Page 1

produktų katalogas nr. 2

Jums ir Jūsų namams FM GROUP FOR HOME produktai yra autentiški FM GROUP World produktai.

2010


Namas su vaizdu į ateitį Vis daugiau lapų, vis daugiau puikių produktų – kaip matote, FM GROUP FOR HOME pasiūla nuolatos plečiasi. Naujausiame kataloge švelniai perkeliame susidomėjimą nuo namų į garažą. Pirmosios trys taip ilgai Jūsų lauktos automobilio priežiūros priemonės iš CAR CARE serijos yra psl. 54-59. Esu įsitikinęs, kad jų atsiradimas pradžiugins visus vairuotojus, o ne tik skatinimo programos „Mersedesu į sėkmę“ laureatus. Karštai juos rekomenduoju. Taip pat neužmirštame namų interjero: siūlome Jums du naujus oro gaiviklius spintoms, kurių nuostabus kvapas puikiai dera su FM kvepalais (psl. 9), pastą metalui valyti (psl. 22), nerūdijančio plieno valiklį (psl. 34), ekranų valiklį (psl. 23), vašką odinių paviršių priežiūrai (psl. 31). O žinomas ir vertinamas skystas muilas pasirodo su nauju kvapu (psl. 6). Baigdamas noriu atkreipti Jūsų dėmesį į gaminius, kurie mūsų kataloge pasirodo paskutinį kartą. Aerozoliniais oro gavikliais (psl. 11) ir šluostėmis-pirštinėmis iš mikropluošto (psl. 51) bus prekiaujama kol baigsis atsargos. Linkiu sėkmingų pirkinių.

įsivaizduokite

savo namus švytinčius

Namas, kuriame tiesiog švyti švara. Maloniai atsiloši mėgstamame fotelyje, o Jūsų artimieji džiaugiasi savo pomėgiais.

Trokštate, kad tokių akimirkų būtų kuo daugiau. Dabar tai visiškai paprasta.

Artur Trawiński FM GROUP World

Pateikiamos kainos yra su įskaičiuotu PVM 21%. Kataloge esantys produktai ir kainos galioja iki produktų išpardavimo. Produktų katalogas FM GROUP FOR HOME nr. 2 galioja nuo 2010 m. gegužės mėnesio. Katalogas ir Rinkodaros Planas yra vienintelis FM GROUP sudarytas ir patvirtintas šaltinis FM GROUP produktų pardavimui ir reklamavimui ir pristato FM GROUP galimybes.

www.fmgroup.lt

FM GROUP FOR HOME produktai yra autentiški FM GROUP World produktai.


A

wardrobe fragrances (oro gaivikliai spintoms) AIR FRESHENERS (aerozoliniai oro gaivikliai)

psl. 09

L

MULTI FABRIC stain remover (universalus audinių dėmių valiklis) LAUNDRY liquids (skalbimo skysčiai) FABRIC softeners (audinių minkštikliai) LUXURY FABRIC SOFTENERS (prabangūs audinių minkštikliai) ANTI-CREASE ironing spray (putos lengvinančios lyginimą)

K

UNIVERSAL FURNITURE

F

METAL cleaning paste (pasta metalams valyti) CRT & LCD SCREEN cleaner (ekranų valiklis) FIREPLACE GLASS & OVEN cleaner (židinių stiklo ir

KITCHEN

U

LAUNDRY

AIR

BODY

psl. 06

BK B AT H

T

TOILET

B

BATH

kitchen

psl. 07

psl. 10-11

psl. 14-15 psl. 16-17

(skystas muilas)

fresh woody soap citrus & conifers

12-20

psl. 18-19 psl. 20 psl. 22 psl. 23 psl. 24

orkaičių valiklis)

GLASS cleaner (stiklo valiklis) MULTI PURPOSE cleaner (universalus valiklis) POWER cleaner (ypač užterštų paviršių valiklis) LAMINATE floor liquid (laminuotų grindų valiklis) CARPET & UPHOLSTERY cleaner (kilimų ir apmušalų valiklis) LEATHER WAX conditioner (vaškas odinių paviršių priežiūrai) FURNITURE cleaner (preparatas baldų priežiūrai) INOX cleaner (nerūdijančio plieno valiklis) DESCALER all purpose (universali nukalkinimo priemonė) KITCHEN cleaner (virtuvės valiklis) DEGREASER extra power (itin stipraus poveikio riebalų valiklis) DISHWASHING liquids (indų plovikliai)

psl. 25 psl. 26 psl. 28 psl. 29 psl. 31 psl. 32

psl. 35 psl. 36

33-39

psl. 37 psl. 38-39 psl. 41

GROUT cleaner (plytelių siūlių valiklis) LIMESCALE & RUST remover gel (akmens ir rūdžių šalinimo gelis) DRAIN cleaner (vamzdžių valymo granulės)

psl. 43

sanitariniams įrenginiams)

psl. 42

40-44

psl. 44 psl. 46 psl. 47

A

psl. 52

A

COCKPIT care spray (automobilių salonų valiklis) ALUMINIUM RIM cleaner (aliuminio ratlankių valiklis) ORGANIC DIRT remover (organinių nešvarumų valiklis)

www.fmgroup.lt

30-32

psl. 34

MULTI SURFACE soft cleanser (švelnus pienelis virtuvei ir

SHOWER cleaner (dušo kabinų valiklis) BATHROOM cleaner (vonios kambario valiklis)

21-29

psl. 27

POLISHING mitten (šluostė - pirštinė iš mikropluošto) DELICAT cloth (šluostė iš mikropluošto „Delicat“) MULTI FUNCTION roll wipes (atplėšiamų lapelių įvairios paskirties šluostė)

ACCESSORIES

royal fruity soap mango & peach

(skystas muilas)

psl. 49

AUTO

08-11

PRODUKTAI KŪNUI

psl. 13

LEMON WC cleaning gel (gelis tualetų valymui)

04

05-07

psl. 51

45-47 48-49 50-53

psl. 53

psl. 57 psl. 58 psl. 59

54-59

B

BODY

B

Jums ir Jūsų namams

FRESH WOODY SOAP citrus & conifers (skystas muilas) ROYAL FRUITY SOAP mango & peach (skystas muilas)

Kiekvieną dieną, vos tik peržengę savo namų slenkstį, Jūs liečiate daiktus, ant kurių kaupiasi dulkės, nešvarumai, bakterijos. Todėl Jums reikia puikių valomųjų priemonių. Tokių, kurios ne tik gerai valo, bet ir maloniai kvepia.

FM GROUP FOR HOME produktai yra autentiški FM GROUP World produktai.

05


FM PATARIMAI:

neutralus pH 5,5

drėkina ir minkština odą

Skystas

muilas su patogiu dozatoriumi yra praktiškas ir higieniškesnis nei tradiciniai muilo gabaliukai. Ypač pasiteisina ten, kur vienu muilu naudojasi keli žmonės. Idealus sprendimas ir kelių asmenų šeimai, ir įvairaus dydžio įmonėms.

Būdamas neutralus odos atžvilgiu (pH 5,5) švelniai plauna ir prižiūri kūną. Oda kvepia šviežiai ir subtiliai.

Kvapusis skystas muilas optimaliai drėkina ir minkština odą, ji tampa lygi kaip šilkas ir maloni prisiliesti.

royal fruity fresh woody

soap

citrus & conifers

Neįprastas spygliuočių (eglės, pušies ir kipariso) gaidų sujungimas su gaivinančiu citrusinių, citrinžolių akordu ir lengvu rožių akcentu. Rafinuota kompozicija žmonėms, išsiilgusiems nekasdienių pojūčių.

plovimo priemonę reikia atsižvelgti į odos poreikius. Odos paviršius yra truputį rūgštus, pH sudaro 5,5. Kasdienei odos priežiūrai geriausios plovimo priemonės turi natūraliam odos rūgštumui artimą pH, ir dėl to nepažeidžia švelnaus epitelio apsauginio sluoksnio.

soap

mango & peach

Saldus skanių mango ir persikų vaisių aromatas leis Jums persikelti į tropinį, saulės nutviekstą sodą. Leiskite sau atsipalaiduoti akimirką kiekvieną dieną.

royal fruity soap

b 01 35 LT/1 l

TALPA: 500ml

KAINA: fresh woody soap

Renkantis

FM PATARIMAI:

SKYSTAS MUILAS

17,50 LT

b 02 35 LT/1 l

TALPA: 500ml

KAINA:

17,50 LT

malonus persikų ir mango vaisių aromatas

originalus spygliuočių ir citrusų kvapas 06

www.fmgroup.lt

FM GROUP FOR HOME produktai yra autentiški FM GROUP World produktai.

