Page 1

Karolina Sikora Graphic Design


Ram Tam Sam Fanpage Grafiki w oparciu o copywrtiting


Ram Tam Sam to firma usługowa zajmująca się sprzedażą jedzenia. Z tego względu najważniejsze było by zdjęcia dotyczące promocji menu i dań były soczyste i kolorystycznie odpowiednio podkreślone, a ingerencja graficzna w Photoshopie jak mniej dostrzegalna. Jest to firma, która aspiruje do bycia znaną siecią fast-food, więc inspirowałam się kolorystyką Mcdonalds i Subway. Na tło nagrałam film i zmontowałam w programie Adobe Premiere.


Zdjฤ™cia produktรณw i promocyjne dla strony:


Zdjฤ™cia produktรณw i promocyjne dla strony:


Zdjฤ™cia produktรณw i promocyjne dla strony:


Zdjฤ™cia produktรณw i promocyjne dla strony:


Zdjฤ™cia produktรณw i promocyjne dla strony:


Zdjฤ™cia produktรณw i promocyjne dla strony:


Vermello nails & beauty Grafika reklamowa dla portalu społecznościowego


SERWIS FOTO VIDEO PLAKATY


Powyższe plakaty to dwie różne propozycje plakatu do pomieszczenia firmy Serwisu Foto Video, oddziału w Katowicach. Niestandardowe formaty zostały wykonane na życzenie serwisu. Dla firmy najważniejszy jest profesjonalizm, rzetelność i sterylność usług, więc zainspirowałam się stylistyką National Geographic, która klientowi powinna kojarzyć się z profesjonalną fotografią, rzetelną informacją, ciekawością do świata, podróżami, nawiązuje także do stylistyki strony internetowej Serwis Foto Video. Klienci serwisu to głównie fotograficy profesjonalni z drogim sprzętem, ale także amatorzy, tak więc National Geographic trafi swoją stylistyką do wszystkich odbiorców serwisu.


Powyższe propozycje miały odnieść się do stylu jaki został zastosowany na stronie serwisu. Te propozycje zostały odrzucone, jako, że serwis poszukiwał czegoś innego, nowego podejścia.


SERWIS FOTO VIDEO OGŁOSZENIE


Jest to projekt na ogłoszenie znajdujące się na zewnątrz budynku, w którym znajduje się firma informujący o serwisie. Wymagania administracji budynku nie pozwalały na więcej szczegółów.


Jest to grafika, która ma zawisnąć obok drzwi siedziby serwisu informująca o serwisie, zawierająca logo firmy i numer pokoju.


MGM expo kalendarz, identyfikacja wizualna


Propozycja marynarska (szef uwielbia morze i Ĺźeglarstwo)


Propozycja marynarska (szef uwielbia morze i Ĺźeglarstwo)


Propozycja marynarska (szef uwielbia morze i Ĺźeglarstwo)


Propozycja oparta na figurach niemoĹźliwych


Wzory (seamless textures) w grafice wektorowej


Papier firmowy


Fundacja Dzieciom Wspólnota “Zdążyć z Pomocą” Ulotka i grafika na FB


Baner na fb


← Ulotka, wydrukowana w 10 tyś. sztuk, rozdawana w Katowicach


MIKKEL METAL OKŁADKA PŁYTY


Stworzyłam okładkę dla Mikkel Metal na swój własny użytek i dla przyjemności. Chciałam oddać charakter jego muzyki, uważam, że mimo, iż okładka oryginalna jest bardzo dobra, to nie pasuje do moich odczuć względem charakteru brzmień, które są o wiele mroczniejsze i ostrzejsze.


TOR: DRUM THERAPHY OKŁADKA PŁYTY


TOR tworzy muzykę elektroniczną downtempo/beats. Okładka jest stworzona ze zrobionego przeze mnie zdjęcia. Stworzyłam tą okładkę na moje własne potrzeby, gdyż uwielbiam sztukę abstrakcyjną i odnajduję ją w muzyce w takich postaciach jak TOR. Chciałam by odzwierciedlała abstrakcyjną stronę płyty jak i jej orientalność.


OH LAND OKŁADKA PŁYTY


Wykonany hobbystycznie projekt okładki albumu Oh Land. Pierwsza jej kompletna płyta była zatytułowana tak jak jej artystyczny nickname: Oh Land. Kolorystyka miała lekko nawiązać do oryginalnej okładki płyty, zmieniając jednak swoje podejście do dźwięków i charakteru płyty.


DIETIKON ulotka i baner


rewers

awers

Na ulotce miały być naniesione potrzebne dla firmy poprawki bazujące na już istniejącym projekcie jak zmiana układu tekstu, dodanie istotnych informacji.


W przypadku baneru wykorzystane zostały zakupione przez firmę zdjęcia wybrane przeze mnie, dodane potrzebne informacje, jedyne gotowe rzeczy to było logo i borówki, które obecne są w całej identyfikacji wizualnej firmy dietikon.


PROJEKT KOSZULKI RÓŻNE


Projektowanie 3D


Domek nr. 1

Dla firmy, która zgłosiła się do mojej firmy MgM expo zaprojektowałam domki drewniane dla kącika dla dzieci. Jest to domek z werandą.


Domek nr. 2

Dla firmy, która zgłosiła się do mojej firmy MgM expo zaprojektowałam domki drewniane dla kącika dla dzieci. Jest to domek bez werandy, prostszy. Oba domki zostały wykonane i stnieją fizycznie.

Graphic and Design Portfolio  

This is my portfolio, enjoi. :) Always working to be better.

Graphic and Design Portfolio  

This is my portfolio, enjoi. :) Always working to be better.

Advertisement