Page 1

EKMEK ARASI SATANİZM


Gece. Yıldız bile yok. Zifiri karanlık. Sessiz ve soğuk. Ambiyans özetle bööle.Şimdi hikaye... Bir takım sesler... -Mırrrrr... -Geh, pisi pisi... -Miyyyyaoovv...Mrrrnaavvv... -Şşşşşt... Pisi pisi... Şşşt!.. -Sen de biraz "Şşşşt!" İrfan... -Mrrrr...mrrrrrrr...mooovvvv... -KÜÜÜT!!.. -MEAĞĞĞVV...(KÜT! KÜT!) MEAĞĞHFRSŞŞŞ...(KÜÜT!) MAOOOUUVVVV!!!.. (DONK!) HINK... (Tık! Dum!) Tırsşş...(Dum dum!) Dıt...(Dum!) Dıt Dıııt...(Dum tısss!) Dııııııııııııt... YÜCEL: Yine İrfan! Yine sessizliğin içine sjtın... Bravo istikrarın oğlu İrfan, brrravo! İRFAN: Abi ben değil onlar bağırıyo ya!.. Sende kabahati hep bana atıyon ama... YÜCEL: Anlamıyorum İrfan! Bi yandan vurup diğer yandan pansuman mı yapıyosun sen bu hayvanlara? Şuncacık hayvanın bu vadede can vermesi anlaşılır gibi diil. İRFAN: Ama Yücel abi hani dokuz canlı... YÜCEL: Hayır İrfan, senin artçı salaklıklarını dinlemiycem. Ben seni bu zeka defonla kabul ettim zaten. O kediyide elinde sallayıp durma ööle, koy çuvala. Bi müddet sessizlik. YÜCEL: Kaç tane oldu? İRFAN: Dört. YÜCEL: İkisi sıska, yarımşar kilo et anca çıkar. Diğer ikisinden de bi buçuk çıksa en fazla iki buçuk kilo. İRFAN: Yetmez mi? YÜCEL: I-ıh. Yarın maç var. Üstelik İnönüde. En az 6 kilo köfte satarız. Bikaç tane daha lazım.

EKMEK ARASI SATANİZM [2 / 6]


İRFAN: Bigün çok zengin olucam Yücel abi. O zaman ikimizde bööle kedi peşinde koşmaktan kurtulucaz. Adam tutucaz abi. Onlar yakalıycak kedileri, biz de pişiricez... YÜCEL: Nee? İRFAN: Allahım n'olur bu haftaki lotodan şööle 15 - 20 milyarda bana çıksın. Lütfen Allahım ya! YÜCEL: Tanrıdan zeka talep et İrfan. Sen zekaya muhtaçsın paraya diil. ... Farkındayız dii mi? Bu seyyar köfteciler cemiyet sıhhati ile oynuyolar. Fakat küçük bi handikapları var. Nedir o, hı? Hayır, hayır! İrfan'ı biliyorum. Daha... Daha küçük bi handikapları var. Gündemi takip etmiyorlar. Burnumuza kadar satanizme batmışız. Böyle dönemlerde, bir kediyi soğan ve domatesle servis etmek şöyle dursun, beslemeye kalkmak bile şüphe uyandırabilir. Cızbız Köfteciler Federasyonu'na not: Araştırdım. Bu iki canî federasyona kayıtlı diil. Zeki, çevik ve ahlaklı cızbızcıları tenzih ediyorum. Bu yüzden bennen uğraşmayı bırakın. Evet. Artık damağımızdaki lezzeti yargılama zamanı geldi dostlar. Durun ve son yediğiniz köftenin tadını hatırlamaya çalışın. Hatırlayamıyor musunuz? İki nedeni olabilir. Bir; şuursuz bir damağınız var. İki; nankör bir lezzetti, ve orayı hemen terketti. Bu da köftenizin kedi karakteri taşıdığını gösterir. Sizin için üzgünüm, miyavsı bi hayvan yediniz. Iığğyyyy!!! Niye yapıyosunuz bunu? Kusmanız kediyi geri getirmiycek ki... Herneyse. Hikayemize geri dönelim. Yücel ve İrfan köftelik kıyma almak için evden çıkmışlardı. Az gittiler uz gittiler, son parti yağsız kıymayı yine kedi suretinde gördüler.

YÜCEL: Ağzını tut diyorum! Bağırtma şu hayvanı. İRFAN: Aşk olsun Yücel abi. Bulsam tutmam mı ? (MEAĞĞVR!) AAĞĞĞHHHH! YÜCEL: Noldu? İRFAN: Elimi ısırdı. YÜCEL: Eldiveni niye çıkardın ki? İyi oldu... Kedi nerde, kaçırdın mı?

EKMEK ARASI SATANİZM [3 / 6]


