Page 1

1

Katalóg kuchýň


2

Oresi – profil spoločnosti

3 Kvalita

Spoločnosť Oresi, s. r. o., prevádzkuje v Českej republike v spolupráci so svojimi obchodnými partnermi maloobchodnú sieť predajní kuchynského nábytku pod značkou Oresi kuchyne, registrovanou v rámci Európskej únie. Už desať rokov sa zaoberáme predajom, vývojom, distribúciou a montážou kuchynských liniek. V súčasnosti tvorí sieť Oresi viac než 60 kuchynských štúdií a otvárame stále nové s cieľom byť zákazníkovi čo najbližšie. V roku 2009 sme rozšírili svoju pôsobnosť aj na Slovensko. Založili sme dcérsku spoločnosť Oresi Slovakia, ktorá dynamicky buduje sieť obchodov po celej Slovenskej republike. V roku 2012 pripravujeme rozšírenie do ďalších krajín Európy.

Využitie najmodernejších strojov a technológií pri výrobe garantuje vysokú kvalitu našich kuchýň, deklarovanú množstvom certifikátov. Preto vždy poskytujeme na náš kuchynský nábytok predĺženú záruku, a to zdarma.

Logistika

Nielen dostatočné skladové zásoby, ale i veľkoobjemová preprava urýchľujú dodávky a zlacňujú naše kuchyne. Obrovské množstvo kuchynských modulov vrátane všetkého príslušenstva na našich skladoch nám umožňuje dodať vašu kuchyňu i do druhého dňa.

Našou snahou je dodať zákazníkovi novú kuchyňu vo vysokej kvalite, za nízku cenu a v najkratšom možnom termíne. Veľký dôraz pritom kladieme na funkčnosť a dizajn. Na splnenie týchto pre nás zásadných kritérií využívame pri výrobe najmodernejšie stroje a technológie, kvalifikovaný tím pracovníkov a spoluprácu s tými najlepšími dodávateľmi v segmente. Tento katalóg, ktorý je tiež zdarma na prevzatie na www.oresi.sk, bol vytvorený kombináciou skutočných fotografií a počítačových vizualizácií. Jeho hlavným zmyslom je poskytnúť vám inšpiráciu a priblížiť čo najviac zaujímavých i praktických riešení vašej novej kuchyne. Veríme, že si z ponuky kuchýň Oresi vyberiete a budete spokojní dlhé roky.

Neváhajte a spoločne s našimi odbornými predajcami porovnajte akúkoľvek konkurenčnú ponuku porovnateľnej kvality. Pokiaľ nám predložíte cenovo výhodnejšiu ponuku od iného obchodníka alebo výrobcu, dáme vám ihneď rovnakú cenu a ako odmenu pridáme ešte zľavu 5 %. Chceme, aby boli pre vás naše ceny vždy tie najlepšie.

Servis

Štúdiá

Sieť našich predajní sa neustále dynamicky rozvíja, ich aktuálny zoznam hľadajte na www.oresi.sk

Garancia najnižšej ceny

Návrhy

Naši skúsení predajcovia vám pomôžu s návrhom kuchyne podľa vašich predstáv. Konzultácia, grafický návrh a cenová kalkulácia sú samozrejme zdarma!

Pre vašu plnú spokojnosť s novou kuchyňou je dôležitá odborná montáž.


Obsah

8 Sorano

20 Tenera

22 Fiama

34 Toscana

36 Gobi

10 Noble

12 Pulita

24 Pulita

26 Noble

14 Samoa

16 Lozano

18 Latea

foto archiv divadla Arena

Kuchyňa je i u nás srdcom domova, a preto sme ju vyberali zvlášť starostlivo. Vo väčšine domácností je súčasťou spoločenského priestoru, kde sa odohrávajú stretnutia s rodinou i priateľmi. Toľko sa toho v kuchyniach od čias našich mamičiek zmenilo k lepšiemu, až často ľutujem, že nemám na varenie viac času. Napriek tomu ma ale baví sledovať trendy a novinky vo vybavení kuchýň. Mám rada praktické veci, ktoré mi uľahčujú život a pritom ma uspokojujú i po stránke estetickej. Vo väčšine vecí sa rada rozhodujem sama, ale pri výbere kuchyne som využila konzultácie s odborníkmi a v Oresi som si vybrala kuchyňu podľa svojich predstáv.

