Page 1

1


OBSAH Rozhovor s adminkou Zuzkou ……………………………………………………… 3 Informace o stránce ………………………………………… ………………………… 4 Like x Dislike …………………………………………………..………………………….. 5 Nejlepší outfity Olivie Holt ……………….…………………………………………. 6 O filmu: Pako mých snů ………………………………………..…………………….. 7 Aktuální téma: Jennifer Stone ………………………………..…………………… 8 Móda ………………………………………………………………………………………….. 9 Bailee Madison jako Maxína ………………………………….………………….. 10 Přátelství Victorie Justice a Ariany Grande ………………………………… 11 Narozeninová oslava Seleny Gomez ………………………………………….. 12 Miley Cyrus a její rodina ……………………………………………………………. 13 Demi Lovato má nový klip! ………………………………………………………… 14 Ukončené seriály Disney Channel …………………………………………..…. 15 Nejhezčí Instagramové fotky léta …………………….………………………… 16 TOP 10: Nejlepších adminek na KzW! ………………………………………… 18 Na parket končí! ……………………………………………………………………….. 19 Žhavé novinky! …………………………………………………………..…………….. 20 Díl KzW ………………………………………………………………………………….…. 21 Filmy, hity ………………………………………………………………….………..…… 22 Novinky na DC ……………………………………………………………….…..…….. 23 Alíí vypráví …………………………………………………………………………..…… 24

2


ROZHOVOR S ADMINKOU ZUZKOU Tentokrát jsme vyzpovídali adminku Zuzku.  Já: 1.: Jak jsi se dostala na stránku a kolik tam bylo cca like? Zuzka: Totiž to zapájala som sa do veľa konkurzov no nevyšiel mi ani jeden, ale potom som sa a Alíí dohodla na takú výpomoc na stránke tak ma dala ako adminku  a vtedy bolo asi cca 10.000 Like Já: 2.: Jaké je to být adminka na stránce s 13 tisíci like? Zuzka: Je to úžasní pocit a hlavne keď sú fans Já: 3.: Jaký máš s adminkami vztah? Zuzka: Veľmi sa nepoznáme ale s niektorými ktoré poznám tak zatiaľ v pohode Já: 4.: A co fans? Zuzka: Fans ? proste MILUJEM ICH sú super všetci do jedného  Já: 5.: Co bys změnila na stránce? Zuzka: Asi nič stránka je dokonalá taká aká je teraz Já: 6.: Co si myslíš o tomto časopisu? Zuzka: Je to skvelí spôsob ako informovať fans o tom čo sa deje na DC a hlavne na stránke  Já: 7.: Kdybys byla hl. adminka ty,jak by se stránka vyvíjela a jaký by byl její cíl? Zuzka: Tak keby som bola ja adminka tak pochybujem že by stránka dosiala až 13.ooo like a bola taká super ako je teraz Já: 8.: Kdo z adminů (Alíí se nepočítá) je ti nejsympatičtější? Zuzka: *kikush* a ~L~ totiž to veľa adminiek nepoznám takže zatiaĽ tie 2 3


INFORMACE O STRÁNCE A jsme zase tady u vámi oblíbeného článku, kde se dozvíte novinky ze stránky a budoucí konkurzy. Takže začneme. Konkurz – Bohužel vás musím zklamat, tento měsíc konkurz nebude. Důvodů je. několik. Třeba ten, že je léto a já nechci sedět za počítačem a hlídat, abych nepropásla konkurz. Další je ten, že vás stejně přes den na FB moc není. Tak co, je léto, já to chápu . Minule jsem letěla od dědy, jenom abych mohla udělat konkurz… a zúčastnili se 2.. Z toho důvodu tento měsíc konkurz nebude. Navíc strávím spoustu času psaním tohoto časopisu… Soutěž – Máte poslední příležitost poslat nám fotku do soutěže o nejhezčí letní fotku! Soutěž probíhá už od 26.7. a končí již za týden! (19.8.) Stačí nám do zpráv nebo na stránku poslat fotku, napsat přezdívku nebo jméno a věk. Můžete si shánět like, tím je vaše výhra pravděpodobnější, I když nejhezčí fotku vybereme my . A teď to hlavní, VÝHRA – výhrou je adminství na naší stránce! Pak budeme mít ještě pár menších cen, ale ty prozrazovat nebudu . Like – Konečně jsme dosáhli vytoužené částky 13 tisíc like . Moc vám za to všem děkuju a doufám, že bude počet stale přibývat  Dny s někým – Je léto a teď obnovovat “Dny s někým” nebudu . Snažím se totiž být na FB co nejméně to jde. To same platí i u Sdílecích pondělí.

