Page 1

Wyjazdy grupowe & incentive

QR CODE

Wygenerowano na www.qr-online.pl

Wybrane programy


HOLIDAY EXPERTS NASZE REKOMENDACJE Od wielu lat organizujemy wyjazdy indywidualne i grupowe dla naszych klientów. Kilka propozycji prezentujemy w niniejszym folderze, aby zachęcić Państwa do powierzenia nam organizacji wyjazdu grupowego lub incentive dla kluczowych partnerów czy pracowników Państwa firmy.

Wsłuchujemy się w ich potrzeby i tworzymy indywidualne, dopasowane do oczekiwań programy, aby podróżowanie po świecie było przyjemnością i pozostało na długo w pamięci.

DOŚWIADCZENIE NASZEGO ZESPOŁU TO

W NASZEJ OFERCIE JEST

ŁĄCZNIE

HOTELI DO WYBORU

Organizujemy wyjazdy na ponaD

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

50

100%

68 LAT

KIERUNKACH

600

WYSŁALIŚMY DO TEJ PORY PONAD

NASI KLIENCI

30

KROTNIE OKRĄŻYLI ZIEMIĘ

GRUP

30-to


WYBRANE WYJAZDY INCENTIVE

HOLIDAY EXPERTS POLECAJĄ

GRUZJA

4/5

str.

Niewiele z małych narodów na ziemi może tak wiele zaoferować tym, którzy chcą go odwiedzić. Gruzja znana jest ze wspaniałych gór Wielkiego Kaukazu, niezliczonej różnorodności winnic (związanej ze starożytną kulturą uprawy winorośli), fantastycznej architektury, której częścią są zarówno kamienne wieże jak i rzeźbione w drewnie balkony czy bardziej współczesna architektura Art Nouveau. Wszystko to, wzbogacone różnorodnym klimatem i legendarną gościnnością Gruzinów, czyni ten kraj celem naprawdę wyjątkowej podróży.

TOSKANIA

6/7

str.

Toskania, po włosku Toscana, to kraina niezwykłych krajobrazów i kamiennych miast o stromych uliczkach, wina, oliwy i palącego słońca; to region, gdzie średniowieczne malarstwo osiągnęło wymiar boski, gdzie narodził się renesans, gdzie żyli i pracowali Duccio, Masaccio, Piero della Francesca, Botticelli. Zachwyca nas sztuka i architektura Toskanii, a także styl życia jej mieszkańców, włoska kuchnia oraz oczywiście wina i kawa. Kto raz przyjedzie do Toskanii, już zawsze będzie chciał tu wracać...

DOMINIKANA

8/9

str.

Zapraszamy Państwa do krainy słońca, muzyki i radości! Dominikana nazywana jest perłą Karaibów nie bez powodu. W samym sercu Karaibów, opłukiwany wodami Oceanu Atlantyckiego od północy i gwałtownego Morza Karaibskiego od południa, rozłożył się spokojny i piękny kraj znany pod oficjalną nazwą Republika Dominikany. Czekają tutaj na Was stale uśmiechnięci, dobrzy i gościnni ludzie, słoneczny karaibski uśmiech morza sprawiający, że mieszkańcy Dominikany są jedyni w swoim rodzaju, a także radosne merengue i bachata.

TAJLANDIA

10/11

str.

Tajlandia... Czas na zderzenie z zupełnie inne kulturą, czas na podróż do miejsca, które zmieni Twoje życie. Czym zachwyca Kraina Uśmiechu? Z pewnością bogactwem barw, bujną tropikalną roślinnością, przepychem świątyń, wyśmienitą kuchnią oraz aromatycznymi zapachami przypraw. Wielkim magnesem przyciągającym turystów do Tajlandii są też piękne plaże, ciepły klimat oraz tropikalna fauna i flora. Na wybrzeżu zachwycają nas wszechobecne palmy kokosowe, turkusowa woda oraz pełna życia rafa koralowa, stanowiąca prawdziwy raj dla miłośników słońca i nurkowania.


