Page 51

uudised

Uued moemärgid Kaubamajas Kevad paneb uued soojad tuuled puhuma ka Kaubamajas, kuhu on lisandunud uusi, kuid juba tuntud ja armastatud kaubamärke. Meestemaailmas on kohad sisse võtnud Boss Green ja Versace Jeans. Boss Greeni kevadsuvine kollektsioon toob endas kokku stiili ja sportlikkuse. Kevadkollektsioonist leitavad rõivad ja vabaajajalatsid muudavad iga mehe välimuse puhanud ja värskeks. Versace Jeans toob aga Versace kaubamärgi tuntud edevuse vabaajarõivastesse. Terane stiil, nooruslik suhtumine ja kartmatu iseseisvus iseloomustavad Versace Jeansi teksasid, kudumeid ning nahk- ja tänavarõivaid.

Unikaalne Pandora avab oma esimese esinduskaupluse Tartus Taani päritolu ehtemärk Pandora pole tõelistele ehtegurmaanidele tõenäoliselt võõras nimi. Pandora sai alguse aastal 1982 Taanis, kui kullassepp Per Enevoldsen ja tema abikaasa Winnie hakkasid Taist ehteid importima, müües neid kohalikele klientidele. Tänaseks on Pandorast saanud ettevõte, mis disainib ja toodab ise kvaliteetseid ja omanäolisi ehteid, müües neid enam kui 100 riigis üle kogu maailma.

Kingamaailm valmistab sel kevadel rõõmu Love Moschino kaubamärgi austajatele, sest just need särtsakad aksessuaarid säravad nüüd Kaubamaja Kingamaailma riiulitel. Kuid see pole ainus uudis Kingamaailmast – kohale on jõudnud ka Trussardi Jeansi valik.

Pandora lähtub põhimõttest, et iga naine on unikaalne, mistõttu soovib ettevõte pakkuda kõrgekvaliteetseid, erilisi, käsitsi viimistletud ning modernseid ehteid taskukohaste hindadega, et julgustada naisi rohkem väljendama oma ainulaadsust. Igal naisel on oma lugu rääkida, oma isiklik kollektsioon erilistest hetkedest, mis teeb temast just selle, kes ta parasjagu on. Pandora pakub võimaluse luua omale just selline ehe, nagu kandja ise soovib, et lõpptulemus oleks kordumatu ja selle kandjale täielikult omane. Nii saab Pandora tuntud charm bracelet’il ise valida, millised helmed kombineerida kas sterlinghõbedast, 14-karaadisest kullast, nahast või kangast käeketiga. Lisaks leiab Pandora laiast ehtevalikust kõrvarõngaid, sõrmuseid, kaelakeesid ja ripatseid.

Kõige suurem ilu-uudis tuleb aga seekord Kaubamaja Ilumaailma juuksehooldustoodete poole pealt, kuhu on saabunud Kardashian Beauty. Õed Kim, Kourtney ja Khloé Kardashian viisid ellu oma unistuse ja tõid turule omanimelise kvaliteetse juuksehooldustoodete sarja, mida saad nüüd osta ka Tartu Kaubamaja Ilumaailmast ja seda igati mõistlike hindadega. Õdede soov oli jagada luksuslikke koostisosi, mida nende tooted sisaldavad, ka oma fännidega. Kõik tooted on testitud ja kooskõlastatud kolme õe poolt, et fännide vannitoariiulitele ei jõuaks midagi, mida armastatud õed ise seal ei näeks. Kardashian Beauty juuksehooldustooted pakuvad professionaalset juuksurisalongi kvaliteeti.

Pandora esimene esinduskauplus Tartus avab Tartu Kaubamaja 1. korrusel uksed märtsis.

51

Moekuulutaja kevad 2017  
Moekuulutaja kevad 2017  
Advertisement