Page 1

Viskas, ką Jums reikia žinoti apie nagų ir rankų priežiūrą

1


Iš ko sudarytas nagas? Nagų fiziologija

TRIND nagų priežiūros priemonės padės Jums gydyti ir puoselėti gražius nagus. Pastaruosius dvidešimt metų gilinome savo žinias natūralioje rankų ir nagų priežiūroje, todėl mums malonu pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi su Jumis - profesionalais, manikiūristais, parduotuvių personalu , klientais. TRIND suteikia natūralią pagalba nagams, kurie sluoksniuojasi, lūžinėja ir skilinėja. Šiame lankstinuke rasite visą informaciją apie nagų fiziologiją ir apie tai, kokius produktus pasirinkti, kad turėtumėte gražius ir natūraliai stiprius nagus.

Nagai, kaip ir oda ar plaukai sudaryti iš maždaug 100 keratino ląstelių sluoksnių. Nago dalis, kurią paprastai suvokiame kaip „nagą“, yra tik jo dalis, vadinama nago plokštele. Ją sudaro negyvosios keratino ląstelės. Viršutinis nago sluoksnis susiformuoja nago šaknies gale (lot. matrix), apatinė dalis, t. y. sluoksnis prie nago guolio, susiformuoja nago šaknies priekyje. Ši šaknis yra po oda ir dėl to nematoma. Nago šaknis jungiasi su pusmėnuliu (lot. lunula), kuris yra ypatingai matomas ant nykščio. Nago plokštelė auga iš šaknies link piršto galiuko išilgai nago guoliui, kuris palaiko „vandens lygį“ nago plokštelėje. Tai yra svarbu, kadangi nago drėgmės lygis turi įtakos nago būklei ir lankstumui. Pastebima, kad ten, kur nago plokštelė neturi sąlyčio su nago guoliu, t. y. nago krašte, nagas tampa trapesnis ir yra labiau linkęs skilinėti. Nago odeles (kutikules) taip pat sudaro keratinas, tačiau jos yra lankstesnės. Odelės suformuoja patikimą barjerą tarp nago ir jį supančios odos bei neleidžia purvui ir bakterijoms patekti į kūną per nagus ir odą, todėl svarbu palaikyti tinkamą odelių būklę bei tinkamai jas prižiūrėti.

Nago gyvuonis

Nago šaknis

Odelė (kutikulė)

Keratinas – tai kietasis baltymas (fibrilinis baltymas), kuris yra netirpus. 2

3


Kokios yra dažniausiai pasitaikančios nagų problemos? Sausi nagai Tai yra dažniausiai pasitaikanti nagų problema. Sausam nagui trūksta drėgmės, ir tai gali būti atpažįstama iš gelsvos nago plokštelės spalvos. Nago drėgmė palaiko nago elastingumą. Kai nagas turi per mažai drėgmės, jis gali nulūžti, susisluoksniuoti ar suskilinėti. Lūžinėjantys, susisluoksniavę ir skilinėjantys nagai Nagai, kurie nėra pakankamai stiprūs, turi per mažai drėgmės. Kai nagui trūksta drėgmės, jis praranda elastingumą ir galiausiai pradeda lūžinėti, sluoksniuotis ir skilinėti. Lėtai augantys nagai Nagai auga iš nago šaknies, kuri yra po pusmėnuliu apatinėje nago dalyje. Rankų nagai užauga vidutiniškai apie 0,10 mm – 0,15 mm per dieną, kojų nagai auga šiek tiek lėčiau. Lėtą nagų augimą dažniausiai nulemia apaugusios nagų odelės ir sausos nepamaitintos nagų šaknys. Siekiant tinkamo nagų augimo TRIND pataria apaugusias odeles šalinti kas 4 savaites suminkštinant ir atstumiant. Sausos nagų odelės Oda aplink nagus yra labai plona ir lengvai pažeidžiama. Vanduo, valymo priemonės ir besikeičiančios oro sąlygos prisideda prie nagų odelių problemų. Dėl to odelės ir nagai gali išsausėti, o odelės suragėti, tapti labai skausmingomis ir sukelti infekcijas. TRIND rekomenduoja tinkamai prižiūrėti odeles, kurios yra svarbios nagų augimui.

