__MAIN_TEXT__

Page 1

1/2020 | PAVASARIS

S K A I ST U M S | D Z Ī V E SST I L S | I E D V E S M A


2


Pavasaris matos!

Profesionālajai matu kosmētikai

-25% Akcijas produktiem

-50% Akcija spēkā no 01.03. – 03.05.2020. Atlaide tiek piešķirta tikai pilnas cenas precei. Atlaides nesummējas.

Veicot BES matu laminēšanu vai matu rekonstruēšanu, dāvanā PHF šampūns un kondicionieris (300 ml + 300 ml) 20.50 € vērtībā! Dāvanu skaits ierobežots.

3


KOLONNA ziņas

KOLONNA salonu tīkls sadarbībā ar Starptautisko Kosmetoloģijas koledžu piedāvā 50% atlaidi, veicot Ella Baché procedūras pie jaunajām praktikantēm. Par īpaši draudzīgām cenām varēsiet izbaudīt šīs un vēl daudzas citas Francijas profesionālās kosmētikas zīmola Ella Baché procedūras: sejas procedūra – 20 €, ķermeņa procedūra – 25 €, slaidinoša pretcelulīta procedūra – 25 €. Piedāvājums attiecas uz visām Ella Baché manuālajām procedūrām un ir spēkā līdz 29.03.2020. Pakalpojumi pieejami tikai šajos KOLONNA salonos: t/c Akropole, t/c Galerija Centrs, t/c Rīga Plaza, t/c Sky (Hipokrāta iela 28) un Bruņinieku iela 18.

2020. gadā KOLONNA salonu tīkls turpina salonu renovāciju. Jau drīzumā savas durvis klientiem vērs jaunais, paplašinātais KOLONNA DAY SPA salons pasāžā Basteja Pasāža (Z. A. Meierovica bulvārī 16). Renovētais salons varēs lepoties ar jaunām dizaina un krāsu tendencēm, un klientiem būs pieejams plašāks pakalpojumu klāsts. Jaunais salons būs aptuveni divas reizes lielāks un sāks uzņemt pirmos klientus jau februārī.

Wella Professionals šajā sezonā pievērš īpašu uzmanību balināšanas pakalpojumiem salonā, ieviešot jaunu, ekskluzīvu pakalpojumu, kas balstās uz klasisko balayage tehniku – iluminēšanu. Tās ir detalizētas un akcentētas zonas matos, lai ierāmētu seju un uzlabotu matu toni. Iluminēšana piedāvā dabisku gaišo un tumšo toņu sajaukumu ar izgaismotu rezultātu. Plūstošas pārejas ar multitonālu krāsas atspīdumu un dabisku, izcilu krāsas rezultātu.

4


5


KOLONNA aktuāli

1.

3. 2.

5. 4.

1. Oribe šampūns matu apjomam 48 EUR 2. Oribe kondicionieris matu apjomam 48 EUR 3. Ella Baché ādas toni izlīdzinošs nakts krēms 15.3% 50 EUR 4. Maria Galland Ultim’Boost 006 eliksīrs vienmērīgam ādas tonim 67 EUR 5. Oribe izsmidzināms līdzeklis apjomam ar termo aizsardzību 34 EUR

6


6.

7.

8. 9.

10.

6. Seb Man The Multi-tasker “3 in 1” matu, bārdas un ķermeņa šampūns 16 EUR 7. Guinot Slim Logic slaidinošs pretcelulīta ķermeņa krēms 51 EUR 8. Sebastian Dark Oil šampūns ar īpašu eļļu maisījumu 30 EUR 9. Guinot Slim Logic kapsulas svara samazināšanai 36 EUR 10. Ella Baché Hydra Repulp’ Fresh SOS lūpu balzams 10.50 EUR

7


KOLONNA pieredze

UNA ULME: SKAISTUMAM NAV GADU

Pieņemt savus gadus Savu pirmo vecuma krīzi pārdzīvoju tikko pārkāpusi 30 gadu slieksni. Šajā laikā biju sasniegusi visu, par ko iepriekš biju sapņojusi. Un attapos, ka man nav turpmākās dzīves plāna! Šajā brīdī arī sākās problēmas, jo personiskā attīstība apstājās. Es pat teiktu – zuda dzīves jēga, jo nepratu nodefinēt, ko tieši vēlos. Esmu šādām krīzēm gājusi cauri vairākkārt, tāpēc ļoti labi saprotu tās sievietes, kuras nespēj pieņemt savus gadus. Savā ziņā tas ir izmisums, kad nesaproti, kas patiesībā ar tevi notiek. Situāciju vēl vairāk pasliktina dabiskas bailes no vecuma, kuras nav viegli uzveikt. Tādā veidā mēs daudz laika izsviežam vējā satraucoties par “šausmas, man jau drīz 40, 50 vai 60”, ka aizmirstam izbaudīt konkrēto dzīves periodu. Izplatītāka reakcija uz šīm bailēm ir noliegšana, kad cenšamies par katru cenu izskatīties jaunākas par saviem gadiem. Patiesībā tā ir skriešana vāveres ritenī – viņa savu asti nenoķers, tāpat kā tu jaunību. Protams, ir jārūpējas par ārējo izskatu, bet primārais uzdevums ir labi justies un izskatīties savā vecumā. Vēlākos gados sievietes mēdz nonāk otrā galējībā un atmet ar roku – ko nu vairs, es jau tāpat esmu veca! Neko darīt! Šis ir tas brīdis, kad viena laikabiedrene izskatās kā dāma, bet cita kļūst par tanti. Taču izejas pozīcijas visām bija vienādas, vai ne? Un joprojām pastāv iespēja to mainīt. Nemeklē attaisnojumu laika, naudas vai spēka trūkumā. Sāc rīkoties, un jo ātrāk, jo labāk. Jo ar laiku bezdarbībai pievienosies arī veselības problēmas, kas kopumā pasliktinās dzīves kvalitāti. Novecot skaisti – tas nozīmē neuzkrītošas, apkārtējo acīm nemanāmas korekcijas. Tāda nepārtraukta sevis uzturēšana formā, bet bez pārspīlējumiem.