KZW ČASOPIS Stále hledám spolupracovníky! Práce to není nijak náročná. Do skupiny KzW časopisu, kde jsou všichni spolupracovníci a “redaktoři” napíšu témata do nového čísla a pak už je na vás jaké téma si vyberete . Na napsání článku je asi bez 4 dnů měsíc. A hledám i adminy na stránku KzW časopisu  Takže doufám, že se někdo z vás přihlásí  Stačí napsat buď přímo na stránku KzW časopisu, nebo na KzW, nebo třeba mně na FB  (Alíí Smile Debby).

4


LIKE X DISLIKE ZENDAYA COLEMAN

SIERRA MCCORMICK

Tie vlasy! :O Ten TOP! Tie topánky :O. Tie Nohavice! Proste WAU Takto sa vymódila Zendaya do štúdia MTV! Coleman Nám sa pačí kombinácia bledej hnedej a topu so vzorom. Zendaya, LIKE!

Sierra si na seba vzala trochu presvitavý šatový top. Doplnila ho opaskom. K tomuto typu šiat sa to hodí.

SELENA GOMEZ

BELLA THORNE

Tieto kriklavé šaty sa mne osobne páčia. Ružová, zelená a žltá. Plus na šatách je ich zajímavý strih. A zajímavý je i prostor pre nohy. Like for Selena.

Prekvapilo ma, ze si Bella vzala šiltovku, ktorá ji podle mne moc nesluší. Inak by to bolo v poho. Sorry Bella, Dislike.

5


NEJLEPŠÍ OUTFITY OLIVIE HOLT <- Myslím si, že tady Olivia zvolila opravdu krásné šaty, které z ní dělají citlivou jemnou duši . Je to takový “svěží vánek”.

Fotka z předávání cen. Šaty se k ní hodí skvěle, akorát tady Olivia zvolila troche “divnou” pózu, protože vypadá daleko tlustší..

Olivia take často sází na jednobarevné šaty, jako jsou zde na fotkách žluté, růžové, nebo modré 

6


O FILMU: PAKO MÝCH SNŮ HERCI : Sarah Hyland – Dylan Matt Prokop – Josh Sasha Pieterse – Amy Vanessa Morgan – Hannah Lili Simmons – Lola Když nejoblíbenější dívce ve škole, Dylan Schoenfieldové, omylem spadne její drahá značková kabelka do kašny, velmi ji překvapí, že tím, kdo ji vyloví, je Josh Rpsen – kluk, který sám sebe označuje za filmového nadšence.Dylan by se s Joshem nikdy nebavila, ale výměnou za záchranu kabelky souhlasí, že bude tématem jeho dokumentu, který připravuje do školní soutěže. Jakmile se ale spustí kamera, Dylan pomalu odhodí masku, za kterou se schovává a odhalí svou pravou osobnost.Jak Josh poznává pravou Dylan, zjišťuje, že toho skrývá mnohem víc, než by se mohlo na první pohled zdát

Věděli jste, že spolu Sarah a Matt (Dylan a Josh) chodí I doopravdy? No nejsou spolu sladcí?  Tento obrázek není z filmu, ale ze skutečnosti -> A “ponaučení” z filmu? Že ne všichni jsou takoví, jací se na první pohled zdají… Ale tak co si budeme povídat, je to Disney příběh, který většinou končí dobře, takže se nic jiného čekat nedalo 

7


AKTUÁLNÍ TÉMA: JENNIFER STONE OBECNĚ Jennifer Stone je americká herečka, která se narodila 12. 10. 1993 v Texasu. Kariéru začala už v šesti letech v malých divadlech, když jí bylo osm, začala spolupracovat s agenturou. Později dostala vedlejší roli v seriálech Dr. House, Beze Stopy apod. Nejvíce je Jennifer však známá díky své roli v Disney Channel seriálu – Kouzelníci z Waverly, kde hraje holku s poněkud podivným vkusem, a to Harper Finkle. FILMY Kromě filmu Kouzelníci z Waverly si Jennifer v roce 2009 zahrála take ve filmu “Táta v trapu” po boku Emily Osment a dabingovala seriál Phineas & Ferb (samozřejmě v anglickém znění). V roce 2010 se jí poměrně dařilo. Ve filmu “Válka blogerek” stvárnila hlavní hrdinku a to nebojácnou “Harriet”. V roce 2011 si po boku Nicole Anderson (JONAS) zahrála jednu z hlavních rolí ve filmu Protivný sprostý holky 2 (Mean Girls 2) a to Abby.

