Page 1

KRZYSZTOF CZAICKI Portfolio


DANE OSOBOWE:

A

Imie i nazwisko: Adres: Numer tel.: e - mail: Portfolio:

Krzysztof Czaicki ul. Strzelców Bytomskich 266/4, Bytom 41-933 508 370 919 kczaciki@wp.pl http://issuu.com/kczaicki/docs/portfolio

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

2010- obecnie

- współpraca z Cieszyńskimi Zakładami Kartoniarskimi - projektant odpowiedzialny za wdrażanie nowatorskich konstrukcji opakowań na rynek - konstrukcje opakowań dla firm : Odra, FM , Bielanda, Zena

05.2012 - 06.2012

staż w firmie Chespa - nagroda za wygranie kategorii ,,Opakowanie na herbatę” w konkursie Art of Packaging - przygotowanie konstrukcji i współudział w projekcie graficznym opakowania na herbatę przeznaczoną na sympozjum firmy

07.2009 - 09.2009

- staż w agencji reklamowej Saatchi & Saatchi - praca na stanowisku Junior Art Director - przygotowanie koncepcji kampanii reklamowej PKO INTELIGO - projektowanie graficzne

WYKSZTAŁCENIE:

2006 - 2011

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach kierunek: Wzornictwo Przemysłowe

2002 - 2006

Liceum Plastyczne w Dąbrowie Górniczej


OSIĄGNIĘCIA I NAGRODY:

- wygrana w kategorii “Opakowanie smaku” Art of Packaging 2013. - wygrana w konkursie Szkoły Mistrzów Reklamy. Film reklamowy dla napoju Black. - główna nagroda w konkursie Art of Packaging 2012 Debiuty za projekt opakowania na Rogal Świętomarciński. - główna nagroda w kategorii opakowań na herbatę w konkursie Art of Packaging Debiuty. - główna nagroda w konkursie organizowanym przez Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie za projekt opakowania okolicznościowego. - główna nagroda w konkursie KTR w kategorii Students Design.

DODATKOWE INFORMACJE:

ZNAJOMOŚĆ:

Adobe Ilustrator

90 %

Adobe Flash

65 %

Adobe Photoshop

80 %

Adobe InDesign

50 %

Adobe Premier

50 %

Język Angielski

40 %

Corel Draw

75 %

Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb nięzbędnych do realizacji porcesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.09.97 o Ochronie Danych Osobowcyh, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883


OPAKOWANIA


VITITORI PACK Projekt spełnia najważniejsze funkcję użytkowe opakowań. Chroni produkt znajdujący się w opakowaniu, zabezpiecza przed szkodliwymi czynnikami i umożliwia komfortowy transport produktu. Wykorzystane właściwości materiału i konstrukcji umożliwia zapakowanie wiekszości butelek znajdujacych się w asortymencie sklepów specjalistycznych. Unikatowy kształt opakowania sprawia, że sam w sobie staje się użytecznym narzędziem w kreowaniu wizerunku sklepu specjalistycznego. Opakowanie należy traktować jako system identyfikujacy i prezentujący asortyment w sklepie. Duża możliwość tworzenia kompozycji i aranżacji stoiska z winami. Użyty kod kolorystyczny identyfikuje wino i umożliwia konfekcjonowanie win w sklepie.

Opakowanie jest użytecznym i funkcjonalnym produktem, który stwarza nowe możliwości w prezentowaniu asortymentu sklepu. Stojak na wino otrzymany z opakowania zwiększa jego funkcjonalność i stwarza nowa jakość na rynku opakowań. Klient zaopatrując sie w opakowanie ma możliwość prawidłowego przechowywania wina w zaciszu domowym. Dodatkowa funkcja opakowania przedłuża jego funkcjonalność . Zamiast znaleźć się w kuble na śmieci staje sie funkcjonalnym i eleganckim produktem. Jego forma i kształt nawiązujaca do kształtu butelki wina, sprawia że opakowanie przybiera funkcję komunikatu wizualnego informującego o zawartości opakowania.

