach 19861988 przebywał ”na stypendiach w Stanach Zjednoczonych”, żeby po Magdalence i tzw. okrągłym stole robić za Wiceministra Spraw Zagranicznych a potem jeszcze za ambasadora RP w Izraelu? Czy też jest to tylko przypadkowa zbieżność żydowskich nazwisk osób zatrudnionych w Ministerstwie Spraw Zagranicznych i w całej tzw. budżetówce RP? Czy wiadomo Pani, że 30 lat temu Służba Bezpieczeństwa wymusiła m.in. na mnie opuszczenie Ojczyzny z paszportem upoważniającym do jednokrotnego przekroczenia granicy PRL (bez prawa powrotu); w stanie wojennym byłem jeszcze w Polsce dziennikarzem, pracownikiem Zarządu Regionu Śląsko-Dąbrowskiego Solidarności i nie potrafiłem sobie wytłumaczyć później w obozie azylanckim w Schwalbach, jakim to cudem Jerzy Buzek, który nie był ani pracownikiem Solidarności, ani nie płacił składek w żadnej niemieckiej ubezpieczalni, mógł dostać w Katowicach na Komendzie Wojewódzkiej Milicji Obywatelskiej paszport upoważniający go do wyjazdu z córką na darmowe leczenie w Niemczech i do powrotu do Polski, jak gdyby nigdy nic. Jak gdyby Wydział Paszportowy nie zainteresowało to, kto i za co Buzkowi płaci przy okazji tej wycieczki do Niemiec. Potem dowiedziałem się, że agent Służby Bezpieczeństwa o pseudonimie TW “Karol” (i innych używanych) odmówił dokonania lustracji nieskromnej swej osoby w Instytucie Pamięci Narodowej Komisji badania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu, bowiem po okresie robienia za premiera w Polsce podejmował szereg decyzji korzystnych także dla RFN jako przewodniczący Parlamentu Europejskiego. 280 Publications Open stack Instytut Niebopolityki Polnisches Kulturzentrum e.V.


Magazyn Europejski SOWA 28 stycznia 2021

Europäisches Magazin SOWA 28. Januar 2021

Pisany przeze mnie obecnie Zarys Estetyki Chazarów ubogacamy w tym miejscu uwagą, iż antypolska współpraca ze Służbą Bezpieczeństwa wykonywana przez kapusia Buzka, kapusia Kozłowskiego i wiele milionów takich samych jak oni złoczyńców, oprócz wymiernych korzyści finansowych mogła im dawać także i coś takiego jak poczucie sensu życia, lecz jeśli jeden z drugim od wielu lat ukrywa wciąż przed ludźmi swoją twarz dwulicowca, wolałby przemilczeć własną przeszłość, haniebną obiektywnie z etycznego punktu widzenia, to czyni wszystko w tym celu zapewne też dlatego, że we wszystkich kulturach na całym Bożym świecie tajna współpraca obywatela z dyktatorem takim, jakim był żydokomunista Jaruzelski, oprócz etycznej podlega także ocenie estetycznej, albowiem zarówno pitagorejczycy jak i Platon nie oddzielali piękna estetycznego od moralnego. Stąd mówimy dzisiaj w kręgu cywilizacji i kultury europejskiej o pięknym zachowaniu młodych ludzi ze skupieniem i szacunkiem odnoszących się do moralizatorskich uwag osób starszych, a nie tylko o pięknym zachowaniu kawalerów ustępujących cudzym dziadkom miejsca na Titanicu. Także piszący po grecku żyd Józef (prawdziwie nazywany po żydowsku: ben Mathitjahu ha Kohen) najpierw zdradził swoich i stał się doradcą rzymskich wojsk oblegających Jeruzalem w 70 r. po narodzeniu się Chrystusa a w nagrodę za zdradę własnego narodu żydowskiego dostał obywatelstwo Rzymu i nazwisko Titus Flavius Josephus razem z przepiękną willą w stolicy i stałą pensją rządową, a dopiero później oddał się pracy pisarskiej i m.in. stworzył piękną legendę o samobójczym umieraniu – z ręki dziesięciu wybranych żydów do zabijania swoich – całej reszty żydowskich obrońców twierdzy (Massada) w 73 r. po Chrystusie. Dlatego musiało nas ostatnio boleśnie zasmucić a przy tym zadziwić w debiutanckim liście adwentowym nowego 280 Publications Open stack Instytut Niebopolityki Polnisches Kulturzentrum e.V.


