Page 1

ВИДАННЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ КОРАБЛЕБУДУВАННЯ

№ 7 (1641) 23 травня 2011 р.

День Європи в НУК

В рамках святкування Дня Європи в Миколаєві 13 травня до Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова завітала делегація європейців від Представництва Європейського Союзу в Україні, ОБСЄ та послів європейських країн. Зустріли почесних гостей в справжніх українських традиціях з хлібом, сіллю та почесною вартою курсантів морехідної школи. В цей день всюди була європейська символіка: на повітряних кульках, прапорах, футболках студентів, на тематичних стендах університету.

ставництва ЄС Золтан Салаї, ректор НУК Сергій Рижков. Розпочалася зустріч із привітальних слів ректора, який зазначив, що ця подія є знаковою для нашого університету та міста. Далі кожен з гостей мав можливість висловитися, вітаючи студентство та викладачів НУК з отриманням права проводити у Миколаєві Дня Європи, розповідаючи про історію заснування та традиції святкування цього Дня у своїх країнах, а також зробивши наголос на тому, що студентство завжди було і є найбільш передовою та демократичною ланкою суспільства. «Чому ми вирішили завітати саме в університети. На це є дві причини. По-перше, ця частина аудиторії дуже важлива для нас, адже майбутнє ЄС та України особливо важливе для студентів. По-друге, дуже приємно спілкуватись з молоддю, тому що вона має багато свіжих ідей» – зазначив по-

Після привітальних слів гості мали змогу відвідати виставку наукових досягнень НУК. Ознайомлення з різноманітними міжнародними науково-освітніми та морськими дослідницькими проектами НУК продовжилося зустріччю делегації європейців зі студентами та викладачами університету для проведення дебатів. Почесне місце в президії зайняли посол Королівства Бельгії Яна Зікмундова, посол Королівства Нідерландів Пітер Ян Волтерс, посол Фінляндії Крістер Міккельсон, заступник голови місії, перший секретар Королівства Швеції Мортен Енберг, заступник голови місії Великобританії Джудіт Гардінер, голова секції політики, преси та інформації пред-

сол Фінляндії Крістер Міккельсон «Я був дуже вражений рівнем заданих питань, рівнем знання англійської мови. Для нас дійсно важливо спілкуватись з молоддю, це шанс створити майбутні ділові контакти, адже студенти – це, перш за все, майбутнє країни» – наголосив заступник голови місії, перший секретар Королівства Швеції Мортен Енберг. Цікаво зазначити той факт, що мовою зустрічі було обрано англійську, й практично все спілкування студентів та дипломатів проводилося саме цією мовою. Наші студенти з цікавістю поставилися до формату дебатів та задавали поважним дипломатам різноманітні питання, які стосували-

ся проблем впровадження ідей Болонського процесу в університетах України та Європи, мобільності студентства та викладачів університетів, труднощів отримання візи для навчання в європейських університетах, перспектив співробітництва в галузі суднобудування та морських технологій між Європою і Україною, зовнішньої політики країн ЄС, культури, спорту в країнах Євросоюзу, поступової економічної інтеграції й багатьох інших аспектів партнерства та співпраці між Україною та ЄС. Також студентів хвилювало питання: на скільки відрізняється українське суспільство від європейського. На що поважні гості відповіли, що Україна – Європейська держава і на території Європи немає різниці між суспіль-

ствами різних країн та розмежовування на «ваших і наших»…ми маємо спільну історію та можемо разом пишатися видатними людьми. Враження від дебатів у всіх учасників зустрічі були яскравими та позитивними, посли були вражені ерудицією та інтелектом студентів НУК та дуже жалкували, що зустріч закінчилася так швидко через щільний графік зустрічей.


23 травня 2011

Кораблебудівник, № 7

2

Нагорода до Дня науки України Указом Президента України № 590/2011 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки» за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну плідну працю присвоєно почесне звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ I ТЕХНІКИ УКРАЇНИ» Рижкову Сергію Сергійовичу – ректорові Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, доктору технічних наук, м. Миколаїв.

