Page 1

02 03

04 05

Post-factum 10

06

Cult-person 11

Backstage 16

ST(R) 12

MUZ<on/off>

Gadget 19

Inter-active

08

13

Game(r) 17 18

Future

07

P(R)SON 14

Trend 20

Sex-quest

09

sTOP-kadr 15

User info

Blog

21

Community

Live

Web 2.0. Уверен, вам известен этот термин. Способность самим же создавать контент – и есть свобода. Чтобы публиковать наиболее интересные вам материалы – система голосований, рейтингов, комментариев. Харизма ­– индикатор полезности, интересности, популярности, практичности.

харизма, успешность. <6,5 – красный, >9 – зеленый

URL скачать музыку

количество комментариев

поле тэгов. ключевые слова

харизма

рейтинг

обратная связь


Січень не вельми був насичений подіями, адже основними все ж таки були свята. Але деякі непересічні масові заходи все ж таки хочеться виокремити. Крім традиційних клубних вечірок, це й події культурні та мистецькі. Адже слідкувати за цією сферою зараз вважається хорошим тоном.

www.college.in.ua

Тетянин день Тетяну вважають покровителькою всіх, хто вчиться. Тобто, студентів в першу чергу. А ще одне свято на додачу до Дня студента - це лише зайвий привід гучно посвяткувати. Як і де - особиста справа кожного. В цей день вибiр розваг відповiдав потребам: починаючи вiд приватних вечірок, закінчуючи масовками в клубах.

Сhiken Lips. Клуб «Кайф» Сподівання на те, що британська електронна група приїде у повному складі (тобто втрьох) в черговий раз розбилися об стіну фейс-контроля. Замість тріо приїхав штатний діджей групи Стів Коті. Сет виявився відмінним, але осад від того, що клаберів знову дещо обдурили. Топове ім’я в афішах вкотре матеріалізувалося лише в одного учасника колективу. Але нічого, ми дочекаємося і повноцінних концертів.


dj Play Paul, Chiken Lips, хіт-fm, ukrainian rock awards, generation USA

Диско-премія «Хіт FM». Палац спорту

Дискотеки 80-х останнім часом набули неабиякої популярності. „Хіт FM” вирішив задовільнити потребу слухачів у ретро-музиці. Радіостанція організувала диско-премію, запросивши зірок дискотек 20-річної давності. 2unlimited, East 17 та решта вже злегка нафталінових виконавців з одного боку потішили знайомими мелодіями, а з іншого – довели, що їхній час вже минув.


Початок сезону зимових видів спорту З величезним запізненям, але зима таки почалася! Щоправда, безжальні синоптики пророкують, що ненадовго. Тож, поки є сніг, треба терміново пакувати рюкзаки та мчати в Карпати. Або хоча б до найближчої гори у містi. В столиці на Протасовому яру цілодобовий повний аншлаг.

Відкриття виставки Generation.UsA. PinchukArtCentre

Generation.UsA – це виставка робіт молодих українських та закордонних митців. Тут представлені майже всі напрями сучасного мистецтва: живопис, фотографія, короткометражні фільмі, інсталяції. Рекомендується до перегляду, адже сучасне мистецтво, особливо українське – це модно.

Діджей-сет Jojo de Freq Тим, що за пультом дивчина, вже давно никого не здивуєш. Тому английська дiджейка зi складним ім’ям Jojo de Freq бере не лише жіночністю. Вона організатор найпопулярніших вечірок в Лондоні під назвою Nag Nag Nag. А музику грає не зовсім дiвчачу: techno, punk i electro з новомодною приставкою “trash”.


dj Play Paul, Chiken Lips, хіт-fm, ukrainian rock awards, PinchukArt


Ирэну Карпу мы разыскали где-то в районе Перу. Зафлудив ее почту письмами с вопросами, мы все же вынудили самую известную панк-персону Киева завести с нами беседу. Результаты переписки — ниже.

Фактично самі: p: 990, www: 104 Ірена Карпа: p: 12 990, www: 271


Фактично самі, Ірена Карпа

PHOTO


Где ты сейчас и что поделываешь? Как давно не была в Киеве? Прямо зараз сиджу затиснута кріслами в якомусь стрьомному літаку з гордою назвою «Аеро Кондор», що несе мене над широкими землями Перу. Точніше, над його шматком Тихого океану. Перед тим я вправно виконала роль гірської кози і добрий тиждень лазила перуанськими Андами по всіляких інківських місцях. Захланні друзі весь час питають, чи знайшла я і поцупила легендарне золото інків. Ан нєт, дарагіє – обійдетеся пакетом листя коки. З неї тут чай варять. Цікаво, чи пропустить коку українська митниця і чи вдасться їм пояснити, що для виготовлення грама кокаїну треба провезти з собою цілий поїзд цих листочків... А ще в аеропорту в мене повідбирали всі мої бронзові антикварні ножі і шпильки срібні, що везу дєвочкам у волосся впихати. Сюрпрайз, нє? Правда, казали, що віддадуть. Приходьте в гості на яке-небудь веселе жертвоприношення. Вдома не була вже місяць, лазячи по всяким Лас-Веґасам, Арізонам, Каліфорніям і, нарешті, Перу. Скоро вже повернуся. Якщо не навернуся в океан, канєшно.

Твой последний роман называется «Суки получают все». Можно ли назвать это твоим жизненным кредо? Обоснуй. Дуже смішно. Коли до нас у школу приїздив який-небудь доходяга з обласної спілки письменників, хто-небудь обов’язково питав його про життєве й творче кредо. Це з підручників такий «маст» був. Круто, якби отой дядюн сказав: «Ну... моє кредо... Я вірю, що СУКИ ОТРИМУЮТЬ ВСЕ!» У вчительок інфаркти. Правда, сьогодні трапляється дуже багато просунутих

вчительок (як правило, чомусь у традиційно російськомовних регіонах), що пруться від сучасних письменників. І – так – думаю, вони це зацінять. Якою би неоднозначною була інтерпретація назви цього роману (я й сама до кінця не ро-

зумію її, гиги), стерва, вона ж дика жінка, вона ж «сука» в очах «добропорядної громади» живе в кожній людині, котра хоч трохи вилізає за край Вселенської Сірості. Іншими словами: тьотьки, не даватй плювати собі в кашу, і всьо у вас буде вері гуд. Ну, принаймні, вері мач. А досвід – це найголовніше.

Какое твое самое крупное приобретение (Не обязательно материальное. Но и это тоже)? Кажись, найліпше витрачання бабла на матеріальне плюс не-матеріальне – це подорожі. Купуєш квиток на літак, потяг чи осла, платиш за готель і їдло. А все інше – твої враження, рефлексії, створене тобою в процесі, досвід – це вже і є метафізичний ЖИР. Унікальність переживання не так уже й часто трапляється. Тому будьяке зірване бабло я кидаю в благодійний фонд авіакомпаній і готельної індустрії... Останнє таке мікропридбання – афіґєнний рафтінг на ріці Урумамба, що тече крізь всю Священну Долину інків.

Главная героиня тво-

их книг, фильмов и песен – в основном ты сама. Это принципиальная позиция? Или интересней себя ты просто никого не встречала?) Та ні, не принципова. В мене взагалі принципів не водиться, як відомо. Цікавіші люди є, звісно ж, і я ними захоплююся. Але, на жаль, описувати їх можу тільки збоку, очима стороннього спостерігача. Я ж не Достоєвський, одночасно вести по сім характерів... Можу робити припущення і уявляти, як це переживають інші люди, але кінцевої певності так нема – фантазія лишається фантазією, навіть якщо прикладаєш до неї п’ять мішків психоаналізу. А коли використовуєш власний досвід, ти чесний із читачем. І тому, хто ніколи автора не зустрічав, хто живе в іншому місці чи за багато років після нього, абсолютно пофіг, у кінцевому рахунку, описував автор власне життя чи щосили смоктав усе з пальця і кримінальних хронік. Мені особисто прикольно знати, що автори, писаниною котрих я захоплююся, пережили це все на власній шкірі. Придумати, в принципі, легше, ніж прожити. Виходить все із кров’ю й м’ясом. Але тут я вже навіть дуже часто маніпулюю складеним про мене стереоти

«вірю-не вірю».