Magazyn Europejski SOWA 28 stycznia 2021

Europäisches Magazin SOWA 28. Januar 2021

Arcybiskupa Diecezji Łódzkiej bałamutne i niezgodne z Prawdą stwierdzenie “…głęboko wierzymy, że to oczekiwanie Izraelitów zakończyło się z chwilą narodzin Jezusa Chrystusa…”. Nie wchodząc zatem w rozważania talmudyczne na temat tego, czy biskup ma rację bredząc o tym, że żydy przestały z chwilą narodzin Jezusa Chrystusa czekać na całym świecie na nadejście Mesjasza, możemy z pewnością powiedzieć, że nie jest to piękne ze strony biskupa rzymskokatolickiego, profesora teologii, ażeby w liście pasterskim do młodych Polaków i Katolików Łodzi, Tomaszowa Mazowieckiego oraz innych, pobliskich okolic zwracać się w języku odległym od pojęcia piękna i dostrzegać tylko problem zakłamania innych ludzi, wyłączając spośród tegoż zakłamania kler katolicki i przedstawicieli Episkopatu Polski obecnych chociażby przy obżydliwej zmowie z Kiszczakiem w Magdalence, owocującej w tragiczne dla Narodu Polskiego skutki tejże szatańskiej zmowy, układu wtajemniczonych stron oraz osób związanych diabelskim cyrografem, takich jak np. Wałęsa i bracia Kaczyńscy ale i trzej księża obecni w Magdalence z woli jp2 i kardynała Glempa, mianowani wkrótce za to biskupami, gdyż młodzi Polacy w Polsce XXI w., do których biskup nie wymieniony tu z nazwiska nieodpowiedzialnie mówi językiem niewykształconego, mitycznego Poleszczuka, legitymują się przecież , jak żaden inny Naród nie tylko w Unii Europejskiej ale i na całym Bożym świecie, w 40 procentach dyplomem ukończenia wyższej uczelni. (23.) Sum sum corda i podnośmy poziom naszych wypowiedzi publicznych, albowiem do głupich nie mówimy z ambon i z katedr, lecz do grzesznych i zniewolonych. Dla Narodu Polskiego kapusie żydowskiego pochodzenia, którzy donosili dla korzyści materialnych w żydokomunistycznym PRL-u na swoich bliźnich, ażeby lepiej żyć kosztem Polaków i zajmować państwowe stanowiska, nie są piękni. Piękna jest natomiast, nie tylko dla żydów i Polaków, legenda o heroicznej śmierci żydowskich obrońców Massady, przypisana im przez Flaviusza post mortem na wzór greckiego rozumienia piękna przez Homera. Nie zapominajmy przy okazji dokonanego przed chwilą wartościowania, że Titus Flavius Jozephus pisał dla rzymskiego czytelnika rozkochanego w klasycznych wzorach estetyki Greków. https://www.pinterest.de/pin/452752568797402828/activity/tried W grudniu 2012 r. mija 20 lat od założycielskiego zebrania, w pomieszczeniach parafii rzymskokatolickiej, Polskiego Stowarzyszenia Szkolnego OSWIATA we Frankfurcie nad Menem i w świetle powyższych wyjaśnień nie byłoby zaprawdę piękne, gdyby z tego powodu jakiś żydokomunistyczny zboczeniec z uczciwej drogi wpadł jeszcze na pomysł składania fałszywych gratulacji z okazji tegoż jubileuszu narodowego aktywnym społecznie na emigracji politycznej w Niemczech członkom Narodu Polskiego. W zał. przesyłam fotkę, na której nie pięknie, lecz chyba ładnie z Panią Konsul wyszedłem przed paru laty, w przerwie koncertu Chopinowskiego w Oberursel, kiedy to pogratulowałem Pani w kawalerski zaiste sposób objęcia nowego stanowiska; przy okazji z przykrością zauważam, że od tamtego czasu nie wykazała niestety Pani Konsul żadnego zainteresowania ofertą pomocy środowiska Polaków w Niemczech przy oczyszczaniu stajni Augiasza, tj. salonów ambasady RP nie z pięknych, lecz zaiste bżydkich śmieci pozostawionych nie tylko w okręgu konsularnym Kolonii przez tajne służby żydokomunistycznego PRL-u. Z poważaniem Stefan Kosiewski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Szkolnego OSWIATA we Frankfurcie nad Menem Z Panem Bogiem Stefan Kosiewski otwiera 1993 r. Szkołę Języka Polskiego i Kultury Polskiej w kościele PMK we Frankfurcie nad Menem 280 Publications Open stack Instytut Niebopolityki Polnisches Kulturzentrum e.V.


Magazyn Europejski SOWA 28 stycznia 2021

Europäisches Magazin SOWA 28. Januar 2021

https://www.academia.edu/8077541/ https://independent.academia.edu/StefanKosiewski

Stefan Kosiewski skosiewski@gmail.com 26 sty 2021, 18:41 (14 godzin temu) Szanowni Państwo, w pierwszych słowach Waszego listu czytamy: "pozyskaliśmy Państwa adres od miasta Frankfurtu w celu prowadzenia reklamy wyborczej i piszemy do Państwa, żeby zwrócić uwagę na szczególną szansę Polonii we Frankfurcie". Natomiast na

280 Publications Open stack Instytut Niebopolityki Polnisches Kulturzentrum e.V.


Magazyn Europejski SOWA 28 stycznia 2021

Europäisches Magazin SOWA 28. Januar 2021

https://www.facebook.com/DajZnakFrankfurt czytamy, iż są Państwo "organizacją polityczną". Cieszymy się, że miasto Frankfurt nad Menem wskazało Państwu prywatny adres działającego od 1992 roku na rzecz Polaków żyjących w Niemczech przewodniczącego stowarzyszenia Polnischer Schulverein OSWIATA in Frankfurt am Main e.V. Chętnie pomożemy Państwu w prowadzeniu reklamy wyborczej na łamach Magazynu Europejskiego SOWA, na warunkach do ustalenia. Z poważaniem i Szczęść Boże! Stefan Kosiewski, Vorsitzender Polnisches Kulturzentrum e.V. OSWIATA Postfach 800626 65906 Frankfurt

http://oswiata.weebly.com/blog/category/frankfurt/3 Od: Stefan Kosiewski <skosiewski@gmail.com> Date: wt., 26 sty 2021 o 18:41 Subject: Barbara Lange, Dariusz Kalinowski DAJ ZNAK Frankfurt, 24 stycznia 2021 To: <mapka@dajznak.blog>, <kontakt@dajznak.blog>, <sowa.magazyn@yandex.com>

https://mix.com/sowa/posts Od: skosiewski@gmail.com <skosiewski@gmail.com> Wysłano: środa, 27 stycznia 2021 18:51 Do: 'Barbara Lange Daj Znak' <blange@dajznak.blog>; briefwahl@stadt-frankfurt.de; info@rak-ffm.de DW: sowa.magazyn@yandex.com; kontakt@dajznak.blog; mapka@dajznak.blog; briefwahl@stadt-frankfurt.de; info.kav@stadt-frankfurt.de Temat: Nie udzieliła Pani jednak rzeczowej odpowiedzi na nasze Pismo z 26 sty 2021, 18:41 (22 godziny temu), w zał. zeskanowane w całości na dowód naszych dobrych intencji. ODP: Informacje odnośnie wyborów 280 Publications Open stack Instytut Niebopolityki Polnisches Kulturzentrum e.V.


