Detsembri sooduspakkumised (2022) │ Kirjastus ERSEN

Page 1

SOODUSPAKKUMISED detsember 2022 (nr 264)

TELLIMINE

www.ersen.ee (kodulehelt) telefoni teel helistades 53 924 601 (esmaspäevast neljapäevani kl 9.00 11.00) e postiga: rkaup@ersen.ee tavapostiga: Bestkaup OÜ, Tartu mnt 84a 111, 10112 Tallinn

KÄTTETOIMETAMINE

Omniva pakiautomaat. Teenuse hind 2,75 € Pärast raha laekumist saadame paki teie poolt valitud pakiautomaati. Kui pakk on kohal, saate uksekoodi SMS teatega. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva.

DPD pakiautomaat. Teenuse hind 2,85 € Pärast raha laekumist saadame paki teie poolt valitud pakiautomaati. Kui pakk on kohal, saate uksekoodi SMS-teatega. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva.

Smartposti pakiautomaat. Teenuse hind 2,99 € Pärast raha laekumist saadame paki teie poolt valitud pakiautomaati. Kui pakk on kohal, saate

uksekoodi SMS teatega. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva.

Postkontor. Teenuse hind 4,99 € Pärast raha laekumist saadame paki teie valitud postkontorisse. Kui pakk on kohal, saate SMS teate postiasutuse asukoha, lahtioleku aja, kontakti ja paki hoiutähtaja kohta.

Kuller. Teenuse hind 5,99 € Pärast tasutud arve laekumist saadame raamatud teiega kokkulepitud aadressil.

Soodushinnad kehtivad 1. detsembrist kuni 31. detsembrini, kuni kaupa jätkub. Maksimaalne lubatud kogus igat soodushinnaga raamatut ühes tellimuses: 5 tk. Suurema koguse puhul võtke ühendust e posti teel: hulgi@ersen.ee postitarne ja kulu täpsustamise osas.

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.

Tellimistingimusi vaata www.ersen.ee

OÜ BESTKAUP

telefon: 53 924 601 (esmaspäevast neljapäevani kl 9.00 11.00) e post: rkaup@ersen.ee ersen.ee

304 lk, pehmes köites, 140x208 mm

Tavahind: 26,25 €

Soodushind: 7,99 €

Pulmad detsembris

Sarah Morgan

Whiteʼide suguvõsa koguneb lumisesse ja täiuslikku Aspenisse pere noorima tütre Rosie ootamatuteks pulmadeks. Esimesena saabuvad pruudi vanemad Maggie ja Nick. Tütre abiellumine on verstapost, mida nad on otsustanud tähistada kogu südamest, aga nad varjavad tohutut saladust Maggie ja Nick kavatsevad lahutada. Olles viimased pool aastat lahus elanud, ei taha nad kindlasti vastupandamatult romantilisel talve võlumaal kahekesi samas majas elada. Rosie vanem õde Katie kardab pulmi samuti. Muretsedes, et impulsiivne, heasüdamlik Rosie teeb suure vea, on Katie otsustanud õe tema enda käest päästa. Kui ainult see vastikult kena välimusega isamees Jordan alatasa tema plaane ei segaks... Rosie armastab oma kihlatut, ent tal on tekkinud tõsised kõhklused. Aga külalised on kohal kuidas ta saaks neile öelda, et ta pole kindel! Tähtis päev jõuab lähemale, emotsioonid möllavad nii, et neid jõule ei unusta ükski Whiteʼidest mitte kunagi.

Lumevangis koos üksikisaga

Cara Colter

Seda, mida ta jõuludeks tahab... ei saa miljardite eest!

216 lk, pehmes köites, 106x172 mm

Tavahind: 13,75 €

Soodushind: 2,99 €

Lesest miljardär Aidan Phillips on otsustanud korraldada tütrele traditsioonilised jõulud maal, mida too nii väga tahab. Kuid emotsionaalne peoperenaine Noelle McGregor teeb talle selgeks, et rahaga ei saa osta õnne. Õues möllava lumetormi ajal tunneb Aidan ära valu Noelle’i lummavates silmades ja leiab end minevikust pihtimas. Kas ta on tõesti leidnud väiksele tütrele täiusliku jõulukingi: emme jõuludeks?

