Page 1

ВАШ САДОВИЙ ІНСТРУМЕНТ

1


ВАШ САДОВИЙ ІНСТРУМЕНТ Садовий 3-х шаровий шланг ТМ Verdi Line Має надійне армування, підвищену зносостійкість, гнучкість та опір до різних механічних впливів. Внутрішній шар складається із ПВХ, середній - із спеціального синтетичного волокна, що захищає від скручування і переломів, зовнішній - із еластичного ПВХ із каучуком. Склад: ПВХ. Артикул HM-1220 HM-1230 HM-3425 HM-3450

Діаметр Довжина рулону, м 20 1/2" 30 25 3/4" 50

Тиск: роб/макс, бар 8/18 6/15

Садовий 4-х шаровий шланг ТМ Verdi Line Premium 4-х шаровий шланг має міцне текстильне армування. Стійкий до дії ультрафіолету і утворення водоростевих осадів. Не містить кадмію і барію. Екологічний. Температурний інтервал: (-10 С) – (+ 60 C). Склад: ПВХ. Артикул HBY-1220 HBY-3430

Діаметр Довжина рулону, м 1/2" 20 3/4" 30

Тиск: роб/макс, бар 10/20

Шланг капілярний ТМ Verdi Line Капілярний шланг з ПВХ має мікропористу структуру, що дозволяє воді безперешкодно струменитися крізь стінки, змочуючи грунт навколо. Ці шланги дуже зручні для охайного зрошення клумб і грядок з чутливими рослинами, а також зрошення в теплиці. Їх можна закопувати в землю або розміщувати на поверхні. При використанні такого шланга для наземного зрошення економія води досягає 50%, а будучи задіяним в якості підземного «водошляху», він збільшує економію до 70 %. Склад: ПВХ, пластик, металічний сплав.

2

ШЛАНГИ ТА КОТУШКИ

Артикул

Діаметр

HMB-1207 HMB-1215

1/2"

Довжина рулону, м 7 15

Тиск: роб/макс, бар

ШЛАНГИ ТА КОТУШКИ

0,5/2

3


ВАШ САДОВИЙ ІНСТРУМЕНТ Котушка для шлангу Призначена для зберігання і транспортування шлангів. Легко підключається до джерела водопостачання. Механізм змотування котушки запобігає перекручуванню шланга. Занижений центр ваги забезпечує високу стійкість. Склад: високоякісний ABS пластик, алюміній. Артикул Діаметр 3/4" GS8101 1/2"

Довжина рулону, м 20 30

Тиск: роб/макс, бар 0,5/2

Шланг садовий «3Х» Шланг «3Х» мобільний та зручний, а вага його менше одного кілограма. Шланг має 2 шари: внутрішній – жорсткий гумовий та зовнішній – зносостійкий з міцного нейлону. Така конструкція дає можливість шлангу збільшуватись в три рази під напором води, створюючи потужний струмінь. Достатньо подати воду – і він подовжується і стає довшим в 3 рази, а після використання легко та швидко скорочується до початкового розміру. Унікальна конструкція шлангу «3Х» виключає скручування та заломи шлангу при роботі. В комплект входить також пістолет-розпилювач з 7-ми функціями поливу та 2 конектори. Склад: нейлон, гума.

Котушка для шлангу на колесах Призначена для зберігання і транспортування шлангів. Легко підключається до джерела водопостачання. Механізм змотування котушки запобігає перекручуванню шланга. Занижений центр ваги забезпечує високу стійкість. Колеса, що не пошкоджують газон. Склад: високоякісний ABS пластик, алюміній. Артикул GS8103

Артикул

Діаметр в робочому стані

Робоча довжина рулону, м

Тиск, бар

HM3Х75 HM3Х15

3/4"

7,5 15

4

Діаметр Довжина рулону, м 3/4" 30 1/2" 45

Тиск: роб/макс, бар 0,5/2

Шланг зрошувальний з мікроотворами ТМ Verdi Line Зрошувальний шланг ТМ Verdi Line - це ефективна і економічна система верхнього поливу, здійснювана шляхом розбризкування. Подача води регулюється за допомогою дозаторів-крапельниць, що значно економить воду. Внутрішній шар складається з ПВХ, середній - із спеціального синтетичного волокна, що захищає від скручування і переломів, зовнішній - із еластичного ПВХ з каучуком. Склад: ПВХ, пластик, металічний сплав. Артикул HMG-1207 HMG-1215