07


Jums ir Jūsų namams

GAIVINANTYS PRODUKTAI

ORO GAIVIKLIAI SPINTOMS

wardrobe fragrances (oro gaivikliai spintoms)

air fresheners (aerozoliniai oro gaivikliai)

Įmirkti originalios kvapų kompozicijos oro gaivikliai palaipsniui skleidžia subtilų aromatą, kuris pasklinda spintose ir drabužinėse. Tai patikrintas sprendimas Tavo namams ir darbui.

Išpakuok

breeze

oro gaiviklį ir pakabink laisvai. Jis neturi liesti kitų daiktų.

wardrobe fragrance Įsileisk į savo spintą saldžias mandarinų, jazminų ir vanilės gaidas! Kvapas idealiai dera su prabangiu audinių minkštikliu SUNNY BREEZE ir kvepalais FM 23. sunny breeze wardrobe fragrance

KAINA:

AIR

A

Jūs žinote kaip sukurti savo namų jaukumą. Jūs galite paveikti visus pojūčius - originaliai suderintomis spalvomis, romantiška muzika ar nepakartojamu aromatu...

08

www.fmgroup.lt

FM PATARIMAI:

sunny

a 04

11 LT

morning

mist

wardrobe fragrance Leisk, kad tave nusineštų jazminų, baltųjų rožių, bambukų, obuolių ir citrinų gūsis! Kvapas tobulai dera su kvepalais FM 33.

morning mist wardrobe fragrance

KAINA:

a 05

11 LT FM GROUP FOR HOME produktai yra autentiški FM GROUP World produktai.

09


AEROZOLINIAI ORO GAIVIKLIAI Tik vienas paspaudimas ir pasijusite tarsi rytietiškame sode, ant uolėto jūros kranto apsupti žydinčių pievų. Būkite ten, kur norite. Jauskitės taip, kaip norite...

violet

aukštos kokybės kvapų kompozicijos

air freshener

Subtilus aromatas, kuriame dominuoja šiltos žibuoklių, lelijų žiedų ir rožių natos, kuriose įsiterpia obuolių ir žaliųjų agurkų švelnūs kvapų akordai (FM 81). Jūs lengvai tapsite burtininke ir sukursite unikalią namų atmosferą, pripildytą gėlių ir žydinčių pievų aromatais. splendid violet air freshener

a 01

56,66 LT/1 l

TALPA: 300ml

KAINA:

17 LT oriental

flowers air freshener

Egzotiškas ir švelnus žalių šakelių, lelijos žiedų ir citrusinių vaisių aromatas užlieja tarsi aksominis vėjo gūsis. Pasinerkite į unikalų Tolimųjų Rytų pasaulį.

oriental flowers air freshener

Kvapai

daro įtaką Jūsų gerai savijautai. Atminkite, kad gaivūs žaluma dvelkiantys citrusų aromatai šiek tiek stimuliuoja, tuo tarpu šiltas gėlių aromatas ramina nervus ir šalina nuovargį.

Prieš naudojimą turinį gerai suplakite. Nepurkškite ant baldų, žmonių ir gyvūnų.

FM PATARIMAI:

splendid

Gaivikliai pagaminti alkoholio pagrindu, be vandens, todėl jie geriau purškiasi ir nepalieka žymių ant namų apyvokos daiktų. Gaivus ir originalus aromatas greitai ir efektyviai neutralizuoja nemalonius kvapus.

hydro

spa

air freshener

Vėsus ir gaivus jūros vėjas, kurio širdyje pulsuoja kadagio ir citrusinių vaisių kvapai. Jūs lengvai pasinersite į nepamirštamas vasaros akimirkas, praleistas ant uolėto jūros kranto.

hydro spa air freshener

a 03

56,66 LT/1 l

TALPA: 300ml

KAINA:

17 LT

a 02

56,66 LT/1 l

TALPA: 300ml

KAINA:

10

17 LT

Paskutinį kartą kataloge! www.fmgroup.lt

FM GROUP FOR HOME produktai yra autentiški FM GROUP World produktai. Produktai, kuriais prekiausime, kol pasibaigs atsargos

05


Jums ir Jūsų namams

SKALBIMO PRODUKTAI MULTI FABRIC stain remover

LUXURY FABRIC SOFTENERS

LAUNDRY LIQUIDS

ANTI-CREASE ironing spray

(dėmių valiklis)

(skalbimo skysčiai)

(prabangūs audinių minkštikliai) (lyginimo preparatas)

FABRIC SOFTENERS (audinių minkštikliai)

AUDINIŲ DĖMIŲ VALIKLIS sudėtyje nėra chloro multi

fabric

stain remover

Praturtintas aktyviaisiais enzimais skystas audinių dėmių valiklis sėkmingai pašalina net pačias atspariausias dėmes. Sudėtyje nėra chloro, todėl jį galima naudoti tiek baltiems, tiek ir spalvotiems audiniams. Valiklis neardo audinio struktūros. Galima naudoti ir itin jautriems audiniams.

12

laundry

multi fabric stain remover

www.fmgroup.lt

l 01

(be purkštuvo) 24 LT/1 l

Prieš naudodami valiklį,

TALPA: 750ml

KAINA:

Jų tikslas yra vienas: nepriklausomai nuo to, ar skalbiate rankomis, ar viską dedate į automatinę skalbimo mašiną, galite būti tikri, kad Jūsų skalbiniai bus idealiai švarūs, nepriekaištingai minkšti ir nuostabiai kvepiantys. Šį tikslą mes pasiekėme 100%.

veiklieji enzimai

patikrinkite spalvų atsparumą užpurkšdami nedidelį kiekį valiklio nematomoje audinio vietoje.

18 LT

Pastaba! Nepurkšti purkštuvas

VISO RINKINIO KAINA: 20,50 LT

KAINA:

AC 04

preparato tiesiai ant metalinių drabužio detalių.

2,50 LT FM GROUP FOR HOME produktai yra autentiški FM GROUP World produktai.

FM PATARIMAI:

l

su patogiu purkštuvu lengva preparatą purkšti tiesiai ant dėmės

13


FM PATARIMAI:

SKALBIMO SKYSČIAI Prieš skalbimą etiketėje

patikrinkite skalbimo temperatūros nurodymus.

Pastaba! Jei purvas

įsisenėjęs, prieš skalbimą naudokite UNIVERSALŲ AUDINIŲ DĖMIŲ VALIKLĮ (katalogo psl. 13).

visų tipų skalbimo mašinoms ir skalbimui rankomis

vivid

colours laundry liquid

Specialiai atrinkti skysčio komponentai saugo drabužius nuo išblukimo, lamdymosi, neleidžia jiems prarasti formos. Skystis tinka skalbti juodus ir labai tamsius skalbinius. Gerai šalina įvairius nešvarumus. Švelnios konsistencijos skystis gerai tirpsta vandenyje, gerai veikia žemoje temperatūroje ir ant audinių nepalieka dėmių. Skalbimo skystis tinka visų tipų skalbimo mašinoms bei skalbimui rankomis.

labai gerai skiedžiasi efektyviai veikia net ir žemoje temperatūroje

white

laundry liquid

Unikalūs skalbimo skysčio komponentai pagyvina baltą ir kitas šviesias spalvas, jos išlieka ryškios ir atrodo lyg naujos. Gerai šalina įvairius nešvarumus. Švelnios konsistencijos skystis greitai tirpsta vandenyje, puikiai skalbia ir nepalieka dėmių ant audinių. Skystis veikia bet kokioje temperatūroje, nepriklausomai nuo skalbimui naudojamo vandens kietumo. Galima naudoti ir itin jautriems audiniams. white laundry liquid

vivid colours laundry liquid

l 02

TALPA: 000ml KAINA: 23 LT

jausmingas žibuoklių ir magnolijų aromatas (FM 81) 14

www.fmgroup.lt

l 03

TALPA: 000ml KAINA: 21 LT

subtilus laukinės orchidėjos aromatas FM GROUP FOR HOME produktai yra autentiški FM GROUP World produktai.

