Page 1


O ALPINE PRO

Česká společnost ALPINE PRO, a.s. patří mezi rozhodující firmy na českém trhu sportovního a outdoorového oblečení, doplňků a obuvi. První kolekce ALPINE PRO byla uvedena na trh v roce 1998. V současné době je v České republice značkou s největší maloobchodní sítí v oblasti outdoorových aktivit. Na trhu je zastoupena vlastními značkovými a franšízovými prodejnami. V roce 2000 zahájila společnost ALPINE PRO expanzi na slovenský a polský trh. Společnost je reprezentována formou obchodního zastoupení ve více než 20 zemích světa, např. v Rusku, Bělorusku, Ukrajině, Pobaltí, Německu, Švýcarsku, Balkáně či Turecku. Špičková společnost se spojuje se špičkovými sportovci. Mezi její tváře patří veslařský mistr světa Ondřej Synek, lyžařka Klára Křížová nebo bikerka Tereza Huříková. Kromě jednotlivců podporuje i cyklistický ALPINE PRO AUTHOR TEAM v  čele s  vícenásobným mistrem ČR Václavem Ježkem. Sponzoruje také seriál závodů Kolo pro život. Spojením s ALPINE PRO se pyšní i lanová centra Proud a lyžařské areály po celé České republice. V roce 2009 se ALPINE PRO stalo oficiálním partnerem Českého olympijského týmu a obléká sportovce reprezentující Českou republiku na olympijských hrách. Do vzniku oblečení pro Hry ve Vancouveru v  roce 2010 se zapojili i sportovci, například běžkyně na lyžích a olympijská vítězka Kateřina Neumannová a krasobruslař Tomáš Verner, který se v netradiční roli modela zúčastnil i slavnostní módní přehlídky představující olympijskou kolekci veřejnosti v přímém přenosu České televize. Oblečení pro Hry zabodovalo svým moderním vzhledem nejen v České republice, ale i v  zahraničí. Svědčí o tom vítězství v  anketě The Huffington Post. Čtenáři udělili cenu Vancouver´s Best Outfit právě české kolekci. Český olympijský výbor navíc ocenil společnost Alpine Pro titulem „olympijský vítěz v oblékání“. V současné době se tým návrhářů a sportovců v čele se skifařem Ondřejem Synkem už plně věnuje přípravě olympijské kolekce pro nadcházející Hry v Londýně v roce 2012. ALPINE PRO klade velký důraz na kvalitu výrobků. Proto testuje jejich vlastnosti nejen v  laboratorních podmínkách, ale i v  reálném prostředí. Dlouhodobě spolupracuje s  horolezcem Petrem Maškem, který testuje oblečení ve vysokohorských podmínkách. Sportovci vyvíjející olympijské oblečení také v praxi zkoušejí vlastnosti materiálů a do testování výrobků se zapojují i jednotliví zaměstnanci společnosti. Všichni mají stejný cíl, dovést vlastnosti oblečení k dokonalosti. Pro zákazníky představuje ALPINE PRO garanci rozsáhlého výběru produktů pro volnočasové a sportovní aktivity se zárukou příznivého poměru mezi cenou, kvalitou a módním designem.

2


ABOUT ALPINE PRO

The Czech company ALPINE PRO, a. s., belongs among the dominant companies in the Czech sports and outdoor clothing, accessories and shoes market. The first ALPINE PRO collection was launched in 1998. Nowadays, ALPINE PRO is the brand with the greatest retail network in the field of outdoor activities in the Czech Republic. It is represented by its own brand and franchise sales points in the market. In 2000, ALPINE PRO commenced the expansion to the Slovakian and Polish markets. The company is represented as a dealership in more than twenty countries around the world, for instance in Russia, Belarus, Ukraine, the Baltic region, Germany, Switzerland, the Balkans and Turkey. A top company connects with top sportsmen. The world single scull rowing champion Ondřej Synek and the biker Tereza Huříková belong among its faces. Apart from individuals, it supports the cycling ALPINE PRO AUTHOR TEAM headed by the multiple Czech Republic champion Václav Ježek. It also sponsors a series of races Bike for Life. Rope centres PROUD and ski areas all over the Czech Republic may also pride themselves with their connection to ALPINE PRO. ALPINE PRO became the official partner of the Czech Olympic team in 2009 and clothes sportsmen representing the Czech Republic at the Olympic Games. Even sportsmen joined in the creation of clothes for the Vancouver Games in 2010, for example the cross country skier and Olympic champion Kateřina Neumannová and the figure skater Tomáš Verner who took part in the festive fashion show representing the Olympic collection live on the Czech television in the unconventional role of a model to the public. The clothing for the Olympic Games scored points for its modern look not only in the Czech Republic, but also abroad. The victory in the survey of The Huffington Post is evidence to this fact. Its readers awarded the Czech collection and no other in the Vancouver‘s Best Outfit. Moreover, the Czech Olympic committee awarded ALPINE PRO the title of “Olympic champion in clothing”. Currently, the team of designers and sportsmen headed by the sculler Ondřej Synek are giving their full attention to the preparation of the Olympic collection for the upcoming 2012 London Olympic Games. ALPINE PRO puts great stress on the quality of products. This is why it tests their properties not only in laboratory conditions, but also in real environment. The company cooperates on a long-term basis with the rock climber Petr Mašek, who tests clothing in high-mountain conditions. The sportsmen developing Olympic clothing also try the features of the materials in practice and also individual employees of the company join in the product testing. All of them share the same goal, to lead the clothing to perfection. To customers, ALPINE PRO represents a guarantee of a wide selection of products for free-time and sports activities, of a favourable relation among price, quality and trendy design.

3


OBSAH / CONTENS

INFORMACE O KOLEKCI, VELIKOSTNÍ TABULKY INFORMATIONS ABOUT COLLECTION, SIZE CHARTS

DĚTSKÉ KIDS‘ DĚTSKÉ BUNDY KIDS‘ JACKETS

9 - 17 10 - 11

DÁMSKÁ TÍLKA WOMEN‘S TOPS DÁMSKÉ KALHOTY WOMEN‘S PANTS DÁMSKÉ SUKNĚ A ŠATY WOMEN‘S SKIRTS AND DRESS

28 28 - 30 31

DĚTSKÉ MIKINY KIDS‘ SWEATSHIRTS

11

DÁMSKÉ SPODNÍ PRÁDLO WOMEN‘S THERMAL WEAR

32 - 33

DĚTSKÁ TRIKA KIDS‘ SHIRTS

12

PERFORMANCE

34 - 40

DĚTSKÁ TÍLKA KIDS‘ TOPS

12 - 13

DÁMSKÉ BUNDY WOMEN‘S JACKETS

34

DĚTSKÉ KALHOTY A CAPRI KIDS‘ PANTS AND CAPRI

13 - 15

DÁMSKÉ MIKINY WOMEN‘S SWEATSHIRTS

35

DĚTSKÉ ŠORTKY, SUKNĚ A ŠATY KIDS‘ SHORTS, SKIRTS AND DRESS

15 - 16

DÁMSKÁ TRIKA WOMEN‘S SHIRTS

DĚTSKÉ SPODNÍ PRÁDLO KIDS‘ THERMAL WEAR

17

DÁMSKÁ TÍLKA WOMEN‘S TOPS

WOMEN

18 - 51

DÁMSKÉ KALHOTY A CAPRI WOMEN‘S PANTS AND CAPRI

EXTREME

19 - 21

DÁMSKÉ ŠORTKY A SUKNĚ WOMEN‘S SHORTS AND SKIRTS

DÁMSKÉ

36 - 37 37 38 - 40 40

DÁMSKÉ BUNDY WOMEN‘S JACKETS

19

AUTHENTIC

41 - 51

DÁMSKÉ MIKINY WOMEN‘S SWEATSHIRTS

19

DÁMSKÉ BUNDY WOMEN‘S JACKETS

41 - 42

DÁMSKÉ KALHOTY WOMEN‘S PANTS

20

DÁMSKÉ VESTY WOMEN‘S VESTS

43

DÁMSKÉ SPODNÍ PRÁDLO WOMEN‘S THERMAL WEAR

21

DÁMSKÉ MIKINY WOMEN‘S SWEATSHIRTS

44

OUTDOOR

22 - 33

DÁMSKÁ TRIKA WOMEN‘S SHIRTS

DÁMSKÉ BUNDY WOMEN‘S JACKETS

22 - 24

DÁMSKÉ KOŠILE WOMEN‘S BUTTON SHIRTS

DÁMSKÉ VESTY WOMEN‘S VESTS

24

45 - 48 48

DÁMSKÁ TÍLKA WOMEN‘S TOPS

48 - 49

DÁMSKÉ MIKINY WOMEN‘S SWEATSHIRTS

24 - 25

DÁMSKÉ KALHOTY WOMEN‘S PANTS

49 - 50

DÁMSKÁ TRIKA WOMEN‘S SHIRTS

26 - 27

DÁMSKÉ SUKNĚ A ŠATY WOMEN‘S SKIRTS AND DRESS

50 - 51

PÁNSKÉ

52 - 79

DÁMSKÉ KOŠILE WOMEN‘S BUTTON SHIRTS

4

6-8

27

MEN


OBSAH / CONTENS

EXTREME

53 - 55

PÁNSKÉ VESTY MEN‘S VESTS

75

PÁNSKÉ BUNDY MEN‘S JACKETS

53

PÁNSKÉ MIKINY MEN‘S SWEATSHIRTS

75 - 76

PÁNSKÉ MIKINY MEN‘S SWEATSHIRTS

53

PÁNSKÁ TRIKA MEN‘S SHIRTS

76 - 77

PÁNSKÉ KALHOTY MEN‘S PANTS

54

PÁNSKÉ KOŠILE MEN‘S BUTTON SHIRTS

78

PÁNSKÉ SPODNÍ PRÁDLO MEN‘S THERMAL WEAR

55

PÁNSKÉ NÁTĚLNÍKY MEN‘S UNDERSHIRTS

78 79

OUTDOOR

56 - 68

PÁNSKÉ KALHOTY MEN‘S PANTS

PÁNSKÉ BUNDY MEN‘S JACKETS

56 - 58

DOPLŇKY

PÁNSKÉ VESTY MEN‘S VESTS

59

ACCESSORIES

80 - 88

KIDS

81

PÁNSKÉ MIKINY MEN‘S SWEATSHIRTS

59 - 60

EXTREME

81

PÁNSKÁ TRIKA MEN‘S SHIRTS

61 - 63

OUTDOOR

82 - 84

PERFORMANCE

85 - 86

PÁNSKÉ KOŠILE MEN‘S BUTTON SHIRTS

63

PÁNSKÉ KALHOTY MEN‘S PANTS

64 - 66

AUTHENTIC

PÁNSKÉ SPODNÍ PRÁDLO MEN‘S THERMAL WEAR

67 - 68

BAREVNÉ KOMBINACE COLOR COMBINATIONS

PERFORMANCE

69 - 73

SYMBOLY SYMBOLS

PÁNSKÉ BUNDY MEN‘S JACKETS

69

87 88 - 103 104 - 109

POZNÁMKY NOTES

110 111

PÁNSKÉ MIKINY MEN‘S SWEATSHIRTS

69 - 70

BAREVNICE TABLE OF COLORS

PÁNSKÁ TRIKA MEN‘S SHIRTS

70 - 71

NAŠI PARTNEŘI OUR PARTNERS

112 - 113

PÁNSKÉ KALHOTY A CAPRI MEN‘S PANTS AND CAPRI

71 - 72

SEZNAM ARTIKLŮ LIST OF ARTICLES

114 - 115

PÁNSKÉ ŠORTKY MEN‘S SHORTS

73

AUTHENTIC

74 - 79

PÁNSKÉ BUNDY MEN‘S JACKETS

74 - 75 5


INFORMACE O KOLEKCI / INFORMATIONS ABOUT COLLECTION

KOLEKCE JARO 2012 Nová jarní kolekce ALPINE PRO evokuje pocity bezstarostných jarních a letních dní. Nejnovější trendy ve sportovní módě souvisí především s funkčností a inteligencí použitých materiálů. Proto je v kolekci kladen velký důraz na funkčnost outdoorového oblečení a profesionalitu zpracovaní. Voděvzdornost a zároveň prodyšnost materiálů se neustále zvyšuje. Podlepené švy a nepromokavé zipy zůstávají samozřejmostí. Design je pro nás klíčový a práce na něm je to, co nás nejvíc baví. Kolekce je výrazná a plná jasných barev. Na oblečení dominují kárované motivy, sportovní vodorovné pruhy a vyplétané geometrické vzory, které jsou hitem jarních trendů. Střihy kopírují postavu. Mají ergonomicky tvarované rukávy i kolena, ale zároveň poskytují potřebnou volnost. Snažíme se být silným partnerem zarputilým i rekreačním sportovcům a to se promítá i do oblečení, které je funkční, módní, spolehlivé a trvanlivé.

