Page 1

NOVEMBER 2011

Aeroobikastuudio juhataja Merje Poom jagab tantsur천천mu. Kroonikeskuses loositakse novembris igal n채dalal v채lja aeroobikastuudio LNT Sport kuuajalise kehtivusega kaardid.


Esteetika- ja Tantsukool, Aeroobikastuudio LNT Sport ja Merje Poom Eluaeg tantsuga tegelenud Merje Poom julgustab inimesi oma kehaga tegelema. „Tervisesporti tehes loob inimene endale tervise alustala aastakümneteks ja alustada ei ole kunagi hilja,“ kinnitab Poom, kes on nii tantsukooli kui aeroobikastuudio asutaja. Kuidas tekkis huvi oma elu tantsuga siduda? Merje Poom: See kasvas välja elust enesest. Olen tantsinud täpselt nii kaua, kui ennast mäletan. Käisin mitmes tantsuringis korraga ja ka näiteringis olen koolipõlves käinud väga palju aastaid. Ise olen lõpetanud Viljandi Kultuurikolledži ja 4 aastat tagasi ka Lääne-Viru Rakenduskõrgkooli. Aeroobika- ja tantsuõpetaja oli ka minu esimene palgaline töökoht pioneeride majas. Esteetikaja tantsukooli loomine oli üsna loogiline, tegin ikka seda, mis südamele lähedane. Tänaseks on tantsukoolil jooksmas 18 hooaeg ja õpilasi vanuses 3-20 aastat kokku ligi 400. Tantsukooli loomisel ei osanud ma küll ka kõige roosamates unistustes arvata, et nii kauaks püsima jääme. Ja ega väga vinge meeskonnata poleks seda ka juhtunud! Tänaseks on meie õpetajad lõpetanud meie enda tantsukooli, omandanud tantsuõpetaja kutse ja enamik tulnud meie juurde tagasi. See annab meie meeskonnale erilise võimsuse ja üksmeele: saame väga üheselt aru, kuidas kool peaks edasi arenema. Tantsu kõrval on ka aeroobika olnud palju aastaid mulle väga südamelähedane. Mul on väga hea meel, et sellest sügisest lükkasime taaskord käima aeroobikastuudio LNT Sport, mille kuuajalisi kasutusõigusi ka Kroonikeskuse klientide vahel välja loosime. Millised võimalused on siinkandis tervisesportlasel? Kõigepealt: olen kindel, et tervisesporti tehes loob inimene endale tervise alustala aastakümneteks ja alustada ei ole ju kunagi hilja. Mul on tõeliselt hea meel näha, kui aktiivselt inimesed

treenivad õues, jooksevad, rullitavad, sõidavad rattaga. Kõik need võimalused on linna poolt loodud ja see on super. LNT Sport pakub aga kliendile professionaalsete treenerite poolt tehtavaid saalirühmatunde (Pilates, yogaFit, fitbool, step, kehatuunimine, fatburn, kangitreening, dance& body jm.) ja siseratastel tehtavat treeningut ehk spinningut. Kui palju oleks hea tervise saavutamiseks vaja treenida? Hea enesetunde saavutamiseks oleks hea treenida vähemalt 3 korda nädalas. Üks treening võiks olla vastupidavustreening, sinna alla kuuluvad jooks, kepikõnd, vesiaeroobika, rattasõit (nii toas kui õues) ja ka tants. Teine treening nädalas võiks olla jõutreening, meie aeroobikastuudios pakutavast sobib sinna alla kehatuunimine, kangitreening ja fitball.


Ja nädala 3. trenn võiks olla liikuvus - jogaFit, Pilates. Trenni tulles oleks kliendil hea teada ka oma treeningeesmärki, on see kaalulangetamine, südameveresoonkonna tugevdamine, lihastoonuse tõstmine, vastupidavuse või lihtsalt hea enesetunde saavutamine. Kui inimesel on eesmärk paigas, siis meie treenerid oskavad suunata kliente õigetesse treeningutesse.

Novembris on meile tulemas taas tipptreener Kristajan Prüüs (Kaia Kanepi üldkehalise ettevalmistuse treener), kes teeb nii spinningu kui Pilatese treeningu. Novembris ootame ka jätkuvalt zumba huvilisi, külalistreeneritena on taas Rakverre tulemas Marek Tihhonov ja Mariann Kilg.