ZAJÍMAVOSTI Jejím oblíbeným jídlem je arašídové máslo. Přála by si tetování. Její slabinou je jezení cukru ve velkém množství. 8


MÓDA

9


BAILEE MADISON JAKO MAXÍNA Tahle 13. letá dívka, známá hlavně díky seriálu Kouzelníci z Waverly s rolí Maxíny se narodila 15. 10 . roku 1999. Má celkem 6 starších sourozenců. Nyní Bailee točí spoutu jiných filmů a seriálů a je daleko slavnější než její ségra, Kaitlin Riley, která je take herečkou. Ale teď zpátky k roli Maxíny v KzW. V díle “Tři Maxové a jedna malá slečna” Jerry přohlásí Maxe do spolku “Kultivovaných kouzelníků” a Max se snaží na kouzelníky udělat dojem, aby potěšil svého otce a dostal se k nim do klubu. Ale ti ho vůbec neberou vážně, mají z něj jen “šaška”. Max to samozřejmě nevidí. Poté tam přijde Justin a vychloubá se, že kdyby prozrazení kouzelníků nebyl pozadu v soutěži o rodinného kouzelníka, spolku by šéfoval on. Což se klubu samozřejmě nelíbí, proto řeknou Maxovi, aby přesunul termín kouzelnické soutěže, aby ho Alex s Justinem nemohli dohant. Max to udělá, oznámí Alex a Justinovi a ti se snaží ho přemluvit. Poté se Justin I Alex přemění na Maxe a jdou soutěž vrátit k původnímu termínu. Nešťastnou náhodou se ale sejdou všichni 3 Maxové, což vypadá celkem divně. Pak Alex s Justinem chtějí Maxe začarovat tak, aby měl menší sílu, ale nějakým nedopatřením ho promění v holčičku jménem Maxína, kterou hraje již zmiňovaná Bailee .

10


PŘÁTELSTVÍ VICTORIE JUSTICE A ARIANY GRANDE Vic a Ari se znají už od roku 2010! Poprvé se potkali na castingu do seriálu Victorious! Holky si hned padly do oka. Například u Miley Cyrus a Emily Osment nebylo přátelství zrovna od začátku! Ale Vic a Ariana si jsou prostě souzeni ! Vic a Ari se spolu dobře baví a přitom si užívají slávu  Nahrály spolu píseň s názvem LA boyz! Na internetu byl rozhovor kde mluvila Vic o Ari: VIC O ARI: Ariana je úžasná je s ní velká legrace a vždy se mě zastane! Často mi vyčítá, že jsem moc tvrdohlavá, ale to má pravdu ! Myslím, že je to skutečně neobyječná kamarádka a moc si jí vážím! Spousta lidí si myslí, že jejich přátelství není skutečné, protože si myslí, že ho holky hrají pouze pro svojí publicistu! Naopak jiní tvrdí, že je tomu naopak, že právě jejich přátelství je opravdu skutečné! Například u Seleny Gomez a Demi Lovato bylo přátelství prý opravdu jenom na „oko“, spoustu lidí zděsil fakt, že na Seleny narozeninové oslavě Demi nebyla! Fanoušci Ariany se nazývají Arianators a Victorie jsou Victorians. Ale je jisté, že Vic a Ari nejsou nejlepší kamarádky. Ano jsou si velmi blízké, ale půjde jenom o dobré kamarádství . Stejně je, ale skvělé , že se navzájem mají když potřebují pomoci ! Oni dvě si skvělé rozumí jelikož hrají ve stejném seriálu a mají tím pádem skoro stejnou slávu Nyní ale seriál Victorious (V jako Victoria) skončil (dá se stáhnout na uloz.to česky) a Victoria Justice pořádá své hudební turné. Ariana se také věnuje hudbě, nedávno jí vyšla nová písnička, tak jako Victorii, té vyšla písnička „Gold“.  11