Вітаємо науковців НУК з Днем науки в Україні 19 травня 2011 року в обласному Будинку художньої творчості відбулося нагородження науковців нашого університету, які отримали перемогу в обласному конкурсі робіт молодих учених та за значні наукові досягнення. Адміністрація університету вітає переможців обласного конeo?no ?i a?o i i ei aeo o?ai eo Гайшу Олександра Олександровича (кандидата технічних наук, доцента кафедри фізики) та Гайшу Олену Олександрівну (аспіранта кафедри фізики) в секції «Технічні науки»; Іртищеву Інну Олександрівну (доктора економічних наук, доцента, професора кафедри менеджменту) в секції «Економічні науки».

Акція «Почуйте всі!» Традиційно цього року проходила акція «Почуйте всі!» благодійного фонду «Серце до серця», в якій брали участь і студенти Національного університету кораблебудування. Вони із розумінням віднеслися до проблеми дітей, які хворі на цукровий діабет, і, тому, з радістю прийняли участь у цій акції. Координаторами акції в НУК цього року стали Коваленко Світлана та Вірьовка Світлана, які зуміли правильно привернути увагу студентів до цієї акції та координувати їх дії. На базі університету вже в котрий раз було створено штаб, де волонтери отримували свої ідентифікатори та скриньки, а також мали змогу відпочити за чашечкою кави. У визначений термін проведення акції, а саме 14–15 травня 2011 року всі волонтери акції вийшли на вулиці міста. Кожен з них мав бейдж-ідентифікатор, захищений печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

Шановний Сергію Сергійовичу! Прийміть щирі й сердечні вітання з отриманням почесного звання «Заслужений діяч науки і техніки України»! Сьогодні Ви, Сергію Сергійовичу, визнаний лідер усього університетського колективу – від студента до професора. У Вашому життєвому доробку вченого, керівника, педагога, людини – є авторитет, компетентність, визнання, професіоналізм, відповідальність, державницьке мислення, активна громадянська позиція, принциповість, а також досвід і мудрість, що стає надійним гарантом Вашої подальшої успішності. Ми переконані, що Ви – ректор-професіонал, новатор, прагматик, реаліст, якому добре відомі не тільки досягнення, але й проблеми в науковому середовищі. Нехай на довгі роки залишається незмінним Ваше найвище кредо – вірно служити університету і його людям. Колектив і студенти НУК За значні наукові досягнення нагороджені: - Іртищева Інна Олександрівна (доктор економічних наук, доцент, професор кафедри менеджменту) - грамотою Миколаївської обласної державної адміністрації; - Гришина Лариса Олександрівна (кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри економіки та бухгалтерського обліку Первомайського політехнічного інституту) - грамотою Миколаївської обласної ради; - Рижков Сергій Сергійович (кандидат технічних наук, доцент, начальник науково-дослідної частини НУК) – подякою Миколаївської обласної ради; - Чередниченко Олександр Костянтинович (кандидат технічних наук, доцент кафедри суднових та стаціонарних енергетичних установок) – грамотою управління освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації; - Ковалик Марина Олексіївна (кандидат філологічних наук, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Первомайського політехнічного інституту) – грамотою управління освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації.

Індивідуальний номер ідентифікатора співпадав з таким самим на скринці для збору коштів, до якої від перехожих збиралися гроші. В акції брало участь 42 волонтери, які зібрали 8500 гривень, для придбання обладнання, необхідного дітям хворим на цукровий діабет. Кращими волонтерами НУК стали: Терихова Валентина, яка зібрала найбільшу суму у розмірі 1400 гривень, а також Шуліна Світлана, Лопатньова Олена, Сейткалієва Діана, Возна Олена, Молчан Анна, Міщенко Юлія, Єрлашова Світлана, Змієвська Дар’я.