Ar ko sākt?

Pilnveidojies un atrodi savus prieka avotus. Visvienkāršākais veids, kā uzsākt pozitīvas pārmaiņas ir pamainīt ierasto vidi. Pievienojies domu biedru grupai, ar kuru tevi vieno kopīgas intereses vai atrodu aktivitāti, kas pašai patīk un rada prieku. Esmu piefiksējusi, ka sākot iet šo izziņas ceļu, veidojas gluži kā tāda ķēdīte, kad viens notikums vai satikts cilvēks ved pie

8


Una Ulme žurnāliste, grāmatas “Skaistumam nav gadu” autore nākamā un atkal jau saliekas kopā kāds posmiņš no mūsu dzīves lielās puzles. Protams, netrūks šaubu un krīzes brīžu, tāpēc ļoti svarīgi ir spēt nostāvēt uz sasniegtā pakāpiena. Var uz tā pastāvēt, pašūpoties, padomāt, kā tik augstāk, bet nekādā gadījumā padoties un griezties atpakaļ. Šajā posmā būtiska ir laika plānošana un disciplīna, lai iesākto nepamestu pusratā. Prasi padomu speciālistam. Brīdi, kad tevi sāk uztraukt novecošanās problemātika, draudzene nebūs labākā padomdevēja. Mums katram ir atšķirīga ģenētika, dzīvesveids un novecošanās tips. Tāpēc, pirms iegādāties dārgu kosmētiku, dodies pie skaistuma speciālista (dermatologa, kosmētiķa, kosmetologa), kurš ieteiks atbilstošāko risinājumu tieši tavai problēmai. Tieši tas pats attiecas uz ķermeņa estētikas problēmām, jo liekā svara jautājumi jārisina kompleksi, apvienojot kustību, uzturu un atbilstošas ķermeņa procedūras. Atceries, ka sievietēm ārējo izskatu un pašsajūtu lielā mērā nosaka hormonāli faktori, tāpēc palūdz ginekologam novērtēt hormonu balansa kopainu. Šobrīd ir iespēja arī veikt ģenētiskos testus, kas laicīgi vērš uzmanību uz to, ar ko varam saskarties nākotne. Visam savs laiks. Savā grāmatā “Skaistumam nav gadu” es runāju par to, ka dzīvē viss ar mums notiek īstajā laikā. Tad, kad esam tam gatavi. Ja sāc aizdomāties par to, ka tavā dzīvē nepieciešamas pārmaiņas, tad šis ir īstais brīdis tās realizēt. Soli pa solim. Dzīve nav sprints, bet maratons, kurā spēku samērs jāsadala vienmērīgi. Galvenais – nestāvēt uz vietas un negaidīt, ka kāds cits visu atrisinās tavā vietā. Neviens cits nebūs tavā vietā laimīgs un nepieņems lēmumu šodien izdarīt ko vērtīgu. Tu dzīvo savu dzīvi un esi mākslinieks, ka piešķir tai krāsas, košumu, ēnas un papildina ar mazām, bet būtiskām niansēm.

9


KOLONNA vīrietis

10

Moderns un bezrūpīgs izskats, kas radies jūras viļņu un saules gaismas ietekmē. Piemērots jauniem vīriešiem, kuri nevēlas sevi asociēt ar ierobežojumiem un perfekcionismu. Garas šķipsnas ir labs veids kā protestēt, koķetēt un noķert skatienus.


2020. gadā savu aktuālitāti joprojām nezaudē klasisks izskats, kurā katra detaļa ir pārdomāta un savā vietā. Matu griezums un sakārtojums, kuru pastiprina noteiktas, striktas līnijas, apvienojumā ar apjomu un tekstūru veido vīrišķīgu un koptu tēlu.

11


KOLONNA eksperts

Ādas kopšana aizsardzībai pret piesārņojumu ­ das kopšana aizsardzībai pret piesārņojumu Ā kļūst tikpat pašsaprotama kā aizsardzība pret sauli. Jaunākie dati liecina, ka 91 procents pasaules iedzīvotāju dzīvo vietās, kurās gaisa kvalitāte pārsniedz Pasaules Veselības organizācijas noteiktās robežas, un katru gadu 4,2  miljoni cilvēku cieš no apkārtējās (āra) vides gaisa piesārņojuma iedarbības. Gaisa piesārņojums ir kļuvis par pasaules lielāko ar vidi saistīto veselības apdraudējumu. Mūsu āda ir galvenais saskares punkts starp ķermeni un ceļu satiksmes, enerģijas ražošanas, lauksaimniecības/atkritumu dedzināšanas un rūpniecības izraisītiem piesārņotājiem. Kāds ir

rezultāts? Stipri piesārņotā vidē paātrinās ādas novecošanās pazīmes, piemēram, grumbu un tumšu plankumu veidošanās, kā arī pieaug to cilvēku skaits, kuri cieš no ādas slimībām, piemēram, aknes. Tādēļ, ja saules iedarbība ir mūsu ādas pirmais ienaidnieks, tad otrais ir gaisa piesārņojums. Ādas kopšana aizsardzībai pret piesārņojumu vairs nav uzskatāma par mārketinga triku, bet gan par nepieciešamību. Tiek prognozēts, ka 2020. gadā pieaugs pieprasījums pēc ādas kopšanas produktiem, kuri sola aizsardzību pret gaisa piesārņojumu, un tie kļūs par tikpat ierastu mūsu ikdienas daļu kā saules aizsargkrēmi.