GRUZJA

Trzy największe miasta, fascynujące góry Wielkiego Kaukazu, wizyta w nadmorskim kurorcie a po drodze mnóstwo atrakcji. Odkryjmy uroki Gruzji!

Niezwykła kraina winem i jadłem płynąca

Dzień 1

Wyjazd do Gruzji

Przelot z Warszawy do Kutaisi. Przylot na międzynarodowe lotnisko w Kutaisi oraz transfer do hotelu. Nocleg w hotelu Empire.

Dzień 2

Kutaisi - Batumi

Po śniadaniu odwiedzimy zabytkową część miasta Kutaisi – słynnej Krainy Złotego Runa do której przybyli mityczni Jazon i Agronauci. Poznamy uroki Katedry Gelati wzniesionej w XII wielku - jednej z pierwszych uczelni w Europie (zabytek wpisany na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO). W drodze do „Jaskiń Prometeusza” odwiedzimy lokalny rynek, gdzie będzie możliwość zakupu owoców lokalnych przypraw, gruzińskich słodkości rozmaitych rodzajów sera i innych lokalnych produktów. Następnie poznamy magiczny klimat „Jaskiń Prometeusza” - jednego z gruzińskich cudów natury z niezwykłymi okazami stalaktytów, stalagmitów, kurtyn,

skamieniałych wodospadów, pereł jaskiniowych, podziemnych rzek oraz jezior. Po zakończeniu programu udamy się do Batumi, gdzie zostaniemy zakwaterowani w hotelu Era Palace. Kolacja i nocleg w Batumi.

Dzień 3

Batumi

Śniadanie w hotelu. Następnie będziemy mieć możliwość poznania bogatej i zróżnicowanej historii Batumi biorąc udział w City Tour. Program wycieczki obejmuje zwiedzanie centralnej części Batumi a także regionu wzgórz Adjara z bogactwem przyrody, słynnego z lokalnych tradycji i bogatej kuchni. Podczas programu odwiedzimy również Batumi Boulevard i „Śpiewające Fontanny”, Piazza, Statuę Medei, Port Morski Batumi, Wieżę Gruzińskiego Alfabetu, zobaczymy rzeźbę Ali i Nino, Fortecę Gonio i Ogród Botaniczny. Po zakończeniu programu kolacja i nocleg w Batumi.


Dzień 4

Batumi – Uplistsikhe - Tbilisi

Po śniadaniu przejazd do Tbilisi. Po drodze odwiedzimy najstarsze gruzińskie miasto Uplistsikhe. W pierwszym tysiącleciu p.n.e. było to kwitnące miasto położone na wielkim szlaku wschód-zachód – Szlaku Jedwabnym. Turyści nadal mogą spacerować wśród starożytnych ulic, wykutego w skale teatru, królewskich hal, budynku starożytnej apteki, królewskich świątyń pogańskich oraz chrześcijańskich kościołów, a pozostałości spichlerzy i dużych naczyń glinianych do wina dadzą nam wyobrażenie codziennego życia mieszkańców odległych czasów. Następnie przyjazd do Tbilisi i zakwaterowanie w hotelu Kopala. Czas wolny. Wieczorem kolacja w restauracji “Gruzińska Noc”, która jest doskonałym miejscem na przyjemne spędzenie czasu podczas tradycyjnej gruzińskiej uczty. Zobaczymy pełne kolorów, muzyki i tańców ludowych przedstawienie, przygotowane przez profesjonalny zespół gruzińskich artystów. Posłuchamy również tradycyjnego gruzińskiego polifonicznego śpiewu i poznamy gościnną naturę Gruzinów.