Kõike täpsemalt saab uurida Mis stuudiol lähitulevikus plaanis? Laada tn 6b (N-Kaubamaja vastas), Lisaks oma treeningutele korraldame ka erine- www.lntsport.ee vaid üritusi ja külalistreenerite treeninguid. või helistades 322 0016.

TUTVUSTAME TEGIJAID — KES ON KES KROONIKESKUSES Tele2 ja Eino Vaher Tele2 avas oma esinduse Kroonikeskuses alles hiljuti. Poe juhataja Eino Vaheri sõnul oli avamispäeval menu – pidevalt oli 15 inimest järjekorras. Millal Tele2 Kroonikeskuses oma poe avas? Eino Vaher: Tele2 avas uudse lahendusega esinduse Kroonikeskuses 30. septembril. Oleme asukohaga rahul, sest asume kesklinnale lähe- Kuidas teie leidsite oma tee Tele2-e? mal ning seetõttu on ka inimesed uue poe päris Olen lõpetanud TPI-s tööstuse planeerimise erihästi üles leidnud. ala. Tele2-s töötan Rakvere esinduse juhatajana ettevõtte algusest ehk 1997. aastast peale. Tulin Kui palju inimesi teie poes Rakveres töötab? siia ühest mobiiltelefonide müügiga tegelevast Tele2 Rakvere esinduses on 3 töötajat. Üle Eesti ettevõttest, nii et valdkond oli tuttav ning töö on Tele2-l 23 müügiesindust, kus töötab üle 100 läks kohe täie hooga lahti. teenindaja. Millised on poe arengusuunad? Äsja avatud Kroonikeskuse esindus erineb varasemast uudse lahenduse poolest. Senisest suuremat tähelepanu pööratakse teenustele, mis on nüüdsest füüsiliselt ka väljas, et teha valik võimalikult mugavaks. Telefonid ei ole esindusest mõistagi kusagile kadunud – neil on Tele2 poolt pakutava hulgas endiselt auväärne koht.

Millised on Tele2 praegu kõige kuumemad tooted? Väga popid on Tele2 Nutipaketid, millega saab kaasa tasuta nutitelefoni. Ka Hinnaliidri paketti küsitakse palju, sest sellega saab Tele2 võrgus tasuta rääkida. Üle 60-aastaste seas on enim nõutud Seeniorpakett, mille kasutajad saavad lauatelefonile helistada lauatelefoni hinnaga. Järjest populaarsemaks muutub mobiilne internet, et kasvõi oma e-postil silma peal hoida.


TUTVUSTAME TEGIJAID — KES ON KES KROONIKESKUSES Ilumaailm on nagu võlumaailm, kuhu siseneb Tuhkatriinu, aga väljub printsess. Seda muidugi juhul, kui võluriteks on oma ala professionaalid.

Krooni Salong ja Erika Bauer Krooni Salongi juhataja Erika Bauer armastab inimesi ilusaks teha. Tema salongi siseneb Tuhkatriinu ja sellest väljub elegantne printsess! Kuidas teie leidsite oma tee ilumaailma ja sellele ametikohale? Erika Bauer: Olen ilumaailmaga tihedalt seotud olnud palju aastaid. Seda tänu erinevatele võistlustele, moedemonstratsioonidele, õhtute ja ürituste avamisele-juhtimisele ning paljudes ajakirjades-ajalehtedes ilmunud persoonitekstidele ja fotodele. Olen näinud ilumaailma telgitaguseid paljudes maades. See on huvitav ja on, mida õppida... Olen Krooni Salongi juhataja. Salong sai avatud jaanuaris 2011 aastal tänu juhusele... Nimelt endine juhataja asus elama Tallinna, kus tal on ka oma äri ning pakkus mulle võimalust sellel alal kätt proovida. Nõustusin, kuna see pakkus huvi. Hetkel olen rahul, et ettepaneku vastu võtsin. Erialaselt olen kõrgharidusega algklasside õpetaja. Hetkel olen asendusõpetaja ja tegelen täiendõppega. Aja möödudes loodan ikka alaliselt klassi ees seista, kuna ilumaailmas tegutsemine ei sega õpetajaks olemist ja vastupidi.