2012 SPRING COLLECTION The new ALPINE PRO spring collection evokes feelings of carefree spring and summer days. Latest trends in sports fashion are mainly related to the functionality and intelligence of the used materials. This is why great stress is put on the functionality of outdoor wear and the professional execution of the collection. The waterproof quality and permeability of materials continues to be increased. The dissected seams and waterproof zipper obviously remain used too. Design is a key issue to us and working on it is what we enjoy the most. The collection is distinctive and full of bright colours. Chequered motives, sporty horizontal stripes and split-bottom geometrical patterns, which are the hit of the summer trends, are predominant on the clothes. The cuts copy your figure. They have ergonomically shaped sleeves and knees too, but they offer the necessary freedom of movement as well. We are trying to be a strong partner to unyielding as well as recreational sportsmen and this is reflected in our clothes which are functional, fashionable, reliable and durable.

Kolekce EXTREME Pro nejnáročnější outdoorové aktivity je určena kolekce EXTREME. Složení a zpracování jednotlivých modelů je zaměřeno na maximální funkčnost, kvalitu a pohodlí. Jedná se o technicky dokonalé oblečení s perfektními vlastnostmi. Poskytuje tak zákazníkovi možnost kompletně se vybavit do extrémních podmínek (např. vysokohorských). Kolekce EXTREME se může pochlubit skvělými parametry. Základní vrstva je z osvědčeného značkového materiálu SOFT-TEC. Prostřední je tvořena materiálem Power Strech od Polartecu. Třetí vrstva je z PTX membrány 20 000/20 000 nebo Softshell Windbarrier 20 000/20  000. Kombinace těchto tří vrstev zajišťuje kolekci skvělé vlastnosti, které ocení každý, kdo potřebuje dokonalé funkční oblečení. The EXTREME collection The EXTREME collection is designated for the most demanding outdoor activities. The content and treatment of the individual models is focused on maximum functionality, quality and comfort. This clothing is technically perfect and with outstanding qualities. It provides the customer with the possibility to fully equip themselves for extreme conditions (for example high mountains). The EXTREME collection may pride itself in great parameters. The basic layer is made from a proven brand material SOFT TEC. The middle layer is formed by the Power Stretch material by Polartec. The third layer is made from PTX membrane 20.000/20.000 or Softshell Windbarrier 20.000/20.000. The combination of these three layers ensures great qualities of the collection which are to be appreciated by anyone who needs perfectly functional clothes.

6


INFORMACE O KOLEKCI / INFORMATIONS ABOUT COLLECTION

Kolekce OUTDOOR Kolekce OUTDOOR tvoří základ kolekce ALPINE PRO. Je určena všem zákazníkům, kteří hledají pohodlné a kvalitní oblečení pro trávení volného času aktivním pohybem v přírodě i v náročných klimatických podmínkách. Proto jsou v kolekci použity pouze funkční materiály: PTX MEMBRANE (s  parametry 10  000/10 000), AQC COATING (5 000/5 000), SOFT-SHELL s membranou WINDBARRIER (10 000/3 000). Bavlna je v kolekci použita pouze ve směsi s Polyesterem (COOL-DRY). Nechybí ani S.Café, materiál šetrný k životnímu prostředí. Barevná paleta pánské a dámské kolekce je navržena tak, aby zaujala sportovce a outdooristy výraznými sytými barvami inspirovanými přírodou. Celá dámská OUTDOORová kolekce je propojena motivem květiny, který se objevuje na vlaječce všité v boku, na reflexním potisku a výšivce. Pánská kolekce je bohatá na reflexní printy.

The OUTDOOR collection The OUTDOOR collection forms the basis of the ALPINE PRO collection. It is designated to all the customers looking for comfortable and quality clothes for their free time energetic physical activity in the nature even in demanding climatic conditions. This is why only functional materials are used for the collection: PTX MEMBRANE (with 10 000/10 000 parameters), AQC COATING (5 000/5 000), SOFTSHELL with the WINDBARRIER membrane (10  000/3 000). Cotton is only used blended with Polyester (COOL-DRY) for the collection. S.Café, an environmentally friendly material, is not missing either. The colour palette of the men‘s and women‘s clothing is designed so as to hold the interest of sportsmen and outdoor people by deep vibrant colours inspired by nature. The whole women‘s OUTDOOR collection is interconnected by the motif of a flower which appears on a flag sewed in on the hip, reflective printing and embroidery. The men‘s collection is rich in reflective prints.

Kolekce PERFORMANCE Jarní kolekce PERFORMENCE je tvořena ucelenou řadou stylů určených pro sport ve všech podobách, venku i ve fitness centrech. Barevnost je vytvořena tak, aby šly jednotlivé styly vzájemně dobře kombinovat, a to i s ostatními kolekcemi. Hlavním motivem jsou geometrické tvary, především pak trojúhelník, který se objevuje na oblečení již tradičně. Došlo ale ke změně jeho grafického zpracování. V celé kolekci je použito více typů materiálů, přičemž některé z nich jsou použity poprvé. Tvar loga „Alpine Pro Performance“, stejně jako v předchozí sezóně, spojuje celou kolekci a zůstává nezměněn.

The PERFORMANCE collection The PERFORMANCE spring collection is formed by an integrated set of styles designated for all types of sports outdoor as well as in fitness centres. The colour scheme is created so that individual styles can be combined well with one another as well as with the other collections. The main motives are geometrical shapes, mainly the triangle, which appears on the clothing traditionally. Its graphic design has undergone a change, though. In the whole collection, more types of materials are used, where some of them are used for the first time. As well as in a previous collection, the shape of the Alpine Pro Performance logo connects the whole collection and remains unchanged.

Kolekce AUTHENTIC Kolekce AUTHENTIC vznikla sloučením kolekcí TRAVEL a CASUAL. Je určena pro zákazníky, kteří jsou zvyklí na kvalitu, funkčnost a design značky ALPINE PRO a hledají trendové, pohodlné oblečení pro každodenní pohyb ve městě i v přírodě. Kolekce obsahuje základní řadu univerzálních oděvů, ale také modely, které se vyznačují zajímavějším střihovým řešením či výraznými potisky. V kolekci se objevují osvědčené i trendové barvy. Charakteristickým materiálem je bavlna, která je na kalhotách a sukních použita s úpravou „vintage look“. Na bundách a vestách jsou použity i technické materiály s lehkou voděodolnou úpravou.

The AUTHENTIC collection The AUTHENTIC collection has come into existence by merging the TRAVEL and CASUAL collections. It is destined for customers who are used to the quality, functionality and design of the ALPINE PRO brand and who are looking for trendy, comfortable clothes for everyday movement around the town and in the nature. The collection contains the basic set of universal clothes, as well as models which are marked by more interesting cut solution or by distinct prints. Proven as well as trendy colours appear in the collection. Cotton is the characteristic material, given a “vintage look“ in the case of pants and skirts. Technical materials with light waterproof treatment are used for jackets and vests too.

7


VELIKOSTNÍ TABULKA / SIZE CHARTS

KÓDY ARTIKLŮ DOPLNĚNY O PÍSMENO L = DÉLKA NOHAVIC DANÉ VELIKOSTI PRODLOUŽENA O 5 CM ITEM CODES THAT INCLUDE THE LETTER L = LEG LENGHT OF THE GIVEN SIZE EXTENDED BY 5 CM DÁMSKÉ / WOMEN XXS