Чьей музой тебе хотелось бы побыть? Милорада Павича. Я аж пищала від радості, що він знає про моє існування. Якось перекладачка з сербської Алла Татаренко розповіла йому, що я у своїх книжках пишу, що Толстой курить бамбук порівняно з Павичем. (Я, до речі, не пригадую подібних своїх сентенцій, але вже...) І що він дуже з цього тішився. Скоро я матиму шанс познайомитися з метром – їду на фестиваль оповідання в Сербію. Зараз вони перекладають мої «Сни Єрихона». Дуже якийсь сербський текст, кажись... Побачимо.

Как развивается твоя музыкальная карьера? Концертов FС давно не было. Правда ли, что вы пишете новый альбом? Так, у ФС зараз підготовчий етап до геть нового періоду життя. Бурний розвиток, як на мене. Новий альбом, де нас навряд чи можна буде впізнати неозброєним оком, майже готовий. Реліз десь навесні – щоби всьо в тєму було: гормони там, любов і прагнення новизни, ясен пень. Сюрпризів може виявитися значно більше, ніж очікується.

Какие общие черты у тех людей, в которых ты влюбляешься?

пом: придумую який-небудь епі зод і вкладаю в нього живі емоції, а читач ведеться, що все так і було насправді. Це як гра у

Очевидно, ті, котрих не вистачає мені: краса, розум, добре серце. Хи-хи. Я, до речі, не розбилася в літаку і вже встигла майже втопитися в нехілих Тихоокеанських хвилях. Піду візьму в аренду серферську дошку – може, нею приб’є. О. Точно. Люблю екстремалів. Не обов’язково в сенсі спорту, хоча і тут мене захоплюють дружоч-


Фактично самі, Ірена Карпа

ки, що ганяють на бордах, пірнають на суперглибину, ганяють на картингах чи лазять по скелях. Чи пишуть свої докторські у гарячих точках. Або проводять якінебудь наукові дослідження, знаючи, що весь олд-скульний світ повстане проти них. Вони як «путєводні звйозди» для мене. Як приклад того, що можна і треба ставати кращою, сильнішою і сміливішою. До речі, інстинкт самозбереження у мене підозріло зникає з віком... Ліпше зірватися з гори, ніж померти під капельницею в лікарні, кажись.

Какой твой личный

метод борьбы со страхами? И какие твои три главных страха? Про страх я трохи розказала в попередній відповіді. Основний метод боротьби – фаталізм. Я вірю, що в кожної людини є якась своя певна Смерть. Унікальна така – найкращий друг. Вона чекає на тебе в певному місці в певний час і буде відганяти будь-яку іншу зальотну смерть, що на тебе роззявиться. Три страхи? Хм. 1) Висота метр двадцять (з дитинства лишився, а велика висота для мене як фотообої вже). 2) Що хтось відкусить мені стопи, якщо я не запхаю їх під ковдру. 3) Що українці рідко здатні до радикальних кроків.

Самая яркая прово-

кация, на которую ты поддалась – это? Татові з мамою маніпуляції, в результаті котрих я вилізла на світ, ледь по дорозі не здохнувши. Зато ярко було – хоч кричи. Що я і зробила мєрзким голосом.

ти когось, що у нього таке «самовираження» - не можеш створити сам, то обсираєш інших. Хто я така, щоби жаліти? Для цього треба мати комплекс Бодхісатви. Я ж усього-на-всього земна істота. Хай люди бісяться, якщо їм недороге своє психічне

Состоялся ли твой давно ожидаемый «развод» с издательством «Дулибы». Почему? Ну от такий я непостійний партнер – пожили в громадянському шлюбі пару днів і все. Тут дуже просто – бізнес є бізнес. Якщо автору пропонують кращі умови і він не підписував кабального контракту (а в мене за цим дуже пильно слідкує агентка), він просто переходить до іншого видавця з іншою книгою. Це нормально. Просто митці інколи бувають настільки м’які і виховані, що дають видавцю вилізти собі на голову. А видавець і сідло з собою прихопить. Я не маю на увазі конкретно «Дуліби», це принцип геть усіх видавців. Заробляння грошей. І це нормально. А замість автора битися на ринзі з видавцями має агент. У всьому світі так і є. А в Україні-Росії (моя агентка з Пітера, агенція Goumen & Smirnova) все тільки починається.

здоров’я і час. А нам своє робить, як казав укр. класик.

Твое последнее яркое переживание – это?

Та той самий рафтінг на Урумамбі в Перу. Така крута адреналінова медитація. Ти ніби ковтаєш ту енергію, що річка штовхає тобі назустріч і розумієш, що десять сантиметрів «не туда» познайомлять тебе з нехілим каменем, а потім холодна коричнева вода, капєц яка течія і пісня про чорнобривці як послання далекій Батьківщині.

Как ты заработала свои первые деньги? Розписуючи яйця. Серйозно. Виграла в десятирічному віці конкурс писанкарства, отримала бабло, а потім написала мемуар про це в місцеву газетку. І гонорар, кажись отримала. Геніальна вчителька моєї художки сказала: «Я би на твоєму місці купила кілограм ковбаси, кинула дома на стіл і сказала: от вам - і я в цій хаті заробляю!» Але я купила собаку.

Твой самый действенный способ прожигать время? Ну, береш цілу купу часу, обливаєш її тусовочною рідиною, додаєш трохи бєнзіка зі свого бензобака, підливаєш трохи міцного алкоголю, для краси зеленню посипаєш, травою там всякою – і вуаля! Хоча інколи здається, я просто живу в машині. У київських пробках це не складно: головне вміти розважатися по дорозі. Рожі там корчити зустрічним водіям і все таке.

Первое что ты сделаешь, когда вернешься в Киев?

Часто ли ты читаешь негативные отзывы в Интернете о себе? Как реагируешь? Як реагую на негатив в Інтернеті? Ну, вени собі ріжу, волосся рву на спині, пальці в двері запихаю... Або просто плачу в туалеті, бо світ такий несправедливий, а я така нещасна і маленька і добра, а всі навколо гади і чим я їм стала поперек горла. І кидаюсь улюбленими вазонками в перехожих. Та ради боксу – хай собі мастять голову! Мені вже навіть впадло жалі-

після пробіжки, коли валялася на піску, кружляли стерв’ятники. Вроді й не потіла так сильно. А прикиньте, якщо стерв’ятник какне вам на голову? Оце вже реальний попуск, да?

Шутю. Не найгірше було би місце для склейки ластів. Правда, трупак би мій засмердівся по дорозі в літаку. Фу, не друкуйте це. Наді мною вже сьогодні

Ну, цілуватиму рідну земельку, єсно. З язиком, ги-ги. Нда, щось я на висоті тупію, кажись. Поїду відгребу свою Білку (машинерія моя) від снігу. А потім стригти косми свої пустельно-гірські поїду. Щоби людоньки, котрі прийдуть на презентацію Bitches Get Everything у Харкові, мене бодай ідентифікували. Потім пороздаю подарунки і нападу на яке-небудь симпатичне м’ясо зі зрозумілою метою – сублімація дещо затяглася.

ДИСКОГРАФИЯ ГРУППЫ «ФАКТИЧНО САМІ»

КНИГИ ИРЭНЫ КАРПЫ:

2001 - “D.дькова гра” 2002 - “Космічний Вакуум” 2004 - “Б.П.П.” 2004 - “Fuckтично самі” 2004 - “Kurva Cum Back”

“Знес Паленого” (2002) “50 хвилин трави” (2004) “Фройд би плакав” (2004) “Перламутрове порно (Супермаркет самотності)” (2005) „Суки мають все” (2006)


Мы многое знаем о Гвен Стефани – рок-звезде, платиновой блондинке и просто роковой красавице. Но! Оказывается, это далеко еще не все! Дело в том, что личность этой загадочной девушки настольно многогранна, что некоторые факты неизвестны широкой публике. Но благодаря проведенным кропотливым исследованиям биографии звезды, мы можем предоставить вашему вниманию некоторые факты.

На самом деле – земноводное:

Несостоявшийся музыкант-трансвестит:

«Одноклассники обзывали меня «жабой». Я не ходила на свидания, так как ни один парень меня не приглашал. Кому бы захотелось идти на свидание с жабой?!»