15


AUDINIŲ MINKŠTIKLIAI

Koncentruoti audinių minkštikliai puikiai minkština audinius, suteikia jiems purumo ir minkštumo.

ilgai išliekantis malonus aromatas

star

Jie atstato jonų balansą ir apsaugo nuo statinio elektros krūvio. Skalbiniai ilgai ir maloniai kvepia.

fabric softener

Nepakartojamai romantiškas subtilaus rožių aromato ir gaivaus magnolijų kvapo derinys, praturtintas saldžiu ir aromatingu medaus dvelksmu. blue star fabric softener

l 04

TALPA: 000ml KAINA: 21 LT

Atkreipkite dėmesį,

kad naujuoju 45 ml talpos dozavimo dangteliu galite lengvai išmatuoti reikiamą minkštiklio kiekį. Neužmirškite, kad minkštiklį dozuoti reikia pagal etiketėje pateiktas rekomendacijas. Būtinai patikrinkite, ar minkštiklio skyrelis švarus ir neužblokuotas.

FM PATARIMAI:

blue

gerai dozuojama konsistencija

sun

lime

fabric softener

Gaivus ką tik nuskintų bambuko lapų aromatas su stipriu citrinos ir bergamotės akcentu, sušildytas lelijų ir kedro dvelksmu.

moon

fantasy fabric softener

Saldžiame ir intensyviame kvapų derinyje dominuoja šiltas jazminų aromatas, kurį išryškina stipri muskuso nata. moon fantasy fabric softener

sun lime fabric softener

l 06

TALPA: 000ml KAINA: 21 LT

l 05

TALPA: 000ml KAINA: 21 LT 16

www.fmgroup.lt

FM GROUP FOR HOME produktai yra autentiški FM GROUP World produktai.

17


PRABANGŪS AUDINIŲ MINKŠTIKLIAI FM PATARIMAI:

tobulos kvapų kompozicijos Jei norėtumėte panašaus aromato kvepalų ar asmeninės priežiūros produktų, kreipkitės į savo platintoją, kuris jus supažindins su plačiu FM GROUP parfumerijos gaminių asortimentu.

Dėl atidžiai atrinktų komponentų, minkštikliai puikiai minkština ir kvėpina audinius.

Gaminant minkštiklius naudojami kvepalams ir parfumerijos produktams naudojamos kvapų kompozicijos.

nuostabus minkštumas ir lengvumas

splendid

violet

luxury fabric softener Šiek tiek ekscentriškas magnolijų, žibuoklių ir lelijų žiedų aromatas, kuriame įsiterpia obuolių ir žaliųjų agurkų švelnios kvapų natos (FM 81).

secret

garden luxury fabric softener

Dėmesį prikaustantis ką tik pražydusių baltųjų rožių žiedų aromatas paskęsta laukinių gebenių dvelksme, o visą aromatų puokštę tarsi įrėmina mandarinų ir Afrikos orchidėjų kvapai (FM 10). secret garden luxury fabric softener

TALPA: 000ml KAINA: 23 LT

l 08

splendid violet luxury fabric softener

l 09

TALPA: 000ml KAINA: 23 LT

sunny

breeze

luxury fabric softener Gundantis ir labai jausmingas šviežių mandarinų aromatas, kurį dar labiau sustiprina stiprios jazminų ir vanilės natos (FM 23). sunny breeze luxury fabric softener

l 10

TALPA: 000ml KAINA: 23 LT 18

www.fmgroup.lt

FM GROUP FOR HOME produktai yra autentiški FM GROUP World produktai.

19


PUTOS LENGVINANČIOS LYGINIMĄ

Jums ir Jūsų namams

UNIVERSALŪS PRODUKTAI METAL cleaning paste

MULTI PURPOSE cleaner

CRT & LCD SCREEN cleaner

POWER cleaner

Visada

perskaitykite etiketėse esančią informaciją - nustatykite lygintuvo temperatūrą pagal audinio specifikacijas. Nepamirškite, kad baltus ir šviesių spalvų audinius reikia lyginti iš gerosios pusės, o tamsius audinius - iš išvirkščiosios.

nepaprastai lengvas lyginimas

unikalus po lietaus atgyjančio pušyno aromatas

www.fmgroup.lt

(ypač užterštų paviršių valiklis)

FIREPLACE GLASS & OVEN cleaner

LAMINATE floor liquid

GLASS cleaner

CARPET & UPHOLSTERY cleaner

(židinių stiklo ir orkaičių valiklis) (stiklo valiklis)

(laminuotų grindų valiklis)

(kilimų ir apmušalų valiklis)

Anti-crease

ironing spray

Kvapios putos palengvina lyginimą ir sukuria ploną sluoksnį audinio paviršiuje, kuris išlygina raukšles ir standina lyginamą audinį, sumažindamas audinio pasipriešinimą lyginimui. Priemonė neardo audinio struktūros. Išlyginti skalbiniai puikiai atrodo.

l 07

53,33 LT/1 l

20

(ekranų valiklis)

specialus sluoksnis neleidžia audiniui glamžytis

anti-crease ironing spray

be šlakstimo ir vandens garų

(universalus valiklis)

TALPA: 300ml

KAINA:

16 LT

U

UNIVERSAL

FM PATARIMAI:

(pasta metalams valyti)

Nepriklausomai nuo interjero, visiems namams yra būdingas vienas bruožas - tai švara ir tvarka. Dėl to Jūsų namai tampa išskirtiniais. Jums svarbi kiekviena smulkmena. Mums taip pat.

FM GROUP FOR HOME produktai yra autentiški FM GROUP World produktai.

21


EKRANŲ VALIKLIS

metal

Pastaba! Pastos

nenaudoti metalo sluoksniu dengtiems paviršiams (pavyzdžiui, paauksuotiems, pasidabruotiems, nikeliuotiems, chromuotiems paviršiams) bei dažytiems dažais. Jei norite nuvalyti nerūdijantį plieną, naudok NERŪDIJANČIO PLIENO VALIKLĮ (katalogo psl. 34).

cleaning paste

Koncentruota valymo pasta akimirksniu pašalina nešvarumus ir grąžina blizgesį gaminiams iš sidabro, aukso, vario, aliuminio, žalvario, chromo bei nikelio. Užtikrina tinkamą valomų paviršių priežiūrą, o jos sudėtyje esantys korozijos inhibitoriai stabdo metalų susidėvėjimą bei garantuoja ilgalaikę apsaugą. Dėl savo savybių pasta plačiai taikoma buityje (papuošalai, įrankiai, laikrodžiai, nerūdijančio plieno kranai ir kriauklės, muzikos instrumentai), sode (tvoros, stovai vazonams, metalinės lempos ir sodo baldai) bei garaže (automobilių, dviračių, motociklų metaliniai elementai). Pasta skirta tik valymui rankomis. Kadangi jos sudėtyje nėra agresyvių rūgščių, ji nekenkia nei valomiem daiktams, nei odai.

sudėtyje yra korozijos inhibitorių

crt & lcd

screen

Niekada nepurkšk preparato tiesiai ant elektronikos prietaisų, visuomet juo suvilgyk šluostę. Ekranų plovimui naudokite šluostes iš mikropluošto, kurios švelniai valo ir nepalieka pūkų.

cleaner

Ekranų valiklis skirtas stiklinių, skystų kristalų ir plastiko paviršių valymui. Efektyviai pašalina nešvarumus, dulkes, rankų žymes, riebias dėmes nuo kompiuterių monitorių, televizorių kineskopų, plazminių ir skystų kristalų ekranų, distancinio valdymo pultelių, mobilių telefonų, kompiuterių klaviatūrų. Nepalieka pėdsakų. Sudaro elektrostatinį apvalkalą, kuris mažina dulkių kaupimąsi. Be alkoholio.

Pastaba! Prieš valydami elektronikos prietaisus būtinai išjunkite juos iš tinklo.

