Page 1

1


OBSAH Rozhovor s adminkou ……………………………………………………………………………………..3 Informace o stránce ……………………………………………………………………………………….. 4 Nejlepší outfit Belly Thorne ………………….………………………………………………………… 5 Like x Dislike ………………………………………………………………………………………….…….…. 6 O filmu: Rádio Rebel ………………………………………………………………………………………. 8 Aktuální téma: Nicole Anderson ………………………………………………….…………………. 9 Móda …………………………………………………………………………………………………………….. 10 Jennifer Stone jako Harper ………………………………………………………………………….…. 11 Miley: “Chci mít zase dlouhé vlasy!” …………………………………………………………….... 12 Demi: Oslavila narozeniny v Africe! ……………………………………………………………..… 14 Ukončené seriály DC: Hannah Montana ……………………….…………………………..…… 16 Teen Choice Awards 2013 ……………………………………………………………………….……. 18 Přátelství Emily Osment a Miley Cyrus …………………………………………………….…….. 19 Ashley: “Jsme na vrcholu světa!” …………………………………………………..………………. 20 Fakta, která nevíte! ………………………………………………………………………..……………… 22 Oblíbená jídla celebrit …………………………………………………………………..……………….. 23 Žhavé novinky! …………………………………………………………………………..………………….. 24 Díl KzW ………………………………………………………………………………………..………………… 25 Filmy, hity …………………………………………………………………………………..…………………. 26 Novinky na DC ……………………………………………………………………………..………………… 27 Alíí vypráví ………………………………………………………………………………..…………………… 28

2


ROZHOVOR S ADMINKOU *VIKA* Tentokrát se k nám do rozhovoru dostala adminka *Vika*  Já: 1.: Jak jsi se dostala na stránku a kolik tam bylo cca like? *Vika*: Tak v ten deň bol konkurz (upravovací) a zúčastnili sme sa iba 2 tak som nejak mala šťastie no a na stránke bolo cca 10 000-11 000 Like Já: 2.: Jaké je to být adminka na stránce s 13 tisíci like? *Vika*: Super nikdy inde som na takej veľkej stránke nebola  Já: 3.: Jaký máš s adminkami vztah? *Vika*: V pohode  Já: 4.: A co fans? *Vika*: Sú najlepší  Já: 5.: Co bys změnila na stránce? *Vika*: Vobec ale vobec nič  Já: 6.: Co si myslíš o tomto časopisu? *Vika*: Super nápad aby fans vedeli nejaké novinky a podobne  Já: 7.: Kdybys byla hl. adminka ty,jak by se stránka vyvíjela a jaký by byl její cíl? *Vika*: Tak by stránka vobec nemala tol’ko like  Já: 8.: Kdo z adminů (Alíí se nepočítá) je ti nejsympatičtější? *Vika*: *kikush* a Ivy* 