Magazyn Europejski SOWA 28 stycznia 2021

Europäisches Magazin SOWA 28. Januar 2021

Szanowna Pani Adwokat Lange, główna kandydatka do Rady Miasta, nie umniejszając tzw. walorów estetycznych (vide: w zał. Collage von Jan Matejko) chciałoby się zapytać, czy nie nazywała się Pani może wcześniej Abramska z domu, jak ciepła wdowa po skremowanym Adamowiczu, europosłanka oskarżona przez Prokuraturę we Wrocławiu o ukrywanie działalności gospodarczej i zatajanie dochodów z najmu https://www.rp.pl/Prawo-karne/310289904-Europoslanka-Magdalena-Adamowicz-nacelowniku-fiskusa-i-prokuratury.html), ponieważ kropla w kroplę, jak to się mówi sądząc po mijaniu się z obiektywną rzeczywistością, jednej i drugiej. Powiem wprost, nie owijając w bawełnę elokwencji jurysty jako Mgr filologii polskiej ze specjalnością nauczycielską/ Uniwersytet in Katowice: Nie podoba mi się arogancja, z jaką zwróciła się Pani w przesyłce: środa, 27 stycznia 2021 17:08 wysłanej nachalnie (tj. powtórnie, po liście z datą 24 stycznia 2021 r.) z mataczeniem zawartym w pokrętnych informacjach Pani odnośnie wyborów. A mianowicie, zwróciła się Pani do mnie osobiście ze słowami: "pozyskaliśmy Państwa adres od miasta Frankfurtu w celu prowadzenia reklamy wyborczej i piszemy do Państwa, żeby zwrócić uwagę na szczególną szansę Polonii we Frankfurcie". Odpowiedziałem natychmiast prawie na Pani propozycję: „Chętnie pomożemy Państwu w prowadzeniu reklamy wyborczej na łamach Magazynu Europejskiego SOWA, na warunkach do ustalenia”. Nie udzieliła Pani jednak rzeczowej odpowiedzi na nasze Pismo z 26 sty 2021, 18:41 (22 godziny temu), w zał. zeskanowane w całości na dowód naszych dobrych intencji. Może Pani, rzecz jasna dla swojej tylko uciechy, udawać permanentnie głupią (por. „Tylko mądra się wygłupia, głupia jest po prostu głupia” Fraszka von Jan Izydor Sztaudynger), niczym eurodeputowana Adamowicz, która jeszcze nie została skonfrontowana przez Prokuraturę w PL ze zarzutem współuczestnictwa we wielomilionowych zyskach (26 mln PLN), osiągniętych na polu geszeftów: Gdańsk-Lipsk w „Dialogintiative” żydostwa miejscowego ze wschodnioniemieckim, tj. w mafijnym przekręcie, do którego doszło po 280 Publications Open stack Instytut Niebopolityki Polnisches Kulturzentrum e.V.


Magazyn Europejski SOWA 28 stycznia 2021

Europäisches Magazin SOWA 28. Januar 2021

kryminalnym wydelegowaniu się Adamowicza do zasiadania w Radzie Nadzorczej w Lipsku. Droga Pani ma jeszcze okazję zrezygnowania z kandydowania z listy ugrupowania zainicjowanego przez nieszczęsnego konsula RP, Jakuba Wawrzyniaka, który dopuścił się tym samym ewidentnie czynów bezprawnych na terenie RFN. Ma Pani także możliwość dobrowolnego zrezygnowania z wykonywania zawodu adwokata we Frankfurcie nad Menem; w tym celu służy link poniżej. Jeżeli nie skorzysta Pani z żadnej ze wskazanych możliwości i nie odniesie się niezwłocznie w sposób uczciwy a przede wszystkim merytoryczny do postawianych Pani pytań, zmuszeni będziemy do odmówienia Szanownej Pani (w Pismach do Rechtsanwaltskammer Frankfurt am Main oraz do Biura Wyborów), kwalifikacji moralnych do jednego i drugiego w życiu publicznym zorganizowanej grupy traktatowej Polaków w Niemczech (po Myśli postanowień Traktatu o przyjaźni między RFN a RP z 17 czerwca 1991 r.) Z Poważaniem oddaję do publikacji w interesie publicznym i w zgodzie z postanowieniami Traktatu z 17. Juni 1991 Stefan Kosiewski, Journalist, Magister der polnischen Philologie https://www.linkedin.com/in/stefankosiewski/ Verzicht https://www.rak-ffm.de/zulassung/verzicht/ Der Verzicht auf die Rechte aus der Zulassung zur Anwaltschaft ist jederzeit möglich. Die Erklärung muss eigenhändig unterschrieben werden und schriftlich der Rechtsanwaltskammer zugehen. Gleichzeitig sollte der Rechtsmittelverzicht erklärt werden. Anschließend wird die Zulassung zur Rechtsanwaltschaft gemäß § 14 Abs. 2 Nr. 4 BRAO durch Verfügung des Präsidenten widerrufen. Mit Bestandskraft des Widerrufs der Zulassung erlischt die Mitgliedschaft bei der Rechtsanwaltskammer und die Beitragspflicht endet. Dokumente Verzichtserklärung Rechtsanwaltskammer Frankfurt am Main Bockenheimer Anlage 36 60322 Frankfurt am Main Tel.: 069/170098-01 Fax: 069/170098-50 E-Mail: info@rak-ffm.de 280 Publications Open stack Instytut Niebopolityki Polnisches Kulturzentrum e.V.


Magazyn Europejski SOWA 28 stycznia 2021

Europäisches Magazin SOWA 28. Januar 2021

https://www.pinterest.de/pin/739082988846281562

https://sowafrankfurt.wordpress.com/2012/12/07/czy-jest-pani-moze-corka-maciejakozlowskiego-tw-witold-zech-von-stefan-kosiewski-fo110-generalkonsulin-kozlowska/ 280 Publications Open stack Instytut Niebopolityki Polnisches Kulturzentrum e.V.