6 Fiama

Poviem to stručne. Dizajn, kvalita, cena! Preto som si aj ja vybral Oresi. Tieto kuchyne sú ozajstný luxus pre každého. Juraj Kukura

Zlata Adamovská

Sorano

Sorano

Sorano

28 Samoa

Latea

30 Tenera

Lozano

32 Carmen

Každý architekt potrebuje k svojej práci pri navrhovaní interiérov stavieb množstvo spoľahlivých a kvalitných subdodávateľov. Spoločnosť Oresi spĺňa naše vysoké nároky ako na spoľahlivosť, profesionalitu, logistiku, tak i na konštrukčné materiálové spracovanie jednotlivých modelov kuchýň. Kuchyne spoločnosti Oresi navrhujeme do projektov na realizáciu administratívnych budov a pre ich moderný dizajn, kvalitné konštrukčné a povrchové spracovanie a výhodnú cenu v pomere ku kvalite odporúčame investorom v súkromnom sektore. Ing. arch. Petr Kordovský (www.knkarchitekti.cz)

38 Imperia

40 Orion

42 Avorno

44 Alto

46 Avorno

Toscana


6

7

Fiama

Varenie môže byť vášňou i hlbokou emóciou. Zvlášť v našej kuchyni Fiama, pre ktorú sme zvolili ten najmagickejší odtieň tmavočervenej. Pohľad na jej lesklé plochy niekomu pripomenie vznešené a plné víno z Bordeaux, iného možno prinúti k spomienke na jazdu v oslnivo červenom aute s apartným talianskym menom. Ale pre nás je Fiama predovšetkým elegantnou dámou, ktorá presvedčivo vládne svojmu priestoru a pre každého v ňom vytvára príťažlivé prostredie. A nezabudnite, že červená farba sa vie najviac premieňať v rôznom osvetlení. Táto kuchyňa preto pre vás bude mať každý deň nespočetne veľa tvárí. Proste ako pravá dáma...


8

9

Sorano

Užijete si radi trochu extravagancie? Potom sme práve pre vás skombinovali výraznú textúru divokej slivky s jemným hliníkovým leskom korpusov do oslňujúceho a vyváženého celku. Sorano je kuchyňa veľkolepého výrazu a jasných dizajnových ťahov. Široké zásuvky, veľké originálne držadlá, tapeta so vzorom leguánej kože na stene a suverénny štýl usporiadania dávajú jasne najavo, že používateľ tejto kuchyne nemá rád kompromisy. Graficky nádherná kresba slivkového dreva navyše v nečakanej chvíli dôverne pripomenie, že tento strom patrí k našim domovom vlastne oddávna.


10

11

Noble Kombináciu bielej a čiernej priniesla do svetovej módy Coco Chanel už dávno v minulom storočí. Odvtedy sa jej kúzlu nemôžu vyhnúť nielen módni návrhári, ale ani dizajnéri kuchýň. Táto kombinácia znamenala vždy prestíž a spoločenský lesk. A pri našej kuchyni Noble je vďaka využitiu inovatívnych materiálov a technológií ten lesk mnohonásobný. Luxusná moderna sa v tejto zostave stretáva s klasickými prírodnými materiálmi vo veľmi citlivom a oduševnenom celku. V hlbokom lesku čiernych plôch nachádzate každý deň nové inšpirácie. A s údivom si uvedomujete, že táto vyvážená kombinácia je stále zvodnejšia a príťažlivejšia.


12

13

Pulita

Chcete sa každý deň radovať už od včasného rána? Dajte si v kuchyni šálku kávy a chrumkavý toast a pritom si všimnite, že vaša kuchyňa na vás doslova dýcha čistou pohodou a ničím neskalenou radosťou. Pri materiálovom spracovaní sme využili najmodernejšie technológie a vďaka nim je lesk bielych dvierok naozaj euforizujúci. Naši dizajnéri dali kuchyni s krásnym talianskym menom Pulita presný tvar samozrejmej krásy, modernej a pritom nadčasovej. Sadnite si a premýšľajte, prečo je vám tu tak dobre. Toto nie je len kuchyňa. Je to vaša obľúbená kamarátka, rozmaznávaná dcéra alebo azda tajná láska.


14

15

Samoa Celkový vzhľad kuchyne Samoa je výsledkom dlhodobého vývoja moderných trendov. Hladký povrch tejto funkcionalistickej kuchyne je umocnený imitáciou tíkového dreva. Korpus skriniek vo vyhotovení orecha Milano sa citlivo dopĺňa s farebným tónom dvierok. Spoločne s tvarovo jednoduchými držadlami z kefovaného antikora predurčuje túto kuchyňu do moderného vzdušného interiéru. Znázornené riešenie varného ostrovčeka ukazuje na možnosti priestorového usporiadania.


16

17

Lozano

Jemne krémová vanilková farba, hliníkové hrany dvierok a držadlá z kefovaného antikora, to všetko v jedinečnej kombinácii s príťažlivým dizajnom pracovnej dosky stavia túto kuchyňu ako ozdobu do vášho nevtieravo moderného domova. Svojim priateľským vzhľadom a tvarovou jednoduchosťou sa kuchyňa Lozano dokonale uplatní nielen v priamom prepojení s ďalším zariadením vášho obytného priestoru, ale skvelo pôsobí i v malej samostatnej dispozícii.