4

5


Tobula sistema (Perfect System) Trind rankų ir nagų priežiūros programa suteikia galimybę turėti gražius ir stiprius nagus per trumpą laiką. Trind Perfect System sudaro šešios priemonės, kurios padaro nagus, odeles ir rankas tobulas vos per dvi savaites. Perfect System sudaro šios priemonės: • Odelių šalintojas (įeina 2 mini manikiūro pagaliukai)

• Odelių balzamas • Magic nagų poliruoklis • Nagų balzamas • Nagų stipriklis • Atstatomasis rankų kremas Šie produktai yra tinkami visiems nagų ir odos tipams.

Naudojimas 1. Šepetėliu užtepkite odelių šalintojo ant odelių. Palikite maždaug 5 minutėms ir atstumkite odeles su Trind manikiūro pagaliukais. 2. Šepetėliu užtepkite odelių balzamo ant odelių. Palikite maždaug 1–2 minutėms. Tada įmasažuokite perteklių į odeles ir nagus, kol jie taps visiškai sausi.

6

3. Norėdami sulyginti nagus ir stimuliuoti natūralios nago drėgmės gamybą, naudokite Trind Magic nagų poliruoklį kartą per 4 savaites. Atlikdami judesius puslankiu, pirmiausiai naudokite juodąją pusę. Šis veiksmas pašalins išsausėjusias, suragėjusias ląsteles (baltąsias dulkes). Tuomet atlikdami tokius pačius judesius puslankiu, naudokite baltąją pusę. Pradėkite lengvai spausdami nuo nago šaknies ir lėtai judėkite link nago galiuko.

Tada pakartokite šį veiksmą su ilgąja pilkąja poliruoklio puse. Nagai iškart taps gražūs, žvilgantys ir lygūs bei bus paruošti Trind nagų stipriklio naudojimui. 4. Šepetėliu užtepkite nagų balzamo ant nagų. Palikite maždaug 1–2 minutėms. Tada įmasažuokite perteklių į odeles ir nagus, kol jie taps visiškai sausi. 5. Pirmąsias 2 savaites tepkite vieną sluoksnį nagų stipriklio kasdien tiesiai ant nagų kaip laką.

Pašalinkite buvusį sluoksnį su Trind beacetoniu nagų lako valikliu. Po 2 savaičių pamatysite rezultatus. Nagai bus gražūs ir stiprūs. Norėdami išlaikyti rezultatą, naudokite Trind nagų stipriklį kartą per savaitę kaip nagų lako blizgesį arba nagų lako pagrindą. 6. Procedūrai užbaigti naudokite unikalų Trind atstatomąjį rankų kremą. Šiame produkte panaudota dvigubų liposomų technologija ir vitaminų A, C ir E kompleksas.

7


Odelių šalintojas

Odelių Balzamas

Apaugusios odelės slopina nago augimą ir atrodo netvarkingai. Trind odelių šalintojas suminkština odeles ir leidžia lengvai jas atstumti su Trind manikiūro pagaliukais iš neskylančios medienos. Jūsų nagai augs pastebimai greičiau.

Ar jūsų odelės sausos? Ar jus nuolat kankina skausmingos suragėjusios odelės, net galinčios sukelti infekciją? Trind turi išeitį! Trind odelių balzamo sudėtyje yra dvigubų liposomų. Tai yra ypatinga liposomų rūšis, skatinanti odą gaminti daugiau geresnių savybių odos ląstelių. Be to, Trind odelių balzamas savo sudėtyje turi svarbių drėkiklių, galinčių sulaikyti drėgmę odoje ilgesnį laiką, net jeigu rankos veikiamos saulės spindulių ar vandens.

Naudojimas Trind odelių šalintojas yra švelnaus poveikio skystis nagų lako buteliuke. Šepetėliu galite lengvai padengti odeles, kurios slopina nago augimą. Palikite maždaug 5 minutėms. Atstumkite odeles su Trind manikiūro pagaliukais ir pašalinkite perteklines odeles. Tai neskausminga ir efektyvu. Po naudojimo gerai nusiplaukite rankas. Rekomenduojame naudoti šią priemonę kartą per 4 savaites. Iškart po šios procedūros rekomenduojame naudoti odelių balzamą, kad būtų atstatytas odos pH.

8

Naudojimas Tepkite balzamą ant odelių kasdien dvi savaites, ir oda aplink nagus bus švelni ir graži. Palikite maždaug dviems minutėms. Perteklių įmasažuokite į odeles ir nagus. Šios priemonės sudėtyje tikrai nėra aliejaus. Tuoj pat po šios procedūros galima naudoti nagų stipriklį ar nagų laką. Po naudojimo nuvalykite buteliuko kraštelį. Po dviejų savaičių kasdienio naudojimo tolesnei odelių priežiūrai šį balzamą pakanka tepti kartą per savaitę.

