Page 1

* Daha fazla ölçü detayı için, varsa, ilişikteki proje çizimlerini inceleyebilir veya içerik listesindeki pozisyon tariflerine başvurabilirsiniz.

Kutu içeriği ile içerik listesini karşılaştırarak başlayınız. Araçlar: Şarjlı matkap, tornavida, şerit metre, 3mm Allen anahtarı, lastik çekiç, rayların kısaltılması gerektiğinde testere.

A Tipi giriş

Tavana askı vidaları (500 - 1000 mm aralıklı) teslimata dahil değildir.

S 50m L m

Montaj aparatı ------------------D Alu profili (std. 2500 mm) ---------------------------------------------------------Bağlantı pimleri ve uç vidaları kanalı ---------------------------------------------------------------------------------Tekstil kanal fitili kanalı -------------------------------------------------------------Bağlantı pimleri -----------------------------------------------------------------

*

O*

LS = Soket boyu O = Offset W = Genişlik Ø = Giriş ağzı çapı H = Yükesklik D = Yarım daire kanal çapı

Ø*

Teslimat Listesi

50 L mm

Bağlantı pimleri ve uç vidaları kanalı ----------------------------------------

Uç vidaları ------------------

Teslimat ve kurulum bilgileri için lütfen INFO etiketli kutuya bakınız.

B Tipi giriş

S*

Kilit profili (std. 500 mm) ---------------------------------------------------------------------------------------------------

D Alu Genel Montaj Talimatları

KE-------#Ofis 1 ------------------1 D Alu

O* W*

Körleme levhası ----------------------------------------------------------

Oda İsmi Askı Tipi

H*

C Tipi giriş

40 m

m

Kilit profilleri D Alu profillerin içine tavana takılmadan önce beslenir. Uç parçaları da montajdan önce iki D Alu profilin uçlarına monte edilir.

D

28 m

m

01/2012

Son kilit profili karışıklığı önlemek ve kumaş kanalın güvenli montajını sağlamak için D Alu profilden yaklaşık 10 mm kısa kesilmiştir.

S 50m L m

*

O* D*

H*

Kutusunda testere sembolü bulunan alüminyum raylar ölçüye göre kesilmiştir, daha fazla kısaltılmaları gerekmez.

0980008-TR


2 m0 m

Raylar hava giriş ağzı konumuna göre monte edilir. Branşmanlı sistemlerde, profiller fermuardan 20 mm sonra başlar. (çıkış ağzının sonu)

3

Ray sisteminin ucundan başlayarak yarım daire kanalın bir kenarına ait fitili D Alu kanal içine yerleştirerek başlayın ve montaj aracını fitil boyunca ilerletin. Kanalı sabitlemek için her kilit profilini dik pozisyona çevirmek gerekir.

Kanalın bir yanındaki fitili tam boyda monte ederek başlayınız ( 3 ), ardından KEInterior kanal ağzı ve giriş ağzı çevresindeki kelepçeyi bağlayınız ( 4 ). Son olarak karşı kenar fitilini tam boyda monte ediniz ( 5 ).

4

Kanalın bir tarafını tüm hat boyunca yerleştirdikten sonra giriş ağzına kelepçeyi takınız.

max. 100 mm

1

A max. 500-1000 mm

Uç parçaları önceden takılmış iki profil tavana vidalanır. Profiller hava giriş ağzı konumuna göre monte edilir. Bkz. A - Ölçüsü. İlk vida, uçtan maksimum 100 mm uzaklıkta olmalıdır.

Duvara en az 20 mm

2

Kilit profilleri dahil, ek profiller monte edilir ve bağlantı pimleriyle birleştirilir (Lastik çekiç kullanınız). Uç parçaları vidalanmış son parçaları da monte ederek tamamlayınız. Böylece askı sisteminin montajı bitmiş olur.

6

Kanal sonlarındaki kordonlar gerilir ve uç parçasının iç tarafında bağlanıp kanalın üstünde bırakılır. Daha sonra kanalın sonundaki fitil, montaj aparatı yardımıyla uç parçasının iç tarafındaki plastik yuvaya yerleştirilir.

5

Ardından kanalın diğer tarafı, diğer D Alu kanalın içine aynı şekilde yerleştirilir, giriş ağzlarından başlayarak kanal uçlarına doğru ilerleyerek kanalın gergin yerleştirildiğden emin olunuz.

0980008-web-TR  
0980008-web-TR  
Advertisement