18

19

Latea

Kuchyňa Latea ponúka v uvedenom podaní všetko, čo si možno predstaviť pod pojmom moderná kuchyňa. Povrchová úprava korpusu má farbu a textúru orecha Milano. Na jeho jemné doplnenie sme zvolili dvierka vo farbe vanilkového krému. Základným pocitom z tejto kuchyne je ľahkosť. Akoby maliar do rámu z orechového dreva jemným dotykom domaľoval pastelovo hrejivé prostredie skutočného domova.


20

21

Tenera Ak patríte k ľuďom orientovaným na moderný dizajn, potom je práve pre vás určená kuchyňa Tenera. Pri jej navrhovaní sme využili kombináciu komponentov definujúcich súčasný štýl interiéru. Korpus a dvierka sú v imitácii exotickej dreviny wenge a boky dvierok sú navyše vybavené hranou z kefovaného hliníka. Znázornené riešenie ukazuje na možnosť veľkorysého pojatia kuchynského priestoru, v ktorom je táto zostava dominantným prvkom celého interiéru.


22

23

Fiama Sorano Luxus v najlepšom zmysle tohto slova má byť presvedčivo krásny, oslňujúci, ale nenápadný. Kombinácia kuchýň Fiama Sorano je presne taká a k tomu navyše má v sebe kvapku estetického prekvapenia a dizajnérskeho objavovania. Vysoký lesk tmavočervených plôch je až futuristicky hladký. A naraz sa stretáva so živým dezénom divokej slivky. Vzniká akord, ktorý doslova rozohráva príťažlivú melódiu v priestore, z ktorého sa vám nechce odísť. Áno, táto kuchyňa je pre tých, čo sa radi nechajú zasiahnuť krásou. Prvýkrát a potom každý deň znova.


24

25

Pulita Sorano

Čistá a láskavá elegancia bielej kuchyne Pulita sa stretla s mondénnym vzorom dreva divokej slivky zo zostavy Sorano. Výsledkom je vycibrená kuchyňa pre váš náročný vkus. Táto kombinácia pôsobí veľmi kompaktne a ľahko zabýva veľký priestor i malú kuchynku tak, aby sa v nej majiteľ vždy cítil spokojne a domácky dôverne. A všimnite si, že kombinácia prvkov je výtvarne skvelá vo veľkom priestore, ale navyše vie aj v malej miestnosti zväčšiť všetky dimenzie a doslova rozšíriť váš svet.


26

27

Noble Sorano Harmonizujúca a pôsobivá kombinácia čierneho lesku a graficky výraznej a pritom stále hrejivej textúry divokej slivky dala vyniknúť umeniu našich dizajnérov. Pri bližšom skúmaní objavíte korpusy vyhotovené v imitácii hliníkového povrchu, efektné technicistické prvky a premyslenú ergonómiu. Znázornené pojatie je ukážkou perfektného zladenia materiálov a riešenia priestoru. Je to kozmicky krásna zostava a s trochou fantázie, ktorá je vám napokon vlastná, si túto kuchyňu dokážete predstaviť i na palube orbitálnej stanice. Ale postačí i mrakodrap 2+kk vysoko nad mestom.


28

29

Samoa Latea Dokonale korešpondujúce farby a celková materiálová harmónia, to je spojenie kuchýň Samoa a Latea. Exotický vzor tíkového dreva sa tu stretáva s domácky jemným odtieňom vanilky. Táto kuchyňa v sebe elegantne spája vôňu diaľok a domáce priedomie. Rovnaký kontrast v sebe nesie vanilka, ktorá v každej kuchyni vonia buchtami, hoci pochádza z tropických pralesov. Príjemné je nám aj tíkové drevo, ktoré pritom v kresbe nezaprie svoj indický pôvod.


30

31

Tenera Lozano Dokonalá súhra farebných odtieňov exotickej dreviny wenge a jemného tónu smotanového krému v spojení s antikorom a hliníkom jednoznačne vypovedá o vašom originálnom vkuse a modernom štýle života. Znázornená zostava poskytuje obrovský pracovný priestor, kde bude varenie akéhokoľvek rozsahu skutočným pôžitkom, okoreneným voľnosťou a slobodou pohybu.


32

33

Carmen

Klasický interiér je tiež krásny. V tejto kuchyni je každý hneď doma. Napovedá hrejivá farba nábytku. Áno, toto farebné vyhotovenie sa právom volá kalvados. Carmen s nadčasovým dizajnom sa zabýva takmer v každom interiéri. A slušia jej i spotrebiče moderne zabudované do pohľadovej úrovne a zvýšené umývacie centrum.


34

35

Toscana Celkový dizajn kuchyne Toscana je predovšetkým podriadený trvalým estetickým hodnotám. I preto je na dvierkach použitá imitácia savanskej čerešne. Svojim charakterom je Toscana kuchyňou mnohých tvárí. Možnou voľbou držadiel, pracovnej dosky a sklenených výplní sa dokonale prispôsobí štýlu vášho interiéru. V našom riešení sme použili tvarovo jednoduché antikorové držadlá a dali jej vyniknúť v priestore moderného vidieckeho domu.


