Page 1

Rekomenduotas

R I N K O D A R O S

P L A N A S

1


TURINYS

Sveiki atvykę į kvepiantį FM pasaulį!

Pirmasis rinkodaros planas Pasveikinimas Susipažink su FM GROUP Daugiapakopė rinkodara Auksinės pardavimo taisyklės Kodėl verta tapti FM GROUP Platintoju? Keletas įvadinių žodžių Tavo kelias į sėkmę Pirmas žingsnis: būk pirmasis savo klientas Antras žingsnis: būk ekspertas! Pardavinėk, uždirbk iš maržos! Trečias žingsnis: būk lyderis! Sukurk savo Platintojų tinklą! Kaip nereikia kurti struktūrų? Savo pardavimo tinklo kūrimas

3 4 6 7 8 9 10 11 12 14 16 18

Antras rinkodaros planas Pasveikinimas Orchidėjų klubo kriterijai Provizijos dydis Surinkti taškai Asmeninės Platintojo grupės taškai Atšakos taisyklė Perlinė Orchidėja Purpurinė Orchidėja Auksinė Orchidėja Deimantinė Orchidėja Juodoji Deimantinė Orchidėja Papildomi Platintojo Numeriai Pabaiga

2

27 28 30 31 32 33 34 36 38 40 40 42 44

Matome, kad ir Tu atradai mūsų kvapų magiją. Tai natūralu, nes turime Tau išskirtinį pasiūlymą. Siūlome įvairiausių kvapų pasirinkimą: švelnių ir gaivių, gundančių ir aistringų, klasikinių ir rafinuotų... Puikiai suprantame Tavo poreikius. Matome, jog trokšti pasidalyti savo atradimu su kitais, pakviesti juos į mūsų kvepalų pasaulį. Mums, kaip ir Tau, patinka dalytis džiaugsmu su kitais. Kai pastebėjome, kad klientai labai domisi mūsų parfumerijos produktais, nutarėme pasirūpinti, kad apie juos sužinotų ir juos pamiltų kuo daugiau žmonių. Ir mums pasisekė. Šiuo metu FM – tai ženklas, kuris yra atpažįstamas ir vertinamas keliasdešimtyje šalių. Šiandieną ir Tu prisijungi prie mūsų tarptautinio kolektyvo! Linkime vaisingo bendradarbiavimo!

FM GROUP World

3


Įsivaizduok…

…darbą, kurį dirbdamas esi visiškai nepriklausomas. Pats nusprendi, su kuo dirbsi, pasirenki sau tinkamas darbo valandas ir bendradarbius – partnerius, kuriais galėtum visiškai pasitikėti.

Pamąstyk apie užsiėmimą, kuris leis įgyvendinti savo tikslus ir ambicijas, apie darbą, kuris Tau taps malonumu ir kurį dirbsi su dideliu entuziazmu.

Juk būtų įdomu, jeigu pats nuspręstum, ką Tau reiškia sėkmė, ir nuosekliai siektum jos įgyvendinimo.

Manai, kad tai tik svajonė? Nieko panašaus! Jau greitai ši svajonė gali tapti realybe. Pakanka skirti valandėlę laiko ir susipažinti su principais, kurie Tave nuves į sėkmę.

Kompanija FM GROUP egzistuoja nuo 2004m. Su mumis bendradarbiauja virš 400 000 aktyvių Platintojų. Esame jau beveik visuose pasaulio kontinentuose.

FM GROUP įkūrėjas siekė sukurti elitinių parfumerijos produktų liniją.

FM prekės ženklo produktai gaminami iš kvapų kompozicijų, kurias kuria pasaulinis šios srities lyderis DROM Fragrances.

4 Mexico

USA

Canada

Argentina

Netherlands Antilles

Morocco

Belgium & Netherlands

Sweden

Lithuania

Gabon

Nigeria

Italy

Moldova

Latvia

Estonia

Poland

Austria

Italy

Greece

Macedonia FYR

Montenegro Bulgaria

Bosnia Serbia Herzegovina

Egypt

Israel

Turkey

Israel

Turkey

Armenia

Georgia

Armenia

Georgia

Egypt

Republic of South Africa

Greece

Macedonia FYR

Ukraine Moldova

Belarus

Montenegro Bulgaria

Bosnia Serbia Herzegovina

Poland Belarus Czech Republic Slovakia Ukraine Germany

Norway

Ivory Coast Ghana

Hungary France Switzerland Slovenia Croatia Romania

Great Britain

Spain

Ireland

Brazil

Venezuela Suriname

Morocco

Austria

Latvia

Estonia Lithuania Czech Republic Slovakia

Germany Belgium & Netherlands

Sweden

Hungary France Switzerland Slovenia Croatia Romania

Great Britain

Spain

Ireland

Norway

Indonesia

Vietnam

Russia

Thailand

Australia

Philippines

Japan

FM GROUP pasaulyje – jau netrukus bus atidaryta

FM GROUP pasaulyje

Russia

Kompanija FM GROUP egzistuoja nuo 2004m. Su mumis bendradarbiauja virš 400 000 aktyvių Platintojų. Esame jau beveik visuose pasaulio kontinentuose

KVAPŲ PLANETA

5


Ką tik žengei pirmąjį žingsnį į principų, kuriais pagrįsta

DAUGIAPAKOPĖ RINKODARA, pažinimą! Padėsime, kad šis terminas nebebūtų Tau svetimas, kad jis taptų tolesnių Tavo veiksmų įkvėpimo šaltiniu.

MLM (angl. Multi Level Marketing – daugiapakopė rinkodara) ELŻBIETA I ARTUR HAMERLIŃSCY Deimantinė Orchidėja - MLM esmė – tinkamu metu pasidalyti tinkama koncepcija su tinkamais žmonėmis. Ši taisyklė nulėmė tai, kad 2004 m. nusprendėme bendradarbiauti su FM GROUP. Nors FM yra jauna bendrovė, ji turi tinkamą produktų ir rinkodaros pasiūlymą. Pakako juo pasidalyti su Jumis – nuostabiais žmonėmis. Dažnai girdime: „Turėjote laimės...“. Patvirtiname: taip, darbas su FM GROUP yra didelė laimė, reikia tik norėti būti laimingiems. Ir tos laimės linkime visiems, bendradarbiaujantiems su FM GROUP visame pasaulyje.

Tai pardavimas, vykstantis ne per parduotuvių tinklus. Jis pagrįstas tiesioginiu kontaktu su klientu, todėl iki minimumo sutrumpėja produkto kelias iki jo pirkėjo. Platintojas gali pasiūlyti savo klientui patrauklius ir ypatingus produktus, kurių negalima nusipirkti įprastose pardavimo vietose.

Kiekviena veikla turi tam tikras taisykles, kuriomis vadovaujantis galima daug pasiekti. Tai galioja ir daugiapakopės rinkodaros atveju. Tam, kad suprastum jos esmę ir pradėtum savo veiklą, skirk valandėlę laiko ir perskaityk svarbiausius pricipus, kuriais remiasi šis pardavimo būdas.

AUKSINĖS PARDAVIMO TAISYKLĖS gerai išmanyk produktus, kuriuos parduodi sistemingai plėsk savo pardavimo tinklą (Tavo kontaktų sąraše turi atsirasti vis naujų vardų) visuomet nešiokis su savimi katalogą – juk visur gali sutikti savo potencialių klientų! rūpestingai ruoškis produktų pristatymui – parodyk savo žinias, turėk su savimi mėginukų su kiekvienu klientu elkis individualiai: stenkis sužinoti, kas jam patinka, kokie yra jo poreikiai atsisakymo pirkti nelaikyk nesėkme: tegu tai motyvuoja Tave tolimesnei veiklai

1. Išmanyk apie produktus, kuriuos siūlai savo klientams

Kuo daugiau sužinok apie produktus, kuriuos platinsi. Nuolat gilink savo žinias, domėkis naujienomis. Tai vienas iš kelių, vedančių Tave į sėkmę.

2. Siūlyk produktus kitiems Kai jau būsi susipažinęs su mūsų produktų savybėmis, parodyk juos savo pažįstamiems, kolegoms, šeimai ir draugams – suteik jiems galimybę susipažinti su įdomiu pasiūlymu ir įsigyti patrauklių produktų už prieinamą kainą.

3. Sukurk savo Platintojų tinklą Paragink naujus žmones, kad darytų tai, ką ir Tu – užsiimtų FM GROUP prekės ženklo produktų platinimu. Kokiu būdu? Apie tai sužinosi toliau..

6

Profesionalus pristatymas, pagrįstas sąžininga informacija apie originalius FM kosmetikos gaminius, garantuos Tau dideles pardavimo apimtis bei savo Platintojų tinklo sukūrimą. 7


Kodėl verta tapti FM GROUP Platintoju? neprivalai investuoti pinigų, norėdamas pradėti savo verslą (nusiperki tik pradinį paketą, kuris bus Tavo darbo įrankis) gali vykdyti savo veiklą bet kurioje vietoje – šalyje arba už jos ribų kontaktas su platinimo centru ir siuntų sistema užtikrina puikų produktų pasiekiamumą turi daug būtinos darbui rinkodaros medžiagos dalyvauji Rėmėjo organizuojamuose pristatymuose, seminaruose ir mokymuose: taip gauni būtinų žinių apie produktus, programas, pasiūlymus, medžiagas ir rinkodaros įrankius, prapleti savo verslo kontaktus kaip gerai dirbantis Pardavėjas ir Rėmėjas gauni papildomų galimybių uždirbti iš specialių motyvacinių programų rinkodaros plane aiškiai nustatytos provizijų gavimo pakopos garantuoja Tau realų ir labai pelningą atlygį už pasiektus rezultatus pasiekęs Lyderio poziciją, naudojiesi išskirtine rinkoje veikiančia sistema, pagal kurią gauni dalį bendrovės pelno.