Dzień 5

Tbilisi – Mtskheta – Ananuri - Kazbegi

Śniadanie w hotelu. Następnie przejazd do starożytnej stolicy i centrum religijnego Gruzji - Mtskhety (zbudowanej 3000 lat temu) gdzie zobaczymy historyczne miejsca: kościół Jvari (z VI w n.e.) i Katedrę Svetitskhoveli (z XI w n.e.), gdzie jest pochowana Szata Chrystusa. Zarówno Jvari i Svetitskhoveli są wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Lunch w lokalnej restauracji. Następnie podążymy bardzo malowniczą drogą wijącą się przez wysokie góry Kaukazu wzdłuż Georgian Military Highway, która jest główną drogą łączącą Gruzję z Rosją. Po drodze odwiedzimy Ananuri - wspaniały kompleks architektoniczny z XVII wieku z widokiem na sztuczny zbiornik Zhinvali. Wieczorem przyjazd w Kazbegi - głównego miasta w regionie Khevi. Kolacja i nocleg w hotelu Rooms w Kazbegi.

Dzień 6

Kazbegi - Tbilisi

Po śniadaniu wsiądziemy do pojazdów 4x4 i podążymy przez piękne doliny i lasy do kościoła Cminda Trinity (z XIV wieku), który znajduje się na szczycie góry (2170 m n.p.m.) skąd roztacza się jeden z najbardziej znanych „pocztówkowych” krajobrazów Gruzji. Przy sprzyjającej pogodzie, będzie można również dostrzec jeden z najwyższych lodowców w Kaukazie - Mt. Kazbegi (5047 m n.p.m.). Z Kazbegi pojedziemy do wioski Magaroskari, gdzie rozpocznie się rafting nieco powyżej wsi Magaroskari (w pobliżu kaplicy Kopala) a zakończy się w miejscowości Tvalivi. Trasa składa się z 15 odcinków, czas trwania wycieczki to ok 1,5 godziny. Przed raftingiem odbędzie się około 20-30 min instruktaż dla wszystkich uczestników. Rafting odbywa się w 8mio-10cio osobowych pontonach pod nadzorem wykwalifikowanego instruktora. Po zakończeniu raftingu będziemy mogli cieszyć się piknikiem w pięknej naturalnej scenerii, następnie udamy się w drogę do Tbilisi. Wieczorem kolacja w restauracji, a następnie krótkie show oraz “Tamada”. Nocleg w hotelu w Kopala w Tbilisi.

Dzień 7

Tbilisi – Bodbe- Sighnaghi – Kvareli - Tbilisi

Śniadanie w hotelu. Przejazd do regionu uprawy winorośli Kachetii gdzie poznamy realia życia gruzińskiej wsi. Odwiedzimy ufortyfikowane miasto Sighnaghi (z XVIII wieku). Miasto zachowało swój oryginalny obraz i obecnie oferuje turystom przepiękne widoki na okoliczne góry Kaukazu. Zobaczymy również klasztor Bodbe (z IV wieku), w którym znajduje się grobowiec Świętej Niny – kapadockiej dziewicy, która wprowadziła chrześcijaństwo w Gruzji w roku 337. Lunch w wiosce, gdzie skorzystamy z gościnności mieszkańców i skosztujemy pysznego domowego jedzenia i wina, poznamy sztukę produkcji wina, dania kuchni gruzińskiej, będziemy uczestniczyć w przygotowaniu Churchkheli, pieczeniu chleba i destylacji gruzińskiej wódki Chacha. Po spędzeniu czasu na poznawaniu kulinarnych uroków gruzińskiej kuchni goście otrzymają certyfikaty i prezenty. Powrót do Tbilisi. Kolacja i nocleg w hotelu Kopala.

Dzień 8

Tbilisi - Kutaisi

Śniadanie w hotelu. Następnie czas wolny. Transfer z Tbilisi na międzynarodowe lotnisko w Kutaisi skąd nastąpi wylot do Warszawy.