3


INFORMACE O STRÁNCE

KZW: Vítejte u dalšího článku o informacích o stránce! Tentokrát to bude docela nabyté, máme toho hodně . Konkurz – Dobře, minulý měsíc konkurz nebyl, tak teď ho dám. Akorát přesně nevím kdy, jestli ve všední den, nebo o víkendu, protože všechny všední dny kromě pátku máme 7 hodin, v pátek pro změnu 4, ale většinou mám pátky nabytý. Takže já si myslím, že sobota bude asi nejrozumnější řešení, takže si konkurz dáme v sobotu 28. 9. od 17 hodin. Doufám, že se vás zúčastní hodně, ať má cenu to dělat  Soutěž o nejhezčí letní fotku – 19. 8. Jsme vyhodnotili soutěž o nejhezčí letní fotku, vyhodnocení najdete na stránce  Víkendové dny s někým – Hodlám tyto dny obnovit, akotát ne každý víkend, ale jen někdy. Ještě nevím kdy přesně, ale už I adminky na mě tlačí, abych je zase obnovila, takže sledujte naši stránku a dozvíte se víc . A jestli obnovím tyto dny, obnovím i sdílecí pondělí. Narozeniny – To snad není pravda! Naše stránka bude 27. 9. slavit 2 roky od založení! Ten rok od 1. narozenin strašně rychle utekl, přijde mi to jako včera. Takže jako loni, bude pro vás připravena spousta her s většinou adminek, protože tento den je jen jednou za rok, tak se bude spousta adminů snažit alespoň na chvíli být se stránkou (zní to divně, ale tak..). Pokud i vy nám budete chtít poslat nějaké hry, můžete a my je přidáme! Je to den pro vás, budeme se snažit vám co nejvíc vyhovět a co nejvíc si ho užít . Soutěže – Chystáme udělat zase nějaké soutěže, abychom vám zpříjemnili nepříjemný začátek školního roku.  Stačí sledovat stránky.. Profilovka a úvodka – Pořád platí, že nám návrhy můžete posílat do zpráv, nebo na zeď. Za každý návrh budeme rádi. Teď ale budou KzW narozeniny, takže můžete posílat narozeninové návrhy, protože budeme mít narozeninovou profilovku i úvodku.  4


NEJLEPŠÍ OUTFITY BELLY THORNE

Tady má Bella strašně pěkné šaty, náhrdelník i doplňky. Prostě to k ní všechno krásně jde 

Bella vypadá skvěle, i když si vyjde jen ven na ulici koupit si kafe .. No jak jinak, že?

Červené šaty a sepnuté vlasy k Belle krásně jdou!  Navíc se skvěle hodí na nějakou z akcí, kde je také Bella předvedla.

Tuhle fotku miluju! Strašně se mi 5líbí ty zelené šaty!

I Photoshoot do časopisu Seventeen dopadl skvěle.Bella prostě všude vypadá skvěle. )

Jedna z novějších fotek Belly, která je jak jinak než úžasná! Fotka je z letošních TCA 


LIKE X DISLIKE

Miley a Demi

Debby Ryan

Tohle je sice trošku starší fotka, ale musíme uznat, že to tady Demi a Miley strašně sluší! Miley je sice oblečená do velkého horka a Demi spíš do chladnějšího počasí, takže jim to k sobě moc neladí, ale i tak si od nás zaslouší like!

Debby má sice skvělý styl, akorát jí to spíš více sluší v košilích a svetřících, než v pestrobarevných šatech . Ani náramky se k outfitu moc nehodí, takže Debby, je mi líto, ale dneska od nás dostáváš dislike .

6


Bridgit Mendler

Victoria Justice a Zendaya Coleman

Bridgit, Bridgit. Tenhle outfit je sice trošku starší, ale nic ti k sobě moc neladí. Ten černý, obyčejný svetr bych vypustila a k té sukni bych dala něco veselejšího . Takže dneska tě taky nepotěším, dislike.

Holky, sice nemáte společnou fotku, ale musela jsem vás dát takhle dohromady, jinak by se mi to sem moc nevešlo. Oboum vám to strašně sluší, Vic má dokonalý outfit, všechno krásně sladěné a Zendaya má taky super outfit. U Vic se mi strašně líbí ta fialová bunda, u Zendayi zase květované kalhoty . Takže holky, dneska to máte za like!