Kui palju inimesi teie salongis töötavad, millega nad tegelevad? Hetkel töötab salongis 6 juuksurit, 2 maniküürijat-küünetehnikut, jumestaja ja massöör. Lisaks juuste lõikamisele ja värvimisele tehakse ka palju muud. Anna paneb juuksepikendusi ning on hea trendisoengute modelleerija, Lisaks juuksuritööle teeb Anna veel püsimeiki ja lühiajalisi värvilisi tätoveeringuid. Svetlana teeb imelisi juuksetatoosid ja pidulikke soenguid, Ingrid teeb hästi keemilist lokki ja kuumakäärilõikust, Keiu ja Kristina on juuksepunumise meistrid. Liina Hilda teeb aga imeilusaid pruudisoenguid ning on efektsalkude asjatundja. Maniküürijad Inta ja Helen on Gelish’i püsimaniküüri asjatundjad. Nad panevad ka geel- ja akrüülküüsi, teevad imelisi küünemaalinguid, värvivad ripsmeid ja kulme keemiliselt ning teevad ka kõrva-, naba- ja ninarõngaauke. Inta teeb ka spaamaniküüri ja -pediküüri. Jumestaja Simona teeb neiud-naised ilusaks Lily Lolo mineraalkosmeetika toodetega, mis on meil ka salongis müügil. Lily Lolo mineraalkosmeetikat müüb hetkel väljaspool Tallinna ainult meie salong. Tüdrukud on meil kõik toredad ja asjalikud ning tunnevad oma tööd hästi. Meie salongis käivad ennast korda või ilusaks tegemas kõik – nii noored kui vanad, nii mehed, naised kui ka lapsed. Hea meel on, et Rakvere linna ja lähiümbruse inimesed on Krooni Salongi üles leidnud ja selle ka omaks võtnud. Mida erilist pakute klientidele novembris? Novembris on meil isadepäeva auks Meeste Kuu ja just meestele suunatud eripakkumised: juukselõikus ja maniküür alates 6 eurost ja pediküür alates 13 eurost. Äsja saabus müügile kauaoodatud sari [3D] MENSION firmalt Schwarzkopf, novembris on see sari meestele tutvumiseks -10%. Nii, et isadepäeva kingituse leiate ka meie salongist! Laupäeval, 12. novembril, kell 10-18 toimub Krooni Salongis Lily Lolo mineraalkosmeetika kliendipäev. Kell 16 infotund: tootetutvustus, näidismeik ja üllatused. Kliendipäeval tooted -10%. Kohal on maaletoojad ning jumestajad Tallinnast. Lisainfo meie FACEBOOKi kodulehelt!


TUTVUSTAME TEGIJAID — KES ON KES KROONIKESKUSES

Kroonikeskuse Selver ja Helgi Aver

orienteerumas, suusatamas, kõndimas. Samuti osalen liikumissarjas „Terve Rakvere liigub“.

Kroonikeskuse Selverit juhib 30-aastase kauban- Kuidas Selveril Rakveres läheb? dustöö kogemusega Helgi Aver, kes armastab Kroonikeskuse Selveril läheb hästi. 5. oktoobril oma tööd ja peab lugu looduslähedasest elust. tähistasime juba kaupluse 9. sünnipäeva ning meie meeskonnas toimetab täna 53 tublit töötajat. Alguses tegutsesime poole väiksemal pinnal, Kuidas kujunes teist Rakvere Selveri juhataja? kuid 2008. aasta 1. maiks valmis Kroonikeskuse Olen lõpetanud Tartu Ülikooli majandus- juurdeehitus ja meie saime uued avaramad ruuteaduskonna, kus valisin erialaks tööstuskauba mid. Kroonikeskuse suureks plussiks on kindlasti tundmise ja kaubanduse organiseerimise. Pärast asukoht Rakvere kesklinnas. Ostlemise teeb kooli lõppu valisin suunamise Rakverre ja minu mugavaks maa-alune parkla, seda just vihmaste esimeseks töökohaks sai Rakvere Tarbijate ja tuisuste ilmade korral. Kooperatiiv. Tänaseks olen kaubanduses töötanud rohkem kui 30 aastat. Milliseid ahvatlevaid ostuvõimalusi lähituleviSellest, et Selver avab kaupluse Rakveres ja kus pakute? vajab töötajaid, lugesin kohalikust lehest. Kan- Novembris saab hakata valima sobivaid jõudideerisin ja asusin tööle logistikaosakonna lukinke ja kindlasti soovime olla abiks tegujuhatajana. Mõned aastad hiljem, läks meie satele päkapikkudele. Eriti tasub poodi tulla kaupluse juhataja Tallinnasse tööle ning minul nädalalõppudel, sest siis on meil püsiklientidele avanes võimalus asuda Rakvere poodi juhtima. varuks suur hulk sooduspakkumisi. Kroonikeskuse Selver teavitab kliente oma tegemisKuidas kiiret kaubandustööd tasakaalustate? test ja kampaaniatest otsepostituslehe, kohaliTööst vabal ajal meeldib mulle käia looduses, ku ajalehe, kaupluse sisereklaami, siseraadio ja tegutseda aias. Tegelen ka tervisespordiga, käin interneti kaudu. Olete alati oodatud!