cena 3980 od

zł/osobę

Cena zawiera: przelot na trasie Warszawa – Kutaisi – Warszawa liniami Wizzair, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, transport prywatnym busem podczas programu objazdowego, zakwaterowanie w hotelach: 1 nocleg w Hotelu “Empire” w Kutaisi (www.empirehotel.ge/), 2 noclegi w Hotelu “Era Palace” in Batumi (http://erapalace.ge/), 3 noce w Hotelu “Kopala” w Tbilisi (http://kopala.ge/), 1 noc w Hotelu “Rooms” w Kazbegi (http://roomshotel.ge/), wyżywienie HB zgodnie z programem, obsługę polskiego pilota podczas całego pobytu, w trakcie programu dodatkowe zajęcia: destylacja lokalnej wódki Chacha, pieczenie tradycyjnego gruzińskiego chleba, przygotowanie Churchkheli, certyfikaty i nagrody, program artystyczny „Georgian Night”, wycieczka samochodami 4x4 w Kazbegi, rafting, bilety wstępu, ubezpieczenie KL i NNW Cena nie zawiera: opłat do bagażu rejestrowanego – około 105 zł za jedną sztukę za jeden odcinek, wydatków osobistych, napojów do obiadokolacji


TOSKANIA

Wspaniałe zabytki, wzgórza pokryte winnicami, otwarci ludzie i gorące śródziemnomorskie słońce. Poznajmy wyjątkowy klimat Toskanii!

Miejsce z którego nie będziesz chciał wracać .

Dzień 1

Wyjazd DO WŁOCHY TOSKANIA

Wylot z lotniska w Warszawie (godz 12:25) Przylot do Pizy (godz 14:55). Transfer do hotelu Toscana Verde 4* lub innego hotelu o standardzie 4* Kolacja i nocleg

Dzień 2

Wycieczka do Pizy i Florencji

Śniadanie w hotelu. Wycieczka do Pizy. Podczas podróży do Toskani z pewnością w programie nie może zabraknąć jej symbolu Toskani – Krzywej Wieży - znajdującej się w mieście Piza. Zwiedzanie rozpoczniemy jednak od monumentalnej katedry z białego marmuru zbudowanej w 1063 r. w stylu romanizmu pizańskiego. Poza bogatą fasadą świątynia wyróżnia się wyjątkowo pięknym i cennym wyposażeniem wnętrza (m.in. dzieła Michała Anioła). Przejdziemy również na

Pola Cudów z Krzywą Wieżą, Baptysterium i dzwonnicą oraz na Piazza dei Cavalieri - główny plac średniowiecznej Pizy. Następnie przejazd do Florencji. Zwiedzanie: Kościół Santa Croce, Piazza del Duomo, Baptysterium ze słynnymi drzwiami raju, Katedra Santa Maria del Fiore, Kampanila, Palazzo Vecchio i most Ponte Vecchio. Florencja uważana z najpiękniejsze miasto we Włoszech. Powszechna jest opinia, że Florencja nie jest miastem z zabytkami, a jest po prostu miastem-zabytkiem, któremu nie oprze się najwybredniejszy wielbiciel sztuki. Program zwiedzania obejmuje: zwiedzanie kościoła franciszkańskiego Santa Croce z cenotafem Dantego, grobowcami Michała Anioła, Galileusza, Machiavellego, Gioachina Rossiniego, spacer przez dzielnicę Dantego do religijnego serca miasta z Baptysterium, do którego prowadzą słynne „rajskie drzwi” Ghibertiego, katedry z olbrzymią kopułą Brunelleschiego oraz do dzwonnicy Giotta, przejście z Piazza Signoria na Ponte Vecchio - most złotników, wizytę w renesansowym Palazzo Pitti i przyległych ogrodach Boboli Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.


Dzień 3

Wycieczka do Sieny i San Gimignano

Śniadanie w hotelu. Po śniadaniu przejazd w kierunku Sieny - jednego z najpiękniejszych średniowiecznych miast europejskich, które według legendy założyli synowie Remusa - Senio i Aschio. Uciekając przed Romulusem schronili się w górach i wznieśli zamek nazwany Senio. Symbolem miasta stało się godło ich rodu - wilczyca karmiąca Romulusa i Remusa. Miasto zachwyca malowniczą architekturą, mieniącą się odcieniami beżu, szarości i ochry. Program zwiedzania obejmuje: Piazza del Campo szczycące się wybitnymi budowlami, których dekoracje wyszły spod ręki artystów ze szkoły sieneńskiej, katedra, spacer po Via di Citta z fascynującymi pałacami. Następnie przejazd do potężnej twierdzy mającej bronić granic Sienny przed wojskami wrogiej Florencji - wspaniale zachowanej perły średniowiecznej architektury wojskowej - Monteriggioni. Umocnienia wybudowano na wzgórzu w 1213 roku i otoczono murami o 14 wieżach. Potężna strażnica miała bronić północnej granicy sieneńskiego terytorium. Następnie przejazd do San Gimignano zwanym miastem „stu wież”. Miejsce to świetnie przywołuje atmosferę średniowiecznej Toskanii. Sylwetka miasta na tle nieba jest wręcz najeżona wieżami. Domy wzdłuż wijących się uliczek stanowią fascynującą mieszankę stylów architektonicznych. Podczas wizyt w San Gimignano zwiedzimy: Piazza del Duomo, Piazza della Cisterna, oraz ulicę San Giovanni ze sklepami sprzedającymi miejscowe wyroby. Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.

