__MAIN_TEXT__
feature-image

Page 1

(NE)TIKROS PRANCŪZIŠKOS VESTUVĖS Sakoma, kad šeimos nepasirinksi. Žentų – tuo labiau. Qu’est-ce qu’on a fait au Bon Dieu? Režisierius: Philippe de Chauveron Vaidina: Prancūzija Komedija 2014 N-7 Originalo kalba: prancūzų k. Subtitrai: lietuvių k.

Filmo anonsas

Buržua katalikų Klodo ir Marijos Vernelių šeima turi viską, apie ką galima svajoti: didelį namą puikioje vietoje, finansinį stabilumą, keturias gražuoles dukteris. Gyvenimas būtų beveik pasakiškas, jei tik trys jų dukterys nebūtų ištekėjusios už skirtingų religijų ir kilmės vyrų: pirmosios vyras arabas musulmonas, antrosios - kinietis, o trečiosios - žydas. Tėvai stengiasi paminti savo nusistatymą bei draugiškai priimti žentus į šeimą, tačiau jiems ne visuomet pavyksta nuslėpti tikruosius jausmus. Paskutinė pagyvenusios poros viltis - jauniausia duktė Laura, kuri praneša apie sužadėtuves.


KRIAUŠIŲ PYRAGĖLIAI SU LEVANDOMIS Stebinančiai nuoširdus ir išvengiantis daugumos – jei ne visų – klišių, sutinkamų filmuose apie tam tikrą autizmo formą turinčius veikėjus. Kartu tai ir nepaprastai šiltas filmas. Le goût des merveilles Režisierius: Éric Besnard Prancūzija Drama, Komedija, Romantinis 2016 100’ N-7 Originalo kalba: prancūzų k. Subtitrai: lietuvių k.

Filmo anonsas

Du vaikus auginanti Luiza iš paskutiniųjų stengiasi išsaugoti vyro paliktą vaismedžių verslą, tačiau laikai sunkūs ir netgi jos skanieji kriaušių pyragėliai negali sustabdyti banko, besigviešiančio atimti namus. Kai ji netyčia automobiliu partrenkia iš niekur išdygusį Pjerą, rodos, blogiau būti jau nebegali. Tačiau nieko panašaus į Pjerą Luiza dar niekada nebuvo sutikusi. Uždaras genijus su savita, kartais keista logika ir požiūriu į pasaulio nepaprastumą, Luizoje ir jos vaikuose staiga pamato tai, ko jis visada troško – namus.


2 NAKTYS IKI RYTO Vilniuje nufilmuota romantinė drama – modernus, elegantiškas pasakojimas apie dviejų nepažįstamųjų susitikimą svetimame mieste. 2 yötä aamuun Režisierius: Mikko Kuparinen Vaidina: Marie-Josée Croze , Mikko Nousiainen , Arly Jover Lietuva, Suomija Drama, Romantinis 2016 88’ N-16 Originalo kalba: anglų k., prancūzų k., suomių k. Subtitrai: lietuvių k.

Filmo anonsas

Prancūzė architektė (aktorė Marie-Josée Croze) ir didžėjus iš Suomijos (aktorius Mikko Nousiainen) nekalba ta pačia kalba, tačiau jų žvilgsniai susitinka ir, pajutę abipusę trauką, jie drauge praleidžia naktį. Ryte pasibaigti turėjusi pažintis netikėtai prasitęsia, kai dėl išsiveržusio Islandijos ugnikalnio sukelto pelenų debesies atidedami visi skrydžiai ir pora užstringa Vilniuje.


FRANCAS Naujausias prancūzų režiesieriaus François Ozono filmas – subtili ir elegantiška elegija prarastajai kartai, meilei ir atminčiai. Režisierius: François Ozon Drama, Istorinis, Karinis Prancūzija, Vokietija 2016 113’ N-13 Originalo kalba: vokiečių k., prancūzų k. Subtitrai: lietuvių k.

Filmo anonsas

Ką tik baigėsi Pirmasis pasaulinis karas. Mažame Vokietijos miestelyje gyvenanti Ana kasdien lanko priešakinėje fronto linijoje žuvusio sužadėtinio Franco kapą. Vieną dieną padėti gėlių jos mylimojo amžino poilso vietoje atvyksta jaunas paslaptingas prancūzas Adrianas. Po skaudaus Vokietijos pralaimėjimo kare, prancūzo buvimas miestelyje sukelia daugybę prieštaringų aistrų.


MEILĖ IR DRAUGYSTĖ Kostiuminė komedija „Meilė ir draugystė“ – Jaune Austen romano „Ledi Sjuzan“ ekranizacija, apkeliavusi kelias dešimtis festivalių visame pasaulyje ir išleista į 30-ies šalių kino teatrų ekranus. Love & Friendship Režisierius: Whit Stillman Vaidina: Kate Beckinsale, Chloë Sevigny, Xavier Samuel, Jenn Murray Airija, Prancūzija, Nyderlandai Komedija 2016 92’ Originalo k.: anglų k., prancūzų k. Subtitrai: lietuvių k.