DETSEMBER 2022 SOODUSPAKKUMISED
Bestkaup OÜ │Tartu mnt. 84a 111, 10112 Tallinn │tel: 539 24 601 (E N kl 9.00 11.00) │ e post: rkaup@ersen.ee

392 lk, pehmes köites, 140x208 mm

Tavahind: 28,75 €

Soodushind: 8,99 €

Jõulupulma külaline

Somervilleʼide õed usuvad armastusse, aga nad on kaotanud usu sellesse, et see nendega juhtuda võiks. Reggie ei ole maailma kõige lühema kihluseaja lõpust saati kodus käinud. Kui tema vanemad otsustavad oma abielutõotusi uuendada, võtab ta end kokku, et jõulupulmades abiks olla. Ootamatult on linnas tagasi ka Toby, tema esimene armastus, ja säde nende vahel hõõgub tulisemalt kui kunagi varem. Kas nad lasevad minevikuvaludel pühademeeleolus minna ja tervitavad uut aastat koos?

Olles selle ühe ja ainsa ootamisest tüdinud, on Dena rase ja üksi… teadlikult. Aga siis kirjutab end tema võõrastemajja sisse üks võrratu kurbade silmadega muusik. Micah, võimetu looma laule sellest saati, kui ta oma naise kaotas, leiab inspiratsiooni Dena otsusekindlusest olla ema. Üks lumehelbesätendav suudlus, ja ta on võidetud. Kuid Dena kardab uskuda, et üks rokkstaar temasugusesse väikelinnatüdrukusse ära võiks armuda. Jõulupulmade lähenedes võivad need kaks õde lahti pakkida kõige väärtuslikuma kingituse armastuse.

Holly jõulud

Susan Mallery

Holly jäi jõulupühade ajaks koduta... kuid siis kutsus Jordan ta enda juurde.

288 lk, pehmes köites, 140x208 mm

Tavahind: 21,25 €

Soodushind: 6,99 €

Torm hävitas Holly Garretti korteri ja nii jäi noor naine vahetult enne jõulupühi koduta. Kuid just siis, kui kõik tema plaanid kokku varisesid, juhtus jõuluime. Nägus tuletõrjuja, kes Holly ja tema kassi päästis ja end selle käigus vigastas , palus Holly abi. Ta kutsus naise enda juurde elama. Muidugi oli Holly valmis vigastusest taastuvale mehele süüa valmistama ja tema majapidamise eest hoolitsema, kuid kas see oli kõik, mida mees soovis?

Jordan Haynesil ei olnud südant Hollyt jõuludeks üksi jätta naine tekitas temas tugeva kaitseinstinkti. Ei, ta pidi ilmtingimata saamatut patsienti mängima. Vahest õnnestub tal just nii veenda naist pühi ja ehk isegi pikemat aega elust temaga veetma.

DETSEMBER 2022 SOODUSPAKKUMISED Bestkaup OÜ │Tartu mnt. 84a 111, 10112 Tallinn │tel: 539 24 601 (E N
11.00) │ e
rkaup@ersen.ee
kl 9.00
post:

440 lk, kõvas köites, 145x214 mm

Tavahind: 31,25 €

Peidupaik

Nora Roberts

Big Suri maapiirkonnas asuv pererantšo ja Hollywoodi kuulsuste pärand panevad aluse Nora Robertsi uuele tundeküllasele põnevusromaanile. Caitlyn Sullivan põlvneb kauaaegsest Hollywoodi tähtede suguvõsast, mille esimene liige oli tema Iiri immigrandist vanavanaisa. Üheksa aastaselt oli Cate juba kuulus, ent siiski süütu laps, kes armastas perekonna Big Suri kodus koos nõbudega peitust mängida. Ühe järjekordse peitusemängu ajal kadus ta jäljetult.