Medal Dyplomy 2011 ASP Katwoice

2


MARKA RAJSTOP ZENA Projekt identyfikacji wizualnej dla nowej marki rajstop Zena. Rajstopy z charakterystycznymi wzorami przeznaczone dla odważnych i oryginalnych kobiet. Opakowanie i identyfikacja wizualna inspirowana ramą obrazu , która pozwala na eksponowanie zawartości opakowania.Duży asortyment rajstop i różnorodność wzorów wymusiło zaprojektowanie opakowania uniwersalnego. Opakowanie pozwala na prezentowanie rajstop w postaci działa sztuki.

STRONA GŁÓWNA

O FIRMIE

KOLEKCJE

KONTAKT

Kolekcja GLOSS

STRONA GŁÓWNA

diamond

O FIRMIE

KOLEKCJE

KONTAKT

orient blue blue rose hearts - blue

ROZMIAR SIZE

wzrost height

waga weight

1/2 S/M

155-168

45-58 kg

3/4 L

168-180

52-70 kg

cena: 9 zł

grubość thickness

30 DEN

zamów

Kolekcja GLOSS to kompozycja wzorów z dodatkiem błyszczącej nitki, która sprawia, że rajstopy delikatnie mienią się pod wpływem światła. Połyskująca nitka nadaje rojstopom lekkości i atrakcyjności. Rajstopy są jednolite na całej swojej powierzchni, co pozwala nosić je bez obaw nawet do bardzo krótkich sukienek lub szortów. Kolekcja VISION to bardzo elastyczne, przyjemne w dotyku, matowe rajstopy o nasyconych barwach. W tej kolekcji dominują jasne i kolorowe wzory które dodadzą charakteru każdej stylizacji. Kolekcja VISION jest również kolekcją rajstop bezmajtkowych. KolekcjaFOLLOW to majtkowe rajstopy o delikatnie obniżonym stanie, co pozwala nosić je do szortów i spódnic tzw biodrówek. Kolekcja ta wykonana jest z tkaniny z dodatkiem poliestru, co sprawia, że rajstopy są niezwykle gładkie i mają delikatnie śliską powierzchnię.

rajstopy Marta Jadwiga Wochna tel: 696 429 154 e-mail: marta.wochna@gmail.com www.zena.net.pl


MARKA HERBAT LOFTEA Koncepcja nowej marki herbaty LOFTEA. Założeniem projektowym było stworzenie marki, której produkt jest kupowany przede wszystkim na przeróżne okoliczności w postaci prezentu, dlatego też opakowania nawiązują i wzbudzają pozytywne emocje.

loftea

loftea

loftea


ROLL IT Projekt Roll It został zainspirowany kształtem i funkcją rogala. Tak jak średniowieczni piekarze konsument ma możliwość stworzenia swojego rogala i cieszyć się z jego uformowania. ( Czy w tym przypadku ciasto rogala nie jest naturalnym opakowaniem na nadzienie?) Mimo unikatowego kształtu opakowanie w pełni ochrania produkt znajdujący się wewnątrz. Zastosowane łuki usztywniają konstrukcję pozwalając konsumentowi nie martwić się o zniszczenie rogala podczas podróży. Opakowanie zostało wykonane z szarego, szlachetnego materiału, które podkreśla walory produktu. Po rozpakowaniu produktu opakowanie można zatrzymać jako własnoręczna pamiątka z Poznania.


FILIŻANKA CHESTEA Koncepcja i projekt konstrukcji opakowania na herbatę. Szata graficzna: Jacek Kurek


SAUCER Saucer ( spodek) to opakowanie inspirowane kształtem piłki nożnej. Uzyskany kształł i forma opakowania pozwala na zapakowanie produktów sypkich, czekoladek lub cukierków. Prostota i funkcjonalność opakowania pozwala na szybkie złożenie z formy płaskiej w przestrzenną . Kształt opakowania wzmacnia konstrukcję chroniąc produkt znajdujący się w środku.


BLOOMING HEART - konstrukcja I miejsce w konkursie zoorganizowanym przez Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie. Projekt konstrukcji opakowania w kształcie serca, została opatentowana i wykorzystana przez firmę Odra.


WIEŻA BRACKIE Opakowanie okolicznościowe z okazji Festiwalu Teartalnego ,,Bez Granic” odbywającym się w Cieszynie. Kształt opakowania zainspirowany jednym z symboli Cieszyna - Wieżą Piastowską.