36

37

Gobi

Kuchyňa Gobi je navrhnutá vo farbe dreva jelša. Hladký tvar dvierok je na hranách upravený jemným frézovaním. Možnosť využitia varného ostrovčeka s dvoma úrovňami a umiestnenie spotrebičov v pohľadovej výške vyniká skvelými ergonomickými parametrami. Vďaka praktickému úložnému priestoru vo vonkajšej časti ostrovčeka je táto zostava vhodná predovšetkým na priame prepojenie s jedálenskou časťou vášho interiéru.


38

39

Imperia Tvar dvierok v kombinácii s dekórom orecha Imperial dáva tejto kuchyni honosný vzhľad. Vo vyobrazenej zostave sú ako jedna z možností použité rustikálne porcelánové držadlá s kvetinovými motívmi. Okná skriniek vkusne dopĺňa dekoratívna kovová mriežka a umocňuje tak celkový výraz kuchyne. Vynikajúcou voľbou k tomuto modelu je mosadzné vyhotovenie spotrebičov vrátane digestora.


40

41

Orion

Kombinácia dvierok v imitácii javora a korpusu vo farbe kalvadosu dala vzniknúť svetlej a pocitovo teplej kuchyni Orion. Jednoduché frézovanie dvierok podporuje jej nadčasový a elegantný vzhľad. Na znázornenej dispozícii je využitá stena barového pultu na zabudovanie skriniek, vybavených mliečnym sklom. Toto riešenie nápadito a prakticky oddeľuje kuchyňu od obývacej časti.


42

43

Avorno Kuchyňa Avorno sa uplatní najmä v interiéri, ktorý dá vyniknúť jej výnimočne ladenému farebnému tónu. Na dvierkach je použitá zamatová hnedosivá textúra marseillského jaseňa a korpus kuchyne je navrhnutý vo farbe višne marbella. Uvedená zostava ukazuje na možnosť veľkorysého, ale pritom tvarovo kompaktného riešenia kuchynského priestoru. Voľbou jednotlivých komponentov sa táto kuchyňa dokonale prispôsobí akejkoľvek veľkosti a potrebám vášho interiéru.


44

45

Alto

Decentný a hladký tvar dvierok v imitácii buka s jemným skosením hrán, mliečne sklo a tvarovo i materiálovo zodpovedajúce držadlá umožňujú tejto kuchyni vyniknúť v akomkoľvek štýle interiéru. Priestorové skrinky sme v našom prípade využili na rozšírenie pracovnej plochy a vytvorenie barového pultu pri zachovaní čistoty tvarov celku kuchyne. Praktickosť tejto zostavy podčiarkuje voľba zvýšeného umývacieho centra.


46

47

Avorno Toscana

Kultivovaná, ale pritom ľahko odvážna, veľmi mladistvá a svieža, farebne zladená pastelová kombinácia modelov Avorno a Toscana. Jednoduchosť a dokonalý vzhľad tejto kombinácie je podporený identickým tvarom dvierok oboch modelov. Dáva priestor pre vašu fantáziu a kreativitu nielen pri riešení interiéru, ale i pri vlastnom varení. Znázornené riešenie ukazuje tradičné pojatie kuchynského priestoru doplneného trendovým umiestnením spotrebičov do pohľadovej výšky.


48

49

Zameranie

Moduly

Zamerajte si priestor pre vašu budúcu kuchyňu podľa nasledujúcich inštrukcií a navštívte našich predajcov, ktorí s vami zdarma vytvoria grafický návrh v 3D programe presne podľa vašej dispozície. V prípade vášho záujmu zamerajú priestor pre novú kuchyňu naši odborníci.

1

1. zmerajte výšku a šírku stien 2. zmerajte výšku a šírku dverí a okien 3. zmerajte výšku, šírku a hĺbku všetkých vykurovacích telies a ostatných inštalácií

2

Orientačný kľúč

Výška spodných skriniek je udávaná vrátane štandardných 10 cm nožičiek a bez pracovnej dosky. Z ponuky si vyberte výšku nožičiek a hrúbku pracovnej dosky tak, aby sa vám v kuchyni dobre pracovalo. Modulový rad je možné na základe vašej požiadavky doplniť o rôzne atypické prvky.