Nii mõnigi võis pidada Cateʼi ärahellitatud printsessiks, kuid tegelikult oli ta taiplik ja söakas võitleja, kel õnnestus röövijate käest põgeneda. Dillon Cooper avastas ehmatusega, et tema kodus kössitab verine ja kurnatud tüdrukutirts aga kui teismeline nooruk ja tema pere olid tüdruku loo ära kuulanud, pakkusid nad talle varjupaika ja aitasid tal lähedaste juurde naasta.

Ent Cateʼi katsumused polnud kaugeltki lõppenud. Alustuseks sai ta teada kohutavast reetmisest, mille tagajärjel sattus tema usaldusisik trellide taha

Lakecresti varjus

ON 1928. AASTA.

Kate Moore otsib väljapääsu vaesusest ja lapsepõlvevägivallast. Kui talle avaneb ookeani ületaval laeval võimalus kohtuda silmast silma Chicago varanduse nägusa pärijaga, arvab ta, et on leidnud pääsetee kuni suudab oma minevikku varjata.

296 lk, pehmes köites, 140x208 mm

Tavahind: 21,25 €

Soodushind: 5,99 €

Olles abielutõotuse andnud, avastab Kate peagi, et tema abikaasa ja ka uue perega pole kõik korras. Ta peab Matthew Lemonti prouana rinda pistma abikaasa häiriva mineviku, domineeriva ema ja üleliia lähedase õega. Lakecresti suurel ja kõigest eraldatud kaugel maavaldusel hakkab ta meeleheitlikult otsima vihjeid Matthew’ õudusunenägude kohta, kahtlustades, et need on seotud ta aastaid tagasi salapäraselt kadunud tädiga. Sukeldudes üha sügavamale pere saladuste rägastikku, hakkab Kate kahtlema kõigi, eriti aga enda terves mõistuses. Kui kaugele on ta nõus minema, et pere väärastunud minevikust lahti murda?

DETSEMBER 2022 SOODUSPAKKUMISED
OÜ │Tartu mnt.
Tallinn │
Bestkaup
84a 111, 10112
tel: 539 24 601 (E N kl 9.00 11.00) │ e post: rkaup@ersen.ee
Soodushind: 9,99 €

328 lk, pehmes köites, 140x208 mm

Tavahind: 23,25 €

Soodushind: 6,99 €

Tere tulemast Kuupaistelahele

Kunagi õnnelikult abielu alustanud Jenna Jones saab neljakümneseks ja lahutab enne sünnipäeva on ikka vedamine. Ta suudab vaevu elatada ennast ja teismelist tütart, aga nüüd laseb ta saamatu kunstnikust eksabikaasa endale kohtus määrata toetuse… mida kulutab koos oma uue naisega. Ent nagu Jenna ema alati ütleb, ei möödu ükski äikesetorm ilma vikerkaareta. Ja kui Jenna saab väga ootamatu kingituse vanatädilt Edielt, näib ta käsi hakkavat paremini käima. Eakal tädi Ediel on raske pidada motelli Driftwood Inn, seepärast kutsub ta Jenna enda juurde elama ja motelli juhatama. Paistab, et Jenna rahamured on lahendatud! Või ka mitte. Linn on veidi rohkem unarusse jäänud, kui Jenna lapsepõlvest mäletab, aga kõige hullem on Driftwood Inni lagunenud seisund. Tädi Edie on kindel, et nad suudavad taastada võõrastemaja endise toreduse. Kuigi Jennale tundub, et ta hüppas praepannilt otse leekidesse. Aga kes teab? Uute sõbrannade ja paari linnatutvusena tekkinud kena mehe abiga võib vikerkaar siiski horisondile ilmuda

Talv rannakuurordis

Sheila Roberts

Moonlight Harbori linnakesel on vaja turiste veenda, et rand on ikka parim koht ka siis, kui päikesepaiste kaob talveks lõunasse. Jenna Jonesil, Driftwood Inni uuel omanikul, on suurepärane idee: korraldada jõulueelne festival „Rannapidu koos jõuluvanaga”.