NAROZENINOVÁ OSLAVA SELENY GOMEZ Nedávno “velká ségra” Selena Gomez oslavila svoje 21. narozeniny. Slavila vícekrát. A my tady máme info z oslav  1 OSLAVA Oslava se konala o víkendu (20. – 21. 7.). Jako první byla na seznamu hostů Demi Lovato, která se nejspíše nedostavila, tedy alespoň jsem neslyšela nic o tom, že by tam byla. Na oslavu dorazila např. Ashley Benson, se kterou si zahrála v známém filmu “Spring Breakers”. Jinak nechyběli ani její “neslavní” kamarádi. Selena během oslavy stačila natočit video z oslavy, ke kterému přidala písničku “Birthday” ze svého nového alba. Mimo to nova písnička “Slow Down” se už take dočkala svého klipu. Selena přidala na svůj Instagram spoustu fotek z oslavy, je vidět, že si jí opravdu užila. POPŘÁNÍ OD SELENATORS Spousta Selenators dělala k Seleniným narozeninám video s přáními. Tito Selenators ale Seleně popřáli osobně.

2. OSLAVA Tato oslava se konala 27. 7. na pláži v Malibu. Měla to být party ve velkém stylu, takže na oslavě nechyběl ani Justin Bieber, se kterým Selena údajně odjela po oslavě v jeho autě k němu domů. 12


MILEY CYRUS A JEJÍ RODINA - Miley má svou rodinu celkově velkou, a rozlehlou nepočítajíc její psí mazlíčky. - Její největší oporou jsou určitě rodiče! A to přesně Billy a Tish Cyrusovi - Už od mala věděli, že zrovna Miley bude jejich nejtalentovanější dítě. - Miley není jedináček, právě naopak, má 5 sourozenců ! - Její starší sourozenci Trace a Brandi jsou děti Tish z jejího předchozího vztahu, které byly adoptovány Billy Rayem, když byly velmi mladé. - Trace je zpěvák a kytarista elektro-rockové skupiny Metro Station, zatímco Brandi hraje na kytaru na koncertech Miley a založila kapelu spolu s Megan Park, hvězdou z The Secret Life of American Teenager. - Má také staršího nevlastního bratra, Christophera Codyho, z tátova předchozího vztahu - dále má mladšího bratra Braisona a mladší sestru Noah, která je také Možná znáte také kmotru Milí, .. Dolly Parton , která s Miley hrála v pár epizodách Hanny Montany - Do její Rodiny patří samozřejmě i Liam , Média to sice popírají ale Miley a Liam jsou pořád zasnoubení! Miley má nejen svých 5 sourozenců ale i 4 pejsky kteří taky tvoří její rodinu , a to Bean , Mary-Jane,Happy, a Floyd.

13


DEMI LOVATO MÁ NOVÝ KLIP! Všichni co Demi poslouchají určitě ví, že 17.7 Demi vydala nový videoklip k písničce Made in the USA. Demi je známá tím, že umí v člověku vzbudit svým zpěvem velké emoce. Povedlo se jí to u vás taky? PÁR ZAJÍMAVOSTÍ: - Demi nejdříve v tomhle klipu nechtěla být, ale protože je to klip oní, musela tam být, proto je tam podle Lovatics hodně málo . - Spolurežírovala tento klip a myslím, že se jí to hodně povedlo - Tento klip věnovala americkým vojákům a chtěla tím ukázat, že si velice váží jejich práce - V albu “DEMI” je jako druhá písnička právě MITUSA! (Made in the USA), jako první je Heart Attack (k tomu je už hotový klip a dokonce nedávno dosáhl 100 milonů zhlédnutí na Youtube, zatím jako jediný Demiin klip!) a další je Without the love, ke kterému se Demi chystá dělat klip! Potom další na řadě je moje oblíbená Neon Lights, tak uvidíme jestli i ta se dočká klipu.  Demi brzy oslaví se už 21. narozeniny! Rozhodla se, že je oslaví v Africe pomáháním druhým! V nedávném rozhovoru řekla, že je vděčná, že se dožila 21 let.. bylo to nejspíše kvůli tomu, že jí asi před měsícem zemřel její biologický otec Patrick Lovato. Demi s ním sice neměla nejlepší vztah, ale tak byl to její táta.. Takže Demi a její rodina to teď nemají vůbec jednoduché. 14