3 výška 72 cm

W2/50/72 W2/50/72 /P/L

šírka 50 cm

otváranie dvierok pravé aj ľavé

Týmito modulmi je možné doplniť všetky ponúkané typy kuchýň. výška 82 cm

Pôdorys

Zdarma grafický návrh

Realizácia

D1/15/82

výška 39,5 cm

D1/30/82

D6/30/82 /L

W1/30/72

W2R/40/72

D6/30/82 /P

W4M/60

výška 72 cm

W1/15/72

*

W7/30/72 /P

W7/30/72 /L

výška 90 cm (nie je možné pri kuchyniach Tenera a Lozano)

W1/15/90

*

W1/30/90

*

W7/30/90 /L

*

W7/30/90 /P

*Neplatí pre modely Noble, Sorano, Pulita.

dvierka k umývačke

*

dvierka k umývačke 596x446

dvierka k umývačke 596x596

dvierka k umývačke 713x446

dvierka k umývačke 713x596


50

Samoa, Latea

Noble, Sorano, Pulita, Fiama

výška 82 cm

D1/15/82 /cargo

výška 82 cm

D1/30/82 /cargo

D1M/30/82 /P/L

D4M/40/82

D4E/40/82

výška 82 cm **MP 90x90

D12 /P/L

D3M/50/82

výška 96 cm **MP 90x90

**MP 90x90

**MP 65x105

D12kôš /P/L

D12R /P/L

D13U/90 /P/L

výška 36 cm

W4B/90/36

D3E/50/82 D3M/SZ/60/82 D3E/SZ/60/82

výška 154 cm

D2M/80/82

D2E/80/82

výška 207 cm

W2/60/58 /P/L

D3E/90/82

D1D/30/82 /P/L

D1D/40/82 /P/L

výška 225 cm

D1D/45/82 /P/L

D1D/50/82 D11K/60/82 /P/L

D11/60/82

D11/80/82

D6DK/30/82 /P/L

D12RH /P/L

výška 36 cm

D1D/40/82 /P/L

D1D/45/82 /P/L

výška 154 cm

D1D/60/82 /P/L

D1D/50/82 /P/L

D11/80/82

D1E/30/82 /P/L

výška 207 cm

D4E/40/82

D3E/50/82

D3E/60/82

D2E/80/82

D3E/90/82

D6DK/30/82 /P/L

**MP 90x90

D13U/90 /P/L

D11K/60/82

**MP 90x90

**MP 90x90

D12kôš /P/L

D12/P/L

D12R/P/L

výška 36 cm

**MP 90x90

D5A/60/154 D5D/60/154 /P/L

D14/40/207 D14/60/207 D14/RU/60/207 /P/L /P/L /P/L

W2/30/72 W2/40/72 W2S/40/72 W2R/40/72 W2/45/72 W2/50/72 W3/60/72 /P/L /P/L /P/L /P/L /P/L

W3/80/72

W3S/80/72

W9S/72 /P/L

W9/72 /P/L

W4B/50/36 W4B/60/36 W4B/ALU/60/36 W4BS/60/36

D14/60/225 D14/RU/60/225 /P/L /P/L

D14/40/225 /P/L

**MP 60x60 **MP 60x60 **MP 60x60

W12/60/72 /P/L

W4B/80/36

W4B/ALU/80/36

výška 90 cm

W4BS/80/36

**MP 60x60 **MP 60x60

W2/30/90 W2/40/90 W2S/40/90 W2/50/90 W3/60/90 /P/L /P/L /P/L /P/L

W3/80/90

W3S/80/90

W9/90 /P/L

W9S/90 /P/L

D12RH/P/L

D5AE/60/154

výška 58 cm

D5D/60/154 /P/L

D14/40/207 /P/L

D14/60/207 /P/L

W4B/50/36

D14RU/60/207 /P/L

W4B/ALU/50/36

W4B/60/36

výška 72 cm

W2/60/58 /P/L

W2/30/72 /P/L

W2/40/72 /P/L

W2/40/72 /ALU/P/L

W2/45/72 /P/L

W2/60/72 /P/L

W2/50/72 /P/L

W3/80/72

W2/60/72 /ALU/P/L

W4B/ALU/60/36

**MP 60x60

**MP 60x60

W9/72/P/L

W12/60/72 /P/L

W4B/80/36

W4B/ALU/80/36

W4B/90/36

W4B/ALU/90/36

Gobi, Orion, Alto, Carmen, Avorno, Toscana, Imperia* výška 82 cm

D1/30/82 /cargo

D1M/30/82 /P/L

D4M/40/82

D4E/40/82

D3M/50/82

D3E/50/82

D3M/60/82

výška 82 cm

D3E/60/82

D2M/80/82

výška 154 cm

D11/80/82

D6DK/30/82 /P/L

výška 36 cm

W4B/90/36

D1D/30/82 /P/L

výška 96 cm

výška 82 cm

D11/60/82

**MP 65x105

D1/15/82 D1/30/82 /cargo /cargo

**MP 90x90

výška 58 cm výška 72 cm

W4B/ALU/90/36

D3M/90/82

Tenera, Lozano

D1/15/82 /cargo

51

W4B/ALU/90/36

**MP 90x90

**MP 90x90

D12 /P/L

D12kôš /P/L

výška 58 cm

výška 72 cm

W2/60/58 /P/L

W2/30/72 /P/L

**MP 90x90

D12R /P/L

D2E/80/82

D3M/90/82

výška 207 cm

D1D/30/82 /P/L

D1D/40/82 /P/L

D1D/45/82 /P/L

