Page 1

Spalis 2012

Rekomenduotas

RINKODAROS PLANAS


TURINYS Pirmasis rinkodaros planas Pasveikinimas Susipažink su FM GROUP Daugiapakopė rinkodara Auksinės pardavimo taisyklės Kodėl verta tapti FM GROUP Platintoju? Keletas įvadinių žodžių Tavo kelias į sėkmę Pirmas žingsnis: Būk pirmasis savo klientas! Antras žingsnis: Būk ekspertas! Pardavinėk, uždirbk iš maržos! Trečias žingsnis: Būk lyderis! Sukurk savo Platintojų struktūrą (tinklą)! Kaip nereikia kurti struktūros (grupės)? Tavo struktūros (tinklo) kūrimas

3 4 6 7 8 9 10 11 12 14 16 18

Antrasis rinkodaros planas Pasveikinimas Orchidėjų Klubo kriterijai Provizijos dydis Sukaupti taškai Asmeninės Platintojo grupės taškai Atšakos taisyklė Perlinė Orchidėja Purpurinė Orchidėja Auksinė Orchidėja Deimantinė Orchidėja Juodoji Deimantinė Orchidėja Papildomi Platintojo numeriai

Padėk mums padėti kitiems! 2

www.golden-tulip.com

27 28 30 31 32 33 34 36 38 40 40 42


Sveiki atvykę į kvepiantį FM GROUP pasaulį! Matome, kad ir Tu atradai mūsų produktų magiją. Tai natūralu, nes turime Tau išskirtinį pasiūlymą. Siūlome įvairiausių kvapų pasirinkimą: švelnių ir gaivių, gundančių ir aistringų, klasikinių ir rafinuotų, bei madingą dekoratyvinę kosmetiką ir aukštos kokybės namų apyvokos produktus. Puikiai suprantame Tavo poreikius. Matome, jog trokšti pasidalyti savo atradimu su kitais, pakviesti juos į mūsų produktų pasaulį. Mums, kaip ir Tau, patinka dalytis džiaugsmu su kitais. Kai pastebėjome, kad klientai labai domisi mūsų produktais, nutarėme pasirūpinti, kad apie juos sužinotų ir juos pamiltų kuo daugiau žmonių. Ir mums pasisekė. Šiuo metu FM – tai ženklas, kuris yra atpažįstamas ir vertinamas keliasdešimtyje šalių. Šiandieną ir Tu prisijungi prie mūsų tarptautinio kolektyvo! Linkime vaisingo bendradarbiavimo!

FM GROUP World

3


Įsivaizduok… …darbą, kurį dirbdamas esi visiškai nepriklausomas. Pats nusprendi, su kuo dirbsi, pasirenki sau tinkamas darbo valandas ir bendradarbius –partnerius, kuriais galėtum visiškai pasitikėti. Pamąstyk apie užsiėmimą, kuris leis įgyvendinti savo tikslus ir ambicijas, apie darbą, kuris Tau taps malonumu ir kurį dirbsi su dideliu entuziazmu. Juk būtų įdomu, jeigu pats nuspręstum, ką Tau reiškia sėkmė, ir nuosekliai siektum jos įgyvendinimo. Manai, kad tai tik svajonė? Nieko panašaus! Jau greitai ši svajonė gali tapti realybe. Pakanka skirti valandėlę laiko ir susipažinti su principais, kurie Tave nuves į sėkmę. Kompanija FM GROUP egzistuoja nuo 2004 metų. Visame pasaulyje su mumis bendradarbiauja virš 580 000 aktyvių Platintojų. FM GROUP įkūrėjas siekė sukurti elitinių produktų liniją. Šiandien FM GROUP asortimentą sudaro originalūs kvepalai ir kvapusis vanduo, madinga dekoratyvinė kosmetika bei aukštos kokybės namų apyvokos produktai. FM GROUP prekės ženklo parfumerijos produktai gaminami iš kvapų kompozicijų, kurias kuria pasaulinis šios srities lyderis DROM Fragrances.

4


5

USA

Iceland

Canada

Morocco

Portugal

Belgium & Netherlands

Lithuania

Estonia

Austria

Italy

Albania

Bulgaria Greece

Montenegro

Estonia Lithuania

Austria

Nigeria

Italy

Cyprus

Turkey

Albania

Cyprus

Georgia Armenia

Bulgaria

Greece

Montenegro

Turkey

Poland Belarus Czech Republic Slovakia Ukraine

Poland Belarus Czech Republic Slovakia Ukraine

Germany

Sweden

Ghana

Morocco

Portugal

Belgium & Netherlands

Sweden

Germany

Hungary France Switzerland Slovenia Croatia Romania

Great Britain

Spain

Ireland

Hungary France Switzerland Slovenia Croatia Romania

Great Britain

Spain

Ireland

Argentina

Brazil

Suriname

Caribbean Islands

Iceland

India

Indonesia

Russia

Thailand

Mongolia

Kazakhstan

Kazakhstan

FM GROUP pasaulyje (gruodis 2011)

Georgia Armenia

Russia

Kompanija FM GROUP egzistuoja nuo 2004 metų. Su mumis bendradarbiauja virš 580000 Platintojų.

Mongolia

Australia

Philippines


Ką tik žengei pirmąjį žingsnį į principų, kuriais pagrįsta

DAUGIAPAKOPĖ RINKODARA, pažinimą! Padėsime, kad šis terminas nebebūtų Tau svetimas, kad jis taptų tolesnių Tavo veiksmų įkvėpimo šaltiniu.

MLM (angl. Multi Level Marketing – daugiapakopė rinkodara)

IRENA OLIVER Deimantinė Orchidėja Mano patarimas - tiesiog kalbėti apie FM su visais, visur ir visada. Tai yra paprasčiausias iš visų biznių BIZNIS. Tiesiog kvepinkis, šypsokis ir dalinkis FM galimybe su aplinkiniais. Ir svarbiausia - nepamiršk pažvelgti į savo banko sąskaitą... Žmonės laukia šios galimybės ir su džiaugsmu ją priima. Aš labai rimtai nusiteikusi žengti koja kojon su FM ir padėti daugybei žmonių įgyvendinti Jų dideles ir mažas svajones. Juk čia tik padėdamas kitam tu gali pasiekti savąją svajonę! Ir visai nesvarbu, ką Jūs dabar veikiate, kokia yra Jūsų asmeninė situacija, amžius, profesija, tautybė ar Jūsų odos spalva. FM pakeitė mano gyvenimą, tikiu, kad gali pakeisti Jūsų ir padėti įgyvendinti pačią drąsiausią svajonę. Reikia tik veikti... DABAR!

Tai pardavimas, vykstantis ne per parduotuvių tinklus. Jis pagrįstas tiesioginiu kontaktu su klientu, todėl iki minimum sutrumpėja produkto kelias iki jo pirkėjo. Platintojas gali pasiūlyti savo klientui patrauklius ir ypatingus produktus, kurių negalima nusipirkti įprastose pardavimo vietose.

Kiekviena veikla turi tam tikras taisykles, kuriomis vadovaujantis galima daug pasiekti. Tai galioja ir daugiapakopės rinkodaros atveju. Tam, kad suprastum jos esmę ir pradėtum savo veiklą, skirk valandėlę laiko ir perskaityk svarbiausius principus, kuriais remiasi šis pardavimo būdas.

1. Išmanyk apie produktus, kuriuos siūlai savo klientams

Kuo daugiau sužinok apie produktus, kuriuos platinsi. Nuolat gilink savo žinias, domėkis naujienomis. Tai vienas iš kelių, vedančių Tave į sėkmę.

2. Siūlyk produktus kitiems Kai jau būsi susipažinęs su mūsų produktų savybėmis, parodyk juos savo pažįstamiems, kolegoms, šeimai ir draugams – suteik jiems galimybę susipažinti su įdomiu pasiūlymu ir įsigyti patrauklių produktų už prieinamą kainą.

3. Sukurk savo Platintojų tinklą Paragink naujus žmones, kad darytų tai, ką ir Tu – užsiimtų FM GROUP prekės ženklo produktų platinimu. Kokiu būdu? Apie tai sužinosi toliau.

6


AUKSINĖS PARDAVIMO TAISYKLĖS gerai išmanyk produktus, kuriuos parduodi sistemingai plėsk savo pardavimo tinklą (Tavo kontaktų sąraše turi atsirasti vis naujų vardų) visuomet nešiokis su savimi katalogus – juk visur gali sutikti savo potencialių klientų! rūpestingai ruoškis produktų pristatymui – parodyk savo žinias apie produktus, turėk su savimi mėginėlių, katalogų, kainininkų su kiekvienu klientu elkis individualiai: stenkis sužinoti, kas jam patinka, kokie yra jo poreikiai atsisakymo pirkti nelaikyk nesėkme: tegu tai motyvuoja Tave tolimesnei veiklai

Profesionalus pristatymas, pagrįstas sąžininga informacija apie originalius FM GROUP produktus, garantuos Tau dideles pardavimo apimtis bei savo Platintojų tinklo sukūrimą. 7


Kodėl verta tapti FM GROUP Platintoju? neprivalai investuoti pinigų, norėdamas pradėti savo verslą (nusiperki tik startinę pakuotę, kuri bus Tavo darbo įrankis) gali vykdyti savo veiklą bet kurioje vietoje – savo šalyje arba už jos ribų kontaktas su atstovybių užsakymų skyriais ir kurjerių tarnybomis užtikrina puikų produktų pasiekiamumą turi daug būtinos darbui rinkodaros medžiagos dalyvauji Rėmėjo organizuojamuose pristatymuose, seminaruose ir mokymuose: taip gauni būtinų žinių apie produktus, skatinimo programas, akcijas, rinkodaros medžiagas ir įrankius, prapleti savo verslo kontaktus kaip gerai dirbantis Pardavėjas ir Rėmėjas gauni papildomų galimybių uždirbti iš specialių skatinimų programų rinkodaros plane aiškiai nustatytos provizijų gavimo pakopos garantuoja Tau realų ir labai pelningą atlygį už pasiektus rezultatus pasiekęs Lyderio poziciją, naudojiesi išskirtine rinkoje veikiančia sistema, pagal kurią gauni dalį bendrovės pelno bet atsimink, kad MLM yra kaip bet kuris kitas verslas - provizija priklauso nuo kiekvieno mėnesio apyvartos, o ne tiesiog nuo įstojimo į FM GROUP Klubą

8


Keletas ĮVADINIŲ žodžių FM GROUP Rinkodaros Planą sudaro du etapai. Kiekvienas jų suteikia skirtingas uždarbio galimybes. Pirmas etapas – MAGNOLIJŲ KLUBAS nustato proviziją, kurią gauni už Tavo ir Tavo pakviestų bendradarbiauti asmenų įsigytus produktus. Antras etapas – ORCHIDĖJŲ KLUBAS – tai kita Tavo nuotykio su FM GROUP fazė. Joje sužinosi, kokios gausi naudos, tapęs vienu iš Pardavimo Lyderių. Tam, kad geriau suprastum Rinkodaros Planą, supažindinsime Tave su keletu jame esančių sąvokų.