US

XS

S

SPORTOVNÍ SPORTS KONFEKČNÍ DÁMSKÁ STANDARD WOMEN’S

M

L

XL

XXL

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

34

36

38

40

42

44

46

48

50

52

KONFEKČNÍ DÁMSKÁ PRO PLNOŠTÍHLÉ STANDARD WOMEN’S PLUS-SIZE VÝŠKA POSTAVY OVERALL HEIGHT

160

OBVOD HRUDNÍKU BUST

164

164

168

168

172

82-84 85-87 88-90 91-93 94-96 97-99

M-

L-

LADIES

LADIES

182

182

176

176

178

100-102

103-105

106-108

109-111

178

OBVOD BOKŮ HIP

90-92 93-95 96-98 99-101

XXS

US

XS

PÁNSKÉ / MEN M

S

SPORTOVNÍ SPORTS

1

2

111-113

114-116

L

58

S-

172

108-110

56

LADIES

66-68 69-71 72-74 75-77 78-80 81-83 84-86 87-89 90-92 93-95 105-107

XXXXL

54

OBVOD PASU WAIST

102-104

XXXL

117-119

XL

XXL

XXXL

3

4

5

6

7

8

9

10

44

46

48

50

52

54

56

58

60

62

VÝŠKA POSTAVY OVERALL HEIGHT

170

176

176

182

182

188

188

194

194

198

OBVOD HRUDNÍKU CHEST

92-94

95-97

98-100

101-103

104-106

107-109

110-112

113-115

116-118

119-121

OBVOD PASU WAIST

81-83

84-86

87-89

90-92

93-95

96-98

99-101

102-104

105-107

108-110

KONFEKČNÍ PÁNSKÁ STANDARD MEN’S

DĚTSKÉ / KIDS’ KONFEKČNÍ DĚTSKÁ = VÝŠKA POSTAVY STANDARD KID’S = OVERAL HEIGHT DÍVKY I CHLAPCI GIRLS & BOYS

92 / 98

104 / 110

116 / 122

128 / 134

140 / 146

152 / 158

OBVOD PASU WAIST

52

54

56,5

59,5

62,5

65,5

OBVOD BOKŮ HIP

57

61

66

72

78,5

85,5

DÁMSKÉ SPODNÍ PRÁDLO / WOMEN’S UNDERWEAR PODPRSENKY / BRAS VELIKOST SIZE

65

70

75

80

85

90

95

100

105

110

63-67

68-72

73-77

78-82

83-87

88-92

93-97

98-102

103-107

108-112

KOŠÍČEK A CUP A

77-79

82-84

87-89

92-94

97-99

102-104

107-109

112-114

117-119

122-124

KOŠÍČEK B CUP B

79-81

84-86

89-91

94-96

99-101

104-106

109-111

114-116

119-121

124-126

86-88

91-93

96-98

101-103

106-108

111-113

116-118

121-123

126-128

KOŠÍČEK D CUP D

93-95

98-100

103-105

108-110

113-115

118-120

123-125

128-130

KOŠÍČEK DD CUP DD

95-97

100-102

105-107

110-112

115-117

120-122

125-127

130-132

OBVOD HRUDNÍKU POD PRSY BUST UNDER BREASTS OBVOD HRUDNÍKU PŘES PRSA BUST OVER BREASTS

KOŠÍČEK C CUP C

KALHOTKY / UNDIES VELIKOST SIZE

XS

S

M

L

XL

OBVOD PASU WAIST

XXS

61-66

67-72

73-78

79-84

85-90

OBVOD BOKŮ HIP

85-90

91-96

97-102

103-108

109-114

XXL

XXXL

XXXL

PÁNSKÉ SPODNÍ PRÁDLO / MEN’S UNDERWEAR VELIKOST SIZE OBVOD PASU WAIST

8

XXS

XS

S

M

L

XL

XXL

77-82

83-88

89-94

95-100

101-106


COOL-DRY


COOL-DRY


WWW.RECCO.COM

WWW.RECCO.COM


WWW.RECCO.COM


520g


RECYCLED


COOL-DRY

COOL-DRY


COOL-DRY

COOL-DRY

COOL-DRY


7447990/REFLEX


WWW.RECCO.COM

WWW.RECCO.COM


WWW.RECCO.COM

WWW.RECCO.COM


550g


RECYCLED


OUTDOOR EXPERIENCE

OUTDOOR EXPERIENCE

OUTDOOR EXPERIENCE


ANTI BACTERIAL


COOL-DRY

COOL-DRY


O R O

LIT

D

MO

E

T

ER

O U

TH


BAREVNÉ KOMBINACE COLOR COMBINATIONS


20075000

10056450

10120450

10056818

63028000A

60003000

10048442

20148450

15009000

60003450

17010223

15010223

63028000B

30031450

15009223

20148616

17010450

15010450

15009450

60003533

63028223E

10048450

7995818

8434223

9179223

15009450

17010818

60003818

63028450E

10048533

7995533

9179450

15011223

60010450

63028818A

8434450

17010533

10120533

7995450

9179818

15011450

60010000

63028533B

9179533

10055450

20076450

43021818

43021533

43021450

43021223

10055223

20076533

DĚTSKÉ / KIDS‘ KIDS

89


10120635

90

63029635B

40016779

63029635E

30031990

15008635

60002635E

15010635

10120990

20075635

43022635

40039779

60002635B

15010533

15008000

10048779

43022818

40038779

60002818B

63029818E

30031635

8434533

10056533

15011635

40016990

43022223

60002223A

63029223A

10048990

7995635

8434635

15011818

10056990

60002533A

43022533

10056905

15011533

40039990

63029533A

10055635

7995818

60002533E

20076635

10055533

40038990

63029533B

10055779

DĚTSKÉ / KIDS‘ KIDS


30067990

20105779

10083779

20105332

10083990

10082779

10082990

30067442

20104779

20104629

10085990

10085990A

30068442

20107779

10084990

20106779

20107629

30068990

20106629

DÁMSKÉ, PÁNSKÉ / WOMEN, MEN EXTREME

91


92

1803990

10064905

70013533

30049636

10064905

1803442

10064512

70013636

30049336

8437636

20086636

1803553

10067512

30051636

8446533

30048990

20087533

9154990

9233771

63043533

8446533

30048442

20085635

9154990

10065990

63043000

10066636

20088533

18002611

17001611

17001512

43025611

60004533

63032533

18002512

43025512

60004611

63032611

27017533

63033636

60006533

36009611

30048635

7717533

63043635

60006000

30050636

30048533

7717990

DÁMSKÉ / WOMEN OUTDOOR


10007990

63043450

70013450

10066450

10066990

63032450

27017990

10066778

60004779

30051990

63033990

8437990

27017450

30051450

63032779

70013779

10007779

63043779

8446450

7717636

7717450

8446990

20087818

20086450

10065450

18002818

43025818

30050990

20088990

60006990

10067779

60006450

10067905

60004450

63043635

36009451

30050450

8437450

9233779

17001818

30049779

20088635

DÁMSKÉ / WOMEN OUTDOOR

93


94

10073990

63040990

20092885

18003990

10073885

63037596

30055885

9152000

18003778

63038531B

14008531

30055990

15012449

63039531

14008885

48006000

8202885

30057990

48006778

43026000

14006778

60005885

30057596

DÁMSKÉ / WOMEN PERFORMANCE


14006449

8202449

63040449

20092778

10072000

14006771

63037000

30055531

14008990

63037449

18003449

18003771

30057771

15012000

60005531

63038449B

30057990

60005449

63038000A

15012531

60005990

63039449

30056449

5206449

5206531

43026449

7614000

8202000

30055990

DÁMSKÉ / WOMEN PERFORMANCE

95


96

63040611

9152990

20092616

14006616

63037990

10006990

18003616

63037616

30055000

10072990

63038611A

15012611

30057616

14005990

8202990

30056990

48006990

5206000

7614611

14006990

60005611

30055990

60005990

DÁMSKÉ / WOMEN PERFORMANCE


63057990

63057532

10080990

20081006

10080532

63057596

18000596

10061000

18000990

63045209

63046616

30046006

63048771

10061990

18000000

36008596

63046532

63049596

17000596

17002990

63050904

7477000

30046990

63048209

7477596

1700000

36008209

70016532

30047990

43024596

20084006

43024000

30047000

27015596

200829990

70016616

27016990

20082616

70018596

60009209

63057616

10062990

60009616

70018006

27016616

30046596

20083596

43023778

30066532

20083532

63050000

DÁMSKÉ / WOMEN AUTHENTIC

97


98

63057449

17000990

10062000

20081449

10060990

17000771

18000000

20082905

10060905

17000691

18001778

30046771

20083990

70018778

30066449

17002449

18001006

60007990

63045990

7477449

10060611

7477990

10080778

43023006

63046000

63046778

27015990

43023990

70016449

27016449

43023449

63047990

70016990

60009449

10080449

17002778

18001990

60009778

36008449

63047000

70016000

30066990

63047611

20084990

63047449

10061778

17002905

18001611

60007449

63045449

63048611

7001778

60007611

63045000

63049006

70017000

30047905

60007905

63049778

70017990

63050449

43024778

63050990

70017449

20081990

DÁMSKÉ / WOMEN AUTHENTIC


9035990

63035635

70014533

30019533

20152611

20090635

10068990

63035533

70014611

20152533

20091611

10071779

63034611

70015990

30053691

63034336

10121635

10121990

9232771

43025611

36010611

7531611

30052533

63036611

30054336

63036223

27018533

8438779

70015336

30054611

10069779

20152778

20091533

43032779

36010000

9144990

1943990

30052635

20089635

PÁNSKÉ / MEN OUTDOOR

99


100

10071512

9035779

27026990

30052990

20090990

10071905

27026442

10069442

27018990

9035442

30052442

8438990

10070512

10068779

63036442

30053990

8438442

10070990

63034779

63036990

30054990

9232779

63044990

10121778

63036512

20152990

7531990

43032512

43032905

43025512

30019779

63035779

20089990

7531442

PÁNSKÉ / MEN OUTDOOR


63041525

15014525

9136990

63042990

15015525

10076990

30058525

63041990

15015990

14007990

30058442

20095990

7650525

15014990

15013525

30059990

5206990

7650990

48005990

7614990

43026990

48005778

7650442

PÁNSKÉ / MEN PERFORMANCE

101


102

10075990

10076778

63042616

15014000

9136778

30058611

20095778

63041000

15014611

15013778

30058778

20095611

7650611

15015611

15013611

5206616

48005000

43026611

PÁNSKÉ / MEN PERFORMANCE


20078990

10059990

63052000

10059904

63052905

63053208

70019778

63031611

63052442

63053990

70019000

63031000

30044990

63051208

63053000

70019990

36011208

30045778

27019990

20079596

63051990

63053778

36011532

30045691

10058905

10058990

10081778

10081905

63051000

7550990

10081336

63051611

63053532

7550691

60008000 60008990 60008442 60008691 60008904 60008532

63052596

63052611

20079990

27019611

30044442

63053691

63031778

30044596

20080611

63053904

20080990 7550596

PÁNSKÉ / MEN AUTHENTIC

103


SYMBOLY

SYMBOLY – MATERIÁLY

COOL-DRY

Na materiálu je nalaminovaná neporézní membrána. Materiál je vysoce prodyšný a voděodolný. Svojí malou váhou dodává tento materiál výrobkům dostatečnou lehkost.

Takto označený materiál 5 000 mm vodního sloupce.

dobré

parametry

voděodolnosti

Tento materiál je opatřen zátěrem, který má dobrou prodyšnost a nepromokavost. Zajišťuje vysokou funkčnost, rychle schne, je lehký a příjemný na omak.

Takto označený materiál 8 000 mm vodního sloupce.

dobré

parametry

voděodolnosti

Je lehký a elastický materiál s membránou, který spojuje výhody druhé a třetí vrstvy. Je vodoodpudivý s vysokou prodyšností a zabraňuje průniku větru. Materiál nachází uplatnění v různých sportovních aktivitách a v rozličných povětrnostních podmínkách.

Takto označený materiál 10 000 mm vodního sloupce.

dobré

parametry

voděodolnosti

Lehký a elastický materiál, který je mimořádně hustě tkaný. Je vodoodpudivý s vysokou prodyšností a zabraňuje průniku větru. Materiál spojuje výhodu druhé a třetí vrstvy a najde uplatnění v různých sportovních aktivitách.

Takto označený materiál 20 000 mm vodního sloupce.

dobré

parametry

voděodolnosti

Lehký a elastický materiál, který je mimořádně hustě tkaný. Má vysokou prodyšnost a díky cool-dry funkci rychle odvádí vlhkost od pokožky a umožňuje rychlé schnutí na povrchu materiálu. Materiál spojuje výhodu druhé a třetí vrstvy a najde uplatnění v různých sportovních aktivitách.

Takto označený 3 000 g/m2/24h.

materiál

dobré

parametry

prodyšnosti

Polartec NeoShell je prvním materiálem, který spojuje výbornou prodyšnost, ventilační schopnosti a pružnost softshellu s vysokou voděodolností hardshellu - ty nejlepší vlastnosti obou materiálů. Kombinací ochrany před vlhkým počasím a výjimečné prodyšnosti díky dynamické výměně vzduchu Polartec NeoShell výrazně zlepšuje mikroklima unvitř oděvu. Sportovci budou mít větší pocit sucha za nejrůznějšího počasí a fyzické zátěže. Materiál je praktický větruodolný - blokuje 99.9% větru.

Takto označený 5 000 g/m2/24h.

materiál

dobré

parametry

prodyšnosti

Takto označený 10 000 g/m2/24h.

materiál

výborné

parametry

prodyšnosti

Takto označený 20 000 g/m2/24h.

materiál

výborné

parametry

prodyšnosti

Nanesená impregnace na vrchní část materiálu, která zvyšuje odolnost proti vlhkosti.

Materiál s DWR (Durable Water Repellency) úpravou má speciálně nanášenou vrstvu, která je voděodolná. Dopadající kapky vody nebo sněhu tvoří kapičky, které okamžitě odtékají z materiálu. Díky DWR úpravě zůstává materiál déle suchý a oblečení je tak pohodlnější k nošení i při nepříznivém počasí. Takto označený materiál má dobré parametry voděodolnosti.

Takto označený materiál 3 000 mm vodního sloupce.

104

dobré

parametry

voděodolnosti

Moderní technologií vyrobená textilie z polyesterového vlákna, které má zvýšenou plochu povrchu. Toto speciální čtyřkanálkové polyesterové vlákno je vodoodpudivé, nenasákavé a velmi rychle odvádí tělesnou vlhkost od pokožky. Coolmax vyvinul tři odlišné stupně funkčnosti oblečení: Coolmax Everyday, Coolmax Active a Coolmax Extreme. COOLMAX EVERYDAY je měkký a příjemný na omak, dobře odvádí vlhkost od pokožky. COOLMAX ACTIVE pomáhá udržovat tělo v teplotní rovnováze lépe než jiné látky. Materiál odvádí pot od těla na povrch látky, kde se může rychleji vypařovat. Tento termoregulační účinek napomáhá udržovat uživatele v suchu a pohodlí. COOLMAX EXTREME byl vyvinut pro vrcholové sportovce pro vysokou zátěž. Materiál dokáže redukovat vnější teplotu kůže, snižuje rychlost srdečního tepu během cvičení a udržuje hydrataci. Stejně tak nabízí vynikající vlastnosti při regulování vlhkosti pokožky.


SYMBOLS

SYMBOLS – MATERIALS

COOL-DRY

The material has a laminated non-porous membrane. Material is highly breathable and waterproof. This material, with its small weight, adds adequate lightness.

The material marked this way has good parameters of waterproofness of 5 000 mm of water column.

An impregnated material, which provides good parameters of breathability and waterproofness. It is highly versatile, quick drying and light, pleasant to the touch.

The material marked this way has good parameters of waterproofness of 8 000 mm of water column.

It is a light and elastic material with a membrane, which combines the advantages of the second and third layer. It is water repellent with high breathability and prevents wind penetration. The material can be used for various sports activities and in various weather conditions.

The material marked this way has good parameters of waterproofness of 10 000 mm of water column.

A light and elastic material which is exceptionally densely woven. It is a water repellent material with high breathability, it shields against wind. Material combines the advantage of a second and third layer and can be used for various sports activities.

The material marked this way has good parameters of waterproofness of 20 000 mm of water column.

A light and elastic material which is exceptionally densely woven. The material is highly breathable and thanks to its cool-dry function draws moisture away from the skin and helps quick evaporation on the fabric‘s surface. Material combines the advantage of a second and third layer and can be used for various sports activities.

The material marked this way has good parameters of breathability of 3 000 g/m2/24h.