D1D/50/82 /P/L

D11K/60/82

D13U/90 /P/L

W2R/40/72

D1/15/82 /cargo

D1/30/82 /cargo

**MP 90x90

D5A/60/154

D5D/60/154 /P/L

D14/40/207 /P/L

D14/60/207 /P/L

W2/45/72 /P/L

W2/50/72 /P/L

W3/60/72

W3/80/72

W9/72 /P/L

D14/RU/60/207 /P/L

**MP 60x60

W12/60/72 /P/L

W4B/50/36

D1M/30/82 /P/L

D4M/40/82 D4E/40/82

D3M/50/82

výška 82 cm

výška 36 cm

**MP 65x105

**MP 60x60

W2/40/72 /P/L

D3E/90/82

W4B/60/36

W4B/ALU/60/36

W4B/80/36

W4B/ALU/80/36

D12 /P/L

výška 58 cm

W2/60/58 /P/L

výška 96 cm **MP 90x90

**MP 90x90

D12kôš /P/L

D12R /P/L

**MP 65x105

D13U/90 /P/L

*

D3M/SZ/60/82 D3E/SZ/60/82

D3E/50/82

výška 154 cm

D2M/80/82

W2/40/72 /P/L

D3M/90/82

W2R/40/72

D1D/30/82 /P/L

D1D/40/82 /P/L

D1D/45/82 /P/L

D1D/50/82 /P/L

výška 225 cm

výška 18 cm

výška 36 cm

D14/40/225 D14/60/225 D14/RU/60/225 /P/L /P/L /P/L

W1/2S/30/18

W4B/50/36

výška 207 cm

D12RH /P/L

D5A/60/154

D5D/60/154 /P/L

D14/40/207 /P/L

D14/60/207 /P/L

D14/RU/60/207 /P/L

**MP 60x60 **MP 60x60

W2S/40/72 /P/L

D3E/90/82

D11K/60/82

D11/60/82

D11/80/82

D6DK/30/82 /P/L

**MP 90x90

výška 72 cm

W2/30/72 /P/L

D2E/80/82

W2/45/72 /P/L

W2/50/72 /P/L

W3/60/72

W3/80/72

W3S/80/72

* Kuchyňa Imperia neobsahuje modul D13/90, W2/60/58, moduly výšky 72 cm a 207 cm. ** MP – montážny priestor nutný pre správne umiestnenie daného modulu.

W9/72 /P/L

W9S/72 /P/L

W4B/60/36

W4BS/60/36

W4B/80/36

výška 90 cm

W2/30/90 /P/L

W4BS/80/36

W4B/90/36

**MP 60x60 **MP 60x60

W2/40/90 /P/L

W2S/40/90 /P/L

W2/50/90 /P/L

W3/60/90

W3/80/90

W3S/80/90

W9/90 /P/L

W9S/90 /P/L


58

59

Partneri Malá nikdy nebola taká veľká Nová generácia umývačiek riadu speedMatic, so šírkou 45 cm, spája vysoký výkon a mimoriadnu energetickú účinnosť v minimálnom priestore. Umývačka riadu je veľkým pomocníkom v domácnosti. Čo však robiť v prípade, keď máte štvorčlennú rodinu, ale príliš malú kuchyňu? Umývačka so šírkou 60 cm sa do nej nevojde a bežná 45 cm zase svojou kapacitou nestačí na to veľké množstvo tanierov a hrncov. Nové umývačky riadu speedMatic 45 predstavujú jednoduché riešenie ‒ pohodlne umyjú až 110 kusov riadu aj s príbormi. Zásluhou toho sú tieto umývačky ideálnym riešením do malej kuchyne.

Doprajte vašej kuchyni 6. ZmyselTM

INOVATIVNÍ MATERIÁLY PRO KUCHYNĚ S OBYTNÝM CHARAKTEREM

Napriek malému priestoru sú však umývačky riadu technologicky vybavené tak, aby zaručovali perfektný výsledok umývania. Nové dvojité rameno duoPower zaisťuje optimálnu cirkuláciu vody v hornom koši, takže oplachovanie je účinnejšie, a pritom šetrné. Extrémne tichý motor iQDrive posúva umývačku do energetickej triedy A++. S dostatkom priestoru na desať súprav riadu sa kapacita radu speedMatic 45 blíži k umývačkám riadu so štandardnou šírkou 60 cm. Nedostatok priestoru tak už viac nebude prekážkou.

EUROSPAN® a EUROLIGHT® pracovní deska

NÁBYTKOVÉ KOVANIE A DRÔTENÝ PROGRAM OD ČESKÉHO VÝROBCU

Materiály EUROSPAN® a EUROLIGHT® pracovní desky jsou ideálním rešením k propojení kuchyně s obytnou nebo jídelní místností. www.egger.cz

Nové zabudovateľné spotrebiče značky AEG - multifunkčné rúry a indukčné varné panely ponúkajú unikátne funkcie a dokonalý dizajn.