Filmo anonsas

Žavinga jauna našlė ledi Sjuzan Vernon atvyksta į velionio vyro šeimos dvarą. Čia ji tikisi pasislėpti iki kol išblės aukštuomenėje sklandantys intriguojantys gandai apie jos romantiškus santykius. Patogiai įsitaisiusi saugiame prieglobstyje ji nusprendžia negaišti laiko veltui ir surasti vyrą ne tik sau, bet priešgynai dukteriai Frederikai. Siekdama savo tikslų ledi Sjuzan tuo pačiu metu spendžia pinkles jaunam ir patraukliam Redžinaldui DeCoursy, turtingam ir ne pačiam protingiausiam serui Džeimsui Martinui bei labai išvaizdžiam, bet labai vedusiam, lordui Menveringui. Kruopščiai rezgamam planui ir jo atsarginiams variantams iškyla grėsmė, kai į miestą atvyksta pavydi ledi Sjuzan priešė – ledi Liusi Menvering – pasiryžusi atskleisti visas jos paslaptis.


DIEVIŠKOJI TVARKA 1971 metai. Mažame Šveicarijos miestelyje Nora gyvena įprasta tvarka: skalbia, verda maistą, tvarko namus ir klauso vyro. Tačiau pajutusi, kad politinių teisių neturėjimas varžo jos laisvę, ima aršiai kovoti už šalies moterų teisę balsuoti. Die göttliche Ordnung Režisierė: Petra Biondina Volpe Žanras: Drama Trukmė: 96 min. Cenzas: N13 2017 Šalys: Šveicarija Originalo k.: Vokiečių Subtitrai: lietuvių k.

Filmo anonsas

1971-ieji metai, Šveicarija – rojus žemėje. Ypač, jei esi moteris. Tu neturi apsispręsti, už ką balsuoti parlamento rinkimuose. Už tave sprendžia vyrai. Tu neturi dirbti. Tave išlaiko vyras. Net jei esi baigusi teisės studijas. Net jei geografijos atlasą moki mintinai, o vietinė kelionių agentūra kaip tik ieško darbuotojo. Koks tikras vyras leis dirbti savo žmonai? Tavo dienos bėga ramiai, vienodai ir nuspėjamai – rūpinantis vaikais, skalbiant, verdant maistą, tvarkant namus ir tylint. Tačiau šalyje padvelkia permainų vėjas. Jauna mama ir namų šeimininkė Nora ima abejoti nusistovėjusia tvarka. Neteisybės ir bejėgiškumo pojūtis įtraukia Norą į kovos už moterų teises sūkurį. Ji supranta: tylėdama nieko nepakeis. Kas nugalės – patriarchališkos tvarkos šalininkai ar moterų drąsa, draugystė ir vieningumas?


WHITNEY Dokumentinis filmas apie Whitney Houston atskleis ne tik stulbinančią popmuzikos karalienės karjerą, tačiau ir dramatišką likimą.

WHITNEY Režisierius: Kevin Macdonald Žanras: Biografinis, Dokumentika Trukmė: 120 min. Cenzas: N13 2018 Šalys: JAV, Jungtinė Karalystė Originalo k.: Anglų Subtitrai: lietuvių k.

Filmo anonsas

Jos balsas užbūrė visą pasaulį. Dokumentinis filmas įdėmiai žvelgia į Whitney Houston – vienos talentingiausių visų laikų atlikėjų gyvenimą, stulbinančią karjerą ir dramatišką likimą. Draugai, artimieji ir kolegos dalinasi prisiminimais apie pop muzikos legendos kelią į šlovę, komplikuotą santuoką ir tragišką mirtį, sulaukus vos 48-erių metų.


TOBULAS VYRAS Paryžiumi alsuojanti stilinga meilės istorija, kurioje įsimintinus vaidmenis kuria prancūziško kino ir mados ikonos, leis pajausti ore tvyrantį flirtą bei nenusaldintus herojų gyvenimus. L’homme fidèle Režisierius: Louis Garrel Žanras: Drama, Komedija, Romantinis Trukmė: 75 min. Cenzas: N13 2018 Šalys: Prancūzija Originalo k.: Prancūzų Subtitrai: lietuvių k.

Filmo anonsas

Geriausios prancūziško kino tradicijos atgimsta stilingoje romantinėje dramoje apie meilę, aistrą, pavydą ir išdavystę. Abelis – tobulas vyras ir patikimas draugas, kurį po dešimties išsiskyrimo metų su Mariana, buvusia mergina, likimas suvedė jos vyro, Polio, laidotuvėse. Abelio ir Marianos jausmai atgimsta, tačiau į jų meilės istoriją įsipina Marianos sūnus Žozefas, kaltinantis mamą dėl tėvo mirties ir Eva, Polio sesuo, nuo mažens įsimylėjusi Abelį. Eva ryžtasi kovoti už savo meilę ir skelbia karą Marianai. Ką pasirinks Abelis? O gal sprendimas – visai ne jo rankose? Aistrų kupinoje paryžietiškoje dramoje įsimintinus vaidmenis sukūrė prancūziško kino ir mados ikonos Laetitia Casta, Lilly Rose Depp ir Louis Garrel.

Profile for kinopasaka4

Kino Pasaka filmų rekomedacijos nuomai  

Pasiūlymai filmų platinami Kino Pasaka

Kino Pasaka filmų rekomedacijos nuomai  

Pasiūlymai filmų platinami Kino Pasaka

Advertisement

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded