Page 1

Henüz ˙ Ismi Olmayan Filmin Senaryosu Caner Api¸ s


1

YATAK ODASI.˙ IÇ/SABAH. ADAM Adam yataktan esneyerek kalkar. Yanındaki bardaktan su içer. Bir sigara çıkarır, yakar. Kadına bakıp sinirlenir. Onu sarsarak uyandırır. ADAM Kalk be kadın ö˘ glen vakti oldu uyuyon. Kahvaltı hazırla hadi.

2

MUTFAK. ˙ IÇ/SABAH. ADAM Adam kahvaltı yapmaktadır. Önündekileri süpürürcesine yerken aynı anda kadınla konu¸ sur ADAM Yemek yapmıyon. Evi temizlemiyon. Bi o˘ glanım olsun istiyom aslan gibi ama her bi bokun yetmez gibi kısırsında. Ne diye aldım seni bilmiyom ki?...

3

SALON. ˙ IÇ/GÜNDÜZ. ADAM Adam televizyon izlemektedir. Özellikle müstehcen klipler ve magazin programlarında durarak kanalları de˘ gi¸ stirip durur.

4

IÇ/GÜNDÜZ. ADAM SALON. ˙ Adam telefonda konu¸ sur. ADAM Okey mi oynayacaz? (Gülerek) ˙ Ibrahamla memedi yola getirek ortak ayıktın mı? Telefonu kapatır.Daha sonra kadına döner. ADAM (Sürdürür) Pencereden sa˘ ga sola bakarken görmü¸ sler lan seni. (üzerine do˘ gru yürür)Adımızı çıkaracak utanmaz namussuz!(Tokat atar) Kapı çalar. Adam birden panikler. ADAM (Sürdürür) Allah belanı versin i¸ ste kom¸ suları da aya˘ ga kaldırdın. 2.ADAM (Dı¸ sarıdan)Mustafa! Açsana o˘ glum kapıyı! 2 saattir seni bekliyoz.

(Sahnenin devamı sonraki sayfada)


(Sahnenin ba¸ sı önceki sayfada)

ADAM Geldim lan geldim dur.(Çıkar) 5

YATAK ODASI ˙ IÇ/AK¸ SAM. ADAM Adam kadının üzerinde gidip gelmektedir.

6

YATAK ODASI ˙ IÇ/AK¸ SAM. ADAM, (KADINDAN AMORS ÇEKIM) Adam gömle˘ gini giymektedir. ADAM Meyhaneye gidiyom ben. Sende çok oturma.

7

YATAK ODASI ˙ SI¸ SME KADIN IÇ/AK¸ SAM. ADAM,¸ Adam ceketini de giyip çıkarken. Yata˘ gın üstünde kara çar¸ saflı bir ¸ si¸ sme kadın görülür. Kapı Kapanır...

2.

Henüz ismi olmayan filmin Senaryosu  

Aykırı Sinema

Advertisement