Profesionālās kosmētikas zīmola Maria Galland ikdienas aizsargfluīds, pieejams SPF 30 un SPF 50

12


KOLONNA nozarē

DIGITĀLAIS SKAISTUMS 2020. gadā cilvēks atrodas viena klikšķa attālumā no jebkura sapņa realizēšanas. Šī tendence ir aktuāla arī skaistumkopšanas nozarē, kur programmatūras nodrošina ideālu skaistumkopšanas konsultāciju un analīzes procesu, nozares profesionāļu apmācības un salonu pakalpojumus, kas piedāvā tādas iespējas, kuras vēl tikai pirms 10 gadiem likās kā neīstenojams sapnis.

NIOXIN APP

Plānu matu problēma satrauc gan sievietes, gan vīriešus. Nioxin consultation lietotne palīdz gan profesionāliem stilistiem, gan klientiem izvēlēties konkrētus produktus plānu matu problēmu risināšanai un piemeklēt atbilstošus Nioxin zīmola matu kopšanas un veidošanas produktus. Lietotne piedāvā klientu konsultācijas instrumentu, kas noskaidro galvas ādas un matu problēmas un atbilstoši tām iesaka vajadzīgos Nioxin produktus, lai mati kļūtu biezāki un iegūtu apjomu. Pēc konsultācijas klienti lietotnē saņem atbilstošo produktu ieteikumu pa e-pastu, paši ērti sēžot friziera krēslā salonā.

ELLA BACHE SKINTEX DIAG

Unikāla un patentēta ādas diagnostikas iekārta, kas veic 22 dažādus rādījumus atkarībā no izmeklējamās zonas (seja, acu zona, ķermenis). Iekārtu ir iespējams izmantot dažādos režīmos – veikt pilnu ādas diagnostiku, daļēju izmeklēšanu vai ādas stāvokļa salīdzināšanu pirms/pēc procedūras vai noteikta laika perioda. Iekārta ir uzticams un pilnvērtīgs palīgs kosmetoloģijas pasaulē precīzai un kvalitatīvai ādas vajadzību noteikšanai.

SCHWARZKOPF HAIR EXPERT

Ja kādreiz šaubāties par to, vai matus kopjat pareizi, tad šī lietotne ir piemērota tieši jums. Ar lietotnes palīdzību ir iespējams atrast vispiemērotākos Schwarzkopf Professional matu kopšanas produktus atbilstoši matu tipam. Lai to izdarītu, lietotājam ir jānosaka matu tips, balstoties uz sšādiem kritērijiem: matu krāsa, tips (piemēram, taisni, lokaini u.t.t.), vai matiem ir veiktas ķīmiskas procedūras, matu kvalitāte, galvas ādas kvalitāte un daudzi citi rādītāji. Balstoties uz šiem parametriem, lietotne piedāvā piemērotākos matu kopšanas produktus.

14


GUINOT HYDRADERM CELLULAR ENERGY

Jaunākās paaudzes iekārta sejas procedūru veikšanai. Iekārtā pieejamo procedūru rezultāts ir alternatīva estētiskajai medicīnai. Iekārtas iespaidīgākā procedūras ir Hydradermie Lift, kas ir pazīstama arī kā “sejas fitness”. Procedūras rezultātā tiek nostiprināts un atjaunots sejas ovāls acīmredzami jaunāka izskata ādai. Iekārtā iebūvētais ekrāns demonstrē procedūru video precīzai tās izpildei.

GUINOT TECHNISPA CONNECTED

Jaunākās paaudzes iekārta ķermeņa procedūru veikšanai. Iekārtā ir skārienjūtīgs ekrāns ar procedūru video, lai atvieglotu darbu meistaram, kā arī nodrošinātu iespēju klientam iepazīties ar procedūras gaitu pirms tās veikšanas. Iekārtā ir apvienotas 3 tehnoloģijas – dubultā lipoaspirācija, dubultā jonizācija un “karsto akmeņu” efekts, lai nodrošinātu efektīvu, bet tajā pašā laikā patīkamu celulīta pazīmju likvidēšanu.

KOLESTON PERFECT APP

Wella Professionals digitālā lietotne ir lielisks apmācību un izziņas instruments, kas ietver visu nepieciešamo informāciju par jauno Koleston Perfect Me + matu krāsu. Tā ir iespēja uzzināt vairāk par matu krāsas lietošanu un krāsu formulām. Digitālā krāsu toņu karte ļauj pārlūkot krāsu ģimenes un reālu krāsas rezultātu matos dažādos apgaismojuma apstākļos. Ir iespējams izfiltrēt atbilstošas nokrāsas, izvēloties dabisko matu krāsu. Lietotne ļauj gūt arī plašas zināšanas par produktu e-izglītības vietnē. Interesanti, ka lietotne veido arī krāsu formulas, kas atbilst Koleston Perfect Me + krāsu toņiem. Tā ir lieliska iespēja izvēlēties jebkura cita zīmola krāsas toni, un lietotne piemeklēs atbilstošu Koleston Perfect krāsas toni. Šīs lietotnes attēlus un videoklipus ģenerē Revelation™ – visjaunākā reālā matu simulācijas tehnoloģija, kuru izstrādājis uzņēmums Coty. Tas iezīmē saikni starp Wella Professionals ilggadējo pieredzi matu krāsu jomā un mērķi vienmēr meklēt jaunus veidus, kā uzlabot klientu pieredzi un svinēt izcilus matu krāsas rezultātus.

