Page 1

1


Rozhovor s adminkou *Simčou*…………………………………………………….3 Co dělaly adminky na Vánoce ………………………………………………………..4 Informace o stránce ………………………………………………………………………5 KzW graphics …………………………………………………………………………………6 Novinky o… Sladkém životě na moři! …………………………………………….7 Aktuální téma… Zendaya Coleman! …………………………………..………….8 Móda ………………………………………………………………..………………………….9 Díl KzW ……………………………………………………………………………………….10 Přátelství mezi Bellou Thorne a Zendayou Coleman ……………..…….11 Žhavé novinky! …………………………..……………………………………………….12 Příběh ………………………………..……………………………………………………….13 People’s Choice Awards 2012 a 2013….………………………………………14 Bude Camp Rock 3? …………………………………………………………………….15 Alíí vypráví ………………………………………………………………………………....16

2


Jako v každém čísle KzW časopis jsme vyzpovídali jednu adminku. Tentokrát to byla adminka *Simča*. Naše otázky a její odpovědi si můžete přečíst zde: Já: 1.: Jak jsi se dostala na KzW a kolik tam bylo přibližně likes? *Simča*: Na KzW jsem se dostala pomocí konkurzu, který se konal přibližně koncem května/máje 2012 a likes tam bylo tak 4-5.000 a pamatuju si, že o tom „mluvilo“ 10 tisíc lidí. Já: 2.: Jaké to je to být na této stránce adminka? *Simča*: Je to nehorázně supr pocit! Ale ne jenom kvůli likes a aktivitě (o kterou hodně lidem jde). Je to hlavně o skvělých fans a neskutečně super přátelských adminkách  Bez téhle stránky bych nepoznala např. adminku *G* nebo Ivy* a další . A na KzW je i ta nejúžasnější hlavní adminka *Alíí*, co může být! Byla jsem na hodně stránkách adminka a všude to bylo furt to samé: „Každý den seženeš 20 likes apod.“, ale tu? Je to pohoda a já jsem za to strašně moc vděčná  bez Alíí by to nebylo, takže jí VŠICHNI můžeme děkovat.  Já: 3.: Máš s adminkami dobrý vztah? *Simča*: HROZNĚ DOBRÝ! Jak už jsem řekla, jsou tam strašně přátelské adminky, takže super  Já: 4.: A co fans? *Simča*: Supr  Jen se někdy najdou nějací, co např. říkají, že dáváme pořád jenom Selenu, což je pravda a taky mi to někdy vadí , ale tak co můžeme dělat? Když už seriál skončil a HLAVNĚ Selenina sláva postupuje, o Davidovi a Jakovi žádné novinky moc nemám alespoň já, takže . Ale najdou se i ti, co se chtějí na tu stránku dostat vermo-mocně, což mohli všichni vidět, když tam byly ty hackerky :X Já: 5.: Změnila bys něco na stránce? *Simča*: Ne, stránka je supr a jedinečná. A myslím, že by měla zůstat taková, jaká je  Já: 6.: Co si myslíš o KzW časopisu? *Simča*: Je to skvělý nápad. Je plný nápadů a typů  a taky spoustu informací pro fans  (kdy budou konkurzy apod.) Já: 7.: Kdo z adminů (Alíí se nepočítá) ti přijde nejsympatičtější)? *Simča*: Všechny, ale se kterými si nejvíc rozumím, jsou: *G*, Ivy*, *T* a *LL*  Já: 8.: Kdybys byla hl. adminka ty, jak myslíš, že by se stránka vyvíjela a jaký by byl její cíl? *Simča*: Tak určitě zvýšení aktivnosti, což se ale zvýší (zmenšilo se to kvůli tomu, jak tam byly ty hackerky) Byla by asi stejná pravidla jako teď s Alíí (ale prostě Alíí by v tom byla lepší).

Co si myslí ostatní adminky o admince *Simče*: *Alíí*:

Nechci nikoho urazit, ale musím říct, že *Simča* je jedna z nejlepších adminek na KzW. Obsazuje asi tak 3.-5. místo. Jsem s ní spokojená, dodržuje co slíbí a ani moc nesdílí, takových adminek moc není .

