Page 48

Maršrutas nuo pirmojo kūrybos akto – žmonių sutvėrimo – iki lietuvių tautos genijaus M. K. Čiurlionio kūrybinio įkvėpimo apraiškų – įrištų dailininko ir kompozitoriaus natų ir laiškų žmonai Sofijai. Vis dėlto pagrindinis parodos leitmotyvas yra per devynis mėnesius įrištos knygos graikų mūzoms, gimusioms iš devynių Mnemosinės ir Dzeuso meilės naktų.

KINAS Ketvirtadienis, 09 05, 20:00

„Čia buvo Saša“

Kauno kino centras „Romuva“, Kęstučio g. 62

K

A

L

E

N

D

O

R

I

U

S

Penktadienis, 09 13, 18:00

„Viskas gerai. All good“ atidarymo renginys Kauno menininkų namai, V. Putvinskio g. 56

Istorija rodo, kad euforijos ir depresijos ciklai yra vienu metu ir kolektyviniai, ir be galo individualūs. Kartais juos galima apčiuopti lyg giliai po oda juntamą pulsą. „Viskas gerai“, tuo tarpu, yra posakis-maskaradas, nurodantis į būsenų nepermatomumą kažkur šioje ciklų kaitos atkarpoje. Gali būti, kad tai bandymas trumpam pabėgti į namus, kur laikas užsnūdo popiečio saulės atokaitoje ir vyksta nesibaigiantis vakarėlis, puikiai suvokiant, kad taip ir likome bėdoje. Šiuolaikinio meno parodoje „Viskas gerai“ menininkai Jokūbas Čižikas, Monika Janulevičiūtė, Antanas Lučiūnas, Rūta Kiškytė, Ulijona Odišarija, Jurgis Paškevičius, Ieva Rojūtė, Anastasia Sosunova ir Gedvilė Tamošiūnaitė pristatys šiai po Kauno menininkų namus išsikerojusiai parodai sukurtus darbus ir atidarymo performansus.

Kadras iš filmo

Tai nuoširdus ir linksmas Ernesto Jankausko filmas apie porą, kuri nusprendžia įsivaikinti išsvajotą mažą mergaitę, tačiau vietoj jos jiems pasiūlomas paauglys Saša. Direktorė potencialius įtėvius įkalba su berniuku drauge praleisti dieną. Kai Jurga pasiduoda jos spaudimui, prasideda trijulės gyvenimą pakeisiantys įvykiai. Įtemptai dienai baigiantis, kiekvienas privalės atsakyti į klausimą – kas gi yra tikroji šeima? Nuo 09 06

„Gimtinė“

„Forum Cinemas“, Karaliaus Mindaugo pr. 49

Įdomiausius savaitės maršrutus sekite pilnas.kaunas.lt

Kadras iš filmo

4 8

K AU N A S P I L N A S K U LT Ū R O S

Profile for Kaunas Pilnas Kultūros

KAUNAS PILNAS KULTŪROS 2019 RUGSĖJIS  

KAUNAS PILNAS KULTŪROS 2019 RUGSĖJIS  

Advertisement