Kvalitné vstavané spotrebiče Bauknecht už aj na Slovensku

Zoznámte sa s budúcnosťou

Kuchynské drezy, batérie, odsávače pár, systémy triedenia odpadu a vstavané spotrebiče

www.6zmysel.sk www.whirlpool.sk

z kataog oresi w b 66x120.indd 1

www.franke.sk

20.10.2011 11:44

exkluzívny dodávateľ obkladov a dlažieb pre kuchyne Oresi www.bauknecht.sk

z kataog oresi w b 66x120.indd 2

20.10.2011 12:35

obklady dlažby kúpeľne

AEG - NAJVYŠŠÍ ŠTANDARD PRE VAŠU KUCHYŇU

Tel.: (+420) 567 571 011 / E-mail: obchod@mivokor.cz

www.mivokor.cz

www.dorint.cz

www.nardi.sk

AEG_inz_Oresi_66x120 TISK.indd 1

31.10.11 16:50


60

61

Predajne Oresi Predajne Oresi v ČR: Beroun

Liberec Děčín

Teplice Most

Jablonec nad Nisou Ústínad Labem

Vrchlabí

Chomutov Karlovy Vary

Mladá Boleslav

Trutnov

Náchod Rychnov nad Kněžnou

Jičín

Kladno

Praha

Cheb

Hradec Králové Kolín

Březí

Beroun

Pardubice

Kostelec nad Orlicí

Šumperk Opava

Vysoké Mýto Česká Třebová

Plzeň

Frýdek-Místek

Olomouc Příbram

Žďár nad Sázavou Tábor

Jindřichův Hradec

Vsetín

Prostějov Jihlava

Klatovy Písek

Ostrava

Hranice

Zlín

Třebíč

České Budějovice Znojmo

Žilina Prešov

Brno

Uherské Hradiště

Martin

Poprad

Havlíčkova 133, tel.: +420 608 168 988, +420 608 168 991 Brno-Bohunice Netroufalky 12-14, tel.: +420 606 713 730 Březí u Říčan Březí 102, tel.: +420 323 666 239 Česká Třebová Nádražní 395, tel.: +420 465 531 891 České Budějovice NC Géčko, České Vrbné 2360, tel.: +420 385 340 175, +420 385 340 181 Děčín Zbrojnická 570/9, tel.: +420 412 530 436 Frýdek-Místek Radniční 2, tel.: +420 558 639 990 Hodonín Štefánikova 60, tel.: +420 774 566 533 Hradec Králové Gočárova třída 1228, tel.: +420 491 616 641 Hranice na Moravě OC Stop-Shop, Družstevní 2072, tel.: +420 581 616 111 Cheb pasáž Intersparu, Dragounská 6/2529, tel.: +420 354 593 407 Chomutov OC Central Chomutov, Žižkovo náměstí 5762, tel.: +420 412 153 018, +420 412 153 019 Jablonec nad Nisou Podhorská 967/17, tel.: +420 483 310 636 Jičín Obchodní zóna Jičín 3, Riegrova 1263, tel.: +420 493 538 811, +420 493 538 999 Jihlava City Park Jihlava, Hradební 1, tel.: +420 567 213 238, +420 567 213 306

Jindřichův Hradec

OC Vajgar, Rezkova 953/III, tel.: +420 380 601 015, +420 380 601 016 Karlovy Vary Horova 12, tel.: +420 352 202 006, +420 352 202 007 Kladno O. Peška 343, tel.: +420 312 245 343 Klatovy Plzeňská 888, tel.: +420 376 323 483 Kolín Kovářská 96, tel.: +420 321 787 998 Liberec OC Nisa, České Mládeže 456, tel.: +420 482 317 455, +420 482 317 456 Mladá Boleslav tř. T. G. Masaryka 1078, tel.: +420 326 702 235 Most OC Central, Radniční 3401, tel.: +420 476 701 739 Náchod Plhovská 1098, tel.: +420 777 992 420 Olomouc Nákupní park Haná, Kafkova 471, tel.: +420 588 004 008, +420 588 004 009, Opava Olomoucká 10, tel.: +420 553 610 001 Ostrava Nádražní 24, tel.: +420 596 114 160, +420 775 554 234 Pardubice třída 17. listopadu 947, tel.: +420 466 616 748 Plzeň Sady Pětatřicátníků 33, tel.: +420 377 456 722 Praha 4-Pankrác BC Gemini, Na Pankráci 1724/129, tel.: +420 270 005 232, +420 270 005 233 Praha 7-Holešovice M. Horákové 549/53, tel.: +420 233 375 585

