Page 1

Kumaş Hava Kanalları

Spor ve eğlence alanları Spor ve çok amaçlı salonlar KE Fibertec - kaliteli hava ve enerji verimli çözümler sunuyoruz

Kumaş hava kanalları her türlü spor alanının ısıtılması ve havalandırılması için kullanılabilir. KE Fibertec, hem antrenmanlarda hem de turnuvalarda ihtiyaç duyulan kaliteli hava dağılımını sağlayan yüksek enerji verimli sistemleri yıllara dayanan tecrübesiyle projelendirir. Kumaş hava kanalları konfordan ödün vermeden tüm salon ve tribünler için doğru havalandırma ve ısıtmayı garanti eder. KE DireJet® (nozullu) sistemlerinin bakımı konvansiyonel sistemlere nazaran çok daha kolay, montaj ve demontajı pratiktir.

Kirkeparken, Norveç

Skjern Bank Arena, Danimarka Gigantium, Danimarka


Referanslarımızdan bazıları:

KE Fibertec havalandırma kanallarının faydaları: • Soğutma, havalandırma ve ısıtma tek sistemde çözülür. • Tribünlerde cereyan oluşmaz. • Salonun her yerinde homojen havalandırma ve eşit sıcaklık dağılımı sağlanır. Wen Kapalı Buz Pisti, ABD

Silkeborg Spor Merkezi, Danimarka

• Kanal yerleşimleri farklı aktivitelerin havalandırma ihtiyaçlarına cevap verecek, çeşitli operasyonel stratejilere imkan sağlayacak şekilde düzenlenebilir. • Salon mimarisine uyacak çok çeşitli kanal kesitleri ve renk seçenekleri mevcuttur. • Konvansiyonel sistemlere göre ilk yatırım maliyeti düşüktür.

Thialf Heerenveen, Hollanda

Omnisport, Hollanda

SÜRDÜRÜLEBİLİR HAVALANDIRMAYI SEÇİN KE Fibertec tarafından kullanılan tüm kumaşlar Oeko-Tex® Standard 100’e göre test edilip onaylanmıştır. Üretim prosesimiz ISO 14001 Çevre Yönetimi Sistemi’ne sahiptir. Kumaş kanalların nakliyesi ve geri dönüşümü sırasında klasik sac kanallara nazaran daha az CO2 kirletici ortaya çıkmaktadır.

Arena Fyn, Danimarka

Gigantium Kapalı Buz Pisti, Danimarka

Dökümantasyon ve daha fazla referans için lütfen www.ke-fibertec.com.tr ‘yi ziyaret ediniz.

KE Fibertec San. ve Tic. Ltd. Şti. Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 6 No: 482 34384 Okmeydanı / İstanbul

Tel: 0.212.210 3515 Faks: 0.212.210 3656 www.ke-fibertec.com.tr info@ke-fibertec.com.tr

KE Fibertec referansları - Spor Salonları  
KE Fibertec referansları - Spor Salonları  
Advertisement