Magazyn Europejski SOWA 28 stycznia 2021

Europäisches Magazin SOWA 28. Januar 2021

280 Publications Open stack Instytut Niebopolityki Polnisches Kulturzentrum e.V.


Magazyn Europejski SOWA 28 stycznia 2021

Europäisches Magazin SOWA 28. Januar 2021

Teil 1./ Część 1. PDF:https://issuu.com/kulturzentrum/docs/zr_general_dywizji_nikolay_sham_wiceprzew odniczacy Teil 2./ Część 2. Пси-войны: Запад и Восток История военного применения экстрасенсорики Предисловие заместителя председателя КГБ генерала Николая Шама Pokaż więcej 5000 / 5000 Wyniki tłumaczenia Rozdział 2 Wojskowa percepcja pozazmysłowa druga połowa XIX - pierwsza połowa XX wieku W połowie XIX wieku rozwój nauki i edukacji, popularność mesmeryzmu, twórczość von Reichenbacha i innych badaczy wyprowadziły zagadnienia percepcji pozazmysłowej i parapsychologii ze sfer kryminalnej magii i czarów, o których można było mówić tylko szeptem i rzutem oka, na szeroką scenę publicznej dyskusji. Uzdrawianie przez nakładanie rąk, mówienie o przekazywaniu myśli i wzroku bez oczu, wzywanie duchów i rozmowa ze zmarłymi stały się popularne we wszystkich dziedzinach życia, od najniższego do najwyższego. Wszystko to utorowało drogę do pierwszego gigantycznego boomu parapsychologicznego, który rozpoczął się w Europie, Ameryce i Rosji w drugiej połowie XIX wieku. Druga połowa XIX wieku to bezprecedensowa eksplozja zainteresowania parapsychologią. Spadek wpływów Kościoła, popularność mesmeryzmu i żywe przykłady takich mediów, jak włoska Eusapia Paladino (1854-1918), której umiejętności były testowane i badane przez naukowców z wielu krajów, przyczyniły się w znacznym stopniu do wzrostu zainteresowania niezwykłymi zjawiska. Zainteresowanie to zaowocowało dwoma najpotężniejszymi ruchami tamtych czasów medializmem i teozofią, które odegrały znaczącą rolę w przygotowaniu wojen psychicznych XX wieku. Dlatego porozmawiajmy o nich bardziej szczegółowo. Pasja do medialnych seansów, przywoływania duchów, wirujących spodków i obracania stołu 280 Publications Open stack Instytut Niebopolityki Polnisches Kulturzentrum e.V.


Magazyn Europejski SOWA 28 stycznia 2021

Europäisches Magazin SOWA 28. Januar 2021

ogarnęła wszystkie warstwy społeczne. Przed I wojną światową w Niemczech istniało ponad dwa tysiące kręgów spirytystycznych, ponad trzy tysiące we Francji, ponad trzy i pół tysiąca w Rosji, z czego około tysiąc funkcjonowało tylko w Petersburgu. W odpowiedzi na tę modę społeczność fizyczna na Uniwersytecie Petersburskim w 1875 r. Zorganizowała nawet komisję mediumistyczną, której przewodniczył światowej sławy naukowiec Dmitrij Mendelejew, odkrywca układu okresowego pierwiastków. Zgodnie z jego projektem zbudowano specjalne urządzenie - stół manometryczny, który rejestruje ciśnienie dłoni uczestników sesji. Po przeprowadzeniu badań komisja stwierdziła: „Zjawiska duchowe wywodzą się z nieświadomych ruchów lub ze świadomego oszustwa, a nauczanie spirytystyczne (wiara w duchy) jest przesądem”. Nie zrobiło to jednak wrażenia na opinii publicznej, a media nadal „podbijały” świat. Ciekawe, że sam Mendelejew dokonał swojego wielkiego odkrycia we śnie: układ okresowy pierwiastków po prostu śnił o nim, gdy próbował znaleźć wzór w powtarzaniu właściwości chemikaliów. Ale to nie utwierdziło go w przekonaniu, że istnieją psychiczne kanały informacji. ** W tym samym czasie cywilizacja europejska zaczęła odkrywać głębie filozofii Wschodu wraz z praktyką jogi hinduskiej i buddyjskiej. Wszędzie powstały różne stowarzyszenia zajmujące się badaniem i praktyką okultyzmu i nauk Wschodu. Najsłynniejszym z nich było Towarzystwo Teozoficzne, założone przez Helenę Blavatsky i pułkownika Henry'ego Olcotta 17 listopada 1875 roku w Nowym Jorku, z deklarowanym celem badania niezbadanych praw natury i ludzkich zdolności w oparciu o syntezę duchowych osiągnięć Wschodu. i na zachód. Ukrytym celem Heleny Blavatsky było bez wątpienia stworzenie nowej światowej religii, o czym świadczy chociażby wybór samego terminu teozofia, który po grecku oznacza „boską mądrość”. Helena Petrovna Blavatskaya urodziła się w 1831 roku w Rosji w szlacheckiej i zamożnej rodzinie arystokratycznej, wywodzącej się z rodu książąt Dołgoruki, założycieli Moskwy. Od dzieciństwa wykazywała specjalne zdolności psychiczne, a także żywy i wnikliwy umysł. Jej dziadek był gubernatorem w Astrachaniu, gdzie mieszkało wielu buddystów kałmuckich, co dało Elenie możliwość zapoznania się z naukami Wschodu w młodym wieku. W wieku siedemnastu lat wyszła za mąż, ale szybko uciekła od męża i wyruszyła w podróż po świecie. Przez następne ćwierć wieku odwiedziła wiele krajów i wielokrotnie próbowała przedrzeć się do Tybetu. Według niej w końcu odniosła sukces iw 1873 roku po dwóch wizytach w Tybecie wyjechała do Ameryki, gdzie poznała pułkownika Henry'ego Olcotta i z jego pomocą w 1875 roku założyła ruch teozoficzny. Chociaż główne prace Blavatsky Isis Unveiled i The Secret Doctrine to niesamowita mieszanka wschodnich legend, filozoficznego eklektyzmu, ataków na naukę, notatek z podróży, medialnych objawień i po prostu baśni, zrobiły wrażenie na amerykańskiej i europejskiej publiczności, która lubi mistycyzm. Na przykład członkami Towarzystwa Teozoficznego byli: wielki amerykański wynalazca Thomas Edison, słynny 280 Publications Open stack Instytut Niebopolityki Polnisches Kulturzentrum e.V.


