Page 297

295

S3

CLEAN BOX

NOWOŚĆ

S3 to zaawansowany polimerowy preparat ochronny. Dzięki zastosowaniu high-end’owej technologii polimerowej tworzy mikroskopijną warstwę ochronną. Zabezpiecza powierzchnie lakierowane przed przywieraniem brudu, usuwa wodę i zanieczyszczenia atmosferyczne, redukuje czas mycia i konserwacji. Unikalna receptura umożliwia szybką i łatwą aplikację, chroni lakier i tworzywa przed matowieniem, nadaje im niesamowitą głębię połysku, nie pozostawia białego osadu. Bezpieczny dla lakieru, karbonu, chromu, elementów metalowych i tworzyw sztucznych.

KOD

POJEMNOŚĆ

500ml

T4CSR000082

SZARY

JAWS

Utrzymanie łańcucha w czystości jest istotnym elementem utrzymania roweru w dobrym stanie. Clean Box wykorzystuje dodatkowy duży zbiornik na rozpuszczalnik i 6 obrotowych szczotek, aby łańcuch był naprawdę czysty. Trwała, gumowa uszczelka, znajdująca się na wyjściu z Clean Box’a, ściąga z łańcucha nadmiar rozpuszczalnika, dzięki czemu zmniejsza niemal do minimum bałagan powstały podczas czyszczenia. Współpracuje ze wszystkimi rodzajami łańcuchów multi-speed, a także z niektórymi modelami single-speed.

KOD

T4CIN000014

NOWOŚĆ

Jaws to wysokiej jakości narzędzie przeznaczone do czyszczenia łańcucha i kaset. Wyposażone jest w dwie szczotki, które posiadają włosie o różnej długości i twardości, idealnie nadające się do czyszczenia łańcucha i kasety. Integralną częścią szczotki Jaws jest ząbkowany skrobak, który doskonale czyści przestrzenie między zębatkami. Idealna do czyszczenia łańcucha, kaset, mechanizmów korbowych i zębatek.

KOD

T4CIN000015

NOWOŚĆ

CZARNY

CHEMIA ROWEROWA

TRANSPARENTNY

Profile for Kross

Kross rowery i akcesoria katalog 2017  

Kross rowery i akcesoria katalog 2017