PLATINTOJAS

Tai pilnametis asmuo, kuris perka arba parduoda FM GROUP produktus. Jo dėka galima išsamiai susipažinti su FM GROUP pasiūlymu, jis padeda išsirinkti idealų produktą. Platintojas gali būti verslininku.

RĖMĖJAS

Asmuo, kuris suteikia galimybę naujiems nariams prisijungti prie FM GROUP. Tai Tave globojantis asmuo, o tuo pačiu – vadovas, padedantis susipažinti su pasiūlymais ir bendrovės veiklos principais. Rėmėjo pasirinkimas – tai vienas iš svarbiausių Tavo sprendimų, kadangi yra atliekamas vieną kartą ir be galimybės pakeisti, todėl verta gerai jį apsvarstyti.

STARTINĖ PAKUOTĖ

Pagrindinis kiekvieno Platintojo darbo įrankis, kuriuo jis pristato FM GROUP pasiūlymą. Į startinės pakuotės sudėtį įeina kvepalų mėginėliai, katalogai, rinkodaros planas, sutartis, kainininkas.

9


Tavo kelias į SĖKMĘ Esi pasiruošęs naujiems iššūkiams? Puiku! Pradėdamas bendradarbiauti su FM GROUP, pats nusprendi, kokioje srityje veiksi. Tavo tolimesnė karjera priklauso tik nuo Tavęs!

1. Pirmas žingsnis: Būk pirmas savo klientas – sutaupyk pirkdamas.

Išsamiau apie tai 11 puslapyje.

VITALIJA VALIENĖ Lietuvos Perlinė Orchidėja Bendradarbiauti su FM Group pradėjau prieš tris metus, tačiau pirmus du metus buvau tik produktų vartotoja. Kadangi ilgą laiką dirbau tiriamąjį darbą ir gyvenime daugiau vadovaujuosi žiniomis, o ne emocijomis, be abejonės, stengiausi kiek galima daugiau sužinoti apie produktus, jų specifiką, privalumus. Puikūs produktai, nuolatinis jų asortimento atnaujinimas, nuostabios motyvacinės programos bei pačios sistemos skaidrumas paskatino mane pasidalinti savo žiniomis su bendraminčiais ir kurti marketingo grupę. Šiandien aš neįsivaizduoju savo gyvenimo be šios veiklos. FM Group per labai trumpą laiką pakeitė mano materialinę gerovę, sudaro galimybę bendradarbiauti su principingais, energingais įvairių profesijų žmonėmis, atkakliai siekiančiais užsibrėžto tikslo. Nuoširdus ačiū mano tiesioginiams rėmėjams, FM Group vadovybei už puikią darbinę atmosferą, nuolatinį dėmesį bei įvairiapusišką skatinimą.

2. Antras žingsnis: Pardavinėk kitiems, uždirbk iš maržos.

Išsamiau apie tai 12 puslapyje.

3. Trečias žingsnis: Būk lyderis! Sukurk savo Platintojų tinklą!

10

Išsamiau apie tai 14 puslapyje.


PIRMAS ŽINGSNIS Būk pirmas savo klientas! Kaip Platintojas gali pirkti FM GROUP produktus už mažesnę kainą.

Pavyzdys Produkto kaina kataloge 41 Lt Kaip FM GROUP Platintojas moki tik 29 Lt Sutaupai 12 Lt

Pirkdamas 6 vienetus kvepalų per mėnesį, gali per metus sutaupyti net 864 Lt!

Kaip matai, jau pasiekei pirmąją sėkmę – gali įsigyti aukštos kokybės produktus už prieinamą kainą. Tuo pačiu daugiau sužinai apie FM GROUP prekės ženklą. Iš patirties žinome, kad dauguma mūsų Platintojų neapsiribojo produktų pirkimu tik sau. Kai jie įsitikina šių produktų išskirtinumu, nusprendžia sudominti jais savo giminaičius, draugus, pažįstamus... Net nepastebėsi, kaip pats tapsi aktyviu Platintoju, parduodančiu produktus kitiems. Atėjo laikas tam pasiruošti.

LORETA ANDRUŠKAITĖ Auksinė Orchidėja Tik pradėjus bendradarbiauti su FM Group, įsitikinau, kad svajonės pildosi. Aš dirbu su man mielais žmonėmis, šeimos nariais ir artimais draugais. Ši puiki galimybė kurti tarptautinį verslą davė man galimybę gyventi komforte ir džiaugtis kiekvieną dieną, daugiausiai laiko praleidžiant su šeima ir darant tai, kas man malonu ir kas mane džiugina. Pasiekus Auksinės Orchidėjos lygį, mano pajamos padidėjo kelis kartus, nei tuo metu, kai ėjau į darbą tik dėl atlyginimo. Jei nori pradėti kontroliuoti savo gyvenimą ir tapti tuo žmogumi, kokiu visada norėjai būti, tada būtinai turi atkreipti dėmesį į šią FM Group siūlomą galimybę. Kartu su jumis į sėkmę!

11


ANTRAS ŽINGSNIS: Būk ekspertas! Pardavinėk, uždirbk iš maržos! Jau gerai išmanai apie FM GROUP siūlomus produktus. Žinai, kad jie yra geros kokybės ir parduodami už patrauklią kainą. Atėjo laikas parodyti šiuos produktus kitiems. Tai puikus būdas pradėti užsidirbti! Antras žingsnis – tai būdas sukurti savo verslą kartu su FM GROUP.

AIDENA ŽUKAUSKIENĖ Lietuvos Perlinė Orchidėja Mano atėjimas į FM GROUP buvo labai netikėtas, tai tarsi likimo dovana! Vieną vakarą t.y. 2008 m. 11 mėn., tiesiog ieškodama kalėdinių dovanų internete radau skelbimą, kuris mane sužavėjo produkcija ir kainomis. Ir iš karto paprašiau užregistruoti į šią kompaniją. Kadangi esu jau dirbusi su tinkliniu marketingu, greit perpratau šią sistemą ir pradėjau kurti savo komandą. Pagrindinis varikliukas mano sėkmės šioje kompanijoje tai tikėjimas! Nei karto nebuvau suabejojus jog čia gali nepasisekti, visada buvau įvertinta, sužavėta kompanijos produkcija ir galimybėmis. Taip pat visada sulaukdavau pagalbos ir palaikymą iš aukštesnių rėmėjų, dėkoju jiems. Čia aš išmokau savarankiškumo, pasitikėjimo savimi, vadovavimo, auditorinio bendravimo, laiko planavimo, tikslų nustatymo ir daug kitų gyvenime labai prasmingų dalykų. Ką stengiuos dabar perduoti savo žmonėms. Pastebėjau tokį dalyką šioje kompanijoje, kad ką bedarytum ir jei nuoširdžiai stengsies, tai tikrai gausi už tai trigubai. Čia pajamos auga neišvengiamai. Svarbu tik veikti ir tikėti! Dėkoju FM GROUP, - Jūs pildot svajones!

Pamėgink prisiminti savo pažįstamą, kuris su dideliu užsidegimu pasakojo apie savo hobį. Tas hobis iš tiesų jį įtraukė! Kalbėjo apie jį su didele aistra ir entuziazmu. Net nepastebėjai, kaip susidomėjai tuo, ką jis pasakojo. Tokiu pat būdu kalbėdamas apie mūsų produktus, gali pradėti iš jų užsidirbti. Tai iš tiesų yra paprasta! Įsitikink tuo pats! Tavo kelias į sėkmę priklauso tik nuo Tavęs. Mes galime tik padėti Tau ją pasiekti, parodydami į ją vedančius kelius: - Pagalvok apie tai, kam gali pasiūlyti produktų. Neapsiribok tik šeima. Tavo darbo kolegos, pažįstami iš mokyklos, bendradarbiai ar kaimynai – tai idealūs kandidatai greitai tapti Tavo klientais. - Būk atviras. Kiekvienas asmuo, su kuriuo susipažįsti – tai potencialus klientas, su kuriuo galima pradėti bendradarbiauti. - Nuolat gilink savo žinias apie produktus – pats esi geriausia reklama ir informacijos apie mūsų pasiūlymą šaltinis. Gilindamas savo žinias šia tema, tapsi ekspertas.

