Page 27

Hermès Alexander Wang

Balenciaga

Valentino

Mummud-täpid − k a pehmem ja ümara vormiga geomeetria mummumustrite näol on tänavamoes tagasi. Vahet pole, kui palju täppe kanda, ainuke reegel on, et need oleks mustvalged.

Tommy Hilfiger

Popkunstimõjutusega mustrid − elavalt geomeetrilised prindid on sel kevadel just põhivärvides. Sinise-, punase- ja kollasekirjud triibu- ja ruudumustrid muudavad mänglevamaks nii õhulisi kleite kui ka kudumeid.

Saint Laurent

Rõhk õlgadel − õlad on selle kevade fookuses. 80ndatest pärit trend suunab pilgu asümmeetrilistele lõigetele, mis toovad esile õlad. Vahet pole, kas kannad elegantset volangidega kaunistatud õlga paljastavat kleiti või litritega kuhjatud peokleiti − täiusta oma komplekt suurte rippuvate kõrvarõngastega. Õlad on esiplaanis ka jakkide ning trench coat ’ide (vihmamantlite) puhul. Laiad, tõstetud ja ümarad õlakud loovad uued elegantsi vormid.

Balenciaga

Gosha Rubchinsky

Lillemuster − lilled pole kevadtrendina just üllatuslik, kuid sel korral on moes just 70ndate stiilis end üleni lilledega ehtimine.

27

Jumpsuit − iga naise ning sel kevadel üllatuslikult ka mehe garderoobi peaks kuuluma mugav kõikühes-pükstükk, mis on inspireeritud hävituslendurite ja mehaanikute vormist. Vahet pole, kas tegu on igapäevase urbanistlikult mugava variandiga või siidise glamuurse rõivaga. Mugavus on moes igal kellaajal!

Meeste särkidest inspireeritud kleidid − meestemood on igavene naistemoe allikas. Meestesärgid muutusid hooletu tvistiga õrnsiniseks ja peenetriibuliseks kleidiks.

Militaar- ja meremeestemood − kamuflaaž ja meretemaatikast inspireeritud detailid muudavad meestemoe kevadel jõulisemaks. Miksi neid koos ühevärviliste rõivastega, et hoiduda kostüümilikust väljanägemisest.

90ndate spordimehed − nailondressid ja tossud on suure aplausi saatel moelavadel tagasi! Siiski ei tohi unustada, et ka dressid peavad ilusasti istuma. Urbanistlikke spordisiluette näeme ka jopede ja mantlite puhul.

Moekuulutaja kevad 2017  
Moekuulutaja kevad 2017  
Advertisement