Page 1

K N I H OVNA

M ĚST S K Á K N I H OV N A P R O STĚ J OV

ČERVENEC 2018

Vybíráte si četbu na léto? Pomůžeme vám s tím. Vyberte si tak, abyste splnili naši výzvu. Kdo si v průběhu července a srpna půjčí a přečte alespoň šest knih, které vyhovují desíti kritériím výzvy, bude zařazen do slosování o zajímavé knižní výhry. Vyberte si například jednu knížku podle obálky, druhou od slovenského autora a další ze žánru sci-fi nebo fantasy. To jsou jen příklady. Zadání a podrobnosti najdete na adrese www.knihovnapv.cz/vyzva.

PRÁZDNINOVÉ LUŠTĚNÍ S KNIHOVNOU Chcete se o prázdninách příjemně zabavit, trošku poučit a ještě navíc vyhrát knihu? Zúčastněte se dalšího ročníku prázdninového Luštění s knihovnou. I tentokrát jsme pro vás, opět ve spolupráci s Hádankářským kroužkem Hanáci, připravili křížovku a osmisměrku. Můžete si je vyzvednout (a vyplněné zase odevzdat) v knihovně nebo si je stáhnout z našeho webu. Pět vylosovaných výherců získá odměnu – samozřejmě knižní.

LUŠTÍME S KNIHOVNOU Pokračuje celoroční luštitelská soutěž o ceny, kterou připravil Petr Urbánek z Českého svazu hádankářů a křížovkářů. Zadání křížovek je k dispozici v čítárně nebo na webu knihovny. Třetí kolo probíhá od 1.6. do 30.7.

GRAFICKÝ DESIGN NENÍ UMĚNÍ! ANEBO JE? Výstava prací studentů prostějovské Střední školy designu a módy přináší výběr toho nejlepšího z předmětů počítačová grafika, multimediální příprava, webdesign a design. Můžete ji navštívit v Galerii Na Půdě knihovny až do konce srpna.

UPOZORNĚNÍ Knihovna bude v týdnu od 2. do 8. července uzavřena. Knihovna pro děti a mládež bude z důvodu stěhování uzavřena také od 14.7. do 31.8.

Skálovo nám. 6 / Prostějov / 796 01 / t: 582 329 660 / www.knihovnapv.cz / www.facebook.com/knihovnaprostejov

LETNÍ ČTENÁŘSKÁ VÝZVA – SOUTĚŽ O KNIŽNÍ CENY

Červenec 2018  

Přehled kulturních a společenských akcí v červenci 2018

Červenec 2018  

Přehled kulturních a společenských akcí v červenci 2018

Advertisement