FM PATARIMAI:

FM PATARIMAI:

PASTA METALAMS VALYTI

apsaugo nuo dulkių kaupimosi be alkoholio crt & lcd screen cleaner U

08

(be purškiklio) 43,33 LT/1 l

TALPA: 250ml metal cleaning paste

KAINA:

U 07

13 LT

173,33 LT/1 l

TALPA: 50ml KAINA: 26 LT

22

- www.fmgroup.lt

valo ir apsaugo

purškiklis

VISO RINKINIO KAINA: 15,50 LT

KAINA:

Ac 06

2,50 LT FM GROUP FOR HOME produktai yra autentiški FM GROUP World produktai.

23


Pastaba!

Naudodami preparatą dėvėkite apsaugines pirštines!

STIKLO VALIKLIS

puikiai šalina dūmų ir svilėsių dėmes

praturtintas poliruojančiomis medžiagomis žaliojo obuolio aromatas

fireplace gL ASS & OVEN cleaner

Produktas efektyviai valo svilėsius, prikepusius riebalus ir dūmų dėmes (anglies, suodžių), kurios susidaro orkaitėse, židiniuose, griliuose ir buitiniuose reikmenyse (keptuvėse, puoduose). Produktas ypač rekomenduojamas valyti židinių stiklą ir orkaites. Jis nebraižo paviršiaus ir nepalieka nutekėjimo ruoželių.

fireplace glass & oven cleaner

stiklo paviršiams (veidrodžiams ar glazūrai), išbandykite priemonės poveikį nematomoje vietoje.

glass

cleaner

Stiklo valiklis savo sudėtyje turi alkoholio, dėl to jis greitai ir efektyviai šalina riebalus ir nešvarumus (ypač pirštų žymes), o poliruojančios medžiagos suteikia paviršiams krištolo žvilgesį. Dėl sudėtyje esančių kvarco nanodalelių, valiklis ant stiklo paviršiaus suformuoja plėvelę, kuri neleidžia kauptis dulkėms. Yra malonaus kvapo.

sudėtyje yra kvarco nanodalelių

U 06

glass cleaner

(be purkštuvo) 18,66 LT/1 l

TALPA: 750ml

KAINA:

KAINA:

KAINA:

14 LT AC 04

2,50 LT

u 01

(be purkštuvo) 20 LT/1 l

TALPA: 750ml

purkštuvas

www.fmgroup.lt

galima pasiekti tada, kai nuplautą paviršių sausai nuvalysite DELICAT ŠLUOSTE IŠ MIKROPLUOŠTO (katalogo psl. 52).

Pastaba! Jei naudojate ne

negadina valomų paviršių

24

Geriausių rezultatų

FM PATARIMAI:

FM PATARIMAI:

ŽIDINIŲ STIKLO IR ORKAIČIŲ VALIKLIS

15 LT purkštuvas

VISO RINKINIO KAINA: 16,50 LT

VISO RINKINIO KAINA: 17,50 LT

KAINA:

AC 04

2,50 LT FM GROUP FOR HOME produktai yra autentiški FM GROUP World produktai.

25


UNIVERSALUS VALIKLIS puikiai tinka valyti didelio ploto paviršius

Geriausia

valiklį naudoti kartu su UNIVERSALIOMIS ATPLĖŠIAMŲ LAPELIŲ ŠLUOSTĖMIS (katalogo psl. 53). Būtinai naudokite tik švarią šluostę arba skudurėlį. Dažnai juos skalaukite ir nugręžkite!

originalus granato žiedų aromatas

multi

purpose

cleaner

Šis universalus valiklis skirtas valyti ir apdoroti visus plaunamus paviršius - stalviršius, grindis, plyteles, sanitarinius įrengimus. Jis greitai šalina visus nešvarumus, nepalieka ruoželių, o atidžiai suderinta kvapų kompozicija ilgai ir maloniai kvepia.

multi purpose cleaner

TALPA: 000ml KAINA: 19 LT

u 03

power

Jei dėmės sunkiai

išvalomos, preparato neskieskite. Nuvalytą paviršių nuskalaukite vandeniu ir leiskite jam išdžiūti. Kai valote dėmes nuo sunkiai pasiekiamų paviršių, priemonę pilkite ant šluostės ir įtrinkite dėmes. Prieš naudodami priemonę, mažoje nematomoje vietoje patikrinkite, ar priemone neblukina spalvos.

cleaner

Profesionalus preparatas itin sunkiai išvalomų nešvarumų valymui nuo kietų, neapsaugotų, vandeniui ir šarmams atsparių paviršių (pavyzdžiui, laminato, glazūruotų plytelių, terakotos, linoleumo, granito plytelių). Puikiai tinka valyti organinius (riebalai) ir sintetinius (tepalai) nešvarumus buityje, garažuose, dirbtuvėse, šiltnamiuose ir kitose vietose. Priemonę galima naudoti darbinių drabužių skalbimui, automobilio apmušalų valymui, valyti variklius, orkaites ir židinio stiklus, tvoras, aptvarus, terasas ir balkonus, šalinti organinius nešvarumus nuo grindinio akmenų ir fasadų.

power cleaner

FM PATARIMAI:

FM PATARIMAI:

YPAČ UŽTERŠTŲ PAVIRŠIŲ VALIKLIS

Pastaba!

Prieš valydami natūralų akmenį, pirmiausiai išbandykite priemonę nematomoje vietoje (pažiūrėkite, ar priemonė neblukina akmens spalvos). Nevalykite šia priemone lakuoto medžio paviršių ir plokščių. Šiuo atveju rekomenduojame naudoti SKYSTĮ LAMINUOTŲ GRINDŲ VALYMUI (katalogo psl. 28). Naudodami neskiestą preparatą, mūvėkite gumines apsaugines pirštines! Naudokite produktą ant pakuotės nurodytomis proporcijomis.

u 02

TALPA: 000ml KAINA: 24,50 LT

stipraus poveikio formulė 26

www.fmgroup.lt

FM GROUP FOR HOME produktai yra autentiški FM GROUP World produktai.

27


Visada atskieskite

koncentratą pagal gamintojo rekomendacijas. Neviršykite rekomenduojamos dozės - nurodyta dozė optimaliai parinkta, todėl jos negalima nepaisyti.

KILIMŲ IR APMUŠALŲ VALIKLIS

valo ir saugo

laminate floor liquid

Laminuotų grindų skystis savo koncentracijoje turi alkoholio. Labai gerai šalina riebius nešvarumus, bet kokį purvą ir dulkes. Nepalieka nubėgimų, negadina natūralių valomų paviršių savybių. Rekomenduojamas valyti ir prižiūrėti laminuotas grindis ir sienų plokštes, baldų fanerą ir lakuoto medžio paviršius.

carpet & upholstery

cleaner

Valiklis šalina dėmes ir nešvarumus iš kilimų ir apmušalų. Sudėtyje esantys komponentai suformuoja aktyvaus poveikio putas, kurios giliai įsiskverbia į pluoštą ir efektyviai šalina nešvarumus. Valiklyje yra medžiagų, saugančių nuo elektros krūvio, kurios neleidžia pluoštui įsielektrinti, o dulkės ir nešvarumai kaupiasi lėčiau. Preparatas skirtas rankiniam valymui. carpet & upholstery cleaner

Prieš šlapią kilimų ar apmušalų valymą juos gerai išsiurbkite dulkių siurbliu. Po to patikrinkite spalvų atsparumą, užpurkšdami nedidelį kiekį valiklio nematomoje audinio ar kilimo vietoje. Atminkite, kad kilimas neturi permirkti.

FM PATARIMAI:

FM PATARIMAI:

LAMINUOTŲ GRINDŲ SKYSTIS

u 05

TALPA: 000ml KAINA: 16 LT laminate floor liquid

u 04

TALPA: 000ml KAINA: 32 LT

nepalieka nubėgimų

sudėtyje yra medžiagų, saugančių nuo elektros krūvio susidarymo citrinų kvapo

28

www.fmgroup.lt

FM GROUP FOR HOME produktai yra autentiški FM GROUP World produktai.