4

ШЛАНГИ ТА КОТУШКИ

Діаметр Довжина рулону, м Тиск: роб/макс, бар 7 1/2" 0,5/2 15

ШЛАНГИ ТА КОТУШКИ

5


ВАШ САДОВИЙ ІНСТРУМЕНТ Адаптер із зовнішнім різьбленням, латунний 3/4˝ Використовується як перехідник між конектором і краном для під’єднання шлангів до водопроводу. Легко встановлюється і не вимагає використання інструментів. Склад: латунь.

Арт. GS6301

Адаптер із внутрішнім різьбленням, латунний 3/4˝ Використовується як перехідник між конектором і краном для під’єднання шлангів до водопроводу. Легко встановлюється і не вимагає використання інструментів. Склад: латунь.

Використовується як перехідник між конектором і краном для під’єднання шлангів до водопроводу. Склад: високоякісний технічний ABS пластик.

Арт. GS6108

Адаптер із внутрішнім різьбленням, пластиковий 3/4˝ Використовується як перехідник між конектором і краном для під’єднання шлангів до водопроводу. Склад: високоякісний технічний ABS пластик.

Арт. GS6307

Арт. GS6107

З’єднувач для шлангу двосторонній, латунний 3/4˝

Муфта-з’єднувач для шлангу, 1/2˝- 1/2˝

З’єднувач латунний подвійний використовується для тимчасового монтажу двох шлангів, із можливістю швидко розібрати систему. Легко встановлюється і не вимагає використання інструментів. Склад: латунь.

Призначена для швидкого та надійного з’єднання двох шлангів одного діаметру 1/2"-1/2". Склад: високоякісний ABS пластик.

Арт. GS6304

Арт. GS6206

Адаптер із зовнішнім різьбленням, пластиковий 3/4˝

Муфта-з’єднувач для шлангу, 3/4˝- 3/4˝

Використовується як перехідник між конектором і краном для під’єднання шлангів до водопроводу. Склад: високоякісний ABS пластик.

Арт. GS6102

6

Адаптер із внутрішнім різьбленням, пластиковий 1/2˝- 3/4˝

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПОЛИВУ ТА ЗРОШЕННЯ

Призначена для швидкого та надійного з’єднання двох шлангів одного діаметру 3/4"-3/4". Склад: високоякісний ABS пластик.

Арт. GS6207

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПОЛИВУ ТА ЗРОШЕННЯ

7


ВАШ САДОВИЙ ІНСТРУМЕНТ Конектор для шлангу, 1/2˝-5/8˝ Використовується для швидкого з’єднання шлангу з різними насадками та розпилювачами. Простий та зручний у використанні. Склад: високоякісний технічний ABS пластик.

Арт. GS6201

Конектор для шлангу, 1/2˝-5/8˝ з функцією «аквастоп» Використовується для швидкого та зручного з’єднання та заміни насадок. Завдяки системі «аквастоп», при під’єднанні насадки, вода подається автоматично. Вразі від’єднання насадки потік води автоматично перекривається. Склад: високоякісний технічний ABS пластик.

Універсальний подвійний з’єднувач використовують для тимчасового монтажу двох шлангів, із можливістю швидко розібрати систему. Склад: високоякісний ABS пластик.

Арт. GS6202

Арт. GS6104

Коннектор для шланга, 3/4˝

Розподілювач з двома виходами

Використовується для швидкого з’єднання шлангу з різними насадками та розпилювачами. Простий та зручний у використанні. Склад: високоякісний технічний ABS пластик.

Використовується для під’єднання одночасно 2-х водозабірних ліній, з функцією регулювання потоку води на кожній лінії окремо. Склад: високоякісний технічний ABS пластик.