Polartec NeoShell is the first fabric to combine the superior breathability, ventilation, and stretch of a soft shell with the waterproof performance of a hard shell, delivering the best of both materials. Combining protection from wet weather and exceptional breathability through dynamic air exchange, Polartec NeoShell dramatically improves the environment inside the garment. Athletes will be drier inside in a wider range of weather conditions and exertion levels. The fabric is virtually windproof - blocks 99.9% of the wind.

The material marked this way has good parameters of breathability of 5 000 g/m2/24h.

The material marked this way has very good parameters of breathability of 10 000 g/m2/24h.

The upper layer of the material is impregnated which increases waterproofness against moisture. The material marked this way has very good parameters of breathability of 20 000 g/m2/24h. Fabric with DWR (Durable Water Repellency) has a special coating which makes fabric water-resistant. When it rains or snows, small water drops are formed on the fabric surface which then slide away. A garment made of fabric with DWR coating stays dry much longer and is more comfortable.

The material marked this way has good parameters of waterproofness.

The material marked this way has good parameters of waterproofness of 3 000 mm of water column.

The fabric made by a modern technology from polyester fiber which has an enlarged surface area. This special four-channel polyester fiber is water repellent, non-absorbing and draws body moisture very quickly away from the skin. Coolmax has developed three various garment function levels: Coolmax Everyday, Coolmax Active and Coolmax Extreme. COOLMAX EVERYDAY has a soft and pleasant feel; it draws away vapor from the skin very well. COOLMAX ACTIVE helps to keep the body in temperature balance better than other fabrics. Material draws perspiration away from body to the fabric’s surface, where it can evaporate faster. This thermo regulating effect helps to keep the user dry and comfortable. COOLMAX EXTREME was developed for top athletes for high performance. The material is able to reduce outer skin temperature, it lowers the heart beat rate during exercise and it keeps hydration stable. It also offers exceptional characteristics when regulating skin humidity.

105


SYMBOLY

Tento materiál se vyznačuje výbornými vlastnostmi jako Thermo Cool a zároveň je velice šetrný k životnímu prostředí. K jeho výrobě není použita ropa, ale surovina z obnovitelných zdrojů – kukuřice. Díky této použité surovině má Thermo Cool Eco příjemnější omak než Thermo Cool.

Hustě utkaný materiál, který chrání před bodnutím hmyzu.

Oproti klasickému Thermo Coolu obsahuje Fresh ve své struktuře stříbro, které zabraňuje množení bakterií způsobujících nepříjemný zápach v důsledku rozkladu lidského potu. I při vyšší fyzické zátěži je tak zachována svěžest materiálu.

Je speciální technologická úprava, která zvyšuje pevnost materiálu, odolnost proti oděru a jeho vodoodpudivost. Materiál je příjemný na dotek a po vyprání má neměnný vzhled.

Soft Tec má příjemný omak, který připomíná bavlnu, ale přitom zachovává vlastnosti coolmaxových nebo thermocoolových vláken. Tento materiál eliminuje problém se žmolkovitostí.

Tento materiál byl částečně vyroben z recyklovaných materiálů.

RECYCLED Takto označený materiál využívá jako surovinu kukuřičný olej místo ropy, a tím je šetrnější k životnímu prostředí. Na výrobu jednoho trička se spotřebuje přibližně 30-40 kukuřičných klasů.

Materiál velmi dobře chrání před slunečními paprky. Propustí k pokožce jen 2-3% z celkového záření.

Syntetický výplňový materiál, který je pružný, má dobré tepelně-izolační vlastnosti s unikátním voděodolným potahem. Materiál udržuje teplo, i když je mokrý. Poskytuje měkkost, kterou mohou poskytnout pouze mikrovlákna a co se týče tepelné izolace, je lepší než všechny ostatní syntetické materiály.

Vysoce mechanicky odolný, 4-stranně elastický polyesterový úplet s vysokou schopností transportu vlhkosti a termoregulace. Speciální vazba pleteniny se smyčkami uvnitř konstrukce podporuje prodyšnost - 24x více prodyšný než neopren. Komfortní při nošení přímo na kůži.

Thermolite je unikátní vlákno firmy INVISTA, které vyniká svojí lehkostí a hřejivostí. Vědci se inspirovali kožešinou ledních medvědů, jejichž srst je složena z chlupů s dutinou. Na základě tohoto faktu byla vyvinuta technologie dutých vláken, kdy bez přídavku hmotnosti a jakýchkoli chemických příměsí je dosaženo lepší tepelné izolace. Díky originální struktuře odvádí rychle přebytečnou vlhkost od těla - o 20 % rychleji než ostatní vlákna, o 50 % rychleji než bavlna. Vlákna jsou odolná vůči pachům a bakteriím, jsou nesrážlivá a udržují tvar

Moderní materiál, který je příjemný na omak a díky počesání z rubové strany vykazuje dobré izolační vlastnosti. Jeho největší předností, kterou ocení všichni aktivní sportovci, je přizpůsobivost v pohybu, odolnost vůči oděru a částečně také vůči větru.

Materiál je 100% polyester, který je díky své unikátní struktuře povrchu výborným tepelným izolantem. Z rubové strany obsahuje nadýchaná vlákna, která vytváří vzduchové kapsy, ve kterých se udržuje tělesné teplo. Rychlý odvod vlhkosti od těla na povrch materiálu a nepromokavost vláken podporují rychlé schnutí. Je vhodný pro většinu outdoorových aktivit.

Prodyšný rychleschnoucí materiál, který díky rychlému odvodu potu z vnitřní strany udržuje tělo v suchu a optimální teplotě.

Unikátní profilovaná struktura povrchu na rubové straně textilie podporuje snadnější odvod tělesné vlhkosti nejen při běžném nošení, ale i při různorodých sportovních aktivitách.

Takto označený materiál v sobě spojuje dvě netradiční úpravy - z lícní strany je voděodpudivý, zatímco z rubní strany naopak vlhkost rychle absorbuje. Materiál je tak schopen efektivně odvádět vlhkost od pokožky. Díky rychlému rozvodu vlhkosti napomáhá snadnému schnutí oděvu a zachování pocitu sucha pro nositele. Voděodpudivá úprava na povrchu materiálu naproti tomu zajišťuje ochranu před nepříznivým počasím. Je označení pro vysoce elastické materiály. Materiál je pružný ve všech směrech a umožňuje volnost pohybu.

Materiál vyrobený z odpadů kávy, a tím i šetrný k životnímu prostředí. Unikátní struktura vlákna S.Café zajišťuje rychlý odvod potu od pokožky na povrch materiálu, a tím i příjemný suchý omak a rychlé schnutí materiálu. Materiál poskytuje ochranu proti UV záření a omezuje vznik nepříjemného zápachu.

Toto vlákno má vysoký obsah elastomeru, který dodává výrobkům dokonalý tvar, pohodlí a přizpůsobivost lidskému tělu.

Takto označený materiál splňuje nejnáročnější ekologický standard bluesign®, který maximálně vylučuje užívání substancí škodlivých člověku nebo životnímu prostředí při výrobě a předepisuje přísná pravidla pro ohleduplné zacházení s přírodními zdroji.

Materiály s obsahem bambusového vlákna mají zvýšenou schopnost transportovat vlhkost od pokožky na povrch aktivního bambusového uhlí a následně vlhkost uvolnit odpařením. Bambusové uhlí absorbuje tělesnou tepelnou energii, kterou je schopno v 88% vyzařovat zpět a udržovat tak teplo v těle. Bambusové uhlí je schopné při kontaktu s vodou vytvářet záporné ionty. To způsobuje pocit mírného napětí ve svalech, což má blahodárný vliv na jejich regeneraci. Aktivní uhlí má na svém povrchu velké množství mikroskopických komůrek, které absorbují širokou škálu pachů: tělesný pach, pach z textilií a cigaret. Funkčnost je permanentní, obnovuje se praním a sušením.

Jedná se o zcela přírodní celulozové vlákno vyrobené z bukového dřeva. Textilie obsahující toto vlákno jsou měkčí a splývavější. Textilie si zanechává svojí měkkost a barevnost i po několikanásobném praní.

Je materiál firmy INVISTA, který spotřebitelům nabízí bavlněný omak společně s výhodami moderních technologií. Přirozený bavlněný vzhled a struktura umožňují široké využití materiálu v mnoha oděvních kategoriích. Bavlněné materiály mají tendenci se lehce mačkat a srážet a mnohdy ztrácejí barvu na světle. SUPPLEX v sobě kombinuje pozitivní vlastnosti bavlny s parametry dosažitelnými moderní technologií - materiály jsou prodyšné, drží tvar, schnou rychleji než bavlna a jsou stálobarevné.

Na výrobu tohoto materiálu byla použita prvotřídní bavlněná vlákna zpracovaná vysoce kvalitní technologií, která je šetrná k přírodě. Materiál se vyznačuje velmi pevnou strukturou jemnou na omak.

Speciálně hustě utkaný materiál, který propustí k pokožce jen 1/20 z celkového záření, tzn. jen 5%. S tímto materiálem budete ochráněni před slunečními paprsky.

Takto označený materiál má speciální úpravu, díky níž je měkčí, splývavější a příjemnější na omak.

Speciálně hustě utkaný materiál, který propustí k pokožce jen 1/40 z celkového záření, tzn. jen 2,5%. S tímto materiálem budete dostatečně ochráněni před slunečními paprsky.

Speciálně hustě utkaný materiál, který propustí k pokožce jen 1/50 z celkového záření, tzn. jen 2%. S tímto materiálem budete dostatečně ochráněni před slunečními paprsky.

106

Takto označený materiál obsahuje vlněná vlákna, která se vyznačují dobrými tepelně-izolačními vlastnostmi. Pružnost a ohebnost vlněného vlákna přispívá k nižší mačkavosti oděvu. Vlna dodává výrobku příjemný charakteristický omak.

ANTI BACTERIAL

Materiál má antibakteriální úpravu.


SYMBOLS

This material is highly functional like Thermo Cool but it is more ecological. Crude oil is not used for production of this material but instead, the raw material is taken from renewable resources - the corn. Thanks to this raw material the handfeel of Thermo Cool Eco is softer than that of classic Thermo Cool.

The fabric features dense weave to provide protection against insect bites and stings.

In comparison with the classic Thermo Cool, the Fresh version contains silver in its structure that helps prevent growth of bacteria causing bad odor by decomposition of human perspiration. Even during higher physical performance the material maintains its freshness.

It is a special technology that provides higher strength, better abrasion resistance and higher water repellency. Tha fabric has a nice hand feel and the appearance of this fabric does not change after washing.

Soft Tec is pleasant to the touch as it resembles cotton and at the same time, maintains the properties of coolmax or thermocool fibers. This material eliminates the problem of pilling.

This fabric was partially made from recycled materials.

RECYCLED The fabric marked this way uses corn oil as the raw material instead of crude oil. Thus, it is more ecological and helps to protect the environment. For production of one T-shirt, 30-40 corn cobs are needed.

It provides an excellent protection against harmful sun rays. Only 2-3% of sun rays penetrate the fabric to the skin.

Synthetic filling material which is flexible and has good thermo-insulation properties with a unique water resistant coating. The material keeps heat inside even when wet. It provides softness which can only be provided by micro fibers and is better, as far as heat is concerned, than all other synthetic materials.

This is a highly mechanically resistant, four-side elastic polyester knit with a high ability of moisture transportation and thermoregulation. Special structure of the knit with loops inside of the construction supports breathability - 24x more breathable than neoprene. Comfortable to wear directly on skin.

Thermolite is a unique fiber by INVISTA, which excels with its lightness and warmness. Scientist were inspired by the fur of the Polar Bears, whose coat is comprised of hair with cavity. Based on this fact the hollow fibers technology was developed, where much better insulation is achieved without an addition of weight or any chemical additives. Thanks to its original structure it rapidly leads excess wetness from the body - 20 % faster than other fibers, 50 % faster than cotton. Fibers are resistant against odors and bacteria; they are non-shrinking and maintain their shape.

It is a modern material with a nice hand feel. Thanks to the brushed finish from the back side it has good thermoinsulation characteristics. The biggest advantage of this fabric, that can be appreciated by active people, is its adaptability to the body movement, abrasion resistance and also partial wind resistance. This fabric is made from 100% polyester. It has a unique stucture providing excellent thermal insulation. There are soft airy fibres on the back side to store the body heat. Quick transportation of the moisture to the surface and small absorption of moisture ensure fast drying. This fabric is suitable for most outdoor activities.