9


Nagų poliruoklis

Nagų balzamas

Natūrali nagų drėgmė yra būtina sveikam nagų augimui. Trind Magic nagų poliruoklis yra puiki priemonė skatinti natūralios drėgmės gamybą. Poliravimas atliekamas 3 žingsniais, pradedant nuo juodosios pusės. Su šia puse jūs visiškai pašalinsite viršutinį nago sluosnį. Po to naudojant baltąją pusę, yra skatinama natūrali nago drėgmės gamyba.

Ar jus vargina nagai, kurie neauga ar yra trapūs ir sausi? Trind nagų balzamas yra puiki priemonė, kai jūsų nagai lūžinėja ar skilinėja. Nagai visada sausėja. Vanduo, saulė, šiltas ir šaltas oras šalina iš nagų drėgmę. Kai nagai netenka natūralios drėgmės, jie tampa sausi ir todėl lengvai lūžinėja ar skilinėja.

Galiausiai ilgąja pilkąja puse tolygiai paskirstysite drėgmę po visą nagą. Magic nagų poliruoklis pašalina smulkius nago nelygumus ir netobulumus ir padaro nagus lygius ir žvilgančius. Naudojimas Norėdami sulyginti nagus ir stimuliuoti natūralią nago drėgmės gamybą, naudokite Trind Magic nagų poliruoklį kartą per 4 savaites. Atlikdami judesius puslankiu, pirmiausiai naudokite juodąją pusę. Šis veiksmas pašalins išsausėjusias suragėjusias ląsteles (baltąsias dulkes). Tuomet atlikdami tokius pačius judesius puslankiu, naudokite baltąją pusę (su Trind logotipu).

10

Pradėkite lengvai spausdami nuo nago šaknies ir lėtai judėkite link nago galiuko. Tada pakartokite šį veiksmą su ilgąja pilkąja puse. Nagai iškart taps gražūs, žvilgantys ir lygūs bei bus puikus pagrindas Trind atstatomajai nagų priemonei!

Naudojimas Naudokite kasdien dvi savaites. Užtepkite ant nagų ir palikite dviems minutėms. Įmasažuokite perteklių į nagus ir aplink esančią odą. Šioje priemonėje nėra aliejaus. Iškart po šios procedūros galite naudoti nagų stipriklį ar nagų laką. Po naudojimo nuvalykite buteliuko kraštelį. Po dviejų savaičių kasdienio naudojimo tolesnei priežiūrai šį balzamą pakanka tepti kartą per savaitę.

Trind nagų balzamas su optimaliu veikliosios medžiagos biotino kiekiu yra puikus natūralios nago drėgmės pakaitalas. Trind nagų balzamas savo sudėtyje taip pat turi natūralių drėkiklių ir tikrai neturi aliejų. Jei Jūsų nagai yra minkšti ir trapūs naudodami Trind nagų balzamo ir Trind nagų stipriklio derinį pasieksite puikių rezultatų!

11


Nagų stipriklis (bespalvis)

Atstatomasis rankų kremas

Trind nagų stipriklis ne tik padeda sustiprinti nagus, bet ir išlaiko juos elastingus. Su šia priemone jūsų nagai neišsausės ir nepakeis spalvos. Unikali Trind formulė atitinka proteinų molekules, kurios sukuria tvirtą struktūrą ir sustiprina nagus. Svarbu, kad išsaugoma natūrali nago drėgmė ir nagai išlieka elastingi ir gražūs. Trind nagų yra kelių rūšių:

Specialios formulės Trind atstatomasis rankų kremas su dvigubu liposomų technologija padeda odai gaminti F vitaminą, kuris yra pagrindinė medžiaga odos ląstelių gamyboje. Dvigubos liposomos įsiskverbia į giliuosius odos sluoksnius, kur formuojasi naujos odos ląstelės ir su linoleno rūgšties gliceridų ir gama linoleno rūgšties gliceridų pagalba skatina vitamino F gamybą, kuris stimuliuoja naujų odos ląstelių atsiradimą.