Dzień 4

Degustacja win w regionie Chianti oraz „średniowieczna” kolacja

Śniadanie w hotelu. Następnie wyjazd do regionu Chianti będącego ojczyzną wszystkich miłośników wina. Krajobraz Chianti zachwyci Państwa widokami zapierającymi dech w piersiach, pięknem średniowiecznych miasteczek na wzgórzach oraz kamiennymi gospodarstwami wiejskimi. Będzie możliwość degustacji znakomitych lokalnych win. Powrót do hotelu. W przedostatnim dniu pobytu w Toskanii zaoferujemy Państwu specjalną „średniowieczną” kolację (Medieval Dinner) składającą się z 5 dań tradycyjnych dla toskańskiej kuchni serwowanych w biesiadnej toskańskiej atmosferze. Nocleg w hotelu.

Dzień 5

POWRÓT DO POLSKI

Śniadanie w hotelu. Transfer na lotnisko w Pizie. Wylot z lotniska w Pizie (godz 09:40). Przylot do Warszawy (godz 12:00).

cena 2490 od

zł/osobę

Cena zawiera: przelot na trasie Warszawa – Piza i Piza – Warszawa liniami Ryanair (bez opłat za bagaż, rezerwację miejsc i innych opłat dodatkowych), transfery lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych – koszt zakwaterowania w pokoju sgl podany osobno, wyżywienie: śniadanie kontynentalne (4x), kolacja w hotelu 3-daniowa (3x), lunch podczas degustacji win (1x), specjalna „średniowieczna” kolacja w hotelu 5-daniowa (1x), napoje podczas kolacji - ½ litrowa butelka wody lub 250 ml wina, ubezpieczenie KL i NNW, obsługę polskiego pilota od podczas całego pobytu, obsługę przez polskojęzycznych lub anglojęzycznych przewodników lokalnych podczas wycieczek Cena nie zawiera: wydatków osobistych kosztów lokalnej opłaty (rodzaj podatku) opłacany bezpośrednio w hotelu (ok 4 EUR/osobę/noc)


DOMINIKANA “

Karaibskie słońce i białe plaże. Merengue i kolonialna architektura. Wypoczynek All Inclusive i mnóstwo atrakcji. Tutaj zabawa trwa przez całą dobę!

Kraina słońca, muzyki i radości .

Dzień 1

Wyjazd NA DOMINIKANĘ

Godz. 05:00 – spotkanie na lotnisku Okęcie w Warszawie w hali odlotów terminala 2 przy standzie oznakowanym logo Grupy. Uczestnicy wyjazdu zostaną powitani przez pilota oraz otrzymają pakiet informacyjny dotyczący wyjazdu. W pakiecie między innymi: mini przewodnik na temat Dominikany i szczegółowy program pobytu. Godz. 06:55 – wylot z Warszawy, Godz. 18:20 – lądowanie w Punta Cana na Dominikanie. Transfer do hotelu NOW LARIMAR PUNTA CANA 5* oddalonego od lotniska o około 20 km. W hotelu goście zostaną przywitani koktajlem a następnie zakwaterowani w pokojach. Do obsługi grupy zapewnione będzie odrębne, prywatne stanowisko recepcyjne. Godz. 20:30 – powitalna kolacja w restauracji a‘la carte.