UKONČENÉ SERIÁLY DISNEY CHANNEL Nový článek, týkající se ukončených seriálů na Disney Channel. Myslím, že tenhle článek v našem časopisu uvidíte víckrát, protože opravdu hodně seriálů na Disney Channel skončilo. Nejdříve udělám stručný přehled seriálů, kterým už bohužel nepřibývají nové díly. Hannah Montana: Premiéra 1. série: v USA: 24. 3. 2006, v ČR: 2008 Poslední díl 4. série: v USA: 16. 1. 2011 v ČR: 23. 4. 2011 Sladký život na moři: Premiéra 1. série: v USA: 26. 9. 2008 v ČR: 4. 10. 2010 Poslední díl 3. série: v USA: 6. 5. 2011 v ČR: Zatím neukončeno JONAS: Premiéra 1. série: v USA: 2. 5. 2009 v ČR: 9/2009 Poslední díl 2. série: v USA: 3. 10. 2010 v ČR: 18. 12. 2010 Sonny ve velkém světě: Premiéra 1. série: v USA: 8. 2. 2009 v ČR: 5. 12. 2009 Poslední díl 2. série: v USA: 9.1. 2011 v ČR: 26. 6. 2011 H2O: Stačí přidat vodu: Premiéra 1. série: v USA: 7. 7. 2006 v ČR: Needitováno Poslední díl 3. série: v USA: 26. 4. 2009 v ČR: Needitováno V příštím čísle podrobněji rozebereme seriál Hannah Montana 

15


NEJHEZČÍ INSTAGRAMOVÉ FOTKY LÉTA Připravili jsme si pro vás dvojstránku nejhezčích letních fotek. Samozřejmě to budou fotky hvězd Disney Channelu  CHELSEA KANE Ještě za dob natáčení seriálu JONAS, později JONAS L.A. se jmenovala Chelsea Staub. Jméno si prý změnila aby udělala definitivní konec za natáčením seriálu a protože chtěla poznat nové věci. Je vidět, že si léto parádně užívá 

DEMI LOVATO Demi, jakožto porotkyně nové série X factoru má práce až nad hlavu. Nedávno jí vyšel nový klip a už teď plánuje další. Na svůj Instagram přidala tuto vážně překrásnou fotku, na které jí to hrozně sluší . Blond se jí náramně hodí, asi jako všechno . I outfit je úžasný .

EMILY OSMENT Že o Emily teď vůbec neslyšíme? To je sice pravda, ale I tak přidává stale nové a nové fotky na svůj Instagram. Samé grilovačky, posezení s přáteli, výlety… Je vidět, že si Emily léto parádně užívá 

16


BELLA THORNE Bella Thorne, která ještě donedávna hrála roli “CeCe” v pořadu “Na parket” přidala fotku s Tristanem. No nejsou spolu sladcí? Belle to strašně sluší, nejvíc se mi líbí ty její kraťasy a taky to tričko 

DEBBY RYAN Debby kromě fotek z natáčení Jessie (kterých je opravdu hodně)a kromě fotek s její milovanou kočkou na svůj instagram přidala fotku, kde je se svými kamarádkami v bazénu!

ASHLEY TISDALE Ashley nám nejspíše hlídá!  Přidala fotku, kde je oblečená jako víla! Jak roztomilé  Nedávno slavila na pláži v Malibu své UŽ 28. narozeniny! Ten čas strašně letí…

VANESSA HUDGENS Vanessa posílá vzdušný pozdrav! I tahle kráska a hvězda Muzikálu ze střední si léto plně užívá 

17


TOP 10: NEJLEPŠÍCH ADMINEK NA KZW! Někdo to bude brát jako urážku, že se do této TOP 10 nedostal, ale já bych spíš chtěla ukázat spoustu skvělým adminkám, z většiny už s name bohužel nespolupracují, protože odešly ze stránky, že byly ty NEJ. Chtěla jsem jim ukázat, že díky nim se stránka vyvíjí/vyvíjela tak, jak má. Vidím to tak, že tahle stránka bude dvojstrana, protože chci každý admince z téhle TOP 10 poděkovat a napsat co si o ní myslím. Takže začneme  Na naší stránce se vystřídalo už cca 70 adminů (nepřeháním!), takže to musí být pro vás čest dostat se do týhle nejlepší 10  