TANGEA Opakowanie w kształcie trójkąta jest często wykorzystywane przez producentów herbat. Taki kształt został zakodowany w świadomości konsumentów jako opakowanie na herbatę. Jednakże dotychczasowe rozwiązania takich opakowań posiadają kilka mankamentów, które projekt Trangle rozwiązuje. Obecne opakowania w kształcie trójkąt są całkowicie składane ręcznie. Żeby uzyskać kształt trójkąta pracownik pakując herbatę musi wykonać kilkanaście czynności związanej z uformowaniem opakowania. Następnym problemem w dotychczasowych opakowaniach jest trudne złożenie ” po zużyciu przez konsumenta – musi otworzyć wszystkie zamknięcia i rozłożyć siatkę opakowania. Jeśli opakowanie zostało sklejone w fazie formowania to konsument nie ma możliwości złożenia opakowania na „płasko”.

Następnym problem w dotychczasowych opakowania o kształcie trójkąta są zamknięcia nie pozwalające w łatwy i dogodny sposób na wielokrotne otwarcie i zamknięcie opakowania. Projekt Trangle rozwiązuje wyżej wymienione problemy. Siatka opakowania pozwala na zastosowanie maszyn sklejających i dostarczenie sklejonych opakowań do producenta w formie płaskiej. Pracownik w kilku ruchach może w łatwy i szybki sposób złożyć opakowanie. Konstrukcja umożliwia łatwe otwarcie i zamknięcie. Dzięki odpowiedniej siatce po zużyciu produktu opakowanie można złożyć w formie płaskiej oszczędzając miejsce w koszu


PROJEKTOWANIE GRAFICZNE


LOGOTYPY 1. Festiwal Filmowy 2. Trio Deco - Firma remonotowo-budowlna 3. House - firma budowlna 4. Fest Group - meble na wymiar

WARSZAWSKI LETNI FESTIWAL FILMOWY

TRIO DECO

FILMY O SZALEŃSTWIE

HOUSE

FEST GROUP


GREEN DESIGN Projekt konceptualny identyfikacji wizualnej dla agencji interaktywnej zajmującą się tworzeniem stron internetowych.

10 a


KLUB POLSKA Znak graficzny na konkurs ,,KLUB POLSKA”. Klub Polska jest organizacją powołaną przez Ministerstwa Sportu i Rekreacji do wspierania polskich olimpijczyków. Najwybitniejsi polscy sportowcy uczestniczą w specjalnym programie , ułatwiającym im przygotowania do ważnych wydarzeń sportowych.

Symbolika zaproponowanego znaku graficznego:

1. Orzeł - symbolizuję Rzeczpospolitą Polskę, która ochrania i pomaga sportowcom w przygotowaniach

2. Wieniec laurowy - zwycięstwo, olimpiada 3. Gniazdo - ochrona Ważnym kryterium w projektowaniu znaku był związek frazeologiczny ,,wziąć kogoś pod skrzydła”

KLUB POLSKA


SUW Znak graficzny na konkurs Biblioteki Krakowskiej. Zintegrowany System Wymiany Wiedzyi udostępniania Akademickich Publikacji z Zakresu Nauk Technicznych

SUW Zintegrowany System Wymiany Wiedzy i udostępniania Akademickich Publikacji z Zakresu Nauk Technicznych


WROCLAW AIRPORT Logotyp na konkurs Lotniska we Wrocławiu


LOFTEA

2

Logo oparte na dwóch liściach herbaty tworzące serce odzwierciedla tożsamość marki - kochamy herbatę!

loftea

loftea

loftea


KIWI PORTAL Logotyp na konkurs dla portalu inforamacyjnego o wydarzeniach rozrywkowych

KIWI www.kiwiportal.pl


DRUK FIRMOWY Praca konkursowa dla firmy zajmująca się wykonywaniem wydruków on-line

drukfirmowy.pl


drukfirmowy.pl

demo systemu

formularz zgłoszenia

FAQ - pytania i odpowiedzi

zapytanie o ofertę

Witamy Państwa Witamy na stronie specjalistycznego systemu do zarządzania, centralizacji oraz redukcji kosztów druku w przedsiębiorstwie.