Ivy*:

Tak.. je s ní sranda, všemu se směje a nakazí tim i mě… je to skvělá holka

*Míša*: Myslím, že je to fajn holka a kdybychom se znaly, myslím, že bychom byly skvělé kamarádky  Rii*:

Myslím, že je skvělá a vždy člověku dá druhou šanci, tak jako mně  3


Vánoce. To je něco, na co se snad každý těší. Ne jen kvůli dárkům, ale i kvůli rodinné pohodě. Ne všude je ale taková, jak bychom si ji představovali. Skoro každý mi dá za pravdu, že nejlepší Vánoce jsou na sněhu. Poslední dobou už jich bohužel takových moc nebylo. Ale teď se pojďme podívat co dělaly adminky přes Vánoční prázdniny.: *LL*: Bola som doma s rodinou..  A pomáhala som s večerou, prípravami atd.. *G*: Nic zvláštního :D.. Mrs.Gomez: Bola som doma s rodinou, vonku s kamošmi a užívala som si sviatky  *Simča*: Byla jsem doma s rodiči a ujížděla na bramborovym salátu :D Nikk: Jedla, spala, koukala na TV, byla s rodinou a pořádně jsem slavila!;* *Alíí*: Já si toho času ani moc neužila. Už 26. jsme jeli za dědou, potom jsem s bráchou jela k tátovi. Ta brácha dostal Playstation, takže jsme hodně hráli:D Nedělali jsme skoro nic jinýho, protože dostal pohybovou hru. Řekla bych, že jsem měla každou minutu co dělat.

4


A je tu další článek. Konkrétně další článek informací o stránce. Tento článek je zaměřený na určité akce, konkurzy, soutěže a tak podobně. Jako první bych vám jako hl. adminka stránky chtěla poděkovat, že máme 10.000 likes. Já vím, liky nejsou důležitý, ale je to dobrý pocit . Budu doufat v to, aby nám to více stoupalo, protože je to dobrý pocit být „někdo“, hlavně teda když se chce někdo dostat na stránku, což mi fakt dost vadí. Upřímně, když mě s tím budete „otravovat“, budu pořád odepisovat, že uvidím a pak vás tam stejně nedám… Já nevím, ale já už to tak mám, že když po mě někdo pořád něco chce a pořád to samý, není k odbytí, tak řeknu, že uvidím a pak se stejně nic nestane. Ale teď zpátky k tomu, o čem je tenhle článek. Takže se určitě těšíte na další informace o konkurzech.: Nejdřív bych chtěla napsat o Upravovacím konkurzu. Už byly 2 a líbilo se mi to. Většinou je dávám tak, že přidám fotku, která se upravuje do 16:00, pak přidám další, ta se upravuje do 17:00 a pak je vyhodnocení. Výtvory boduju a je nutný, abyste pro postup měli splněné obě úpravy. Body, které dostanete se totiž sčítají a pokud máte určitý počet bodů, tak postupujete. Musím to udělat takhle, protože všichni bohužel postoupit nemůžete. Pak, pro ty, kteří postoupili mám připravené otázky, díky kterým (většinou) vyberu 3, kteří postoupí do „Hlasu publika“. To znamená, že je na 12 minut přidám na stránku a přidávají hry fotky a tak. A která zabaví nejvíc, tak se stane adminkou. A ještě jsem chtěla říct, že mě se součty bodů „neoblafnete“, protože si to píšu ;). Kdy bude konkurz: Bohužel vás teď musím zklamat, protože konkurz za tento měsíc už byl. 5.1. byl totiž upravovací konkurz. Takže o nejbližším konkurzu se dočtete hned v dalším čísle KzW časopisu (které vyjde snad už 12.2., pokud nebudu stíhat, asi tak jako teď) a dozvíte se tam, jestli bude normální nebo upravovací. Já bych teda dala přednost upravovacímu, ale taky musím dát někdy ten normální. Dávat jenom upravovací by asi nebylo moc dobrý. Víkendové „Dny s někým“: Zase jsem na to zapomněla. No co se dá dělat. Ale v sobotu 19. A v neděli 20. 1. určitě „Dny s někým“ budou. Ale kdyby se stalo, (což se snad nestane) že bych zase zapomněla, tak mi třeba napište (pokud možno, tak hned ráno, protože už ráno se připravují.) Informace o stránce KzW časopisu: Jak už asi někteří z vás, kteří jste už naše stránky viděli, zjistili, že hledáme spolupracovníky. Je to pravda, protože skoro celý časopis píšu já a já mám pořád čím dál méně času.. Zvlášť nechci zbytečně moc času trávit na počítači, protože se mi rychle kazí oči.. Kdyby přece jen někdo nevěděl adresu naších stránek, tak tady: https://www.facebook.com/KzwCasopis :) Můžete se klidně i přihlásit jako noví spolupracovníci, já se s vámi dohodnu a na 99,9% se jimi stanete . Jinak tam třeba můžete psát články, které byste rádi v časopise viděli apod. 