Keletas ĮVADINIŲ žodžių FM GROUP rinkodaros planą sudaro du etapai. Kiekvienas jų suteikia skirtingas uždarbio galimybes. Pirmas etapas – MAGNOLIJŲ KLUBAS nustato paskatinimą bei premijas, kurias gauni už parduodamus produktus bei pakviestus bendradarbiauti asmenis. Antras etapas – ORCHIDĖJŲ KLUBAS – tai kita Tavo nuotykio su FM GROUP fazė. Joje sužinosi, kokios gausi naudos, tapęs vienu iš Pardavimo lyderių. Tam, kad geriau suprastum rinkodaros planą, supažindinsime Tave su keletu jame esančių sąvokų.

PLATINTOJAS Tai pilnametis asmuo, užsakantis arba parduodantis FM produktus. Jo dėka galima išsamiai susipažinti su FM GROUP pasiūlymu, jis padeda išsirinkti idealų produktą.

RĖMĖJAS Asmuo, kuris suteikia galimybę naujiems nariams prisijungti prie FM GROUP. Tai Tave globojantis asmuo, o tuo pačiu – vadovas, padedantis susipažinti su pasiūlymais ir bendrovės veiklos principais. Rėmėjo pasirinkimas – tai vienas iš svarbiausių Tavo sprendimų, kadangi yra atliekamas vieną kartą ir be galimybės pakeisti, todėl verta gerai jį apsvarstyti.

STARTERIS Pagrindinis kiekvieno Platintojo darbo įrankis, kuriuo jis pristato FM GROUP pasiūlymą. Į starterio sudėtį įeina kvepalų kvapų mėginukai, katalogas, rinkodaros planas, spausdintas sutarties tekstas.

8

9


Tavo kelias į SĖKMĘ Esi pasiruošęs naujiems iššūkiams? Puiku! Pradėdamas bendradarbiauti su FM GROUP, pats nusprendi, kokioje srityje veiksi. Tavo tolimesnė karjera priklauso tik nuo Tavęs!

1. Pirmas žingsnis: Būk pirmas savo klientas – sutaupyk pirkdamas. Išsamiau apie

tai – 11 puslapyje.

ZBYNĚK BERNARD I DAGMAR BERNARDOVÁ

Pavyzdys 40 lt 28 lt 12 lt

Pirkdamas 6 vienetus kvepalų per mėnesį, gali per metus sutaupyti net 864 lt!

2. Antras žingsnis: Pardavinėk kitiems, uždirbk iš maržos. Išsamiau apie tai – 12

puslapyje.

3. Trečias žingsnis: Būk lyderis! Sukurk savo Platintojų tinklą! Išsamiau apie tai –

10

Kaip Platintojas gali pirkti FM GROUP produktus už mažesnę kainą.

Produkto kaina kataloge Kaip FM GROUP Platintojas moki tik Sutaupai

Deimantinė Orchidėja - Priklausome FM GROUP nuo 2004 metų lapkričio 13 d. Pirmiausia mums patiko ir mus sužavėjo FM siūlomų produktų kaina ir gera kokybė. Iš pradžių atrodė, kad ši veiklos rūšis nėra mums tinkama. Viskas pasikeitė, kai mūsų tuomet aštuntokė duktė Alex jau pirmąją mokslo metų dieną gavo net 17 FM produktų užsakymų. Tada nutarėme labiau į tai įsitraukti. Po pirmųjų švenčių, praleistų drauge su FM GROUP, nusprendėme, kad bendradarbiavimas su FM – tai šimtmečio verslas. FM GROUP visiškai pakeitė mūsų gyvenimą. Beveik užbaigėme naujo namo statybą, turime gražų automobilį ir keliaujama po visą pasaulį. Nepraleiskite tokios galimybės! Jeigu ja nepasinaudosite, tai padarys kiti. Užtenka entuziastingai pradėti verslą su FM, ir pinigai bei sėkmė eis su Jumis!

PIRMAS ŽINGSNIS Būk pirmas savo klientas!

14 puslapyje.

Kaip matai, jau pasiekei pirmąją sėkmę – gali apsirūpinti aukštos kokybės produktais už prieinamą kainą. Tuo pačiu daugiau sužinai apie FM prekės ženklo produktus. Iš patirties žinome, kad dauguma mūsų Platintojų neapsiribojo produktų pirkimu tik sau. Kai jie įsitikina šių produktų išskirtinumu, nusprendžia sudominti jais savo giminaičius, draugus, pažįstamus... Net nepastebėsi, kaip pats tapsi aktyviu Platintoju, parduodančiu produktus kitiems. Atėjo laikas tam pasiruošti.

DOROTA SKINDER FM GROUP Lietuva Lydėrė Niekados ankščiau netikėjau jokiomis įmonėms, kurios dirba Multi Level Marketingo pagrindu. Kai atsitiktinai susipažinau su FM Group atstovais viskas pasikeitė. Visų pirmą gavau labai gerą produktą. Vėliau, kai pradėjau jau kurti savo marketingo grupę visiškai pakeičiau savo nuomonę. Dabar dirbu su labai įdomiais žmonėmis, o atlyginimas, kuri kas mėnesį gaunu, davė man galimybę jaustis nepriklausomai, laisviau. Galiu dabar pažinti pasaulį, daugiau skirti laiko vaikams, daugiau įdėti lėšų jų išsilavinimui. Visus kviečiu pakartoti mano laimingą kelionę po FM pasaulį.

11


ANTRAS ŽINGSNIS Būk ekspertas! Pardavinėk, uždirbk iš maržos. Jau gerai išmanai apie FM GROUP siūlomus produktus, žinai kad jie yra geros kokybės ir parduodami už patrauklią kainą. Atėjo laikas parodyti šiuos produktus kitiems. Tai puikus būdas pradėti užsidirbti!

Kai užsiimsi produktų platinimu, Tavo pelną sudarys jų pardavimo marža. Tau paaiškinsime tai paprastu pavyzdžiu:

Tavo klientas, vartydamas katalogą, susidomėjo vienu produktu, kurio kataloginė kaina yra 61 lt. Vykdydamas užsakymą, Tu perki produktą už mažesnę kainą, vadinamąją Platintojo kainą. Skirtumas tarp kataloginės kainos ir Platintojo kainos – tai Tavo

TIESIOGINIS PELNAS.

Antras žingsnis – tai būdas sukurti savo verslą kartu su FM GROUP.

EDITA KASPERAVIČIENĖ Lietuvos Perlinė Orchidėja Mano kelias su FM Group prasidėjo 2006 m. Per šį laikotarpį bendradarbiavimo, motyvacijos, pagarbos bei vieningo tikslo siekimo link dėka, suradau bendraminčių, sukūriau grupę, patekau i elitini Orchidėjų klubą bei užsitikrinau pastovias pajamas. Todėl nuoširdžiai visiems naujiems žmonėms noriu palinkėti pasekti mano ir kitu lyderiu pavyzdžiu bei pakviesti i mūsų kvepalų pasaulį! FM - tai visa tai, ko reikia kiekvienai save mylinčiai moteriai bei gerbiančiam vyrui! Ačiū, kad esat FM Group!

Pamėgink prisiminti savo pažįstamą, kuris su dideliu užsidegimu pasakojo apie savo hobį. Tas hobis iš tiesų jį įtraukė! Kalbėjo apie jį su didele aistra ir entuziazmu. Net nepastebėjai, kaip susidomėjai tuo, ką jis pasakojo. Tokiu pat būdu kalbėdamas apie mūsų produktus, gali pradėti iš jų užsidirbti. Tai iš tiesų yra paprasta! Įsitikink tuo pats! Tavo kelias į sėkmę priklauso tik nuo Tavęs. Mes galime tik padėti Tau ją pasiekti, parodydami į ją vedančius kelius: - Pagalvok apie tai, kam gali pasiūlyti produktų. Neapsiribok tik šeima. Tavo darbo kolegos, pažįstami iš mokyklos, bendradarbiai ar kaimynai – tai idealūs kandidatai greitai tapti Tavo klientais. - Būk atviras. Kiekvienas asmuo, su kuriuo susipažįsti – tai potencialus klientas, su kuriuo galima pradėti bendradarbiauti. - Nuolat gilink savo žinias apie produktus – pats esi geriausia reklama ir informacijos apie mūsų pasiūlymą šaltinis. Gilindamas savo žinias šia tema, tapsi ekspertas.