Акція «Подаруй дитині книгу» Кожна дитина пізнає світ через спілкування і через читання. Згадайте, як кожен з нас пізнав що таке добро, а що зло, як треба чинити, а як краще не робити і таке інше. Дитина потребує цих знань, що будуть фундаментом для розвитку майбутньої особистості. Є серед дітей Миколаївщини й ті, що не мають можливості читати книги. В допомогу таким дітям профком студентів НУК провів у квітні-травні у стінах університету благодійну акцію «Подаруй дитині книгу». Чимало студентів відгукнулися і подарували свою чи спеціально придбану дитячу літературу. Всі ці книги потраплять до маленьких читачів, і кожна істина байки, вся чарівність казки будуть радувати та навчати юне покоління. Велика дяка тим, хто не залишився байдужим і вніс частинку казки в дитинство маленьких людей.


23 травня 2011

3

Кораблебудівник, № 7

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КОРАБЛЕБУДУВАННЯ ІМЕНІ АДМІРАЛА МАКАРОВА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення посад завідувачів кафедри, професорів (докторів наук, кандидатів наук), доцентів (докторів наук, кандидатів наук), старших викладачів (кандидатів наук), викладачів, асистентів (кандидатів наук), тимчасово зайнятих до проведення конкурсу по інститутах, факультетах, кафедрах, які будуть вакантними з 1 вересня 2011 року. КОРАБЛЕБУДІВНИЙ ІНСТИТУТ Кафедра теорії та проектування суден Професора, кандидата технічних наук - 0,25 ставки Доцента без вченого звання, кандидата технічних наук - 1,0 ставка Кафедра конструкції корпусу корабля Доцента, кандидата технічних наук - 1,0 ставка Старшого викладача, який не має наукового ступеня - 1,0 ставка Кафедра морських технологій Доцента без вченого звання, кандидата технічних наук - 1,0 ставка Кафедра технології суднобудування Старшого викладача, який не має наукового ступеня - 1,0 ставка Кафедра гідромеханіки та гідротехнічного будівництва Професора, доктора технічних наук - 0,7 ставки

МАШИНОБУДІВНИЙ ІНСТИТУТ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ Кафедра суднових та стаціонарних енергетичних установок Професора, кандидата технічних наук - 1,0 ставка Доцента, кандидата технічних наук - 2,0 ставки Старшого викладача, кандидата технічних наук - 1,0 ставка Кафедра турбін Доцента, кандидата технічних наук - 1,0 ставка Доцента без вченого звання, кандидата технічних наук - 1,0 ставка Кафедра технічної теплофізики та суднових паровиробних установок Доцента, кандидата технічних наук Асистента

- 0,69 ставки - 0,85 ставки

Кафедра кондиціювання та рефрижерації Доцента, кандидата технічних наук

- 0,96 ставки

Кафедра двигунів внутрішнього згоряння Доцента, кандидата технічних наук Асистента

- 1,72 ставки - 0,67 ставки

ФАКУЛЬТЕТ МЕХАНІКИ ТА ЕКОЛОГІЇ Кафедра технології суднового машинобудування Доцента, кандидата технічних наук - 2,0 ставки Доцента - 1,0 ставка Асистента - 0,5 ставки Кафедра екології Доцента без вченого звання, кандидата технічних наук - 1,0 ставка Доцент без вченого звання - 0,25 ставки Старшого викладача, який не має наукового ступеня - 0,5 ставки ІНСТИТУТ КОМП’ЮТЕРНИХ ТА ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ НАУК ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ Декан - 1,0 ставка

Кафедра зварювального виробництва Доцента, кандидата технічних наук Асистента, кандидата технічних наук

- 3,0 ставки - 1,0 ставка

Кафедра конструювання та виробництва виробів з композиційних матеріалів Завідувача кафедри, доцента, кандидата технічних наук - 1,0 ставка Доцента без вченого звання, кандидата технічних наук - 1,0 ставка Старшого викладача, який не має наукового ступеня - 1,0 ставка Кафедра матеріалознавства і технології металів Доцента, кандидата технічних наук - 1,0 ставка Доцента без вченого звання, кандидата технічних наук - 0,25 ставки Кафедра управління проектами Викладача

