Page 1

* Daha fazla ölçü detayı için, varsa, ilişikteki proje çizimlerini inceleyebilir veya içerik listesindeki pozisyon tariflerine başvurabilirsiniz.

Kutu içeriği ile içerik listesini karşılaştırarak başlayınız. Araçlar: Şarjlı matkap, tornavida, şerit metre, 3mm Allen anahtarı, lastik çekiç, rayların kısaltılması gerektiğinde testere.

A Tipi giriş

Tavana askı vidaları (500 - 1000 mm aralıklı) teslimata dahil değildir.

S 50m L m

Montaj aparatı ------------------D Alu profili (std. 2500 mm) ---------------------------------------------------------Bağlantı pimleri ve uç vidaları kanalı ---------------------------------------------------------------------------------Tekstil kanal fitili kanalı -------------------------------------------------------------Bağlantı pimleri -----------------------------------------------------------------

*

O*

LS = Soket boyu O = Offset W = Genişlik Ø = Giriş ağzı çapı H = Yükesklik D = Yarım daire kanal çapı

Ø*

Teslimat Listesi

50 L mm

Bağlantı pimleri ve uç vidaları kanalı ----------------------------------------

Uç vidaları ------------------

Teslimat ve kurulum bilgileri için lütfen INFO etiketli kutuya bakınız.

B Tipi giriş

S*

Kilit profili (std. 500 mm) ---------------------------------------------------------------------------------------------------

D Alu Genel Montaj Talimatları

KE-------#Ofis 1 ------------------1 D Alu

O* W*

Körleme levhası ----------------------------------------------------------

Oda İsmi Askı Tipi

H*

C Tipi giriş

40 m

m

Kilit profilleri D Alu profillerin içine tavana takılmadan önce beslenir. Uç parçaları da montajdan önce iki D Alu profilin uçlarına monte edilir.

D

28 m

m

01/2012

Son kilit profili karışıklığı önlemek ve kumaş kanalın güvenli montajını sağlamak için D Alu profilden yaklaşık 10 mm kısa kesilmiştir.

S 50m L m

*

O* D*

H*

Kutusunda testere sembolü bulunan alüminyum raylar ölçüye göre kesilmiştir, daha fazla kısaltılmaları gerekmez.

0980008-TR


2 m0 m

Raylar hava giriş ağzı konumuna göre monte edilir. Branşmanlı sistemlerde, profiller fermuardan 20 mm sonra başlar. (çıkış ağzının sonu)

3

Ray sisteminin ucundan başlayarak yarım daire kanalın bir kenarına ait fitili D Alu kanal içine yerleştirerek başlayın ve montaj aracını fitil boyunca ilerletin. Kanalı sabitlemek için her kilit profilini dik pozisyona çevirmek gerekir.

Kanalın bir yanındaki fitili tam boyda monte ederek başlayınız ( 3 ), ardından KEInterior kanal ağzı ve giriş ağzı çevresindeki kelepçeyi bağlayınız ( 4 ). Son olarak karşı kenar fitilini tam boyda monte ediniz ( 5 ).

4

Kanalın bir tarafını tüm hat boyunca yerleştirdikten sonra giriş ağzına kelepçeyi takınız.

max. 100 mm

1

A max. 500-1000 mm

Uç parçaları önceden takılmış iki profil tavana vidalanır. Profiller hava giriş ağzı konumuna göre monte edilir. Bkz. A - Ölçüsü. İlk vida, uçtan maksimum 100 mm uzaklıkta olmalıdır.

Duvara en az 20 mm

2

Kilit profilleri dahil, ek profiller monte edilir ve bağlantı pimleriyle birleştirilir (Lastik çekiç kullanınız). Uç parçaları vidalanmış son parçaları da monte ederek tamamlayınız. Böylece askı sisteminin montajı bitmiş olur.

6

Kanal sonlarındaki kordonlar gerilir ve uç parçasının iç tarafında bağlanıp kanalın üstünde bırakılır. Daha sonra kanalın sonundaki fitil, montaj aparatı yardımıyla uç parçasının iç tarafındaki plastik yuvaya yerleştirilir.

5

Ardından kanalın diğer tarafı, diğer D Alu kanalın içine aynı şekilde yerleştirilir, giriş ağzlarından başlayarak kanal uçlarına doğru ilerleyerek kanalın gergin yerleştirildiğden emin olunuz.

0980008 web tr  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you