Jau žinai, kam pasiūlysi mūsų produktus? Puiku! Šią užduotį Tau padės įgyvendinti mūsų KATALOGAS ir STARTERIS, kurį naudodamas pristatysi pasiūlymą. Taip galėsi pasiūlyti savo klientui būtent tai, ko jam reikia ir ko jis tikisi. 12

Pavyzdys

PRABANGŪS MOTERIŠKI KVEPALAI Kvepalų kaina kataloge Kaip FM Platintojas moki už juos

61 lt 43 lt

TAVO PELNAS

18 lt

Produktų pardavimas savo klientams – tai ne viskas. Jeigu Tave domina kiti uždarbio būdai, susipažink su toliau pateikta informacija. 13


TREČIAS ŽINGSNIS Būk lyderis! Sukurk savo Platintojų tinklą Prieš Tave – kita įdomi užduotis, ir tik nuo Tavęs priklauso, ar jos imsiesi. Tavo tikslas bus savo Platintojų tinklo sukūrimas. Pradėkime nuo pradžių: sukurti Platintojų tinklą – tai ne kas kita, kaip paraginti naujus žmones, kad užsiimtų tuo pačiu kaip ir Tu – FM GROUP produktų pardavimu. Dar neseniai kūrei savo galimų klientų sąrašą. Ar žinai, kad dalis iš jų – tai idealūs kandidatai į naujus Platintojus. Nesibaimink, kad prarasi juos kaip savo klientus – kai būsi jų rėmėju, be pelno iš šių produktų pardavimo gausi papildomos naudos iš savo naujos funkcijos.

Teisingai sukurta pardavimų struktūra leidžia Tavo pakviestiems asmenims kurti savo tinklą. Atmink, kad ne kiekvienas turi būti geras pardavėjas, tačiau jis gali turėti vadybininko sugebėjimų, kurie leis jam puikiai atlikti Remėjo vaidmenį.

tas tinklas leis darniai bendradarbiauti ir atneš augančius pelnus. Kurdamas savo tinklą, galvok apie kitus. Palik jiems galimybę, kuria Tu taip pat pasinaudojai. Sukurk savo tinklą taip, kad kiti asmenys turėtų galimybę padaryti tą patį. Toks sprendimas užtikrins, kad Jūsų darbas bus efektyvesnis ir atneš didesnes pajamas.

Tik nuo Tavęs priklauso, ką pakviesi į savo tinklą. Tai gali būti Tavo klientai, gali pakviesti ir kitus asmenis – šiuo klausimu Tau paliekama didelė pasirinkimo laisvė. Tik nuo Tavęs priklauso, kiek asmenų prisijungs prie Tavo tinklo. Kurdamas savo struktūrą, turi atminti kelias pagrindines taisykles: Geriausia yra sukurti tokį pardavimo tinklą, kad kasdien galėtum bendradarbiauti su visais asmenimis. Taip sukur14

15


Kaip nereikia kurti STRUKTŪROS Kad Tavo struktūra tvarkingai veiktų, reikia ją tinkamai sukurti. Gerai sukurta struktūra užtikrins Tau papildomą pelną.

Kai remi vieną asmenį, šis pakviečia pardavinėti parfumerijos produktus kitą, tas kitas dar kitą, ir tai sukuria linijinę pardavimo struktūrą. Kiekvieno iš šiai struktūrai priklausančių asmenų sėkmė priklauso tik nuo vieno Platintojo, vienos linijos. Tai nėra geras Tavo pardavimo tinklo kūrimo metodas. Veikdamas tokiu būdu, niekada neišnaudosi galimybės, kurią Tau teikia daugiapakopė rinkodara.

LINIJINĖ STRUKTŪRA – NETINKAMA.

Toliau pateikiame netinkamai sukurtų struktūrų pavyzdžius.

ŽVAIGŽDĖS STRUKTŪRA – NETINKAMA.

Kai asmeniškai remi pernelyg daug asmenų, Tavo pardavimo tinklas funkcionuoja ir vystosi netinkamai. Geriau yra kurti tokią struktūrą, kuri leistų kitiems asmenims atlikti tą pačią funkciją kaip ir Tu – būti Remėjais.

Kai tinkamai sukursi pardavimo tinklą, ir jis veiks efektyviai, išaugs Tavo pelnas. Be pinigų už FM GROUP produktų pardavimą gausi proviziją už Tavo pardavimą ir Tavo įtrauktų į tinklą asmenų pardavimus. Kitaip tariant, nuo naujų narių pakvietimo momento Tavo sėkmė priklausys ne tik nuo Tavęs, bet ir nuo kitų.

Už kiekvieną taškuotą produktą, kurį įsigysi Tu arba Tavo grupės narys, gausi taškus. Aktualų sąrašą, kokie produktai ir kiek turi taškų, visada surasi internetinėje svetainėje www.fmgroup.lt.

Gaunama provizija priklausys nuo Tavo paties ir Tavo grupės daromos apyvartos per atitinkamą mėnesį.

PAVYZDYS Tavo klientas užsisakė 30 ml kvepalų. Jų kataloginė kaina yra 40 lt. Tu perki juos už žemesnę kainą – Platintojo kainą (28 lt bruto). Už kvepalų pirkimą gauni taškų.

Kvepalų kaina bruto: Tavo taškai:

28 lt 22,69 tšk.

Taškai, kuriuos surinksi su savo grupe per atitinkamą mėnesį, nustatys Tavo to mėnesio efektyvumo lygį. 16

HANNA REKS

Auksinė Orchidėja - Darbas su žmonėmis yra tai, ką aš mėgstu. Todėl ir bendradarbiauju su bendrove FM GROUP. Džiaugiuosi kartu su savo žmonėmis dėl jų sėkmės, nes svarbu ne tik pinigai. Patys kontaktai su žmonėmis man teikia didelį pasitenkinimą. Dirbdama su FM GROUP, taip pat galiu realizuoti savo tikslus ir svajones.

17


Savo PARDAVIMO TINKLO kūrimas

1 PAVYZDYS

Kad geriau suprastum, kaip bus skaičiuojama Tavo provizija, pasižiūrėk į pateiktus pavyzdžius:

EFEKTYVUMO LYGMENYS

Per atitinkamą mėnesį Tu ir Tavo pakviesti bendradarbiauti žmonės pardavė produktų, kurių vertė sudaro 300 taškų. Pagal mūsų lentelę (18 puslapis) pasiekei pirmąjį efektyvumo lygmenį (3%), todėl gauni papildomą proviziją – 3% nuo padarytos apyvartos.

21%

15%

12% 6%

3%

9%

18%

30000 Tšk.

20400 Tšk.

12000 Tšk.

7200 Tšk.

Tavo ir Tavo struktūros apyvarta per pirmąjį mėnesį 300 taškų

3600 Tšk.

1200 Tšk.

Tavo provizija 300 tšk. x 3% (Tavo efektyvumo lygmuo) x 0,83 = 7,47 lt

300 Tšk.

7,47 lt tai Tavo papildoma provizija, priklausanti nuo Tavo paties ir Tavo grupės parduotų produktų kiekio.

EFEKTYVUMO LYGMUO

0%

Efektyvumo lygmuo – Tavo grupės veiklos sėkmingumo matas, nustatomas pagal gautus per atitinkamą mėnesį taškus.

Jonas

50 tšk.

EFEKTYVUMO LYGMUO

3%

Grupės taškai EFEKTYVUMO LYGMUO

Tu

Parduodamas bendrovės FM GROUP produktus, patenki į vieną iš efektyvumo lygmenų.

0%

50

Ona

300

tšk.

ASMENINIAI TAŠKAI

Klasifikacija

Efektyvumo lygmuo

Taškai

Magnolija

3% 6% 9%

300-1199 1200-3599 3600-7199

Sidabrinė Magnolija

12 % 15 % 18 %

7200-11999 12000-20399 20400-29999

21 %

nuo 30000 ir daugiau

Auksinė Magnolija

Tai taškų, gautų už Tavo ir Tavo struktūros pardavimus, suma.

50

GRUPĖS TAŠKAI EFEKTYVUMO LYGMUO

0%

Mantas

50 tšk.

EFEKTYVUMO LYGMUO

0%

Jeigu nori gauti proviziją, turi įvykdyti vieną pagrindinę sąlygą: tą mėnesį, už kurį nori ją gauti, turi nupirkti produktų, kurių vertė sudarytų mažiausiai 34,42 taškų.

18

Vilija

50 tšk.

EFEKTYVUMO LYGMUO

0%

Petras

50 tšk.

19


2 PAVYZDYS 6 procentų strūkturos modelis Kad geriau suprastum provizijų skaičiavimo principus, pasižiūrėk į kitą pavyzdį. Tarkime, kad Tavo struktūrą sudaro 6 asmenys, kurių individualūs pardavimo rezultatai yra tokie: Jonas Petras Ona Rasa Mantas Vilija

150 taškų 200 taškų 250 taškų 600 taškų 700 taškų 900 taškų

Be to, Tu pardavei produktų už minimalią vertę, būtiną provizijos išmokėjimui – 34,42 taškų.

Pasižiūrėkime, kaip atrodys Tavo grupės pardavimų per atitinkamą mėnesį apskaičiavimas pagal pirmiau pateiktą situaciją. Tavo efektyvumo lygmuo sudaro 6%. Tai reiškia, jog gauni 6% nuo 34,42 tšk. (už tiek taškų asmeniškai pardavei produktus). Už savo pardavimą gauni:

EFEKTYVUMO LYGMUO

6%

Tu

34,42

ASMENINIAI TAŠKAI

2834,42

Tavo provizija, apskaičiuota pagal jų padarytą apyvartą, sudaro: EFEKTYVUMO LYGMUO

0%

Tavo provizija už Jono struktūros pardavimus

= 150 tšk. X 6% (Tavo efektyvumo lygmuo) X 0,83 = 7,47 lt.