15


KOLONNA meistarklase

Ieteikumi matu kopšanas un veidošanas produktu lietošanai jeb ko nestāsta produktu uzlīmes Viens matu kosmētikas produkts, bet vairāki veidi, kā to izmantot? Iepazīstinām ar interesantākajiem produktiem, kuri ir izmantojami dažādos veidos, lai sasniegtu atšķirīgu rezultātu.

Wella Professionals Eimi Mistify Me matu lakas #1 Lai iegūtu lielāku apjomu, Mistify Me jāuzklāj uz matu saknēm, kad mati ir sausi. Lietojot apaļo matu suku un fēnu, var maksimāli palielināt apjomu un fiksāciju. #2 Lietojot matu taisnotāju pēc Mistify Me lakas izsmidzināšanas, var ilgāk saglabāt izveidoto matu formu un tās noturību. #3 Uzklājot smalku Mistify Me lakas kārtu pirms lokšķēru lietošanas, var iegūt labāku lokas fiksāciju un formu. Matus izķemmējot, lokas būs elastīgākas. Oribe Dry Texturising Spray izsmidzināms līdzeklis matu tekstūrai #1 Var lietot kā eļļu absorbējošu, teksturējošu sauso šampūnu. Pirms lietošanas pudele ir jāsakratam jāsadala mati sekcijās, liekot uzsvaru uz sakņu zonu, kur tie parasti kļūst taukaini. Produktu jāiszmidzina 15–20 cm attāluma no saknēm, ar pirkstu galiem iestrādājot produktu sakņu zonā. #2 Izmantojam arī kā tekstūras sprejs, kas izceļ matu struktūru. Produkts jāizsmidzina, sākot no matu vidus daļas līdz galiem, un jāiestrādā ar pirkstu galiem, lai iegūtu nevainojamu tekstūru. Produkts nav lipīgs, dod patīkamu noturību un spīdumu. #3 Līdzekli var izmantot kā spreju, kas piešķir matiem apjomu. Pēc matu ieveidošanas teksturējošais aerosols jāizsmidzina visā matu garumā, un mati ir jāizķemmē. Oribe Supershine Moisturizing Cream

mitrinošs, matos atstājams kondicionieris​ Lai arī Oribe Supershine mitrinošais krēms ir nopietns spīduma pastiprinātājs, ir daži papildus veidi, kā uzlabot matu spīdumu, lietojot šo produktu. Lai iegūtu izcilu spīdumu, samaziniet matu žāvēšanas ierīces karstuma līmeni, kuram tiek pakļauti Jūsu mati. Siltums atver kutikulu un veicina sprogošanos, blāvumu un šķelšanos. Pirms matu veidošanas ar fēnu, pārliecinieties, ka izmantojiet siltuma aizsarglīdzekļus, piemēram, Oribe Royal Blowout Heat Styling Spray. Kad frizūra ieveidota, matu fēnā iestatiet aukstāko režīmu, kas palīdzēs panākt ievērojamāku spīdumu, jo tas nofiksē un izlīdzina kutikulu. Izvēlieties ļoti mīkstu suku, lai palielinātu spīdumu pēc matu žāvēšanas.

16


− − − PALI DZ ADAI PIELAGOTIES − TAVAM DZIVES RITMAM − − 6 NEAIZSTAJAMI eliksIri − − LIETOŠANAI MAJAS APSTAKL, OS − − − ADAI, KAS DZIVO ENERG , ISKU DZIVI

@mariagallandlatvia L’ÉNERGIE DE LA BEAUTÉ

17


KOLONNA pakalpojumi

Briljanta mirdzums matos Glancēti un mirdzoši mati vairs nav tikai sapnis. Tagad jaunā Kérastase K Water procedūra nodrošina matiem tūlītēju briljanta mirdzumu, nepadarot tos smagnējus! Inovatīvais matu kopšanas līdzeklis K Water ir ideāli piemērots sievietēm, kuras ir vienmēr aizņemtas, tomēr vēlas izskatīties ideāli, iznākot no skaistumkopšanas salona. K Water izmantota sensacionālā lamelārā tehnoloģija, kas vienā mirklī izmaina matu izskatu, sajūtas un tekstūru, padarot tos mīkstus un mirdzošus. Šis aminoskābju lamelārais komplekss ir atzīts par izšķirošu pavērsienu matu kopšanas jomā 2020. gadā, un K Water ir pirmais līdzeklis, kurā pielietots šis jauninājums. Ūdens aktivizē lamelāro tehnoloģiju, tādēļ tā sāk darboties tajā pašā mirklī, kad saskaras mitriem matiem, tomēr atšķirībā no iepriekšējām matu kopšanas receptūrām, kas matiem radīja smaguma sajūtu, šis līdzeklis iekļūst tikai tur, kur nepieciešams, aizsargājot matu šķiedras ar īpaši smalku un vieglu kārtiņu.

“Veseli un mirdzoši mati ir skaistākā rota!”

Tā kā K Water piemīt īpaši viegla, ūdenim līdzīga tekstūra, tas nav paredzēts bojātu matu ārstēšanai, iekļūstot dziļi folikulā, bet gan drīzāk tiek izmantots kosmētiska rezultāta iegūšanai. To varētu salīdzināt ar lūpu spīduma iedarbību uz lūpām – arī K Water matiem piešķir ievērojamu mirdzumu un tūlītēju gludumu.