5


Naše stránka se rozšiřuje. Možná proto tam máme tolik adminů, protože se musí stíhat všechno. Jenom o samotnou stránku se musí hodně starat. Ale když máme i KzW časopis a KzW graphics? Snažíme se to stíhat a zatím se nám to vede. Na KzW vždy někdo je, KzW časopis vychází 1x za měsíc a i to je dost, protože je s ním hodně práce. Ale je pravda, že tak za 1 večer ho stihnu přepsat. Ale teď zpátky ke KzW graphics. Tahle stránka je zaměřená na úpravy a na grafiku. Takže pokud chcete udělat novou profilovku, nebo titulku, přijďte k nám  Zatím nemáme tolik „zakázek“, takže máme i rychle hotovo. Podle toho kdo je zrovna online se i dočkáte úpravy. Já upravuju většinou tak hodinu. Pokud zrovna nemáme čas, tak si myslím, že tak okolo 2 dnů nebo tak máte svoji úpravu hotovou. Pokud hledáte odkaz, tady je : https://www.facebook.com/KzWGraphics :). Pár z našich úprav:

Co si myslí pár tich, kteří si nechali od KzW graphics něco upravit, o svých fotkách: Adka Rbd Ramsakova: Robite velmi pekne titulky a profilovky  Veronika-verča Kotrhová: Úžasne! Stále pátram kde to upravujete! Sona Kubalikova: Myslím si, že je to je skvelá grafika. Mám ráda stránku KzW a mám aj svojú vlastnú stránku KzW a dala som si na tu moju stránku od vás spraviť úvodnu aj profilovú fotku. Adminka mi robila na rýchlo, ale bola krásna. Sice som ju nakoniec nepoužila, lebo som mala inú, ale aj tak som bola spokojná a myslím, že upravujete nádherne. 6


Debby RYan letos plánuje vydat album! Debby si 31.12.2012 povídala přes twitcam s fanoušky na Twitteru, a potom re-tweetovala několik svých tweetů o roku 2013 ve znamení vydání jejího prvního alba. Debby sice nepotvrdila, že re-tweetování skutečnE znamená, že se letos první album dostane na pulty obchodů, ale myslíme si, že tyto náznaky znamenají, že hvězda seriálu „Jessie“ už na albu pracuje!

Dylan a cole si zmenili účes! Zack Martiness- role, kterou hrál dylan jako zacka a Cole Martiness si zmenili účesy z roztomilých hošánku na 20-leté pekné pubertáky! (na fotce: Vpravo Dylan a na levo je cole)

Brenda song a trace cyrus se zase dali dohromady! pred rozchodem v polovine lonského roku se vyrojily spekulace o tom, že Brenda je tehotná, což samozřejmě nebyla pravda.Ted když jsou Brenda a Trace opět spolu, by nás zajímalo, kdy se zasnoubí podruhé!

7


Kdo je Zendaya Coleman? Je to mladá herečka, zpěvačka, modelka a tanečnice, která se narodila 1. 9. 1996 v USA. Její fanoušci si říkají Z-Swaggers. Její nejlepší kamarádka (BFF) je Bella Thorne, se kterou účinkuje ve slavném seriálu „skupiny“ Disney Channel Na parket, v němž hraje „Rocky“, která je vyložená „jedničkářka“, už od roku 2010, kdy seriál začal. Pro seriál spolu s Bellou Thorne nazpívala několik písní: - Watch Me (2011) - Something to dance for (2012) - Fashion is my kryptonite (2012) - Made in japan (2012) a jiné..

Fakta: - Její otec je z Afriky - Nejí maso (je vegetariánka) - Ucházela se o roli CeCe - Uváděla reklamy - Nejradši tančí hip-hop - Má ráda One Direction - Sledovala Hannu Montanu a plakala u ní, že nikdy nebude slavná - Dostala smlouvu s nahrávací společností - Miluje čokoládu - Byla by radši bez mobilu než bez nehtů, protože svoje nehty miluje V roce 2012 si po boku Belly Thorne zahrála ve filmu „Frenemies“ neboli „Ne/přátelé“. Hostovala také v epizodě 2x01 (Kreativní konzultantka) seriálu Farma R.A.K.