Magazyn Europejski SOWA 28 stycznia 2021

Europäisches Magazin SOWA 28. Januar 2021

francuski astronom Camille Flammarion, słynny angielski psycholog William James i inne znane osoby. Wpływ teozofii na myśl ezoteryczną na całym świecie jest trudny do przecenienia, jest po prostu gigantyczny. Towarzystwa teozoficzne pojawiły się w 1884 w Niemczech, w 1893 we Francji, w 1908 w Rosji i wielu innych krajach. Początkowo Towarzystwo Teozoficzne znajdowało się w Stanach Zjednoczonych, następnie w 1879 r. Jego założyciele przenieśli siedzibę Towarzystwa do Indii, a kilka lat później sama Blavatsky przeniosła się do Europy. Zasadniczo świat naukowy zajął negatywne stanowisko wobec teozofii i spirytualizmu. Jednak niektórzy wybitni uczeni uważali, że zjawiska mediumistyczne powinny być poważnie badane i w 1882 roku, za sugestią fizyka Sir Williama Fletchera Barretta (1844-1925), utworzono w Londynie Towarzystwo Badań Parapsychologicznych (SPR). Jej pierwszym prezesem był profesor z Cambridge Henry Sidgwick (1838-1900); w latach 1894-95 prezydentem był William James, jeden z twórców współczesnej psychologii. Wśród wybitnych członków OPI był Sir Arthur Conan Doyle (1858-1930), autor opowiadań o Sherlocku Holmesie. W 1885 roku pojawiło się Francuskie Towarzystwo Badań Parapsychologicznych i Amerykańskie Towarzystwo Badań Parapsychologicznych, aw 1890 roku Rosyjskie Towarzystwo Psychologii Eksperymentalnej utworzyło komisję do zbadania zjawiska „czytania w myślach”.

Wszystkie takie organizacje starały się oddzielić prawdziwe zjawiska parapsychiczne od szarlatanów i zbadać je jako dziedzinę nauki. Badali każdy przypadek spontanicznej telepatii, potwierdzony przez świadków, i zrobiono wiele, choć czasami kosztem wielkiego rozczarowania samych badaczy. Kontrole OPI, wbrew intencjom jego członków, bardziej przyczyniły się do ujawnienia oszustwa niż do potwierdzenia realności zjawisk mediumistycznych. Blavatsky zmarła w 1891 roku. Wkrótce po jej śmierci rozpoczęła się gwałtowna walka o władzę w kierownictwie społeczeństwa, częściowo oparta na historii fałszowania listów mahatmów. Amerykańskie Towarzystwo Teozoficzne oddzieliło się i ogłosiło niepodległość. W 1907 roku Anna Besant została przewodniczącą Towarzystwa Podstawowego, aw 1912 roku ogłosiła swoją podopieczną, młodego panditę Jiddu Krishnamurti, mesjasza, zbawiciela ludzkości i Buddy-Maitreję. To wywołało wiele protestów. Na znak sporu Rudolf Steiner (1861-1925), były przywódca Niemieckiego Towarzystwa Teozoficznego, opuścił je i na podobnych zasadach założył w 1913 roku nowe Towarzystwo Antropozoficzne, a wraz z nim swoją doktrynę antropozofii. 280 Publications Open stack Instytut Niebopolityki Polnisches Kulturzentrum e.V.


Magazyn Europejski SOWA 28 stycznia 2021

Europäisches Magazin SOWA 28. Januar 2021

Jego wykłady cieszyły się ogromnym zainteresowaniem słuchaczy, był szczególnie popularny wśród studentów i pań z towarzystwa. Niektórzy uważali go nawet za duchowego mentora, a wśród tych „niektórych” był generał Helmut-Johann-Ludwig von Moltke Jr., szef Sztabu Generalnego armii niemieckiej podczas I wojny światowej. Mentoring skończył się źle. Według historyka Trevora Ravenscrofta, jeszcze w czasach Republiki Weimarskiej Hitler oskarżył Steinera o używanie „czarnej magii”, którą podporządkował von Moltke i podyktował mu swoją wolę, co zaowocowało klęską Niemiec w I wojnie światowej. W ramach zemsty Hitler rozkazał przygotować zamach i wyeliminować Steinera, ale latem 1922 roku Steiner potajemnie opuścił Niemcy i nigdy do nich nie wrócił. Chociaż Steiner zmarł spokojnie w Szwajcarii i nie wykonano głośnego wyroku terrorystycznego, oświadczenie Hitlera, że Niemcy przegrały I wojnę światową z powodu czarnej magii Steinera, wygląda bardzo pikantnie zarówno na talerzu z solidną historią wojskową, jak i na spodku z historią parapsychologia. Jest mało prawdopodobne, aby „magia Steinera” wpłynęła na wyniki wojny, ale ze względu na obiektywizm muszę powiedzieć, że jeśli ktoś pomógł swojemu krajowi przegrać pierwszą wojnę światową przy pomocy „czarnej magii”, Grigorij Rasputin (1869-1916) - „święty starzec”, pochodzący z chłopów i ulubieniec rosyjskiej pary cesarskiej, który w tym okresie przyczynił się do skokowej zmiany ministrów i upadku aparatu państwowego z pomocą wpływ hipnotyczny, zdolności pozazmysłowe i intrygi. ** https://sowamagazyn.blogspot.com/2021/01/jutro-w-srode-27-stycznia-na-kanale.html https://youtu.be/jTpqwHZuT6Y https://www.academia.edu/s/cbc4b756a5 https://twitter.com/sowa/status/1337469506210426889/photo/3 280 Publications Open stack Instytut Niebopolityki Polnisches Kulturzentrum e.V.


Magazyn Europejski SOWA 28 stycznia 2021

Europäisches Magazin SOWA 28. Januar 2021

https://sowafrankfurt.wordpress.com/2012/12/07/

ALDI a Ursula w Brukseli 39 MUSZELKI ZECh von Stefan Kosiewski CHARAKTER RODOWY KLANU SSetKh PDNXII ODżYDZANIE audio: https://gloria.tv/post/vut6b9bxfUkX3MTvu1rYPGy9Q

twitter.com/sowa/status/1284951800576188420 audio: castbox.fm/x/1KxuL https://twitter.com/sowa/status/1353969713441890304 9:56 vorm. · 12. Nov. 2020 XII Prolegomena do Niebopolityki po Myśli Gershwina i Bronisława Malinowskiego Ciekawe, czy bracia: Theo i Karl Albrecht; sieć handlowa ALDI, kawa ALBRECHT ale i m.in. sieć sklepów Trader Joe’s w USA wyceniana na $38 billion; https://www.cnbc.com/2019/05/14/how-aldis-founders-turned-a-local-grocery-into-a-38billion-fortune.html oraz Ernst Carl Julius Albrecht, prawnuczek XIX wiecznego barona i wielkiego kupca, od 1976 do 1990 premier Dolnej Saksonii, od 1985 do ’86 Przewodniczący Bundesratu, w latach ’50 zatrudniony na poważnej pozycji w Europejskiej Wspólnocie Węgla i Stali, w koncernach i radach nadzorczych w RFN i USA, zmarły 2014, 280 Publications Open stack Instytut Niebopolityki Polnisches Kulturzentrum e.V.