18


KOLONNA sieviete

Kāds ir zīmola Maria Galland stāsts? un vēl... Nu jau Maria Galland ir pārstāvēts vairāk nekā Apbrīnojamais vēstījums par Maria Galland sākās Parīzē 50 valstīs, ar to strādā ap 10 000 salonos un SPA.  pagājušā gadsimta vidū, kad enerģijas pilnā un ambiciozā Veiksmes stāsts turpinās, arī Galānas kundzei vairs neesot jaunā sieviete Kolete Pjerē (Colette Pierret), spītējot koservatī- mūsu vidū. vajiem vecākiem, piedalījās skaistuma konkursā un kļuva par Miss Parīzi 1950, izmantojot pseidonīmu Marija Galāna Kas ir unikāls Maria Galland, salīdzinot ar citiem (Maria Galland). Šī vārda veiksmi viņa atcerējās, kad radīja profesio­nālās kosmētikas zīmoliem? Un kādi visvērtīsavu skaistumkopšanas pasauli un… uzvarēja vēlreiz, kļūstot sla- gākie zinātnes izgudrojumi tiek izmantoti produktos? vena un cienīta visā pasaulē. Unikāla, prasīga, skaisUzvara skaistumkonkursā ta  – tāda ir katra  sieviete, nesagrozīja jaunietes galvu, viņas  seja un āda. To patuviņa turpināja ķīmijas  sturot prātā, Maria Galland dijas Francijas Universitātē speciālisti sadarbībā ar un kļuva par kosmetoloģiskaistumkopšanas, sporta, jas nozares pētnieci. Maria medicīnas un uztura eksperGalland pati stāstīja, ka tiem ir izveidojuši METODE  īpaši viņu iedvesmojis mātes BEAUTE  ACTIVE, kas ietver skaistums visas dzīves gaarī uz pašas Maria Galland rumā un vēlēšanās mazināt pārliecību balstīto pieeju gadu atstātās pēdas tik mīskaistumkopšanai, kurā tiek ļajā sejā. apvienota  profesionāla  šīs Tā radās termoaktīvā masnozares speciālista veikka – īpaša mālu un minerāta sejas ādas stāvokļa un lu formula  – pulveris, kas, klientes dzīvesveida izpēte, sajaukts ar ūdeni, pakāpeprofesionālo procedūru un niski uzsilst, ievadot dziļāk mājās lietojamās kosmētikas ādā aktīvās vielas, un pēc izvēle un ieteikumi veselības tam atdziestot sacietē, paun skaistuma saglabāšanai.  nākot spēcīgāko liftinga Gadsimtu mijā Maria efektu, kas iegūstams bez Galland izlēma pārtraukt invazīvām metodēm (ķiruraktīvu darbību skaistumkopģijas, injekcijām...). Maskas šanas nozarē un savu komMaria Galland starptautisko apmācību trenere satriecošo efektu novērtējupānijas akciju kontrolpaketi no Francijas Odile Mennechet iedvesmo un ši  arī citi skaistum­kopšanas pārdeva Minhenē bāzētam speciālisti  – Maria Galland apmāca skaistumkopšanas nozares profesionāles medicīnas koncernam Klospatentu izmanto nu jau ap terfrau, kam ir zinātniskie visa pasaulē. Un šajā intervijā viņa stāsta ne 30 kosmētikas kompāniju. tikai par zīmola unikalitāti un vēsturi, bet arī par institūti, laboratorijas un Neapstājoties pie sasniegražošanas centri Vācijā, to, kas kopīgs Maria Galland un Coco Chanel. tā, Maria Galland Parīzes Francijā un Šveicē. Līdz ar Ieintriģējām? Tas nebūt nav viss. Zīmola stāsts ir priekšpilsētā Buloņkūrā  izto, turpinoties avangardispiedzīvojumiem un atklājumiem bagāts. veidoja savu zinātnisko lakai pieejai kosmētikas līboratoriju un ražotni, kur arī dzekļu formulu izveidē, tiek tapis pirmais krēms, kas, godinot dižo Coco Chanel, nosaukts izgatavoti skaistumkopšanas produkti ar augstu aktīvo vielu par N°5. Produktu numerācija saglabāta  arī turpmāk, nu koncentrāciju, izmantojot retas un ekskluzīvas sastāvdaļas. jau veidojot īpašu noslēpumainu skaistumkopšanas valodu, Maria Galland raksturo personalizēta attieksme, pastāvīga kurā “runā” ne tikai skaistumkopšanas eksperti, bet arī mūsu sortimenta atjaunošana, apsteidzot mūsdienu tendences. klienti  – salonā jums tikai jānosauc attiecīgais numurs, lai Viens no pārsteidzošākajiem ingredientiem Maria Galland iegādātos savu iecienīto kosmētiku. produkcijā ir luksus līnijas Mille kosmētikā izmantotais TOP C Maria Galland produkciju un skaistumkopšanas rituālus no- komplekss (tajā apvienoti trifeļu, zelta, peptīdu un augu valsts vērtējušas un izmanto  izcilas personības – aktrise Katrīna cilmes šūnu ekstrakti), kas par inovācijām un efektivitāti šūnu Denēva, supermodele Sindija Krauforda, slavenās franču atjaunošanā ieguvis Nobela prēmiju. Taču būtībā katrs Maria dziedātājas Annija Kordī un Fransuāza Hārdija, YSL direk- Galland produkts ir šedevrs savā jomā. tore Anita Kabarē, Spānijas princese Letīcija un vēl, un vēl, Arī mūsdienu steidzīgajā un industrializētajā laikmetā zīmols