Арт. GS6203

Арт. GS6208

Конектор для шлангу, 3/4˝ з функцією «аквастоп»

Трійник-з’єднувач універсальний для шлангу

Використовується для швидкого та зручного з’єднання та заміни насадок. Завдяки системі «аквастоп», при під’єднанні насадки, вода подається автоматично, вразі від’єднання насадки, потік води автоматично перекривається. Склад: високоякісний ABS пластик.

Арт. GS6204

8

З’єднувач для шлангу двосторонній

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПОЛИВУ ТА ЗРОШЕННЯ

Призначений для з’єднання трьох шлангів. Можливість швидко зібрати та розібрати систему. Склад: високоякісний ABS пластик.

Арт. GS6100

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПОЛИВУ ТА ЗРОШЕННЯ

9


ВАШ САДОВИЙ ІНСТРУМЕНТ Пістолет-розпилювач, 2 режими Використовується для поливу. Особливості: - 2 режими поливу: потужний струмінь води та розпилення; - зручна ручка з гумовим покриттям; - фіксатор для безперервного поливу. Склад: високоякісний ABS пластик, гума, металічний сплав.

Арт. GS1302

Пістолет-розпилювач, 9 режимів Використовується для поливу. Особливості: - 9 режимів поливу: потужний струмінь, центральний, розпилення, душ, кутовий, легкий, проливний дощ, конус, плоский; - зручна ручка з гумовим покриттям; - фіксатор для безперервного поливу. Склад: високоякісний ABS пластик, гума, металічний сплав.

Арт. GS1303

Пістолет-розпилювач, 5 режимів Використовується для поливу. Особливості: - 5 режимів поливу: потужний струмінь, розпилення, душ, плоский, легкий; - фіксатор для безперервного поливу. Склад: високоякісний ABS пластик, гума, металічний сплав.

Арт. GS1304

Пістолет-розпилювач, 7 режимів Використовується для поливу. Особливості: - 7 режимів поливу: потужний струмінь, центральний, душ, кутовий, легкий, конус, плоский; - металічний наконечник з антикорозійним покриттям; - зручна ручка з гумовим покриттям; - фіксатор для безперервного поливу. Склад: високоякісний ABS пластик, гума, металічний сплав, мідь, алюміній.

Арт. GS1108

10

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПОЛИВУ ТА ЗРОШЕННЯ

Пістолет-розпилювач, 2 режими Використовується для поливу. Особливості: - 2 режими поливу: потужний струмінь, розпилення; - металічний розпилювач з антикорозійним покриттям; - фіксатор для безперервного поливу; - зручна ручка з гумовим покриттям. В комплект входить: адаптер 3/4". Склад: високоякісний ABS пластик, гума, металічний сплав. НКА

Арт. GS1120

НОВИ

Пістолет-розпилювач, 8 режимів Використовується для поливу. Особливості: - 8 режимів поливу: потужний струмінь, центральний, душ, кутовий, легкий, конус, плоский, комплексний; - фіксатор для безперервного поливу; - зручна ручка з гумовим покриттям. В комплект входить: адаптер 3/4". Склад: високоякісний ABS пластик, гума, металічний сплав. ИНКА

Арт. GS1121

НОВ

Насадка на шланг регульована, 2 режими Призначена для поливу рослин. Класична модель, з плавним регулюванням від жорсткого струменю до розпилення. Склад: високоякісний технічний ABS пластик.

Арт. GS1307

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПОЛИВУ ТА ЗРОШЕННЯ

11


ВАШ САДОВИЙ ІНСТРУМЕНТ Набір для поливу, 2 режими Використовується для поливу. Особливості: - 2 режими поливу: потужний струмінь, душ; - фіксатор для безперервного поливу; - зручна ручка з гумовим покриттям. В комплект входить: конектори 1/2", 1/2" з функцією «аквастоп» та адаптери 3/4". Склад: високоякісний ABS пластик, гума, металічний сплав.