Dzień 2

Dzień na aklimatyzację i integrację

Godz. 07:30 – gimnastyka na plaży oraz jogging – dla osób zainteresowanych.

Godz. 10:00 – spotkanie informacyjne dla Klientów na plaży. Oficjalne przywitanie uczestników wyjazdu, krótka informacja na temat Dominikany, informacje dotyczące hotelu oraz omówienie programu pobytu. Dzień wolny na aklimatyzację, korzystanie z plaży, słońca oraz udogodnień hotelu. Wieczorem natomiast zapraszamy na wspólną zabawę oraz integrację. Rozpoczniemy w hotelowym teatrze biorąc udział w live show a następnie zapraszamy do hotelowej dyskoteki.

Dzień 3

Wyprawa do karaibskiego raju „PRZYGODA NA WYSPIE SAONIE” Karaibską przygodę rozpoczynamy wizytą w wyjątkowym miasteczku Altos de Chavon – to osiedle kolonialne zbudowane z koralowca na wzór włoskiej architektury z XVI wieku. Niezwykła zabudowa z kościółkiem św. Stanisława Kostki, greckim amfiteatrem i wąskimi uliczkami w stylu weneckim pozwoli na krótko uciec od teraźniejszości. Następnie krótki dojazd do ekskluzywnej Mariny Casa de Campo, gdzie czeka na nas szybka, komfortowa łódź motorowa. Po przy-


witaniu lampką wina musującego wyruszamy w rejs do najpiękniejszych miejsc dominikańskiego wybrzeża Morza Karaibskiego. Pierwsza ukazuje się słynna „Piscina Natural”, naturalny basen zwany również największą „wanną Karaibów” z przepiękną turkusową wodą i białym piaskiem, na którym możemy zobaczyć czerwone rozgwiazdy. Wśród tej wspaniałej scenerii nadchodzi czas na drugie śniadanie i kąpiel - nasi Goście otrzymują drinki i napoje w trakcie relaksu w wodzie. Po 30-40 min. wyruszamy w dalszy rejsu wzdłuż wybrzeży wyspy Saona aż do maleńkiej wioski rybackiej Mano Juan. Dla chętnych snorkeling w przybrzeżnych wodach czy spacer po robiącej niesamowite wrażenie wiosce i odwiedziny w małej farmie wylęgu żółwi morskich czy kąpiel w krystalicznych wodach zatoczki. Następnie wyruszamy w kierunku najpiękniejszej karaibskiej plaży Sueño del Caribe i po 20-minutowym rejsie docieramy na miejsce prawdziwego RAJU NA ZIEMI! Do naszej wyłącznej dyspozycji pozostaje otwarty bar z alkoholami i napojami, obiad w formie bufetu i langusta z grilla. Prawie dwugodzinny pobyt na tej bajkowej plaży pozwala na indywidualne spacery po dzikich miejscach porośniętych tropikalną roślinnością i pochylonymi w pokłonie plamami kokosowymi. Niezapomniane chwile tych scenerii można utrwalić na profesjonalnych sesjach fotograficznych. Zamówienia można składać u naszych reprezentantów na spotkaniach informacyjnych lub podczas przejazdu autobusem bezpośrednio u fotografa. Podczas trwania całej wycieczki drinki, piwo, zimne napoje, woda w cenie.

Dzień 4

Dzień gier zespołowych

Tego dnia zapraszamy wszystkich do udziału w turniejach sportowych. Rozegramy turniej siatkówki oraz turniej koszykówki. Dla rywalizujących zespołów atrakcyjne nagrody. Ponadto dla zainteresowanych: lekcje j. hiszpańskiego oraz tańca merengue. Wieczorem zapraszamy do udziału w hotelowym programie rozrywkowym.

Dzień 5

Dzień „Adventure”

Proponujemy do wyboru atrakcyjne wycieczki półdniowe z dużą dawką adrenaliny – Wyprawę Off-Roadową czy zwiedzanie Jaskiń Fun-Fun.