Magazyn Europejski SOWA 28 stycznia 2021

Europäisches Magazin SOWA 28. Januar 2021

https://de.wikipedia.org/wiki/Ernst_Albrecht to rodzina, czy tylko przypadkowa zbieżność żydoskich nazwisk? Albowiem po udanym porwaniu miliardera Theo Albrechta dla okupu w 1971 r. (wypuszczony po zapłaceniu porywaczom 3 milionów dolarów), politycznie myślący do przodu Ernst Albrecht ukrył swoją córkę Ursulę za granicą, po zrobieniu przez nią w Niemczech licencjatu z czegoś (wszystko jedno) w 1976 r. zakonspirował piękną, jak każda Esterka żydówkę w Londynie pod fałszywym nazwiskiem, jako Rose Ladson. Ponieważ zaś ta została ukryta nie na azylu politycznym w lagrze i obawie przed grożącym jej porwaniem (przez porywaczy i szmalcowników angielskich) albo przed prześladowaniami po ew. powrocie do kraju pochodzenia, najbardziej dyskretnie schowana przed donosicielami pod najciemniejszą latarnią w zachodniej, ubogiej dzielnicy żydoskiej Londynu, w mieszkaniu matki przyszłego ministra RP Jacka Rostowskiego, to ten biedak, powiedzmy tak chciał, czy nie chciał, zmienił sobie i nazwisko a także imię i pochodzenie żydoskie na polskie, jak mały kameleon dla mimikry, tzn. dla niepoznaki (zwiększenia miary krętactwa), na: Jan Antony Vincent-Rostowski w końcu. https://pl.wikipedia.org/wiki/Jacek_Rostowski Czyli: wrócił do nazwiska używanego nowatorsko wcześniej przez jego ojca, nie dziadka, bo dziadek żyda, Jakub Rothfeld używał jako lekarz dobrego nazwiska w pisowni jidysz, wskazującej na możliwość pochodzenia wykształcenia jego ze świata cywilizacji żydostwa aszkenazyjsko-zachodnioeuropejskiej, nie ze zadupia małomiasteczkowego carskiej Rosji, natomiast po wylądowaniu desantu komandosów brytyjskich nad Wisłą po Magdalence 1989 r. (Richard Czarnecki jeszcze i Radek Sikorski jeszcze z innymi, wykształconymi tak samo na rzekomych magistrów, jak w PRL na o mało co magistra (o.m.c. mgr) nie wykształcony Aleksander Kwaśniewski a w Londynie do tego w tym czasie Tomasz Kościński, Minister Finansów obecnie w rządzie Mateusza Morawieckiego XXI w., epoki wchodzenia klasy sztucznej inteligencji szeroką parą takiego w erę światłowodów G5, dla którego w normalnym kraju demokratycznym (rządzącym się w interesie publicznym zasadami: Wolność, Równość, Braterstwo) należałoby.:.Bracia i Siostry, a nawet kto wiem czy nie należy należy tego zrobić, jak Chaplin we filmie Dyktator, tzn. demokratyczną drogą wyborów i konszachtów trzeba karę stanu wojennego przywrócić właśnie dla takiego w tym celu, ażeby poustawiać to wszystko, całe to barachło tak, jak powinno się zaprawdę w porządnym państwie suwerennym, porozstawiać równo od ścianami. Powiada się tak w pełni przytomności zdrowego umysłu w Dniu Maryjnym, 13 stycznia AD 2020. Szczęść Boże Państwu, z Frankfurtu nad Menem czyta Autor nauki Niebopolityki Polski na gruncie 37 lat przebywania na emigracji politycznej w jedności ducha św. ze rzymskokatolickim papieżem Benedyktem, który obroni celibat i Kościół św. przed żydomasońskim heretykiem Bergoglio, antypapieżem Pacza Mamy o posturze z pobudek chuligańskich naruszającego nietykalność cielesną niewiasty na Centralnym Placu we Watykanie, w pobliżu szopki z bydlątkami, których bić po łapach nie wolno takiemu, a kto by krzywdę zrobił najmniejszej ze sióstr moich, tego należy wyrzucić do morza ze samolotu papieskiego na bardzo dużej wysokości, jak to praktykowano w Argentynie za czasów 280 Publications Open stack Instytut Niebopolityki Polnisches Kulturzentrum e.V.


Magazyn Europejski SOWA 28 stycznia 2021

Europäisches Magazin SOWA 28. Januar 2021

dyktatora Videli i jezuickiego żydokardynała Bergoglio, żeby poznał na własnej skórze (we wyobraźni poetyckiej, rzecz jasna!), jak wyszło szydło spod sutanny białej symbolicznie dla zamydlenia oczu białą postacią padającego w Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej; howgh, jak powiada za Indian Północnej Ameryki Karl May w Dziełach Wszystkich, usuniętych w całości z bibliotek w PRL (Cenzura PRL, posłowie Zbigniew Żmigrodzki, Wrocław 2002, s. 27.) w czasach szczytowania Wisławy Szymborskiej, z domu Rottermund rymowanymi poematami gloryfikującymi Stalina, które żydostwo z Komitetu Noblowskiego nagrodziło po latach złotym krążkiem, dyplomem i kopertą z pieniędzmi, o wiele grubszą od przechwyconej przez Jarosława Kaczyńskiego po wygłoszeniu obietnicy przekazania łapówki ks. Sawiczowi, jeśli nie w Izraelu obecnie, to pod zmienionym nazwiskiem w Londynie, albo na podatkowych Wyspach Palikota, Ogrodach Koralowych. sowa.quicksnake.cz/ARCIBISKUP-OLOMOUCKY/Propozycje-Polakow-zamieszkalych-zagranica-dla-katolikowrzadzacych-w-Polsce-poMagdalence-PDO607-ZRvon-Stefan-KosiewskiStudia-Slavica-etKhazarica-ZECh-FO