7


O FILMU: RÁDIO REBEL Tara Adamsová je uzavřená prvačka na střední, která se za nic na světě nepřiměje k tomu, aby ve třídě nahlas promluvila, a už vůbec ne když je u toho populární rocker Gavin. Pro Taru není nic trapnějšího, než když ji učitelka na dramaťáku dá během hodiny do skupiny s Gavinem a Stacy, školní královnou, se kterou šel Gavin na ples. Bez ohledu na svou plachost ve škole si sama ve svém pokoji Tara hraje na Rádio Rebela, které brzy ve škole získá spoustu fanoušků. Mezitím Gavi sní o té tajuplné moderátorce, stydlivá Tara před ním i nadále sotva dokončí větu. Spolužáci touží odhalit identitu Rádio Rebela a popularita pořadu se rozšíří po celém Seattlu. V tuto chvíli se Tařiny dva světy pomalu potkávají, což dosahuje vrcholu ve chvíli, kdy je Rádio Rebel nominovaná na královnu školního plesu. Proti tomu se postaví škola a ples zakáže, což způsobí odliv jejích fanoušků. Tara teď pracuje se dvěma ještě odvážnějšími plány – zorganizovat alternativní ples a odhalit, že ona je Rádio Rebel. Hrají: Debby Ryan (Tara), Sarena Parmar (Audrey), Adam DiMarco (Gavin), Merritt Patterson (Stacy)

8


AKTUÁLNÍ TÉMA: NICOLE ANDERSON Základní informace: Věk: 23 let Datum narození: 29.8.1990 Znamení: Panna Výška: 160cm Její celé jméno je Nicole Gale Anderson. Narodila se v Rochesteru v Indianě. Její sourozenci jsou: Starší bratr Ken a mladší sestra Nadine. Jako malá soutěžila v gymnastice. Ve 13 letech byla odměněna stipendiem do Georgia's Barbizon modelingové školy. Od té doby se oběvuje v tisku a televizi, jako třeba v Mary - Kate and Ashley Online Clothing a dalších. Od roku 2005 se oběvuje v televizi pravidelně. Dostává nemálo epizodních rolí v televizních seriálech jako jsou Hannah Montana, Zoey 101, Unfabulous a další. Oběvuje se na stanici ABC Family v televizním filmu Princess. V roce 2008 se Nicole stává členkou Disney stars a oběvuje se v seriálu Jonas jako Macy Misa. Zde poznává Chalseu Staub a stávají se dobrými kamarádkami. V tomto roce se Nicole ještě objevuje na obrazovkách ABC Family jako Kelly Parker v několika epizodách seriálového dramatu Make It or Break It a pokračuje v nové sezóně.

9


MÓDA

10


JENNIFER STONE JAKO HARPER Jennifer Stone (neboli Harper) se v seriálu Kouzelníci z Waverly objevila již od prvního dílu jako nejlepší kamarádka hlavní postavy – Alex. Když se někoho zeptáte, co by řekli o postavě Harper, ve většině případě odpoví, že je to postava s poněkud zvláštným vkusem. Harper si totiž sama šije oblečení, většinou šaty s kytkami, mědvedy a různými tvary a věcmi. Harper si také předělává oblečení, které nosila jako malá, aby ho mohla nosit i nyní. Nebo, jak Harper dala Justinovi kožich, který je z jejích vlasů. Ale kromě toho, je Harper také velice dobrá studentka, narozdíl od Alex a velmi věrná kamarádka, která drží slovo a Alex nikdy nezradí. Kromě toho, je zamilovaná do Justina, což dává najevo poměrně zvláštním způsobem, takže o ní Justin moc velký zájem nemá. Později ale začíná chodit se Zekem  Kromě toho je Harper také velmi bláznivá, když se něčeho bojí, uteče a řekne “Uvidíme se na těláku!”.

11


MILEY: “CHCI MÍT ZASE DLOUHÉ VLASY!”