Panel klienta login

Zapraszamy do współpracy! DRUK FIRMOWY ™

hasło

Każde logowanie jest zabezpieczone certifiaktem SSL

OK

DRUK FIRMOWY™ ul. Górczewska 179A 01-459 Warszawa tel. 22 746 32 00 biuro@drukfirmowy.pl

DZIAŁ HANDLOWY Rafał Tomasiak Łukasz Michalak

22 746 32 02 22 746 32 03

POMOC TECHNICZNA pomoc@drukfirmowy.pl

DRUK FIRMOWY™ ul. Górczewska 179A 01-459 Warszawa tel. 22 746 32 00 biuro@drukfirmowy.pl

DZIAŁ HANDLOWY Rafał Tomasiak 22 746 32 02 Łukasz Michalak 22 746 32 03 POMOC TECHNICZNA pomoc@drukfirmowy.pl

drukfirmowy.pl drukfirmowy.pl

DRUK FIRMOWY™ ul. Górczewska 179A 01-459 Warszawa tel. 22 746 32 00 biuro@drukfirmowy.pl

drukfirmowy.pl


KANCELARIA PARAGRAF

PARAGRAF Kancelaria Radcy Prawnego Kamila Pazur


PARAGRAF Kancelaria Radcy Prawnego Kamila Pazur

O kancelarii

Klienci idywidualni

Przedsiębiorcy

Darmowe Porady

Witamy na stronie Kancelarii Radcy Prawnego PARAGRAF - Kamila Pazur. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną osób �izycznych, �irm, wspólnot, spółdzielni mieszkaniowych oraz związków zawodowych. Naszym celem jest rozwiązywanie problemów prawnych Klientów oraz zapewnienie każdemu z Nich bieżącej i specjalistycznej obsługi prawnej na najwyższym możliwym poziomie. Dążymy do tego, by nasi Klienci mieli pełne poczucie bezpieczeństwa prawnego, bez względu na zmieniający się stan prawny.

Wynagrodzenie

Referencje

Kontakt

Prawnik Radzi

PARAGRAF Kancelaria Radcy Prawnego Kamila Pazur

ul. Kartuska 89, lok.1 80-126 Gdańsk

PARAGRAF Kancelaria Radcy Prawnego Kamila Pazur

tel./fax: 58 306 73 97 kom. 504 137 815 email: paragraf.gdansk@wp.pl Godziny pracy: Poniedziałek-Piątek, godz. 9:00-17:00

PARAGRAF Kancelaria Radcy Prawnego Kamila Pazur

ul. Kartuska 89, lok.1 80-126 Gdańsk

PARAGRAF Kancelaria Radcy Prawnego Kamila Pazur

tel./fax: 58 306 73 97 kom. 504 137 815 email: paragraf.gdansk@wp.pl

Godziny pracy: Poniedziałek-Piątek, godz. 9:00-17:00

drukfirmowy.pl


SYSTEM INFORMACJI WIZUALNEJ SANKTUARIUM W PIEKARACH ŚLĄSKICH

Bazylika NMP

Kościół Kalwaryjski

Kancelaria parafialna

Kaplica św. Barbary

Brama Wschodnia

Kaplica św. Heleny

Centrum Pielgrzymkowe

Kaplica św. Szczepana

Kaplica


Centrum Kultury ChrzeúcijaÒskiej


PLAKAT


plakat na konkurs ,,Fryderyku wróć do Warszawy”


POLEJE SIĘ WODA kalendarz strażaki 2011 r.

kalendarz strażacki


Centrum Kultury „Zamek” w Poznaniu

20-24.11. 2013

www.offcinema.pl www.zamek.poznan.pl

O F F C i n e m a 17. Międzynarodowy F

e

d

o

s

k

t

i

u

w

m

a

e

l

n

F

t

a

i

l

l

m

n

ó

y

w

c

h


REKLAMA


BLACK ENERGY DRINK

Idea i story board filmu reklamowego Black Energy Drink. Główna nagroda w konkursie organizowanym przez Szkołę Mistrzów Reklamy.

Aby obejrzeć kliknij na link http://www.youtube.com/watch?v=GNQQ6WS3PIA

wersja druga http://www.youtube.com/watch?v=YjZojA9TZS4


FRUGO

Film reklamowy Frugo na potrzeby konkursu Szkoły Mistrzów Reklamy. Inspiracja Old School Break Dance.