Kroonikeskuse II korrusel

Hinnad soodsad! Tulge tutvuma!

SĂœGISENE

HINNASOODUSTUS

KUNI -50%


Kroonikeskuse I korrusel Tel. 322 0125 Saabus müügile valik ehteid SWAROVSKI kristallidega firmalt Aragon Carmona soodustus

-10 %

Isadepäevaks – meeste käekellad Jacques Farell Swiss Military

-15 %

LUGEMISPRILLIDE TELLIJATELE PRILLIRAAMIDE ALLAHINDLUS

-30%

STUS PERESOODETUKORRAGA

IG KUI 2 PERELI IVAD, SIIS PRILLID TELL DLUS A E ID LLAHIN PRILLIRAAM

- 50%

Helksiine Lilleäri aitab muuta Teie sündmused pidulikuks ja meeldejäävaks, lilled saadavad meid nii rõõmupäevadel kui ka kurbadel hetkedel, Helksiine Lilleäri aitab Teid alati rõõmuga. E-L 9.00 – 21.00 P 9.00- 19.00 Tel. 3223 355


Asume Kroonikeskuse I korrusel

Pildil on illustratiivne tähendus.

Novembris müügil suur valik sügis ja talvehooaja rõivaid naistele ja tüdrukutele. Suur valik moodsaid mütse, teksaseid ja palju muud.

Sokipaar alates 60 senti

MÜÜGILE SAABUNUD TALVEKAUBAD


Vergi rumm hele/tume 37.5% 70cl

6.99 9.99 €/l

Brandy Aramis XO 38% 50cl

Vergi viin 40% 50cl PET

5.99

4.09

11.98 €/l

8.18 €/l

Tee ja maitsekohv heade hindadega. Uus valik põnevaid helmeid ja ehete valmistamise tarvikuid.

Tallinn-Helsingi-Tallinn päevakruiis 22 EUR. Alla 12a laps tasuta. Iga päev kuni 30.11. • ERILISE DISAINIGA LÜKANDUKSED • KÖÖGIMÖÖBEL SÜDAMELE • VAHVA LASTETUBA PÕNNIDELE • ELUTOA LAHENDUSED SULLE

Avatud E-P 9-21

LINNA PARIMAD HINNAD! korteri välisustele maja välisustele Kroonikeskuse 1 korrusel, info tel. 633 5499

Avatud: E-R 9-20, L 9-17, P 10-15 Tel. 322 3314

Internet • Telefon • Televisioon

Alati soodsaimate hindadega!

688 0000

www.stv.ee

Kroonikeskuse I korrusel Kinnisvara ost – müük vahendus, konsultatsioonid. Laenu andmine kinnisvara tagatisel. Tel 32 70670 / www.virumaainvest.ee / info@virumaainvest.ee


VÕIDA KUU AEGA PIIRAMATUT AEROOBIKASTUUDIO LNT SPORT TRENNIDE KÜLASTUST Kroonikeskus loosib novembris igal nädalal välja aeroobikastuudio LNT Sport kuuajalise kehtivusega kaardi. Loosimisel osalemiseks tee Kroonikeskuses vähemalt 15 eurone ost, kirjuta tšeki pöördele oma nimi ja telefon ning lase see loosikasti. Võitjatega võetakse ühendust.

PUHAS RÕÕM KAUPLEMISEST RAKVERE SÜDALINNAS! Kroonikeskuse vabad rendipinnad: I KORRUS O KORRUS 25 m² 455,30 m² 132 m²

Lisainfo: www.kroonikeskus.ee tel. 5556 7338 turundus@kroonikeskus.ee

Septembri ja oktoobrikuu kino- ja teatripiletite võitjad: Kaie Kranich, Kairit Osipov, Anneli Juurik, Kairit Pärn, Ülari Pallo, Eve Ulm

PALJU ÕNNE!

Aadress: Ferdinand Gustav Adoffi 11, Rakvere / Tel 5556 7338 / turundus@kroonikeskus.ee / www.kroonikeskus.ee

kroonikeskus  

Kroonikeskuse tutvustus

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you