• Bespalvis (blizgus) • Matinis (bespalvis) • Įvairių spalvų (pastelinės alyvinės/smėlio/rožinės spalvos) • Perlamutrinis (perlas ir rožinis perlas) • Nuo nagų kramtymo

Naudojimas Kad nagai būtų gražūs ir tvirti, tepkite kasdien mažiausiai dvi savaites tiesiai ant nagų. Prieš užtepant naują sluoksnį nuvalykite ankstesnįjį su Trind nagų lako valikliu. Po dviejų savaičių galite tepti vieną sluoksnį kartą per savaitę, kad nagai išliktų tvirti. Prieš naudojimą suplakti. Po naudojimo nuvalykite buteliuko kraštelį. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

12

Naudojimas Kad oda taptų pastebimai gražesnė, gausiai tepkite rankas ryte ir vakare prieš miegą. Tada įmasažuokite kremą į rankas. Trind atstatomasis rankų kremas itin greitai įsigeria į odą ir nepalieka riebalų ar riebumo pojūčio. Šis kremas padaro odą labai švelnią ir maloniai kvepiančią.

Trind vitaminų „ACE“ kompleksas apsaugo šias naujas odos ląsteles, kol jos prasiskverbia į odos sluoksnius ir pasiekia matomą viršutinįjį sluoksnį. Cheminiai likučiai ant odos, atsiradę dėl alkoholio, nikotino ar tiesiog dėl užterštumo, bando pažeisti tas naujas gražias odos ląsteles. Trind atstatomojo rankų kremo sudėtyje yra optimalus vitaminų komplekso „ACE“ kiekis, kuris neutralizuoja vadinamuosius laisvuosius radikalus ir suformuoja naująsias odos ląsteles, matomas viršutiniame odos sluoksnyje. Subtilus rezultatas - pastebimai gražesnė oda.

Trind atstatomasis rankų kremas veikia netgi padarius dienos pertrauką!

13


Atstatomasis nagų balzamas su keratinu

Apsauginis nagų lakas su keratinu

Trind atstatomasis nagų balzamas savo sudėtyje turi didelę keratino koncentraciją. Keratinas atstato ir sustiprina nago struktūrą. Drėkinamosios balzamo medžiagos drėkina nagą ir atstato nago plokštelės drėgmės pusiausvyrą. Tai puikus balzamas, kurį galima naudoti daug kartų per dieną.

Trind apsauginis nagų lakas yra skaidrus, apsaugo ir maitina nagus. Sudėtyje esantis keratinas sustiprina Trind atstatomojo balzamo su keratinu gydomąjį poveikį. Nagas padengiamas apsauginiu sluoksniu, kuris leidžia pasiekti maksimalų rezultatą.

Naudojimas Užtepkite Trind atstatomąjį nagų balzamą šepetėliu, švelniai įtrinkite ir palikite išdžiūti.

14

Naudojimas Užtepkite Trind apsauginį nagų laką šepetėliu, kaip įprastinį nagų laką (po to, kai balzamas visiškai išdžiūsta). Galiausiai galite tepti spalvotą nagų laką ir džiaugtis gražiais nagais.

15


Įvairių spalvų nagų stipriklis

Nagų stipriklis nuo nagų kramtymo

Trind nagų stipriklis yra veiks minga priemonė (įvairių spalvų), kuri suteikia nagams tvirtumo ir elastingumo. Kryžminės jungtys tarp baltymų molekulių sudaro tvirtą struktūrą, ir ši unikali Trind formulė padaro nagus stipresnius.

Trind sukūrė nagų stipriklį nemalonaus kartaus skonio žmonėms, kurie turi nagų kramtymo problemą. Šios priemonės poveikis yra paremtas tais pačiais principais, kaip ir kitų stipriklių. Kryžminės jungtys tarp baltymų molekulių sudaro tvirtą struktūrą, ir ši unikali Trind formulė padaro nagus stipresnius.

Trind nagų stipriklio spalvos ir rūšys: • Alyvinės spalvos; • Smėlio spalvos; • Rožinės spalvos; • Perlų spalvos; • Rožinių perlų spalvos; • Matinės (bespalvė); • Nuo nagų kramtymo.

