Page 1

Salgskorps Storhusholdning Oslo Ole Pedersen Tommy Nilsen

dsordre.oslo@domstein.no ole.pedersen@domstein.no tommy.nilsen@domstein.no

22 90 18 50 930 00 221 452 83 053

Bergen Dag Robert Sørås Maria Vivel Torset Daniel Flatøy

dsordre.bergen@domstein.no drs@domstein.no maria.vivel.torset@domstein.no daniel.flatoy@domstein.no

55 30 18 30 959 34 642 932 65 575 55 30 18 36

Bodø Roger Løngaard

dsordre.bodo@domstein.no roger.longaard@domstein.no

975 02 871 900 18 788

Kristiansand Jarle Hustveit Knut Karlsen

dsordre.kristiansand@domstein.no jarle.hustveit@domstein.no knut.karlsen@domstein.no

38 12 74 74 478 99 000 906 35 392

Stavanger Ketil Hatleskog Jan-Egil L. Johansen

dsordre.stavanger@domstein.no ketil.hatleskog@domstein.no jan.egil.johansen@domstein.no

51 41 20 90 954 08 943 930 91 276

Trondheim Martin Sveen Hans Marius Edvardsen Ole Erik Løkken H.

dsordre.trondheim@domstein.no martin.sveen@domstein.no hansmarius.edvardsen@domstein.no oleerik.lokkenholmen@domstein.no

73 83 31 00 412 68 011 472 81 035 408 51 729

Tromsø Lasse Wangberg

dsordre.tromso@domstein.no lasse.wangberg@domstein.no

926 23 460 920 78 700

Ledelsen Daglig leder Økonomisjef KAM Dagligvare KAM HORECA Controller assistent Driftssjef Markedskoordinator Kvalitetsansvarlig Nasjonal innkjøpssjef

Rolf Domstein Geir Helge Lunde Arild Svensen Eskild Kellmer Markus Domstein Svein Lillesund Trine Nodeland Tone Harnes Atle Jakobsen

rolf.domstein@domstein.no geir.helge.lunde@domstein.no arild.svensen@domstein.no eskild.kellmer@domstein.no markus.domstein@domstein.no svein.lillesund@domstein.no trine.nodeland@domstein.no tone.harnes@domstein.no atle.jakobsen@domstein.no

57 85 90 00 970 09 382 450 34 918 995 78 626 464 24 819 957 57 014 918 93 752 926 07 473 990 99 624

Domstein Sjømat AS, Postboks 14, 6701 Måløy Norway. www.domstein.no 997 420 470 MVA T: +47 57 85 90 00 F: +47 57 85 90 90 Årets produsent 2017 - Smak av Kysten! Vinner av kategori Årets sjømat – Villfanget 2015, 2016 og 2017- Det Norske Måltid Instagram: @domsteinsjomat #domstein #domsteinsjømat

Profile for Knif

Domstein Sjømat Salgsorganisasjon 2019  

Domstein Sjømat Salgsorganisasjon 2019  

Profile for knif