29


Jums ir Jūsų namams

PRODUKTAI BALDŲ PRIEŽIŪRAI LEATHER WAX conditioner (vaškas odinių paviršių priežiūrai)

furniture cleaner

VAŠKAS ODINIŲ PAVIRŠIŲ PRIEŽIŪRAI

(preparatas baldų priežiūrai)

conditioner

Apsauginis vaškas pagamintas natūralaus bičių vaško pagrindu su priežiūrai skirtais aliejais. Naudojamas lygios natūralios ir ekologinės odos paviršių priežiūrai ir impregnavimui. Intensyviai atgaivina odą, ją suminkština ir padaro elastingesne. Poliruotiems paviršiams sugrąžina natūralią spalvą ir blizgesį, bei apsaugo nuo perdžiūvimo ir skeldėjimo. Rekomenduojamas naudoti odinių baldų bei automobilių apmušalų, o taip pat odinės galanterijos (rankinių, aplankų, lagaminų, piniginių, dirželių, pirštinių) odinių drabužių (striukių, apsiaustų, kelnių), batų, balnų ir kitų odos gaminių priežiūrai

furniture

F

leather wax conditioner

Norite, kad Jūsų baldai visada atrodytų kaip nauji? Tuomet nepakanka prižiūrėti tik jų švarą. Baldais reikia atitinkamai rūpintis. Skirkite kiekvienam baldui šiek tiek švelnaus dėmesio...

30

www.fmgroup.lt

Su vašku galima ne tik prižiūrėti, bet ir valyti odą. Užteks minkšta šluoste uždėti ant nešvaraus paviršiaus šiek tiek vaško ir sukamais judesiais trinti paviršių, kol išdžiūs. Taip pašalinsite nešvarumus, sugrąžinsite valomiems daiktams prarastą blizgesį ir apsaugosite nuo teršimosi bei pažeidimų. Pastaba! Nenaudokite vaško zamšui ir nubukui.

FM PATARIMAI: PORADY FM

leather wax

apsaugantys aliejai

f 02

116,66 LT/1 l

TALPA: 300ml

KAINA:

35 LT

dirbtinei ir natūraliai odai

FM GROUP FOR HOME produktai yra autentiški FM GROUP World produktai.

31


PREPARATAS BALDŲ PRIEŽIŪRAI

Jums ir Jūsų namams

PRODUKTAI VIRTUVĖS PRIEŽIŪRAI INOX cleaner

DEGREASER extra power

DESCALER all purpose

dishwashing liquids

Mediniams

baldams „nepatinka“ drėgmės perteklius (drėgmė blukina baldų spalvą ir banguoja jų paviršių), todėl valymui reikia naudoti kiek galima mažiau vandens. Rekomenduojame naudoti preparatus su vašku, kuris saugo paviršių ir suteikia jiems gražų blizgesį. Medis linkęs braižytis, todėl norėdami to išvengti, turite paviršius valyti ir poliruoti švelnia nebraižančia šluoste. Siūlome platų šluosčių pasirinkimą - žiūrėkite katalogo psl. 51-53.

Pastaba! Prieš naudojimą turinį gerai suplakite. Naudojimo metu tarą laikykite statmenai.

saldus karamelės ir vanilės aromatas

www.fmgroup.lt

KITCHEN cleaner

(virtuvės valiklis)

cleaner

anti-dust

Puikus aerozolinis preparatas su vašku ir nuo statinio elektros krūvio saugančiomis medžiagomis medinio ir medžio imitacijos baldų kasdienei priežiūrai ir valymui. Ant baldų paviršiaus susiformuoja apsauginė plėvelė, apsauganti nuo dulkių kaupimosi. Valiklis nebraižo paviršiaus ir nepalieka nutekėjimo ruoželių.

f 01

63,33 LT/1 l

TALPA: 300ml

KAINA:

19 LT

sudėtyje esantis vaškas saugo baldų paviršių

32

(indų plovikliai)

furniture

furniture cleaner

neleidžia nusėsti dulkėms

(universali nukalkinimo priemonė)

(itin stipraus poveikio riebalų valiklis)

K

KITCHEN

FM PATARIMAI:

(nerūdijančio plieno valiklis)

Virtuvė - tai vieta, kurioje gimsta ir realizuojamos Jūsų kulinarinės fantazijos. Jei norite, kad Jūsų kūryba būtų sėkminga, virtuvėje būtina palaikyti švarą. Jei ieškote geriausių švarios virtuvės receptų, juos rasite sekančiuose puslapiuose... FM GROUP FOR HOME produktai yra autentiški FM GROUP World produktai.

33


NERŪDIJANČIO PLIENO VALIKLIS bekvapis

inox

Nors nerūdijantis

plienas ir labai atsparus, jį išlaikyti švaroje yra sunku. Todėl jį reikia reguliariai valyti specialiomis priemonėmis, o nuvalius nutrinti sausai (galima naudotis ATPLĖŠIAMŲ LAPELIŲ ĮVAIRIOS PASKIRTIES ŠLUOSTĖMIS, katalogo psl. 53). Elektros prietaisus (pavyzdžiui, kaitinimo plokštę) valykite tik išjungę ir jau atšalusius!

delikatūs silikonai

cleaner

Valiklis skirtas nerūdijančiam matiniam plienui (INOX) valyti. Jo sudėtyje esantys delikatūs silikonai efektyviai pašalina įvairaus pobūdžio nešvarumus (pavyzdžiui, rankų pėdsakus, riebias nuosėdas) ir gerai sudrėkina valomą paviršių, jis blizga ir yra apsaugomas nuo dėmių susidarymo. Ypatingai rekomenduojamas šaldytuvų, mikrobangų krosnelių plieninių elementų, kaitinimo paviršių ir orkaičių šoninių apdailos juostų valymui. Valikliu galima valyti išorines puodų dalis, takelažą, jachtų apkaustus ir plieninius puošybos elementus.

descaler all purpose

Profesionalus labai efektyvus rūgštinis preparatas. Puikiai šalina nuosėdas ir kalkių apnašas net ir nuo sunkiai pasiekiamų paviršių (pavyzdžiui, kaitinimo elementų). Ypač tinka valyti virdulius, filtrus, šildytuvus, lygintuvus, kavos aparatus, indaploves ir kitus buitinius prietaisus. Produkto sudėtyje nėra naftos chemijos žaliavų, sintetinių kvapų, sintetinių dažų, sintetinių konservantų ar genetiškai modifikuotų žaliavų.

descaler all purpose

k 04

TALPA: 000ml KAINA: 30 LT inox cleaner

k 06

reguliariai valant nuoviras, prietaisai ilgiau veikia

(be purškiklio) 120 LT/1 l

TALPA: 250ml

KAINA:

30 LT

purškiklis AC

KAINA: 34

www.fmgroup.lt

06

2,50 LT

FM PATARIMAI:

FM PATARIMAI:

UNIVERSALI NUKALKINIMO PRIEMONĖ intensyvus poveikis Reguliariai šalinant apnašas nuo elektrinių buitinių prietaisų, jie ilgiau veiks efektyviai, įkais daug greičiau ir, žinoma, sunaudos mažiau elektros energijos. Nepamirškite, kad daugelis elektros prietaisų gamintojų nepriima pretenzijų dėl gedimų, kuriuos sukėlė kalkių nuosėdos. Nuovirų valymą reikia atlikti maždaug kas 3-6 mėnesius (priklausomai nuo vandens kokybės ir prietaiso naudojimo dažnumo), išskyrus kai prietaiso gamintojas naudojimo instrukcijose rekomenduoja kitaip. Kalkių nuosėdas nuo sanitarinių įrenginių šalinkite naudodami AKMENS IR RŪDŽIŲ ŠALINIMO GELĮ (katalogo psl. 43). Pastaba! Nenaudokite priemonės paviršiams, kurie yra jautrūs rūgštims (chromuoti paviršiai ir nechromuotas žalvaris, emalis, rūgštims jautrus plastikas, natūralus ir sintetinis akmuo), nes tokius paviršius šis valiklis gali pažeisti. Naudokite produktą pagal ant pakuotės nurodytas rekomendacijas.

bekvapis VISO RINKINIO KAINA: 32,50 LT FM GROUP FOR HOME produktai yra autentiški FM GROUP World produktai.