8


9


A máme tu další článek o jednom z dílů KzW. Dílů je mnoho a proto se vždy musí jeden z nich vybrat. A protože je dílů hodně, máme z čeho vybírat  Dnes jsme si pro vás připravili díl „Jak se málem utopila v moři čokolády“.: Díl se nachází v 1. sérii, podrobněji 1x03. Alex má ze španělštiny špatné známky. Aby mohla jít na rande s Rileym, musí si známky zlepšit. Použije tedy španělského kapesního elfa, který ji s opravným testem pomůže. Justin a Max se za to chtějí Alex pomstít a tak když jde s Rileym a přáteli do nově otevřené restaurace „Flákota“, dá jí do kabelky kapesního elfa. Tato část dílu se mi líbí nejvíc, jak se Justin s Maxem schovávají za vozíky. Jakmile ji ale ten elf kousne, stává se závislou na čokoládě. Vylije na sebe pár čokoládových pohárů a důsledkem je, že je celá hnědá od čokolády (měla bílé džíny, takže chudáci džíny) a kluci dostanou domácí vězení. Pokud jste tento díl ještě neviděli a chcete se na něj podívat, tak neváhejte 

10


Bella Thorne a Zendaya Coleman. Mluví se o nejkrásnějším přátelství v Hollywoodu hned po přátelství Seleny Gomez a Demi Lovato. Bella a Zendaya se potkaly na konkurzu na Shake it up (podobě jako Selena a Demi, ty se potkaly také na konkurzu, ale do Barney&Friends). Zendaya měla původně hrát CeCe a Bella Rocky. Asi je to takhle lepší.

Bella a Zendaya se rychle skamarádily, byly (i jsou) z nich dobré seriálové partnerky. Po různých akcích se doprovází, chodí společně nakupovat, tráví spolu volný čas, byly spolu na výletě v Paříži a mnoho dalšího. Ovšem poslední dobou se jejich přátelství spíše kritizuje, že to není přátelství, ale jen přátelství „na oko“, přetvářka, že chtějí oklamat fanoušky a mnoho podobného. Je na každém jak si to kdo vezme, však já tomu nijak nevěřím. Dnešnímu bulváru se nedá věřit ani slovo, akorát si vymyslí „story“, kterou si myslí, že prodají, protože to lidi zajímá. Dnešní bulvár celebrity jenom zesměšňuje, takže já tomu nevěřím. Jak už jsem v tomhle časopise psala, Bella a Zendaya spolu hrály ve filmu „Frenemies“ (Ne/přátelé) a nazpívaly společně pár písní. Také se mluví o tom, jestli Zendaya je nová Selena Gomez (myslí se tím v Disney Channelu) a Bella nová Miley Cyrus (nebo se i uvádí Hannah Montana). No tak já nedovedu Bellu s Hannah porovnat, ale myslím, že něco na tom bude. Ne že by se Bella kvůli tomu nechala nabarvit na blond, ale myslí se tím, že bude v Disney Channelu úspěšná jako Hannah Montana. Těžko říct. Někteří tvrdí že ne, někteří opak. Je pravda, že ta skupina – Selena, Demi, Miley a Jonas Brothers se snad nahradit nedá. Byli jedineční. Ale neznamená to, že Bella a Zendaya nemůžou být tak úspěšní. A teď pár fotek.:

11


Beyoncé a Jay-Z pronajali pro svou dcerku školku za 20 milionů!

Harry Styles a Taylor Swift se Rozešli :/

Selena Gomez pracuje na nové písničce

Kylie Minoque končí se zpěvem

časopis Men’s Health sestavil žebříček 100 nejvíce sexy žen roku 2013 – vyhrála „ KATTY PERRY“

Poslední díl upíří Twillight ságy získal nejvíce nominací na anticenu Zlatá malina za rok 2012