SESLER: Gelin gelin... Burdalar... Yakalayın adileri... Pis satanistler... İmansız ybneler! Şeytanın köleleri... Şeytanın pabucu ters... Kıral da çıplak! Kıral çıplaaak!!!! İRFAN: Noluyo Yücel abi ? Fener alayı mı var? YÜCEL: Çok iyimsersin İrfan. Linç ediliyoruz, metîn ol. SESLER: Ben size demedim mi, işte burdalar. Ayin yapıyo hayvanlar besbelli... Vay adiler!!! Demek şeytana taparsınız ha!! Görürsünüz siz... YÜCEL: İyi geceler beyler... Nası yardımcı olabilirim? AMİR: Açılın lan açılın, yol verin! Noluyo burda? Napıyosunuz siz? YÜCEL: Biz mi? Hiiiç! Arkadaşla yürüyüşe çıkmıştık... AMİR: Çıkmaz sokakta niye yürüyosunuz laayn !? YÜCEL: Çıkmaz sokak mıymış? Oh! Çok teşekkür ederiz. Duydun mu İrfan? Boşuna yolun açılmasını beklemişiz. Artık dönebiliriz. AMİR: Hooop! Durun bakalım! Nereye ööle hemen? Bu önlükler, eldivenler n'oluyo peki? YÜCEL: Eeee.... İRFAN: Koruyucu hekimlik amirim. Mikrop şaapmasın diye biz... YÜCEL: Ne diyosun sen İrfancım? Hehehe!.. Muzip çocuk. Şimdi şööle amirim. Bizim hanım haberim olmadan benim gocuğu yıkamış. Malum gecelerde bayağı serinledi. Evden aceleyle çıkarken elime bu gelivermiş. Mânâsız bi tercih ama oluyo işte... Ya... AMİR: Peki sen? İRFAN: Şeyyy... Bizim dayı oğlunun kına gecesi vardı. AMİR: Evet? İRFAN: Maskeli kına gecesi. AMİR: Ya? İRFAN: Ben de köfteci kostümüyle gitmiştim.

EKMEK ARASI SATANİZM [4 / 6]


AMİR: Bana bak külköftecisi. Ben de o balodaki yakışıklı prensim. Copumun uyacağı basenin peşindeyim. Bulduğum an basennen copuma yıldırım nikahı kıyıcam haberin olsun... YÜCEL + İRFAN: Gulp!.. BİRİ: Yalan söylüyolar amirim. Duydum ben. Kedi canhıraş baarıyodu. Ayin yapıyolardı. Satanist bunlar. SESLER: Pis satanistler!... Allah tanımaz sapıklar!... İRFAN: Yok amirim. Satan matan yok ya. Biz yapıp biz yiyoduk. Kimseye bişii satmadık biz. BİRİ: Duydunuz amirim! İtiraf ettiler! Kanını içmişler! Besbelli satanist bunlar. Ben satanisti gözünden tanırım amirim. İnternet adresini bilirim ben bunların. AMİR: O çuvalda ne var? İRFAN: Kedi... YÜCEL: ...Maması. Whiskas. Yeminnen amirim. AMİR: Açın lan şu çuvalı. Çuval açılır. AMİR: Vay imansızlar! Ne lan bunlar? İRFAN: Onlar zaten damdan atlarkene tendonları koparmışlardı. Benzetmek gibi olmasın, bismillah, şööle içe içe basarak yürüyolardı. Daa fazla acı çekmesinler diye bizde kestik... Hayır yani ezdik...Yo yo! Canlarını aldık... Yani hayata gözlerini yumdular... YÜCEL: Hayıııır! Hayır! Amirim İrfan yine şaka yapıyor. Sus artık İrfan. Bak gülmekten çenelerimiz yoruldu. Dinlendirelim soora yine güleriz. İzah ediim amirim. Aslında ilk onlar başlattı. Biz burdan eve gidiyoduk. Hiçbi neden yokken bize saldırdılar. Arkadaşımı tırmalayıp, ısırdılar. Bizimki tamamen nefsi müdafaa... Göster İrfan yara izini. İRFAN: .... AMİR: O niye apantistini gösteriyo? YÜCEL: Ha? Kim? Ne apantisti?... (İrfana döner) Evet İrfan niye karnını gösteriyosun amirime?

EKMEK ARASI SATANİZM [5 / 6]


İRFAN: Ne biliim abi ya? Yara izi diyince ilk anda aklıma bu geldi. Üstüme gelme allaasen. Zaten stres altındayım. AMİR hıçkırıklar içinde: NİYE YAPTINIZ LAN BUNU? KEDİ ÖLDÜRMENİN DİNİMİZDE HARAM OLDUĞUNU BİLMİYO MUSUNUZ?

YATTINIZ MI LAN BUNLARLA PİS

SAPIKLAAAAR!!! YÜCEL

:

Hayır

hayır

amirim!

Yanlış

anladınız.

Merhumlarla

hiçbir

cinsel

münasebetimiz olmadı. Üzüyosunuz bizi, bööle şeyler söölemeyin lütfen. AMİR: ULAAN! ŞEYTANCILIK NE BEAAAĞ! TOPLUM TASVİP EDER Mİ BU TARZ ŞEYLERİ? İSLAMİYET EN SON DİN LAYYYN! DAHA ÖTESİ YOK BUNUN, DUYUYO MUSUNUZ? YÜCEL: Amirim sakin olun. Bi bardak su verir misiniz amirime? Kolonyayla şakaklarını ovun. Lütfen acele edin. AMİR: Yürüyün lan! Merkeze gidiyoruz. Ben sizi imana getirmesini bilirim. SESLER: Helal amirim... Yaşşa!... Göster günlerini... Şişe tedavisi uygula amirim... Filistin askısında miyavlat bunnarı amirim... Köşede tek ayak üstünde beklet, acıma ybnelere... Fivyyuuu!!! Fivyuuu!! Şakşakşakaşak... İRFAN: Yücel abi noluyo ya? Satanist kim? Ne merkezi? Filistin-İsrail niye? YÜCEL: Uğraşma İrfan. Konu senin zekan için menzil dışına çıktı. Sus ve yürü...

EKMEK ARASI SATANİZM [6 / 6]

EkmekArasiSatanizm  
EkmekArasiSatanizm  

İRFAN: Ama Yücel abi hani dokuz canlı... kabul ettim zaten. O kediyide elinde sallayıp durma ööle, koy çuvala. sen bu hayvanlara? Şuncacık...

Advertisement