Page 1


O nas… Szkoła powstała w grudniu 1996 roku. Kadrę stanowią nauczyciele akademiccy, absolwenci oraz studenci wrocławskiej AWF. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu jazdy na nartach dzieci, młodzieży, dorosłych oraz osób niepełnosprawnych. Prowadzimy zajęcia i imprezy rekreacyjne dla przedszkoli, szkół i firm.

Konsekwentnie podnosimy swoje kwalifikacje. Jesteśmy obecni na kursokonferencjach i szkoleniach odbywających się w kraju i na świecie. W styczniu 2011 roku nasi instruktorzy reprezentowali Polskę na najważniejszej, międzynarodowej imprezie instruktorów i trenerów sportów śnieżnych – Kongresie INTERSKI w St. Anton.


Dlaczego my ? Jesteśmy specjalistami: instruktorzy wykładowcy SITN PZN, trenerzy PZN, instruktorzy sportu SITS, instruktorzy PZN, instruktorzy SITS, instruktorzy MENiS, pomocnicy instruktora PZN, byli zawodnicy. Nauczanie to nasza pasja, dbamy o poziom i jednolity program szkolenia.

Posiadamy najwyższą licencję . szkoleniową SITN PZN (A+B), od 2006 roku organizujemy kursy na początkowe stopnie instruktorskie w narciarstwie zjazdowym.

W 2010 roku otrzymaliśmy patronat SITS PZS, który umożliwia organizację kursów snowboardowych na stopienie sprawności technicznej SITS PZS.

Tworzymy najlepszą kadrę instruktorską w Zieleńcu !


Już po raz 12 zapraszamy Państwa do korzystania z naszej oferty obozów organizowanych w Zieleńcu. Długi sezon narciarski i świetna infrastruktura spowodowały, że Zieleniec stał się jednym z popularniejszych kurortów w Polsce. Południowe stoki gwarantują długi okres zalegania śniegu, dlatego sezon zimowy w Zieleńca trwa ponad 4 miesiące. Charakterystyka i różnorodność tras sprawiają, że jest świetnym miejscem dla wszystkich chcących rozpocząć swoją przygodę z „białym szaleństwem”. Nowe wyciągi krzesełkowe, snowparki i halfpipe dają możliwość doskonalenia się bardziej zaawansowanym narciarzom i snowboardzistom.

Zieleniec


Zakwaterowanie Obozy po raz kolejny odbędą się w ośrodkach „Nartorama” i „Regle”. W „Nartoramie” uczestnicy mają do dyspozycji z własną stołówką, wi-fi, salą z tv, narciarnią z miejscem do suszenia butów i parkingiem. Budynek znajduje się bezpośrednio na stoku w pobliżu kompleksu wyciągów.

Ośrodek „Regle” położony jest w samym centrum Zieleńca w sąsiedztwie głównych wyciągów narciarskich. Budynek wyposażony jest w świetlice z salą TV, wi-fi, wypożyczalnie, suszarnie, przechowalnie sprzętu i parking.


Obóz narciarski dla dzieci Celem zajęć na śniegu jest nauka i doskonalenie jazdy na nartach, realizowanej w formie zabaw i gier dostosowanych do wieku i poziomu sprawności narciarskiej dziecka. Program zajęć obejmuje zapoznanie dzieci z zasadami skutecznego i bezpiecznego poruszania się w górach. Organizację czasu wolnego prowadza doświadczeni i uśmiechnięci animatorzy. W czasie zajęć dzieci mają możliwość nawiązania nowych przyjaźni, kształtowania umiejętności współpracy w grupie oraz rozwoju osobowości.

ZAPRASZAMY !!!

Nauka i świetna zabawa !


Obóz narciarski dla młodzieży Celem zajęć jest nauka i doskonalenie skutecznej i bezpiecznej jazdy na nartach w grupach dostosowanych do wieku i umiejętności narciarskich. Nauka jazdy na nartach prowadzona jest zgodnie z programem SITN-PZN z zastosowaniem nowoczesnych metod i środków dydaktycznych. Gwarantujemy całodobową opiekę wychowawców i atrakcyjny program w czasie wolnym (zajęcia na sali gimnastycznej, ognisko, wycieczka na nartach biegowych)

ZAPRASZAMY !!!


Kurs na stopień demonstratora SITN PZN Dołącz do SITN- PZN ! Celem kursu jest doskonalenie techniki jazdy, w tym jazdy sportowej, zapoznanie z podstawowymi zasadami poruszania się po trasach, zachowaniem bezpieczeństwa w górach, przygotowanie sprzętu do zajęć oraz zapoznanie z teorią narciarstwa.