1. *Mysul*(bývalá): Pamatuji si, jak jsi dělala na KzW konkurz. Měla jsem tě v přátelích, občas jsme si psali. Ale pak, co jsi přišla do KzW se všechno změnilo. Poznaly jsme se a každý den jsme si psaly. Nejen já, skoro všechny adminky. DÍKY tobě se naše stránka rozšířila o pěknou řadu fanoušků. Byla jsi skvělá adminka, fanoušci tě měli rádi. Pokud si to čteš, chci jenom, abys to věděla . Bohužel nemám neomezený prostor v tomto časopisu, jinak bych se určitě rozepsala víc.  2. Ivy* (současná): Kromě mě je Ivy* jediná adminka, která na stránce vydržela tak dlouho. Přišla na Silvestra roku 2011 a je tam doteď! Už víckrát jsem říkala, že bez Ivy bych KzW asi opustila. Bez NÍ by to nemělo cenu. Když se něco stane, ona první mě informuje a pomáhá mi to řešit. Ne že by to ostatní neřešili, ale ona nejvíc. Proto jsem si z ní udělala zástupkyni hlavní adminky a vůbec toho nelituju! Děkuju ti zase všechno!  3. *G* (bývalá): Gabka… s tebou jsme se vždycky všichni skvěle zasmáli, fanoušci tě měli rádi.. Pomohla jsi, když bylo třeba. Pamatuju si, jak jsme si psaly o čokoládě a o Ferdovi.. to bylo nezapomenutelný! I tobě děkuju, že jsi na stránce byla.  Byla jsi na ní skoro stejně dlouho jako já . 4. *Natt* (bývalá): Bylo to někdy před koncem roku 2011, kdy tě jedna adminek doporučila k nám na KzW. A jsem ráda, že jsem tě vzala. Rozhodně si zasloužíš být v té TOP 10, protože 18


takové adminky jako jsi ty hledají všude. Je na tebe spoleh, splníš co slíbíš a skvěle se s tebou spolupracuje. Děkuju i tobě . 5. *Simča* (bývalá): Pamatuji si, jak jsi ještě nebyla adminka a když nám stránku ukradli, jak jsi psala, aby ji vrátili apod. I tebe měly fans hodně rádi. A nejen fans, ale i my, adminky . Děkuju i tobě . 6. *kikush* (současná): Už dlouho jsem neviděla tak skvělou adminku jako jsi ty! Musím ti hlavně poděkovat za shánění like na stránku, protože ty ses na tom podílela nejvíc a snažila ses pomoct . Přidáváš skvělé příspěvky, jsem s tebou maximálně spokojená. Takže děkuju i tobě.  7. *LL* (současná): Ty už jsi s name na stránce taky pěknou dobu, co? Nedávno jsi chtěla odejít.. Chtěla jsi ti jenom “říct”, že by to byla škoda.. jak pro mě, tak pro stránku, protože jsi jedna z TOP 10 nejlepších adminek, které na stránce kdy byly! Takže děkuju I tobě  8. ~Ł~ (současná): Díky tobě a admince *Adíís* se KzW zase vzpamatovalo. Bohužel jste se mi sem nevešly obě, tak to napíšu tak nějak pro obě, aby to *Adíís* nebylo líto. Děkuju, že jste na stránku přišly a doufám, že tady ještě dluho budete!  9. Adminka Zuzka (současná): Tobě chci “říct”, že přidáváš super příspěvky, jsi aktivní a fanoušci tě mají rádi. Ze začátku jsem si nemyslela, že tady tak dlouho zůstaneš, ale jsem ráda. Protože skvělé adminky jako jsi ty potřebujeme všichni . 10. Adminka M (současná): Sice už nejsi aktivní tak jako dřív, ale děkuju I tobě, že na stránce jseš. Díky tobě se fans dozví spoustu novinek ohledně DC.  Tak.. Víc se mi vás sem bohužel nevešlo, ale kdybych udělala delší výpis, určitě by zahrnoval adminku ˚Vikus˚, -Míšu, *aďu*, *T*, *N* a spoustu dalších. Chtěla jsem vám takhle poděkovat, protože si myslím, že poděkování před všemi fanouškami je nejhezčí a budete mít z toho radost . A chci podekovat I ostatním adminkám, které na KzW stale jetě máme. A kdyby se některá z bývalých adminek chtěla vrátit, může, klidně napište!  19