Maria Galland starptautisko apmācību trenere no Francijas – Odile Mennechet

20


kosmētikas atbilstība), veselība, hormonu līmenis (dažreiz pat mēneša laikā), diēta (ne tikai neveselīgs uzturs un neregulāras ēdienreizes, bet arī samazināts nepieciešamo uzturvielu daudzums), miegs, apkārtējā vide, klimats, fiziskā aktivitāte, stress, vecums... Tas viss un vēl daudzi faktori ietekmē mūsu organismu, atspoguļojoties izskatā. Lai iegūtu un saglabātu veselu, jaunavīgu un skaistu ādu, ir ļoti svarīgi sadarboties ar skaistumkopšanas speciālistu, kurš veiks kvalitatīvu un pilnvērtīgu ādas stāvokļa un dzīvesstila analīzi, piemeklēs attiecīgas salona procedūras un kosmētiku lietošanai mājās, sniegs dzīvesstila padomus. Laika gaitā ieteikumi mainīsies, tāpat kā mainās ikviens no mums un pasaule.

Cik svarīgi ir skaistumkopšanas rituāli, runājot par veselīgu ādas stāvokli?

Zīmola Maria Galland biroja ēka Parīzes centrā saglabā savu sākotnējo filozofiju par īpašo enerģiju, kas slēpjas pirkstgalos un empātiskajā attieksmē (dzirdēt, redzēt un just) – procedūru klāstā ir tikai manuālās (ar rokām veiktās) masāžas tehnikas, kas izstrādātas sadarbībā ar izciliem fizioterapijas speciālistiem, – tādiem kā slavenais Paskāls Košē.

Kādi galvenie faktori ietekmē mūsu ādas stāvokli? Jau 1970-ajos gados Marija Galāna kopā ar Dr. Klodu Košāru sarakstīja un publicēja grāmatu “Patiesība par skaistumkopšanu mūžīgās jaunības meklējumos”, kurā atklāj un skaidro savu, tolaik avangardisko, redzējumu uz dzīvesveida un veselības nozīmi skaistumkopšanā. Un, protams, grāmata bija veltījums viņas mūzai – mātei. Mūsdienās kompānija Maria Galland ar savu METODE BEAUTE ACTIVE pieeju turpina īstenot šīs idejas. Mēs katra esam unikāla, bet pat viena un tā pati sieviete dzīves laikā, arī īsos laika posmos, mainās – mainās gan mūsu iekšējā, gan ārējā pasaule, un līdz ar to, protams, mainās mūsu ādas stāvoklis, tās izskats un vajadzības. To ietekmē neskaitāmi faktori – skaistumkopšanas rutīna (tās regularitāte,

Viens no pamatsoļiem skaistumkopšanas rituālā ir ādas attīrīšana. Vairākums sieviešu atzīst nepieciešamību dienas beigās notīrīt dekoratīvo kosmētiku un atbrīvot ādu no dienas gaitā saņemtā apkārtējās vides piesārņojuma. Svarīgi ir izvēlēties ādas tā brīža stāvoklim un lietotājas dzīvesveidam piemērotus līdzekļus – un, protams, vislabāk Zīmola radītāja to izdarīs skaistumkopšanas Marija Galāna speciālists. Tomēr liela daļa neiedomājas, cik svarīgi ir attīrīt ādu no rītiem. Kamēr mēs atpūšamies un uzkrājam spēkus jaunai dienai, visā organismā notiek atjaunošanās procesi, aktīvi “strādā” arī āda, tādēļ no rīta tās virspusē nonāk vielmaiņas gala produkti (tauku un sviedru dziedzeru sekrēts kopā ar dažādiem sārņiem u.c.) un nakts krēma atlikumi – tam visam noteikti nepietiks ar šalti vēsa ūdens vai tonizējošā līdzeklī samērcētu vates plāksnīti. Maria Galland klāstā ir N°2 – brīnišķīga rīta maska, kas būtībā ir kā zobu pasta epidermai (ādas virsējai kārtai) – 2 minūšu laikā maigs māls attīra ādu, izlīdzinot tās tekstūru, bet zemeņu enzīmi “pamodina”, piešķirot veselīgu toni, un dūņu ekstrakts drenē, atbrīvojot no liekā ūdens audos un izslēdzot tūskas iespēju. Turklāt – pareizi attīrītai ādai būs nepieciešams krietni mazāks daudzums kopjošās un dekoratīvās kosmētikas un daudz īsāks laiks tās iedarbībai un efekta pamanīšanai.

Ko tuvākajā laikā varam sagaidīt no zīmola Maria Galland?

Zīmols turpinās attīstīties un iepriecinās savus Klientus ar unikāliem jauniem produktiem un procedūrām!

21


KOLONNA dzīvesstils

Sešas atbildes par ūdens lomu skaistumkopšanā Vajadzīgs skaistuma lādiņš? Izdzer glāzi ūdens! Mēs visi zinām, ka ūdens ir svarīgs veselībai, bet vai nojauti, cik daudz laba tas var sniegt tavam izskatam? Tici vai nē, ik dienas dzerot pietiekamu daudzumu ūdens, tu vari atrisināt tādas lielākās skaistumkopšanas problēmas kā blāva, nespodra āda, trausli nagi un pat plāni mati. Tātad, cik daudz ūdens dienā ir jāizdzer? Kā iesaka speciālisti, katru dienu cilvēkam jāizdzer vismaz pusotrs litrs ūdens. Diennaktī izdzeramā ūdens daudzumu aprēķina pēc formulas – 30 mililitri uz katru ķermeņa kilogramu. Ja tu sver 60 kilogramus, dienā jāizdzer 1,8 litri ūdens. Ūdens daudzums, kas jāizdzer, atkarīgs arī no tā, kas tiek lietots uzturā. Ja ēdam olbaltumvielām bagātu pārtiku – gaļu, sieru, zivis, olas, mūsu organisma vajadzība pēc ūdens pieaug, jo jāizvada vairāk slāpekli saturošu vielmaiņas produktu. Tāpat jādzer vairāk ūdens, ja uzturā lietoti saldumi un konservi. Ēdot daudz augļu un dārzeņu, var dzert mazāk. Pirms mēģināt noliegt šo vārdu patiesumu, iepazīsties ar 6 iemesliem, kāpēc ūdens, iespējams, ir lielākais skaistumkopšanas noslēpums.