Jau žinai, kam pasiūlysi mūsų produktus? Puiku! Šią užduotį Tau padės įgyvendinti mūsų KATALOGAI ir STARTINĖ PAKUOTĖ. Jų pagalba galėsi pasiūlyti savo klientui būtent tai, ko jam reikia ir ko jis tikisi. 12


Kai užsiimsi produktų platinimu, Tavo pelną sudarys jų pardavimo marža. Paaiškinsime tai Tau paprastu pavyzdžiu:

Tavo klientas, vartydamas katalogą, susidomėjo vienu produktu. Vykdydamas užsakymą, Tu perki produktą už mažesnę kainą, vadinamąją Platintojo kainą. Skirtumas tarp kainos kataloge ir Platintojo kainos – tai Tavo

tiesioginis pelnas

Pavyzdys

PRABANGŪS MOTERIŠKI KVEPALAI Kvepalų kaina kataloge Kaip FM Platintojas moki už juos

TAVO PELNAS

62 Lt 44 Lt

18 Lt

Produktų pardavimas savo klientams – tai ne viskas. Jeigu Tave domina kiti uždarbio būdai, susipažink su toliau pateikta informacija. 13


TREČIAS ŽINGSNIS: Būk lyderis! Sukurk savo Platintojų struktūrą (tinklą)! Prieš Tave – kita įdomi užduotis, ir tik nuo Tavęs priklauso, ar jos imsiesi. Tavo tikslas - sukurti savo Platintojų tinklą. Pradėkime nuo pradžių: sukurti Platintojų tinklą – tai ne kas kita, kaip paraginti naujus žmones, kad užsiimtų tuo pačiu kaip ir Tu – FM GROUP produktų pardavimu. Dar neseniai kūrei savo galimų klientų sąrašą. Ar žinai, kad dalis iš jų – tai idealūs kandidatai į naujus Platintojus. Nesibaimink, kad prarasi juos kaip savo klientus – kai būsi jų rėmėju, be pelno iš šių produktų pardavimo gausi papildomos naudos iš savo naujos funkcijos. Tik nuo Tavęs priklauso, ką pakviesi į savo tinklą. Tai gali būti Tavo klientai, gali pakviesti ir kitus asmenis – šiuo klausimu Tau paliekama didelė pasirinkimo laisvė. Tik nuo Tavęs priklauso, kiek asmenų prisijungs prie Tavo tinklo. Kurdamas savo struktūrą, turi atminti kelias pagrindines taisykles: Geriausia yra sukurti tokį pardavimo tinklą, kad kasdien galėtum bendradarbiauti su 14

visais asmenimis. Taip sukurtas tinklas leis darniai bendradarbiauti ir atneš augantį pelną. Kurdamas savo tinklą, galvok apie kitus. Palik jiems galimybę, kuria Tu taip pat pasinaudojai. Sukurk savo tinklą taip, kad kiti asmenys turėtų galimybę padaryti tą patį. Toks sprendimas užtikrins, kad Jūsų darbas bus efektyvesnis ir atneš didesnes pajamas.


Teisingai sukurta struktūra leidžia Tavo pakviestiems asmenims kurti savo tinklą. Atmink, kad ne kiekvienas turi būti geras pardavėjas, tačiau jis gali turėti vadybininko sugebėjimų, kurie leis jam puikiai atlikti Remėjo vaidmenį.

NIJOLĖ KMITIENĖ Lietuvos Perlinė Orchidėja Esu dėkinga likimui, kuris mane suvedė su FM Group kompanija. Dėka aukštos kokybės produkto ir žemos kainos buvo nesunku sukurti grupę ir per trumpą 1,5 metų laiką pasiekti Perlinės Orchidėjos lygį. Kadangi labai mėgstu bendrauti su žmonėmis, darbas FM Group kompanijoje tapo mano gyvenimo būdu. Dirbant šioje kompanijoje nebaisios jokios ekonominės krizės. Gyvenk su lozungu „kad kiekviena diena nepraeitų veltui” ir tavo sėkmė kopiant į viršūnę bus užtikrinta!

15


Kaip nereikia kurti STRUKTŪROS (GRUPĖS)? Kad Tavo struktūra tvarkingai veiktų, reikia ją tinkamai sukurti. Gerai sukurta struktūra užtikrins Tau papildomą pelną. Toliau pateikiame netinkamai sukurtų struktūrų pavyzdžius.

ŽVAIGŽDĖS STRUKTŪRA NETINKAMA.

16

Kai asmeniškai remi pernelyg daug asmenų, Tavo pardavimo tinklas funkcionuoja ir vystosi netinkamai. Geriau yra kurti tokią struktūrą, kuri leistų kitiems asmenims atlikti tą pačią funkciją kaip ir Tu – būti Remėjais.


Kai remi vieną asmenį, šis pakviečia pardavinėti produktus kitą, tas kitas dar kitą, ir tai sukuria linijinę struktūrą. Kiekvieno iš šiai struktūrai priklausančių asmenų sėkmė priklauso tik nuo vieno Platintojo, vienos linijos. Tai nėra geras Tavo pardavimo tinklo kūrimo metodas. Veikdamas tokiu būdu, niekada neišnaudosi galimybės, kurią Tau teikia daugiapakopė rinkodara.

LINIJINĖ STRUKTŪRA – NETINKAMA.

Kai tinkamai sukursi pardavimo tinklą, ir jis veiks efektyviai, išaugs Tavo pelnas. Be pinigų už FM GROUP produktų pardavimą gausi proviziją už Tavo ir Tavo įtrauktų į tinklą asmenų pirkimus. Kitaip tariant, nuo naujų narių pakvietimo momento Tavo sėkmė priklausys ne tik nuo Tavęs, bet ir nuo kitų. Gaunama provizija priklausys nuo Tavo paties ir Tavo grupės daromos apyvartos per atitinkamą mėnesį.

Už produktą (turintį taškų), kurį įsigysi Tu arba Tavo grupės narys, gausi taškus. Aktualų sąrašą, kokie produktai ir kiek turi taškų, visada surasi internetinėje svetainėje www.fmgroup.lt.

Pavyzdys Tavo klientas užsisakė kvepalų iš Klasikinės Kolekcijos. Jų kaina kataloge yra 41 Lt. Tu perki juos už žemesnę kainą – Platintojo kainą (29 Lt bruto). Už kvepalų pirkimą gauni taškų.

Kvepalų kaina bruto: Tavo taškai:

29 Lt 23,57 tšk.

Taškai, kuriuos surinksi su savo grupe per atitinkamą mėnesį, nustatys Tavo to mėnesio efektyvumo lygį. 17


Tavo STRUKTŪROS (GRUPĖS) kūrimas EFEKTYVUMO LYGMENYS 21%

15%

12% 6%

3%

9%

18%

30000 tšk.

20400 tšk.

12000 tšk.

7200 tšk.

3600 tšk.

1200 tšk.

300 tšk.

Efektyvumo lygmuo – Tavo grupės veiklos sėkmingumo

matas, nustatomas pagal gautus per atitinkamą mėnesį taškus. Jis yra išreikštas procentais (3%, 6%, 9%, 12%, 15%, 18%, 21%) arba žodžiais (Perlinė Orchidėja, Purpurinė Orchidėja, Auksinė Orchidėja, Deimantinė Orchidėja, Juodoji Deimantinė Orchidėja).

EFEKTYVUMO LYGMUO

0%

Jonas

50 tšk.

Parduodamas bendrovės FM GROUP produktus, patenki į vieną iš efektyvumo lygmenų.

Klasifikacija

Efektyvumo lygmuo

Taškų intervalas

Magnolija

3% 6% 9%

300-1199,99 1200-3599,99 3600-7199,99

Sidabrinė Magnolija

12% 15% 18%

7200-11999,99 12000-20399,99 20400-29999,99

Auksinė Magnolija

21%

nuo 30000 ir daugiau

EFEKTYVUMO LYGMUO

0%

Mantas

50 tšk.

Kiekvieną mėnesį taškai yra skaičiuojami iš naujo (dviejų ar daugiau mėnesių taškų apyvartos nesumuojamos).

Jeigu nori gauti proviziją, turi įvykdyti vieną pagrindinę sąlygą: tą mėnesį, už kurį nori ją gauti, turi nupirkti produktų, kurių vertė sudarytų mažiausiai 34,42 taškų. 50,00 taškų (nuo 2014-01-01).

Tolimesniuose pavyzdžiuose, kur yra nurodytas minimalus asmeninių taškų skaičius, kuris suteikia teisę gauti proviziją vietoj 34,42 tšk. turi būti 50,00 tšk. (pakeitimai nuo 2014m. sausio 1d.). 18


1 PAVYZDYS:

Kad geriau suprastum, kaip bus skaičiuojama Tavo provizija, pažiūrėk į pateiktus pavyzdžius:

Per atitinkamą mėnesį Tu ir Tavo pakviesti bendradarbiauti žmonės nupirko produktų, kurių vertė sudaro 300 taškų. Pagal mūsų lentelę (18 puslapis) pasiekei pirmąjį efektyvumo lygmenį (3%), todėl gauni papildomą proviziją – 3% nuo padarytos taškų apyvartos. Tavo ir Tavo struktūros apyvarta per pirmąjį mėnesį: 300 taškų Tavo provizija: 300 tšk. x 3% (Tavo efektyvumo lygmuo) x 0,83 = 7,47 Lt

7,47 Lt tai Tavo papildoma provizija, priklausanti nuo Tavo paties ir Tavo grupės įsigytų produktų kiekio. .

EFEKTYVUMO LYGMUO

3%

Grupės taškai EFEKTYVUMO LYGMUO

TU

0%

50

Vilija

300

tšk.

ASMENINIAI TAŠKAI

Tai taškų, gautų už Tavo ir Tavo struktūros pirkimus, suma.

50

GRUPĖS TAŠKAI

EFEKTYVUMO LYGMUO

0% Ona

50 tšk.

EFEKTYVUMO LYGMUO

0%

Petras

50 tšk.

19


2 PAVYZDYS: 6-procentų struktūros modelis Kad geriau suprastum provizijos skaičiavimo principus, pažiūrėk į kitą pavyzdį. Tarkime, kad Tavo struktūroje tiesiogiai po Tavimi yra 6 asmenys (tai Tavo pirmoji linija). Šių Tavo Platintojų grupės taškai yra tokie: Jonas Petras Ona Rasa Mantas Vilija

150 taškų 200 taškų 250 taškų 600 taškų 700 taškų 900 taškų

Be to, Tu nupirkai produktų už minimalią vertę, būtiną provizijos išmokėjimui – 34,42 taškų. Tavo ir Tavo grupės surinktų taškų suma yra 2834,42. Tai Tave perkelia į antrąjį efektyvumo lygmenį, sudarantį 6%. Tačiau atkreipk dėmesį į dar vieną dalyką: trys Tavo struktūrai priklausantys Platintojai (Rasa, Mantas, Vilija) pasiekė apyvartą, perkeliančią juos į pirmąjį efektyvumo lygmenį (3%). Todėl jie taip pat gauna papildomą proviziją. Pažiūrėkime, kaip atrodys Tavo grupės pirkimų per atitinkamą mėnesį apskaičiavimas pagal pirmiau pateiktą situaciją. Tavo efektyvumo lygmuo sudaro 6%. Tai reiškia, jog gauni 6% nuo 34,42 tšk. (už tiek taškų asmeniškai nupirkai produktus). Už savo pirkimą gauni:

34,42 tšk. x 6% x 0,83 = 1,71 Lt

20

EFEKTYVUMO LYGMUO

6%

TU

34,42

ASMENINIAI TAŠKAI

2834,42 GRUPĖS TAŠKAI

EFEKTYVUMO LYGMUO

3%

Rasa

600 tšk.