35


VIRTUVĖS VALIKLIS

ITIN STIPRAUS POVEIKIO RIEBALŲ VALIKLIS

Gerai nuvalę paviršius, nušluostykite juos DELICAT ŠLUOSTE IŠ MIKROPLUOŠTO (katalogo psl. 52). Jei dėmės sunkiai išvalomos, naudokite ITIN STIPRAUS POVEIKIO RIEBALŲ VALIKLĮ (katalogo psl. 37).

kitchen cleaner

Universalus mažai putojantis preparatas visų virtuvės paviršių valymui. Puikiai šalina nešvarumus. Idealiai tinka valyti ir nuriebalinti spinteles, stalų paviršius, virykles, palanges, turėklus, o taip pat sienų ir grindų keramines plyteles. Valiklis nepalieka nubėgimų ir dryželių. Preparatas tinka valyti emaliui, keramikai, plienui, laminatui ir akmens paviršiui.

tinka kasdieniam naudojimui

kitchen cleaner

degreaSER

extra power

Intensyvaus poveikio nuriebalintojas gerai valo riebalų sankaupas nuo stalviršių, kriauklių, keptuvių, ventiliacinių angų, gartraukių, orkaičių, grilio, kaitlenčių, plytelių ir kitų virtuvės reikmenų. Lengvai ištirpdo net ir sunkiai pašalinamus riebalus bei riebius, lipnius nešvarumus. Priemonė nebraižo paviršiaus ir nepalieka nutekėjimo ruoželių. Reguliariai naudojant preparatą ženkliai pagerėja virtuvės higiena ir švara. Virtuvėje pasklinda žavingas šviežių apelsinų žiedų aromatas.

K 01

degreaser extra power k

36

www.fmgroup.lt

TALPA: 750ml

19,50 LT

KAINA:

KAINA:

AC 04

2,50 LT

05

(be purkštuvo) 30 LT/1 l

TALPA: 750ml

purkštuvas

47

skirtas specialiems tikslams

(be purkštuvo) 26 LT/1 l

KAINA:

Jei norite išvalyti įsisenėjusius nešvarumus bei aprūkusias dėmes nuo grilių, orkaičių ar židinio stiklo, rekomenduojame naudoti ŽIDINIŲ STIKLO IR ORKAIČIŲ VALIKLĮ (katalogo psl. 24).

FM PATARIMAI:

FM PATARIMAI:

valo net ir senas, sunkiai išvalomas riebalų dėmes

22,50 LT purkštuvas

VISO RINKINIO KAINA: 22 LT

VISO RINKINIO KAINA: 25 LT

KAINA:

AC 04

2,50 LT FM GROUP FOR HOME produktai yra autentiški FM GROUP World produktai.

37


Kadangi skystis labai efektyvaus poveikio, pakanka tik kelių lašų, kad nešvarūs indai imtų blizgėti nepriekaištinga švara.

Visada gerai nuskalaukite išplautus indus. Po skalavimo leiskite indams išdžiūti arba nusausinkite juos DELICAT ŠLUOSTE IŠ MIKROPLUOŠTO (katalogo psl. 52). Atminkite, kad dėl patogaus dozatoriaus galite dozuoti skystį net nepakėlę buteliuko.

Indų ploviklis greitai ir efektyviai šalina riebalus ir kitus nešvarumus.

labai didelis plaunamųjų medžiagų kiekis (net 20%) p a to g us

su glicerinu, kuris drėkina rankas p at

s

Saulėta citrusinių vaisių jėga ir vyšnių žiedų gaiva. Apetitą žadinantis aromatas, kuris ilgam užlies Jūsų virtuvę.

Švelnus alavijų aromatas, pasižymintis savo apsauginėmis savybėmis. Tegu Jūsų virtuvėje pasklinda jo galinga jėga!

iu

dishwashing liquid

dishwashing liquid

s d o z a tor

z at o ri u s

citrus

aloe

o

gu

do

red

FM PATARIMAI:

INDŲ PLOVIKLIAI

neerzina odos

red citrus dishwashing liquid

k 02

aloe dishwashing liquid

(be dozatoriaus) 22 LT/1 l

TALPA: 750ml

KAINA:

KAINA: 38

www.fmgroup.lt

TALPA: 750ml

16,50 LT

dozatorius

KAINA:

AC 05

2,50 LT

k 03

(be dozatoriaus) 22,66 LT/1 l

17 LT dozatorius

VISO RINKINIO KAINA: 19 LT

VISO RINKINIO KAINA: 19,50 LT

KAINA:

AC 05

2,50 LT FM GROUP FOR HOME produktai yra autentiški FM GROUP World produktai.

39


Jums ir Jūsų namams

ŠVELNUS PIENELIS VIRTUVEI IR SANITARINIAMS ĮRENGINIAMS

PRODUKTAI VONIOS/ VIRTUVĖS PRIEŽIŪRAI multi surface soft cleanser

(švelnus valiklis virtuvei ir sanitariniams įrenginiams)

drain cleaner

(vamzdžių valymo granulės)

grout cleaner (plytelių siūlių valiklis)

LIMESCALE & RUST remover gel (akmens ir rūdžių šalinimo gelis)

Atminkite, kad prieš valymą reikia

pašalinti visus objektus, kurie gali subraižyti paviršių. Nusausinti paviršius galite ATPLĖŠIAMŲ LAPELIŲ ĮVAIRIOS PASKIRTIES ŠLUOSTĖMIS (katalogo 53 psl.).

multi

surface soft cleanser

Švelnus pienelis virtuvei ir sanitariniams įrenginiams, nikeliuotiems paviršiams padeda pašalinti net ir įsisenėjusius nešvarumus, nebraižo paviršiaus. Naujos formulės pienelis dar geriau valo ir suteikia blizgesio.

multi surface soft cleanser

FM PATARIMAI:

dar švelnesnė konsistencija

bk 01 21,33 LT/1l

TALPA: 750ml

KAINA:

Du skirtingi sprendimai, bet vienodi poreikiai. Nors vonia ir virtuvė yra skirtingos patalpos, abiems joms būtina speciali priežiūra. Jūs pasirūpinkite šių patalpų unikalia išvaizda, o mes pasirūpinsime jų švara. 40

www.fmgroup.lt

16 LT

švelnus citrinų aromatas

FM GROUP FOR HOME produktai yra autentiški FM GROUP World produktai.

41


Jei abejojate,

nedidelį kiekį preparato išbandykite nematomoje vietoje ir pažiūrėkite, ar neblunka spalva.

AKMENS IR RŪDŽIŲ ŠALINIMO GELIS

savaime išsivalanti nanodalelių danga

grout cleaner

Preparatas puikiai ir greitai šalina nešvarumus nuo sienų ir grindų plytelių sujungimų (glazūruotų plytelių, terakotos, granito plytelių, marmuro, mozaikos). Preparatas suformuoja savaime išsivalančią nanodalelių dangą, kuri įveikia nešvarumus ir ilgam sudūrimo siūles apsaugo nuo purvo ir vandens. Priemonė nenuplauna ir nenublukina sandūros siūlių spalvos (tinka tiek baltiems, tiek ir spalvotiems sudūrimams).

atnaujina sudūrimo siūlių spalvą puikus citrinų aromatas grout cleaner

limescale & rust

remover gel

Unikalios formulės želė greitai ir lengvai išvalo kalkių nuosėdas, muilo apnašas, rūdžių dėmes ir kitokias nuosėdas nuo sanitarinių įrenginių. Ne tik vonia, bet ir praustuvė, klozetas, čiaupai ir dušas vėl žibės nepriekaištinga švara. Švelnios gelio konsistencijos valiklis puikiai valo ir ovalo formos paviršius, pavyzdžiui, klozetus. Medžiaga plonu sluoksniu padengia valomą paviršių, o veikliosios medžiagos atlieka savo darbą.