304 lk, pehmes köites, 140x208 mm

Tavahind: 23,25 €

Soodushind: 6,99 €

Jenna viskub rõõmsalt pidustuse ettevalmistustesse. Peale selle on ta väga hõivatud võõrastemaja pühadeks dekoreerimise, sealsete ettevalmistuste ja tubade reserveerimisega festivali ajaks. Ning kahe toreda, kuid väga erineva mehega, kes püüavad võita rohkem tema aega ning suuremat osa südamest. Jenna on ülepeakaela koormatud, ent õnnelik. Ka tema tülikas eksmees ei ole pildilt kadunud, kuid siiski tundub elu nii täiuslik, kui tal üldse kunagi on olnud.

Kuni ilm pöörab tema festivali farsiks. Äkki ei kalla emake loodus mitte ainult vihma Jenna paraadile, vaid see vana nõid püüab autoplatvorme ja nendel istuvaid printsesse lausa merre puhuda. Varsti on kõigil elekter kadunud ning linnast välja viiv tee läbi lõigatud

DETSEMBER 2022 SOODUSPAKKUMISED Bestkaup OÜ │Tartu mnt. 84a 111, 10112 Tallinn │tel: 539 24 601 (E N kl 9.00 11.00) │ e post: rkaup@ersen.ee

288 lk, pehmes köites, 140x208 mm

Tavahind: 22,50 €

Soodushind: 6,99 €

Väike teepood peatänaval

Vihmase päeva rituaalist, kolme väikese tüdruku teepeost, saab nende elu ja sõpruse raamistik.

Punapäine lokkis juustega Zoe on avatud ja lahke vaba hing, kes unistab saada New Yorgis kuulsaks näitlejaks. Arglik Emily on hädas vaimsete probleemidega, kuid tal on kirjaniku süda ja hing. Ning pikakasvulisel, sportlikul ja tugeval Shannonil on sügav lojaalsustunne, mis tuleb talle sõjaväeakadeemiasse õppima asudes kasuks.

Naiseks kasvades, karjääri tehes, oma unistuste poole püüeldes ja armastust leides saavad Zoe, Emily ja Shannon teada, et elu ei lähe alati nii, nagu nad sooviksid, kuid kõigis raskustes on nad koos oma korrapäraste teepidudega üksteisel olemas. Ja kui juhtub mõeldamatu, peavad tüdrukud kokku tulema, et seista silmitsi suurima katsumusega.

192 lk, pehmes köites, 125x195 mm

Tavahind: 13,75 €

Soodushind: 4,99 €

Õnnelubadus

Betty Neels

„Mind ei võlu kõhnad hiirekesed.ˮ

Nii teatas parun Tiele Raukema van den Eck ja kuna Rebecca Saunders oli just kõhna hiirekese tüüpi, teadis ta täpselt, mida see mees temast arvab. Aga parun oli olnud tema vastu väga kena ja ta päästnud, kui neiul polnud tööd ega elukohta. Mees leidis talle isegi töö, mis kujutas endast paruni ema eest hoolitsemist. Töö oli meeldiv ja hästi makstud ning viis Becky Norrasse ja Hollandisse. Kõige selle tulemusel armus neiu parunisse ja isegi mehe sõbratari Nina kohalolek ei takistanud teda unistamast.

DETSEMBER 2022 SOODUSPAKKUMISED
Bestkaup OÜ │Tartu mnt. 84a 111, 10112 Tallinn │tel: 539 24 601 (E N kl 9.00 11.00) │ e post: rkaup@ersen.ee

320 lk, pehmes köites, 140x208 mm

Tavahind: 23,75 €

Soodushind: 7,99 €

Majake mere ääres

Tragöödiast vapustatud Annie Marlow suundub armsasse paika: Vaikse ookeani looderannikule Oceanside’i. Ta loodab taastada oma eluvaimu sealsete inimeste abiga: kohalik maaler Keaton, kes kohendab Annie üürimajakest mere ääres; Mellie, veidravõitu majaomanik, kellega Annie loodab sõbraks saada, või Britt, kohutavat saladust peitev teismeline. Kuid kõige rohkem paelub Anniet Keaton, kelle osavõtlik suhtumine pakub talle ta leinas tröösti.