Petras

Tavo provizija už Onos struktūros pardavimus = 250 tšk. X 6% X 0,83 = 12,45 lt

Tavo provizija už Petro struktūros pardavimus

= 200 tšk. X 6% X 0,83 = 9,96 lt

200 tšk.

GRUPĖS TAŠKAI

EFEKTYVUMO LYGMUO

3%

EFEKTYVUMO LYGMUO

3%

Vilija

Rasa

900

Kiek kitaip atrodo likusių grupės narių, tai yra Rasos, Manto ir Vilijos, darbo apskaita. Kadangi jie pasiekė tam tikrą efektyvumo lygmenį (3%), panašiai kaip ir Tu jie gauna proviziją už parduotus produktus. Jų pelnas sudaro:

tšk.

600 tšk.

6%

Tavo ir Tavo grupės surinktų taškų suma yra 2834,42. Tai Tave perkelia į antrąjį efektyvumo lygmenį, sudarantį 6%. Tačiau atkreipk dėmesį į dar vieną dalyką: trys Tavo struktūrai priklausantys Platintojai (Rasa, Mantas, Vilija) pasiekė apyvartą, perkeliančią juos į pirmąjį efektyvumo lygmenį (3%). Todėl jie taip pat gauna papildomą proviziją.

Be provizijos, gautos už savo pardavimą, taip pat gauni proviziją už savo grupės pardavimą. Toliau paanalizuokime atskirų asmenų pasiekimus: Jonas už produktų pardavimą gavo 150 taškų. Ji nepasiekė jokio efektyvumo lygmens, todėl dar negauna papildomos provizijos už pardavimą. Tokioje pat situacijoje yra ir Petras (200 taškų) bei Ona (250 taškų).

EFEKTYVUMO LYGMUO

0%

Rasos provizija

= 600 tšk. X 3% X 0,83 = 14,94 lt.

Manto provizija

= 700 tšk. X 3% X 0,83 = 17,43 lt.

Vilijos provizija

= 900 tšk. X 3% X 0,83 = 22,41 lt.

Jonas

150

Dabar apskaičiuokime Tavo proviziją per atitinkamą mėnesį už Tavo ir Tavo grupės pardavimus:

3%

Mantas

700 tšk.

Iš viso Tavo grupės Platintojai papildomai uždirbo net 54,78 lt

tšk.

EFEKTYVUMO LYGMUO

EFEKTYVUMO LYGMUO

0%

Ona

250 tšk.

Tu = 34,42 tšk. X 6% X 0,83 = 1,71 lt Tavo provizija už Jono struktūros pardavimus

= 150 tšk. X 6%

(Tavo efektyvumo lygmuo – Jono efektyvumo lygmuo) X 0,83

= 7,47 lt

Tavo provizija už Petro struktūros pradavimus

= 200 tšk. X 6%

(Tavo efektyvumo lygmuo – Petro efektyvumo lygmuo) X 0,83

= 9,96 lt

Tavo provizija už Onos struktūros pardavimus

= 250 tšk. X 6%

(Tavo efektyvumo lygmuo – Onos efektyvumo lygmuo) X 0,83

= 12,45 lt

Tavo provizija už Rasos struktūros pardavimus

= 600 tšk. X 3%

(Tavo efektyvumo lygmuo – Rasos efektyvumo lygmuo) X 0,83

= 14,94 lt

Tavo provizija už Manto struktūros pardavimus

= 700 tšk. X 3%

(Tavo efektyvumo lygmuo – Manto efektyvumo lygmuo) X 0,83

= 17,43 lt

Tavo provizija už Vilijos struktūros pardavimus

= 900 tšk. X 3%

(Tavo efektyvumo lygmuo –Vilijos efektyvumo lygmuo) X 0,83

= 22,41 lt

34,42 tšk. x 6% x 0,83 = 1,71 lt Iš viso už savo struktūros pardavimus gauni net 86,37 lt! Be to, Rasa, Mantas ir Vilija taip pat uždirbo. Kaip matai, galima uždirbti, pardavinėjant FM grupės produktus. Įsitikink, kaip išaugs Tavo pajamos, pasiekus aukštesnį efektyvumo lygmenį. 20

21


3 PAVYZDYS 12 procentų struktūros modelis

Be provizijos, gautos už savo pardavimą, taip pat gauni proviziją už savo efektyviai veikiančios grupės pardavimus. Kiekvienas jos asmuo pasiekė tam tikrą efektyvumo lygmenį: EFEKTYVUMO LYGMUO

3%

Tarkime, kad Tavo struktūroje be Tavęs yra šeši asmenys ir kiekvienas iš jų per atitinkamą mėnesį parduoda tam tikrą produktų kiekį, už kuriuos gauna taškų. Už produktų pardavimą gauta tiek taškų: Jonas Ona Rasa Petras Mantas Vilija

400 taškų 600 taškų 800 taškų 1500 taškų 1800 taškų 4800 taškų

Be to, Tu pardavei produktų už minimalų taškų, būtinų provizijos išmokėjimui, sumą - 34,42 tšk.

6%

Petras

1500

Dabar pasižiūrėkime, kaip atrodys Tavo ir Tavo grupės atitinkamo mėnesio pardavimų apskaita, esant pirmiau aprašytai situacijai. Tavo efektyvumo lygmuo sudaro 12%. Tai reiškia, kad gauni 12% nuo 34,42 tšk. (už tokį taškų skaičių asmeniškai pardavei produktų). Už savo pardavimą gauni:

EFEKTYVUMO LYGMUO

tšk.

6%

12%

Mantas

Tu

1800 tšk.

34,42

3% 3% 3% 6% 6% 9%

Provizija priklauso ir Tavo struktūros nariams.

ASMENINIAI TAŠKAI

9934,42 GRUPĖS TAŠKAI

tšk.

Tavo ir Tavo grupės surinktų taškų suma sudaro 9934,42. Su šiais surinktais taškais atsidūrei ketvirtame efektyvumo lygmenyje, kuris sudaro 12%. Pažiūrėk, kaip lanksčiai veikia Tavo grupė: visi joje esantys Platintojai taip pat pasiekė tam tikrą efektyvumo lygmenį. Efektyviausiai veikė Vilija. Jos sąskaitoje yra net 4800 taškų, kurie ją perkelia į trečią 9 % efektyvumo lygmenį. Išties gali ja didžiuotis!

800 EFEKTYVUMO LYGMUO

EFEKTYVUMO LYGMUO

Jonas Ona Rasa Petras Mantas Vilija

Rasa

12%

EFEKTYVUMO LYGMUO

3%

Jono provizija

= 400 tšk. X 3% X 0,83

= 9,96 lt

Onos provizija

= 600 tšk. X 3% X 0,83

= 14,94 lt

Rasos provizija

= 800 tšk. X 3% X 0,83

= 19,92 lt

Petro provizija

= 1500 tšk. X 6% X 0,83 = 74,70 lt

Manto provizija

= 1800 tšk. X 6% X 0,83 = 89,64 lt

Vilijos provizija

= 4800 tšk. X 9% X 0,83 = 358,56 lt

Jonas

Iš viso Tavo grupės Platintojai papildomai uždirbo net 567,72 lt!

400

EFEKTYVUMO LYGMUO

tšk.

3%

Dabar apskaičiuokime Tavo proviziją per atitinkamą mėnesį už Tavo ir Tavo grupės pardavimus:

Ona

600 tšk.

Tu = 34,42 tšk. X 12% X 0,83 = 3,43 lt EFEKTYVUMO LYGMUO

9% Vilija

4800 tšk.

Tavo provizija už Jono struktūros pradavimus

= 400 tšk. X 9%

(Tavo efektyvumo lygmuo – Jono efektyvumo lygmuo) X 0,83

= 29,88 lt

Tavo provizija už Onos struktūros pardavimus

= 600 tšk. X 9%

(Tavo efektyvumo lygmuo – Onos efektyvumo lygmuo) X 0,83

= 44,82 lt

Tavo provizija už Rasos struktūros pardavimus

= 800 tšk. X 9%

(Tavo efektyvumo lygmuo – Rasos efektyvumo lygmuo) X 0,83

= 59,76 lt

Tavo provizija už Petro struktūros pardavimus

= 1500 tšk. X 6%

(Tavo efektyvumo lygmuo – Petro efektyvumo lygmuo) X 0,83

= 74,70 lt

Tavo provizija už Manto struktūros pardavimus

= 1800 tšk. X 6%

(Tavo efektyvumo lygmuo – Manto efektyvumo lygmuo) X 0,83

= 89,64 lt

Tavo provizija už Vilijos struktūros pardavimus

= 4800 tšk. X 3%

(Tavo efektyvumo lygmuo – Vilijos efektyvumo lygmuo) X 0,83

= 119,52 lt

34,42 tšk. x 12% x 0,83 = 3,43 lt Iš viso už savo paties ir Tavo grupės pardavimus uždirbai 421,75 lt! Be to, grupę sudarantys asmenys gavo 567,72 lt dydžio proviziją! 22

23


4 PAVYZDYS 21 procento struktūros modelis

Be provizijos už savo pardavimus taip pat gauni proviziją už savo puikiai organizuotos grupės pardavimus. Joje kiekvienas asmuo pasiekė tam tikrą efektyvumo lygmenį. EFEKTYVUMO LYGMUO

Tarkime, kad esi gerai funkcionuojančio platinimo tinklo, kurio apyvarta sudaro net 43134,42 taškų, Remėjas. Atskiri asmenys gavo tiek taškų už pardavimą:

Rasa Jonas Vilija Mantas Ona Petras

6%

EFEKTYVUMO LYGMUO

21%

Tu

Rasa

2000 tšk.

