Page 26

Tuhast tõusnud 70ndad ja 80ndad Céline

Tekst: Külli Piibar Fotod: Vogue

Sel kevadel on taasärganud just 70ndatest ja 80ndatest pärit trendid: filmi „Saturday night fever” ning Bianca Jaggeri stiilis lohvakad pidžaamad, geomeetrilised ruudu-rombiprindid, peast jalatallani lillemustrid, kudumvestid ning punk-mõjutused.

Roosa − kommiroosa, beebiroosa, vaarikaroosa ja sügav kirsiroosa pakuvad uut magusat võimalust näha moodi läbi roosade prillide.

ajal. Kanna metallikuid ka päeval, kombineerides neid lihtsa valge T-särgi või kudumiga. Ka kingad peavad kevadel läikima. Kanna metallikläikega avatud ninaosaga kingi koos võrksukkadega, et saada veelgi stiilipunkte.

26

Chloé

Kõrgläikega metallikud − 80ndad oli ekstravagantne ajastu, kus võimutsesid sära ja sätendus, ning see aeg on tagasi jõudnud. Müürilillelik tagasihoidlikkus tuleb ära unustada. Selle asemel võta omaks superläikivad metalliktoonid ja mida julgemalt, seda parem − seda mitte ainult öisel

Isabel Marant

Siiski on põikeid ka teistesse kümnenditesse. Teisisõnu toob kevad moodi palju juba tuttavat, kuid seda kõike uute eriliste nüanssidega.

Kollane − sidrunist kuni kriiskavate toonideni kollase palavik muudab kevade erksaks.

Moekuulutaja kevad 2017  
Moekuulutaja kevad 2017  
Advertisement