Naudojimas Kad nagai taptų gražūs ir tvirti, tepkite šią priemonę mažiausiai dvi savaites tiesiai ant nagų. Norėdami išgauti intensyvesnę spalvą, užtepkite 2 sluoksnius. Prieš nau dodami šį Trind nagų stipriklį nuvalykite ankstesnį sluoksnį su Trind nagų lako valikliu. Po dviejų savaičių tepkite vieną sluoksnį kartą per savaitę, kad nagai išliktų tvirti. Prieš naudojimą suplakti. Po naudojimo nuvalykite buteliuko kraštelį. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

16

Naudojimas Tepkite šią priemonę kasdien mažiausiai tris savaites tiesiai ant nagų. Prieš naudodami šį Trind nagų stipriklį nuvalykite ankstesnį sluoksnį su Trind nagų lako valikliu. Po trijų savaičių tepkite vieną sluoksnį kartą per savaitę, kad nagai išliktų tvirti. Prieš naudojimą suplakti. Po naudojimo nuvalykite buteliuko kraštelį. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

17


Viršutinis nagų lako sluoksnis

Nagų lako pagrindas Trind nagų lako pagrindas užpildo nago nelygumus ir sulygina nago paviršių, sukurdamas puikų pagrindą spalvoto nagų lako sluoksniui. Ši priemonė taip pat apsaugo nagą nuo spalvos pakeitimo, kuris gali atsirasti dėl į nagą prasiskverbusių nagų lako pigmentų.

Trind viršutinis nagų lako sluoksnis suteiks paskutinį potėpį dailinant nagus. Su šiuo sluoksniu nagų lakas išliks ilgiau ir jūsų rankos atrodys gražiai prižiūrėtos.

Naudojimas Užtepkite vieną sluoksnį ant nago. Grublėtiems nagams naudokite Trind nagų poliruoklį kartą per 4 savaites. Po naudojimo nuvalykite buteliuko kraštelį.

18

Naudojimas Tepkite vieną sluoksnį ant Trind nagų stipriklio, Trind nagų baliklio ar nagų lako. Prieš tepdami įsitikinkite, kad ankstesnis sluoksnis yra visiškai išdžiūvęs. Po naudojimo nuvalykite buteliuko kraštelį.

19


Nagų lako džioviklis

Nagų baliklis

Kuomet nagų lakas yra nevisiškai išdžiūvęs ir prisiliečia prie kitų objektų, jis pažeidžiamas. Trind nagų lako džioviklis padeda išvengti šios problemos. Tai labai paprastas sprendimas, kai skubate, bet norite išeiti iš namų gražiai nulakuotais nagais.

Vos vienas sluoksnis Trind nagų baliklio jūsų nagams suteikia prancūziško manikiūro gaivos ir natūralumo, paslėpdamas nežymius nago spalvos pakitimus. Stulbinantys rezultatai pasiekiami naudojant šį nagų baliklį kartu su Trind nagų stiprikliu.

Naudojimas Užtepkite vieną sluoksnį ant vis dar šlapio nagų lako. Tuomet palaukite, kol sluoksnis visiškai išdžius. Po naudojimo nuvalykite buteliuko kraštelį.

20

Naudojimas Tepkite šią priemonę ant nago įsitikinę, kad ankstesnis sluoksnis yra visiškai išdžiūvęs. Jeigu norite itin natūralaus efekto, tepkite naują sluoksnį kasdien. Nuvalykite ankstesnį sluoksnį su Trind nagų lako valikliu. Po naudojimo nuvalykite buteliuko kraštelį.

21


Prancūziško manikiūro rinkinys Trind prancūziško manikiūro rinkinys suteikia galimybę pasidaryti šį manikiūrą pačioms. • Rinkinį sudaro 3 priemonės: Trind nagų lako pagrindas, • Trind baltas lakas nagų galiukams ir • Trind viršutinis nagų lako sluoksnis.

Naudojimas Pirmiausiai padenkite visą nagą Trind nagų lako pagrindu (priemonė nr. 1). Palaukite, kol šis sluoksnis visiškai išdžius, ir tęskite procedūrą su Trind baltu laku nagų galiukams (priemonė nr. 2). Užklijuokite Trind lipdukus ties nago krašteliu ir tepkite

22

Šis rinkinys būna įvairių spalvų.

Trind baltą nagų laką ant nago galiuko. Prieš nuimdami Trind lipdukus, įsitikinkite, kad lakas visiškai išdžiuvo. Tuomet pabaikite procedūrą su Trind viršutiniu nagų lako sluoksniu (priemonė nr. 3). Jus nudžiugins tobulų ir natūraliai atrodančių nagų išvaizda.

Korekcinis pieštukas / minkštinantis odelių pieštukas Tobulai nulakuoti nagai ir gražios odelės

Maitinantys pieštukai pataisyti nagų lakui ir suminkštinti odelėms

Korekcinis pieštukas Lengvai nuvalo nagų laką nuo odelių.

Minkštinantis odelių pieštukas maitina Jūsų odeles.