34,42

EFEKTYVUMO LYGMUO

9%

ASMENINIAI TAŠKAI

Rasa Jonas Vilija Mantas Ona Petras

2000 taškų 2800 taškų 5500 taškų 6200 taškų 9600 taškų 17000 taškų

EFEKTYVUMO LYGMUO

43134,42

15%

tšk.

Petras

17000 tšk.

EFEKTYVUMO LYGMUO

9% Vilija 5500 tšk.

12%

Jonas

2800 tšk.

Už savo pardavimą gauni:

34,42 tšk. x 21% x 0,83 = 6,00 lt

= 99,60 lt

Jono provizija

= 2800 tšk. X 6% X 0,83

= 139,44 lt

Vilijos provizija = 5500 tšk. X 9% X 0,83

= 410,85 lt

Manto provizija = 6200 tšk. X 9% X 0,83

= 463,14 lt

Onos provizija

= 9600 tšk. X 12% X 0,83 = 956,16 lt

Petro provizija

= 17000 tšk. X 15% X 0,83= 2116,50 lt

Dabar apskaičiuokime Tavo proviziją per atitinkamą mėnesį už Tavo ir Tavo grupės pardavimus:

Ona

6%

Rasos provizija = 2000 tšk. X 6% X 0,83

Iš viso Tavo grupės Platintojai papildomai uždirbo net 4185,69 lt

EFEKTYVUMO LYGMUO

EFEKTYVUMO LYGMUO

Kadangi visi tavo grupės nariai pasiekė tam tikrą efektyvumo lygmenį, kiekvienam iš jų priklauso provizija:

6200

Be to, Tu pardavei produktų už minimalią taškų, būtinų provizijos išmokėjimui, sumą - 34,42 tšk.

Tokia didelė apyvarta sąlygojo provizijos, kurią gauni Tu ir Tavo grupė, dydį. Tavo efektyvumo lygmuo sudaro 21%. Tai reiškia, kad gauni 21% nuo 34,42 tšk. (už tokį taškų skaičių asmeniškai pardavei produktų).

Mantas

GRUPĖS TAŠKAI

21%

Tavo ir Tavo grupės surinktų taškų suma sudaro 43134,42. Su šiais surinktais taškais atsidūrei septintame efektyvumo lygmenyje, kuris sudaro 21%!

6% 6% 9% 9% 12% 15%

9600 tšk.

Tu = 34,42 tšk. X 21% X X 0,83 = 6,00 lt Tavo provizija už Rasos struktūros pardavimus

= 2000 tšk. X 15%

(Tavo efektyvumo lygmuo – Rasos efektyvumo lygmuo) X 0,83

= 249,00 lt

Tavo provizija už Jono struktūros pradavimus

= 2800 tšk. X 15%

(Tavo efektyvumo lygmuo –Jono efektyvumo lygmuo) X 0,83

= 348,60 lt = 547,80 lt

Tavo provizija už Vilijos struktūros pardavimus

= 5500 tšk. X 12%

(Tavo efektyvumo lygmuo – Vilijos efektyvumo lygmuo) X 0,83

Tavo provizija už Manto struktūros pardavimus

= 6200 tšk. X 12%

(Tavo efektyvumo lygmuo – Manto efektyvumo lygmuo) X 0,83

= 617,52 lt

Tavo provizija už Onos struktūros pardavimus

= 9600 tšk. X 9%

(Tavo efektyvumo lygmuo – Onos efektyvumo lygmuo) X 0,83

= 717,12 lt

Tavo provizija už Petro struktūros pardavimus

= 17000 tšk. X 6%

(Tavo efektyvumo lygmuo – Petro efektyvumo lygmuo) X 0,83

= 846,60 lt

Iš viso už savo ir Tavo grupės pardavimus uždirbai 3332,64 lt! Tavo premija – tai dar ne viskas: visi Tavo struktūros nariai iš efektyvaus pardavimo iš viso uždirbo net 4185,69 lt!

24

25


Elitinis Orchidėjų Klubas Elitinis Orchidėjų Klubas yra prestižinė tarptautinė Lyderių, kurie FM GROUP hierarchijoje pasiekia aukščiausius efektyvumo lygmenis, draugija. Jos nariais tampa Platintojai, kurie pasižymėjo kaip Pardavimo lyderiai arba Rėmėjai. Lyderiams esame numatę įvairias privilegijas bei papildomas finansines premijas. Jie gauna: papildomą honorarą pagal II rinkodaros planą. Šioje programoje net 9% FM GROUP WORLD taškų apyvartos padalijame visiems Klubo Nariams.

ORCHIDĖJŲ KLUBAS

Premijos – tai ne tik finansinė nauda, bet ir privilegijos, pvz. prestižinių pareigų ėjimas arba dalyvavimas įdomiuose įvykiuose. Klubo Nariai dalyvauja viso pasaulio FM GROUP padalinių Lyderių tarybose. Lyderių taryba, kaip nuomonę formuojantis organas, yra vertinama ir turi realią įtaką bendrovės strategijai bei vystimuisi. Orchidėjų Klubo Nariai reguliariai susitinka ne tik profesiniais reikalais. FM GROUP organizuoja papildomus susitikimus: šventes, iškylas, kur galima apsikeisti nuomonėmis ir pasidalyti su kitais savo sėkme bei patirtimi. Orchidėjų Klubo narys gali būti pagerbtas titulais: Perlinė, Purpurinė, Auksinė, Deimantinė Orchidėja bei prestižiškiausia – Juodoji Deimantinė Orchidėja.

26

27


Orchidėjų Klubo kriterijai PERLINĖ ORCHIDĖJA

DEIMANTINĖ ORCHIDĖJA

Perlinės Orchidėjos titulą gauni, remdamas bent vieną grupę, pasiekusią 21% efektyvumo lygmenį, kai tuo tarpu likusi Tavo struktūros dalis uždirbo mažiausiai 20 tūkst. taškų. Yra ir kita galimybė – tiesiogiai remti 2 grupes, kurių kiekviena pasiekė 21% efektyvumo lygmenį.

Deimantinės Orchidėjos vardu yra pagerbiami Klubo Nariai, kurie remia mažiausiai penkias grupes skirtingose atšakose, kurios pasiekė kokį nors Orchidėjos lygmenį.

arba

21% minimumas

20 000 taškų

PURPURINĖ ORCHIDĖJA

Purpurinės Orchidėjos vardą gauni, remdamas mažiausiai tris grupes skirtingose atšakose, kurios pasiekė 21% efektyvumo lygmenį.

JUODOJI DEIMANTINĖ ORCHIDĖJA Juodoji Deimantinė Orchidėja – pats garbingiausias klubo nario titulas, teikiamas Klubo Nariams, parėmusiems mažiausiai 10 grupių skirtingose atšakose, turinčių Deimantinės Orchidėjos titulą ir mėnesio apyvartą išreikštą taškais, ne mažiau negu 1 000 000 taškų kiekviena.

1,000,000 taškų

1,000,000 taškų

1,000,000

1,000,000

taškų

taškų

1,000,000

1,000,000

taškų

taškų

AUKSINĖ ORCHIDĖJA

Auksinės Orchidėjos vardą gauni, remdamas mažiausiai tris grupes skirtingose atšakose, kurios pasiekė kokį nors Orchidėjos lygmenį.

21%

21%

21% 1,000,000

1,000,000

taškų

taškų

21%

21%

21%

21% 1,000,000

1,000,000

taškų

taškų

21%

28

21%

minimumas

1 000 000

taškų KIEKVIENA GRUPĖ

21%

29


PROVIZIJŲ dydis 9% FM GROUP World taškų apyvartos padalijame visiems Orchidėjų Klubo Nariams. Provizijos, kuri Tau teks kaip Klubo Nariui, dydis priklauso nuo lygmens, kurį pasieksi atitinkamą mėnesį. Lyderiams skirto pinigų fondo dalybos vyksta taip:

HALINA I HENRYK WITKOWSCY Deimantinė Orchidėja - FM GROUP nėra pirma kompanija, su kuria bendradarbiaujame. Ankstesnėse kompanijose buvome daug pasiekę, tačiau su FM atradome gyvenimo sėkmę. Kodėl? FM siūlo aukštos kokybės produktus už mažą kainą. Dideles pajamas iš tiesų gali gauti kiekvienas, nepriklausomai nuo išsilavinimo, amžiaus ar įstojimo į FM laiko. Bendradarbiaujame su pozityviai pasaulio atžvilgiu nusiteikusių žmonių kolektyvu. Didžioji jų dalis nori pasiekti išskirtinių rezultatų. Kiekvienam, naujai pradedančiam dirbti, pasakojame, kaip dirbame mes patys, o ne mokome, kaip reikia dirbti. Jeigu nesi FM GROUP narys, pasistenk užmegzti kontaktą. FM GROUP iš tiesų įgyvendina svajones.

Atsiskaitymo mėnuo yra kalendorinis mėnuo. Kiekvieną atsiskaitymo mėnesį Tu ir Tavo grupė turi surinkti būtiną atitinkamam lygmeniui taškų skaičių.