NA PARKET KONČÍ! Seriál Na parket končí! Pro spoustu lidí pohroma, pro jiné nic strašného. Mně to osobně taky mrzí, ten serial byl super, ale všechno jednou skončí. Nic netrvá věčně. Rozhodně to není konec světa . KzW už taky skončilo, všem to bylo líto, ale smířili jsme se s tím  Bella Thorne zrušila smlouvu! Právě kvůli ní se Disney Channel a spousta fanoušků na celém světě nedočká 4. série. Bella tvrdí, že chce dale rozvíjet její filmovou kariéru. Dostala nabídku filmu pod skupinou Disney a tu přijala. Proto se můžeme těšit na úplně nový film s Bellou Thorne 

Zendaya Coleman u Disney Channelu zůstává. Dostala roli v novém filmu Disney Channelu “Boys are dogs”. Co bude s ostatními herci není ale vůbec jisté. Třeba nechají kariéry u Disney Channelu a začnou točit filmy, nebo si objednají vlastní seriál asi tak, jak to udělala Debby Ryan ze seriálu Sladký život na moři, která má nyní vlastní seriál Jessie 

20


ŽHAVÉ NOVINKY! BRENDA SONG A TRACE CYRUS.. ZASE SPOLU? Už mi to připadá pomalu jako vztah Seleny a Justina Biebera. Nikdo neví, zda spolu ti dva chodí nebo ne. Po loňském skandálu, že byla Brenda údajně těhotná se ti dva rozešli.. A teď jsou spolu znovu?! Na amerických stránkách se dost často objevují články o nich jak vycházejí z restaurací. Ale co, je to jejich věc a když spolu chtějí chodit, tak ať chodí .Tahle fotka se objevila 4. 8. 

NAROZENINOVÁ OSLAVA OLIVIE HOLT 5. 8. slavila Olivia Holt své už 16. narozeniny! Oslava se však konala už v noci 2. 8.! Oslavy se zúčastnila např. Debby Ryan (ze seriálu Jessie), Blake Michael (ze seriálu Pes a jeho blog), Dove Cameron (kterou budeme moci vidět v novém seriálu “Liv a Maddie”), nebo Ryan Newman.

NOVÉ ALBUM ZENDAYI COLEMAN JIŽ BRZY! Nedávno bývalá hvězda seriálu Na parket! Zendaya Coleman (16) vydala nový singl s názevm “Replay”, ke kterému brzy vyjde videoklip (neví se kdy). Mně se osobně velmi líbí, je chytlavý a pouštím si ho dokola. Zendaya má opravdu krásný hlas, doufáme, že se jí podaří v hudbě prorazit tak, jako se to povedlo např. Miley Cyrus, Demi Lovato, nebo Seleně Gomez. Nebo se tomu alespoň přiblížit, protože Miley Cyrus a spol. se nedá vyrovnat . Už 17. 9. se dočkáme prvního alba Zendayi Coleman! 21


DÍL KZW Tentorkrát pro vás máme díl “Kouzelnické zkoušky”, který je posledním dílem 2. série. K Russovým přijede strýček Kelbo, který bohužel nenese dobrou zprávu. Kouzelnická komise totiž rozhodla, že VŠICHNI Russovi bez vyjímek musí znovu projít Kouzelnickými zkouškami. Což je samozřejmě problém, protože při Kouzelnické soutěži o kouzelníka rodiny mezi Kelbem, Jerrym a jejich sestrou Megan bylo pěkné dusno. Soutěž vyhrál Jerry, ale jelikož si vzal Theresu, smrtelnici, tak musel své kouzelné schopnosti předat Kelbovi, protože tvrdil, že by byl bez nich ztracený. Což Megan samozřejmě nemohla překousnout a s oběma bratry se přestala bavit. Jerry a Kelbo se při rozhovoru podřeknou a Alex, Justin a Max se dozví, že mají tetu. Poté se všichni 3 sourozenci vydávají na cestu za Megan, protože ji chtěli přesvědčit, aby se vrátila a zopakovala soutěž. Nejprve Megan nechtěla, ale pak se Alex povedlo jí přemluvit. Vrátila se ale s tím, že se jí Jerry a Kelbo omluví, což pro ně rozhodně nepřipadalo v úvahu. Poté se Megan sebrala a už se nevrátila. Alex, Justin a Max vymýšleli plan, jak zabránit tomu, aby přišli o své kouzelné schopnosti. Nakonec zahrají “divadlo” o tom, jak se mají rádi a moc je jim nechána. 