Tepant nagų laką ant nagų, kartais juo ištepamos ir odelės. Šiame korekciniame pieštuke yra labai švelnaus nagų lako valiklio, kuris padeda atlikti smulkias korekcijas ir pašalinti nagų laką nuo odelių. Rezultatas: tobulai nulakuoti nagai. Be to, šiame korekciniame pieštuke yra maitinančių augalinės kilmės aliejų, kurie palaikys Jūsų odelių drėgmės pusiausvyrą.

Naudokite minkštinamąjį pieštuką bet kuriuo metu, kad jūsų odelės išliktų gražios. Ypatinga minkštinamojo odelių prieštuko formulė su maitinamaisiais augalinės kilmės aliejais suminkština sausas odeles ar sukietėjusią odą aplink jas. Šio minkštinamojo odelių pieštuko sudėtyje yra kvapiųjų jojobos, avokadų ir migdolų aliejų, praturtintų vitaminais A, C ir E.

Naudojimas Pieštuko galiuku nuvalykite nagų laką nuo odelių. Laikui bėgant gali reikėti pakeisti galiuką vienu vienu iš trijų pakuotėje esančių atsarginių. Kai tik įmanoma, visuomet uždėkite pieštuko kamštelį, kad jis neišdžiūtų.

Naudojimas Pieštuko galiuku užtepkite šios priemonės ant odelių. Palikite 3–5 minutėms, kad įsigertų. Tuomet švelniai įmasažuokite perteklių į odeles. Laikui bėgant gali reikėti pakeisti galiuką vienu iš trijų pakuotėje esančių atsarginių. Kai tik įmanoma, visuomet uždėkite pieštuko kamštelį, kad jis neišdžiūtų.

23


Nagų lako valiklis be acetono

Skiediklis Nagų lakas gali išgaruoti ir uždžiūti, kai buteliukas paliekamas atidarytas arba nevisiškai užsuktas. Taip pat ilgo manikiūro proceso metu nagų lakas gali išdžiūti ir sutirštėti dėl per ilgo sąlyčio su oru. Todėl, jei jūsų nagų lakas pasidarė per tirštas, tiesiog įlašinkite kelis lašus Trind skiediklio į bet kokį nagų laką ir gausite reikiamą konsistenciją.

Naudojimas • įlašinkite kelis lašus Trind skiediklio į sutirštėjusį nagų laką; • gerai suplakite nagų laką; • Trind nagų lako skiediklis turėtų būti naudojamas mažiausiai 20 min. prieš nagų lako naudojimą; • sutirštėjusiam nagų lakui nenaudokite Trind nagų lako valiklio; • būkite atsargūs su Trind skiedikliu, kadangi išpiltas jis gali pažeisti įvairius paviršius, drabužius ir kt.

24

Trind nagų lako valiklis be acetono yra geriausias būdas tobulai nuvalyti Jūsų nagus ir apsaugoti nagus ir odeles nuo išsausėjimo.

Keletas patarimų, kaip apsaugoti nagų laką nuo sutirštėjimo: • Atlikite manikiūrą kaip galima greičiau, kad lakas kuo mažiau garuotų; • Laikas nuo laiko nuvalykite buteliuko kakliuką ir šepetėlio kotelį su vatos padeliu, sudrėkintu Trind nagų lako valikliu. Be to, taip bus lengviau atsukti buteliuką. • Po naudojimo tvirtai užsukite buteliuką.

Naudojimas Naudokite šį valiklį nuvalyti nagų laką ar tokias priemones kaip Trind nagų stipriklis, Trind nagų baliklis, Trind viršutinį nagų lako sluoksnį ir kt. Sudrėkinkite vatos diskelį Trind nagų lako valikliu ir palaikyki­te jį prispaustą prie nago. Tada sukamaisiais judesiais nuvalykite nagų laką vatos diskeliu.

25


Lipdukai nagams

Manikiūro pagaliukai

Atliekant prancūzišką manikiūrą, Trind lipdukai nagams padės tiksliai nulakuoti nagų galiukus Trind baltu laku nagų galiukams.

Tai paprastas įrankis pašalinti apaugusias odeles, kurios slopina nagų augimą. Tobulam rezultatui prieš naudojant Trind manikiūro pagaliukus patariama naudoti Trind odelių šalintoją.

26

Nagų balinimo pieštukas Trind nagų balinimo pieštukas yra greita alternatyva Trind baltam lakui nagų galiukams. Šis pieštukas iškart paryškins jūsų nagų galiukus tarsi prancūziškas manikiūras.