30

JUODOSIOS DEIMANTINĖS ORCHIDĖJOS titulas: 0,5% FM GROUP World taškų apyvartos DEIMANTINĖS ORCHIDĖJOS titulas: 1,5% FM GROUP World taškų apyvartos AUKSINĖS ORCHIDĖJOS titulas: 1,5% FM GROUP World taškų apyvartos PURPURINĖS ORCHIDĖJOS titulas: 1,5% FM GROUP World taškų apyvartos PERLINĖS ORCHIDĖJOS titulas: 4 % FM GROUP World taškų apyvartos

SUKAUPTI taškai Kad geriau suprastum, kaip skaičiuojama Tavo provizija, susipažink su keliomis sąvokomis, kurios bus vartojamos toliau.

Asmeninės Platintojo grupės taškai

Tai yra Platintojo grupės taškai, iš kurių atimami Platintojui priklausančios Orchidėjos grupės taškai. Atmink, kad jei atitinkamoje atšakoje turi keletą Orchidėjos Narių, skaičiavime naudojami grupiniai arčiausiai Tavęs esančios Orchidėjos taškai.

Sutartiniai taškai Asmenys, gavę Juodosios Deimantinės Orchidėjos titulą, tarpusavyje dalinasi 0,5% FM GROUP World taškų apyvartos, o Deimantinės Orchidėjos titulą turintys dalinasi 1,5% taškų apyvartos, taip pat 1,5% taškų apyvartos pasiskirsto turintys Auksinės Orchidėjos titulą. Nariai, priklausantys Purpurinės Orchidėjos lygmeniui, gauna pasiskirstyti tarpusavyje 1,5% FM GROUP World taškų apyvartos. Visi Perlinės Orchidėjos Nariai tarpusavyje pasiskirsto 4% FM GROUP World taškų apyvartos.

Tai Tavo grupės Platintojų, pasiekusių 21% arba didesnį efektyvumo lygmenį, taškai.

STANISŁAWA PIECIUŁKO Deimantinė Orchidėja - Kai pradėjau bendradarbiauti su FM GROUP, turėjau ambicingų planų. Dabar galiu drąsiai pasakyti, kad man juos pavyko visiškai įgyvendinti, tuo pačiu prisidedant prie kompanijos plėtros. Kokiu būdu pasiekiau sėkmę FM GROUP? Reikia mėgti tai, ką darai, visų pirma mylėti ir gerbti žmones, kuriuos pakvietei dirbti šį darbą, patarti jiems ir įvertinti jų pastangas. Su džiaugsmu ir pasitenkinimu galiu pasakyti, kad mano bendradarbiavimas su FM GROUP klostosi sėkmingai ir naudingai abiem šalims, todėl širdingai kviečiu neapsisprendusiuosius priimti visais požiūriais teisingą sprendimą bendradarbiauti su manimi ir FM GROUP

Pinigų fondas yra padalijamas visiems Nariams, esantiems atitinkamame lygmenyje, proporcingai jų taškų apyvartai. Pinigų fondas yra skirtas atitinkamam lygmeniui ir visuomet išmokamas su sąlyga, kad nors vienas asmuo pereina į atitinkamą lygmenį. Klubo Nariai gauna papildomos naudos iš provizijos kaupimo iš atskirų lygmenų. Pavyzdžiui, Juodoji Deimantinė Orchidėja gauna honorarą, kurį sudaro visų lygmenų Orchidėjų, tai yra Perlo, Purpuro, Aukso, Deimanto bei dabar turimo Juodojo Deimanto titulo, provizijų suma.

Sukauptus taškus sudaro:

asmeninės Platintojo grupės taškai sutartiniai taškai

Būdamas Platintoju, gauni registracijos numerį ir slaptažodį interneto puslapiui, kuriame turėsi priėjimą prie savo dabartinio tinklo. Mūsų kompiuterinė sistema apskaičiuos Tau proviziją už pardavimus Tavo sukurtame tinkle.

31


Asmeniniai Platintojo grupės taškai

ATŠAKOS principas Atšakos principas – tai svarbus principas, padėsiantis Tau tinkamai apskaičiuoti proviziją už pardavimą.

PAVYZDYS Sukūrei struktūrą, kurios viena iš atšakų dirba ypač efektyviai, todėl du tos struktūros nariai yra atitinkamai Perlinės bei Purpurinės Orchidėjos lygmenyje. Tam, kad teisingai apskaičiuotum Tavo proviziją, turi išskaičiuoti asmeninius Platintojo grupės taškus.

JŪRATĖ GASPARAVIČIENĖ Lietuvos Perlinė Orchidėja

Tiesiogiai po Tavimi yra asmuo, pasiekęs Perlinės Orchidėjos statusą. Asmeninės Platintojo grupės taškai – tai Perlinės Orchidėjos surinkti taškai, iš kurių atimami po jos einančios Purpurinės Orchidėjos surinkti taškai.

Su FM pirmą kartą susipažinau prieš 3m., man patiko produkcija ir jos kaina, todėl kontraktą pasirašiau tuoj pat. Tai tapo mano pagrindiniu darbu ir bendravimu su žmonėmis. Aš dėkinga savo sponsoriams, kad jie mane supažindino su FM ir pasitikėdami manimi pasiūlė šį kontraktą.

Atšakos principas

Jeigu vienoje atšakoje yra keli skirtingų lygmenų Orchidėjų nariai, Tau skaičiuojamų taškų vertė – tai taškai už aukščiausiame Orchidėjos lygmenyje esantį narį, kuris tuo pačiu yra arčiausiai Tavęs.

PAVYZDYS

Sukūrei labai gerai funkcionuojančių struktūrą, kuri atrodo taip:ie.

RITA RIMKIENĖ FM GROUP Lietuva Lyderė

Asmeninės Platintojo grupės taškai = Perlas – Purpuras

21%

21%

Vidurinėje atšakoje turi du asmenis, kurie pasiekė Deimantinės Orchidėjos statusą. Pagal atšakos principą Tau skaičiuojamų taškų vertė – tai tos Deimantinės Orchidėjos, kuri yra arčiau Tavęs, taškai. Norint tinkamai pasirinkti asmenį, reikia atsižvelgti į aukščiausiame lygmenyje esantį asmenį. Šiuo atveju tai yra Deimantinės Orchidėjos statusą turintis asmuo. 32

Marketingo kompanijomis jau seniai domiuosi ir dirbu daugiau kaip dešimt metų, todėl turiu tvirtą nuomonę apie darbo privalumus ir didžiulę naudą išnaudojant visas galimybes ir turint teisę pasirinkti savo darbo valandas ir suplanuoti laisvalaikį. FM GROUP pasirinkau gerai įstudijavus pati produktą ir Marketingo Planą. Ir jau daugiau kaip 2,5 metų nei vienai akimirkai nesuabejojau, jog pasirinkimas buvo teisingas. Tai įrodė pati produkto kokybė ir labai protingas marketingas. Esu laiminga dirbdama šioje kompanijoje ir turėdama ne tik materialinę gerovę bet ir moralinį pasitenkinimą. Jai Jus dar abejojate, ar verta pasirašyti kontraktą su FM GROUP, tai aš galiu patikinti daug prarasite jai to nepadarysite. Ateikite i mūsų klubą ir mes kartu padarysime tai apie ką Jus seniai svajojot.

33


PERLINĖS ORCHIDĖJOS lygmens taškų apskaičiavimo būdas Perlinės Orchidėjos titulą gauni remdamas mažiausiai vieną grupę, kuri pasiekė 21% efektyvumo lygmenį, kai tuo tarpu likusi Tavo struktūros dalis pasiekė mažiausiai 20 tūkst. taškų apyvartą. Yra ir kita galimybė – tiesiogiai remti 2 grupes, kurių kiekviena pasiekė 21% efektyvumo lygmenį.

Rimantas JanaviČius Lietuvos Perlinė Orchidėja

Perlinės Orchidėjos lygmens taškų vertės apskaičiavimas pateiktam pavyzdžiui. 1

Už kiekvieną Orchidėjai priklausančią grupę gauni 30 000 SUTARTINIŲ TAŠKŲ (žr. atšakos principas).

2

Priskaičiuojama grupinė visų tiesiogiai remiamų grupių, esančių žemesniame kaip 21% efektyvumo lygmenyje, taškų suma.

3

Priskaičiuojami asmeninės Platintojo grupės, į kurią įeina visos tiesiogiai remiamos grupės, pasiekusios 21% lygmenį (bet kurios nėra Orchidėjos), taškai (žr. asmeninės Platintojo grupės taškai).

To, kuris negalvoja apie tolimus sunkumus, neišvengiamai laukia artimi nemalonumai. KONFUCIJUS

2 20,400

Išbandžiau daug savirealizacijos būdų: nuo šou verslo iki elektroninės technikos inžinieriaus. Bet tikrają savo talentų ir žinių pritaikymą radau brangiausiai apmokamame versle – Network Marketing. Kiekviena diena pilna filosofijos, nuotykių ir romantikos. Pabandykite ir Jūs!

taškų

Skaičiavimas: (1) 30 000 (Perlas A) (2) 20 400 (12%, 6%, 15%) (3) 135 000 – 122 000 = 13 000 (21% - Perlas A)

3 135,000 taškų

Sukaupti taškai = (1) + (2) + (3) = 30 000 + 20 400 + 13 000 = 63 400 4% FM GROUP World taškų apyvartos yra skiriama visiems Platintojams, kurie atitinkamą mėnesį pasiekė Perlinės Orchidėjos lygmenį.