«Я всегда была большой фанаткой музыкальной гей-сцены. Среди моих поклонников немало геев и лесбиянок, и я хочу, чтобы они знали: я “чувствую” их, и я очень рада, что они “чувствуют” меня. Я даже подумывала о том, чтобы стать гей-певицей»

Младшая сестра Мадонны:

Страдает приступами неконтролируемой жадности:

«Долгие годы я считала Мадонну прекрасной ролевой моделью. Её музыка, её общественная деятельность – я всегда была в восторге от этого. Мы хорошо знакомы, у нас британские мужья, мы имеем итальянские корни, в какой-то мере я чувствую себя её младшей сестрой».

«Не знаю, как мы распорядимся песнями, написанными вместе с No Doubt. Может случиться и так, что на меня нападет приступ жадности, и я их буду слушать сама, дома.»


Гвен Стефани, No doubt

Несмотря на то, что Гвен Стефани прославилась как рокпевица и солистка группы No Doubt, сейчас ее называют не иначе как икона стиля современной поп-сцены. Ее наряды в уникальном стиле поп-треш провокативны, но в то же время безукоризненны – это, скрипя зубами, признают даже так называемые знатоки высокой моды! Им настолько не к чему придраться в ее облике, что в прошлом году Гвен была в пятерке самых стильных людей мира, потеснив в этом списке Кейт Мосс и Наталью Водянову. Кстати, Гвен Стефани успела сняться в кино у великого итальянского режиссера Скорсезе (в фильме «Авиатор», вместе с Леонардо ДиКаприо), и выпустить собственную линию одежды под маркой L.A.M.B. Она потеснила на музыкальном Олимпе даже Мадонну! – что вызвало у последней приступы негодования и бескомпромиссные заявления о том, что Гвен «ее копирует». Особенно нервирует поп-ветеранку то, что Гвен Стефании тоже вышла замуж за британца – чтобы не отставать от Мадонны даже в этом! (Хорошо хоть, что у Гвен родился мальчик – а не девочка, как у четы Ричи)

Gwen Stefani More events / More Tour... www.gwenstefani.com

Gwen Stefani - wiki... Gwen Stefani performing ... en.wikipedia.org/wiki/Gw...

gwen stefani gwen stefani lyrics gwen stefani win...

www. college.co.ua

Хотела бы быть черным реппером: «Если бы я была мальчиком, я бы хотела быть, как Андре 3000 из коллектива Outkast»

Volk: Она круче всех! И что бы она не делала, я буду это слушать и смотреть.

Kirill: Последний альбом несколько разочаровал. Но клипы отличные все без исключения.

Lina: Мне нравится, как она одевается. Безумно так!

Nika: Она под Мадонну косит. Вторично это все.

p: 207 019, www: 666.

Выпустила новый альбом. Вошла в пятерку самых стильных людей мира Ее марка одежды L.A.M.B. – фетиш всех модниц.


ХУ ИЗ ХУ Звезды активизировались, поднапряглись и наперебой стали издавать новые пластинки. Но, громкое имя на обложке – не всегда залог безупречного качества. А под совершенно незнакомым названием может скрываться истинный шедевр. Слушаем вместе и разбираемся, ху из ху. В этот раз мы выбрали диски, которые претендуют на самые громкие музыкальные награды этого года/ Некоторые из них даже в нескольких номинациях. Сергей Вовк

www. college.in.ua

www.eminem.com

5

В свое время Эминем не захотел быть похожим на Ваниллу Айса, сразу свернув подальше от романтических песен про «я любил тебя, а ты ушла от меня» в сторону ганста про «тачки, бабки, телки и пушки». Именно поэтому «снежок», так сказать, изрыгает из себя действительно чернокожую агрессию и нежелание повиноваться установленному законодательству – таков их удел. «The Re-Up» - это еще один продюсерский проект Эминема, компиляция довольно динамичных и «качающих» треков от новых подопечных самого скандально белого рэппера – Stat Quo, Ca$his и Bobby Creekwater. Хотим мы того или нет, скоро они будут популярными – в этом можно быть уверенным. Для того же, чтобы к начинающим как следует прислушались, им подпевают маэстры – сам Эминем на пару с Полтинником.

www.gwenstefani.com

8

Солистка и женская часть известной группы No Doubt вот уже во второй раз отрывается от коллектива, чтобы прославлять по всему миру исключительно свое имя – Гвен Стефани. Она – неожиданная поп икона современности, музыку для которой делают передовые продюсеры (The Neptunes), и чья линия собственной одежды не уступает по популярности пресловутым Версаче с Дольче-Габбаной вместе взятым. Соперница другой барышни, ушедшей в сольный проект Ферги, Гвен Стефани старается и матерью примерной быть и клипы подороже снимать. Если абстрагироваться, Гвен – это показательная демонстрация того, с каким размахом капитализм шагает по планете. Но какой дурак будет против подобного «звериного оскала», когда у него такое смазливое личико? А что касается собственно альбома, то плохим он не может быть никак: все, что делает эта дива – близко к совершенству.

www.keanemusic.com

2

Известные британские рокеры Keane не оправдали надежд многочисленных поклонников и выпустили более слабую и какую-то печально-глубокую пластинку - название говорит само за себя. Такого же оглушительного успеха, как после предыдущей работы «Hopes and Fears», ребятам не видать даже несмотря на то, что вокалом они все больше похожи на Muse, а местами их даже можно спутать если не с Coldplay, то с какой-нибудь черновой песней U2. Ругать, конечно, дело легкое, но не всегда небезопасное. Поэтому стоит сказать и несколько положительных слов о группе. Во-первых, ребята остались верны себе и до сих пор играют рок без гитар (когда они это только придумывали, у многих лица вытягивались от удивления). А во-вторых, вслушайтесь повнимательней в те слова, которые пропевает солист Том – они говорят о многом.


Eminem, Keane, Gwen Stefani, The Rapture, Tupac

The Rapture «Pieces Of The People We Love»: p: 84 000, www: 1 608 Eminem Presents «The Re-Up»: p: 1 354 299, www: 1 676 Gwen Stefani «The Sweet Escape»:

p: 333 119, www: 1 469

Keane «Under The Iron Sea»: p: 305 977, www: 1 487

Tupac «Pac’s Life»: p: 79 583, www: 1 509

www.therapturemusic.com

12

The Rapture – это четверка удалых и веселых ребят, возглавляемая вокалистом и клавишником группы Люком Дженнером. Яркая и зажигающая своей живостью смесь панка, диско и фанка вместе с роком является отличительной чертой этой команды. «Pieces of the People We Love» - уже вторая пластинка группы, энергетика которой просто переливается через край и от трека к треку бьет все большим фонтаном. По сравнению со своей дебютной работой трехлетней давности (альбом «Echoes») парням удалось зазвучать менее тяжело, и от этого они стали более попсовыми, что совершенно не портит общей картинки и впечатления от группы. Под их песни одинаково можно и в клубе подергаться и, как принято у панков, разбить пару-тройку гитар на пару с барабанной установкой.

2-pak: Эминем и Тупак будут моими ближайшими приобретениями. Не уверен, что все будет достойным, но в целях ознакомления куплю.

Bravik: Такие группы, как Kean, появляются сейчас чуть ли не каждый месяц. Все это вторично. До уровня Coldplay они все равно не дотягивают.

Mirindas: Гвен Стефани – новая Мадонна, я считаю. Риал стар! И самая модная блондинка.

Martin: Люблю пост-панк, а The Rapture – одни из лучших представителей в этом направлении. Включать утром и прыгать!

www.tupac-online.com

3

Вот уже в шестой раз после трагической смерти (если так можно говорить об убийстве) выходит пластинка, так или иначе связанная с выдающимся хип-хоп музыкантом всех времен и народов по имени Тупак Шакур. На этот раз это полноценный трибьют – посвящение, а не какое-нибудь очередное переиздание черновиков или еще чего-нибудь, что удалось раскопать. «Pac’s Life» - это тринадцать треков, где строки про свою любовь и уважение под незамысловатые мелодии смогли прочитать и Снуп Догг с Лудакрисом и еще пятнадцать человек. Бонусом остается добавить, что настоящие преданные поклонники знают и верят, что Тупак Шакур, как и король рок-н-ролла Элвис Пресли, на самом деле жив, хотя бы в сердцах тех же поклонников хипхопа.


p: 27 759, www:  783

Очередной поп-звездой, всерьез вознамерившейся устроить громкую карьеру в Голливуде, похоже, нужно считать Джастина Тимберлейка. Экс-участник N’Sync, экс-бойфренд Бритни Спирс и нынешний жених Скарлет Йохансен решил всерьез спроецировать свою сексуальность на широкий экран. Начав с маленьких эпизодических ролей, он постепенно увлекся и стал играть полноценные роли.