22


FILMY, HITY HITY Demi Lovato – Made in the USA Miley Cyrus – We can’t stop Selena Gomez – Slow Down One Direction – Best song ever Imagine Dragons – Radioactive Voxel – Trip Celeste Buckingham ft. Majk Spirit – I was wrong Celeste ft. Carmel Buckingham – Gone P!nk ft. Lily Allen – True Love Taylor Swift – Red The Wanted – Walks like Rihanna Union J – Carry You Kelly Clarkson – People like us FILMY Ladíme! (TIP!) – dá se stáhnout na czshare.com  - já ho viděla  Doba Ledová 4: Země v pohybu (animovaný, USA, 2012) Rychle a zběsile 6 (2013, USA) Spring Breakers (USA, 2013) Hostitel (romantický/sci-fi/USA, 2013) Gambit (komedie/krimi, USA, 2012) Kozí příběh se sýrem (animovaný/komedie, ČR, 2012) Čtyřicítka na krku (komedie, USA, 2012) Svatba mezi citrony (komedie/romantický, FR, 2012) Vrásky z lásky (komedie, ČR, 2012) – J. Bohdalová, R. Brzobohatý, I. Trojan Let’s Dance: Revolution (drama/romantický, USA, 2012) Líbáš jako ďábel (komedie, ČR, 2012) Školní výlet (komedie, ČR, 2011) Probudím se včera (komedie, ČR, 2012) – J. Mádl, F. Blažek 23


NOVINKY NA DC NOVÉ EPIZODY SERIÁLŮ 17. 8. 2013: Farma R.A.K. – díl 2x18 Pes a jeho blog – díl 1x12 Nakopni to – díl 2x03 24. 8. 2013: Farma R.A.K. – díl 2x20 Jessie – díl 2x13 Na parket – díl 2x14 31. 8. 2013: Farma R.A.K. – díl 2x21 NOVÝ FILM S BELLOU THORNE Bella si zahraje v novém filmu Disney Channelu “Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day” (ten název je strašně dlouho, to je strašné), ve kterém se objeví např. Steve Carell, Jennifer Garner, nebo Ed Oxenbould. Bude to tak další film ze série Disney Channelu, ve které si Bella zahraje. První byl Ne/přátelé  TEEN BEACH MOVIE Disney Channel uvažuje o 2. dílu tohohle filmového trháku! Jenom v USA premiéru sledovalo přes 8 milionů lidí. Půjde tento fenomén ve stopách Camp Rocku, který měl 1. díl v roce 2008 a druhý díl v roce 2010? V Česku nás premiéra čeká už po prázdninách! V USA byla 19.7.  Jsme zvědaví!  NOVÉ SERIÁLY DISNEY CHANNEL Mnoho seriálů skončilo, proto se musí natáčet nové. Mezi nové patří seriály: “Liv a Maddie”, který je o dvojčatech a v USA již měl premiéru. Olivia dostane vlastní serial “I did’nt do It”, který je také o dvojčatech. Bude se podobat pořadu “Co je Andy”? 24


ALÍÍ VYPRÁVÍ Ahoj! Dneska je 4. 8., za 8 dní vychází tento časopis a já na něm pracuju už teď. Zatím mám 4 články... Je 10:39 a za 6 minut mám jít oškrábat brambory, takže budu muset tuhle práci přerušit. Zatím se kouknu co mám rozděláno z minula, protože mi něco říká, že jsem si něco nechala na teď. Koukám, že jsem si zvýraznila něco se starými fotkami z časopisu 6/2013. Jenže já už ani nevím, co jsem to chtěla psát, no nevadí, přidám pár starých fotek z KzW .

A je 10:46! Musim jít, táta všechno vyžaduje přesně na minuty, takže abych ještě něměla nějakej problém… Je 11:13 a já jsem zase zpátky a jdu pokračovat v článkuPřidala jsem fotku z 8. 5. minulého roku, kdy nám ukradli KzW (tich panelů nahoře si nevšímejte)

A je zase konec  Další číslo vychází už 12. 9. 2013!  25

KzW časopis 8/2013  

Nové číslo KzW časopisu

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you