Page 1

Oleme kingitusteks mõeldud logoveinideks valinud kõrgelt hinnatud ja rahvusvahelisi auhindu pälvinud veinid Portugalist ning Hispaaniast: PAGOS DE QUINTANA - eriti kvaliteetsed Hispaania veinid

Casa Cadaval - Portugali vanimaid veinitootjaid (asutatud 1648)

Herdade do Perdigão - Portugalis Alentejo veiniteel asuvad viinamarjaistandused

Quinta do Javali – Portugali väike veinimõis

Pakume võimalust tellida oma logoga veine ärikingitusteks või suuremateks üritusteks. Meie veinivaliku tegemise juures on olnud mitmeid pikaajalise kogemusega veinispetsialiste ning seega oleme kindlad, et saame oma toodetega nii teile kui ka teie klientidele rohkelt naudinguid pakkuda.


Hispaania PAGOS DE QUINTANA eriti kvaliteetsed veinid põhja Hispaaniaast Bodegas del Campo veinimõisast Burgosest. Quintana del Pidios, Pyrenee mäestikus Ribera Del Duero jõe juures annab veinikasvatusele soodsa kliima – suveöödel on jahedus + 2⁰C, päeval +30-+40 ⁰C. Tuntud kui „Ribera aed“. Veini toodetakse kvaliteetsest marjast traditsiooniliste meetoditega limiteeritud koguses. Brändi nimeks on Pagos de Quintana.

Nimetus Alfoz Roble Cosecha Tinto 14% Pagos de Quintana Roble Tinto 14% Aastaarv võib muutuda uue partiiga.

Aasta Suurus 2015 750 ml 2015 750 ml


Alfoz Roble punane

Pagos de Quintana punane

Veinil on intensiivne punane värv, millel on puhas ja selge pealmine kiht. Veinil on tugev punaste viljade lõhn. Maitse on struktureeritud ja mahlakas, millel on pikk ja puuviljane järelmaitse. Soovitatav serveerimistempeatuur: 14º-18º C Viinamari: Tinto Fino 100 % Tempranillo). Viinamarjaistandused: asuvad 800 meetri kõrgusel. Integreeritud viinamarjaistandus. Alkohoolne käärimine: 10 päeva roostegabast terasest mahutites. Malolaktiline käärimine: roostevabast terasest mahutites. Filtreerimise meetod: mikrofiltreerimine. Valmimine: 6 kuud Prantsuse või Ameerika tammest vaatides ja vähemalt 2 kuud pudelis.

Veinil on kirsipunane värv violetsete varjunditega. Lõhnas domineerivad küpsed punased marjad nagu põldmari ja maasikad, milles on kerge vürtsine ja röstitud toon, mis on vaadis küpsemise tulemus. Maitse on tasakaalus ja täidlane. Veinil on pikk puuviljane järelmaitse. Sobib juustu, kala, lihakast-mete, punase liha ja uluki-lihaga. Soovitatav serveerimistemperatuur: 14º18º C. Viinamari: Tinto Fino 100 % (Tempranillo). Viinamarjaistandused: asuvad 800 meetri kõrgusel. Integreeri-tud viinamarjaistandus. Alkohoolne käärimine: 10 päeva roostevabast terasest mahutites. Malolaktiline käärimine: roostevabast terasest mahutites. Filtreerimise meetod: mikrofiltreerimine. Valmimine: 6 kuud Prantsuse või Ameerika tammest vaatides ja vähemalt 2 kuud pudelis.


Casa Cadaval on üks Portugali vanimatest kvaliteetveinide tootjatest, asutatud 1648. a. Asukohaga 80 km Lissabonist põhja pool, Tejo jõe kaldal. Veinimõisa pindala on 5400 ha. Umbes 100 hektaril kasvavad vanad viinapuud annavad suurepäraseid veine, mida võib tarbida koheselt või panna ka keldrisse erilisi tähtpäevi ootama. Nelja sajandi innovatsiooni tulemusena, läbi turu-uuringute ja mahukate investeeringute on Casa Cadaval veinimõis kasvanud ajakohaseks ja sobivaks tänapäeva turgudele. Casa Cadaval veinid on esindatud 18-l eri turul, Euroopas, LõunaAmeerikas, Aafrikas, Aasias ja USA-s.

Nimetus Padre Pedro Tinto 13,5% Padre Pedro Branco/Rose 12,5% Aastaarv võib muutuda uue partiiga.

Aasta Suurus 2013 750 ml 2016 750 ml


45 hektarit viinamarjaistandusi, S.Mamede mägisel nõlval, Alentejo veiniteel. Veinimõis kuulub alates 2003 Carlos Gonçalves ´le.

Nimetus Terras de Monforte Rose 12,5% Alter Tinto 14% Aastaarv võib muutuda uue partiiga.

Aasta Suurus 2013 750 ml 2015 750 ml


Quinta do Javali on väike veinmõis 20 ha, millest 10 on pühendatud viinamarja-istanduste rajamisele. Asub Douro jõe vasakul kaldal, Nagozelo do Douro - S. João da Pesqueira Douro jõe ääres. Kohas, kus viinamarjaistanduse traditsioon sai alguse portveinide ekspordiga 17.sajandi lõpus ja 18. sajandil alguses.

Värv Pruun, iseloomulik seda tüüpi veinidele Aroom Tunda on kuivatatud puuvilju, röstitud pähkleid, eksootilisi puid ja siirupis puuvilju. Maitse Struktuur on elegantne ja tasakaalus, mis toob esile happelise värskuse.

Nimetus Quinta do Javali Tawny Port 19,5% Aastaarv võib muutuda uue partiiga.

Suurus 750 ml


VÕIMALUS IGALE PUDELILE KUJUNDADA FIRMALOGOGA SILDID

logo

logo

logo

logo

Kingibaar logoveinid  
Kingibaar logoveinid  
Advertisement