Большая роль

Не новичок

Продолжая свой роман с кинематографом, Джастин снялся в криминальной драме “Alpha Dog”, которая является самой успешной его работой на сегодняшний день. Пожалуй, можно отметить работу Тимберлейка - он единственный из всей компании не сливается с общей массой желающих поиграть в гангстеров.

“Alpha Dog” – не первая работа Джастина в большом кино. Сначала он размялся на сериалах и озвучке мультика, написал несколько саундтреков к фильмам. А его дебютом в полноценном фильме была роль журналиста в полицейском триллере “Эдисон”.

Работа над ролью

Роль плохиша

Драма “Alpha Dog” основана на реальных событиях, и у Тимберлейка есть настоящий прототип. “Когда я готовился к роли, я поехал к реальному герою истории, который сидит в одной из калифорнийских тюрем. После разговора мне захотелось создать свой образ, а не достигать портретного сходства”, – признался Джастин.

Джастин снялся в трёх сериях популярного в США сериала “Will & Grace”. Ему досталась роль “мальчиша-плохиша”, да к тому же ещё и гея - бойфренда одного из главных героев сериала. Джастина это обстоятельство только привлекло - он давно хотел сыграть роль, которая бы противоречила его имиджу.


Джастин Тимберлейк, N’Sync, Альфа Дог

Даже скептически настроенные зрители после премьеры “Альфа Дог” признали, что бывший участник бойз-бенда, сладкоголосый мальчик умеет не только разбивать сердца юным девицам. По крайней мере, не одной смазливостью берет, тут еще и талант присутствует. Даже на фоне именитых актеров роль Джастина смело можно назвать лучшей в фильме. И киноработа оказалась гораздо более успешной, чем его надавно выпущенный альбом. Сам певец, видимо, тоже это понял, поэтому всерьез ушел в кинематограф. Был ли успех случайным, или он станет закономерностью, сможем оценить уже совсем скоро: на экраны выйдет сразу несколько фильмов с участием поп-кумира юных дев.

www.college.in.ua

Голос из мультика

Скоро на экранах

В ближайшем будущем музыкант вновь обратится к миру мультипликации: его новый проект - третья часть уже культового “Шрека”. Джастину предстоит озвучивать Арти – племянника короля Хэрольда, которого Шрек будет знакомить с основами королевского этикета.

Скоро поклонников Тимберлейка ждёт ещё два сюрприза - футуристический мюзикл “Истории юга”, снятый автором нашумевшего фильма “Донни Дарко” Ричардом Келли, и музыкальная драма “Стон чёрной змеи” с Сэмюэлем Л. Джексоном и Кристиной Риччи в главных ролях.

Не супермен Mokrel’ka: Пошла на фильм только ради Джастина. Кино не понравилось, а Тимберлейк – лапуля :)))

Brio: Никогда его не любил, но после фильма реально прозрел. Он крут! Актер из него отличный. Хотя музыку все равно слушать не буду.

Antuan: Нельзя сказать, что фильм шедевральный. Но вполне вменяемая работа. И Тимберелейк показал себя достойно.

Masskoti: Я в конце плакала, а это для меня всегда показатель хорошего кино. Актер Тимберлейк достоин похвал. Даже на фоне Шерон Стоун и Брюса Уиллиса смотрелся вполне достойно.

Джастин признался, что отказался от участия в блокбастере “Супермен”. “Мне не нужно ничего подобного”, - гордо заявил Джастин. То ли роль для него недостаточно драматична, то ли просто не так он видит себя на экране, то ли вообще не собирается сниматься в кино. Последнее, впрочем, маловероятно.


ПЕРВЫЕ ПРЕМЬЕРЫ ГОДА Первый месяц нового года стартовал с множества ожидаемых премьер. Не все они оправдали или оправдают надежды. Но все же рвение кинопрокатчиков порадовать зрителя весьма приятно. Из тенденций – российское кино решило задавить количеством. Качество пока хромает, но снимают наши соседи на удивление много. www.college.in.ua

www.zharafilm.ru

6

Чем заняться звездам российского кинематографа в жаркий летний денек? Конечно же, взяться за старое – за приятное времяпрепровождение на съемочной площадке. Результатом нескольких таких деньков и стал фильм «Жара», не обремененный сюжетными перипетиями. Четыре приятеля встречаются после долгой разлуки и решают кутнуть в кафе. Актернеудачник, морячок, сын богатых родителей и рэпер Тимати попадают в череду странных ситуаций. Причиной их злоключений стало фатальное отсутствие ларька с обменом валют в ареале досягаемости. В результате, правда, все заканчивается хорошо. Актера зовут на пробы, морячок обзаводится приятной девушкой, сына богатых родителей выпускают из кутузки, а Тимати, запаковавшись в чемодан, наконец, уходит от погони скинхедов, Последнее обстоятельство иллюстрирует истину, что в российском кинематографе всегда есть место выдумке. Пусть не слишком остроумной, но зато обещающей хорошие кассовые сборы.

www.vedma.net.ru

7

В аннотации к фильму сказано: «по мотивам произведения Н.В. Гоголя «Вий». От классики здесь оставлены лишь общее настроение и ведьмы. Нечисть в фильме возникает повсеместно и преследует зрителя неотступно вплоть до финала. Главный герой – светский журналист Айван – отправляется в заштатный городишко, чтобы написать статью о местной религиозной общине. По пути он попадает в подозрительный дом, где живут старуха и девица. Они явно задались целью спутать все карты нашему герою, потому как постоянно прикидываются друг другом. Конечно, Айван не мог долго терпеть эту неразбериху и в итоге отправляет на тот свет девицу. Или старуху. В темноте не разобрать. А наутро обнаруживает у себя в багажнике труп священника. Что уж и вовсе сбивает его с толку. В общем, тем, кто захочет ознакомиться с произведением классика по этому фильму, лучше не рисковать. Гоголь, кажется, имел в виду совершенно другое.

www.mgm.com/rocky

2

Чем можно разнообразить фильм о боксере-неудачнике, который, в конце концов, оказывается круче всех? Разве что ввести в последний поединок серию ударов в ухо, например, вместо привычных в челюсть. Сталлоне не обременяет себя и этим. Да и зачем, если Рокки-эпопея – это уже можно сказать, шлягер, и новшества его только испортят. Слай это понимает, поэтому идет по дороге, протоптанной в предыдущие годы. Уже порядком пообносившийся бывший боксер ведет жизнь бодрого пенсионера. Свой бар, нагловатый сын, жалкое подобие личной жизни… Надо, в общем, взять реванш. Сюжет настолько предугадываем, что, пожалуй, остается только смотреть на Слая на экране да обсуждать, в каких местах его больше всего потрепало время. А во время финального матча покрикивать «Давай, врежь ему!». И ведь таки врежет. Разве в этом можно сомневаться?


Жара, Ведьма, Роки Балбоа, Париж, любовь моя, Ганнибал Лектор

Жара:

p: 30 889, www: 1 335

Ведьма:

p: 11 506, www: 1 296

Роки Балбоа: p: 23 906, www: 450 Париж, любовь моя: p: 21 517, www: 1 318 «Ганнибал: Восхождение»: p: 13 044, www: 457

www.parisjetaime-lefilm.com

15

Топ-команда режиссеров, состоящая сплошь из ярких звезд современного европейского кино, рассказывает нам 18 историй, связанных с Парижем. А что можно делать в этом города наиболее плодотворно? Конечно же, влюбляться. Мастера не скупятся в выразительных средствах и живописуют перед нами Париж такой, который мы не найдем в туристических буклетах и на сайтах-проводниках. Здесь есть место призраку Оскара Уайльда, вампирам, кокаиновым курьерам и странным мимам. В общем, милым мелочам, которые и составляют, по мнению этой режиссерской команды, истинный Париж. А мы все «эйфелева башня, эйфелева башня»…

Vikussa: Фильм о Париже просто очаровал! Буквально каждая новелла. Я давно в Париж мечтаю поехать, теперь поеду точно!