1 122,000 taškų

Tavo sukaupti taškai = 63 400 tšk. Norėdami apskaičiuoti Tavo provizijos dydį, nurodome Tavo procentinę dalį. Tavo sukaupti taškai Visų Perlinių Orchidėjų sukauptų taškų suma

x 100 = X%*

52,000 taškų

*X% - Tavo procentinė dalis

Kompanijos apyvarta x 4% x X% x 0,83 = Tavo provizija neto

34

35


PURPURINĖS ORCHIDĖJOS lygmens taškų apskaičiavimo būdas Purpurinės Orchidėjos titulą gauni remdamas mažiausiai tris grupes, kurios pasiekė 21% efektyvumo lygmenį.

ANDRZEJ WYSZYŃSKI Deimantinė Orchidėja

Purpurinės Orchidėjos lygmens taškų vertės apskaičiavimas pateiktam pavyzdžiui. 1

Už kiekvieną Perlinei Orchidėjai priklausančią grupę (kuri tuo pačiu nėra Purpurinė, Auksinė, Deimantinė arba Juodoji Deimantinė Orchidėja) gauni 60 000 SUTARTINIŲ TAŠKŲ (žr. atšakos principas).

2

Už kiekvieną grupę, kuri pasiekė Purpurinės, Auksinės, Deimantinės arba Juodosios Deimantinės Orchidėjos lygmenį, gauni 90 000 SUTARTINIŲ TAŠKŲ (žr. atšakos principas).

3

Už visas tiesiogiai remiamas 5 grupes (ir jų pasikartojimą) gauni 60 000 SUTARTINIŲ TAŠKŲ arba už kiekvienas 7 tiesiogiai remiamas 21% arba didesnį efektyvumo lygmenį pasiekusias grupes (ir jų pasikartojimą) gauni 60 000 SUTARTINIŲ TAŠKŲ.

4

Yra skaičiuojama visų Perlinių Orchidėjų (kurios tuo pat metu nėra Auksinės, Purpurinės, Deimantinės arba Juodosios Deimantinės Orchidėjos) asmeninių grupių (žr. apibrėžimą) taškų suma (žr. atšakos principą).

5

Yra priskaičiuojama asmeninių Platintojo grupių (žr. apibrėžimą), į kurias įeina visos tiesiogiai remiamos grupės, pasiekusios 21% lygmenį (kurios tuo pačiu nėra Orchidėjos), taškų suma.

Skaičiavimas:

(1) 60 000 (Perlas B) (2) 90 000 (Purpuras) (3) 0 (šiame pavyzdyje nėra) (4) (4a) 150 000 – 100 000 = 50 000 (Perlas A - Purpuras) (4b) 51 000 (Perlas B) (4a) + (4b) = 4 tai yra 50 000 + 51 000 = 101 000 (5) (5a) 30 000 (21% A) (5b) 90 000 – 51 000 = 39 000 (21% B - Perlas B) (5a + 5b) = 30 000 + 39 000 = 69 000 Sukaupti taškai = 60 000 + 90 000 + 101 000 + 69 000 = 320 000

1,5% FM GROUP World taškų apyvartos yra skiriama visiems Platintojams, kurie atitinkamą mėnesį pasiekė Purpurinės Orchidėjos lygmenį.

36

30,000

5a

taškų

4a 90,000

- Gerai išmanyti siūlomų produktų savybes, būti atviram su žmonėmis, o visų pirma mokėti su jais kalbėtis – būtent toks buvo mano raktas į sėkmę su FM GROUP. Kai pradėjau bendradarbiauti, mažai kas buvo girdėjęs apie FM, o dabar daugybės įsitraukusių žmonių dėka kompanijos produktai yra vertinami tolimiausiuose pasaulio kampeliuose. FM GROUP sėkmė – tai ir mano sėkmė.

150,000 taškų

5b

taškų

1 4b 51,000 taškų

2 100,000 taškų

Norėdami apskaičiuoti Tavo provizijos dydį, nurodome Tavo procentinę dalį. Tavo sukaupti taškai Visų Purpurinių Orchidėjų sukauptų taškų suma

x 100 = X%* *X% - Tavo procentinė dalis

Kompanijos apyvarta x 1,5% x X% x 0,83 = Tavo provizija neto

37


AUKSINĖS ORCHIDĖJOS lygmens taškų apskaičiavimo būdas

Skaičiavimas:

Auksinės Orchidėjos titulą gauni remdamas mažiausiai tris grupes, kurios pasiekė kokį nors Orchidėjos lygmenį. Auksinės Orchidėjos lygmens taškų vertės apskaičiavimas pateiktam pavyzdžiui. 1

Už kiekvieną Perlinei Orchidėjai priklausančią grupę (kuri tuo pačiu nėra Purpurinė, Auksinė, Deimantinė arba Juodoji Deimantinė Orchidėja) gauni 60 000 SUTARTINIŲ TAŠKŲ (žr. atšakos principas).

2

Už kiekvieną grupę, kuri pasiekė Purpurinės Orchidėjos lygmenį (kuri tuo pačiu nėra Auksinė, Deimantinė arba Juodoji Deimantinė Orchidėja), gauni 90 000 SUTARTINIŲ TAŠKŲ (žr. atšakos principas)

3

Už kiekvieną grupę, kuri pasiekė Auksinės, Deimantinės arba Juodosios Deimantinės Orchidėjos lygmenį, gauni 120 000 SUTARTINIŲ TAŠKŲ (žr. atšakos principas)

4

Už visas tiesiogiai remiamas 21% arba didesnį efektyvumo lygmenį pasiekusias 5 grupes (ir jų pasikartojimą) gauni 60 000 SUTARTINIŲ TAŠKŲ arba už kiekvienas 7 tiesiogiai remiamas 21% arba didesnį efektyvumo lygmenį pasiekusias grupes (ir jų pasikartojimą) gauni 120 000 SUTARTINIŲ TAŠKŲ

5

Yra priskaičiuojama asmeninių grupių (žr. apibrėžimą), į kurias įeina visos Perlinės ir Purpurinės Orchidėjos (kurios tuo pačiu nėra Auksinės, Deimantinės ir Juodosios Deimantinės Orchidėjos), taškų suma.

6

Yra skaičiuojama visų asmeninių grupių (žr. apibrėžimą), į kurias įeina visos tiesiogiai remiamos grupės, pasiekusios 21% efektyvumo lygmenį, bet kurios tuo pačiu nėra Orchidėjos, taškų suma.

4f 5a 1

Tavo sukaupti taškai Visų Auksinių Orchidėjų sukauptų taškų suma

taškų

30,000

WACŁAW PIECIUŁKO

4a

Deimantinė Orchidėja

a4

4h 3

30,000

230,000

points

4 4b

taškų

b

30,000

4g 5b 2

points

4c4 c

130,000 taškų

30,000 points

4d4

120,000 taškų

d

50,000 taškų

30,000

000 05 wótknup

30,000 taškų

38

x 100 = X%* *X% - Tavo procentinė dalis

Kompanijos apyvarta x 1,5% x X% x 0,83 = Tavo provizija neto

points

taškų

taškų

Norėdami apskaičiuoti Tavo provizijos dydį, nurodome Tavo procentinę dalį.

taškų

50,000

50,000

1,5% FM GROUP World taškų apyvartos yra skiriama visiems Platintojams, kurie atitinkamą mėnesį pasiekė Auksinės Orchidėjos lygmenį.

6 4

120,000

50,000

(1) 60 000 (Perlas A) (2) 90 000 (Purpuras A) (3) 120 000 (Auksas A) (4) 120 000 = suma (4a + 4b + 4c + 4d + 4e + 4g + 4h) (5) (5a) 120 000 – 50 000 = 70 000 (Perlas A - Perlas B) (5b) 130 000 – 50 000 = 80 000 (Purpuras A - Perlas C) (5a) + (5b) = (5) tai yra 70 000 + 80 000 = 150 000 (6) 5x21% (30 000) = 150 000 Sukaupti taškai = (1) + (2) + (3) + (4) +(5) + (6) = = 60 000 + 90 000 + 120 000 + 120 000 + 150 000 + 150 000 = 690 000

30,000 taškų

points

4e4 e

-2004 metais pradėjęs bendradarbiauti, turėjau kelių metų tinklinio marketingo darbo patirtį, tačiau tuomet dar nemaniau, kad pradėjęs dirbti su FM GROUP, tapsiu konsultantu pačioje dinamiškiausioje tinklinio marketingo firmoje pasaulyje. Pagal universalią tinklinio marketingo taisyklę: kurdami šį verslą, sėkmės galime tikėtis tik tuomet, jeigu padedame kitiems. Susikoncentravau ties pagalba mano organizacijos partneriams, turintiems svajonę, tikslą, ir norintiems gauti Auksinės Magnolijos titulą, bei asmenims, siekiantiems Deimantinės Orchidėjos titulo. Žinau, kad viskas yra įmanoma! Siekiamas tikslas, tai kažkas nuostabaus, reikia jį turėti ir jo siekti, kad galėtum pasakyti, jog turi pasirinkimo laisvę – kiekvieną dieną.

39


DEIMANTINĖS ORCHIDĖJOS ir JUODOSIOS DEIMANTINĖS ORCHIDĖJOS* lygmens taškų apskaičiavimo būdas Deimantinės Orchidėjos titulą gauni remdamas mažiausiai penkias grupes, kurios pasiekė kokį nors Orchidėjos lygmenį Deimantinės Orchidėjos lygmens taškų vertės apskaičiavimas pateiktam pavyzdžiui.