22

1 2 3 4 5 6

Tas piešķir ādai mirdzumu

Pietiekams daudzums ūdens ne vien remdē slāpes un uztur vajadzīgo ūdens līmeni organismā, bet arī palīdz no organisma efektīvāk izskalot toksīnus, kā rezultātā āda izskatās svaiga un mirdzošāka.

Tas padara stiprākus nagus

Trausli nagi, kas pastāvīgi lūst un dalās, var liecināt par organisma atūdeņošanos. Ik dienu izdzerot vairāk ūdens, tu stimulēsi nagu augšanu un novērsīsi kutikulu sausumu un zvīņošanos.

Tas palēnina novecošanos

Patiesībā ūdens brīnumainā kārtā nelikvidēs krunkas un grumbas, taču, nodrošinot vajadzīgo ūdens līmeni organismā, tu vari uzturēt ādas dabisko elastību.

Tas dziedē saules apdegumus

Pat tie, kas cenšas neuzturēties saulē, vasaras mēnešos mēdz iedzīvoties saules apdegumos. Labā ziņa ir tāda, ka kopā ar atbilstošu ādas kopšanas līdzekļu lietošanu, dzerot daudz ūdens, var paātrināt ādas sadzīšanas procesu.

Tas likvidē pinnes

Vēl viens ieguvums no toksīnu izskalošanas no organisma ir tāds, ka tas var novērst piņņu un citu bieži sastopamu ādas nepilnību rašanos. Tāpēc rekomendējam rītu iesākt ar glāzi istabas temperatūras ūdens, kam pievienots svaigs citrons.

Tas mazina matu izkrišanu

Vēl viens iemesls, kāpēc ir svarīgi, lai ūdens būtu tavs visu laiku labākais draugs, ir tas, ka ceturtā daļa matu ir ūdens, tāpēc, nedzerot pietiekami daudz šķidruma, organisms ūdeni taupa citiem svarīgiem orgāniem. Tā rezultātā mati var izkrist, kļūt plāni un lūzt.


23


KOLONNA sadarbībā ar

Pavasara aktualitātes rokām un nagiem

Krāsu tendences

Šogad pavasaris ir laiks, kad nav jābaidās no krāsām. Aktuāli būs gan pasteļtoņi, gan smilškrāsas, gan košie vasaras toņi, kas iekļauti dažādos dizainos. Ja ir apnikuši klasiskie miesas krāsas toņi, bet neesi gatava vēl spilgtajiem toņiem, tad viens no šī sezonas trendiem ir dažādi brūnie zemes toņi. Kinetics jaunā sezonas kolekcija “ROOTS” lieliski papildinās jūsu tēlu. SolarGel nagu lakas sniedz noturību līdz pat 10 dienām, kā arī izcilu spīdumu kā želejlakām.

Franču manikīrs

Franču manikīrs šajā sezonā būs viens no aktuālākajiem dizainiem. Nebaidies eksperimentēt, veido franču manikīru ar dažādiem toņiem un eksperimentē ar stilu. Izmēģini dubulto franču manikīru – gan nokrāsotu naga malu, gan lunulu pie kutikulas, vai veido ģeometrisku franču līniju. Vai arī izvēlies mazu akcentu – mikro franču manikīru, kur līnija gar naga malu ir ļoti smalka.

24


SOS stiprināšana nagiem

Īpaši pavasarī bieži novērojama sausāka āda un trauslāki nagi. Daudzas no mums pavasarī vēlas arī vienkārši “atpūtināt” nagus no želejlakas pārklājuma. Jau februārī salonos Kolonna pieejams īpaši efektīvs līdzeklis nagu stiprināšanai Nano Green Shark. Jaunākās paaudzes formula ar patentētu divkāršu plastifikatoru. Jau pēc divu nedēļu lietošanas pamanīsiet, ka nagi kļūst stiprāki un veselīgāki.

Bauda ādai un sajūtām

Kinetics parfimēto losjonu sortimentā ir pieejami divi jauni aromāti – “Freesia & Blackcurrant” ar maigām frēzijas, upeņu un vaniļas notīm. Un citrusīgi svaigs aromāts “Lemon & Verbena”, ar spēcīgu citrona aromātu un verbenas notīm. Sastāvā esošās aktīvās vielas – Šī sviests un Argana eļļa, nodrošina 24h mitrināšanu rokām un ķermenim, radot gludu un zīdainu sajūtu visas dienas garumā.

25


SEJAS PROCEDŪRA JAUN UM

S

ATTĪRA NO PIESĀRŅOJUMA UN TOKSĪNIEM

PIEGĀDĀ ĀDAI SKĀBEKLI

1 STUNDAS LAIKĀ

ĀDA ATKAL ELPO UN IZSKATĀS MIRDZOŠA 26

@GuinotLatvija


KOLONNA sezonas must-have

TOMĀTS. ATKLĀJ SKAISTUMA UN MIRDZOŠAS ĀDAS NOSLĒPUMU NEDAUDZ PAR TOMĀTIEM..