- 0,5 ставки

ФАКУЛЬТЕТ КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК Кафедра інформаційних управляючих систем та технологій Доцента без вченого звання, кандидата технічних наук - 2,0 ставки Старшого викладача, який не має наукового ступеня - 3,0 ставки Викладача - 0,9 ставки Кафедра програмного забезпечення автоматизованих систем Доцента без вченого звання, кандидата наук - 2,0 ставки Старшого викладача, який не має наукового ступеня - 2,0 ставки ІНСТИТУТ АВТОМАТИКИ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ Кафедра теоретичної електротехніки і електронних систем Завідувача кафедри, професора, доктора технічних наук - 1,0 ставка Доцента, кандидата технічних наук - 1,0 ставка Доцента - 0,5 ставки Старшого викладача, який не має наукового ступеня - 1,0 ставка Асистента - 2,0 ставки Кафедра електрообладнання суден та інформаційної безпеки Доцента, кандидата технічних наук - 7,9 ставки Доцента без вченого звання, кандидата технічних наук - 1,5 ставки Старшого викладача, який не має наукового ступеня - 1,0 ставка Кафедра морського приладобудування Доцента без вченого звання, кандидата технічних наук - 1,0 ставка Старшого викладача, який не має наукового ступеня - 2,0 ставки Кафедра імпульсних процесів та технологій Старшого викладача, який не має наукового ступеня - 1,0 ставка Кафедра комп’ютеризованих систем управління Доцента, кандидата технічних наук - 1,0 ставка Доцент без вченого звання, кандидата технічних наук - 1,0 ставка ІНЖЕНЕРНО – ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ Кафедра економіки та організації виробництва Завідувача кафедри, професора, кандидата економічних наук -1,0 ставка Доцента, кандидата наук - 2,0 ставки Старшого викладача, який не має наукового ступеня - 2,0 ставки Викладача - 0,78 ставки


23 травня 2011

4

Кафедра менеджменту Доцента, кандидата економічних наук - 2,0 ставки Доцента без вченого звання, кандидата економічних наук - 1,0 ставка Доцента - 1,0 ставка Старшого викладача, який не має наукового ступеня - 1,0 ставка Викладача - 2,2 ставки Кафедра обліку і економічного аналізу Старшого викладача, який не має наукового ступеня - 1,0 ставка Кафедра економічної теорії Доцента, кандидата економічних наук Викладача

- 2,0 ставки - 1,0 ставка

Кафедра фінансів Доцента, кандидата економічних наук - 1,0 ставка Доцента без вченого звання, кандидата економічних наук - 1,0 ставка Старшого викладача, кандидата економічних наук - 1,0 ставка Викладача - 1,0 ставка ГУМАНІТАРНИЙ ІНСТИТУТ Кафедра філософії та культурології Доцента, кандидата філософських наук - 1,0 ставка Старшого викладача, який не має наукового ступеня - 1,0 ставка Викладача - 1,0 ставка Кафедра сучасних мов Завідувача кафедри, доцента без вченого звання, кандидата педагогічних наук

- 0,9 ставки

Кафедра фізичного виховання та спорту Старшого викладача, який не має наукового ступеня - 4,0 ставки Викладача - 3,25 ставки Кафедра дизайну Старшого викладача, який не має наукового ступеня - 3,55 ставки Кафедра прикладної лінгвістики Старшого викладача, який не має наукового ступеня - 4,0 ставки Кафедра теорії та історії держави і права Викладача

- 0,25 ставки

ІНСТИТУТ ЗАОЧНОЇ ТА ДИСТАНЦІЙНОЇ ОСВІТИ ФАКУЛЬТЕТ ПРИРОДНИЧО-НАУКОВОЇ ПІДГОТОВКИ Кафедра вищої математики Доцента, кандидата наук - 1,89 ставки Старшого викладача, який не має наукового ступеня - 3,54 ставки Викладача - 0,25 ставки ФАКУЛЬТЕТ МОБІЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ Кафедра інженерної графіки Доцента, кандидата технічних наук - 1,5 ставки Старшого викладача, який не має наукового ступеня - 1,0 ставка Кафедра теоретичної механіки Доцента, кандидата технічних наук - 1,75 ставки Старшого викладача, який не має наукового ступеня - 1,0 ставка ХЕРСОНСЬКА ФІЛІЯ НУК Професора, доктора наук - 1,0 ставка Доцента, кандидат наук - 9,77 ставки Завідувача кафедри, доцента, кандидата технічних наук - 1,0 ставка Доцента без вченого звання, кандидата наук - 3,55 ставки Старшого викладача, кандидата наук - 1,0 ставка Старшого викладача, який не має наукового ступеня - 4,4 ставки Викладача, асистента - 4,65 ставки