Buloch: Я взагалі російське кіно не люблю. Принципово його не дивлюся. Єдиний фільм, який мені сподобався – „Ізображая жертву”. І то він починається з фрази: „Російскоє кіно в жопє!”

Me-Cola: Сколько можно эксплуатировать классиков литературы и снимать паршивые фильмы, прикрываясь именами метров? Так «Вий» испоганить – нелюди!

Gripp: Не видел еще «Роки Балбоа», но многого от него не жду. Сиквелы никогда не блещут оригинальностью. Тем более, такие притянутые за уши.

www.hannibal.ru

4

Не все еще мозги доедены, и поэтому Томас Харрис (автор книг о Ганнибале Лекторе, которые легли в основу фильмов о маньяке) снова взялся за перо. На сей раз писатель берется рассказать нам о том, почему же милейший юноша превратился в ужасного монстра. То есть перед нами — приквел истории. Разгадку, как водится, надо искать в детстве. А детство у Лектора было непростым. Тут и Вторая мировая, и гибель всей его семьи, и жизнь в советском детдоме. В общем, есть от чего озвереть. Фильм наполнен душераздирающими сценами убийств, кровь льется рекой, каннибализм процветает. Но устойчивый вопрос остается: действительно ли трудное детство может быть оправданием всему этому ужасу? Вопрос рискует остаться риторическим, потому что Томас Харрис уже объявил: «Восхождением» серия романов о Ганнибале Лекторе завершается.


Снимали клип в Киеве, в обычной квартире. Съмеки прошли всего за день. Точнее за полные сутки. Режиссером ролика был молодой и перспективный француз Джереми Хаккун. Его фирменный стиль - киношная манера рекламных клипов. Не удивительно, ведь он снимает и авторские короткометражки, которые получают награды на престижных форумах. Самой известной работой Джереми Хаккуна является реклама для бренда X-Box.

Самым проблемным актером оказался именно кот. В сценарии ролика была сцена, когда животное должно было попятиться назад вместе с хозяином и зашипеть. Но как кота не уговаривали, не пугали, он отказывался это делать. Испугавшись, прыгал то в сторону, то назад. Тогда решили воспользоваться грозой всех котов - пылесосом.


закулисье, любопытство

Мы продолжаем подглядывать за кулисы съемочных процессов. И рассказывать об этом читателям. На сей раз объектом внимания стал самый новый рекламный ролик мобильного оператора Jeans. Ролик рекламирует новую услугу оператора, которая позволяет говорить с десятью друзьями по выгодной цене. Задачей было показать, что друзья, с которыми мы говорим, всегда присутствуют рядом, пускай и незримо. А это уже похоже на мистику. Поэтому ролик сделан в ситле Horror-mоvie. Тем более, что в Украине раньше никто не делал подобного.

www.college.in.ua

Когда его включили, кот, вместо того, чтобы попятиться, вцепился когтями в паркет и остался на месте, получив стресс. Но хозяйке (девушке, которая в ролике носит его на руках) удалось его успокоить. Несмотря на некую мистичность сюжета и присутствие на съемочной площадке черного кота, никакая дополнительная нечисть съемкам не помешала.


www.eragongame.com

2

Цей огляд міг би бути дуже лаконічним: «Не купуйте це лайно!» Але хіба ж культурна людина таке напише? Тим паче, я отримую гроші за довжину тексту, тому продовжуватиму. Приблизно в середині грудня в Україні почалася демонстрація нового фільму для всіх «толкієнутих» під назвою «Ерагон», знятого за мотивами роману молодого генія (?) Кристофера Паоліні. І саме тоді з’явилася ця, так сказати, гра. Сюжет слешера такий – жив собі на фермі чувачок, звався Ерагон. І знайшов він одного разу прикольну каменюку, з якої незабаром вилупилася драконша на ймення Сапфіра. Далі продовжувати чи все вже зрозуміло? На радощах хлопець вирішив стати драгонрайдером і зібрався в путь-дорогу. Але консоль є консоль, і скільки б головний герой не махав мечем і не крутив кунг-фушні фінти – революційної оригінальності, так борзо обіцяної розробниками із Stormfront Studios, я не побачив. Герой трощить орків і лицарів з реслінговою легкістю, іноді напалмовим диханням допомагає Сапфіра, а я дивуюся – чому з кожним рівнем графіка текстур (будинки, трава) стає дедалі кепською. Хоча анімація самих персонажів, як би це мені не легко було казати, дуже й дуже. Особливо бої в тандемі з напарником і кульмінація бою, коли камера «наїжджає» упритул і починає крутитися навколо конаючого ворога. Магія теж непогана. Але й це швидко набридає. Єдине, що хоч якось може зробити гру цікавішою – це гра в неї через геймпад. Ось і все.

Fantasmо: «Ерагон» мене теж не порадував. Як і сам фільм. До Толкієна йому – як до неба рачки!

Crusader: «Ерагон» - форева! Справжній класний слешер для фанатів помахати мечем-руками-ногами. Тільки-от не можу останнє яйце знайти ((


Eragon, You are empty, horror

Огляд провів Induktor

www.youareempty.com

2

Зачекалися, зачекалися, любі мої гризуни наук, нових оглядів комп’ютерних забавок! Та нічого, зараз оглянемо все, що треба. І почнемо цю нелегку справу із такої трагікомічної штучки, як гра You Are Empty від девелоперів Digital Spray Studios і Mandel ArtPlains. Сюжет гри схожий на деякі твори відомого російського письменника Владіміра Сорокіна – радянські часи середини 50-х, обшарпане убозтво сталінського ампіру, “Слава КПСС!” на плакатах, садисти, потвори та інший комуністичний маразм, що міцнішає з кожним рівнем. Атмосфера гри нагадує такі блокбастери, як Resident Еvil, Half-Life 2 і, звичайно, Silent Hill з Manhunt – це комплімент, до речі. Але, на жаль, не You Are Empty. Гра ведеться від лиця офіцера, який оговтується в лікарні після аварії і бачить в палаті такий нереальний срач, що хоч святих винось! І починається – двометрова медсестра, якійсь пожежник, шахтар і подібна наволоч, яку треба лупцювати із завзяттям Гамлета Подерев’янського. Замість дрючків у грі мається розвідний ключ, пістолет, миршавеньке ружжо, автомат, «коктейлі Молотова», гвоздомет та електрична гармата. Замість пігулок для підвищення здоров’я – класика совєтського жанру – С2Н5ОН, тобто, спиртяга. AI віртуальних ворогів настільки нікчемний, що просто диву даєшся лінощам розробників у цьому сегменті. Утім, буду патріотом і все-таки трішки похвалю. Для текстур, наскільки я знаю, використовувалися оригінальні фото Києва, а ефекти, озвучка, музика і дизайн рівнів – просто пречудові!

ComingOut: Не знаю… Мені дуже сподобалась You Are Empty, тим паче, що це перша гра про Совдепію і ще й від наших хлопців (у мене знайомий працює на Mandel ArtPlains). Є моторошні моменти, особливо, коли по радіо якусь маячню говорять комуністичну.

Sick_my_Duck: Чекав я на цей You Are Empty, чекав - а як пограв, то якесь відчуття, що мене «кіданули». Комедія якась, а не хорор.


ПРИКЛАДНИЙ АБСУРД Інколи шкода, що асортимент наших магазинів з технікою та гаджетами не особливо тішить різноманіттям дещо абсурдного характеру. Щодня у світі патентують сотні винаходів, які, можливо, не вельми потрібні людству, але надзвичайно тішать просто фактом свого існування. І хтось справді купує холодильники для косметики та охолоджувачі для пива. Тож, не хочеться оминати увагою такі приємності, створені на користь людства. Але основна наша увага – на речі прикладні.

$290 Лінійка культових плеєрів iPod nano поповнилася. Новачок має назву iPod nano RED, але відрізняється вид вид своїх однояйцевих братів не лише кольором. RED - це бренд, створений компанією Apple та групою U2, музиканти якої, як відомо, на відміну від іншіх рок-зірок турбуються не тільки власною популярністю та культивуванням у собі людських пороків. Вони ще й благочинністю займаються. Так от, ця модель найпопулярнішого у світі плеєра створена з метою допомогти у боротьбі зі СНІДом в Африці. $10 від продажу циєї моделі будуть іти у благочинний фонд. За наповненням RED нічим не відрізняється від iPod nano. Але зовнішній вигляд говорить ліше на його користь.