Арт. GS1806

Набір для поливу, 8 режимів Використовується для поливу. Особливості: - 8 режимів поливу: потужний струмінь, центральний, душ, кутовий, легкий, конус, плоский, комплексний; - фіксатор для безперервного поливу; - зручна ручка з гумовим покриттям. В комплект входить: конектори 1/2", 1/2" з функцією «аквастоп» та адаптери 3/4". Склад: високоякісний ABS пластик, гума, металічний сплав.

Арт. GS1803

Розпилювач на телескопічній ручці, 9 режимів Використовується для поливу. Особливості: - плавне регулювання подачі води, 9 режимів поливу; - зручна штанга для поливу з великим радіусом дії; - муфта з м’якого пластику для більш зручного використання; - телескопічна штанга; - регулювання кута нахилу наконечника. Склад: високоякісний ABS пластик.

Арт. GS3106

12

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПОЛИВУ ТА ЗРОШЕННЯ

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПОЛИВУ ТА ЗРОШЕННЯ

13


ВАШ САДОВИЙ ІНСТРУМЕНТ Зрошувач 3-струменевий оборотний

Зрошувач імпульсний

Використовується для поливу ділянки діаметром до 15 метрів. Можливе послідовне з’єднання з іншими зрошувачами. Має закінчення у формі піки для зручного монтажу в землю. Склад: високоякісний ABS пластик.

Використовується для поливу ділянки діаметром до 20 метрів. Можливо регулювати площу поливу та послідовно підключати додаткові розпилювачі. Має закінчення у формі піки для зручного монтажу в землю. Склад: високоякісний ABS пластик, металічний сплав, цинк.

Арт. GS2105

Арт. GS2202

Зрошувач імпульсний

Зрошувач «Квітка»

Використовується для поливу ділянки діаметром до 20 метрів. Можливо регулювати площу поливу та послідовно підключати додаткові розпилювачі. Має закінчення у формі піки для зручного монтажу в землю. Склад: високоякісний ABS пластик.

Використовується для поливу та декоративного оздоблення ділянок. Можливо послідовно підключати додаткові зрошувачі. Має закінчення у формі піки для зручного монтажу в землю. Склад: високоякісний ABS пластик.

Арт. GS2201

Арт. GS2107

Зрошувач 3-струменевий оборотний

Зрошувач «Квітка»

Використовується для поливу ділянки діаметром до 15 метрів. Можливе послідовне з’єднання з іншими зрошувачами. Має закінчення у формі піки для зручного монтажу в землю. Склад: високоякісний ABS пластик.

Використовується для поливу та декоративного оздоблення ділянок. Можливість послідовно підключати додаткові зрошувачі. Має закінчення у формі піки для зручного монтажу в землю. Склад: високоякісний ABS пластик.

Арт. GS2106

Арт. GS2108-1

КА

Н НОВИ

14

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПОЛИВУ ТА ЗРОШЕННЯ

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПОЛИВУ ТА ЗРОШЕННЯ

15


ВАШ САДОВИЙ ІНСТРУМЕНТ Зрошувач імпульсний на колесах Використовується для поливу ділянки діаметром до 20 метрів. Стійка основа запобігає перевертанню зрошувача. Колеса забезпечують легкість переміщення. Головка розпилювача регулюється від 0 до 180 градусів. Склад: високоякісний ABS пластик, металічний сплав.

Арт. GS2306

Зрошувач на підставці, 5 режимів

Зрошувач 3-струменевий оборотний на колесах

Призначений для поливу і зрошування ділянок. Має 5 режимів поливу: коло, півколо, квадрат, прямокутник, плоске розпилювання. Склад: високоякісний ABS пластик.

Використовується для поливу ділянки діаметром до 15 метрів. Має базу на колесах для зручного переміщення в потрібному напрямку. Склад: високоякісний ABS пластик.

Арт. GS2412

Арт. GS2103

Зрошувач садовий

Таймер для поливу

Використовується для поливу з можливістю регулювання площі та кута зрошування. Має 17 форсунок. Склад: високоякісний ABS пластик.

Арт. GS2606

Використовують для управління тривалістю поливу. Дозволяє економити воду. Максимальна тривалість безперервного зрошування 120 хв. Має функцію «аквастоп». Склад: високоякісний ABS пластик.