6%

EFEKTYVUMO LYGMUO

3%

Mantas

700 tšk.

EFEKTYVUMO LYGMUO

0%

Ona

250 tšk.


Be provizijos, gautos už savo pirkimą, taip pat gauni proviziją už savo grupės pirkimą. Toliau paanalizuokime atskirų asmenų pasiekimus: Jonas pirkdamas produktus gavo 150 taškų. Jis nepasiekė jokio efektyvumo lygmens, todėl dar negauna papildomos provizijos. Tokioje pat situacijoje yra ir Petras (200 taškų) bei Ona (250 taškų). Tavo provizija, apskaičiuota pagal jų padarytą apyvartą, sudaro:

EFEKTYVUMO LYGMUO

0%

Petras

Tavo provizija už Jono struktūrą = 150 tšk. X 6% (Tavo efektyvumo lygmuo) X 0,83 = 7,47 Lt Tavo provizija už Petro struktūrą = 200 tšk. X 6% (Tavo efektyvumo lygmuo) X 0,83 = 9,96 Lt Tavo provizija už Onos struktūrą = 250 tšk. X 6% (Tavo efektyvumo lygmuo) X 0,83 = 12,45 Lt

200 tšk.

EFEKTYVUMO LYGMUO

3%

Vilija

900 tšk.

EFEKTYVUMO LYGMUO

0%

Kiek kitaip atrodo likusių grupės narių, tai yra Rasos, Manto ir Vilijos, darbo apskaita. Kadangi jie pasiekė tam tikrą efektyvumo lygmenį (3%), panašiai kaip ir Tu jie gauna proviziją. Jų ir jų grupės pelnas:

Rasos provizija

= 600 tšk. X 3% X 0,83

= 14,94 Lt

Manto provizija

= 700 tšk. X 3% X 0,83

= 17,43 Lt

Vilijos provizija

= 900 tšk. X 3% X 0,83

= 22,41 Lt

Jonas

Iš viso Tavo grupės Platintojai papildomai uždirbo net 54,78 Lt

150 tšk.

Dabar apskaičiuokime Tavo proviziją:

Tu = 34,42 tšk. X 6% X 0,83 = 1,71 Lt Tavo provizija už Jono struktūrą

= 150 tšk. X 6%

(Tavo efektyvumo lygmuo – Jono efektyvumo lygmuo) X 0,83

Tavo provizija už Petro struktūrą

= 200 tšk. X 6%

(Tavo efektyvumo lygmuo – Petro efektyvumo lygmuo) X 0,83

= 7,47 Lt = 9,96 Lt

Tavo provizija už Onos struktūrą

= 250 tšk. X 6%

(Tavo efektyvumo lygmuo – Onos efektyvumo lygmuo) X 0,83

= 12,45 Lt

Tavo provizija už Rasos struktūrą

= 600 tšk. X 3%

(Tavo efektyvumo lygmuo – Rasos efektyvumo lygmuo) X 0,83

= 14,94 Lt

Tavo provizija už Manto struktūrą

= 700 tšk. X 3%

(Tavo efektyvumo lygmuo – Manto efektyvumo lygmuo) X 0,83

= 17,43 Lt

Tavo provizija už Vilijos struktūrą

= 900 tšk. X 3%

(Tavo efektyvumo lygmuo –Vilijos efektyvumo lygmuo) X 0,83

= 22,41 Lt

Iš viso už savo ir savo struktūros pirkimus gauni net 86,37 Lt! Be to, Rasa, Mantas ir Vilija taip pat uždirba. Kaip matai, pirkdamas FM GROUP produktus gali uždirbti. Įsitikink, kaip išaugs Tavo pajamos, pasiekus aukštesnį efektyvumo lygmenį.

21


3 PAVYZDYS: 12-procentų struktūros modelis Tarkime, kad Tavo struktūroje tiesiogiai po Tavimi yra 6 asmenys (pirmoji linija). Per atitinkamą mėnesį kiekvienas iš jų kartu su savo grupe nupirks tam tikrą produktų, už kuriuos yra skiriami taškai, kiekį. Šių Tavo Platintojų grupės taškai yra tokie: Jonas Ona Rasa Petras Mantas Vilija

EFEKTYVUMO LYGMUO

12%

400 taškų 600 taškų 800 taškų 1500 taškų 1800 taškų 4800 taškų

EFEKTYVUMO LYGMUO

6%

Petras

1500

Be to, Tu nupirkai produktų už minimalią vertę, būtiną provizijos išmokėjimui – 34,42 taškų.

34,42

ASMENINIAI TAŠKAI

9934,42 GRUPĖS TAŠKAI

tšk.

Tavo ir Tavo grupės surinktų taškų suma sudaro 9934,42. Su šiais surinktais taškais atsidūrei ketvirtame efektyvumo lygmenyje, kuris sudaro 12%. Pažiūrėk, kaip efektyviai veikia Tavo grupė: visi joje esantys Platintojai taip pat pasiekė tam tikrą efektyvumo lygmenį. Efektyviausiai veikė Vilija. Jos sąskaitoje yra net 4800 taškų, kurie ją perkelia į trečią 9% efektyvumo lygmenį. Išties gali ja didžiuotis!

TU

12% EFEKTYVUMO LYGMUO

Pažiūrėkime, kaip atrodys Tavo grupės pirkimų per atitinkamą mėnesį apskaičiavimas pagal pirmiau pateiktą situaciją. Tavo efektyvumo lygmuo sudaro 12%. Tai reiškia, jog gauni 12% nuo 34,42 tšk. (už tiek taškų asmeniškai nupirkai produktus). Už savo pirkimą gauni:

3% Ona

600 tšk.

EFEKTYVUMO LYGMUO

9% Vilija

4800 tšk.

34,42 tšk. x 12 % x 0,83 = 3,43 Lt

22


Be provizijos, gautos už savo pirkimą, taip pat gauni proviziją už savo efektyviai veikiančios grupės pirkimą. Kiekvienas jos asmuo pasiekė tam tikrą efektyvumo lygmenį: EFEKTYVUMO LYGMUO

3%

Jonas 3% Ona 3% Rasa 3% Petras 6% Mantas 6% Vilija 9%

Rasa

800 tšk.

EFEKTYVUMO LYGMUO

6%

Mantas

1800 tšk.

Provizija priklauso taip pat Tavo struktūros nariams bei asmenims, kuriuos jie pakvietė į savo struktūrą. Jono grupės provizija

= 400 tšk. X 3% X 0,83

= 9,96 Lt

Onos grupės provizija

= 600 tšk. X 3% X 0,83

= 14,94 Lt

Rasos grupės provizija

= 800 tšk. X 3% X 0,83

= 19,92 Lt

Petro grupės provizija

= 1500 tšk. X 6% X 0,83 = 74,70 Lt

Manto grupės provizija

= 1800 tšk. X 6% X 0,83 = 89,64 Lt

Vilijos grupės provizija

= 4800 tšk. X 9% X 0,83 = 358,56 Lt

EFEKTYVUMO LYGMUO

3%

Jonas

Iš viso Tavo grupės Platintojai papildomai uždirbo net 567,72 Lt!

400 tšk.

Dabar apskaičiuokime Tavo proviziją:

Tu = 34,42 tšk. X 12% X 0,83 = 3,43 Lt Tavo provizija už Jono struktūrą

= 400 tšk. X 9%

(Tavo efektyvumo lygmuo – Jono efektyvumo lygmuo) X 0,83

= 29,88 Lt

Tavo provizija už Onos struktūrą

= 600 tšk. X 9%

(Tavo efektyvumo lygmuo – Onos efektyvumo lygmuo) X 0,83

= 44,82 Lt

Tavo provizija už Rasos struktūrą

= 800 tšk. X 9%

(Tavo efektyvumo lygmuo – Rasos efektyvumo lygmuo) X 0,83

= 59,76 Lt

Tavo provizija už Petro struktūrą

= 1500 tšk. X 6%

(Tavo efektyvumo lygmuo – Petro efektyvumo lygmuo) X 0,83

= 74,70 Lt

Tavo provizija už Manto struktūrą

= 1800 tšk. X 6%

(Tavo efektyvumo lygmuo – Manto efektyvumo lygmuo) X 0,83

= 89,64 Lt

Tavo provizija už Vilijos struktūrą

= 4800 tšk. X 3%

(Tavo efektyvumo lygmuo – Vilijos efektyvumo lygmuo) X 0,83

= 119,52 Lt

Iš viso už savo ir savo struktūros pirkimus gauni net 421,75 Lt! Be to, Tavo grupę sudarantys asmenys gavo 567,72 Lt dydžio proviziją! 23


4 PAVYZDYS: 21-procento struktūros modelis Tarkime, kad esi gerai funkcionuojančio platinimo tinklo, kurio apyvarta sudaro net 43134,42 taškų, Rėmėjas. Atskirų asmenų taškai yra tokie:

EFEKTYVUMO LYGMUO

21%

TU

34,42

ASMENINIAI TAŠKAI

Rasa 2000 taškų Jonas 2800 taškų Vilija 5500 taškų Mantas 6200 taškų Ona 9600 taškų Petras 17000 taškų

EFEKTYVUMO LYGMUO

43134,42 GRUPĖS TAŠKAI

15% Petras

17000 tšk.

21%

Be to, Tu nupirkai produktų už minimalią vertę, būtiną provizijos išmokėjimui – 34,42 taškų. Tavo ir Tavo grupės surinktų taškų suma sudaro 43134,42. Tai Tave perkelia į septintą efektyvumo lygmenį, kurį sudaro 21%! Tokia didelė apyvarta sąlygojo provizijos, kurią gauni Tu ir Tavo grupė, dydį. Tavo efektyvumo lygmuo sudaro 21%. Tai reiškia, kad gauni 21% nuo 34,42 tšk. (už tiek taškų asmeniškai nupirkai produktus).

EFEKTYVUMO LYGMUO

12% Ona EFEKTYVUMO LYGMUO

6%

Jonas

2800 tšk.

Už savo pirkimą gauni:

34,42 tšk. x 21% x 0,83 = 6,00 Lt

24

9600 tšk.