Zpěvačka Lily Allen je podruhé maminkou

Už v Únoru výjde nový COSMOPOLITAN s Miley Cyrus ! bude ke koupi i v ČR

Bella Thorne Fotila nový Photoshoot

Už v Únoru vystoupí Justin Bieber ve Vídni

12


Stalo se to o Vánočních prázdninách. Sněhu bylo všude jako „habaděj“. Jednoho krásného bílého dne jsem vyšla ven pro bráchu, protože mě pro něj máma poslala a brácha nikde. Venku byl víc než 2 hodiny. Honily se mi hlavou všelijaké myšlenky typu „Co když ho už nikdy neuvidím“? Na jednu stranu mi to nevadilo, alespoň bych měla klid, ale na druhou bych se nudila a bylo by to „divný“. Šla jsem za mámou a řekla jí, že bráchu nemůžu venku najít. Ta se vyděsila a běžela ho hledat. Hledali jsme ho všude, ale nikde ani stopy. Ten den byl táta v práci a vrátil se až večer za tmy. „Musíme ho najít!“ tloukla mi máma asi každou minutu do hlavy. To já věděla, ale nevěděla kde ho hledat. „Občas chodil za slepicemi“ prohodila jsem jenom tak. „A na co čekáš?!“ vyjekla na mě máma, která sotva popadala dech. „Klid mami, on se najde“, utěšovala jsem ji, ale stejně jí to nepřesvědčilo. Asi po hodině hledání jsme to pomalu vzdaly. Když najednou přišel bráchovo kamarád s tím, že ho má vyzvednout před domem, že půjdou sáňkovat. Ale brácha nikde. Co teď s tím? „Někam se ztratil“, odpověděla jsem na jeho prosbu. Nevěřil mi. Tak jsme ho šli hledat, všude, po všech známých a nikdo ho neviděl. Máma se začala konečně smiřovat s tím, že už svého drahého syna nikdy neuvidí. Pak přišla sousedka a už od stodoly na nás křičela „Támhle se táhne to vaše mrně!“ Máma nevěděla co má dělat a tak se tam podívala. Nic tam neviděla. „Blbá sousedka. Dělat si tady srandu z nás“, pomyslela si máma. Za chvíli mi zazvonil mobil. Kamarádka mi volala, že zahlídla bráchu. „A nebyla to zase slepice?“, zeptala jsem se pro jistotu, protože si jí občas splete s bráchou a pak mi na to vždy řekne jen „vždyť jsou stejný“. Ale tentokrát to slepice nebyla a byl to opravdu můj brácha. Proto jsme se všichni co nejrychleji to šlo dostali ke kamarádce a říkám „Tak, kde ho máš?“.. „Támhle jsem ti ho přivázala k boudě.“ Ale tam nikdo nebyl. „Něco se mihlo mezi stromy“, zakřičela jsem. „To je jenom slepice“, odpověděla kamarádka. „Ne, to je můj brácha“, řekla jsem. Už si ho zase spletla. „Hele, nepřivázala jsi k tý boudě nakonec tu slepici se kterou se brácha honí?“. Možný to bylo, ale odpovědi jsem se nedočkala. Pak jsme šli všichni domů, dokonce i s kamarádčinou slepicí, kterou si brácha vzal. Za cestu domů nám brácha ještě párkrát utekl, ale naštěstí ho vždy někdo viděl a rychle jsme ho našli. Ale jedna věc ještě pořád nebyla jistá – brácha neodešel z pozemku, protože to vždy mámě řekne a navíc neumí otevřít vrátka, tak jak se dostal ke kamarádce a běhal při tom se slepicí přes půlku vsi? To by mě docela zajímalo, ale myslím, že z bráchy to nevytáhneme a jinak se to asi nedozvíme, takže to pro nás bude záhada. Teď ještě zbývala vyřešit jedna věc: Vrátit to tý hloupý sousedce, která si nám pořád jen dobírá. A protože brácha, když má v ruce slepici toho víc vymyslí, tajně vběhl k sousedce a schoval jí nádoby s mlíky. To byl pohled na ní, jak se tvářila, když je hledala. Asi budeme muset bráchovi tu slepici dávat i do školy, aby mu to líp myslelo a dostával lepší známky, než teď tuhle hrůzu.