Miley už má své krátké vlasy přes rok, a vypadá to, že chce znovu svou krásnou dlouhou hřívu zpět! Pro německý časopis Promiflash, v rámci rozhovoru na začátku července (júla) řekla, že jí její krátké vlasy nudí a chce si nechat narůst dlouhé Sice to nezní moc logicky, poněvadž taky hned po ostříhání řekla, že se ke svým dlouhým loknám už nevrátí. Došla mi taky věc že si je Miley bude chtít nechat narůst tak na červen (jún) 2014, kdy by pravděpodobně měla být uskutečněna svatba s Liamem, a proto Miley taky chce dlouhé vlasy. Jak přesně mají nové ‚dlouhé‘ vlasy Miley vypadat ? .. Řekla že to má být něco na způsob copu až po zadek. Že počká až jí více porostou a pak si dá příčesky. Rozhodně je neočekávejte ještě letos, tedy podle mě je ještě tento rok mýt dlouhé nebude a to kvůli albumu (BANGERZ), na kterých je nafocena v krátkých vlasech;) A proto by hned přeci neměnila svůj vzhled Tím že bude mít Miley zase Dloouhé vlasy, tak si ale zase nemyslím že se bude chovat a oblíkat stejně jako předtím. Miley svoji změnu na dlouhé vlasy odůvodnila taky tím, že se po ní lidi opakují , tím myšleno její účes a proto je už asi nechce;) Jsem ráda že Miley chce dlouhé vlasy zpět, ale tyhle se mi samozřejmě taky zamlouvají.

12


Miley už se na své vlasy hodně těší! Dokazují to i nové fotky, na kterých má Miley takové malé roztomilé culíčky . Miley nedávno vypustila svůj nový singl “Wrecking Ball”, který sklidil poměrně velký úspěch. Nyní (k 4.9.) má Miley u singlu 5 milionů zhlédnutí, což je na písničku bez videoklipu skvělé! A její nový album s názvem “Bangerz” vyjde už 8. 10. ! . Název tohoto albumu zveřejnila Miley teprve poté, co dosáhla 13 milionů followerů na Twitteru.

13


DEMI: OSLAVILA NAROZENINY V AFRICE! A je to tady! Tak téhle megastar, kterou proslavil Disney Channel je 21 let! Přijde mi to jako nedávno, co se točil Camp Rock a co jsme jí víádali na DC s novými a novými díly Sonny ve velkém světě, kde stvárnila hlavní roli Sonny. Tento seriál však v roce 2010 skončil kvůli Demiině bulímii (porucha příjmu potravy) a Demi DOBROVOLNĚ nastoupila do léčebny. Poté se z ní stala velice silná osoba – to můžete vidět ve videoklipu Skyscraper (a hlavně tedy v textu té písničky).

Demi dostala od svých Lovatics a nejen od nich krásný dárek a to další Vevo Certified! (100 milionů zhlédnutíu nějakého svého klipu). Minulý měsíc to byl (jako prvníze všech) Heart Attack (první singl z jejího nejnovějšího albaDEMI) a nyní I Skyscraper! (song, díky kterému se Demi úspěšněvrátila do “světa celebrit” po návratu z léčebny). Skyscraperzískal 100 milionů 15.8. . A teď jsem se podívala na počet zhlédnutí singlu Give Your Heart a Break a zjistila jsem, že I ten dosáhl 100 milionů zhlédnutí!  (dnes, k 5.9. 2013má cca 100 600 zhlédnutí). Lovatics, nezapomeňte sledovatještě nejnovější klip Demi – Made in the USA, který má něco málo přes 20 milionů. .. A take klip La la land, který má skoro90 milionů zhlédnutí. 14


Ale teď zpátky k narozeninám Demi. Jak jsme v minulých číslech psali, Demi se rozhodla, že oslaví svoje 21. narozeniny (v Americe je to plnoletost) právě pomáháním dětí v Africe! Objevilo se spoustu fotek Demi, její rodiny a její nejlepší kamarádky Marissy. Dokonce tam pro Demi obyvatelé Afriky udělali I oslavu! Demi video z oslavy dala na internet a je vidět její výraz, když přišla a uviděla tu krásu. Přečtěte si, co Demi o strávení narozenin v Africe řekla: “Chtěla jsem památný a smysluplný způsob jak oslavovat a ne mít velkou párty. Věděla jsem že cestovat

s Me to We a s nadací Free The Children mi dá příležitost, aby mi přidal zkušenosti do života a nezapomněla na svoji rodinu a přátele”. Mám pocit, že nejlepší způsob jak oslavit něčí narozeniny je odložit a pomáhat . "Narozeniny jsou oslavou života a lidé jsou velmi požehnaní udělat to v 21 letech. Takže poslední věc, každý by měl něco dělat na své narozeniny, ne se otravovat sami se sebou a pít alkohol.