Be provizijos, gautos už savo pirkimą, taip pat gauni proviziją už savo puikiai organizuotos grupės pirkimą. Kiekvienas jos asmuo pasiekė tam tikrą efektyvumo lygmenį: EFEKTYVUMO LYGMUO

Rasa 6% Jonas 6% Vilija 9% Mantas 9% Ona 12% Petras 15%

6%

Rasa

2000 tšk.

EFEKTYVUMO LYGMUO

9%

Mantas

6200 tšk.

EFEKTYVUMO LYGMUO

9% Vilija 5500 tšk.

Kadangi visi tavo grupės nariai pasiekė tam tikrą efektyvumo lygmenį, provizija priklauso kiekvienam iš jų bei asmenims, kuriuos jie pakvietė į savo struktūrą: Rasos grupės provizija

= 2000 tšk. X 6% X 0,83

= 99,60 Lt

Jono grupės provizija

= 2800 tšk. X 6% X 0,83

= 139,44 Lt

Vilijos grupės provizija

= 5500 tšk. X 9% X 0,83

= 410,85 Lt

Manto grupės provizija = 6200 tšk. X 9% X 0,83

= 463,14 Lt

Onos grupės provizija

= 9600 tšk. X 12% X 0,83 = 956,16 Lt

Petro grupės provizija

= 17000 tšk. X 15% X 0,83 = 2116,50 Lt

Iš viso Tavo grupės Platintojai papildomai uždirbo net 4185,69 Lt! Dabar apskaičiuokime Tavo proviziją:

Tu = 34,42 tšk. X 21% X 0,83 = 6,00 Lt Tavo provizija už Rasos struktūrą

= 2000 tšk. X 15%

(Tavo efektyvumo lygmuo – Rasos efektyvumo lygmuo) X 0,83

= 249,00 Lt

Tavo provizija už Jono struktūrą

= 2800 tšk. X 15%

(Tavo efektyvumo lygmuo –Jono efektyvumo lygmuo) X 0,83

= 348,60 Lt

Tavo provizija už Vilijos struktūrą

= 5500 tšk. X 12%

(Tavo efektyvumo lygmuo – Vilijos efektyvumo lygmuo) X 0,83

= 547,80 Lt

Tavo provizija už Manto struktūrą

= 6200 tšk. X 12%

(Tavo efektyvumo lygmuo – Manto efektyvumo lygmuo) X 0,83

= 617,52 Lt

Tavo provizija už Onos struktūrą

= 9600 tšk. X 9%

(Tavo efektyvumo lygmuo – Onos efektyvumo lygmuo) X 0,83

= 717,12 Lt

Tavo provizija už Petro struktūrą

= 17000 tšk. X 6%

(Tavo efektyvumo lygmuo – Petro efektyvumo lygmuo) X 0,83

= 846,60 Lt

Iš viso už savo ir savo struktūros pirkimus gauni net 3332,64 Lt! Tavo provizija – tai dar ne viskas! Nei vienas tavo struktūros narys neliko be pelno! Kartu jie uždirbo net 4185,69 Lt! 25


ORCHIDĖJŲ KLUBAS

26


Elitinis Orchidėjų Klubas Elitinis Orchidėjų Klubas yra prestižinė tarptautinė Lyderių, kurie FM GROUP hierarchijoje pasiekia aukščiausius efektyvumo lygmenis, draugija. Jos nariais tampa Platintojai, kurie pasižymi kaip Pardavimo Lyderiai arba Rėmėjai. Lyderiams esame numatę įvairias privilegijas bei papildomas finansines premijas. Jie gauna papildomą proviziją pagal antrąjį Rinkodaros Planą. Šiame plane net 9% FM GROUP WORLD taškų apyvartos padalijame visiems Orchidėjų Klubo Nariams. Orchidėjų Klubas duoda ne tik finansinės naudos, bet kas ne mažiau svarbu – suteikia privilegijų, pvz. prestižinių pareigų ėjimas arba dalyvavimas įdomiuose renginiuose. Orchidėjų Klubo Nariai yra renkami į Lyderių Tarybą, kuri veikia kiekvienoje FM GROUP atstovybėje. Lyderių Taryba, kaip nuomonę formuojantis organas, yra vertinama ir turi realią įtaką bendrovės strategijai bei vystimuisi. Orchidėjų Klubo Nariai reguliariai susitinka ne tik profesiniais reikalais. FM GROUP organizuoja papildomus susitikimus: šventes, pokylius, iškylas, kur galima apsikeisti nuomonėmis ir pasidalyti su kitais savo sėkme bei patirtimi. Orchidėjų Klubo Narys gali būti pagerbtas titulais: Perlinė, Purpurinė, Auksinė, Deimantinė Orchidėja bei prestižiškiausia – Juodoji Deimantinė Orchidėja.

27


Orchidėjų Klubo kriterijai

Žemiau pateiktos struktūrų schemos – tai tik pavyzdys, kuris parodo minimalius kriterijus, kuriuos reikia išpildyti norint pasiekti tam tikrą efektyvumo lygį.

PERLINĖ ORCHIDĖJA

Perlinės Orchidėjos titulą gauni, remdamas bent vieną grupę, pasiekusią 21% efektyvumo lygmenį, kai tuo tarpu likusi Tavo struktūros dalis (taip vadinamas „šonas”, tame tarpe ir Tavo asmeniniai taškai) turi mažiausiai 20 tūkst. taškų. Yra ir kita galimybė – tiesiogiai remti 2 grupes, kurių kiekviena pasiekė 21% efektyvumo lygmenį.

arba ne mažiau kaip

20 000 taškų

I „ATŠAKA”

28

II „ATŠAKA”

PURPURINĖ ORCHIDĖJA

Purpurinės Orchidėjos vardą gauni, remdamas mažiausiai tris grupes (skirtingose atšakose), kurios pasiekė 21% efektyvumo lygmenį.

AUKSINĖ ORCHIDĖJA

Auksinės Orchidėjos vardą gauni, remdamas mažiausiai tris grupes (skirtingose atšakose), kurios pasiekė kokį nors Orchidėjos lygmenį.


DEIMANTINĖ ORCHIDĖJA

Deimantinės Orchidėjos vardu yra pagerbiami Klubo Nariai, kurie remia mažiausiai penkias grupes (skirtingose atšakose), kurios pasiekė kokį nors Orchidėjos lygmenį.

JUODOJI DEIMANTINĖ ORCHIDĖJA Juodoji Deimantinė Orchidėja – pats garbingiausias Klubo Nario titulas, teikiamas Klubo Nariams, kurie paremė mažiausiai 10 grupių skirtingose atšakose, turinčių Deimantinės Orchidėjos titulus. Kiekvienos iš tų atšakų mėnesinė taškų apyvarta turi būti ne mažesnė negu 1 000 000 taškų.

1 000 000 taškų

1 000 000 taškų

1 000 000

1 000 000

taškų

taškų

1 000 000

1 000 000

taškų

taškų

21%

21%

21%

21% 1 000 000

1 000 000

taškų

taškų

21%

21%

21%

21% 1 000 000

1 000 000

taškų

taškų

ne mažiau kaip

21%

1 000 000

taškų KIEKVIENA GRUPĖ

21%

29


PROVIZIJOS dydis Atsiskaitymo mėnuo

yra kalendorinis mėnuo*. Kiekvieną atsiskaitymo mėnesį Tu ir Tavo grupė turi surinkti būtiną atitinkamam lygmeniui taškų skaičių. *Jeigu paskutinė mėnesio diena yra sekmadienį arba kitą nedarbo dieną, tai atsiskaitymo mėnuo pasibaigia paskutinę mėnesio darbo dieną FM GROUP Lietuva nustatytą valandą.

9% FM GROUP World taškų apyvartos padalijame visiems Orchidėjų Klubo Nariams. Provizijos, kuri Tau teks kaip Klubo Nariui, dydis priklauso nuo lygmens, kurį pasieksi atitinkamą mėnesį. Lyderiams skirto pinigų fondo dalybos vyksta taip:

Juodosios Deimantinės orchidėjos titulas: Deimantinės Orchidėjos titulas: Auksinės Orchidėjos titulas: Purpurinės Orchidėjos titulas: Perlinės Orchidėjos titulas:

0,5% FM GROUP World taškų apyvartos 1,5% FM GROUP World taškų apyvartos 1,5% FM GROUP World taškų apyvartos 1,5% FM GROUP World taškų apyvartos 4 % FM GROUP World taškų apyvartos

Asmenys, gavę Juodosios Deimantinės Orchidėjos titulą, tarpusavyje dalinasi 0,5% FM GROUP World taškų apyvartos, o Deimantinės Orchidėjos titulą turintys dalinasi 1,5% taškų apyvartos, taip pat 1,5% taškų apyvartos pasiskirsto turintys Auksinės Orchidėjos titulą. Nariai, priklausantys Purpurinės Orchidėjos lygmeniui, gauna pasiskirstyti tarpusavyje 1,5% FM GROUP World taškų apyvartos. Visi Perlinės Orchidėjos Nariai tarpusavyje pasiskirsto 4% FM GROUP World taškų apyvartos.

LINA PAKALNIŠKIENĖ Lietuvos Perlinė Orchidėja Su FM GROUP pradėjau bendradarbiauti 2008 m. lapkričio mėn. Nors tinkliniame marketinge esu ne naujokė, bet čia sužavėjo ne tik aukštos kokybės produktas už gerą kainą, bet ir marketingo sistema leidžianti žmogui pradėti verslą su labai minimaliom investicijom. Tikrai nemaniau, kad taip greitai tapsiu sėkminga. Metų bėgyje susikūriau stabilias pajamas, patekau į Elitinį Orchidėjų Klubą dėka savo puikios komandos. Džiaugiuosi, kad čia sėkminga esu ne tik aš, bet ir mano grupės žmonės. Tinklinis marketingas duoda galimybę kiekvienam tapti sėkmingu ir realizuoti savo tikslus bei svajones.