$100 Що то за спудей, котрий не любить хмільний, ячмінний напій, що його брати наші менші називають «пі-і-во»? Правильно, то не спудей зовсім, а так, «ботанік», контужений сопроматом. Справжній студент свято чтить пивні традиції і знає, що пиво без холодильника – не пиво. Зважаючи на загрозу глобального потепління, холодильники будуть потрібні і зимою, особливо такі, як Beer Caddy – спеціальний стильний контейнер для охолодження невеличких кегів з пивом. Єдина біда цього міні-холодильника – зовсім не студентська ціна, еквівалентна приблизно двомстам пляшкам пінного напою… перепрошую, 100 доларам.

Ala: Ноутбук для бассейна - это уже слишком!

Doggy: Не понимаю, зачем покупать телефонные новинки по баснословной цене, если через пол года она резко падает. Подожду.

Mega_maxx: О! Холидильник для пива - это же отличный подарок! Подарю себе, пожалуй:))

Soer: Когда я разбогатею, то буду коллекционироватьLimited edition. И этот плейер будет первым экземпляромколлекции!


iPod nano RED, FLY LX800 Sapphire, Beer Caddy, ShieldPro, NEC

З наступного номера ця рубрика розшириться та роздiлиться на 2 категорії: 1. Новинки, які можна купити в України: з цінами та адресами. 2. Винаходи, які просто варті уваги та цікаві, незважаючи на відсутність практичності.

$600

$2400

Хочете посміятися, мої любі мобільнуті друзі? Компанія FLY випускає в січні цього року мобільний телефон класу люкс - FLY LX800 Sapphire. В ньому буде наступний фаршмак: 60 Мб пам’яті з підтримкою карт microSD, МР3-плеєр, 2-мегапіксельна камера і FM-радіо, тобто все те, що давно вже стало стандартом в усіх телефонах бізнес-класу. «А що тут смішного?» - запитаєте Ви. Відповідаю – ціна у 600 баксів за сумнівну «розкіш» від FLY. Хіба не ггг…? Хоча, за нашими прогнозами, вже через кілька місяців ціна різко впаде до розумної.

Гарна новина для фанатів проводити свій час біля Н2О у всіх його можливих молекулярних метаморфозах – басейнах, морях, саунах, островах Франца-Йосифа, м’ясохладобойнях і т.п. Інженери відомої всім нам компанії NEC добряче попрацювали – в січні побачив світ водонепроникний ноутбук під назвою ShieldPro. Пластмасовий лептоп, на думку розробників з NEC, цілком впевнено зможе працювати навіть тоді, коли на нього потрапить волога, а також при мінусових температурах і падіннях.

Flak-on: Ага, шукайте дурнів. Буду я 600 уйов платити за FLY… Це ж діагноз, а не ціна!

Ulrich: Кумарять мене ці огляди тупі, одразу ж видно, що пише ніяк не технар, а якесь філологічне одоробло.

Petrushka: Не знаю я, що то за Sydnt, але я своєму кишеньковому хлопчику подібне «око» начепив би. Я про свій покет PC говорю, так що не подумайте лихого.

Fobofobia: Чьо, а я ноутбук цей взяла б собі… У нас в Богомольця якраз практика в моргах незабаром, а там зовсім не жарко. Шуткую, ггг… Просто в Анталію їду навесні, а що може бути кращим для Інтернет-залежної злюкі, ніж конект на пляжі?

4


СТИЛЬ В ДЕТАЛЯХ Чтобы быть в стиле, недостаточно вешать на себя ультрамодные вещи, объявленные таковыми на страницах модных журналов. Стиль должен проявляться не в отдельно взятых деталях, а в целостном образе и даже в способе времяпровождения. Мы расскажем о свежих тенденциях во всех сферах.

<?>Масса молодых групп, возглавляющих хит-парады MTV и прочих музыкальных каналов, проповедуют именно этот стиль.

<?>Мода на значки пройдет быстро, поэтому нужно воспользоваться моментом и собирать коллекцию.

Быть классическим готом уже не комильфо. Раскрашенных под зомби апатичных парней и девчат, главной целью которых является умереть красиво, заменяют нео-готы. Так называемые emo-boy и emo-girl. Главной установкой адептов нового движения является простая истина: эмоции скрывать нельзя (название стиля происходит от слова emotional). А уж тем более, если они необходимы для твоего хорошего самочувствия. Хочется кричать? Громче! Хочется психовать? Не стесняйся! Закатить истерику? Только не скупись в выражениях! Этому явлению соответствует и определенная музыка — emo-core. Группы, создающие музыку в этом направлении, мчатся на всех парах к популярности, разнося все преграды в виде законов создания музыкальных композиций и прочих архаизмов. В результате прослушать композиции таких групп для неприученного слушателя может оказаться делом трудным. Это, впрочем, не мешает эмо-культуре завоевывать все больше поклонником.

Чтобы сообщить миру о своей жизненной позиции, вовсе необязательно утруждать свои голосовые связки. Достаточно просто обзавестись значком с соответствующей надписью. С его помощью вы сможете сообщить миру о себе практически все: «punk» «stop fucking my brains», «Танюшка». Поэтому значки заняли серьезное место в молодежной субкультуре. Другими словами, даже как-то неприлично появляться в обществе без этой милой мелочи. Хорошим местом для обретения значков являются всевозможные фестивали. Здесь масса умельцев, которые делают значки своими руками, то есть в одном экземпляре. А настоящим эксклюзивом можно разжиться на блошином рынке. Здесь вы сможете найти уникальные раритеты! Значок «Ударник труда», гордо пришпиленный на вашем свитере,  — это, согласитесь, круто.

Kricia: Пытаюсь уговорить моего парня покрасить волосы в черный цвет и отрастить, чтобы как у «Расмус» было. Он пока отбивается, но я настойчива.

Miricle: Я не умею на высоких каблуках ходить. Боюсь ногу подвернуть. Поэтому платформа – мое спасение!


эмо-бой, значки, платформа, вечеринки

Начиная со следующего номера рубрика Trend несколько изменится. Но эти изменения только на пользу. Вы сможете следить: - за новыми коллекциями в киевских магазинах - за мировыми тенденциями моды - за исключительно молодежными трендами

<?>Самые известные дизайнеры обули в платформы моделей. И это действительно удобно.

<?>Это лучшая альтернатива клубам и прочим массовым сборищам незнакомых людей.

Платформа переживает второе рождение. Если с десяток лет назад было ультрамодно рассекать на высоченной обуви, рискуя обзавестись переломом щиколотоки, то сейчас дизайнеры сжалились над модницами. Нынешний тренд — это аккуратные, скромные платформы, утолщающие подошву на 1-2 см. Они появились даже на классических черных туфлях. Теперь платформы можно носить практически в любом комплекте — даже под бальное платье. Помимо модного обоснования носить такую обувь, есть причина и совершенно банальная  – удобство. Маленькая платформа сглаживает высокий каблук и, естественно, успешно увеличивает метраж ног. Кроме того, эта обувь, в комплекте с яркими платьями, отсылает нас в эпоху 70-х. Ностальгия в одежде — почти так же трогательно, как старые пластинки. И к тому же не стоит забывать, что цикл в моде составляет 20 лет. Так что через 20 купленные нынче туфли обещают взять реванш.

Трендовые издания и сайты на тему «как жить красиво» вовсю трубят о новой тенденции: званые вечера и ужины. То есть теперь, чтобы быть понастоящему светским персонажем, мало ходить на всякие открытия выставок, ресторанов и прочих бутиков. Более того — туда лучше вообще не ходить, так как нынче это — лишь удел незваных гостей. По-настоящему модное времяпрепровождение сегодня — это закрытые вечеринки «для своих». В качестве десерта приглашается какаянибудь звезда — поющая или пляшущая — и начинается настоящий отдых настоящих VIP-ов. Еще более трендовая тусовка — костюмированные балы. Вот уж богатая ярмарка невест и женихов! Под маской хрюшек и вампиров приходят на VIPкарнавалы сплошь олигархи и их родственники, звезды и обладатели громких имен.