Кораблебудівник, № 7 ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ Кафедра ринкових механізмів та структур Доцента, кандидата економічних наук - 2,0 ставки Викладача - 1,75 ставки Кафедра прикладної інформатики Доцента без вченого звання, кандидата наук - 0,5 ставки Старшого викладача, який не має наукового ступеня - 0,5 ставки ФЕОДОСІЙСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ Доцента, кандидата наук з дисципліни вища математика - 1,0 ставка Доцента, кандидата наук з дисципліни технологія суднобудівних матеріалів - 0,2 ставки Доцента, кандидата наук з дисципліни історія України і філософія - 0,5 ставки Доцента, кандидата наук з дисциплін економічного напряму - 0,75 ставки Доцента, кандидата наук з дисципліни фізика - 0,5 ставки Викладача з дисциплін економічного напряму - 1,0 ставка Викладача з дисципліни англійська мова - 1,0 ставка Викладача з дисципліни основи інформаційних технологій - 0,75 ставки Викладача з дисциплін опір матеріалів та інженерна графіка - 0,5 ставки

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ: - наявність наукових публікацій; - досвід роботи у ВНЗ IV рівня акредитації. Необхідні документи для участі у конкурсі: - заява на ім’я ректора (щодо дозволу на участь у конкурсі); - копії документів про освіту, - список наукових, науково – методичних праць, - пробна лекція. Термін подання документів – місяць від дня опублікування оголошення. Документи для участі у конкурсі надсилати за адресою: 54025, м. Миколаїв , пр-т Г.Сталінграда, 9, НУК, відділ кадрів. Тел. для довідок: 42–45–76.

Участь у П`ятій Міжнародній науково-практичній конференції 9-10 червня 2011 року «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана проводить V Міжнародну науково-практичну конференцію «Підприємницька діяльність в україні: проблеми розвитку та регулювання» Напрямки роботи конференції Секція 1. Формування бізнес-середовища та розвиток підприємницької діяльності. Секція 2. Обліково-аналітичне забезпечення управління підприємницькою діяльністю. Секція 3.Фінансово-кредитне підґрунтя сталого розвитку суб’єктів господарювання України. Подання документів для участі у конференції: Заявку, тези доповіді, а також копію квитанції про оплату необхідно надіслати на електронну адресу організаційного комітету до 15 травня 2011 року. Контакти: координатор проекту Ірина Кабанова, тел. (044) 537-61-71; E-mail: mibo_conferencii@ukr.net; www.icbe.com.ua.


23 травня 2011

5

НУК посетила делегация HITACO В мае в Национальном университете кораблестроения имени адмирала Макарова побывала делегация Государственной компании «High Technology Application Company» (HITACO), ныне (“HITACO Ltd.”) из Социалистической Республики Вьетнам, в составе которой были представители компании и наблюдатель из Министерства образования Вьетнама. В результате встречи директором компании HITACO господином Нгуен Хонг Нам

Кораблебудівник, № 7 Международное сотрудничество НУК

и ректором НУК профессором Рыжковым Сергеем Сергеевичем был подписан контракт на обучение граждан Социалистической Республики Вьетнам по специальности «турбины». Также были проведены плодотворные переговоры о повышении квалификации граждан Вьетнама в Национальном университете кораблестроения. С уважением, Учебно-научный центр международного сотрудничества

Краще навчальне видання – в Науковій бібліотеці НУК! Золотий фонд навчальної літератури Наукової бібліотеки НУК збагатився ще одним цінним джерелом знань для студентів. За підсумками V обласного конкурсу «Краща Миколаївська книга», який проходив у рамках обласної Програми підтримки вітчизняного книговидання, книгорозповсюдження та популяризації української книги на 2011 – 2015рр., в номінації «Краще навчальне видання та підручники» переможцем визнана «Енциклопедія суднової енергетики» (підручник кандидата технічних наук, професора, завідувача кафедри суднових та стаціонарних енергетичних ус-