30

Pinigų fondas yra padalijamas visiems Nariams, esantiems atitinkamame lygmenyje, proporcingai jų taškų apyvartai. Pinigų fondas yra skirtas atitinkamam lygmeniui ir visuomet išmokamas su sąlyga, kad nors vienas asmuo pereina į atitinkamą lygmenį. Dar vienas privalumas - Klubo Nariai gauna papildomos finansinės naudos iš provizijos kaupimo iš atskirų lygmenų. Pavyzdžiui, Juodoji Deimantinė Orchidėja gauna honorarą, kurį sudaro visų Orchidėjų provizijų suma, t.y. ji gauna proviziją už Perlo, Purpuro, Aukso, Deimanto bei dabar turimo Juodojo Deimanto titulus. Būdamas Platintoju, gauni platintojo numerį ir slaptažodį, kuris leis Tau prijungti prie FM GROUP internetinio tinklalapio, kuriame turi prieigą prie savo grupės duomenų (taip vadinamas ‘medis’). Mūsų kompiuterinė sistema apskaičiuos Tavo taškus bei Tavo proviziją už pirkimus Tavo sukurtoje struktūroje.


SUKAUPTI taškai Kad geriau suprastum, kaip skaičiuojama Tavo provizija, susipažink su keliomis sąvokomis, kurios bus vartojamos toliau. ZITA JACEVIČIENĖ

Asmeninės Platintojo grupės taškai

Tai yra Platintojo grupės taškai, iš kurių atimami arčiausiai Platintojo “atšakoje” esančios Orchidėjos taškai. Jeigu nėra nei vienos Orchidėjos, skaičiuojami yra visi taškai. Kiekviena “atšaka” skaičiuojama atskirai.

Sutartiniai taškai

Tai taškai skiriami už Tavo grupės Platintojus, kurie pasiekė mažiausiai Perlinės Orchidėjos lygmenį arba už tam tikrą grupių, pasiekusių 21% efektyvumo lygmenį, skaičių.

Lietuvos Auksinė Orchidėja FM Group kompanija nėra pirmoji mano kompanija. Su tinkliniu marketingu susipažinau prieš 15 metų. Su FM Group kompanija bendradarbiauju jau 3 metus. Man labai patiko, kad ši kompanija siūlo aukštos kokybės produktus už labai patrauklią kainą , turi puikią motyvacinę programą ir gerą marketingo planą - tai ir buvo pagrindinis motyvas, dėl ko pasirinkau būtent šią kompaniją. Kadangi turėjau ambicingų planų, o kompanija turi puikią motyvacinę programą, gan greitai sukūriau savo komandą, patekau į elitinį Orchidėjų Klubą, kurio dėka užtikrinau pastovias pajamas. Mano patarimas - kvėpintis, šypsotis ir visur ir visada nuoširdžiai kalbėti su žmonėmis apie šias galimybes. Laisvė ir nepriklausomybė - mano gyvenimo kredo.

HANNA REKS Auksinė Orchidėja Darbas su žmonėmis yra tai, ką aš mėgstu. Todėl ir bendradarbiauju su bendrove FM GROUP. Džiaugiuosi kartu su savo žmonėmis dėl jų sėkmės, nes svarbu ne tik pinigai. Patys kontaktai su žmonėmis man teikia didelį pasitenkinimą. Dirbdama su FM GROUP, taip pat galiu realizuoti savo tikslus ir svajones.

Sukaupti taškai - tai šių taškų suma: asmeninės Platintojo grupės taškai sutartiniai taškai grupių, kurios nepasiekė 21% efektyvumo lygio, taškai

31


Asmeninės Platintojo grupės taškai PAVYZDYS Sukūrei struktūrą, kurios viena iš „atšakų” dirba ypač efektyviai, todėl du tos struktūros nariai yra atitinkamai Perlinės bei Purpurinės Orchidėjos lygmenyje. Tam, kad teisingai apskaičiuotum Tavo proviziją, turi išskaičiuoti asmeninės Platintojo grupės taškus. DAILIUS JACEVIČIUS Lietuvos Perlinė Orchidėja FM Group kompanijoje aš esu 3 metai. Atėjęs į šį verslą turėjau ambicingų planų, todėl gan greitai samdomui darbui pasakiau - stop. Noriu pasidžiaugti ir kartu pasakyti visiems vyrams, kad ši kompanija turi puikią motyvacinę programą, skatina už padarytus darbus ir suteikia galimybę turėti finansinę laisvę. Per šiuos tris metus aplankėme ne vieną pasaulio šalį , važinėju automobiliu, kurį taip pat gavau iš kompanijos. Kviečiu jungtis prie mūsų, čia pildosi visos svajonės.

Tiesiogiai po Tavimi yra asmuo, pasiekęs Perlinės Orchidėjos statusą. Asmeninės Platintojo grupės taškai – tai Perlinės Orchidėjos surinkti taškai, iš kurių atimami po jos einančios Purpurinės Orchidėjos surinkti taškai.

Asmeninės Platintojo grupės taškai Perlas – Purpuras

32


„ATŠAKOS” principas “Atšakos” principas – tai svarbus principas, padėsiantis Tau tinkamai apskaičiuoti proviziją už pardavimą.

„Atšakos” principas

Jeigu vienoje „atšakoje” yra keli skirtingų lygmenų Orchidėjų nariai, Tau skaičiuojamų taškų vertė – tai sutartiniai taškai už aukščiausiame Orchidėjos lygmenyje esantį narį, kuris tuo pačiu yra arčiausiai Tavęs.

PAVYZDYS

Sukūrei struktūrą, kuri atrodo taip:ie.

I „ATŠAKA” III „ATŠAKA”

II „ATŠAKA”

A

21% B 21%

Antroje „atšakoje” turi du Platintojus, kurie pasiekė Deimantinės Orchidėjos statusą. Pagal „atšakos” principą Tau skaičiuojamų taškų vertė – tai aukščiausios, t.y. Deimantinės Orchidėjos, kuri yra arčiausiai Tavęs, sutartiniai taškai. Taigi taškus gauni už Deimantinę Orchidėją A.

IRMINA JUOZAITIENĖ Lietuvos Perlinė Orchidėja Esu trijų vaikų mama, žmona, sesuo, duktė... ir visos šios pareigos netrukdo plėsti savo tinklą pasaulyje po FM Group vėliava. Mano struktūroje yra virš 2000 žmonių, kurie taip pat kuria komandas, vartoja aukštos kokybės Federico Mahora produkciją, nori ir gali pasiekti savo tikslus. Čia - padėdama užsidirbti kitiems - augu ir aš pati. Dirbdama darbe negalėjau tikėtis, kad po 2 metų uždirbsiu trigubai – čia lubų NĖRA, o apetitas auga „bevalgant”. Čia nėra konkurencijos kai pasieki antrą marketingo planą - tada kompanija dalinasi savo pasauliniu pelnu. Mane žavi visų FM Group žmonių draugiškumas, geros emocijos ir šilti bendravimo santykiai. Vykdydama savo veiklą čia, žinau, kad sukurtą struktūrą - verslą paliksiu savo vaikam. Dėkoju savo sponsorei Irenai Oliver, kuri užvedė mane ant kelio, savo komandai, nes atsiranda žmonių dėl kurių norisi gyventi, visiems lyderiams kitose šakose, FM Group Lietuva Direktoriui ir darbuotojams, nes dėka Jūsų visų mes galim ir pasieksim DAUGIAU!!!

33


PERLINĖS ORCHIDĖJOS lygmens taškų apskaičiavimo būdas Perlinės Orchidėjos titulą gauni, remdamas bent vieną grupę, pasiekusią 21% efektyvumo lygmenį, kai tuo tarpu likusi Tavo struktūros dalis (taip vadinamas „šonas”, tame tarpe ir Tavo asmeniniai taškai) turi mažiausiai 20 tūkst. taškų. Yra ir kita galimybė – tiesiogiai remti 2 grupes, kurių kiekviena pasiekė 21% efektyvumo lygmenį. Perlinės Orchidėjos lygmens taškų vertės apskaičiavimas pagal pavyzdį nurodytą 35 psl.

1

Už kiekvieną “atšaką”, kurioje yra bet kokio lygio Orchidėja gauni 30 000 SUTARTINIŲ TAŠKŲ.

2

Tau yra priskaičiuojami visų Tavo tiesiogiai remiamų grupių, esančių žemesniame kaip 21% efektyvumo lygmenyje, grupės taškai.

3

Tau yra priskaičiuojami visų Tavo tiesiogiai remiamų grupių, esančių 21% efektyvumo lygmenyje (bet dar nesančių Orchidėjomis), asmeninės Platintojo grupės taškai (žr. asmeninės Platintojo grupės taškų sąvoką).

Skaičiavimas: (1) 30 000 (Perlas A) (2) 20 000 (12%, 3%, 15%) (3) 135 000 – 122 000 = 13 000 (21% - Perlas A) Sukaupti taškai = (1) + (2) + (3) = 30 000 + 20 000 + 13 000 = 63 000 4% FM GROUP World taškų apyvartos yra skiriama visiems Platintojams, kurie atitinkamą mėnesį pasiekė Perlinės Orchidėjos lygmenį. Tavo sukaupti taškai = 63 000 tšk. Norėdami apskaičiuoti Tavo provizijos dydį, nurodome Tavo procentinę dalį. Tavo sukaupti taškai Visų FM GROUP World Perlinių Orchidėjų sukauptų taškų suma

x 100 = Y%* *Y% - Tavo procentinė dalis

Kompanijos apyvarta x 4% x Y% x 0,83 = Tavo provizija neto iš Perlinės Orchidėjos lygio** ** Nepamiršk, kad papildomai gauni proviziją iš pirmojo Rinkodaros Plano.

34


ZUZANA ANELĖ JANULEVIČIENĖ

2 20 000

Lietuvos Auksinė Orchidėja Į FM mane pakvietė mano dukra Irena ir aš, pasitikėdama ja, tiesiog vykdžiau jos patarimus... Dalinausi FM veiklos džiaugsmu su žmonėmis, kuriuos sutinku. Labai greitai pastebėjau, kad amžius ne riba - man jau 70. FM Group man jau padovanojo nešiojamą kompiuterį, kelionę kartu su vyru į paslaptingąjį Egiptą, jau paskirtas ir E klasės automobilis Mersedes. Ko gero teks mokytis vairuoti...

Taškų

3 135 000 Taškų

1

ANDRZEJ WYSZYŃSKI Pirmas užregistruotas FM GROUP World Platintojas

122 000 Taškų

52 000 Taškų

Deimantinė Orchidėja Gerai išmanyti siūlomų produktų savybes, būti atviram su žmonėmis, o visų pirma mokėti su jais kalbėtis – būtent toks buvo mano raktas į sėkmę su FM GROUP. Kai pradėjau bendradarbiauti, mažai kas buvo girdėjęs apie FM, o dabar daugybės įsitraukusių žmonių dėka kompanijos produktai yra vertinami tolimiausiuose pasaulio kampeliuose. FM GROUP sėkmė – tai ir mano sėkmė.