Kui ootamatu võimalus ähvardab olematuks muuta saavutatud rahuliku elulaadi, on Annie oma kodus justkui turvalises sadamas, olgugi sunnitud valima uue väljakutse ning õnneliku elu ja armastatud mehe vahel. Selles südantsoojendavas romaanis leiab Annie, et kõige kindlam viis omaenda kurbusest üle saada on aidata teistel teha sedasama.

Currant Creeki org

RaeAnne Thayne

Kui näed vaeva, tuleb armastus... Hope’s Crossingisse.

Alexandra McKnight eelistab pikki tööpäevi ja lühiajalisi suhteid ning ta on selle kõik Hope’s Crossingist leidnud. Kohaliku suusakeskuse vanemkokana on ta äsja saanud unelmate tööpakkumise linna ehitatavasse eksklusiivsesse restorani. Kuid kööki kujundades avastab Alex end lähedastes suhetes töödejuhataja Sam Delgadoga...

264 lk, pehmes köites, 140x208 mm

Tavahind: 18,25 €

Soodushind: 5,99 €

Esmapilgul näib Sam Alexi jaoks täiuslik olevat. Ta on pikka kasvu, karm, imelise väljanägemisega ja linnas vaid paar nädalat. Ent kui Sam kolib ootamatult temaga samale tänavale, kahtlustab Alex, et kuueaastase poisi pühendunud üksikisa tahab temalt rohkem, kui naine anda suudab. Nüüd sõltub Samist, kas ta suudab aidata Alexil mõista, et minevikust hoolimata võivad nad koos Hope’s Crossingisse midagi tähendusrikast rajada.

Bestkaup OÜ │Tartu mnt. 84a 111, 10112 Tallinn │tel: 539 24 601 (E N kl 9.00 11.00) │ e post: rkaup@ersen.ee

DETSEMBER 2022 SOODUSPAKKUMISED

288 lk, pehmes köites, 125x195 mm

Tavahind: 18,25 €

Soodushind: 5,99 €

Fiktiivabikaasa naasmine

Eleanor Webster

Tema abikaasa on tagasi! Ja kõik on muutunud...

Pärast seda, kui Beth abiellus võlast pääsemiseks lapsepõlvesõbraga, naasis mees kiiresti oma elu juurde Londonis. Aga nüüd on Ren mõisaomanikuna tagasi ja Bethi süda hakkab pekslema iga kord, kui mees on lähedal. Naine suhtub ettevaatlikult väljavaatesse sünnitada pärija, sest kardab, et annab oma pimesuse lapsele edasi. Kuid Renis peidus olev tundlikkus on üllatus kas nende kokkuleppest võib kujuneda midagi kirglikumat?

264 lk, pehmes köites, 125x195 mm

Tavahind: 16,25 €

Soodushind: 5,99 €

Lady Folbroke’i oivaline pettus

Mõistusabielu...

Emily Longesley abiellus oma elu armastusega ja lootis, et mees õpib ka teda armastama, ent too võttis kätte ja sõitis nende maamõisast Londonisse. Emily suhtus sellesse solvangusse väärikalt, ent kolm aastat hiljem saab tema mõõt täis.

...või kirg?

Abikaasalt aru pärima minnes näeb Emily, et Folbroke’i krahv Adrian on pimedaks jäänud ega tunne teda ära. Emily tunneb puudust abikaasa puudutusest. Kui ta pettusega Adriani armukest mängiks, kas mees õpiks siis viimaks oma abikaasat armastama?