Breathable, quick-drying material which, due to the fast drawing of perspiration from its inner side, keeps the body dry and in the optimal temperature.

Unique moulded structure of the surface on the reverse side of the fabric supports easier transport of the moisture away from the body during various sports activities.

This material combines two untraditional finishings - water repellency on the face side and moisture absorption with wicking on the back side. The fabric is able to effectivelly transport moisture away from the skin. Through the wicking effect, it helps the garment dry fast and keeps the wearer dry. On the contrary, the water reppelent finishing on the fabric‘s surface provides protection against adverse weather conditions.

This S.Café fabric is produced from recycled coffee grounds. The unique structure of fibres provides fast transmission of perspiration from the body to the material surface and it is fast drying. The material helps reduce body odor and provides UV-protection.

It is a label for highly elastic materials. The material is flexible in all directions and enables freedom of movement.

Bluesign® is an independent industry textile standard. It covers all levels of the textile supply chain from an environmental, health and safety perspective.

This fiber has a high content of elastomer which gives products a perfect shape, comfort and adaptability to the human body.

Materials that contain bamboo fibers are able to transfer moisture from the skin onto the bamboo coal surface where it can easily evapore. The bamboo carbon absorbs the body thermal energy and releases it back up to 88% so it keeps the body warm. In contact with water, the bamboo carbon releases negative ions which evocate tense feeling in muscles that helps them regenerate. The active carbon has a lot of cells on its surface and thanks to them, it absorbs a wide range of odors such as body, fabric, or smoking odor. The functionality is permanent and renewed by washing and drying.

Lenzing Modal is an all-natural cellulose fiber made from beech wood. Textiles containing Lenzing Modal are softer and drape well. The fiber remains soft even after repeated washing and retains its color brilliance.

The fabric from INVISTA offers consumers the feel of cotton with the benefits of advanced fiber technology. Cotton’s natural texture and aesthetics make it the fabric of choice in many garment categories. Garments made with cotton tend to crease and shrink easily, and they often fade in color. SUPPLEX combines the traditional appeal of cotton with the performance benefits of modern fiber technology - fabrics are breathable, hold their shape, dry faster than cotton and retain their color.

This fabric is made from natural cotton fibers of the highest quality which give the fabric a firm structure and fine hand feel. The production procedure is environmentally friendly.

The fabric with this marking has a special finishing. The fabric is softer, drapes well and has finer hand feel.

The fabric from INVISTA offers consumers the feel of cotton with the benefits of advanced fiber technology. Cotton’s natural texture and aesthetics make it the fabric of choice in many garment categories. Garments made with cotton tend to crease and shrink easily, and they often fade in color. SUPPLEX combines the traditional appeal of cotton with the performance benefits of modern fiber technology - fabrics are breathable, hold their shape, dry faster than cotton and retain their color. Special finishing of materials preventing UV rays from penetrating the fabric and damaging the skin. Only 1/40 of sun rays penetrate the fabric to the skin, that is only 2,5%. Therefore, it provides excellent protection against harmful sun rays.

Special finishing of materials preventing UV rays from penetrating the fabric and damaging the skin. Only 1/50 of sun rays penetrate the fabric to the skin, that is only 2%. Therefore, it provides excellent protection against harmful sun rays.

This material containing woolen fibers provides good thermal insulation. Thanks to excellent elasticity and bending properties of woolen fibres garment stay creaseless. The woolen garment a typical pleasant handfeel.

ANTI BACTERIAL

Fabric has atibacterial finishing.

107


SYMBOLY SYMBOLY – „VYCHYTÁVKY“ Je lavinový systém založený na radarové technologii, který napomáhá při hledání obětí v lavinách.

Odepinatelný sněhová pás.

Každý šev je podlepený, aby nebyla narušena nepromokavost materiálu.

Kapsa na mobil.

Zipy odolné proti vodě.

Průchodka na sluchátka.

Je to reflexní materiál umístěný na oděvu, který způsobuje světelný kontrast vůči tmavému pozadí. Řidič může zpozorovat osobu, která má Streak reflex za šera, tmy, deště a snížené viditelnosti včas a má dostatek času na to, aby zareagoval.

Nadýchaná výplň.

Takto označený oděv je tvarově přizpůsobený postavě, přiléhá k tělu.

Údaj o hmotnosti výrobku.

550g

SYMBOLY – AKTIVITY

108

Produkty vhodné pro kondiční cvičení.

Lyžařské produkty.

Produkty vhodné pro cyklistiku.

Produkty vhodné na skiaply.

Produkty vhodné pro lezení.

Produkty vhodné pro vyznavače snowboardu.

Produkty vhodné pro indoorové aktivity.

Produkty vhodné pro squash, tenis.

Produkty vhodné pro horskou turistiku.

Produkty určené na plavání.

Produkty vhodné na kolečkové brusle.

Produkty vhodné pro míčové sporty.

Produkty navržené a vyrobené do nejtěžších horských podmínek, vhodné pro náročnou expediční turistiku.

Produkty vhodné pro lehkou turistiku.

Produkty vhodnéě pro Nordic Walking.

Produkty určené pro běh na lyžích.

Produkty vhodné na běhání.

Produkty vhodné na jógu.


SYMBOLS SYMBOLs – „FEATURES“ This is an avalanche system based on radar technology which assists in finding casualties in avalanches.

Detachable snow belt.

Each seam is taped in order not to disrupt the material‘s waterproofness.

Mobile phone pocket.

Zippers that are water resistant.

Earphone hole.

It is a reflective material placed on a garment that creates light contrast against dark background. Drivers can notice the person wearing Streak reflex in darkness, rain or low visibility in time, and they have enough time to react.

Puffy filler.

Garments marked this way are tight-fitting with their shape adjusted to human body.

The value of the product’s weight.

550g

SYMBOLS – ACTIVITIES Products suitable for fitness exercise.

Skiing products.

Products suitable for biking.

Products suitable for ski mountaineering.

Products suitable for rock climbing.

Products suitable for snowboarding enthusiasts.

Products suitable for indoor activities.

Products suitable for squash and tennis.

Products suitable for mountain hiking.

Products intended for swimming.

Products suitable for inline skating.

Products suitable for ball games.

Products designed and manufactured to withstand the toughest mountain conditions, suitable for challenging hiking expeditions.

Products suitable for less challenging hiking.

Products suitable for Nordic Walking.

Products suitable for cross-country skiing.

Products suitable for running/jogging.

Products suitable for yoga.

109


POZNÁMKY / NOTES

110


BAREVNICE / TABLE OF COLORS

111


NAŠI PARTNEŘI / OUR PARTNERS

ČESKÝ OLYMPIJSKÝ TÝM CZECH OLYMPIC TEAM Začátkem roku 2009 Alpine Pro, a.s. spojila své síly s Českým olympijským týmem. Je to historický mezník pro naši společnost, neboť je to poprvé, kdy česká společnost úspěšně oblékala české sportovce na ZOH Vancouver 2010, kdy za kolekci získala významné ocenění od ČOV, a připravuje kolekci i pro LOH Londýn 2012. At the beginning of 2009, Alpine Pro a.s. joined forces with the Czech Olympic team. For our company, this is a historic turning point as it is the first time a Czech company successfully dressed Czech sportsmen at the 2010 Vancouver Olympic Games, when it got a prestigious award from the Czech Olympic Committee, and it is preparing a collection for the 2012 London Summer Olympic Games.

ONDŘEJ SYNEK Czech Olympic Team Český reprezentant ve veslování. Olympionik, vítěz světového poháru a několikanásobný medailista z mistrovství světa, mistr světa 2010. Jeho dlouhodobým cílem je vyhrát na Olympijských hrách v Londýně 2012 a obhájit titul mistra světa. Czech representative in single scull row. An Olympian, the winner of the world cup and a multiple medallist from the world championship, 2010 world champion. His long-term goal is winning the 2012 London Olympic Games and defending the world champion title.

KOLO PRO ŽIVOT BIKE FOR LIFE V průběhu jedenácti let se z  tohoto projektu stal největší seriál horských kol nejen v České republice, ale také Evropě a ve světě, kterého se ročně účastní téměř 20  000 aktivních cyklistů všech věkových kategorií. Over the course of 11 years, this project has become the greatest series of mountain bike races not only in the Czech Republic, but in Europe and in the world too, with nearly 20.000 active cyclists of all age categories taking part in it.

LANOVÁ CENTRA PROUD ROPE CENTRES PROUD Spolupracujeme s Lanovými centry PROUD, která poskytují originální prostředí pro dobrodružství a aktivní odpočinek pro všechny věkové kategorie. Instruktoři lanových center v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě a Harrachově jsou speciálně proškoleni pro lanové aktivity. We cooperate with Rope Centres PROUD that provide an original setting for adventure and active relaxation for all age categories. The rope centre instructors in Prague, Brno, Olomouc, Ostrava and Harrachov are specially trained for rope activities.

112


NAŠI PARTNEŘI / OUR PARTNERS

ALPINE PRO AUTHOR TEAM Team byl založen na jaře 2007. Ze začátku v týmu závodil pouze biker a cyklokrosař Václav Ježek, který je nyní hlavní závodní osobností týmu. Po prvních závodech se tým začal rozšiřovat o další členy, jak závodníky, tak hobíky. Jezdí u nás například bývalá bikerka a mistryně republiky Jana Hladíková (Jeřábková), ale také vynikající cyklokrosař Láďa Šulc. Tým se hlavně soustředí na maratóny a závody seriálu Kolo pro život. The team was set up in the spring of 2007. At the beginning, only the biker and cyclocross racer Václav Ježek, who is now the principal competing personality of the team, competed for the team. After the first races, the team started to take on more members – both competitive and amateur. For example, the former biker and republic champion Jana Hladíková (Jeřábková) competes with us, also an excellent cyclocross racer Láďa Šulc. The team mainly focuses on marathons and the races of the “Bike for life” series.

TEREZA HUŘÍKOVÁ Česká reprezentantka v MTB v disciplíně cross country, juniorská mistryně světa z roku 2005, vítězka světového poháru XC MTB 2008 kat. U23, účastnice Olympijských her v  Pekingu 2008 a trojnásobná mistryně ČR v  XC MTB a silniční časovce r. 2009. Od roku 2010 závodí za mezinárodní team TREK LORCA Taller del Tiempo (Španělsko, Lorca), od roku 2011 závodí za německý tým Central Haibike Pro Team. Jejím dlouhodobým cílem je účast na Olympijských hrách v Londýně 2012. Czech mountain bike representative in cross country, the 2005 junior world champion, the winner of the XC MTB 2008 World Cup, category U23, Beijing 2008 Olympic Games participant and the triple Czech Republic champion in XC MTB and road time trial race in 2009. Since 2010, she has been a racer for the TREK LORCA Taller del Tiempo international team (Spain, Lorca), since 2011 she has been racing for the German Central Haibike Pro Team. Her long-term goal is to take part in the 2012 London Olympic Games.

ČESKÁ ASOCIACE EXTRÉMNÍCH SPORTŮ Czech ASSOCIATION OF EXTREME SPORTS Jsme jedním z hlavních partnerů ČAES a zároveň podporujeme Czech adventure race. We are one of the title sponsors of Czech Association of Extreme Sports and at the same time we support the Czech Adventure Race.

PROJEKT ŠANCE ROPE CENTRES PROUD Nelehký osud těch, kteří v 18 letech opouštějí dětské domovy a mají se zapojit do společnosti, která je jen obtížně přijímá, nás přivádí k výjimečnému projektu. Jeho hlavním cílem je těmto lidem pomoci v adaptaci. The uneasy fate of those who leave children´s homes at the age of 18 and are supposed to integrate into society that accepts them with difficulties brings us to an exceptional project. Its main goal is to help these people to adapt.