Hey-gerl: Летом модны оупен-эйры, зимой – хоум-пати. Это логично. Уже 2 месяца по гостям хожу, или гостей к себе приглашаю.

Rom-rom: ГЗначки коллекционирую уже давно. И ношу, независимо от моды на них. Но сейчас это действительно повальное увлечение.


Началом своей музыкальной карьеры я бы назвал свои еще полудетские музыкальные эксперименты. Мне было лет 14, когда мы с друзьями решили создать группу — под бдительным руководством и контролем папы одного из участников. В этой группе я пел и писал романтические песни. Азам музыкальной грамоты я учился у своего старшего брата, который тоже был музыкантом.

В составе этого балета я впервые взял микрофон в руки — заставили обстоятельства. Мне было тогда 16 лет, и так началась моя певческая карьера.

3 месяца я сидел за компьютером, после того как вернулся из разъездов по заграницам в Украину — осваивал необходимый для создания музыки софт. Успешно пройдя этот этап, я принялся за написание собственной музыки.

7 лет отдал танцам:. После школы я поступил в Житомирское училище культуры, закончил хореографический отдел. Танцевал все: народные, бальные, классические и современные танцы. Где-то на 2-м курсе собрал свой первый шоу-балет, и все завертелось: выступления в клубах, ангажементы. Были даже поездки за границу.

Примерно через пару лет коллектив развалился и я с головой ударился в клубную жизнь. Я отправился попутешествовать в другие страны, посмотрел, как люди в клубах работают там. В Швейцарии я познакомился с удивительным человеком — Illam-J. Это известный персонаж в музыкальной тусовке, с которым мы нашли общий язык. С ним я впервые попробовал записываться студии.

Как и у всех новых юзеров, в одни прекрасный момент у меня «умер» компьютер. По стечению обстоятельств чинить его взялся Дима Богуш, довольно известный украинский музыкант.

Естественно, в процессе починки он прослушал мои музыкальные эксперименты и предложил посотрудничать.


новое лицо, личность, успех

Стремительно восходящая звезда — это о нем. Пройдя долгий путь от танцора шоубалета до ведущего рейтингового музыкального канала, Кише не растерял свои лучшие качества: позитивное отношение к жизни, дружелюбие и открытость. И это — немаловажная доля его успеха.

Героем рубрики User Info можешь стать и ты. Если ты еще молод, но ты уже смог достичь успеха – будь то публичное признание или личное достижение,– пиши нам. Похвастаться и рассказать о себе можно, оправив письмо сюда: userinfo@college.in.ua Лучшие карьерные истории попадут в журнал.

В 2001 году начались мои первые шаги как публичного человека. Я начал пробовать себя как МС в клубах — в это втянула меня одна знакомая танцовщица. Работал на вечеринках, активно знакомился с людьми из тусовки и немного пел во время диджей-сетов. Меня это серьезно увлекло: нравилось заводить людей, дарить им позитив.

В 2006 году я решил записать свой альбом. Презентация состоялась 29 июня: я пригласил музыкантов, организовал концерт.

Он сделал мне пробную фонограмму, затем еще одну. В итоге материал накопился и я отправился с ним в отборочный комитет «Перлин Сезону-2002». Выступил там и взял гран-при. Этот конкурс я считаю отсчетным в карьере Kishe.

Около двух лет я полностью самостоятельно занимался собственным промо: ездил по радиостанциям, раздавал свои демо, знакомился с арт-директорами клубов. В общем, предлагал себя как умел. Параллельно набирал опыт как МС. В итоге остановился на двух лучших, на мой взгляд, клубах Украины: «Патипа» и «Арена»

Работа на канале стала для меня как бы вторым дыханием. Сейчас я понимаю, что мне было бы скучно заниматься только музыкой.

Работа ведущим стала для меня удовольствием и еще одной гранью реализации.

В это же время вижу объявление по ТВ о том, что М1 проводит кастинг ведущих. Кстати, замечу, что до этого я уже был на кастинге и не прошел его. В этот раз одним кастингом не обошлось. Тракты продолжалось недели три  — и, наконец, меня утвердили в проект ФанChart.


Вы верите в любовь с первого взгляда? В кого сейчас влюблены? На что способны ради любви?

Святослав

Вика

Я вірю, щоб по-справжньому полюбити, людину треба пізнати, а для цього потрібен час. Та, мабуть, буває інакше. Свою Олю я покохав не одразу, але зараз нікому не віддам. Ми вже 3 роки разом, дуже кохаємо одне одного. Заради неї я ладен дуже довго терпіти. Будь-що. Якось, купив їй на всю стипендію троянди. Правда, подвигом це не назвеш - їх вийшло не так багато...

Любовь с первого взгляда? Бред! Я была влюблена, но не взаимно. Из-за него не поехала учиться за границу. Оказалось - зря. Сейчас пустота и разочарование. Надеюсь, это пройдёт и я встречу своего милого.

Ні, зараз не закохана - часу немає. Авжеж я вірю в кохання, хоча не з першого погляду. А заради одного хлопця навіть кинула палити.

Аня

Дмитрий

Настя

Андрій

Я встречаюсь с девушкой уже 1,5 года. Она интересная, красивая, очень изящная. В любовь с первого взгляда не верю. Но бесшабашные поступки я совершаю независимо от того, влюблён я или нет. Ради неё я отказался от других девушек, перестал кататься на сноуборде, потому что это экстремальный вид спорта, но самое главное, - я обстриг волосы на 40 см! А ещё в комнате у себя убрал перед Новым годом.

Ради любви я способна на что-то очень безобидное. Я трусиха и в крайних случаях могу спасовать. Например, на прошлый день св. Валентина я во всех его шкафчиках и тумбочках расклеила стикеры, на которых написала какой он хороший и как я его люблю. А моим пределом было, когда любимый (большой фанат баскетбола) уговорил меня, несмотря на мой маленький рост и панический страх мяча, играть с ним в баскетбол.

В миттєве кохання вірю, але тільки теоретично - сам не відчував. Зараз я закоханий. Для неї я недавно готував романтичну вечерю при свічках, на гітарі грав. Ще мені щодня доводиться голитися. Кохана теж робить мені приємні сюрпризи: якось подарувала труси, а на зворотній сторон лейби вишила “I love you”. По-моєму, це чудово!


любовь, любовь с первого взгляда, поцелуи, день Святого Валентина

Перед днем святого Валентина мы решили поднять тему любви с первого взгляда. Праздновать День влюбленных или жестко игнорировать – личное дело каждого. И зависит это, скорее всего, от присутствия состояния влюбленности, либо от отсутствия оного.

blog@college.in.ua Опрос провела Светлана Винийчук

Факты о поцелуях: 1 Губы человека в сотни раз чувствительнее, чем кончики пальцев. Настоящий поцелуй увеличивает пульс до частоты 100 и более ударов в минуту. 2 Невинный поцелуй сжигает 5 калорий. Увеличив интенсивность целования, вы можете сжечь до 30 калорий за один поцелуй. Для сравнения: минута быстрой ходьбы сжигает всего 4-5 калорий!

Ольга

Саша

3 Во время поцелуя от одного человека другому передается 278 различных культур бактерий. К счастью, 95 процентов из них не представляют опасности.

В любовь с первого взгляда верю, но меня так не замыкало. Сейчас у моего сердца перерыв, так как это чувство требует от меня больших затрат энергии. Я, когда влюблена, становлюсь очень ревнивой и бешеной. Даже тату сделала ради одного придурка...ай, ладно.

Я влюблён. В жену. В свою, конечно. Предложение руки и сердца я делал на высоте 3000 метров над уровнем моря, на горе Эльбрус, на Кавказе. Романтика! Конечно, она приняла моё предложение. А как бы она без меня, одна, спустилась бы с такой высоты?! :-)

4 Каждый десятый юноша начинает целоваться “по-настоящему”, не достигнув 10-летнего возраста. К четырнадцатилетнему возрасту уже 50 процентов людей обоих полов знают, что такое “целоваться взасос”. 5 Факторы, убивающие у женщин желание целоваться: на первом месте - плохой запах изо рта, на втором месте - запах пота, на третьем - короткий подбородок у мужчины. 6 Четверть опрошенных девушек в возрасте 15-24 лет признались, что ради одного-единственного поцелуя своего кумира они с радостью согласились бы целый год гладить его рубашки. 7 В среднем человек за всю жизнь тратит на поцелуи 2 недели.