15


UKONČENÉ SERIÁLY DC: HANNAH MONTANA Je to sice docela dlouhá doba, co tenhle seriál skončil, ale v každém případě o něm musíme napsat. Byl/je to jeden z nejúspěšnějších seriálů na Disney Channelu. Je dokonce tak úspěšný, že ho vysílala I TV Nova, nyní ho vysíláSmíchov a bude ho I vysílat nový televizní kanál stanic ČT a to sice kanál pro děti. Seriál se na Disney Channelu (v USA) začal vysílat 26. 3. 2006, v Česku byla premiéra až v roce 2008. Seriál je o mladé Miley Stewart, která je během dne normální holkou, chodící do školy a přes noc popovou hvězdou jménem Hannah Montana. Její tajemství ví akorát její rodina a v 1. díle 1. série se o něm dozvídá i její nejlepší kamarádka Lilly, která Hannah doprovází na akce pod jménem Lola. Poté se to dozví i kamarád Oliver, který byl do Hannah zamilovaný, takže to pro něj byla těžká rána. Mimo těhle postav v seriálu můžeme spatřit i postavu Rica, který vlastní stánek na pláži, blízko které Miley bydlí a kam každý den chodí a kterého Jackson (bratr Miley) pracuje. Také v seriálu vystupují: Jake Ryan (v hodně dílech je 16


Mileynin přítel a slavná popová hvězda), Amber a Ashley (které si z Miley a Lilly utahují), Joanne (se kterou se Lilly často dohaduje a pře), Sarah a další. Mimo to si v seriálu zahrálo daleko více herců, seznam je opravdu veliký, třeba jen v jednom dílu. A těmi byli např.: Sterling Knight (hraje Chada Dylana Coopera v Sonny), Selena Gomez (hraje postavu Mikayla), Noah Cyrus (skutečná sestra Miley Cyrus), Brenda Song (hraje postavu London Tipton), Dylan Sprouse, Cole Sprouse, Ashley Tisdale, Debby Ryan, Nicole Anderson .. a další. Seriál končí 4. sérií tím, že Miley řekne své tajemství o Hannah Montaně veřejnosti. Mimo to má seriál take film. A jako jeden z nejoblíbenějších seriálů se take dočkal 4. série, která pro pořady Disney Channelu většinou bývá konečnou… (některé serirály měly třeba jen 2 nebo 3 série!) V USA bylo finale 4. série 16. 1. 2011, u nás to bylo 23. 4. 2011.

17


TEEN CHOICE AWARDS 2013 Letošní TCA se konaly 11. 8. a zúčastnilo se jich mnoho celebrit. Bylo mnoho ocenění, ale my jsme vám sem dali jenom ta “nejdůležitější”  Ocenění..nejlepší..: Zpěvačka: Demi Lovato Hip Hop/ Rap umělec: Macklemore & Ryan Lewis Country: Zpěvačka: Taylor Swift Osobnost: Žena: Demi Lovato, X - factor Rozchodová píseň: Selena Gomez – Come & Get It Píseň: Zpěvačka: Demi Lovato – Heart Attack R & B/ Hip Hop píseň: Macklemore & Ryan Lewis – Can’t Hold Us Country píseň – Taylor Swift – We Are Never Ever Getting Back Together Letní píseň – Miley Cyrus – We Can’t Stop Letní zpěvačka – Selena Gomez Hvězda reality show: Muž: Nick Jonas, Married to Jonas Zloděj scén: Žena: Miley Cyrus, Dva a půl chlapa Ikona ve stylu: Miley Cyrus Krásná žena: Selena Gomez

