Page 1

Kumaş Hava Kanalları

Konfor amaçlı havalandırma Okullar

KE Fibertec - projeye özel ve sürdürülebilir havalandırma çözümleri sunuyoruz

KE Fibertec, dersliklere özel havalandırma çözümleri sunarak öğrencilerin daha rahat konsantre olmalarını sağlar. Tavana kolayca monte edilen yarım daire kesitli KE Interior® kumaş kanalları, havayı konfor şartlarındaki hızlarda ve düşük gürültü seviyelerinde dağıtır. KE Fibertec kumaş hava kanalları değişken debili havalandırma (mekandaki CO2 seviyesine göre ayarlanabilen) VAV sistemleri ile oldukça uyumlu çalışır. KE Fibertec kumaş hava kanalları, havalandırma sistemi yenilemeleri ve iyileştirmeleri için idealdir.

Okul, Aruba

“Kids Factory”, Hollanda Höbel Ortaokulu, Norveç


Referanslarımızdan bazıları:

KE Fibertec havalandırma kanallarının faydaları: • Verimli ve homojen taze hava dağılımı sağlar. • Hava cereyanı veya ölü bölge oluşmaz. • Çok hafif olması nedeniyle her türlü tavana monte edilebilir. • Bakımı kolay ve pratiktir.

Billy Bubbles, İngiltere

• 1600 renk seçeneği ile her türlü mimariye uyum sağlar. • Havayı sessiz dağıtır (25 dBA’e kadar indirilebilir). • Besleme havasındaki toz parçacıklarını filtreleyerek havayı temizler. • Konvansiyonel sistemlere göre ilk yatırım maliyeti düşüktür. Paul Mitchell Okulu, ABD

Drew Charter Okulu, ABD

SÜRDÜRÜLEBİLİR HAVALANDIRMAYI SEÇİN KE Fibertec tarafından kullanılan tüm kumaşlar Oeko-Tex® Standard 100’e göre test edilip onaylanmıştır. Üretim prosesimiz ISO 14001 Çevre Yönetimi Sistemi’ne sahiptir. Kumaş kanalların nakliyesi ve geri dönüşümü sırasında klasik sac kanallara nazaran daha az CO2 kirletici ortaya çıkmaktadır.

Mohiny MyGym, Türkiye

Leiden Üniversitesi, Hollanda

Dökümantasyon ve daha fazla referans için lütfen www.ke-fibertec.com.tr ‘yi ziyaret ediniz.

KE Fibertec San. ve Tic. Ltd. Şti. Büyükşehir Mah. Cumhuriyet Cad. No:1 Ekinoks Plaza E-1 Blok D:127 TR-34520 Beylikdüzü / İstanbul

Tel: 0.212.872 02 82 Faks: 0.212.872 02 83 info@ke-fibertec.com.tr www.ke-fibertec.com.tr

Keref schools tr web  
Keref schools tr web