35


PURPURINĖS ORCHIDĖJOS lygmens taškų apskaičiavimo būdas Purpurinės Orchidėjos titulą gauni remdamas mažiausiai tris grupes, kurios pasiekė 21% efektyvumo lygmenį. Purpurinės Orchidėjos lygmens taškų vertės apskaičiavimas pagal pavyzdį pateiktą 37 psl. 1

Už kiekvieną “atšaką”, kurioje yra Perlinė Orchidėja (kuri tuo pačiu nėra Purpurinė, Auksinė, Deimantinė arba Juodoji Deimantinė Orchidėja) gauni 60 000 SUTARTINIŲ TAŠKŲ (žr. atšakos principą).

2

Už kiekvieną “atšaką”, kuri pasiekė Purpurinės, Auksinės, Deimantinės arba Juodosios Deimantinės Orchidėjos lygmenį, gauni 90 000 SUTARTINIŲ TAŠKŲ (žr. atšakos principą).

3

Už 5 (ir jų pasikartojimą) tiesiogiai remiamas 21% arba didesnį efektyvumo lygmenį pasiekusias grupes gauni 60 000 SUTARTINIŲ TAŠKŲ arba už kiekvienas 7 tiesiogiai remiamas 21% arba didesnį efektyvumo lygmenį pasiekusias grupes (ir jų pasikartojimą) gauni 90 000 SUTARTINIŲ TAŠKŲ.

4

Yra skaičiuojama visų Perlinių Orchidėjų (kurios tuo pat metu nėra Purpurinės, Auksinės, Deimantinės arba Juodosios Deimantinės Orchidėjos) asmeninių grupių taškų suma (žr. asmeninės Platintojo grupės taškų sąvoką). Prieš Perlinę Orchidėją negali būti jokios aukštesnio lygio Orchidėjos.

5

Tau yra priskaičiuojami visų Tavo tiesiogiai remiamų grupių, esančių 21% efektyvumo lygmenyje (bet dar nesančių Orchidėjomis), asmeninės Platintojo grupės taškai (žr. asmeninės Platintojo grupės taškų sąvoką).

Skaičiavimas:

(1) 60 000 (Perlas B) (2) 90 000 (Purpuras) (3) 0 (šiame pavyzdyje nėra) (4) (4a) 150 000 – 100 000 = 50 000 (Perlas A - Purpuras) (4b) 51 000 (Perlas B) (4a) + (4b) = 4 tai yra 50 000 + 51 000 = 101 000 (5) (5a) 30 000 (21% A) (5b) 61 000 – 51 000 = 10 000 (21% B - Perlas B) (5a + 5b) = 30 000 + 10 000 = 40 000 Sukaupti taškai = 60 000 + 90 000 + 101 000 + 40 000 = 291 000

1,5% FM GROUP World taškų apyvartos yra skiriama visiems Platintojams, kurie atitinkamą mėnesį pasiekė Purpurinės Orchidėjos lygmenį. 36


NATALIJA DAUNIENĖ

30 000

5a

taškų

4a 61 000

5b

150 000 taškų

taškų

1 4b 51 000 taškų

Lietuvos Purpurinė Orchidėja Pirmą kartą apie šią kompaniją išgirdau 2009 metais gegužės mėnesį iš savo kliento, kuris ir tapo mano rėmėju, esu dėkinga jam. Kai aš pasirašiau sutartį su FM GROUP jau dirbau du darbus, bet pabandyti trečią man niekas netrukdė, tiesiog norėjosi save realizuoti kitur, gal būt atrasti save kitoje srityje. Pačiai teko turėti 14 metų savo verslą ir aš žinau, kad tai nelengva, bet čia labai malonu dirbti su žmonėmis ir pasakoti jiems kokią gerą produkciją siūlo ši kompanija. Bendradarbiavimas su FM GROUP padeda man kasdien suprasti, kas tai yra tinklinis marketingas, nes man tai nauja sfera, tiesiog niekad nemaniau, kad galima rasti darbą į kurį eitum kaip į šventę, kad taip greitai čia galima pasiekti puikių rezultatų, kad geras kompanijos marketingo planas leidžia uždirbti gerus pinigus ir būti nepriklausomu žmogumi. Dėka FM esu sėkminga.

2 100 000 taškų

Norėdami apskaičiuoti Tavo provizijos dydį, nurodome Tavo procentinę dalį. Tavo sukaupti taškai Visų FM GROUP World Purpurinių Orchidėjų sukauptų taškų suma

x 100 = Y%* *Y% -Tavo procentinė dalis

Kompanijos apyvarta x 1,5% x Y% x 0,83 = Tavo provizija neto iš Purpurinės Orchidėjos lygio** **Nepamiršk, kad papildomai gauni proviziją iš pirmojo Rinkodaros Plano bei Perlinės Orchidėjos lygmens.

37


AUKSINĖS ORCHIDĖJOS lygmens taškų apskaičiavimo būdas Auksinės Orchidėjos titulą gauni remdamas mažiausiai tris grupes, kurios pasiekė kokį nors Orchidėjos lygmenį. Auksinės Orchidėjos lygmens taškų vertės apskaičiavimas pagal žemiau pateiktą pavyzdį. 1

Už kiekvieną “atšaką”, kurioje yra Perlinė Orchidėja (kuri tuo pačiu nėra Purpurinė, Auksinė, Deimantinė arba Juodoji Deimantinė Orchidėja) gauni 60 000 SUTARTINIŲ TAŠKŲ (žr. atšakos principą).

2

Už kiekvieną “atšaką”, kurioje yra Purpurinė Orchidėja (kuri tuo pačiu nėra Auksinė, Deimantinė arba Juodoji Deimantinė Orchidėja) gauni 90 000 SUTARTINIŲ TAŠKŲ (žr. atšakos principą).

3

Už kiekvieną “atšaką”, kuri pasiekė Auksinės, Deimantinės arba Juodosios Deimantinės Orchidėjos lygmenį, gauni 120 000 SUTARTINIŲ TAŠKŲ (žr. atšakos principą).

4

Už 5 (ir jų pasikartojimą) tiesiogiai remiamas 21% arba didesnį efektyvumo lygmenį pasiekusias grupes gauni 60 000 SUTARTINIŲ TAŠKŲ arba už kiekvienas 7 tiesiogiai remiamas 21% arba didesnį efektyvumo lygmenį pasiekusias grupes (ir jų pasikartojimą) gauni 120 000 SUTARTINIŲ TAŠKŲ.

5

Yra skaičiuojama visų Perlinių ir Purpurinių Orchidėjų (kurios tuo pat metu nėra Auksinės, Deimantinės arba Juodosios Deimantinės Orchidėjos) asmeninių grupių taškų suma (žr. asmeninės Platintojo grupės taškų sąvoką). Prieš apskaičiuojamą Orchidėją negali būti jokios aukštesnio lygio Orchidėjos.

6

Tau yra priskaičiuojami visų Tavo tiesiogiai remiamų grupių, esančių 21% efektyvumo lygmenyje (bet dar nesančių Orchidėjomis), asmeninės Platintojo grupės taškai (žr. asmeninės Platintojo grupės taškų sąvoką)

4f 5a 1 120 000

50 000

taškų

taškų

50 000 taškų

4h 3 230 000 taškų

4g 5b 2

50 000 taškų

130 000 taškų

120 000 taškų

50 000 taškų

000 05 wótknup

30 000 taškų

38

30 000 taškų


Skaičiavimas: (1) 60 000 (Perlas A) (2) 90 000 (Purpuras A) (3) 120 000 (Auksas A) (4) 120 000 = suma (4a + 4b + 4c + 4d + 4e + 4f + 4g + 4h) (5) (5a) 120 000 – 50 000 = 70 000 (Perlas A - Perlas B) (5b) 130 000 – 50 000 = 80 000 (Purpuras A - Perlas C) (5a) + (5b) = (5) tai yra 70 000 + 80 000 = 150 000 (6) 5 x 21% (30 000) = 150 000 Sukaupti taškai = (1) + (2) + (3) + (4) + (5) + (6) = = 60 000 + 90 000 + 120 000 + 120 000 + 150 000 + 150 000 = 690 000

Tavo sukaupti taškai Visų FM GROUP World Auksinių Orchidėjų sukauptų taškų suma

1,5% FM GROUP World taškų apyvartos yra skiriama visiems Platintojams, kurie atitinkamą mėnesį pasiekė Auksinės Orchidėjos lygmenį. Norėdami apskaičiuoti Tavo provizijos dydį, nurodome Tavo procentinę dalį.

x 100 = Y%* *Y% - Tavo procentinė dalis

Kompanijos apyvarta x 1,5% x Y% x 0,83 = Tavo provizija neto iš Auksinės Orchidėjos lygio** ** Nepamiršk, kad papildomai gauni proviziją iš pirmojo Rinkodaros Plano bei Perlinės ir Purpurinės Orchidėjų lygmenų.

6 4 30 000 taškų

4a4 a

30 000 taškų

4 4b b

EDITA ANDRUŠKAITĖ

30 000 taškų

4c4 c

30 000 taškų

4d4 d

30 000 taškų

4e4

Lietuvos Perlinė Orchidėja Mano kelias su FM Group prasidėjo 2006 m. Per šį laikotarpį bendradarbiavimo, motyvacijos, pagarbos bei vieningo tikslo siekimo link dėka, suradau bendraminčių, sukūriau grupę, patekau į elitinį Orchidėjų Klubą bei užsitikrinau pastovias pajamas. Todėl nuoširdžiai visiems naujiems žmonėms noriu palinkėti pasekti mano ir kitų lyderių pavyzdžiu bei pakviesti į mūsų kvepalų pasaulį! FM - tai visa tai, ko reikia kiekvienai save mylinčiai moteriai bei gerbiančiam vyrui! Ačiū, kad esat FM Group!

e

39


DEIMANTINĖS ORCHIDĖJOS ir JUODOSIOS DEIMANTINĖS ORCHIDĖJOS* lygmens taškų apskaičiavimo būdas Deimantinės Orchidėjos titulą gauni remdamas mažiausiai penkias grupes, kurios pasiekė kokį nors Orchidėjos lygmenį. Deimantinės Orchidėjos lygmens taškų vertės apskaičiavimas pagal žemaiu pateiktą pavyzdį. 1

Už kiekvieną “atšaką”, kurioje yra Perlinė Orchidėja (kuri tuo pačiu nėra Purpurinė, Auksinė, Deimantinė arba Juodoji Deimantinė Orchidėja) gauni 60 000 SUTARTINIŲ TAŠKŲ (žr. atšakos principą).