18


PŘÁTELSTVÍ EMILY OSMENT A MILEY CYRUS Miley Cyrus(Miley, Hannah) a Emily Osment(Lilly) se seznámily při natáčení seriálu Hannah Montana, který se začal vysílat v roce 2006. Zprvu se nesnášely, ale pak se z nich staly kamarádky . Všechny překvapilo(hlavně Miley) když Emily napsala na Twitter: "@MileyCyrus potřebuji tě zpátky v mém životě, brácho." Miley zanedlouho odpověděla: "@EmilyOsment chybíš mi. Mluv se mnou na DM." O jejím přátelstvím s Miley, jelikož jí někdo napsal, že by už Miley neměla následovat, protože Miley ji už nějakou dobu nenásleduje, jelikož se zřejmě delší dobu nestýkají. Hodně Smilers to začalo retweetovat a také přeposílat Miley, aby se na to podívala. Myslím, že Emily to řekla opravdu pěkně.

19


ASHLEY: “JSME NA VRCHOLU SVĚTA! Ashley Tisdale (28) se právě cítí jako na vrcholu světa! A víte proč? Protože ji její přítel Christopher Frech požádal o roku! Ashley se o zasnoubení zmínila slovy: “Nejlepší noc mého života. Jsme na vrcholu celého světa.” Jeden ze zdrojů dodal, že se to odehrálo ve 103. patře budovy Empire State Building, že to bylo velice romantické a že je Ashley u vyrtžení. S Christopherem se dala Ashley krátce po rozchodu se Scottem (se kterým jí to podle mého vice slušelo) v prosinci 2012, což není tak dlouhá doba. Myslíme, že si Ashley bude pamatovat den 9. 8. snad napořád, v ten den její zasnoubení proběhlo . Mimo její milostný život se Ash daří take v herectví. Nedávno přišel do kin film Scary Movie 5, brzy přijde další nový film, takže jen tak dál! 

20


Takže Ashley přejeme jen to nejlepší a ať se jí v manželství s Christopherem líbí . Byli bychom neradi, kdyby to bylo jedno z manželství, které moc dlouho netrvá a kdyby se Ash trápila.. To by se určitě neblíbilo ani její nejlepší kamarádce Vanesse Hudgens (24), kterou Ash nedávno s Christopherem navštívila. Vanessa si teď stejně jako Ashley libuje v lásce, akorát s Austinem Butlerem (22). Třeba se taky zasnoubí, necháme se překvapit 

21


FAKTA, KTERÁ NEVÍTE!

Selena Gomez odmítla roli v HSM! Selena cítila, že to bude dobrá příležitost pro někoho jiného, navíc se sama chtěla věnovat vážnějším rolím. Bohužel se ani neví, jakou roli měla Selena hrát.

Ačkoliv Bridgit vyrůstala ve Washington DC, jakmile se v 11 letech přestěhovala do San Francisca, najala si agenta a za 2 roky získala svoji první roli!

Když sledovala Zendaya Coleman Hannah Montanu, plakala, že nikdy nebude slavná A teď má pěkně rozjetou kariéru! 

Píseň Remember December je o Traci Cyrusovi! V prosinci (decembru) 2009měla Demi s Tracem (bratrem Miley) krátký vztah. Remember December (Vzpomeň si na prosinec) tedy pojednává o jejich vztahu.

Chelsea Staub si po skončení seriálu JONAS změnila příjmení!

Sterling Knight se ucházel o roli Troye v HSM!

Nyní je to už Chelsea Kane. Změnila si příjmení prý proto, aby jí už nic nespojovalo s Disney

Sterling chtěl hrát Troye ve filmu Muzikál ze střední, přišel na konkurz, ale roli mu vyfoukl Zac Efron.