Interesanti, ka šis sulīgais dārzenis 16.–17. gs. tika uzskatīts par uzturvielām nabadzīgu augu, turpretī mūsdienās tomāts ir kļuvis par ļoti vērtīgu pārtikas un arī kosmētikas produktu sastāvdaļu. Pateicoties zinātnes un selekcijas attīstībai, radīti vairāk nekā 10 000 šķirņu tomātu ar dažādām krāsas, formas un garšas variācijām. Tomāts sastāv no 94% ūdens, un tas ir mikroelementiem bagāts dārzenis. Tā sastāvā ir vitamīns C, E, B9, provitamīns A, kā arī karotinoīds likopēns – viens no spēcīgākajiem antioksidantiem cīņā ar brīvajiem radikāļiem. Ņemot vērā ievērojamo likopēna koncentrāciju tomāta sastāvā, tā lietošana ikdienas uzturā mazina risku saslimt ar sirds un asinsvadu slimībām, vēzi, kā arī aizkavē ādas novecošanās procesus.

MIRDZOŠAS SEJAS ĀDAS NOSLĒPUMS?

Kā teikusi profesionālās kosmētikas zīmola Ella Baché dibinātāja Madame Bache: “Manā valstī [Ungārijā] sievietēm ir mirdzoša sejas āda. Bieži vien esmu redzējusi sievietes, kuras ņem rokās tomātu, sagriež uz pusēm un ieziež tā sulu vaigos un uz pieres. Šis empīriskais pielietojums ir pavisam vienkārši izskaidrojams – tomāti atdzīvina un uzlabo ādas struktūru, jo tie satur aminoskābes un vitamīnu C.” Iedvesmojoties no Madame Bache atklājumiem par tomātu, zīmols Ella Baché savā laboratorijā radīja augstākās kvalitātes balto tomātu, kas iegūts dabiskas selekcijas procesā, neizmantojot ģenētiski modificētus organismus (ĢMO). Bagāts ar bezkrāsainiem karotinoīdiem (fitoēnu un fotofluēnu), tas ir izcils mirdzošas ādas avots.

ELLA BACHÉ TOMĀTU NAKTS KRĒMS

Lai maksimāli izmantotu baltā tomāta unikālās īpašības, tika radīts Ella Baché tomātu nakts krēms jeb Ādas toni izlīdzinošs nakts krēms 15,3%. Kāpēc tieši nakts krēms? Jo nakts laikā notiek aktīvo vielu iedarbības procesi, kā rezultātā sejas āda tiek atjaunota un sagatavota gaidāmajai dienai. Pateicoties 2 AHA skābēm no augu biofermentiem, tiek aktivizēta epidermas atjaunošanās, turpretī bezkrāsu karotenoīdi no baltā tomāta palīdz likvidēt stresa radītās izmaiņas ādā, piešķirot tai intensīvu mirdzumu. Vitamīni C un E ir galvenās sastāvdaļas palielinātu poru samazināšanai un oksidatīvā stresa novēršanai ādas šūnās. Skaisti gluda un mirdzoša sejas āda ir ikvienas sievietes sapnis, vai ne? Ella Baché ir profesionālās kosmētikas zīmols no Francijas, kas dibināts 1936. gadā. Ella Baché apvieno dabas un tehnoloģiju spēku. Produktu izstrādē un formulās ir manāma uztura zinātnes ietekme.

28


Noderīgi: ieteikumi sejas kopšanas produktu izmantošanai no rīta un vakarā Rīts Ādas attīrīšana (pieniņš vai micelārais ūdens)

Ādas tonizēšana (toniks)

Sejas ādas vai acu zonas maska pēc nepieciešamības

Serums

Krēms acu zonai

Vakars Solis

1

Solis

2

Ādas attīrīšana (pieniņš vai micelārais ūdens)

Ādas tonizēšana (toniks)

Solis

Serums

Solis

Krēms acu zonai

Solis

Nakts krēms

3

4

5

vai Dienas krēms Dekoratīvā kosmētika vai līdzeklis ar SPF aizsardzību, ja tāds tiek lietots atsevišķi

Solis

6

Eļļa sejas ādai pēc nepieciešamības

Solis

7

29


30


BASTEJA PASĀŽA Z.A.Meierovica bulv.16, 67212109 VALDEMĀRA CENTRS Kr.Valdemāra iela 21, 67240308 BRUŅINIEKU IELA 18 67291498

T/C GALERIJA CENTRS Audēju iela 16, 67018038 T/C SPICE Lielirbes iela 29, 67612927 T/C ALFA Brīvības gatve 372/2, 67076566 T/C AKROPOLE Maskavas iela 257, 67284492 T/C RĪGA PLAZA Mūkusalas iela 71, 67633759 T/C DOMINA SHOPPING Ieriķu iela 3, 67631152 T/C ORIGO Stacijas laukums 2, 67073168 T/C MOLS Krasta iela 46, 67030359 T/C SKY Hipokrāta iela 28, 62004200 T/C DOLE Maskavas iela 357, 67018587

JŪRMALA T/c Galerija Korso, Jomas iela 37, 64904405 LIMBAŽI Rīgas iela 12, 64022955 LIEPĀJA Kr.Valdemāra iela 3, 63426538 MADONA Saules iela 15, 64822421 RĒZEKNE Brīvības iela 2/4, 64622318

@kolonnabeauty

Mēneša abonements 30 EUR sports.kolonna.com

Profile for Kolonna Beauty

KOLONNA katalogs SS20  

KOLONNA katalogs SS20  

Advertisement