Skaičiavimas: (1) 60 000 + 60 000 = 120 000 (Perlas A + Perlas B) (2) 90 000 (Purpuras A) (3) 120 000 (Auksas) (4) 150 000 (Deimantas A) (5) 60.000 (5a +5b + 5c + 5d + 5e) (6) (6a) 120 000 – 50 000 = 70 000 (Perlas A - Perlas C) (6b) 62 000 (Perlas B) (6c) 130 000 – 50 000 = 80 000 (Purpuras A - Perlas D) (6d) 260 000 – (140 000 + 60 000 + 50 000) = 10 000 (Auksas - (Purpuras B + Perlas E + Perlas F)) (6a) + (6b) + (6c) + (6d) = 70 000 + 62 000 + 80 000 + 10 000 = 222 000 (7) 70 000 – 62 000 = 8 000 (21% - Perlas B) Sukaupti taškai = (1) + (2) + (3) + (4) + (5) + (6) + (7) = 770 000

1

Už kiekvieną Perlinei Orchidėjai priklausančią grupę (kuri tuo pačiu nėra Purpurinė, Auksinė, Deimantinė arba Juodoji Deimantinė Orchidėja), gauni 60 000 SUTARTINIŲ TAŠKŲ (žr. atšakos principas).

2

Už kiekvieną grupę, kuri pasiekė Purpurinės Orchidėjos lygmenį (kuri tuo pačiu nėra Auksinė arba Deimantinė arba Juodoji Deimantinė Orchidėja), gauni 90 000 SUTARTINIŲ TAŠKŲ (žr. atšakos principas)

1,5% FM GROUP World taškų apyvartos yra skiriama visiems Platintojams, kurie atitinkamą mėnesį pasiekė Deimantinės Orchidėjos lygmenį.

3

Už kiekvieną grupę, kuri pasiekė Auksinės Orchidėjos lygmenį (kuri tuo pačiu nėra Deimantinė arba Juodoji Deimantinė Orchidėja), gauni 120 000 SUTARTINIŲ TAŠKŲ (žr. atšakos principas)

Norėdami apskaičiuoti Tavo provizijos dydį, nurodome Tavo procentinę dalį.

4

Už kiekvieną grupę, kuri pasiekė Deimantinės arba Juodosios Deimantinės Orchidėjos lygmenį, gauni 150 000 SUTARTINIŲ TAŠKŲ (žr. atšakos principas)

5

Už visas tiesiogiai remiamas 21% arba didesnį efektyvumo lygmenį pasiekusias 5 grupes (ir jų pasikartojimą) gauni 60 000 SUTARTINIŲ TAŠKŲ arba už kiekvienas 7 tiesiogiai remiamas 21% arba didesnį efektyvumo lygmenį pasiekusias grupes (ir jų pasikartojimą) gauni 120 000 SUTARTINIŲ TAŠKŲ

6

Yra priskaičiuojama asmeninių grupių (žr. apibrėžimą), į kurias įeina visos Perlinės, Purpurinės ir Auksinės Orchidėjos (kurios tuo pačiu nėra Deimantinės ar Juodosios Deimantinės Orchidėjos), taškų suma.

7

Yra skaičiuojama visų asmeninių grupių (žr. apibrėžimą), į kurias įeina visos tiesiogiai remiamos grupės, pasiekusios 21% efektyvumo lygmenį, bet kurios tuo pačiu nėra Orchidėjos, taškų suma.

Tavo sukaupti taškai

x 100 = X%*

Visų Deimantinių Orchidėjų sukauptų taškų suma

*X% - Tavo procentinė dalis

Kompanijos apyvarta x 1,5% x X% x 0,83 = Tavo provizija neto

50,000 Taškų

50,000 Taškų

50,000 Taškų

* Juodosios Deimantinės Orchidėjos titulą gauna klubo nariai, parėmę mažiausiai 10 grupių (skirtingose linijose), turinčių Deimantinės Orchidėjos titulą ir mėnesio apyvartą ne mažiau negu 1 000 000 taškų kiekviena. Juodosios Deimantinės Orchidėjos taškų apyvartos skaičiavimo būdas yra toks pat, kaip Deimantinės Orchidėjos, išskyrus 6 punktą ir papildomą 8 punktą:

Taškų

Taškų

1 5a 6a

260,000

120,000

Taškų

4 5e

Taškų

6. Asmeninių grupių (žr. apibrėžimą) taškų suma, visų Perlinių, Purpurinių, Auksinių ir Deimantinių Orchidėjų (kurios tuo pat metu nėra Juodosios Deimantinės Orchidėjos), skaičiuojama prieš kalkuliaciją (žr. atšakos taisyklę).

50,000

50,000

50,000 Taškų

21%

50,000 Taškų

3 5d 6d

260,000 Taškų

8. Už kiekvieną grupę, įtrauktą į Juodąją Deimantinę Orchidėją, gauni 200 000 SUTARTINIŲ TAŠKŲ prieš kalkuliaciją (žr. atšakos taisyklę).

21%

2 5b 6c 130,000

Visi klubo nariai, tą mėnesį pasiekę Juodosios Deimantinės Orchidėjos lygmenį, gauna paskirstyti 0,5% FM GROUP World taškų apyvartos.

7 5c

70,000

Taškų

Taškų

1 6b

140,000

62,000

30,000

Taškų

Taškų

50,000

Taškų

60,000 Taškų

Taškų

30,000 Taškų

40

30,000 Taškų

30,000 Taškų

41


DODATKOWE PAPILDOMI NUMERIAI NUMERY

Auksinė Orchidėja (TU 1) įgyja teisę į 2 papildomus numerius FM GROUP Distributorių duomenų bazėje su sąlyga, kad naujieji numeriai (TU 2, TU 3) bus „prisegti“ tiesiogiai po jos pagrindiniu numeriu (pirmoje linijoje) (TU 1). Auksinė Orchidėja gali pradėti veiklą su 3 skirtingais numeriais (TU 1, TU 2, TU 3).

TU 1

Auksinės Magnolijos (21%) ir visos Orchidėjos gauna teisę veikti su papildomu platintojo numeriu (savo vardu ir savo sąskaita), su sąlyga, kad nauji numeriai bus įrašomi tiesiogiai po pirmuoju (pagrindiniu) numeriu. Auksinė Magnolija, Perlinė Orchidėja ir Purpurinė Orchidėja turi teisę turėti vieną papildomą platintojo numerį. Auksinė Orchidėja turi teisę turėti 2 papildomus numerius, o Deimantinė Orchidėja – net 5 papildomus numerius.

Auksas

TU 2

TU 3

Perlas

TU 1

21 %

Perlas

Asmuo pasiekęs 21% efektyvumo lygmenį (TU 1) įgyja teisę pradėti veiklą su eiliniu numeriu FM GROUP Distributorių duomenų bazėje su sąlyga, kad naujas numeris (TU 2) bus „prisegtas“ tiesiogiai po pirmu numeriu (pirmoje linijoje), toliau vadinamu pagrindiniu numeriu (TU 1).

6%

TU 2

18 %

Perlas

12 % 15 %

TU 1

TY 1

Perlas

PERŁA

TU 2

Distributorius, kuris gavo Perlinės Orchidėjos titulą (TU 1) gali pradėti veiklą su eiliniu numeriu FM GROUP Distributorių duomenų bazėje su sąlyga, kad naujas numeris (TU 2) bus „prisegtas“ tiesiogiai po jo pagrindiniu numeriu (pirmoje linijoje) (TU 1).

12% 6%

TU 2 TU 3

TU 1 Deimantas

Deimantinė Orchidėja (TU 1) įgyja teisę į 5 papildomus numerius FM GROUP Distributorių duomenų bazėje su sąlyga, kad naujieji numeriai (TU 2, TU 3, TU 4, Tu 5, TU 6) bus „prisegti“ tiesiogiai po jos pagrindiniu numeriu (pirmoje linijoje) (TU 1). Deimantinė Orchidėja gali pradėti veiklą su 6 skirtingais numeriais (TU 1, TU 2, TU 3, TU 4, Tu 5, TU 6).

TU 4

15% 21%

TU 6

TU 1

TY 1

Purpuras

PERŁA

TU 5

TU 2

Perlas

Purpurinė Orchidėja (TU 1) įgyja teisę pradėti darbą su eiliniu numeriu FM GROUP Distributorių duomenų bazėje su sąlyga, kad naujas numeris (TU 2) bus „prisegtas“ tiesiogiai po jos pagrindiniu numeriu (pirmoje linijoje) (TU 1).

Perlas 21%

Perlas 21%

Perlas 21%

42

Perlas 43


Taip susipažinai su galimybėmis, kurias Tau teikia FM GROUP. Nieko kita nelieka, kaip tik palinkėti Tau sėkmės! Atmink, kad Tavo sėkmė priklauso tik nuo Tavęs!

FM GROUP Lithuania © FM GROUP Lithuania

2009 LIEPA Visos teisės saugomos

www.fmgroup.lt

lth ----- 01

Kopijavimas bus pripažintas kaip nesąžiningos konkurencijos aktas. 44

Marketingo Planas  

FM Group Marketingo planas

Marketingo Planas  

FM Group Marketingo planas

Advertisement