Aby obejrzeć kliknij na link http://www.youtube.com/watch?v=8l7bWkCPEeU


RANK T-SHIRT

Koszulka na festiwal Heineken Music


element wykonany z materiału jest przyszywany lub doklejany do zaznaczonych miejsc na koszulce ilość gwiazdek na koszulce oznacza ilość odbytych Open’er Festival jedna gwiazdka = jeden Open’er Festival

Młodszy Openerowiec

Openerowiec

Starszy Openerowiec

Generał Openeru


KONKURS KLUBU TWÓRCÓW REKLAMY KATEGORIA STUDENTS DESIGN - I MIEJSCE Zadaniem konkursowym było storzenie rozwiązania na kartę sim marki 36.6. Kierując się potrzebami grupy docelowej jaką jest młodzież gimnazjalna i licealna została zaprojektowana karta sim, która jednocześnie jest elementem gry planszowej. Inspiracją jest popularna gra karciana "flirt" i logotyp firmy 36.6. Celem projektu jest oderwanie młodzieży od komputerów, przełamywanie nieśmiałości, stworzenie okazji do wspólnych spotkań oraz przedłużenie żywotności opakowania karty sim.

e

s te 6 . je

s

1. C i

e

3. fajn

2. m

nie po

dn

dzi

ew

czy

nka

/ ch

lop

cem

?

zoba

obo

k mn

ie, to

cze?

sie czuje

szcz

esliw

a/y

4. mi

5 . go

zla

iec

dy

8.Kie

a?

asz?

zauf

? amy

k spot


lubie

po

rwa

ska

/y awa ciek

?

c?

rbi

e?

po

cal

j ocalu

to z

uje

sz?

rob

2.P

spo

w us

7. G

dzi

e

tka

isz?

my

?

lisz?

szko

ta

pod

oze

6. M

y

w pu

zyn iewc

pe

dz

sz?

aczy

wyb

z?

lubis

isz?

zrob

o

4. C

e?

krec

bie

y?

1. Lu

a? 3. Cz

y

woln

a

oczk

y?

zna/

rzec

tak a?

nieg

asz?

olew

asz

zeg lac 5. D

! rwac dzie iaj g dzis

epic

z?

lujes

s po

poca odcz

z?

czas

doku

o

3. M

? osisz z? ozes pom

z?

zapr

kas

kr

lujem

cie

poca

ws

ece?


JAK KORZYSTAĆ Z PLANSZY I KARTY DO GRY

2

3. f ajn

e

ie

Chłopak lub dziewczyna otrzymała sms o treści ,,7.4”

1. C nie

2. m 6. j es

te s

1

Przykłada okienko karty

4. m

i

5. g o

sage:

mas New SMS 7.4


sim do liczby 7 Odczytuje zakodowane zdanie :

3

e

e

Ci

fa jn

1.

ac rw

po

3.

Gdzie mi to zrobisz?

?

bi ar

sk

2. mnie 6. j

fa j

ie

3.

i

C

m

1.

go

2. mnie 6

.j e

st

es

po

zie

to zr

Gd

?

sz

go

je

i

lu

m

ca

4.

5.

ot

?

sp

isz

ob

7.

y?

m

ka

dziewczyny

podszkolisz?

krece?

wybaczysz? wolna? lubisz?

3. Czy

5.

ne

e?

4.

es

te

s


KOSZULKA DLA AKCELERATORA INNOWACJI NOT

AKCELERATOR

INNOWACJI

NOT www.ainot.pl


Prace graficzne dla instytucji kulturalnych


Reżyseria i choreografia:

Jacek Łumiński

Kostiumy:

Hanka Nowicka - Rożeń

Występują: Maciej Beczek, Agnieszka Bednarz, Katarzyna Gocał, Maciej Gośniowski, Katarzyna Kania, Agata Kmita, Daniela Komędera, Damian Kuczmierczyk, Michał Woźnica, Kamil Wawrzuta Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. L. Solskiego w Krakowie, Wydział Teatru Tańca w Bytomiu ul. Piłsudskiego 24a tel: 32 283 02 72


kocham tylko

i wylacznie calym sercem nie-rozlacznie

Magdalene Spektakl dyplomowy studentów IV r. Wydziału Teatru Tańca

Premiera: 24 stycznia 2013 r.

Portfolio - Krzysztof Czaicki  

Portfolio Krzysztof Czaicki

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you