13


Sice to není úplně z DC, ale tak zmíním to tady. Občas takhle udělám výjimku, protože byla účast i hvězd z DC. Pojďme se tedy podívat jak to probíhalo a jaké byly nominace. Mám tu i pár srovnání z roku 2012 a 2013. Konaly se 9. 1. 2013. Jako první začnu u mojí oblíbenkyně Demi Lovato. Minulý rok se Demi ještě jako červenovláska zúčastnila People’s Choice Awards a získala několik nominací. Letos se ale Demi nezúčastnila. Nevím proč, ale je to škoda. Demi (2012)

Katy Perry (2012)

Miley (2012)

Selena (2012)

Katy Perry (2013)

14

Christina Aguilera (2013)


Bude Camp Rock 2? To je mi ale otázka. Tvrdí se tu 2 „domněnky. První je, že Disney Channel udělá Camp Rock 3 bez Demi Lovato, která to odmítla a bez Jonas Brothers, kteří to odmítli kvůli tomu, že tam nebude Demi. Původně v něm měli hrát One Direction, ale ti to odmítli, že se věnují hudbě. Už vzniklo i pár upoutávek na Camp Rock 3, takže to vypadá že bude. Měl být v létě 2012 a vypadá to, že se posune až na léto 2013, jestli vůbec bude. Druhá domněnka je, že Demi tajně točí Camp Rock 3. Docela bych tomu i věřila a byla ráda, kdybych tam viděla ji. Spekuluje se o tom, že právě kvůli Camp Rocku 3 je zase z Demi hnědovláska s ofinou. No uvidíme. V každém případě, kdyby byl Camp Rock podle DC a bez Demi, asi by se mi to moc nelíbilo, protože do Camp Rocku prostě Demi a Jonas Brothers patří. A Demi tam nádherně zpívá, jí snad ani nejde nahradit  (Jsem big lovatic :D) Mám tady pár fotek z Camp Rocku a Camp Rocku 2, protože už nevím o čem psát, protože jsem toho víc nenašla.:

15


A je tu zase ten článek, kde se můžu skvěle rozepsat a vyprávět vám něco ze „života“ KzW. Teď to bude na téma „Únor (Február) 2011“. Tak tenhle měsíc si pamatuju moc dobře. Začátek února to bylo super, vedlo se nám, přibývaly likes, měli jsme fajn kolektiv, ale pak…. V půlce února se to stalo.. 15.2. nám hackli KzW!  Nic se tam nedělo, jenom vyházeli adminky a hotovo. Snažili jsme se dělat všechno, ale nic nezabralo. Druhý den ráno jsem založila náhradní KzW a hned za 1 den jsme sehnali 200 likes, což byl pro nás obrovský úspěch! Pak další den se jedna z našich adminek domluvila s hackerkou, která KzW údajně ukradla. Vrátila nám zpátky KzW, ale ne na dlouho.. Přidala jsem VŠECHNY adminky, ale v tu dobu jsem netušila, že je mezi nimi zrádce. Takže asi po hodině co jsme KzW měli, nám ho zrádkyně ukradla znovu. Tentokrát jsem věděla kdo to byl. Jedna z adminek s jejím fake profilem, protože jakmile začala vyhazovat adminky, adminky to zpozorovaly a ozvaly se. Já se podívala do správců a viděla tam nějakej jinej FB a FB tý adminky. Než jsem ho stačila vymazat, vymazala ona mě. Byl to strašnej pocit. Fakt. Přesně před očima vám ukradnou stránku, kde šlo o sekundy. Kdybych přišla dřív, tak se to ani nestalo. A zavedla „nový režim“, že KzW nebude jen o KzW ale i o lásce a o módě… a chtěla i KzW přejmenovat, ale to nešlo, protože jdou přejmenovat stránky jen pod 100 like a když má stránka 2.700 like, tak co čeká? No a taky nám tam začaly skákat disliky, což nás velice mrzelo..  Ona byla totiž na všechny zlá a nepříjemná.. A pak už jsme to naštěstí dostali, protože nám pomohla jedna z adminek, která tu zrádkyni znala osobně. Tak nás tam všechny přidala, ale to nebylo všechno. Zase se vloudila chybička. Když jsme psali na stránku, nepsali jsme jménem stránky, ale jménem nás! Našich FB! Tak jsme si mysleli, že budeme muset stránku zrušit, ale naštěstí ne. Pak jsem zkusila pár adminů přidat a odebrat a jim to šlo! Takže takhle jsme to vyřešili  No a to už by bylo asi tak všechno, co se za ten měsíc stalo. Náhradní KzW jsme zase skryli a odkryli později (ale to je zase jiný příběh) Takže já se s vámi loučím, v dalším čísle se uvidíme. Vychází asi 12.2. 

16

KzW časopis 1/2013  

Další číslo KzW časopisu.

Advertisement