113


SEZNAM ARTIKLŮ

kód

jméno

název

strana

1803 ....................... MURIA . ..............................DÁMSKÉ SOFTSHELL KALHOTY . ...................28 1943 ....................... ROCKVALE . .......................PÁNSKÉ KALHOTY ..........................................66 5206 ....................... UNI SOCKS ........................UNI PONOŽKY .................................................85 5244 ....................... TONY ..................................UNI PONOŽKY .................................................87 5249 ....................... STYX ..................................UNI PONOŽKY .................................................82 7477 ....................... MARLEN ............................DÁMSKÁ SOFTSHELL BUNDA ........................41 7531 ....................... MONTROSE . ......................PÁNSKÁ SOFTSHELL BUNDA ........................57 7550 ....................... DENES ...............................PÁNSKÁ BUNDA .............................................74 7614 ....................... APACHE .............................UNI ŠÁTEK ......................................................86 7650 ....................... VOLUME . ...........................PÁNSKÉ TRIKO ...............................................70 7711 ....................... LAKES . ..............................UNI ŠÁTEK ......................................................84 7717........................ SUNSET .............................DÁMSKÁ SOFTSHELL BUNDA ........................23 7995 ....................... HONEY................................DĚTSKÁ FLEECE MIKINA................................11 8202 ....................... ELBY ..................................DÁMSKÉ TRIKO................................................36 8434 ....................... PUELO ...............................DĚTSKÁ SOFTSHELL BUNDA .........................10 8437 ....................... LOLKA . ..............................DÁMSKÁ BUNDA..............................................22 8438 ....................... BOLEK................................PÁNSKÁ BUNDA..............................................58 8446 ....................... EUNOMIA ...........................DÁMSKÁ FLEECE MIKINA ..............................24 9035 ....................... CARB .................................PÁNSKÉ SOFTSHELL KALHOTY .....................64 9136 ....................... PLUNGE . ...........................PÁNSKÉ KALHOTY ..........................................72 9144 ....................... INDIAN . .............................PÁNSKÉ SOFTSHELL KALHOTY .....................64 9154 ....................... NYMFY ...............................DÁMSKÉ SOFTSHELL KALHOTY . ...................28 9152 ....................... COOKIE ..............................DÁMSKÉ KALHOTY..........................................38 9179 ....................... FATIMA ..............................DÍVČÍ SUKNĚ ...................................................16 9232 ....................... HEKATE .............................PÁNSKÉ KALHOTY ..........................................66 9233 ....................... CERES . ..............................DÁMSKÉ KALHOTY .........................................30 10006 ..................... BLAGA ...............................DÁMSKÉ KALHOTY..........................................38 10007 ..................... ALKYONE ...........................DÁMSKÉ SOFTSHELL KALHOTY . ...................29 10048 ..................... PLATAN..............................DĚTSKÉ SOFTSHELL KALHOTY . ....................13 10055 ..................... LYON . ................................DĚTSKÉ KALHOTY...........................................14 10056 ..................... PLANTANEGET..................DĚTSKÉ KALHOTY...........................................14 10058 ..................... MONET . .............................PÁNSKÉ KALHOTY ..........................................79 10059 ..................... ALBERTO ...........................PÁNSKÉ KALHOTY ..........................................79 10060 ..................... SENCE ...............................DÁMSKÉ KALHOTY..........................................49 10061 ..................... MAITE ................................DÁMSKÉ KALHOTY..........................................49 10062 ..................... NIEVES ..............................DÁMSKÉ KALHOTY..........................................50 10064 ..................... HERMES ............................DÁMSKÉ KALHOTY..........................................30 10065 ..................... HYPSEUS ...........................DÁMSKÉ SOFTSHELL KALHOTY . ...................29 10066 ..................... HYPNOS .............................DÁMSKÉ SOFTSHELL KALHOTY . ...................29 10067 ..................... HADES ...............................DÁMSKÉ KALHOTY..........................................30 10068 ..................... HARPALYKE ......................PÁNSKÉ SOFTSHELL KALHOTY .....................64 10069 ..................... HELENE .............................PÁNSKÉ KALHOTY ..........................................65 10070 ..................... HARPYJE ...........................PÁNSKÉ KALHOTY ..........................................65 10071 ..................... ZEUS ..................................PÁNSKÉ KALHOTY ..........................................66 10072 ..................... ADELINA . ..........................DÁMSKÉ KALHOTY..........................................39 10073 ..................... AHTI ...................................DÁMSKÉ SOFTSHELL KALHOTY . ...................38 10075 ..................... MAINIO ..............................PÁNSKÉ KALHOTY ..........................................72 10076 ..................... MATIAS ..............................PÁNSKÉ SOFTSHELL KALHOTY .....................71 10080 ..................... ADINA ................................DÁMSKÉ KALHOTY..........................................50 10081 ..................... BARIO ................................PÁNSKÉ KALHOTY ..........................................79 10082 ..................... GALDHOPPIGGEN .............PÁNSKÉ KALHOTY ..........................................54 10083 ..................... TOFANE .............................PÁNSKÉ SOFTSHELL KALHOTY .....................54 10084 ..................... TACCOLE ...........................DÁMSKÉ KALHOTY..........................................20 10085 ..................... TOSI ...................................DÁMSKÉ SOFTSHELL KALHOTY . ...................20 10120 ..................... TREDO................................DĚTSKÉ SOFTSHELL KALHOTY . ....................14 10121 ..................... SYNOP ...............................PÁNSKÉ SOFTSHELL KALHOTY .....................65 14005 ..................... ELIS ...................................DÁMSKÉ CAPRI ...............................................39 14006 ..................... ALLISA ...............................DÁMSKÉ CAPRI ...............................................39 14007 ..................... OMNI ..................................PÁNSKÉ CAPRI ...............................................72 14008 ..................... ELEANOR . .........................DÁMSKÉ CAPRI ...............................................40 15008 ..................... LIMASSOL..........................CHLAPECKÉ ŠORTKY......................................15 15009 ..................... SALITA................................DÍVČÍ ŠORTKY..................................................16 15010 ..................... SICASA...............................DĚTSKÉ CAPRI ................................................15 15011 ..................... RETIVA................................DĚTSKÉ ŠORTKY .............................................15 15012 ..................... INES . .................................DÁMSKÉ ŠORTKY ............................................40 15013 ..................... REIJO .................................PÁNSKÉ ŠORTKY ............................................73 15014 ..................... NIKLAS ..............................PÁNSKÉ ŠORTKY ............................................73 15015 ..................... PIETARI .............................PÁNSKÉ ŠORTKY ............................................73 17000 ..................... LURDES .............................DÁMSKÉ ŠATY . ...............................................51 17001 ..................... YMIR ..................................DÁMSKÉ ŠATY . ...............................................31 17002 ..................... LINETTA ............................DÁMSKÉ ŠATY . ...............................................51 17010 ..................... GALIA.................................DÍVČÍ ŠATY.......................................................16 18000 ..................... SOLEDAD ...........................DÁMSKÁ SUKNĚ..............................................50 18001...................... RIA .....................................DÁMSKÁ SUKNĚ..............................................51 18002 ..................... VESTALIA ..........................DÁMSKÁ SUKNĚ..............................................31 18003 ..................... JANNE ...............................DÁMSKÁ SUKNĚ..............................................40 20075 ..................... LEMANS.............................DĚTSKÁ BUNDA ..............................................10 20076 ..................... ROBE..................................DĚTSKÁ BUNDA ..............................................11 20078 ..................... GASPAR .............................PÁNSKÁ BUNDA .............................................75 20079 ..................... CUPRO ...............................PÁNSKÁ SOFTSHELL BUNDA ........................74 20080 ..................... CESAR ...............................PÁNSKÁ BUNDA..............................................74 20081 ..................... ABELLA .............................DÁMSKÁ BUNDA .............................................41 20082 ..................... ADALINA . ..........................DÁMSKÁ BUNDA..............................................42 20083 ..................... CHIQUITA . .........................DÁMSKÁ BUNDA..............................................42 20084 ..................... ELOISA . .............................DÁMSKÁ SOFTSHELL BUNDA.........................41 20085 ..................... EUROPE .............................DÁMSKÁ SOFTSHELL BUNDA.........................23 20086 ..................... ANDROMEDA......................DÁMSKÁ BUNDA..............................................22 20087 ..................... DESDEMONA .....................DÁMSKÁ BUNDA..............................................22 20088 ..................... EURYDIKE . ........................DÁMSKÁ BUNDA..............................................23 20089 ..................... ACHILLEUS .......................PÁNSKÁ SOFTSHELL BUNDA ........................57 20090 ..................... DAKTYLOS .........................PÁNSKÁ BUNDA..............................................56 20091 ..................... DARDANOS ........................PÁNSKÁ BUNDA..............................................56 20092 ..................... KANNAI .............................DÁMSKÁ SOFTSHELL BUNDA.........................34 20095 ..................... KAARLE .............................PÁNSKÁ SOFTSHELL BUNDA ........................69 20104 ..................... GLITTERTIND ....................PÁNSKÁ BUNDA..............................................53 20105 ..................... TRIGLAV ............................PÁNSKÁ SOFTSHELL BUNDA.........................53 20106 ..................... CIMA ROCCA . ....................DÁMSKÁ BUNDA .............................................19 20107 ..................... SCALONI ............................DÁMSKÁ SOFTSHELL BUNDA.........................19 20133 ..................... POLARIS ............................PÁNSKÁ BUNDA..............................................56 20148 ..................... SOLET ................................DĚTSKÁ BUNDA ..............................................10 20152 ..................... TONY ..................................PÁNSKÁ SOFTSHELL BUDNA.........................58 27015 ..................... CELIA .................................DÁMSKÁ VESTA...............................................43