Арт. GS4102

НКА

НОВИ 16

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПОЛИВУ ТА ЗРОШЕННЯ

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПОЛИВУ ТА ЗРОШЕННЯ

17


ВАШ САДОВИЙ ІНСТРУМЕНТ Контакти:

Для нотатків

• Біла Церква, вул. Київська, 84В; тел. (0456) 35-15-17; моб. (067) 542-90-79; • Вінниця, вул. Карла Маркса, 38; тел. (0432) 50-77-26; моб. (093) 360-08-86; • Дніпропетровськ, вул. Аеропортівська, 51; моб. (067) 504-61-77; • Донецьк, вул. 23-го Партз'їду, 2А; моб. (067) 540-03-14; (093) 371-62-82; (0623) 43-55-73; • Житомир, вул. Металістів, 3; тел. (0412) 42-77-63; моб. (067) 542-33-49; • Запоріжжя, вул. Карпенка-Карого, 60; тел. (0612) 22-84-75; моб. (093) 360-08-84; • Івано-Франківськ, вул. Макогона, 23Б; тел. (0342) 55-20-55; моб. (067) 540-49-70; • Київ, вул. Новоконстантинівська, 9; тел. (044) 277-94-50; (044)277-94-51; (067) 540-95-76; • Кіровоград, вул. Орджонікідзе, 7; тел. (0522) 35-40-85; моб. (093)360-03-55; (050) 307-75-16; • Кривий Ріг, вул. Каховська, 82А; тел. (056) 404-23-69; моб. (067) 542-12-38; • Луганськ, вул. Краснодонська, 4; тел. (0642 ) 50-04-70; моб. (050) 307-75-17; (093) 360-08-82; • Луцьк, вул. Тухачевського, 29; тел. (0332) 28-46-65; моб.(050) 307-75-28; моб. (067) 540-59-06; • Львів, вул. Промислова, 50/52; тел. (0322) 42-37-19; моб.(067) 542-92-01; (093) 371-61-80; • Маріуполь, вул. Володарське шосе, 1; тел. (0629) 40-90-15; моб.(067) 540-95-91; • Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12; тел. (0512) 58-82-46; моб. (050) 307-80-11; (093) 360-08-83; • Одеса, вул. Василя Стуса, 2/1; тел. (0482) 34-27-14; моб. (067) 540-49-86; (050) 307-75-13; (093) 378-74-57; • Полтава, пер. Перспективний, 10; тел. (0532) 68-85-21; моб. (067) 542-85-48; (050) 307-75-19; • Рівне, вул. Будівельників, 1В; тел. (0362) 60-91-51; моб. (093) 326-61-48; • Сімферополь, вул. Узлова, 12; тел. (0652) 66-95-18; моб. (067) 409-53-73; • Суми, вул. Курська, 147; тел. (0542) 77-37-38; моб. (067) 542-56-72; (093) 326-61-46; • Тернопіль, вул. Я. Стецька, 20А; тел. (0352) 23-51-73; моб. ( 093) 36-00-443; (067) 542-65-91; • Ужгород, вул. Міксата, 48; тел. (0312) 66-42-72; моб. (067) 542-34-00; (050) 307-75-24; • Феодосія, вул. Чехова, 5; тел. (0656) 25-73-32; моб. (093) 360-08-81; (050) 307-75-25; • Харьків, вул. Морозова, 13Б; тел. (057)766-36-31; моб. (093) 326-63-79; • Херсон, вул. 9-го Січня, 29; моб. (093) 360-06-27; • Хмельницкий, вул. Кам'янецька, 122; тел. (0382) 72-96-70; моб.(067) 540-02-87; • Черкаси, вул. Смелянська, 142/3; тел.(047) 266-05-92; моб. (067) 545-63-42; • Чернігів, вул. Попова, 63А; тел. (0462) 66-79-01; моб.(093) 360-08-85; (093) 360-79-92; • Чернівці, вул. О. Пчілки, 5В; тел. (0372) 55-49-57; моб. (050) 323-16-14; моб. (067) 542-52-95.

18

19


20

Katalog verdi polivka 2014 a5  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you