тановок Машинобудівного інституту НУК ім. адмірала Макарова В.М. Горбова). Підручник, аналогів якому немає ні в Україні, ні за кордоном, надає уявлення про історію виникнення, розвитку й становлення всього різноманіття енергетичних установок, про сучасний стан суднової енергетики та її досягнення. Уперше в навчальній літературі комплексно розглядаються питання, пов’язані з нормативною базою створення, побудови та експлуатації СЕУ і суден. Видання містить багато ілюстрацій, які у своїй більшості публікуються вперше і суттєво сприяють засвоєнню навчального

ПОЗДРАВЛЯЕМ С ЮБИЛЕЕМ Рожкову Николаю Александровичу, заведующему лабораторией кафедры механики и конструирования машин 20 мая 2011 года исполняется 65 лет. После окончания НКИ (1970 г.) Николай Александрович работал учебным мастером и по совместительству младшим научным сотрудником НИС на кафедре судовых энергетических установок, принимая участие в выполнении научно-исследовательских хоздоговорных работ. В 1977– 1981 гг. учился в аспирантуре НКИ, а с 1980 года работал на должности старшего инженера НИС. С сентября 1983 года трудился на должности старшего лаборанта, с октября 1989 года ассистентом, с 1994 года и по настоящее время работает на должности заведующего лабораторией кафедры механики и конструирования машин. За время учебы в аспирантуре и работы в НКИ– УДМТУ–НУК Николай Александрович зарекомендовал себя высококвалифицированным специалистом. На протяжении 40 лет активно участвовал в научно-исследовательской работе, имеет научные публикации, изобретения, участвует в научно-технических конференциях. Неоднократно участвовал в работе с иностранными специалистами, студентами в качестве переводчика с английского и немецкого языков. Принимает активное участие в общественной жизни университета, неоднократно получал благодарности от администрации вуза. Уважаемый Николай Александрович, Ваше трудолюбие, активная жизненная позиция, доброжелательность и скромность снискали заслуженный авторитет и уважение среди преподавателей, сотрудников и студентов университета. Коллектив кафедры механики и конструирования машин сердечно поздравляет Вас с днем рождения и желает долголетних творческих успехов, здоровья и счастья в личной жизни.

матеріалу. Підручник призначений для студентів спеціальності «Суднові енергетичні установки та устаткування» та споріднених технічних спеціальностей. Отримати його можна у відділах обслуговування користувачів в Машинобудівному інституті, Інституті автоматики та електротехніки, абонементі молодших курсів Машинобудівного інституту та Інституту комп’ютерних та інженерно-технологічних наук, читальному залі Головного корпусу НУК (ауд.645). Прес-служба Наукової бібліотеки НУК

Викладачі - чемпіони Вітаємо викладача кафедри фізичного виховання та спорту НУК Дмитра Харько, який завоював І місце у Кубку України з греко-римської боротьби! З 19 по 23 травня в м. Запоріжжя проходив Кубок України з греко-римської боротьби. У змаганнях прийняли участь близько 200 спортсменів та 24 команди з різних областей України. Завдяки зусиллям наших спортсменів – випускників НУК, в командному заліку Миколаївська область посіла ІІ місце. Призерами Кубку України з греко-римської боротьби від Миколаївської області стали: Харько Д. – І місце; Ліщинський В. – І місце; Ганага М. – ІІІ місце; Ніколаєв М. – ІІІ місце. Ці змагання були відбірковими на ліцензійний Чемпіонат Світу з греко-римської боротьби, який відбудеться в Стамбулі в вересні цього року. Ця перемога ще раз довела високий рівень майстерності та підготовки студентів і випускників спеціальності «Олімпійський та професійний спорт». Бажаємо нашим спортсменам бути завжди непереможними!