DETSEMBER 2022 SOODUSPAKKUMISED
Bestkaup OÜ │Tartu mnt. 84a 111, 10112 Tallinn │tel: 539 24 601 (E N kl 9.00 11.00) │ e post: rkaup@ersen.ee

200 lk, pehmes köites, 106x172 mm

Tavahind: 12,50 €

Soodushind: 2,99 €

Unistuste loss

Barbara Cartland

Kui vaesunud Glentorrani hertsog Robert päästab kauni Viola Northcombe’i ja ta kaksikvenna Davidi laevahukust, taipab ta kohe, et on neid varem kohanud.

Viola on neiu, kellest ta oli Londoni ballil sisse võetud, kuid nende tärkav sõprus hävis toona arusaamatuse tõttu.

Hertsog kutsub nad oma Glentorrani lossi katsumusest taastuma, kuid tal pole aimugi, et pärast nende esimest kohtumist on Viola ja David saanud suure päranduse omanikeks.

David armub Megi, hertsogi õesse, ning soovib Glentorranidele rikkusest rääkida.

Kuid Viola soovib meeleheitlikult hertsogi sõprust säilitada ja satub valede rägastikku, millest pole enam võimalik pääseteed leida.

Kuidas Viola ja hertsog oma probleemid lahendavad ning koos oma unistuste lossiga õnne ja rõõmu leiavad, selgub juba tempokas romantilises jutustuses.

Miljon naela väärt abielu

Fiktiivabielu… Auhinnaga!

216 lk, pehmes köites, 106x172 mm

Tavahind: 13,75 €

Soodushind: 2,99 €

Miljardärist naistemehel Will Trent-Patersonil on üks aasta aega, et abielluda. Vanaisa ähvardab ta pärandusest ilma jätta, kui ta seda ei tee, ning nii kaotaks kodu ka Willi haavatav õde. Kui tema vana sõber Sophie Mitchell naljatab, et abielluks mehega miljoni naela eest, siis tundub lühiajaline liit täiuslik lahendus. Kuid veetnud aega kütkestava Sophiega, taipab Will, et just lahkumine osutub keeruliseks…

DETSEMBER 2022 SOODUSPAKKUMISED
Bestkaup OÜ │Tartu mnt. 84a 111, 10112 Tallinn │tel: 539 24 601 (E N kl 9.00 11.00) │ e post: rkaup@ersen.ee

192 lk, pehmes köites, 140x208 mm

Tavahind: 15,00 €

Soodushind: 1,99 €

Lihtne energiatervendamine

Abby Wynne

Vabasta oma tervendajapotentsiaal

„Lihtne energiatervendamine” õpetab lugejale praktilisi harjutusi ja lihtsaid tehnikaid, mille abil saab energiatervendamist kasutada oma igapäevaelus nii enda kui teiste aitamiseks. Energiatervendaja ja psühhoterapeut Abby Wynne selgitab energiatervendamise põhimõtteid ning tutvustab kergelt omandatavaid harjutusi ja tehnikaid, millega saab iga huviline kohe algust teha.

Saate teada, kuidas:

• end maandada ja koondada;

• lõimida tervendamine oma igapäevaellu, et olla rahulikum ja tasakaalustatum;

• avaneda tervendavale valgusele;

• saata energiatervendamist oma lähedastele.

Vabasta hingamine, vabasta elu

Dennis Lewis

Teadlik hingamine leevendab stressi, suurendab elujõudu ja aitab elada täiel rinnal

184 lk, pehmes köites, 140x208 mm

Tavahind: 15,00 €

Soodushind: 1,99 €

Selles raamatus selgitatakse, et teadlik hingamine mõjub väga hästi su füüsilisele ja emotsionaalsele tervisele. Olenemata sellest, kas soovid leevendada stressi, vabaneda kroonilisest hingamisprobleemist või uurida hingamise vaimsemaid aspekte, leiad sellest piltidega illustreeritud teejuhist praktilisi ja lihtsaid harjutusi, mis rahustavad, annavad energiat ja suurendavad üldist heaolutunnet. Autor kirjeldab ühtlasi, mil moel teadlikum hingamine heidab valgust su minapildile ning aitab tõhusamalt toime tulla keeruliste emotsioonide ja olukordadega.

