Page 34

Disko ja geomeetria muudavad ehtemaailma suundi Kõrvarõngaid ei pea kandma enam traditsiooniliselt mõlemas kõrvas, need ei pea olema sümmeetriliselt paigutatud ega isegi mitte ühesugused. Ihaldatuimad on kõrvakaunistused (ear jacket), milles on mõõtmatu kogus peenetundelist karakterit ja julget isikupära. Pildil on ka suured diskoajastu XXL-suuruses rippuvad kõrvarõngad.

Tekst: Kristiina Kõllo, Goldtime Fotod: tootjad

Sel kevadel toimub ehtemaailmas midagi enneolematut. Võimalik, et lausa vormiuuenduste revolutsioon, kuna kõige värskemate trendide puhul pole miski enam omal kohal. Kõik, mis pärineb 80ndate lõpu või varajastest 90ndate moest, on 2017. aasta kevadel rohkem kui trendikas!

Sõrmused ei asetse enam seal, kus varem, vaid jäävad nii-öelda poolele teele, ehtima sõrme tippu − sõrme tipp oma graatsias kannab uue rolli kaunilt ja eriliselt välja. Käevõrud on geomeetrilised või naudivad lihtsalt rohket metallipinda selle täiuslikus poleeringus, olles samal ajal iseteadlikult minimaalse iseloomuga. Kaelad saavad trendikalt ehitud, kui neid on kaunistama seatud pilkupüüdvad choker-stiilis keed, nahk- või sametpaelad. Sümbolitest teevad ehtemoes võimsa tagasituleku tähekesed ja ristid. Thomas Sabo on üks kaubamärkidest, kes kasutab ristisümbolit, tähekesi kohtame rohkelt Sif Jakobsi valikus.

Ehtemaailma revolutsioon toob oma muutunud loomuga nii palju uut ja põnevat! Goldtime’i kevadhooaja kollektsioonidest leiab 80ndate ja varaste 90ndate mõjutustest kantud ehteid, kõrvakaunistusi (ear jacket), choker’eid, geomeetriast võlutud käevõrusid ja igasse kaunisse sõrmetippu leidub ka ehteline detail, mis lisab trendikat isikupära.

34

Moekuulutaja kevad 2017  
Moekuulutaja kevad 2017  
Advertisement