System państwowy należy zmienić ze złego na dobry, zgodny z prawami naturalnymi Pięknego, Dobrego, Prawdziwego, podpowiadającymi wszak normalnemu psychicznie człowiekowi, grupom ludzi, społecznościom, społeczeństwu, narodom i całej wspólnocie ludzkiej narodów świata tego, kierującego się nie tyle zmową sitwy wtajemniczonych Bilderbergów, umacnianych satanistyczną komunią doroczną, spotkaniem sitwy komunijnej kumających w Davos, czy Grupy Lucyfera obediencji rytu mieszanego, rewanżystowsko-rewizjonistycznego (ojciec Ursuli von den Leyen należał 280 Publications Open stack Instytut Niebopolityki Polnisches Kulturzentrum e.V.


Magazyn Europejski SOWA 28 stycznia 2021

Europäisches Magazin SOWA 28. Januar 2021

przez lata do największych aktywistów Ziomkostw Górno- i Dolnośląskich w Niemczech kanclerza Adenauera w płaszczu Zakonu Krzyżackiego paradującym z wynalezioną i opatentowaną przez siebie konewką z dziobkiem, który można było zakładać, żeby wylewana woda rosiła kwiatki posadzone w Rezydencji Kanclerza, albo zdejmować można było z konewki ruchomo zawieszony dzióbek, zabezpieczony zawleczką, żeby nie spadł i nie zagubił się w trawie, ale żeby po zdjęciu i schowaniu dzióbka zgodnie ze załączoną do konewki, w sprzedaży hurtowej a także detalicznej, wypunktowaną (A. B. C. D.) instrukcją obsługi, co i jak szeroką strugą podlać, jako drzewko wsadzone, a co podkreślić tylko cieniutką kreską noty zapachowej samca Kapo, zamarkować feromonami szefa grupy, Naczelnika Państwa, Rzeczypospolitej Przyjaciół, namaszczonego sadłem borsuka przez szamankę syryjską na prezydenta Polin klęczącego na Małopolskim bruku z jedną nogą uniesioną po diabelsku w gołe niebo, dominującą buńczucznie, sposobem chazarskim nad oblewanym kwaśnym moczem na wolnym powietrzu pień drzewka jabłkowego zasadzonego Bergoglio w Ogrodach Watykanu przez byłą premier Polski Tuska. Kopacz. https://youtu.be/vX3lpNzzmNQ «Систему нужно менять». Владимир Лепехин 21 gru 2019 w: Радио АВРОРА 21 tys. subskrypcji Stonoga, sorki, który w jidysz brzmiałby dumnie: Hundertbein, głosi na You Tube, że Poloczek z Rostowskim wywieźli z Polin miliardy do Luksemburga. Ursula von der Leyen, zamelinowana jako Rose Ladson, mieszkała przy 64 Philbeach Gardens (porównaj: Ogrody Koralowe, Bronisław Malinowski, PWN Warszawa 1984), na piętrze nad Rostowskimi obok swojego wuja, Ericha Stromeyera. Majera, takiego czy innego. Obie rodziny trzymały się blisko ze sobą i pomagały sobie. Bronisław Malinowski Dzieła T. 1, Charakter rodowy klanu, s. 292 „C. CHARAKTRER RODOWY KLANU W dziełach etnograficznych bardzo często można się spotkać z frazesem, że klan jest rodzajem rodziny, czytamy w Tomie 1. Wierzenia 280 Publications Open stack Instytut Niebopolityki Polnisches Kulturzentrum e.V.


Magazyn Europejski SOWA 28 stycznia 2021

Europäisches Magazin SOWA 28. Januar 2021

pierwotne i formy ustroju społecznego. O zasadzie ekonomii myślenia, s.292), że wszyscy członkowie uważają się za braci i siostry, i że z tego wypływają obowiązki zachowania przepisów egzogamii, wspólnej obrony i zemsty, tak jak i wszystkie inne socjologiczne cechy. Takie postawienie kwestii jest stanowczo fałszywe, zauważa uczony. Wszędzie, gdzie istnieje klan, istnieje obok siebie także i rodzina indywidualna, to znaczy rodzina złożona z męża, żony i ich dzieci”. Tu przerywamy przytaczanie, żeby zauważyć, iż Malinowski nie był z pewnością antysemitą, ani homofobem, ale normalnym człowiekiem był, w którego czasach uznanie związku seksualnego pary pedałów za związek zrównany z rodziną byłoby niedorzecznością pozbawiającą zwyrodnialców nimbu wyrafinowania przy uczestnictwie w konsumpcji owocu zakazanego, tabu, a przez to pospolitego, prostackiego, nie zasługującego na odnotowanie w literaturze pięknej (622 upadki Bunga, Witkacego, kolegi Malinowskiego, który mógł być prototypem bohatera pytanego, czy ma prezerwatywy (zaszeleściło w tekście książki) i czy po tym, jak ten tego, to nastąpi zmiana i Szpak będzie Bociana, powiedzmy obrazowo, eufemistycznie, nie odstręczając od lektury dzieł dwóch z najwybitniejszych Polaków, jak Tokarczuk, z polskich nie wypominając Noblistce medalu brązowego, danego zamiast srebrnego na wczorajszą licytację u Jurka Owsiaka, syna żydów i ubowców, Złoty Melon, Mrówka Cała, D(.)pa Jaś, wyłudzenia podatkowe itp. Damy bawią się i piszą SMS-y do mamy: jak damy, a jak nie damy, to pomagamy sobie, bo przecież musimy sobie pomagać.