DETSEMBER 2022 SOODUSPAKKUMISED
Bestkaup OÜ │Tartu mnt. 84a 111, 10112 Tallinn │tel: 539 24 601 (E N kl 9.00 11.00) │ e post: rkaup@ersen.ee

248 lk, pehmes köites, 140x208 mm

Tavahind: 18,75 €

Soodushind: 3,99 €

365 viisi õnne püüdmiseks

Richard Webster

Mis on hea õnn ja kuidas saad seda oma ellu meelitada?

Menukirjanik Richard Webster käsitleb oma raamatus seda igivana mõistet ja jagab sinuga 365 lihtsasti rakendatavat ideed, mida saab igaüks kasutada, et tuua oma ellu rohkem head õnne.

Selles lõbusas ja harivas raamatus kirjeldatud tehnikad, näiteks sisetunde ajel tegutsemine, õnnetoovad amuletid, mägra hamba kaasas kandmine ja juhuslikud heateod, aitavad juhatada teed õnnele. See lihtne õpik läbiproovitud nõuannete, ootamatute soovituste ja õnnetoovaid päevi, numbreid ning kuid käsitleva teabega jagab sulle läbimõeldud juhtnööre hea õnne suurendamiseks.

200 lk, kõvas köites, 117x206 mm

Tavahind: 15,00 €

Soodushind: 2,99 €

„Vanus on oluline ainult siis, kui oled juust.”

Kathryn Petras

Elutarkust meie eelkäijatelt

Julia Childi pikaealisuse saladusest „punane liha ja džinn” Albert Einsteini õnne võrrandini ja sinna vahele kõige targematest asjadest, mida üle kuuekümne aasta vanused mehed ja naised elu ning selle ootamatute põigete ja pöörangute kohta on öelnud.

„Mine päris servani välja. See on koht, kus kasvavad viljad.”

Riigimees Jimmy Carter

„Mulle meeldib elada. Vahel olen olnud meeletult, lootusetult, teravalt õnnetu, kurbusest piinatud, aga kogu selle aja olen siiski üsna kindlalt teadnud, et lihtsalt elus olemine ise on suur asi.”

Kirjanik Agatha Christie

DETSEMBER 2022 SOODUSPAKKUMISED
Bestkaup OÜ │Tartu mnt. 84a 111, 10112 Tallinn │tel: 539 24 601 (E N kl 9.00 11.00) │ e post: rkaup@ersen.ee

160 lk, pehmes köites, 128x200 mm

Tavahind: 12,50 €

Soodushind: 2,99 €

Tähesõbrad Peegli lummuses

Linda Chapman

KAS SINA USUD IMEDESSE?

Maia ja tema sõbrad usuvad! Ja kui nad kohtuvad tähesõpradega, avaneb neile uus ja imeline seiklusrohke maailm!

Maia vanem õde on hakanud kummaliselt käituma ja täheloomad aimavad, et selles on süüdi must maagia. Kas tüdrukud suudavad õppida kasutama võlujõudu ja takistada kurjuse levikut?

160 lk, pehmes köites, 128x200 mm

Tavahind: 12,50 €

Soodushind: 2,99 €

Bestkaup

Tähesõbrad Soovilõks

Linda Chapman

KAS SINA USUD IMEDESSE?

Ilona ja tema sõbrad usuvad! Ja kui nad kohtuvad tähesõpradega, avaneb neile uus ja imeline seiklusrohke maailm!

Kui kohaliku võimlemisklubi liikmeid hakkab üksteise järel tabama ebaõnn, kahtlustavad tähesõbrad selles musta maagiat. Aga kas nende võluvõimed on juba piisavalt tugevad, et selle vastu võidelda?

DETSEMBER 2022 SOODUSPAKKUMISED
OÜ │Tartu mnt. 84a 111, 10112 Tallinn │tel: 539 24 601 (E N kl 9.00 11.00) │ e post: rkaup@ersen.ee