Zaliczenie egzaminu (teoria i praktyka) umożliwia start w Zawodach Regionalnych oraz Mistrzostwach Polski Demonstratorów PZN.

DOŁĄCZ DO NAS !!!


Kurs kwalifikacyjny SITN PZN Kurs kwalifikacyjny jest propozycja dla młodzieży, po 16 rok życia i chce rozpocząć przygodę z profesjonalnym narciarstwem potwierdzoną Indeksem SITN-PZN. Celem kursu jest doskonalenie techniki jazdy, w tym jazdy sportowej, oraz przygotowanie kandydatów do kursu na stopień Pomocnika Instruktora.

Zapewniamy całodobowa opiekę instruktorów oraz atrakcyjne zajęcia w czasie wolnym. (narciarstwo biegowe, jazda nocna, ognisko)

DOŁĄCZ DO NAS !!!

Dołącz do SITN- PZN !


Kurs na stopień Pomocnika Instruktora SITN PZN Celem kursu jest opanowanie wiedzy i umiejętności (jazda techniczna i sportowa) przyszłych instruktorów narciarstwa. Kurs składa się z dwóch części: technicznej oraz sportowometodycznej. Program zajęć obejmuje wykłady dotyczące: -1cz.-analiza techniki, historia i organizacja narciarstwa, zagadnienia bezpieczeństwa w górach -2 cz. metodyka, narciarski regulamin sportowy, sprzęt i ekwipunek) Każda cześć kursu kończy się egzaminem z teorii i praktyki. Zaliczenie kursu pozwala na udziału w Egzaminie Regionalnym.

DOŁĄCZ DO NAS !!!

Dołącz do SITN- PZN !


Obóz freestyle Obóz freestyle przeznaczony jest dla jeżdżących narciarzy powyżej 12 roku życia. Stanowi alternatywę dla tych, którzy wyżej niż jazdę po przygotowanych trasach cenią ewolucje wykonywane w snowparku.

Freestyle to obecnie najprężniej rozwijająca się gałąź narciarstwa. Nauka jazdy freestyle według określonej metodyki stanowi wszechstronny trening jazdy na nartach. Gwarantujemy całodobową opiekę wychowawców i atrakcyjny program w czasie wolnym. (zajęcia na sali gimnastycznej, ognisko, wycieczka na nartach biegowych)

ZAPRASZAMY !!!


Obóz snowboardowy dla dzieci i młodzieży Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się jazdy na desce lub doskonalić swoje umiejętności snowboardowe. Program zajęć obejmuje zapoznanie z zasadami skutecznego i bezpiecznego poruszania się w górach. Organizację czasu wolnego prowadzą doświadczeni i uśmiechnięci animatorzy. Gwarantujemy atrakcyjne zajęcia na stoku i poza stokiem, prowadzone w milej atmosferze.

ZAPRASZAMY !!!


Kursy na II, III stopień sprawności technicznej SITS-PZS Celem kursu jest doskonalenie techniki jazdy na snowboardzie. Obóz przeznaczony jest dla dobrze jeżdżących snowboarderów, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności i zdobywać kolejne stopnie „w drodze” do uprawnień instruktorskich SITS PZS. Wszystkie kursy prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę Instruktorów Sportu SITS i Instruktorów SITS. Program szkolenia obejmuje 6 godzinne zajęcia na stoku, video analizę techniki jazdy na snowboardzie i zajęcia teoretyczne. Kursy zakończone są egzaminem praktycznym na II lub III stopień sprawności SITS PZS.

DOŁĄCZ DO NAS !!!

Dołącz do SITS-PZS !


Oferta rodzinna Zapraszamy rodziców dzieci przebywających na naszych obozach do korzystania z oferty rodzinnej w ośrodku „Nartorama”.

Rodzice mogą korzystać z zimowego wypoczynku, przebywając w tym samym budynku co dzieci, w pokojach o podwyższonym standardzie. W ramach oferty zapewniamy szkolenie narciarskie zorganizowane w kameralnych grupach. Atrakcyjny program zawiera videocoaching, elementy techniki sportowej (jazda na tyczkach) czy podstawy jazdy freestylowej.

ZAPRASZAMY !!!


Oferta sezon zimowy 2012/13  

Akademicka Szkoła Narciarstwa i Snowboardu zaprasza!

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you