audio: https://www.mixcloud.com/stefan-kosiewski/ursula-aldi-w-brukseli-39-muszelkizech-von-stefan-kosiewski-fo-charakter-rodowy-klanu-ssetkh-pdnxii/ „Rodzina ta jest bardzo wyraźną jednostką w Australii. Jest mniej wyraźna u tych ludów, gdzie klan matrylinearny zamieszkuje wspólnie komunalny budynek, ale i tam można ją wyraźnie wskazać. Obok klanu istnieją jeszcze inne jednostki klanowe, jak na przykład klany ogzogamiczne w Australii. Twierdzenie, że klan jest rodziną, jest więc nieścisłe i ogólnikowe, powiedzenie zaś, że jest rodem, jest także niedostateczne, bo nie charakteryzuje klanu. „Ród” jest dość nieokreślonym tworem społecznym, dla Bronisława Malinowskiego, aha, wychodzi: Ażeby ściśle określić, do jakiego stopnia klan może być uważany za rodzinę, lub ród, trzeba zbadać, jakie są jego funkcje rodzinne, czy rodowe, jakie wyobrażenia o pokrewieństwie klanowym i zaznaczyć czym się różną od wyobrażeń rodzinnych. To właśnie zamierzamy uczynić, naturalnie w najogólniejszych tylko zarysach, gdyż materiał, którym możemy rozporządzać, jest bardzo niedostateczny”, s.293. 280 Publications Open stack Instytut Niebopolityki Polnisches Kulturzentrum e.V.


Magazyn Europejski SOWA 28 stycznia 2021

Europäisches Magazin SOWA 28. Januar 2021

NOWA CHAZARIA na Ukrainie 2024 WOLAND w cyklicznym ujęciu Niebopolityki Deviatova PDNXI von Stefan Kosiewski SSetKh M38 audio: https://gloria.tv/post/YagjXqrF33kw39dYNr81xC39R Gdybyśmy chcieli, dajmy na to od teoretycznych dywagacji naukowca przejść w tej chwili do analizy szczegółowej sytuacji klanowej VincentRostowskiego i Rose Ladson w Londynie lat ’70 ub. wieku, to musielibyśmy rozporządzać tu dla dobra nauki Niebopolityki materiałem badawczym pozwalającym na porównanie warunków np. zdobywania wiedzy w jednym i tym samym czasie przez Ursulę Albrecht oraz oprócz Jacka vel Jana, czy Richarda Czarneckiego, naówczas jeszcze nie zięcia gen. Hermaszewskiego z WRON, ale kto wie właśnie, czy nie kręcił się już wtedy koło generała? Ale przede wszystkim jeszcze nie wiemy, czy poziom studiowania, albo kierunki studiowania w przypadku Ursuli von Leyen zbliżone były do kierunków wspominanych w opowieściach i w legendzie zawodowej nauczania się banksterki w Londynie na poziomie szkoły średniej PRL przez Tadeusza Kościńskiego, (nie znamy drugiego, prawdziwego nazwiska!), robiącego dzisiaj za Ministra Finansów w rządzie Morawieckiego, podstawówki u salezjanów brytyjskich, na poziomie szkół, których nie zaliczył w najmniejszym nawet stopniu chociażby taki dla przykładu Gershwin, który tym się różnił od klezmera z Olkusza, że głosy trąbek w kawałku symfonicznym Amerykanin w Paryżu zapisał dla wygody w partyturze kolejno: A, B, C, D i ten, kto potem to zagrał z nut pokazane na premierze filmowej wziął wielkie litery za nuty, zamiast za kolejność wskazaną po prostu wielkimi literami przez samouka, który genialnie zadbał o przywiezienie z Europy wpisanych polifonicznie do utworu muzycznego trąbek samochodowych, opisanych przez Autora rzeczowo opisanych przez Autora rzeczowo: A, B, C, D. audio: https://gloria.tv/post/64MEkGKycWgT2ksyHyDp4yW3k https://ytcropper.com/cropped/KU5e1c4614ba48a 280 Publications Open stack Instytut Niebopolityki Polnisches Kulturzentrum e.V.


Magazyn Europejski SOWA 28 stycznia 2021

Europäisches Magazin SOWA 28. Januar 2021

13 stycznia, 2020 Posted by sowa |

PDF: issuu.com/home/published/ursula_aldi_w_brukseli_39_muszelki_zech_von_stefan PDF: https://de.scribd.com/document/443076762/Ursula-ALDI-w-Brukseli-39-MUSZELKIZECh-von-Stefan-Kosiewski-FO-CHARAKTER-RODOWY-KLANU-SSetKh-PDNXII-ZRODzYDZANIE-20200115-ME-SOWA

audio: https://www.mixcloud.com/sowafrankfurt/z-brabancji-do-belgii-jak-masloczeladzkie-do-czeladzi-z-listy-27-pandemia-psychozy-fo-von-stefan-k/ https://ligon.wordpress.com/2020/01/13/aldi-a-ursula-w-brukseli-39-muszelki-zech-vonstefan-kosiewski-charakter-rodowy-klanu-ssetkh-pdnxii-odzydzanie/ http://sowa.blog.quicksnake.pl/Kriegsgrber-Mogiy-Polskie-w-RFN/Z-Brabancji-do-Belgiijak-Maslo-Czeladzkie-do-Czeladzi-z-listy-27-PANDEMIA-PSYCHOZY-FO-von-StefanKosiewski-CB25-SSetKh-ZECh-Dialoginitiative-ZR-2 280 Publications Open stack Instytut Niebopolityki Polnisches Kulturzentrum e.V.

Profile for sowa magazyn

Z Brabancji do Belgii jak Maslo Czeladzkie do Czeladzi z listy 27 PANDEMIA PSYCHOZY FO von Stefan K.  

https://gloria.tv/post/JDwzahQB38Qo4xE6VUemfr1NR Z Brabancji do Belgii jak Masło Czeladzkie do Czeladzi von Stefan Kosiewski CB25 20210128...

Z Brabancji do Belgii jak Maslo Czeladzkie do Czeladzi z listy 27 PANDEMIA PSYCHOZY FO von Stefan K.  

https://gloria.tv/post/JDwzahQB38Qo4xE6VUemfr1NR Z Brabancji do Belgii jak Masło Czeladzkie do Czeladzi von Stefan Kosiewski CB25 20210128...

Advertisement

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded