Page 1

«Відкрий для себе світ добра та милосердя»

Пожертва

26.06.2014 – 06.07.2014

11 діб. Автобус

ПРОЩА ДО ЛЮРДУ

470Є +


• Львів • Марія Повч • Будапешт,

Маршрут

• Мілан • Ля Салет • Марсель • Люрд • Шартр • Париж • Реймс

Люрд

• Стразбург • Прага • Лагевніки (Краків) • Львів


Тур рекомендується для: віруючих Характер туру: Паломництво та відпочинок Особливості: разом із керівником групи та дипломованими екскурсоводами туристів супроводжує священник Української Греко-католицької церкви В подорожі можна отримати консультації щодо питань християнства та запитати пораду


День 1

Львів – Марія Повч

Виїзд зі Львова . Переїзд до Угорщини. Прибуття до Марія Повч . Літургія


Будапешт

День 2

Сніданок. Виселення з готелю о 8.00, ранішні молитви. Прибуття у Будапешт, оглядова екскурсія по старовинній Буді та завжди елегантному Пешту. Вільний час. У вільний час за бажанням відвідування термальних купалень графа Сечені – заряд бадьорості і прекрасного настрою! Вечірні молитви. Переїзд до Італії.


День 3

Мілан

Прибуття до Мілану. Екскурсія містом. Вільний час. Повернення до автобуса та переїзд до Ля Салет. Прибуття до місця Об`явлення Богородиці. Літургія. Поселення у готель. Нічліг.


19 вересня 1846 року двоє дітей, Максимін і Мелані, пасли корів в горах. Зморені працею, діти заснули біля струмка, де поїли корів. Коли прокинулись, то було чути з села звук дзвону, який закликав на молитву «Ангел Господній». Діти відійшли від струмка щоб шукати корів і, повертаючись на своє місце, побачили там Красиву Пані, яка плакала. Марія сказала дітям, що люди не святкують неділю, а працюють в цей день, не дотримуються посту, не ходять до Церкви, а проклинають, вимовляючи ім’я Господнє. А також сказала: "Ах, мої діти, треба добре молитися вранці та ввечері. Якщо не маєте часу, то відмовляйте принаймні "Отче наш" і "Радуйся Маріє", а якщо буде час моліться більше. На місці об’явлень було побудовано красиву базиліку і монастир. Сьогодні туди прибувають паломники з цілого світу. Участь у процесії та Вервиці біля місця Об’явлення Пречистої Богородиці.

3 День Ля Салет. Місце об`явлення Богородиці


День 4 Сніданок. Виселення з готелю. Літургія. Прибуття до Марселю. Екскурсії. Відпочинок на Середземному морі Найвищий пагорб в Марселі вінчає Базиліка Богоматері-хранительки Notre Dame de la Garde з позолоченою статуєю Діви Марії висотою 10м. Звідси видно весь Марсель з Катедральним собором, будівлею вокзалу, палацом Longchamp, готичними шпилями церкви Saint Vincent de Paul. Вшануємо мощі Св. Лазаря у храмі Санта – Марія Мажоре (у храмі знаходиться його голова). Саме у Марселі Ви матимете можливість насолодитись відпочинком на пляжі та прекрасними краєвидами. Виїзд до Люрду.


Українські священники і побожні люди більше як 50 років тому почали брати участь у святих процесіях та моліннях, а Церкву збудували і освятили 30 років тому. На освячення приїхало близько 1500 вірних та багато священників зза океану та з Європи. Посвячення довершив Кардинал Іван Мирослав Любачівський, бо в той час Кардинал Йосип Сліпий був хворий.

День 5

Люрд Літургія в Українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці, настоятелем якої є о.Герман Ничак. Продовження паломницької програми у Люрді: відвідини Гроту – місця Об’явлення Богородиці, молитва у Базиліці Вервиці та Непорочного Зачаття, Хресна Дорога. Вільний час. Нічліг.


День 6

Люрд Сніданок. Літургія. Участь у процесії з Найсвятішими Тайнами та Вервиці біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці. Вечеря, нічліг.


Люрд – місце об’явлення Богородиці, визнаний центр паломництва у світі. Розташоване місто у передгір'ях Високих Піренеїв у південнозахідному кутку Франції, неподалік іспанського кордону. Місто налічує 15000 мешканців і є другим за кількістю готелів в місті після Парижу. В лютому 1858-го року Пречиста Діва Марія з’явилася 14-ти річній сільській дівчині Бернадеті Субіру, що збирала хмиз у лісі. З’явилася ця "Пані" дівчинці в печері, що стояла неподалік, і сказала до неї: "Йди до священників і скажи їм, щоб збудували на цьому місці каплицю, бо я хочу, щоб воно стало місцем ласки для людей… Не переставай молитись і кажи іншим, щоб молилися…. Піди і напийся з джерела та окропи себе водою з нього… " Згодом цілюще джерело почало приваблювати мільйони паломників, зцілюючи різні недуги. У 1933 році після чотирирічних досліджень церква визнала Люрд, як місце непояснимих наукою чуд, а Бернадету, котра померла на 34-році свого життя , прогол-шено в соборі св. Петра в Римі святою.