Dzień 6

Gra zespołowa „Szukanie skarbu”

Godz. 07:30 – gimnastyka na plaży oraz jogging dla chętnych. Do południa zaprosimy wszystkich do udziału w grze zespołowej na orientację „Szukanie skarbu”. Uczestnicy wyjazdu podzieleni na grupy realizować będą zadania, łamigłówki w konwencji tradycyjnych podchodów. Celem będzie odnalezienie w najkrótszym czasie ukrytego skarbu. Poznamy smak rywalizacji i zabawy. Wieczorem zapraszamy do udziału w hotelowym programie rozrywkowym.

Dzień 7

Dzień sportów wodnych

Godz. 07:30 – gimnastyka na plaży oraz jogging dla chętnych. Dla amatorów sportów wodnych mamy wiele propozycji, każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Specjalnie dla Pań, choć nie tylko: aerobic w wodzie, trampolina wodna, nurkowanie z maską i rurką czy pływanie na kajakach. Można spróbować także windsurfingu pod okiem instruktora, żeglowania oraz odbycia lekcji wstępnej nurkowania z butlą (scuba diving) w basenie – może się okazać, że odkryjecie Państwo w sobie nową pasję poznawania do podwodnego świata! Godz. 20:00 - kolacja pożegnalna w restauracji a’la carte – kuchnia orientalna, francuska lub amerykańska.

Dzień 8

POŻEGNANIE Z DOMINIKANĄ

Godz. 07:30 – gimnastyka na plaży oraz jogging dla chętnych. Po śniadaniu czas wolny do dyspozycji grupy. Wykwaterowanie z pokoi o godz. 12:00. Do momentu zbiórki na transfer na lotnisko uczestnicy mogą przebywać na terenie hotelu i korzystać z jego atrakcji. Godz. 18:00 wyjazd na lotnisko. Godz. 20:55 wylot do kraju.

Dzień 9

POWRÓT DO POLSKI

Przylot na lotnisko Okęcie w Warszawie.

cena 5980 od

zł/osobę

Cena zawiera: przelot samolotem na trasie Warszawa – Punta Cana – Warszawa, zakwaterowanie w hotelu Now Larimar Punta Cana 5* pokojach dwuosobowych, wyżywienie All Inclusive, transport klimatyzowanym autokarem, opiekę polskiego pilota, „program gier i zabaw zawarty w programie bez wycieczek, ubezpieczenie KL i NNW Cena nie zawiera: wycieczek zamieszczonych w programie: PRZYGODA NA WYSPIE SAONIE – 155 USD/os, PÓŁDNIOWA WYPRAWA OFF ROADOWA – BUGGY: Quady - cena: 1 osoba indywidualnie - 115 USD, 2 osoby na jednym quadzie - 130 USD, Buggies cena: 1 osoba indywidualnie - 130 USD, 2 osoby w jednym buggie - 150 USD, NOWOŚĆ - Terracross - cena: 1 osoba indywidualnie - 180 USD, 2 osoby na jednym Terracross - 195 USD, JASKINIE FUN-FUN – 135 USD/ os, TIPO DOMINICANO – 110 USD/os


TAJLANDIA “

Bangkok i Pattaya – miasta pełne atrakcji w ciągu dnia i po zmroku. Prawdziwa egzotyczna Tajlandia!

Pozwól się oczarować, uwolnij zmysły

Dzień 1

Warszawa – Bangkok

Zbiórka na lotnisku minimum 2 godziny przed godziną wylotu z lotniska Okęcie z Warszawie. Przelot do Bangkoku.

Dzień 2

Bangkok

Przylot do Bangkoku. W hali przylotów powitanie z rezydentem Holiday Experts oraz przedstawicielem lokalnego agenta. Zbiórka i przejście na parking. Przejazd do hotelu Chaophya Park Bangkok 4*, zakwaterowanie i spotkanie informacyjne. Następnie czas wolny na aklimatyzację i wypoczynek.