Lanksti nagų dildė Trind lanksti nagų dildė, turinti smulkią ir grubią puses, yra idealus įrankis nudildinti jūsų nagus bet kokia forma.

27


Profesionali stiklinė dildė

Spalvoti nagų lakai su stiprinamuoju poveikiu

Trind profesionali stiklinė dildė yra pagaminta iš patvaraus stiklo ir yra profesionalus aukščiausios kokybės įrankis. Trind profesionali stiklinė dildė yra lengvai naudojama ir tarnauja amžinai. Priešingai nei nagų kirpimas, dildinimas ir formavimas dilde apsaugo nuo purvo patekimo į nagą ir jūsų nagai išlieka izoliuoti ir lygūs.

Trind Care Color linija siūlo stulbinančią madingų atspalvių paletę jūsų nagams. Tai nagų lakai, kurie sukurti siekiant stiprinti jūsų nagus po Trind Perfect System kurso ir išlaikyti juos idealios būklės visą laiką. Be to, įprastas rūpestingų nagų lakų asortimentas bus papildomas sezoniniais atspalviais, kad jūsų nagai galėtų visada švytėti naujausiomis madingomis spalvomis.

Naudojimas Pridėkite Trind profesionalią stiklinę dildę prie nago krašto ir švelniai spausdami dildinkite nuo šono link vidurio. Tokiu būdu purvas nepatenka į nagą. Mes patariame niekada nekirpti nagų. Higienai palaikyti po naudojimo nuplaukite Trind profesionalią stiklinę dildę kūno temperatūros vandeniu. Nenaudokite šios dildės, jei ji apgadinta ar sulūžusi. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

28

29


Priemonių aprašymas Naudojimo dažnumas

Priemonė

Poveikis

Odelių šalintojas

Švelniai suminkština ir pašalina apaugusias odeles Kartą per 4 savaites. (kutikules). Apaugusių odelių pašalinimas padeda nagams augti pastebimai geriau.

Odelių balzamas

Drėkina odeles ir apsaugo jas nuo išsausėjimo. Sulaiko drėgmę odoje ilgesnį laiką. Be aliejaus, todėl galite tepti Nail Repair nagų stipriklį ar nagų laką iškart po naudojimo. Skatina nagų augimą.

2 kartus per dieną (ryte ir vakare).

Nagų poliruoklis

Skatina natūralią nagų drėgmės gamybą. Išlygina grublėtus nagus. Padaro nagus spindinčius.

Juodąją pusę naudokite kartą per 4 savaites. Baltąją pusę ir ilgą pilkąją pusę naudokite taip dažnai, kaip norite.

Nagų balzamas

Drėkina nagus ir apsaugo juos nuo išdžiūvimo. Apsaugo nagus nuo lūžinėjimo, sluoksniavimosi ir skilinėjimo. Be aliejaus, todėl galite tepti Nail Repair nagų stipriklį ar nagų laką iškart po naudojimo.

2 kartus per dieną (ryte ir vakare).

Nagų stipriklis (bespalvis)

Stiprina nagus ir užtikrina jų elastingumą. Apsaugo nagus nuo lūžinėjimo, sluoksniavimosi ir skilinėjimo.

Kasdien mažiausiai 2 savaites. Po 2 savaičių kartą per savaitę.

Atstatomasis rankų kremas

Padeda odai gaminti naujas odos ląsteles. Neutrali- 2 kartus per dieną (ryte ir vakare) zuoja laisvuosius radikalus. Itin greitai įsigeria į odą, nepalieka riebumo pojūčio. Oda tampa švelni ir maloniai kvepianti. Kasdien mažiausiai 2 savaites. Po 2 savaičių kartą per savaitę

Spalvotas nagų stipriklis

Stiprina nagus ir atrodo kaip gražus pastelinis nagų lakas. Užtikrina nagų elastingumą. Apsaugo nagus nuo lūžinėjimo, sluoksniavimosi ir skilinėjimo.

Matinis nagų stipriklis

Stiprina nagus, užtikrina nagų elastingumą. Apsaugo Kasdien mažiausiai 2 savaites. nagus nuo lūžinėjimo, sluoksniavimosi ir skilinėjimo. Po 2 savaičių kartą per savaitę

Nagų stipriklis nuo nagų kramtymo

Padeda atsikratyti nagų kramtymo įpročio dėl nemaloniai kartaus skonio ir stiprina nagus. Apsaugo nagus nuo lūžinėjimo, sluoksniavimosi ir skilinėjimo. Vienintelė lako tipo priemonė nuo nagų kramtymo savo kategorijoje. Suformuoja plėvelę ant nago, kurios neįmanoma nuplauti.

