Page 1

Kokos.lv: Dizains

Page 1 of 1

reklāma

Veselība

Skaistums

Mode Psiho Joga Atpūta Cilvēki Luxury Photo News Dizains

Dizains login

Dizains

ART

Fen-šujs

Visi

password

Kādēļ ir vajadzīgs interjera dizaineris? Jūs varat paši uzšūt sev kleitu, taču profesionāla šuvēja to izdarīs daudz ātrāk un kvalitatīvāk. Jūs varat neizmantot frizētavas pakalpojumus un mēģināt nogriezt sev matus, taču frizieris māk to daudz labāk. Arī līgumus, pilnvaras vai citus dokumentu varam sastādīt paši, tomēr piekritīsiet, ka jurists izdarīs to daudz pareizāk un efektīvāk.

Kādus brendus jūs nēsajāt? Giorgio Armani - 132

Pakalpojumi, ko piedāvā savas jomas profesionāļi, atbrīvo mūs no laika patēriņa, dod kvalitatīvāku rezultātu, mazina izredzes kļūdīties un ekonomē naudu.

Gucci - 120 GF Ferre - 63 Christian Dior - 44

Pirmkārt, dizaineris ir profesionālis. Viņš ir guvis atbilstošu izglītību, zināšanas un pieredzi. Lai apgūtu šo profesiju, tāpat kā jebkuru citu, vajag mācīties daudzus gadus, taču arī pēc diploma iegūšanas dizaineris pastāvīgi pilnveido savas prasmes un zināšanas.

Chanel - 61 Dolce&Gabbana - 221 Brendi ir stulbums! - 874 Kopējais balsu skaits: 1515

Pēdējās apspriešanas uz foruma

Otrkārt, katrs dizaineris zināmā mērā ir psihologs. Viņš palīdz pasūtītājam atklāt savu raksturu un paust to interjerā, bet dažkārt pat koriģēt dažas rakstura īpašības, piemēram, ar krāsas palīdzību interjerā "mierināt" lieki agresīvu personību vai, ar tekstiliju un dekora palīdzību radīt mājīguma un drošības sajūtu, un palīdzēt nervozam cilvēkam atslābināties. Dizainera uzdevums ir iepazīties ar pasūtītāja dzīves veidu un šo informāciju izmantot individuāla telpas tēla izstrādē, kas ļauj padarīt dzīvi ne tikai ērtāku un komfortablāku, bet arī ietaupīt naudu. Un visbeidzot, dizaineris ir arī mākslinieks, un viņam daudzām ierastām lietām var rasties nestandarta pielietojums un risinājums. Ļoti bieži cilvēki, raugoties dizainera darbā, saka: "Man pat galvā tas nebūtu ienācis", vai "es pat neiedomājos, ka to var izdarīt". Lūk, tas arī ir dizainera domāšanas tipa rādītājs, kas ir orientēts uz noteiktu uzdevumu realizāciju. Tas viss nenozīmē, ka "parastiem" cilvēkiem nav gaumes. Vienkārši viņu domāšana nav virzīta tādu problēmu risināšanai, viņi darbojas citās sfērās. Tādējādi tas ir gan izglītības un pieredzes, gan aicinājuma un talanta jautājums. Bet talants, kā zināms, katram ir savs. Mitina Natālija arhitekte, dizainere e-mail: mitina@inbox.lv

на сегодня, 17 month_november Сегодня вам наконец-то представится прекрасная возможность вынести на широкое обозрение результат своего труда....

www.koncepcija.lv

Читать далее Все знаки зодиака

Mūsu draugi

http://www.kokos.lv/lv/Design_.html?p=0&show=280

17.11.2008

Kādēļ ir vajadzīgs interjera dizaineris?  
Kādēļ ir vajadzīgs interjera dizaineris?  

17.11.2008

Advertisement