Dzień 3

Bangkok

Po śniadaniu rozpoczynamy zwiedzanie najważniejszych zabytków Bangkoku, stolicy Tajlandii, nazywanej również „miastem aniołów” czy „wspaniałą stolicą świata wspomaganego przez dziewięć pięknych skarbów”. Jako pierwszą zobaczymy świątynię Wat Traimitr wraz z wielkim posągiem Buddy (5,5 tony i 3 m wysokości). Następnie udamy się do Wat Phra Chetuphon czyli Świątyni Leżącego Buddy. Wat Pho jest jedną z największych i najstarszych świątyń w Bangkoku, jest też domem dla ponad tysiąca różnych wizerunków Buddy. Kolejnym punktem będzie wizyta w Wielkim Pałacu Królewskim, który służył jako oficjalna rezydencja z królów Tajlandii od XVIII wieku. Budowa pałacu rozpoczęła się w 1782 roku, za panowania króla Ramy Pierwszego. Udamy się również do słynnej świątyni Szmaragdowego Buddy. Kolejnym punktem programu będzie rejs łodzią po rzece Chao Praya, poruszając się siecią kanałów. Piękno tajlandzkiej biżuterii jest znane na całym świecie, dlatego wizyta w centrum wyrobów jubilerskich jest nieodłączną częścią zwiedzania Bangkoku. Czas wolny na zakupy. Powrót do hotelu. Czas wolny


Dzień 4

Bangkok – Pattaya

Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie z hotelu godz. 12:00. Do godziny wykwaterowania czas wolny według uznania. Następnie zbiórka o ustalonej godzinie i przejazd busami do Pattayi. Zakwaterowanie w hotelu Grand Jomtien Palace Pattaya 3*. Czas wolny do dyspozycji grupy.

Dzień 5

Pattaya

Po śniadaniu zbiórka. Transfer na przystań skąd rozpocznie się całodniowa wycieczka na Wyspę Koralową (8:30 – 16:30). Wyspa Koralowa oddalona jest od Pattayi około 25 minut. Jest to jedna z największych przybrzeżnych wysp, na którą udają się miłośnicy plażowania. Czeka na nich piaszczysta biała plaża i przejrzysta, krystaliczna woda. Do wyboru jest wiele rodzajów sportów wodnych. W koszt wycieczki wliczony jest obiad zawierający między innymi świeże owoce morza. Leżaki podczas plażowania na wyspie dodatkowo płatne. Po powrocie z wycieczki czas wolny.

Dzień 6

Pattaya

Czas wolny według do dyspozycji grupy lub skorzystanie z opcjonalnych wycieczek fakultatywnych.

Dzień 7

Pattaya

Po śniadaniu czas wolny według uznania. Następnie zapraszamy Państwa na 2 godzinny masaż w centrum masażu tajskiego. Wieczorem zbiórka na ulicy Walking Street i wizyta w lokalnym barze na pokaz boksu tajskiego. Powrót do hotelu Walking Street we własnym zakresie.

Dzień 8

Pattaya

Czas wolny według do dyspozycji grupy lub skorzystanie z opcjonalnych wycieczek fakultatywnych.

Dzień 9

Pattaya – Bangkok

Dzień wolny do dyspozycji grupy do momentu wykwaterowania. Zbiórka na transfer min. 3 h przed wylotem. Wylot z Bangkoku.

Dzień 10

Warszawa Przylot do Warszawy.

cena 3980 od

zł/osobę

Cena zawiera: przelot samolotem na trasie Warszawa – Bangkok – Warszawa, zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych, wyżywienie BB – śniadania transport klimatyzowanym autokarem, opiekę polskiego pilota wycieczki zawarte w programie: Bangkok City Tour, Wyspa Koralowa, masaż tajski, pokaz boksu tajskiego, ubezpieczenie KL i NNW Cena nie zawiera: dodatkowych wycieczek fakultatywnych do wyboru: Tygrysie ZOO Siracha Ogrody Nong Nooch Alcazar Show


+ wszystkie kraje europejskie grupy@holidayexperts.pl 801 003 185 | 61 250 44 15, 502 171 373

www.holidayexperts.pl

Profile for Holidayexperts

Holiday Experts Incentive  

Holiday Experts Incentive  

Advertisement