Kasdien mažiausiai 3 savaites. Po 3 savaičių kartą per savaitę.

Drėkinamosios balzamo medžiagos drėkina nagą ir atstato nago pagrindo drėgmės balansą.

Taip dažnai, kaip norite.

Atstatomasis nagų balzamas su keratinu

30

Priemonė

Poveikis

Apsauginis nagų lakas Sudėtyje esantis keratinas sustiprina Trind atstasu keratinu tomojo balzamo su keratinu gydomąjį poveikį. Nagas padengiamas apsauginiu sluoksniu, kuris leidžia pasiekti maksimalų rezultatą.

Naudojimo dažnumas Kasdieniam naudojimui.

Nagų lako pagrindas

Užpildo nago nelygumus, išlygina nago paviršių ir Kiekvieną kartą prieš lakuojant nagus. paruošia nagą tolimesniam lakavimui. Apsaugo nagą nuo spalvos pakitimo dėl į nagą prasiskverbusių nagų lako pigmentų.

Viršutinis nagų lako sluoksnis

Kiekvieną kartą nulakavus nagus.

Kiekvieną kartą prieš lakuojant nagus.

Nagų lako džioviklis

Pagreitina nagų lako džiovimą. Kiekvieną kartą nulakavus nagus.

Kiekvieną kartą prieš lakuojant nagus.

Nagų baliklis

Sukuriamas natūraliai atrodantis prancūziškas mani- Taip dažnai, kaip norite. kiūras. Užmaskuoja nežymius nago spalvos pokyčius.

Prancūziško manikiūro Galėsite atlikti prancūzišką manikiūrą su nagų lako Taip dažnai, kaip norite. rinkinys pagrindu, baltu laku ir viršutiniu sluoksniu. Korekcinis pieštukas

Šiame korekciniame pieštuke yra labai švelnaus nagų lako valiklio, kuris padeda atlikti smulkias korekcijas ir pašalinti nagų laką nuo odelių.

Minkštinantis odelių pieštukas

Ypatinga minkštinamojo odelių prieštuko formulė Taip dažnai, kaip norite. su maitinamaisiais augalinės kilmės aliejais suminkština sausas odeles ar sukietėjusią odą aplink jas.

Skiediklis

Apsaugoti nagų laką nuo sutirštėjimo.

Jei nagų lakas yra per tirštas

Nagų lakas be acetono

Sudėtyje neturi acetono ir nekenkia nagams. Lengvai ir nepriekaištingai nuvalo nagų laką.

Kiekvieną kartą, kai reikia nuvalyti nagų laką ar panašias priemones nuo nagų.

Lanksti dildė

Idealus įrankis skirtas formuoti Jūsų nagus.

Taip dažnai, kaip reikia.

Manikiūro pagaliukai

Paprastas įrankis atstumdyti apaugusias odeles. Kiekvieną kartą kartu su odelių Rekomenduojama naudoti su odelių šalintoju. Pa- šalintoju gaminti iš neskylančios apelsinmedžio medienos.

Profesionali stiklinė dildė

Pagaminta iš patvaraus stiklo. Geriausia dildė savo Taip dažnai, kaip reikia. kategorijoje. Nesusidėvintis švitrinis paviršius.

Nagų balinimo pieštukas

Galėsite lengvai paryškinti nagų galiukus.

Taip dažnai, kaip norite.

Lipdukai nagams

Padės tiksliai nulakuoti nagų galiukus Trind baltu laku nagų galiukams.

Kiekvieną kartą naudojant baltą laką nagų galiukams ar pranūziško manikiūro rinkinį.

Kiekvieną kartą, kai reikia nuvalyti nagų laką ar panašias priemones nuo odelių.

31


UAB “Krinona” | A. Strazdo g. 70, Kaunas | 8 37 759025 | info@krinona.lt

www.cascada.lt

Trind nagų ir rankų priežiūros priemonės  
Trind nagų ir rankų priežiūros priemonės  

Viskas, ką Jums reikia žinoti apie nagų ir rankų priežiūrą. TRIND nagų priežiūros priemonės padės Jums gydyti ir puoselėti gražius nagus. P...

Advertisement