Настя

Да, я влюблена в самого замечательного человека. Его имя Георгий. В любовь с первого взгляда верю и чтото подобное чувствовала. Только это было с другим парнем. Под влиянием чувств способна на многое, но не на всё. Ну, с парашютом бы, например, не прыгнула. Поздравляла по радио, приезжала к нему в другой город, стихи писала и всё такое, а ещё я способна простить. Мне кажется, это важно.

Виктория О-о-о, у меня каждая любовь с первого взгляда! А что, бывает по-другому? !Вот и сейчас я безумно влюблена в одного парня. Он очень красивый и загадочный... Я ради него врала и ссорилась с родителями, из дому уходила. Я даже готова стать блондинкой, если он об этом попросит!

8 Больше всего поцелуев - 127 в фильме “Дон Жуан” 1927 года. 9 Настоящий страстный поцелуй вызывает в мозгу те же химические реакции, что прыжки с парашютом и стрельба из пистолета. 10 Поцелуй гораздо лучше, чем жвачка, нормализует кислотность в полости рта. Целуясь каждый раз после еды, вы значительно снижаете риск возникновения кариеса.


Кінець січня – період двозначний. Здавалося б, свята вже закінчилися і всі вже встигли відпочити від відпочинку, але все одно поринати в активне культурне життя ще не хочеться. Просто лінь. Стоп! З лінню треба боротися і, пересиливши себе, знову повернутися до старих звичок: жодних вихідних без розваг. Тим більше, кінець січня обіцяє бути насиченим подіями.

www.college.in.ua

Прем’єра фільму „Блондинка в шоколаді”.

КІНОТЕАТРИ КРАЇНИ

На цей фільм варто сходити хоча б тому, що тут знімається Періс Хілтон. Навіть якщо дівчина-готель викликає у вас відразу, неможливо недооцінювати значення її персони у світовому шоу-бізнесі. Навряд чи вона вразить глядачів акторським талантом, тож буде привід вкотре саркастично позлословити. Найкумедніше, що в російському перекладі героїню Періс Хілтон озвучує її російський клон – Ксенія Собчак.

Концерт групи “Агата Крiсті” Особливо тут не розпишешся. Групу „Агата Крісті” представляти не треба. І концерт їхній зацікавить виключно прихильників творчості гурту. Або російського року загалом. Якщо такі ще залишились, то таку подію їм пропускати не можна ЦК НАУ 55-200 грн.


Cold stage fest, Агата Кристи, “Блондинка в шоколаде“, neformat.com.ua

Клуб “Bingo” Cold Stage Fest

Стартує Перший український міжнародний зимовий фестиваль важкої альтернативної музики “Cold Stage Fest”. Така довга назва приховує наступну програму: Stardown (Москва), “Орігамі” (Санкт-Петербург), Submind (Київ), Vendetta (Київ), Jim-Jams (Суми) та інші. Хедлайнери фестивалю  – зірки готичної сцени Umbra et Imago. А мета фестивалю, як завжди, висока та благородна: вивести на новий рівень українську альтернативну сцену.

Фестиваль “Beetlebum IV” Бріт-поп і досі має своїх прихильників. Незважаючи на те, що основна хвиля популярності цього стилю вже давно минулася. У фортеці андеґраунду – столичному клубі „44” – пройде скромний фестиваль для фанатів брит-попа. У програмі – столичні гурти Singleton, Quinsberry Shot та Drugies. КЛУБ “44“ 30 грн.

Клуб “Бінго”. Триріччя Neformat.Com.Ua

BINGO 40-60 грн.

Портал Neformat.Com.Ua святкує свій ювілей. Вони запросили рок-гурти з Біларусі, Росії, та, власне, і наші, вітчизняні. Програма наступна: Perimeter (Санкт-Петербург), Hostile Breed (Москва), Rasta (Гомель), Snuff (Житомир), Nu Fuel (Харків), “+-” (Київ), “Пункт А” (Київ), “Люстри Чижевського” (Львів), Cutted Bunny (Київ), “Пила” (Київ)


Ця сторінка остання, а, значить, вона найбільш наближена до наступного номера журналу College. Щоб тобі цікавіше було чекати на нього, можу привідкрити таємницю: журнал дещо змiниться. Не хочеться тупцювати на місці, тож ми вирішили рости. З’виться більше сторінок, більше рубрик, більше інформації. І, головне, з’явиться більше читачів на сторінках журналу. Тому що кожна думка читача може змінити зміст, чи навіть вектор журналу. Новi рубрики, персони номера, огляди фільмів, альбомів, забавок - на усе це можеш впливати саме ти. Досить лише написати листа з побажанням. Це займе в тебе не більше трьох хвилин. Оперативність реакції на кожне побажання ми гарантуємо. Персоною наступного номера ми плануємо зробити Неллі Фуртадо. Тому що вона дуже добре відповідає поняттю “харизма”, розшифрованому нижче. Але, якщо ти з нами не згідний, запереч и запропонуй альтернативу. Грунтовне заперечення може стати приводом змінити думку. info@college.in.ua

www.college.in.ua

Харизма – це особлива властивість, завдяки якій людину оцінюють як обдаровану особливими якостями та здатну ефективно впливати на інших. Поняття „харизма” бере свій початок з давньогрецької міфології – означає привертати до себе увагу. Вікіпедія (ru.wikipedia.org) Нас цікавить харизма з точки зору здатності привертати до себе увагу. Кожна персона, подія та об’єкт потрапляють в цей журнал не випадково. Усі вони в тій чи іншій мірі є об’єктом масової уваги. Ми вираховуємо за кількома критеріями популярність, зацікавлення, резонанс предмету дослідження, щоб прийняти рішення: писати про це, чи ні. Критерій 1: Популярність в Інтернеті. Статистику пошуку можна побачити біля кожного тексту поруч з позначкою Я. Критерій 2: Актуальність події. Усі найсвіжіші альбоми, фільми, вечірки та концерти варті нашої та вашої уваги. Критерій 3: Популярність персони. Люди, яких ми бачимо на екранах телевізорів та кінотеатрів, на обкладинках журналів, заслуговують на те, щоб ми про них писали. Їхня вже набута популярність пояснюється природною харизмою. Критерій 4: Прикладна користь. Ми пишемо тільки про те, що можна купити чи знайти безплатно в Інтернеті. Ми розповідаємо лише про ті події, на які можна потрапити без перепон. Критерій 5: Особистий смак авторів матеріалів. Це найсуб’єктивніший критерій, тому він використовується в останню чергу. І тільки тоді, коли потрібно вибрати між рівноцінними об’єктами, які набрали рівну кількість голосів за іншим критеріями. В найближчому майбутньому критерієм №1 буде голосування на сайті журналу College www.college.in.ua Тобто кожен голос читача журналу і відвідувача сайту зможе змінити змістове наповнення журналу. Кінцевий план такий: це видання ми будем створювати спільно. Інтерактив форева!

Учредитель ТОВ “НАШ ПРОЕКТ” директор Зубков Д.П. Адрес редакции 03062 Киев, ул.Почайнинская,52 тел./факс 428-75-65 www. college.in.ua Главный редактор: Наталья Шилова

Креативный директор / Арт-директор: Виктор Коновалов (www.xclv.ru) Дизайнер: Davert-Tanz Журналисты: Cветлана Винийчук, Induktor, Сергей Вовк Отдел рекламы Зезуленко Наталия (reklama@college.in.ua)

Тираж - 25 000 Распространяется бесплатно. “COLLEGE” зарегестрирован в Министерстве Юстиции Украины Серия КВ 11260140 от 08.01.2007г. Материалы, опубликованные в “COLLEGE”, не могут быть переизданы без письменого согласия издателя. Кон-

цепция, содержание и дизайн “COLLEGE” являются интелектуальнлй собственностью издателя и охраняются законом об авторском праве. Мнение авторов не обязательно совпадают с мнением издателя. Издатель не несет ответственности за содержание рекламы. Типография “Триада”

College#2  

College Magazine#2

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you