švelnus apelsinų žiedų aromatas

bK 04

limescale & rust remover gel

KAINA:

TALPA: 750ml

14 LT

42

www.fmgroup.lt

KAINA:

AC 04

2,50 LT

bk 03

(be purkštuvo) 22,66 LT/1 l

TALPA 750ml

purkštuvas

Pastaba! Nuvalę paviršių nepamirškite jį gausiai nuskalauti vandeniu. Valymo metu naudokite apsaugines pirštines.

nepažeidžia valomų paviršių

(be purkštuvo) 18,66 LT/1 l

KAINA:

Jei norite apnašas pašalinti nuo mažų virtuvės prietaisų (elektrinių virdulių, šildytuvų, kavos aparatų) naudokite UNIVERSALIĄ NUKALKINIMO PRIEMONĘ (katalogo psl.31)

FM PATARIMAI:

FM PATARIMAI:

PLYTELIŲ SIŪLIŲ VALIKLIS

17 LT purkštuvas

VISO RINKINIO KAINA: 16,50 LT

Produkty FM GROUP for home są oryginalnymi produktami FM GROUP World

VISO RINKINIO KAINA: 19,50 LT

KAINA:

AC 04

2,50 LT FM GROUP FOR HOME produktai yra autentiški FM GROUP World produktai.

43


VAMZDŽIŲ VALYMO GRANULĖS

Jums ir Jūsų namams

PRODUKTAI VONIOS PRIEŽIŪRAI shower cleaner

FM PATARIMAI:

(dušo kabinų valiklis)

bathroom cleaner (vonios kambario valiklis)

karto nepilkite labai didelio preparato kiekio. Nenaudokite granulių aliuminio vamzdžiams ir sifonams valyti.

idealiai tinka tiek voniai, tiek ir virtuvei

Pastaba!

Dirbant su šiuo valikliu būtina naudoti apsaugines pirštines.

drain cleaner Preparatas granulių formoje savaime aktyvuojasi ir valo užsikišusius vamzdžius bei sifonus. Sudėtyje yra medžiagų, kurios tirpdo riebalus ir virtuvės atliekas. Granulės akimirksniu pašalina nešvarumų kamštį ir nemalonius kvapus. Naudojant reguliariai, vamzdžiai visada bus švarūs ir pralaidūs.

drain cleaner

bk 02

32,60 LT/ 1 kg

SVORIS 500g

KAINA:

16,30 LT

neutralizuoja riebalus

44

www.fmgroup.lt

B

bath

grease killer

Jūs mylite savo vonią. Tai Jūsų mažasis SPA ir atsipalaidavimo rojus.... Jūs turite būti tikri, kad tame rojuje viešpatauja švara. Čia turi būti gražu. Labai patogu. Idealiai švaru.

FM GROUP FOR HOME produktai yra autentiški FM GROUP World produktai.

45


PRODUKTAI VONIOS PRIEŽIŪRAI

VONIOS KAMBARIO VALIKLIS

FM PATARIMAI:

Išpurkškite valomą paviršių, palikite įsigerti kelioms minutėms ir nuskalaukite vandeniu. Geriausia valiklį naudoti kartu su ATPLĖŠIAMŲ LAPELIŲ ĮVAIRIOS PASKIRTIES ŠLUOSTĖMIS arba DELICAT ŠLUOSTĖMIS IŠ MIKROPLUOŠTO (katalogo psl. 52-53).

gaivinantis greipfrutų ir vyšnių aromatas

shower

cleaner

Dėl efektyvių veikliųjų komponentų, dušo kabinų valiklis greitai ir gerai šalina nešvarumus (pavyzdžiui, muilo apnašas, kieto vandens paliktas nuosėdas, kalkes). Ant valomo paviršiaus susiformuoja apsauginis sluoksnis, kuris saugo nuo nešvarumų kaupimosi. Šiuo valikliu galima valyti vonios įrengimus, vonią, plyteles, dušo kabinas ir kitus paviršius.

apsauginis sluoksnis neleidžia kauptis nešvarumams shower cleaner

bathroom

Unikalus daugiafunkcinis vonios kambario valiklis šalina nešvarumus ir dėmes nuo vonios įrengimų, glazūruotų paviršių, terakotos, dušo kabinų ir plastikinių paviršių, tačiau jų nebraižo. Veikliosios medžiagos puikiai valo muilo apnašas, vandens dėmes, riebalus ir kitus nešvarumus, poliruoja ir blizgina vonios įrangos ir keramikos paviršius. Valiklyje esančios kvarco nanodalelės įsiskverbia į smulkiausius nelygumus ir pašalina ten susikaupusius nešvarumus.

gaivus ir ilgai išliekantis citrusinių vaisių aromatas

ba 02

bathroom cleaner

46

www.fmgroup.lt

TALPA: 750ml

15,50 LT

KAINA:

KAINA:

AC 04

2,50 LT

ba 01

(be purkštuvo) 120,66 LT/1 l

TALPA: 750ml

purkštuvas

valiklį naudoti kartu su ATPLĖŠIAMŲ LAPELIŲ ĮVAIRIOS PASKIRTIES ŠLUOSTĖMIS (katalogo psl. 53).

cleaner

(be purkštuvo) 20,66 LT/1 l

KAINA:

Geriausia

FM PATARIMAI:

neprilygstamas poveikis

15,50 LT purkštuvas

VISO RINKINIO KAINA: 18 LT

VISO RINKINIO KAINA: 18 LT

KAINA:

AC 04

2,50 LT FM GROUP FOR HOME produktai yra autentiški FM GROUP World produktai.

47


Jums ir Jūsų namams

PRODUKTAI UNITAZŲ PRIEŽIŪRAI

WC VALYMO GELIS

lemon wc cleaning gel (WC valymo gelis)

Jei unitazas

yra labai nešvarus, užpilkite gelį ir palikite kelioms minutėms. Po to nuvalykite unitazo šepečiu, stengdamiesi nepažeisti paviršiaus. Dėvėkite gumines pirštines.

lemon wc cleaning gel

Tirštas gelis skirtas valyti įvairiems santechnikos įrenginiams. Jis efektyviai šalina apnašas ir rūdis, Gelis suteikia valomam paviršiui blizgesį, lengvai nusiskalauja ir nebraižo paviršiaus, maloniai ir gaiviai kvepia.

lemon wc cleaning gel

FM PATARIMAI:

lengvai nuskalaujama

t 01 20 LT/1 L

TALPA: 750ml

Unitazas yra labai pažeidžiama vieta. Tai Jūsų namų švaros indikatorius. Nuolatinis unitazo valymas ir priežiūra - tai ne bergždžias darbas, o rūpestis Jūsų namiškių sveikata.

48

15 LT

TOILET

T

KAINA:

www.fmgroup.lt

gaivus citrinų aromatas FM GROUP FOR HOME produktai yra autentiški FM GROUP World produktai.

49


Jums ir Jūsų namams

PRIEDAI

ŠLUOSTĖ - PIRŠTINĖ IŠ MIKROPLUOŠTO

POLISHING mitten

(šluostė-pirštinė iš mikropluošto)

DELICAT cloth

(šluostė iš mikropluošto „Delicat“)

MULTI FUNCTION roll wipes

polishing

Šluostė-Pirštinė

yra universali. Ja galite valyti virtuvės stalviršius, biuro baldus, veidrodžius ir vonios plyteles. Puikiai poliruoja automobilio salono detales. Prieš poliruodami jautrius paviršius, pirmiausiai nuvalykite matomus nešvarumus, nes jie gali subraižyti poliruojamą paviršių.

mitten

Panašios į sintetinį zomšą struktūros audinys iš milijonų suvytų mikropluošto gijų puikiai šalina nešvarumus ir dulkes, nepalieka ruožų ir nešvarumų likučių. Šluostė valo net ir sunkiausiai pasiekiamas vietas. Puikiai poliruoja jautrius paviršius. Tinka alergija sergantiems asmenims.

polishing mitten

KAINA:

FM PATARIMAI:

(atplėšiamų lapelių įvairios paskirties šluostė)

AC 01

40 LT

suvytas mikropluoštas valo didesnį paviršių Praktiški ir tiesiog privalomi. Jie gerai valo, poliruoja ir, žinoma, mažina sunaudojamų chemikalų kiekį. Šie priedai – tikra pagalba buityje.

50

www.fmgroup.lt

unikali sintetinės zomšos struktūra Šluostės dydis: apie 20x27 cm Poliruojamo paviršiaus dydis: 20x22 cm

Paskutinį kartą kataloge!

FM GROUP FOR HOME produktai yra autentiški FM GROUP World produktai.

