Page 6

look inside

for inspiring information

72

“Eigenlijk wou ik vooral bewijzen tegenover mijn vader dat vrouwen ook kunnen ondernemen.”

Colofon

Conny Vandendriessche

Een uitgave van dynamoo bvba - Lintsesteenweg 69 - 2500 Lier - T 03 491 83 75 - F 03 458 62 05 - info@kmoinsider.be - 0477.561.088 - RPR Mechelen | Directie & Verantw. uitgever: Patrick Moens - 0479 200 200 - patrick@kmoinsider.be | Redactiecoördinator: Arn Borstlap - Storyteller - publicist: Johan Van Rooy | redactie@kmoinsider.be | Redactie: Dirk Haesevoets, Frank Van Hoof, Nicole Verstrepen - Edith Vervliet - Wouter Peeters | Senior Writer: Freddy Michiels | Bedrijfsreportages: Nicole Verstrepen, Marc BalduyckEdith Vervliet | Commercial manager: Manu Van Nuffel - 0488 625 000 - manu@kmoinsider.be | Connection managers: Werner Diels - 0483 312 122 - werner@kmoinsider.be, Brigitte Vonck - 0470 222 888 - brigitte@kmoinsider.be | Marketing assistant & online marketeer: Uschi Van Den Wyngaert - uschi@kmoinsider.be | Communication Coördinator / Project manager: Fanny Maenhout fanny@kmoinsider.be | Prepress: Ingrid Renders, Annemie Keersmaekers - prepress@kmoinsider.be | Fotografie: Wilfried Deferme, Stéphanie Fraikin, Stockfoto's: Ingimage | Office management: Ria Van Bortel - ria@kmoinsider. be | Verzending: Budget Mail Miranda Schmidt - miranda@budgetmail.be - www.budgetmailengine.be - KMOinsider kiest voor een bio-folie. De folie is gemaakt van planten, niet van aardolie. | Persberichten: redactie@kmoinsider.be | Adreswijziging: marketing@kmoinsider.be. Oplage: 12.500 ex De redactie tracht betrouwbare informatie te verstrekken, waarvoor ze echter niet aansprakelijk kan worden gesteld. De adverteerder is verantwoordelijk voor de inhoud van bedrijfsreportages, bedrijfscolumns en advertenties. Niets mag uit deze uitgave mag zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de verantwoordelijke uitgever worden openbaar gemaakt of verveelvoudigd, door middel van druk, offset, fotokopie of overname in digitale publicatie.

Profile for kmodynamoo

KMOinsider magazine editie april 2019  

KMOinsider, informatie & kennis, verteld door insiders.

KMOinsider magazine editie april 2019  

KMOinsider, informatie & kennis, verteld door insiders.