114

kód

jméno

název

strana

27016 ..................... AINA ..................................DÁMSKÁ VESTA...............................................43 27017 ..................... GALATHEIA . ......................DÁMSKÁ SOFTSHELL VESTA..........................24 27018 ..................... ASKLEPIOS . ......................PÁNSKÁ SOFTSHELL VESTA ..........................59 27019 ..................... MOIS ..................................PÁNSKÁ VESTA ...............................................75 27026 ..................... AMFITRI..............................PÁNSKÁ MIKINA .............................................59 30019 ..................... KALAIS...............................PÁNSKÁ MIKINA .............................................59 30031 ..................... LUSIGNAN .........................DĚTSKÁ MIKINA..............................................11 30044 ..................... SHADY ...............................PÁNSKÁ MIKINA .............................................75 30045 ..................... LOUNGE . ...........................PÁNSKÁ MIKINA .............................................76 30046 ..................... LUPE . ................................DÁMSKÁ MIKINA.............................................44 30047 ..................... SANCHA . ...........................DÁMSKÁ MIKINA.............................................44 30048 ..................... AMFITRITE ........................DÁMSKÁ SOFTSHELL BUNDA.........................24 30049 ..................... HALIA ................................DÁMSKÁ MIKINA.............................................25 30050 ..................... HIMALIA ............................DÁMSKÁ MIKINA.............................................25 30051 ..................... HERCULES ........................DÁMSKÁ MIKINA . ..........................................25 30052 ..................... AMFITRION . ......................PÁNSKÁ SOFTSHELL BUNDA ........................58 30053 ..................... CANOPUS ..........................PÁNSKÁ MIKINA .............................................60 30054 ..................... DIONYSOS . ........................PÁNSKÁ MIKINA .............................................60 30055 ..................... LIBANE ..............................DÁMSKÁ MIKINA.............................................34 30056 ..................... LÉTHE . ..............................DÁMSKÁ MIKINA.............................................35 30057 ..................... PÉLLA ................................DÁMSKÁ MIKINA.............................................35 30058 ..................... LAURI ................................PÁNSKÁ MIKINA .............................................69 30059 ..................... LUUMI . ..............................PÁNSKÁ MIKINA .............................................70 30066 ..................... ADISA . ...............................DÁMSKÁ MIKINA.............................................44 30067 ..................... KLETTERSTEIG .................PÁNSKÁ MIKINA ............................................53 30068 ..................... SAN VALENTINO ...............DÁMSKÁ MIKINA.............................................19 36008 ..................... YNES ..................................DÁMSKÁ KOŠILE..............................................48 36009 ..................... HYPERION .........................DÁMSKÁ KOŠILE ............................................27 36010 ..................... EREBOS .............................PÁNSKÁ KOŠILE .............................................63 36011 ..................... WYVERN ............................PÁNSKÁ KOŠILE .............................................78 40016 ..................... POYTO.................................DĚTSKÉ TRIKO ................................................17 40024 ..................... MUJER ...............................PODPRSENKA .................................................33 40026 ..................... SPORT CREW.....................DÁMSKÉ TRIKO S DL. RUKÁVEM . ..................21 40027 ..................... SPORT TEE ........................DÁMSKÉ TRIKO ...............................................21 40028 ..................... MICROWEIGHT ..................PÁNSKÉ TRIKO S DL. RUKÁVEM.....................55 40029 ..................... MICRO TEE ........................PÁNSKÉ TRIKO................................................55 40030 ..................... COOL . ................................DÁMSKÉ TRIKO ...............................................32 40031 ..................... COOLY . ..............................DÁMSKÉ TRIKO S DL. RUKÁVEM . ..................32 40032 ..................... PULSAR .............................KALHOTKY S NOHAVIČKOU.............................33 40033 ..................... HIPSTER ............................DÁMSKÉ SPODNÍ KALHOTY............................33 40034 ..................... EGMONT ............................PÁNSKÉ TRIKO S DL. RUKÁVEM ....................67 40035 ..................... COOK .................................PÁNSKÉ TRIKO ...............................................68 40036 ..................... BOTTOM . ...........................PÁNSKÉ SPODNÍ KALHOTY ............................68 40037 ..................... BRIEF . ...............................BOXERKY . .......................................................68 40038 ..................... TILAN . ...............................DĚTSKÉ SPODNÍ KALHOTY.............................17 40039 ..................... TILA....................................DĚTSKÉ TRIKO S DL. RUKÁVEM.....................17 43021 ..................... AGATA ...............................DÍVČÍ KLOBOUK ..............................................81 43022 ..................... CEDRIC ..............................DĚTSKÁ KŠILTOVKA .......................................81 43023...................... LIMONE .............................UNI KŠILTOVKA ..............................................87 43024 ..................... STELLA ..............................DÁMSKÁ KŠILTOVKA ......................................87 43025 ..................... SEMELE .............................UNI KŠILTOVKA ..............................................84 43026 ..................... LOORA ...............................UNI KŠILTOVKA ..............................................86 43031 ..................... MAINA . ..............................DÁMSKÁ KŠILTOVKA ......................................83 43032 ..................... MAINAD .............................PÁNSKÁ KŠILTOVKA . .....................................83 48005 ..................... KLORE ...............................UNI PONOŽKY .................................................85 48006 ..................... CASTOR .............................UNI PONOŽKY .................................................85 48011 ..................... KYLLENE ...........................UNI PONOŽKY .................................................81 48019 ..................... BANFF ...............................UNI PONOŽKY .................................................82 55020 ..................... DONAU . .............................UNI PÁSEK ......................................................84 60002 ..................... GUY.....................................CHLAPECKÝ NÁTĚLNÍK...................................13 60003 ..................... BERENGARIE.....................DÍVČÍ TÍLKO.....................................................12 60004 ..................... TITANIA .............................DÁMSKÉ TÍLKO................................................27 60005 ..................... CAROLIN . ..........................DÁMSKÉ TÍLKO................................................37 60006 ..................... UMBRIE .............................DÁMSKÉ TÍLKO................................................28 60007 ..................... AMBA .................................DÁMSKÉ TÍLKO................................................48 60008 ..................... AZARO . .............................PÁNSKÝ NÁTĚLNÍK ........................................78 60009 ..................... RAMIRA .............................DÁMSKÉ TÍLKO................................................49 60010 ..................... HAITI...................................DÍVČÍ TÍLKO.....................................................13 63028 ..................... CLAIR.................................DÍVČÍ TRIKO.....................................................12 63029 ..................... ANDRE ...............................CHLAPECKÉ TRIKO.........................................12 63031 ..................... HEROLD .............................PÁNSKÉ POLO ................................................77 63032 ..................... AITNE ................................DÁMSKÉ TRIKO ..............................................26 63033 ..................... CHRYSAOR ........................DÁMSKÉ TRIKO................................................26 63034 ..................... GANYMEDES .....................PÁNSKÉ TRIKO ...............................................61 63035 ..................... HARMONIA ........................PÁNSKÉ TRIKO ...............................................62 63036 ..................... HERA .................................PÁNSKÉ TRIKO ...............................................62 63037 ..................... SALAMIS . ..........................DÁMSKÉ TRIKO ..............................................36 63038 ..................... RHÓME ..............................DÁMSKÉ POLO.................................................37 63039 ..................... SOFRE . ..............................DÁMSKÉ TRIKO................................................36 63040 ..................... TÁRAS . ..............................DÁMSKÉ TRIKO................................................37 63041 ..................... LUKASO .............................PÁNSKÉ TRIKO ...............................................71 63042 ..................... EDVIN ................................PÁNSKÉ TRIKO ...............................................71 63043 ..................... TELESTO . ..........................DÁMSKÉ TRIKO................................................27 63044 ..................... HEBE .................................PÁNSKÉ POLO ................................................63 63045 ..................... AMBALA ............................DÁMSKÉ POLO.................................................48 63046 ..................... DIDACTICA ........................DÁMSKÉ TRIKO................................................45 63047 ..................... JEWEL ...............................DÁMSKÉ TRIKO................................................46 63048 ..................... ZENAIDA ............................DÁMSKÉ TRIKO................................................46 63049 ..................... DIONE ................................DÁMSKÉ TRIKO................................................46 63050 ..................... TONIA ................................DÁMSKÉ TRIKO................................................47 63051 ..................... NOMADIC . .........................PÁNSKÉ TRIKO ...............................................76 63052 ..................... DOLOMITIC ........................PÁNSKÉ TRIKO ...............................................77 63053 ..................... DANGER ZONE ..................PÁNSKÉ TRIKO ...............................................77 63057 ..................... MARIONETA ......................DÁMSKÉ TRIKO................................................47 70013 ..................... CHAMELEON .....................DÁMSKÉ TRIKO S DL. RUKÁVEM.....................26 70014 ..................... ERECHTHEUS . ..................PÁNSKÉ TRIKO S DL. RUKÁVEM ....................61 70015 ..................... KELAINO . ..........................PÁNSKÉ TRIKO S DL. RUKÁVEM ....................61 70016 ..................... AKUA .................................DÁMSKÉ TRIKO S DL. RUKÁVEM.....................45 70017 ..................... DIDA . .................................DÁMSKÉ TRIKO................................................47 70018 ..................... INDIAN SIGN .....................DÁMSKÉ TRIKO S DL. RUKÁVEM.....................45 70019 ..................... SIESTA ...............................PÁNSKÉ TRIKO S DL. RUKÁVEM ....................76


LIST OF ARTICLES

COdE

NAME

TITLE

PAGE

1803 ....................... MURIA . ..............................WOMEN‘S SOFTSHELL PANTS .......................28 1943 ....................... ROCKVALE . .......................MEN‘S PANTS ................................................66 5206 ....................... UNI SOCKS ........................UNI SOCKS ......................................................85 5244 ....................... TONY ..................................UNI SOCKS ......................................................87 5249 ....................... STYX ..................................UNI SOCKS ......................................................82 7477 ....................... MARLEN ............................WOMEN‘S SOFTSHELL JACKET .....................41 7531 ....................... MONTROSE . ......................MEN‘S SOFTSHELL JACKET ...........................57 7550 ....................... DENES ...............................MEN‘S JACKET . ..............................................74 7614 ....................... APACHE .............................UNI KERCHIEF ................................................86 7650 ....................... VOLUME . ...........................MEN‘S T-SHIRT ..............................................70 7711 ....................... LAKES . ..............................UNI KERCHIEF ................................................84 7717........................ SUNSET .............................WOMEN‘S SOFTSHELL JACKET .....................23 7995 ....................... HONEY................................KIDS‘ FLEECE SWEATSHIRT ..........................11 8202 ....................... ELBY ..................................WOMEN‘S T-SHIRT .........................................36 8434 ....................... PUELO ...............................KIDS‘ SOFTSHELL JACKET . ...........................10 8437 ....................... LOLKA . ..............................WOMEN‘S JACKET ..........................................22 8438 ....................... BOLEK................................WOMEN‘S JACKET ..........................................58 8446 ....................... EUNOMIA ...........................WOMEN’S FLEECE SWEATSHIRT ...................24 9035 ....................... CARB .................................MEN‘S SOFTSHELL PANTS ...........................64 9136 ....................... PLUNGE . ...........................MEN‘S PANTS ................................................72 9144 ....................... INDIAN . .............................MEN‘S SOFTSHELL PANTS . ..........................64 9154 ....................... NYMFY ...............................WOMEN‘S SOFTSHELL PANTS .......................28 9152 ....................... COOKIE ..............................WOMEN‘S PANTS.............................................38 9179 ....................... FATIMA ..............................GIRL‘S SKIRT ..................................................16 9232 ....................... HEKATE .............................MEN‘S PANTS ................................................66 9233 ....................... CERES . ..............................WOMEN‘S PANTS . ..........................................30 10006 ..................... BLAGA ...............................WOMEN‘S PANTS . ..........................................38 10007 ..................... ALKYONE ...........................WOMEN‘S SOFTSHELL PANTS .......................29 10048 ..................... PLATAN..............................KIDS‘ SOFTSHELL PANTS ..............................13 10055 ..................... LYON...................................KIDS‘ PANTS ...................................................14 10056 ..................... PLANTANEGET..................KIDS‘ PANTS ...................................................14 10058 ..................... MONET . .............................MEN‘S PANTS ................................................79 10059 ..................... ALBERTO ...........................MEN‘S PANTS ................................................79 10060 ..................... SENCE ...............................WOMEN‘S PANTS . ..........................................49 10061 ..................... MAITE ................................WOMEN‘S PANTS . ..........................................49 10062 ..................... NIEVES ..............................WOMEN‘S PANTS . ..........................................50 10064 ..................... HERMES ............................WOMEN‘S PANTS.............................................30 10065 ..................... HYPSEUS ...........................WOMEN‘S SOFTSHELL PANTS .......................29 10066 ..................... HYPNOS .............................WOMEN‘S SOFTSHELL PANTS .......................29 10067 ..................... HADES ...............................WOMEN‘S PANTS.............................................30 10068 ..................... HARPALYKE ......................MEN‘S SOFTSHELL PANTS ...........................64 10069 ..................... HELENE .............................MEN‘S PANTS ................................................65 10070 ..................... HARPYJE ...........................MEN‘S PANTS ................................................65 10071 ..................... ZEUS ..................................MEN‘S PANTS ................................................66 10072 ..................... ADELINA . ..........................WOMEN‘S PANTS . ..........................................39 10073 ..................... AHTI ...................................WOMEN‘S SOFTSHELL PANTS .......................38 10075 ..................... MAINIO ..............................MEN‘S PANTS .................................................72 10076 ..................... MATIAS ..............................MEN‘S SOFTSHELL PANTS . ..........................71 10080 ..................... ADINA ................................WOMEN‘S PANTS.............................................50 10081 ..................... BARIO ................................MEN‘S PANTS ................................................79 10082 ..................... GALDHOPPIGGEN .............MEN‘S PANTS ................................................54 10083 ..................... TOFANE .............................MEN‘S SOFTSHELL PANTS . ..........................54 10084 ..................... TACCOLE ...........................WOMEN‘S PANTS . ..........................................20 10085 ..................... TOSI ...................................WOMEN‘S SOFTSHELL PANTS .......................20 10120 ..................... TREDO................................KIDS‘ SOFTSHELL PANTS ..............................14 10121 ..................... SYNOP ...............................MEN‘S SOFTSHELL PANTS . ..........................65 14005 ..................... ELIS ...................................WOMEN‘S CAPRI .............................................39 14006 ..................... ALLISA ...............................WOMEN‘S CAPRI .............................................39 14007 ..................... OMNI ..................................MEN‘S CAPRI ..................................................72 14008 ..................... ELEANOR . .........................WOMEN‘S CAPRI .............................................40 15008 ..................... LIMASSOL..........................BOY‘S SHORTS ...............................................15 15009 ..................... SALITA................................GIRL‘S SHORTS ...............................................16 15010 ..................... SICASA...............................KIDS‘ CAPRI ....................................................15 15011 ..................... RETIVA................................KIDS‘ SHORTS .................................................15 15012 ..................... INES . .................................WOMEN‘S SHORTS .........................................40 15013 ..................... REIJO .................................MEN‘S SHORTS ...............................................73 15014 ..................... NIKLAS ..............................MEN‘S SHORTS ...............................................73 15015 ..................... PIETARI .............................MEN‘S SHORTS ...............................................73 17000 ..................... LURDES .............................WOMEN‘S DRESS ............................................51 17001 ..................... YMIR ..................................WOMEN‘S DRESS ............................................31 17002 ..................... LINETTA ............................WOMEN‘S DRESS ............................................51 17010 ..................... GALIA.................................GIRL‘S DRESS ................................................16 18000 ..................... SOLEDAD ...........................WOMEN‘S SKIRT .............................................50 18001...................... RIA .....................................WOMEN‘S SKIRT .............................................51 18002 ..................... VESTALIA ..........................WOMEN‘S SKIRT .............................................31 18003 ..................... JANNE ...............................WOMEN‘S SKIRT .............................................40 20075 ..................... LEMANS.............................KIDS‘ JACKET .................................................10 20076 ..................... ROBE..................................KIDS‘ JACKET .................................................11 20078 ..................... GASPAR .............................WOMEN‘S JACKET ..........................................75 20079 ..................... CUPRO ...............................MEN‘S SOFTSHELL JACKET ...........................74 20080 ..................... CESAR ...............................WOMEN‘S JACKET ..........................................74 20081 ..................... ABELLA .............................WOMEN‘S JACKET ..........................................41 20082 ..................... ADALINA . ..........................WOMEN‘S JACKET ..........................................42 20083 ..................... CHIQUITA . .........................WOMEN‘S JACKET ..........................................42 20084 ..................... ELOISA . .............................WOMEN‘S SOFTSHELL JACKET .....................41 20085 ..................... EUROPE .............................WOMEN‘S SOFTSHELL JACKET .....................23 20086 ..................... ANDROMEDA......................WOMEN‘S JACKET ..........................................22 20087 ..................... DESDEMONA .....................WOMEN‘S JACKET...........................................22 20088 ..................... EURYDIKE . ........................WOMEN‘S JACKET...........................................23 20089 ..................... ACHILLEUS .......................MEN‘S SOFTSHELL JACKET ...........................57 20090 ..................... DAKTYLOS .........................WOMEN‘S JACKET ..........................................56 20091 ..................... DARDANOS ........................WOMEN‘S JACKET ..........................................56 20092 ..................... KANNAI .............................WOMEN‘S SOFTSHELL JACKET .....................34 20095 ..................... KAARLE .............................MEN‘S SOFTSHELL JACKET ...........................69 20104 ..................... GLITTERTIND ....................MEN‘S JACKET................................................53 20105 ..................... TRIGLAV ............................MEN‘S SOFTSHELL JACKET ...........................53 20106 ..................... CIMA ROCCA . ....................WOMEN‘S JACKET...........................................19 20107 ..................... SCALONI ............................WOMEN‘S SOFTSHELL JACKET .....................19 20133 ..................... POLARIS ............................WOMEN‘S JACKET...........................................56 20148 ..................... SOLET ................................KIDS‘ JACKET .................................................10 20152 ..................... TONY ..................................MEN‘S SOFTSHELL JACKET ...........................58 27015 ..................... CELIA .................................WOMEN‘S VEST ..............................................43