Produktai, kuriais prekiausime, kol pasibaigs atsargos

15


Kad nepažeistumėte

mikropluošto struktūros, skalbdami nenaudokite balinimo ar minkštinimo priemonių.

puikiai tinka alergija sergantiems asmenims

delicat

Pastaba! Prieš poliruodami

jautrius paviršius, pirmiausiai nuvalykite matomus nešvarumus, nes jie gali subraižyti poliruojamą paviršių.

cloth

Vaflinis audinys gerai poliruoja ir sausina nuvalytus paviršius, nepalieka ruožų ir pūkelių. Mikropluoštas gali sugerti iki 7 kartų daugiau drėgmės, nei sveria pats, todėl šluostė puikiai tinka sausinti stiklą ir porcelianą. Mikropluošto šluostės ženkliai sumažina sunaudojamų chemikalų kiekį, nes dėl ypatingos struktūros jos gali valyti vien tik naudojant vandenį. Be to, labai svarbu, kad šluostės būtų visada švarios - galite jas plauti rankomis arba skalbimo mašinoje iki 60ºC temperatūroje.

delicat cloth

KAINA:

ATPLĖŠIAMŲ LAPELIŲ ĮVAIRIOS PASKIRTIES ŠLUOSTĖ patogios popierinio rankšluosčio rulono dydžio šluostės perforuotas paviršius pagerina šluosčių skysčius sugeriančias savybes multi

function

Daugiafunkcinės

šluostės yra susuktos į popierinio rankšluosčio dydžio ruloną, todėl jas galima patogiai uždėti ant popierinio rankšluosčio laikiklio.

roll wipes

34 šluostės

FM PATARIMAI:

FM PATARIMAI:

ŠLUOSTĖ IŠ MIKROPLUOŠTO „DELICAT“

Daugiafunkcinės šluostės puikiai valo įvairius buityje esančius paviršius. Dėl unikalios perforuotos struktūros šluostės gerai sugeria vandenį, riebias medžiagas, valymo priemones bei dažus. Šluostės yra atsparios mechaniniams pažeidimams, nepalieką ruožų ir nebraižo valomų paviršių. Specialios perforacijos leidžia atplėšti tiek šluostės, kiek reikia. Prieš skalavimą šluostes dar kartą galima naudoti.

AC 02

31 LT

multi function roll wipes

KAINA:

AC 03

33 LT

idealiai valo Dydis: 40x40 cm

52

www.fmgroup.lt

Vienos šluostės dydis: 23x39 cm

FM GROUP FOR HOME produktai yra autentiški FM GROUP World produktai.

53


įsivaizduok

idealų automobilį

Fot. za: www.media.daimler.com

Tu gali viską valdyti. Aukštos apsukos, maksimali variklio galia. Originalus dizainas, blizgantis kėbulas.

Tobula švara. Trokšti, kad ši akimirka truktų amžinai. Dabar tai visiškai paprasta. www.fmgroup.lt

FM GROUP FOR HOME produktai yra autentiški FM GROUP World produktai.


Tau ir Tavo automobiliui

AUTOMOBILIŲ KOSMETIKA

AUTOMOBILIŲ SALONŲ VALIKLIS

COCKPIT care spray (automobilių salonų valiklis)

ALUMINIUM RIM cleaner (aluminio ratlankių valiklis)

ORGANIC DIRT remover

stabdo plastiko senėjimą

(organinių nešvarumų valiklis)

Salonus patogiausia valyti ŠLUOSTE-PIRŠTINE IŠ MIKROPLUOŠTO (katalogo psl. 51). Kruopščiai nuvalius reikia pasirūpinti skaniu kvapu ir pakabinti oro gaiviklį. Gali rinktis iš trijų moteriškų kvapų (FM 25, FM 81 arba FM 147) arba vieno vyriško (FM 52).

care spray

Valiklis tobulai valo ir apsaugo care spray prietaisų skydelio ir automobilio vidaus elementų paviršius. Dėl jo sudėtyje esančių antielektrostatinių dalių stabdo dulkių kaupimąsi. Suteikia valomam paviršiui švelnų blizgesį, o priemonės sudėtyje esantys elementai apsaugo dirbtinių medžiagų paviršius ir stabdo plastiko senėjimą.

cockpit care spray au

FM PATARIMAI:

cockpit

01

66,66 LT/1 l

auto

TALPA: 300ml

Tavo kryptis yra švara. Tolesni puslapiai kaip kelio ženklai parodys trumpiausią ir teisingausią kelią. Ar važiuojame kartu?

KAINA:

20 LT

mažina dulkių kaupimąsi suteikia švelnaus blizgesio

56

www.fmgroup.lt

FM GROUP FOR HOME produktai yra autentiški FM GROUP World produktai.

57


ORGANINIŲ NEŠVARUMŲ VALIKLIS

Aliuminio ratlankius stenkitės valyti šaltus, niekad to nedarykite tuoj po ilgos kelionės. Jei keičiate

ratlankius žiemos sezonui, prieš padėdami juos keliems mėnesiams saugoti kruopščiai nuvalykite ir išdžiovinkite.

Susikaupusių sudžiūvusių organinės kilmės nešvarumų jokiu būdu nekrapštykite, nes gali sugadinti

laką. Panaudokite valiklį ir palaukite, kol nešvarumai ištirps. Naudokite valiklį kaskart važiuodami į plovyklą – papurkškite juo visus nešvarumus ir aukšto slėgio vandens srautas juos greitai nuplaus.

Pastaba! Nenaudokite valiklio įkaitusių arba saulėje esančių vietų valymui ir neleiskite, kad juo padengti paviršiai visiškai išdžiūtų.

nekenkia lakui

akimirksniu ištirpdo nešvarumus

aluminium

organic

cleaner

remover

rim

Valiklis puikiai nuvalo ant ratlankių ir diskų susikaupiantį kasdienį purvą bei eksploatacijos metu susidarančius nešvarumus, pavyzdžiui, stabdžių kaladėlių dulkes. Nekenkia lakui. Galima naudoti ir plieniniams, chromuotiems ir lakuotiems ratlankiams valyti.

FM PATARIMAI:

FM PATARIMAI:

ALUMINIO RATLANKIŲ VALIKLIS

dirt

Dėl sudėtyje esančių aktyvių elementų valiklis efektyviai valo ant langų, kėbulo, žibintų ir bamperių susikaupusius išdžiūvusius žuvusius vabzdžius ir kitus organinės kilmės nešvarumus. Puikiausiai valo net pačius atspariausius pridžiūvusius nešvarumus

nereikia krapštyti sugrąžina gražų blizgesį aluminium rim cleaner

nekenkia kėbului

au 02

organic dirt remover au

(be purkštuvo) 34,66 LT/1 l

TALPA: 750ml

TALPA: 750ml

KAINA:

KAINA:

26 LT

purkštuvas

KAINA: 58

www.fmgroup.lt

AC 04

2,50 LT

03

(be purkštuvo) 34,66 LT/1 l

26 LT purkštuvas

VISO RINKINIO KAINA: 28,50 LT

VISO RINKINIO KAINA: 28,50 LT

KAINA:

AC 04

2,50 LT FM GROUP FOR HOME produktai yra autentiški FM GROUP World produktai.

59


FM GROUP LIETUVA Adresas: Pylimo g. 35-19A LT-01309 Vilnius Lietuva Telefonai užsakymams: +370 5 240 14 74 +370 5 261 99 86 +370 603 198 67 Telefonas informacijai: +370 603 198 26 Faksas:

+370 5 240 14 64

Elektroninis paštas:

biuro@fmgroup.lt

Interneto svetainė:

www.fmgroup.lt

Jūsų Platintojas

FM GROUP Lietuva ©

FM GROUP LIETUVA WWW.FMGROUP.LT 2010 G egužė

lie 01

www.fmgroup.lt

Visos teisės saugomos.Nekopijuoti.Originalių produktų kopijavimas yra laikomas nesąžiningos konkurencijos poelgiu.

FM Produkcijos namams katalogas  

FM Group FOR HOME - namų apyvokos produkcijos katalogas

FM Produkcijos namams katalogas  

FM Group FOR HOME - namų apyvokos produkcijos katalogas

Advertisement