2

Už kiekvieną “atšaką”, kurioje yra Purpurinė Orchidėja (kuri tuo pačiu nėra Auksinė, Deimantinė arba Juodoji Deimantinė Orchidėja) gauni 90 000 SUTARTINIŲ TAŠKŲ (žr. atšakos principą).

3

Už kiekvieną “atšaką”, kurioje yra Auksinė Orchidėja (kuri tuo pačiu nėra Deimantinė arba Juodoji Deimantinė Orchidėja) gauni 120 000 SUTARTINIŲ TAŠKŲ (žr. atšakos principą).

4

Už kiekvieną “atšaką”, kurioje kas nors pasiekė Deimantinės arba Juodosios Deimantinės Orchidėjos lygmenį, gauni 150 000 SUTARTINIŲ TAŠKŲ (žr. atšakos principą).

5

Už 5 (ir jų pasikartojimą) tiesiogiai remiamas 21% arba didesnį efektyvumo lygmenį pasiekusias grupes gauni 60 000 SUTARTINIŲ TAŠKŲ arba už kiekvienas 7 tiesiogiai remiamas 21% arba didesnį efektyvumo lygmenį pasiekusias grupes (ir jų pasikartojimą) gauni 120 000 SUTARTINIŲ TAŠKŲ.

6

Yra skaičiuojama visų Perlinių, Purpurinių ir Auksinių Orchidėjų (kurios tuo pat metu nėra Deimantinės arba Juodosios Deimantinės Orchidėjos) asmeninių grupių taškų suma (žr. asmeninės Platintojo grupės taškų sąvoką). Prieš apskaičiuojamą Orchidėją negali būti jokios aukštesnio lygio Orchidėjos.

7

Tau yra priskaičiuojami visų Tavo tiesiogiai remiamų grupių, esančių 21% efektyvumo lygmenyje (bet dar nesančių Orchidėjomis), asmeninės Platintojo grupės taškai (žr. asmeninės Platintojo grupės taškų sąvoką).

* Juodosios Deimantinės Orchidėjos titulą gauna Klubo Nariai, kurie paremė mažiausiai 10 grupių skirtingose atšakose, turinčių Deimantinės Orchidėjos titulus. Kiekvienos iš tų atšakų mėnesinė taškų apyvarta turi būti ne mažesnė negu 1 000 000 taškų. Juodosios Deimantinės Orchidėjos taškų apyvartos skaičiavimo būdas yra toks pat, kaip Deimantinės Orchidėjos, išskyrus 6 punktą ir papildomą 8 punktą:

1 5a 6a 120 000 taškų

50 000 taškų

6. Yra skaičiuojama visų Perlinių, Purpurinių, Auksinių ir Deimantinių Orchidėjų (kurios tuo pat metu nėra Juodosios Deimantinės Orchidėjos) asmeninių grupių taškų suma (žr. asmeninės Platintojo grupės taškų sąvoką).

2 5b 6c

8.Už kiekvieną “atšaką”, kurioje kas nors pasiekė Juodosios Deimantinės Orchidėjos lygmenį, gauni 200 000 SUTARTINIŲ TAŠKŲ (žr. atšakos principą). Visi klubo Nariai, tą mėnesį pasiekę Juodosios Deimantinės Orchidėjos lygmenį, gauna paskirstyti 0,5% FM GROUP World taškų apyvartos.

130 000 taškų

30 000 taškų

30 000 taškų

40


Skaičiavimas: (1) 60 000 + 60 000 = 120 000 (Perlas A + Perlas B) (2) 90 000 (Purpuras A) (3) 120 000 (Auksas) (4) 150 000 (Deimantas A) (5) 60 000 = suma (5a +5b + 5c + 5d + 5e) (6) (6a) 120 000 – 50 000 = 70 000 (Perlas A - Perlas C) (6b) 62 000 (Perlas B) (6c) 130 000 – 50 000 = 80 000 (Purpuras A - Perlas D) (6d) 260 000 – (140 000 + 60 000 + 50 000) = 10 000 (Auksas - (Purpuras B +Perlas E + Perlas F)) (6a) + (6b) + (6c) + (6d) = 70 000 + 62 000 + 80 000 + 10 000 = 222 000 (7) 70 000 – 62 000 = 8 000 (21% - Perlas B) Sukaupti taškai = (1) + (2) + (3) + (4) + (5) + (6) + (7) = 770 000

1,5% FM GROUP World taškų apyvartos yra skiriama visiems Platintojams, kurie atitinkamą mėnesį pasiekė Deimantinės Orchidėjos lygmenį. Norėdami apskaičiuoti Tavo provizijos dydį, nurodome Tavo procentinę dalį.

Tavo sukaupti taškai

x 100 = Y%*

Visų FM GROUP World Deimantinių Orchidėjų sukauptų taškų suma

*Y% - Tavo procentinė dalis

Kompanijos apyvarta x 1,5% x Y% x 0,83 = Tavo provizija neto iš Deimatinės Orchidėjos lygio** ** Nepamiršk, kad papildomai gauni proviziją iš pirmojo Rinkodaros Plano bei Perlinės, Purpurinės ir Auksinės Orchidėjų lygmenų. 50 000 taškų

50 000 taškų

50 000 taškų

50 000 taškų

50 000 taškų

260 000 taškų

4 5e

50 000 taškų

21%

3 5d 6d

260 000 taškų

21%

7 5c

70 000 taškų

1 6b

140 000

62 000

taškų

taškų

50 000

60 000 taškų

taškų

30 000 taškų

30 000 taškų

41


DODATKOWE PAPILDOMI NUMERIAI NUMERY Auksinės Magnolijos (21%) ir visos Orchidėjos gauna teisę veikti su papildomu platintojo numeriu (savo vardu ir savo sąskaita). Platintojas pats pasirenka, kurioje vietoje savo grupėje nori „prisegti“ savo naują numerį. Auksinė Magnolija, Perlinė Orchidėja ir Purpurinė Orchidėja turi teisę turėti 1 papildomą platintojo numerį. Auksinė Orchidėja turi teisę turėti 2 papildomus numerius, o Deimantinė Orchidėja – net 5 papildomus numerius.

TU 1

21 %

AUKSINĖ MAGNOLIJA Asmuo pasiekęs 21% efektyvumo lygmenį (TU 1) įgyja teisę pradėti veiklą su eiliniu numeriu FM GROUP Platintojų duomenų bazėje. Platintojas pats pasirenka, kurioje vietoje savo grupėje nori „prisegti“ savo naują numerį (TU 2).

6%

TU 2

18 %

12 % 15 %

TU 1

TY 1

PERLAS PERŁA

TU 2

PERLINĖ ORCHIDĖJA Lyderis, kuris gavo Perlinės Orchidėjos titulą (TU 1) gali pradėti veiklą su eiliniu numeriu FM GROUP Platintojų duomenų bazėje. Lyderis pats pasirenka, kurioje vietoje savo grupėje nori „prisegti“ savo naują numerį (TU 2).

12% 6%

15% 21% TU 1

TY 1

PURPURAS

PERŁA

TU 2

PURPURINĖ ORCHIDĖJA Purpurinė Orchidėja (TU 1) įgyja teisę pradėti darbą su eiliniu numeriu FM GROUP Platintojų duomenų bazėje. Lyderis pats pasirenka, kurioje vietoje savo grupėje nori „prisegti“ savo naują numerį (TU 2).

42

21% 21%

21%


TU 1

AUKSINĖ ORCHIDĖJA Auksinė Orchidėja (TU 1) įgyja teisę į 2 papildomus numerius FM GROUP Platintojų duomenų bazėje. Lyderis pats pasirenka, kurioje vietoje savo grupėje nori „prisegti“ savo naujus numerius (TU 2, TU 3).

AUKSAS

TU 2

TU 3

DEIMANTINĖ ORCHIDĖJA Deimantinė Orchidėja (TU 1) įgyja teisę į 5 papildomus numerius FM GROUP platintojų duomenų bazėje. Lyderis pats pasirenka, kurioje vietoje savo grupėje nori „prisegti“ savo naujus numerius (TU 2, TU 3, TU 4, TU 5, TU 6).

TU 2 TU 3

TU 1 DIAMENT

TU 4 TU 6 TU 5

KITI PAVYZDŽIAI Kai Platintojas būdamas Perline Orchidėja ir veikiantis su 2 skirtingais numeriais (TU 1, TU 2) tampa Purpurine Orchidėja, jis turi teisę pradėti veiklą su eiliniu numeriu FM GROUP Platintojų duomenų bazėje (TU 3). Platintojas pats pasirenka, kurioje vietoje savo grupėje nori „prisegti“ savo naują numerį (TU 3). Kai Perlinė Orchidėja, veikianti su 2 skirtingais numeriais (TU 1, TU 2), tampa Auksine Orchidėja (praleidžiant Purpurinę Orchidėją), ji įgyja teisę pradėti veiklą su 3 papildomais numeriais (TU 3, TU 4, TU 5). Platintojas pats pasirenka, kurioje vietoje savo grupėje nori „prisegti“ savo naujus numerius (TU 3, TU 4, TU 5). Perlinė Orchidėja (TU 1) veikianti jau su 2 skirtingais numeriais (TU 1, TU 2), kuri gavo Purpurinės Orchidėjos titulą, nes anksčiau „prisegtas“ jos naujas numeris (TU 2) pasiekė 21% efektyvumo lygį, įgyja teisę į eilinį numerį (TU 3). Platintojas pats pasirenka, kurioje vietoje savo grupėje nori „prisegti“ savo naują numerį. Papildomi Platintojo Numeriai yra priskiriami prie tos šalies, prie kurios yra priskirtas pagrindinis Platintojo Numeris (TU 1)!

43


FM GROUP Lietuva © FM GROUP World

2012 Spalis

VISOS TEISĖS SAUGOMOS www.fmgroup.lt LT-----02

44

Rinkodaros planas 2014  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you