COdE

NAME

TITLE

PAGE

27016 ..................... AINA ..................................WOMEN‘S VEST ..............................................43 27017 ..................... GALATHEIA . ......................WOMEN‘S SOFTSHELL VEST ..........................24 27018 ..................... ASKLEPIOS . ......................MEN‘S SOFTSHELL VEST ...............................59 27019 ..................... MOIS ..................................MEN‘S VEST ....................................................75 27026 ..................... AMFITRI..............................MEN‘S SWEATSHIRT .....................................59 30019 ..................... KALAIS...............................MEN‘S SWEATSHIRT .....................................59 30031 ..................... LUSIGNAN..........................KIDS‘ SWEATSHIRT ........................................11 30044 ..................... SHADY ...............................MEN‘S SWEATSHIRT . ....................................75 30045 ..................... LOUNGE . ...........................MEN‘S SWEATSHIRT . ....................................76 30046 ..................... LUPE . ................................WOMEN‘S SWEATSHIRT .................................44 30047 ..................... SANCHA . ...........................WOMEN‘S SWEATSHIRT .................................44 30048 ..................... AMFITRITE ........................WOMEN‘S SOFTSHELL JACKET .....................24 30049 ..................... HALIA ................................WOMEN‘S SWEATSHIRT .................................25 30050 ..................... HIMALIA ............................WOMEN‘S SWEATSHIRT .................................25 30051 ..................... HERCULES ........................WOMEN‘S SWEATSHIRT ................................25 30052 ..................... AMFITRION . ......................MEN‘S SOFTSHELL JACKET ...........................58 30053 ..................... CANOPUS ..........................MEN‘S SWEATSHIRT . ....................................60 30054 ..................... DIONYSOS . ........................MEN‘S SWEATSHIRT . ....................................60 30055 ..................... LIBANE ..............................WOMEN‘S SWEATSHIRT .................................34 30056 ..................... LÉTHE . ..............................WOMEN‘S SWEATSHIRT .................................35 30057 ..................... PÉLLA ................................WOMEN‘S SWEATSHIRT .................................35 30058 ..................... LAURI ................................MEN‘S SWEATSHIRT . ....................................69 30059 ..................... LUUMI . ..............................MEN‘S SWEATSHIRT . ....................................70 30066 ..................... ADISA . ...............................WOMEN‘S SWEATSHIRT .................................44 30067 ..................... KLETTERSTEIG .................MEN‘S SWEATSHIRT .....................................53 30068 ..................... SAN VALENTINO ...............WOMEN‘S SWEATSHIRT .................................19 36008 ..................... YNES ..................................WOMEN‘S BUTTON SHIRT...............................48 36009 ..................... HYPERION .........................WOMEN‘S BUTTON SHIRT .............................27 36010 ..................... EREBOS .............................MEN‘S BUTTON SHIRT . ..................................63 36011 ..................... WYVERN ............................MEN‘S BUTTON SHIRT....................................78 40016 ..................... POYTO.................................KIDS‘ T-SHIRT .................................................17 40024 ..................... MUJER ...............................BRA .................................................................33 40026 ..................... SPORT CREW.....................WOMEN’S SHIRT LONG SLEEVE . ...................21 40027 ..................... SPORT TEE ........................WOMEN‘S T-SHIRT .........................................21 40028 ..................... MICROWEIGHT ..................MEN’S SHIRT LONG SLEEVE ..........................55 40029 ..................... MICRO TEE ........................MEN‘S T-SHIRT................................................55 40030 ..................... COOL . ................................WOMEN‘S T-SHIRT .........................................32 40031 ..................... COOLY . ..............................WOMEN’S SHIRT LONG SLEEVE . ...................32 40032 ..................... PULSAR .............................UNDIES LONG .................................................33 40033 ..................... HIPSTER ............................WOMEN‘S UNDERPANTS................................33 40034 ..................... EGMONT ............................MEN’S SHIRT LONG SLEEVE ..........................67 40035 ..................... COOK .................................MEN‘S T-SHIRT ...............................................68 40036 ..................... BOTTOM . ...........................MEN‘S UNDERPANTS .....................................68 40037 ..................... BRIEF . ...............................BOXERS ...........................................................68 40038 ..................... TILAN . ...............................KIDS‘ UNDERPANTS .......................................17 40039 ..................... TILA....................................KIDS‘ SHIRT LONG SLEEVE ............................17 43021 ..................... AGATA ...............................GIRL‘S HAT .....................................................81 43022 ..................... CEDRIC ..............................KIDS‘ CAP .......................................................81 43023...................... LIMONE .............................UNI CAP . .........................................................87 43024 ..................... STELLA ..............................WOMEN‘S CAP ................................................87 43025 ..................... SEMELE .............................UNI CAP . .........................................................84 43026 ..................... LOORA ...............................UNI CAP . .........................................................86 43031 ..................... MAINA . ..............................WOMEN‘S CAP ................................................83 43032 ..................... MAINAD .............................MEN‘S CAP ......................................................83 48005 ..................... KLORE ...............................UNI SOCKS ......................................................85 48006 ..................... CASTOR .............................UNI SOCKS ......................................................85 48011 ..................... KYLLENE ...........................UNI SOCKS ......................................................81 48019 ..................... BANFF ...............................UNI SOCKS ......................................................82 55020 ..................... DONAU . .............................UNI BELT . .......................................................84 60002 ..................... GUY.....................................BOY‘S UNDERSHIRT .......................................13 60003 ..................... BERENGARIE.....................GIRL‘S TOP ......................................................12 60004 ..................... TITANIA .............................WOMEN‘S TOP.................................................27 60005 ..................... CAROLIN . ..........................WOMEN‘S TOP.................................................37 60006 ..................... UMBRIE .............................WOMEN‘S TOP.................................................28 60007 ..................... AMBA .................................WOMEN‘S TOP.................................................48 60008 ..................... AZARO . .............................MEN‘S UNDERSHIRT ......................................78 60009 ..................... RAMIRA .............................WOMEN‘S TOP.................................................49 60010 ..................... HAITI...................................GIRL‘S TOP ......................................................13 63028 ..................... CLAIR.................................GIRL‘S TOP ......................................................12 63029 ..................... ANDRE ...............................BOY’S T-SHIRT ................................................12 63031 ..................... HEROLD .............................MEN‘S POLO . ..................................................77 63032 ..................... AITNE ................................WOMEN‘S T-SHIRT ........................................26 63033 ..................... CHRYSAOR ........................WOMEN‘S T-SHIRT..........................................26 63034 ..................... GANYMEDES .....................MEN‘S T-SHIRT ..............................................61 63035 ..................... HARMONIA ........................MEN‘S T-SHIRT ..............................................62 63036 ..................... HERA .................................MEN‘S T-SHIRT ..............................................62 63037 ..................... SALAMIS . ..........................WOMEN‘S T-SHIRT ........................................36 63038 ..................... RHÓME ..............................WOMEN‘S POLO ..............................................37 63039 ..................... SOFRE . ..............................WOMEN‘S T-SHIRT .........................................36 63040 ..................... TÁRAS . ..............................WOMEN‘S T-SHIRT .........................................37 63041 ..................... LUKASO .............................MEN‘S T-SHIRT ...............................................71 63042 ..................... EDVIN ................................MEN‘S T-SHIRT ...............................................71 63043 ..................... TELESTO . ..........................WOMEN‘S T-SHIRT .........................................27 63044 ..................... HEBE .................................MEN‘S POLO . ..................................................63 63045 ..................... AMBALA ............................WOMEN‘S POLO...............................................48 63046 ..................... DIDACTICA ........................WOMEN‘S T-SHIRT..........................................45 63047 ..................... JEWEL ...............................WOMEN‘S T-SHIRT..........................................46 63048 ..................... ZENAIDA ............................WOMEN‘S T-SHIRT..........................................46 63049 ..................... DIONE ................................WOMEN‘S T-SHIRT..........................................46 63050 ..................... TONIA ................................WOMEN‘S T-SHIRT..........................................47 63051 ..................... NOMADIC . .........................MEN‘S T-SHIRT ...............................................76 63052 ..................... DOLOMITIC ........................MEN‘S T-SHIRT ...............................................77 63053 ..................... DANGER ZONE ..................MEN‘S T-SHIRT ...............................................77 63057 ..................... MARIONETA ......................WOMEN‘S T-SHIRT..........................................47 70013 ..................... CHAMELEON .....................WOMEN’S SHIRT LONG SLEEVE . ...................26 70014 ..................... ERECHTHEUS . ..................MEN’S SHIRT LONG SLEEVE ..........................61 70015 ..................... KELAINO . ..........................MEN’S SHIRT LONG SLEEVE ..........................61 70016 ..................... AKUA .................................WOMEN’S SHIRT LONG SLEEVE . ...................45 70017 ..................... DIDA . .................................WOMEN‘S T-SHIRT..........................................47 70018 ..................... INDIAN SIGN .....................WOMEN’S SHIRT LONG SLEEVE . ...................45 70019 ..................... SIESTA ...............................MEN’S SHIRT LONG SLEEVE ..........................76

115


AlpinePro-spring-2012  
AlpinePro-spring-2012  

2 3 DĚTSKÉ DÁMSKÉ BUNDY WOMEN‘S JACKETS DÁMSKÉ BUNDY WOMEN‘S JACKETS DÁMSKÉ BUNDY WOMEN‘S JACKETS DÁMSKÉ BUNDY WOMEN‘S JACKETS DÁMSKÉ SUKNĚ...

Advertisement