7 День Люрд Сніданок. Літургія в Українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці Продовження паломницької програми у Люрді. Проходження стежками дитинства Св. Бернадетти (родинний дім, церква, в якій її хрестили…), купелі у цілющій джерельній воді. Вільний час. Виїзд з Люрду. Переїзд у Шартр.


День 8 Шартр- Париж Прибуття у Шартр. На місці сучасного Шартрського собору здавна стояли церкви. З 876 року в місті зберігається Святий Омофор Діви Марії. Зведення нового собору почалось у 1194 році. Церемонія свячення собору відбулася у 1260 р. Божественна Літургія. Переїзд до Парижу. Прибуття до Парижу. Екскурсія по місту дасть Вам можливість познайомитися з основними пам'ятками Парижа. Поселення у готель, відпочинок. Вільний час у Парижі. Відвідини УГКЦ Святого Володимира. Повернення у готель. Нічліг.


Сніданок. Виселення з готелю виїзд на Реймс. Прибуття до міста. Відвідини собору Святого Ремігія (Saint-Remi), який збудований над гробницею святого єпископом Жераром в 1211році. Святий Ремігій народився в 437році в Ліоні. В 498 році навернув до християнства франків, своє життя присвятив боротьбі за єдність Католицької Церкви. Вшанування мощей святого. Огляд міста. Переїзд до Стразбургу. Місто Страсбург розташоване на французьконімецькому кордоні. Страсбург - економічний та культурний центр департаментів Нижній Рейн та Верхній Рейн.Його назва походить з німецької мови і в перекладі означає - місто на перехресті. Заснували Страсбург римляни. Архітектура міста - чудовий приклад поєднання французьких та німецьких традицій. Це нескладно помітити у типовому кварталі Мала Франція, що розташований неподалік від Собору. Старовинний головний собор Страсбурга височіє над містом. Це символ поєднання різних культурних епох, які вплинули на розвиток міста. Собор зводили у декілька етапів впродовж 400 років. Він здіймається в небо на 145 метрів. В XV столітті, коли було завершене будівництво, собор Страсбурга став найвищою будівлею в світі. Тут гармонійно поєднані римські та готичні архітектурні традиції, що зрештою і сприяло його світовій славі. Завдяки зведенню Європейського Парламенту, в самому центрі міста посилився імідж Страсбурга як міжнародного політичного центру.

9 День Реймс - Стазбург


День 10 Прага

Ранішні молитви. Прибуття до Праги. Літургія. Екскурсія містом. Прага - одне з най унікальніших європейських міст, що зберегло усю красу Середньовіччя, де кожний будинок - справжній витвір архітектурного мистецтва і буквально «дихає історією». Після екскурсії поселення у готель, відпочинок. Вільний час для самостійного ознайомлення з архітектурною перлиною ЄвропиПрагою. За бажанням - романтична екскурсія корабликом: 2-години по Влтаві з вишуканою вечерею (25євро). Нічліг.


11 День

Сніданок. Виселення з готелю та виїзд до Польщі.. Прибуття у Лагевніки (Краків). Подячна Божественна Літургія. Санктуаріум БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ. Монастир Сестер Милосердя Божої Матері 19 ст. на основі якого в 2002 р. було збудовано Санктуарій Божого милосердя. Санктуарій Божого милосердя (освячений в 2002 р. Папою Римським Іваном-Павлом ІІ), в якому в 2007 р. було освячено українську каплицю Всіх Святих Українського Народу (греко-католицьку каплицю Св. Апостола Андрія). Сьогодні там знаходиться ампула з кров'ю Івана Павла II. Лагевніки є одним з найбільш відвідуваних паломниками санктуаріїв у Польщі. Виїзд на кордон. Прибуття у Львів.

Краків Санктуаріум Божого Милосердя у Лагевніках. Божественна Літургія. Вечірні молитви. Львів


У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ • Проїзд автобусом єврокласу • Медичне страхування • Супровід досвідченого керівника • Духовний супровід священика • 6 ночівель у готелях • 6 сніданків • 2 вечері

НЕ ВХОДИТЬ • Виготовлення шенгенської візи (35 євро). Консульський збір – 35€ не оплачують громадяни , звільнені від оплати: пенсіонери, інваліди, студенти до 21року, діти до 18 років (згідно угоди про спрощення візового режиму). • Екскурсійна програма згідно з маршрутом (25 євро) • Проїзд у громадському транспорті Важлива інформація: • Залишаємо за собою право змінювати порядок і час екскурсій або замінювати їх рівноцінними, а також змінювати готелі на інші, відповідної категорії. • Паломницький центр не несе відповідальність за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб а також погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми прощі

Пожертва 899 $ +100 грн

Пожертва

470Є + 11 діб. Автобус


Запис до туру ПАЛОМНИЦТВО ДО СВЯТОЇ ЗЕМЛІ

Патріарший Паломницький Центр УГКЦ www.pilgrimage.in.ua 01001 Київ, вул. Михайлівська, 17/2, оф. 2а

Менеджери – Юлія, Олена Тел.: +38 (044) 279 1920, +38 (096) 330 9679 E-mail: info@pilgrimage.org.ua Телефони для запису у Львові: +38 (096) 858 27 57 +38 (063) 07 500 30

Lurd  

ПРОЩА ДО ЛЮРДУ

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you