23 травня 2011

Кораблебудівник, № 7

6

Запрошуємо до Всеукраїнської студентської школи «Управління проектами у сфері студентського самоврядування» З метою набуття студентами професіоналізму в проектній діяльності, 11-16 червня 2011 року Студентська рада Волинського національного університету імені Лесі Українки спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Національний студентський союз» проводять Всеукраїнську студентську школу «Управління проектами у сфері студентського самоврядування». У межах заходу заплановано проведення семінарів та тренінгів щодо вимог і критеріїв написання проектів, методів їх ефективної реалізації, організації командної роботи, шляхів залучення фінансових ресурсів для реалізації проектів тощо.

Велотур з профкомом студентів НУК Спорт – це запорука здоров’я та веселого настрою. Кожен повинен хоч трохи, та дотримуватись активного способу життя. Проте на заваді цьому завжди стають лінь та невпевненість у своїх силах. Профком студентів НУК дав шанс кожному студенту нашого університету провести 2 дні у веселій компанії друзів, подорожуючи велосипедами.

Для участі у заході необхідно заповнити анкету, форма якої розміщена на офіційному веб-сайті Національного студентського союзу nss.org.ua, та написати ece, які до 25 травня 2011 року надіслати на електронну адресу Yani_Tsapuk@inbox.ru (обов’язкова копія на goverments@gmail.com).

DATAGROUP IT партнер НУК НУК ім. адм. Макарова уклав договір співробітництва з провідним оператором, лідером на ринку України з надання цифрових каналів передачі даних, компанією «DATAGROUP» Всі студенти та співробітники, які проживають у гуртожитках університету, мають можливість підключитися до мережі Інтернет від ТМ «Домашній телеком»! Вартість подключенія - 1,20 грн. Мінімальний тарифний план 25/25 Мбіт / с - 50 грн. Адреса: м. Миколаїв, вул. Пушкінська, 31А. Довідки за телефоном: (0512) 48-90-14. Додаткова інформація на сайті: www.domtele.com Акція проходить за підтримки «Студентського парламенту НУК.

55 кілометрів фізичних навантажень та, як бонус, приємна вечеря біля вогнища і ночівля у наметах. Отже, студенти НУК, зібравшись в кількості достатній для веселої та не гучної компанії, 21 травня о п’ятій годині ранку вирушили на зустріч пригодам. Було не легко, все ж таки Ольвія не близький світ, проте наші студенти набрались мужності та сил і подолали цей шлях з легкістю та запалом. Меню було не різноманітне, але дуже ситне. Студенти частувались бутербродами, тушонкою, кашею, шашликом, салатом та печивом. Ночівлю провели неподалік від Ольвії у наметах та спальних мішках. Біля дружнього багаття із задоволенням співали улюблені пісні під гітару та планували майбутні подорожі. Незважаючи на легку вранішню прохолоду, ніч видалась спокійною, а ранок бадьорим. Після сніданку компанія вирушила назад до Миколаєва. Наприкінці поїздки думки були лише про дім та зручненьке ліжечко! Проте відчуття цікавої пригоди не полишало нікого. Загалом велотур видався на славу. Всі, хто приймав у ньому участь з нетерпінням чекають наступної поїздки. Спорт - запорука здоров’я та веселого настрою! Відпочивайте разом з профкомом студентів НУК та ви не будете знати, що таке нудьга.

Газета "Кораблебудівник" Засновник – Трудовий колектив НУК

Гол. редактор - С.С. Рижков Відповідальний за випуск – О.Л. Гіржева Редактор та комп'ютерна верстка – Т.Ф.Чистякова

Розповсюджується безкоштовно. Надруковано в друкарні НУК (вул.Скороходова, 5) Свідоцтво про державну реєстрацію МК № 514-10/р від 12.07.06 р. видано Миколаївським облуправлінням юстиції

Газета видається з вересня 1931 р. Виходить українською та російською мовами Наклад – 300 прим. Зам. № 307

54025, м. Миколаїв, пр. Героїв Сталінграда, 9, к. 250


Кораблебудівник №7  

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ КОРАБЛЕБУДУВАННЯ 2011 рік.

Кораблебудівник №7  

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ КОРАБЛЕБУДУВАННЯ 2011 рік.

Advertisement