22


OBLÍBENÁ JÍDLA CELEBRIT

Debby Ryan Kuřecí nudlová polévka

Selena Gomez Pizza s houbami

Demi Lovato Mexické jídlo se sýrem

Ashley Tisdale Čokoláda, sushi, hranolky, třešně

Bridgit Mendler Čokoláda, saláty

Vanessa Hudgens Čokoláda, sushi 23


ŽHAVÉ NOVINKY! NOVÝ VIDEOKLIP OD MILEY – WRECKING BALL! A je to tady! Další velice očekávaná písnička od Miley Cyrus “Wrecking Ball” má konečně klip! Jak se vám líbí? . Je to něco “úplně” jiného než WCA . Klip režíroval legendární Terry Richarson!, který je znám svojí originalitou a v klipu je to jednoznačně vidět!  LIAM HEMSWORTH SE MÁ ROZEJÍT S MILEY! Liam Hemswort, Mileynin snoubenec (zasnoubili se loni) se má rozejít s Miley! Tlačí na něj tím jeho rodina a management. Tvrdí, že na něj má Miley špatný vliv a že by mu mohla ohrozit image. Co ho “dorazilo” bylo vystoupení na VMAs, kde Miley twerkovala a Liama se toto vystoupení nehorázně dotklo. Chcete aby Liam s Miley zůstal, nebo by se s ní měl rozejít?  DEMI LOVATO NAPSALA KNIHU! Demi Lovato 9.9. na Twitteru oznámila, že napsala knihu “Staying Strong: 365 Days A Year”! Ve které bude psát o svých pocitech, o své cestě, bude radit, na každý den (v roce) má pro čtenáře připravený nějaký citát, osobní reflex a cíl. Tato kniha se začne prodávat už v listopadu (novembru)!  Myslím, že to bude něco jako Miley napsala knížku “Milníky na mé cestě”, akorát zde bude mnohem vice emocí, jako ve filmu “Stay Strong”  ZAČALO NATÁČENÍ NOVÉHO FILMU S BELLOU THORNE! Začalo natáčení nového filmu od Disney s Bellou ThorneAlex And The Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day. První natáčecí den byl 26.8. a Bella na twitter napsala: “První den natáčení je jako první den ve škole.. nervové, jsem nadšená a doufám, že bude dobrý oběd, hehe! Dobré ráno všichni! Mějte pěkný den! 24


DÍL KZW Tentokrát jsme si pro vás připravili díl “Hodiny výtvarky” . Díl se nachází v 2. sérii, konkrétně 2x15. Alex chodí na hodiny výtvarky, které jí jako jediný předmět docela baví, tak se snaží zdržovat na hodinách co nejvíce. Jednou učitelka ji řekne, aby místnost uklidila, což se Alex zrovna moc nelíbí. Tak Alex vytáhne hůlku a zakouzlí si. Jenže ji uvidí učitelka a je ji divné, jak je možné, že tak rychle uklidila místnost. Proto se jí zeptá, jestli je kouzelnice, což Alex samozřejmě popře. Později ale učitelka požádá Alex, aby zrušila kouzlo, kterým ji proklel TJ, když se spolu rozešli a udělal z ní čtyřicetiletou ženu. Alex ji tedy odčaruje, profesorce je znovu 16, Alex děkuje a slibuje, že její tajemství nikdy neprozradí. Poté ale není učitel na výtvarku. Nejdříve si předmět vezme pan Laritate, což Alex nevyhovuje, protože je zvyklá na poněkud jiné vyjádření umění a tvrdí, že výtvarka je vyjádření sama sebe. Poté ji tedy pan Laritate řekne, aby tedy učila ona, což přijme. Mezitím Max si “vymyslel”, že trpí zvláštní nemocí a proto do Stanice přijíždějí známé celebrity.