Praha 9-Vysočany

Galerie Fénix, Freyova 945/35, tel.: +420 222 733 373, +420 724 991 975 Praha 10-Vršovice NC Eden, U Slávie 1527/3, tel.: +420 271 726 677 Prostějov Retail Park Prostějov, Plumlovská 481, tel.: +420 581 111 814, +420 588 004 023 Příbram Čs. armády 29, tel.: +420 318 543 095 Rychnov n. Kněžnou Jiráskova 1123, tel.: +420 733 734 044 Šumperk Nákupní park Kaufland, Vítězná 2886/6, tel.: +420 583 211 647, +420 734 311 054 Tábor Budějovická 928, tel.: +420 381 253 438 Teplice Masarykova tř. 1595/54, tel.: +420 417 532 737 Trutnov Polská 162, tel.: +420 773 903 308 Třebíč U Obůrky 823/5, tel.: +420 568 421 568 Uherské Hradiště Východní 2132, tel.: +420 572 153 004 Ústí nad Labem Revoluční 13, tel.: +420 475 207 011 Vrchlabí Krkonošská 205, tel.: +420 773 971 882 Vsetín Smetanova 810,tel.: +420 571 410 068 Vysoké Mýto Försterova 250, tel.: +420 465 635 493 Zlín K Pasekám 2517, tel.: +420 722 914 555 Znojmo OC Triangl, Pražská 1653/30, tel.: +420 515 221 711, +420 515 222 569 Žďár nad Sázavou NC Žďár, Brněnská ul., tel.: +420 561 206 018

Trenčín

Hodonín

Prievidza

Břeclav

Košice

Predajne Oresi v SR: Bratislava

Zvolen

Dunajská Streda

Trnava

Bratislava

Nitra

Dunajská Streda Nové Zámky

Košice Martin Nitra Nové Zámky Prešov Prievidza Trenčín Trnava Zvolen Žilina

Plánované predajne Oresi v ČR a SR: OC Galéria Lamač, Lamačská cesta 1c/5959, tel.: +421 254 650 146, +421 254 650 147, +421 254 650 148 OC Galéria Dunajská Streda, Hlavná 75, tel.: +421 315 500 061, +421 315 500 062, +421 315 500 063 OC OPTIMA, Moldavská cesta 32, tel.: +421 553 112 294, +421 553 112 295 OC Campo di Martin, Jilemnického 10809/63A, tel.: +421 434 135 457, +421 434 135 460 Galéria MLYNY, Štefánikova trieda 61, tel.: +421 373 221 229, +421 373 221 230 OC AQUARIO, Nitrianska cesta 111 A, tel.: +421 356 421 528, +421 356 421 544 OC MAX, Vihorlatská 2A, tel.: +421 517 598 009, +421 517 598 010 SC KORZO, Nábrežná 1913/5A, tel.: +421 463 220 201, +421 463 220 202 OC Laugarício, Belá 7271, tel.: +421 326 585 585, +421 326 585 598, +421 326 585 599 OC Galéria Trnava, Veterná 40, tel.: +421 335 936 233, +421 335 936 300 OC HOBBY EXPRES, Obchodná 2, tel.: +421 914 340 947 MIRAGE SC, Námestie A. Hlinku 7/B, tel.: +421 412 908 030, +421 412 908 031

Břeclav Opava Ostrava

NC Břeclav, Lidická 139, tel.: +420 774 566 533, máj 2012 OC Breda & Weinstein, ul. Nákladní, tel.: +420 775 554 235, november 2012 OC Fórum Nová karolina, ul. 28.října, tel.: +420 775 554 234, marec 2012

Bratislava II Poprad

3nity Center, ul. Plynárenská, tel.: +421 326 499 022, marec 2012 jeseň 2012

Sídlo spoločnosti v ČR: Březí 102, 251 01 Říčany u Prahy, e-mail: info@oresi.cz, tel.: +420 323 608 000–4, fax: +420 323 666 244 Centrálny sklad pre ČR: Březí 102, 251 01 Říčany u Prahy, tel.: +420 323 666 228 Sídlo spoločnosti v SR: Drietoma, č. p. 939, 913 03 Drietoma, e-mail: info@oresi.sk, tel.: +421 326 499 022


2011 © vydala spoločnosť Oresi Dizajn: Koncept Design, s.r.o., vizualizácia: Studio Horák

V tomto katalógu sú vyobrazené modely kuchýň Oresi s voliteľnými doplnkami, ktoré nemusia byť súčasťou základnej zostavy kuchyne. Informácie týkajúce sa technických údajov, konštrukcie, materiálov, povrchovej úpravy, záruky a celkového vzhľadu sa vzťahujú na obdobie zadania katalógu do tlače. Spoločnosť Oresi si vyhradzuje právo zmeny bez predchádzajúceho upozornenia. Všetky podrobné informácie vrátane aktuálnych cien a dodacích podmienok vám na prianie oznámi váš predajca kuchýň Oresi.

www.oresi.sk

ORESISK  

aktuálny katalóg kuchýň Oresi vo formáte PDF

ORESISK  

aktuálny katalóg kuchýň Oresi vo formáte PDF

Advertisement