25


FILMY, HITY Hity:

Novinky:

Avicii – Wake Me Up Miley Cyrus – Wrecking Ball Selena Gomez – Slow Down Demi Lovato – Made in the USA

Justin Bieber – Heartbreaker Katy Perry – Roar Enrique Iglesias – Turn The Night Up Jason Derulo – The Other Side

The Wanted – We Own The Night Walks like Rihanna One Direction – Best Song Ever One Republic – Couting Stars Avril Lavigne – Rock n’ Roll Taylor Swift – Red The Script – If You Could See Me Now Kelly Clarkson – People Like Us Imagine Dragons – Radioactive Pink ft. Lily Allen – True Love Macklemore & Ryan Lewis ft. Mary Lambert – Same Love Ellie Goulding – Burn Filmy: Sammyho dobrodružství 2 (animovaný, Belgie, 2012) Království lesních strážců (animovaný, USA, 2013) Drsňačky (komedie/krimi/drama, USA, 2013 – se Sandrou Bullock) Rychle a zběsile 6 (akční/dobrodružný/krimi/thriller, USA, 2013) Kozí příběh se sýrem (animovaný/komedie/rodinný, ČR, 2012) Paranormal Activity 4 Madagaskar 3 Machři 2 Šmoulové 2 Já, padouch 2 Smrtonosná past: Opět v akci Včelka Mája 3D Mládeži nepřístupno Scary Movie 5

26


NOVINKY NA DC NOVÉ DÍLY SERIÁLŮ 14.9. – Hodně štěstí, Charlie – 3x17 Pes a jeho blog – 1x15 Královská dvojčata – 2x10 Austin & Ally – 1x11 21. 9. – Nakopni to – 2x06 Hodně štěstí, Charlie – 3x19 28. 9. – Na parket – 3x13 Hodně štěstí, Charlie – 3x20 29.9. – Farma R.A.K – 3x01-02 30.9. – Jessie – 2x11 6.10. – Nakopni to – 2x07 Farma R.A.K – 3x03 Hodně štěstí, Charlie – 3x22-23 11.10. – Pes a jeho blog – 1x11 12. 10. – Sladký život na moři – 3x13, 3x15 Austin & Ally – 1x12 13.10. – Nakopni to – 2x08 Farma R.A.K – 3x04 Královská dvojčata – 2x11

TEEN BEACH MOVIE (FILM MÝCH SNŮ) PREMIÉRA) Už tuhle sobotu můžeme sledovat premiéru velmi očekávaného letního film u Disney Channel – Film mých snů!V hlavních rolích: Ross Lynch (Austin & Ally) a Maia Mitchell. Podle článků, co jsem četla, si tvůrci dali na filmu opravdu záležet (jak jinak, každý se snaží udělat svůj film co nejlepší), tak se těšíme na premiéru! 

NOVÁ SÉRIE NAKOPNI TO! A FARMY R.A.K. Můžeme se dočkat 4. série Nakopni to!, ovšem bez Olivie Holt. Natáčení začne brzy. Premiéra nové série Farmy R.A.K. (3. série) bude již 29.9. na Disney Channel! . China prozradila, že všechny postavy půjdou na konkurz na exkluzivní a prestižní internátní školy 27


28


ALÍÍ VYPRÁVÍ Ahoj! Tak jsem tady zpátky!  Po měsícové pauze si už ani nepamatuju, kde jsem naposledy skončila. Á, už vím. A nepřipravila jsem si žádné téma na tohle číslo. Takže udělám téma “Největší úspěchy naší stránky” .. doufám, že budu mít dost materiálu.

Tak jsem toho zase moc nestačila napsat . Jinak ty první 3 obrázky jsou dosažené liky, pěkná čísla .. a poslední fotka je stará 2 měsíce a je tam vidět, kolik zobrazení má KzW časopis  Nejvíce je okolo 1800. Další číslo vychází 12. 10. 2013  29

KzW časopis 9/2013  

Nové číslo KzW časopisu

Advertisement